Katarzyna Borkowska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 785540690 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Bardzo polecam współpracę z Panią Katarzyną. Współpraca przebiegła profesjonalnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. W każdym momencie mogłem liczyć na radę, wsparcie i pomoc w ustaleniach z bankiem i deweloperem. Pomoc Pani Katarzyny pozwoliła uzyskać naprawdę atrakcyjną ofertę kredytu i uzyskać decyzję w wymaganym czasie :) jestem bardzo wdzięczny za pomoc!

Bartłomiej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Osoba godna polecenia. Profesjonalne podejście. Pani Kasia pomogła nam w ekspresowym tempie uzyskać kredyt, udzielając przy tym praktycznych wskazówek. Dostępna o każdej porze. Bardzo sympatyczna, konkretna i z fachową wiedzą ☺️ polecam!!!

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Katarzyno bardzo pełen profesjonalizm odnośnie kredytów. Bardzo ale to bardzo przemiła osoba polecam w 100%

Monika Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam skorzystanie z usług Pani Katarzyny. Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza, sprawna i kompleksowa obsługa. Pani Katarzyna pomogła przejść nam przez wszystkie formalności w staraniu o kredyt hipotecznym. Służyła pomocą i wsparciem na każdym etapie. Dodatkowo Pani Katarzyna jest bardzo sympatyczną osobą, zawsze dostępną dla klienta.

Luiza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Panią Kasia. Bardzo pomogła nam w uzyskaniu kredytu jeszcze kilka lat temu. We wszystkim pomogła wszystko wyjaśniła.polecam

Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy Panią Katarzynę! Profesjonalizm, cierpliwość i ogromna pomoc przy wszystkich 'papierkowych' sprawach.

Ada i Łukasz kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panią Kasią. Pełen profesjonalizm oraz ogromna cierpliwość do klienta. Współpraca bez zarzutów. Polecamy.

Marta i Łukasz Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam usługi Pani Katarzyny. Podczas naszej współpracy dała się poznać jako bardzo kompetentna i profesjonalna doradczyni. Zawsze dostępna dla klienta. Kooperacja z Panią Katarzyną pozwoliła uniknąć wielu formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Bardzo dobry kontakt i partnerska komunikacja.

Mariusz Kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm i cierpliwość do klienta. Otwartość na pomysły, pytania, wszelkie wątpliwości. Pani Kasia zajęła się całą dokumentacją, a nam dała ,,gotowca" i jeszcze wszystko zrozumiale wyjaśniła.

AgnieszkaG Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współprace z Panią Kasia. Pomogła mi bardzo szybko załatwić kredyt na zakup mieszkania gdzie temat był dość skomplikowany. Szybko na korzystnych warunkach i do tego wszystko bardzo sprawnie.

Konrad zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panią Kasią. Pomogła mi załatwić najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, pomogła przy wypełnianiu kosztorysu i wniosku kredytowego dzięki czemu kredyt ten nie był dla mnie czymś uciążliwym. polecam i dziękuję.

Izabela Sz. kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie za pomoc nam przy uzyskaniu kredytu na budowę domu. cały proces był bardzo szybki i ułatwiony dzięki doradcy. Pomogła na przy całej "papierologi" i wskazała dużo istotnych informcji na które zwróć uwagę przy takim kredycie. dlatego jeszcze raz polecamy!

Anna i Szymon W. kredyt na budowę

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę, wszystko przebiegło sprawnie.

Malgorzata Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panią Katarzyną. Przeprowadziła nas przez cały proces kredytowy dzięki czemu wybrala dla nas najbardziej odpowiedni bank. Dziekujemy

Karolina i Bartosz Kredyt budowlany

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękujemy za pomoc przy załatwianiu kredytu na budowę domu. Dla nas był to bardzo trudny temat ale dzięki współpracy wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. Dziękujemy i polecamy :)

Robert i Anna S. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kasia pomogła nam przy kredycie na budowę domu. Wszystko wytłumaczyła wyjaśniła. Polecamy

Aleksandra i Rafał Kredy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panią Kasią. Pomogła mi przy kredycie na zakup mieszkania. Wszytko poszło szybko i sprawnie. Dziękuję za zaangażowanie i wsparcie. POLECAM

Patrycja S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %