Katarzyna Kappel

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 507075958 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Zapraszam do kontaktu - chętnie pomogę

Katarzyna Łukaszewicz

tel. 507 075 958

WYBIORĘ NAJKORZYSTNIEJSZY KREDYT DLA CIEBIE

Nikt nie lubi kredytów.  Jednak często zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy pieniędzy z banku. Wówczas najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże wybrać najkorzystniejszą z możliwych opcji. Banki mają wiele produktów, ale to który z nich jest najlepszy widać dopiero po porównaniu.

Od 2006 r pracuję jako doradca finansowy. Od początku, moim największym celem jest znajdowanie rozwiązań pasujących do potrzeb moich Klientów. Praca w finansach wymaga ode mnie, by jakość świadczonych przeze mnie usług była na najwyższym poziomie. Moi Klienci  mogą liczyć na pełne zaangażowanie z mojej strony oraz na  pomoc na każdym etapie współpracy.

Staram się zapewnić nie tylko wybór najlepszej oferty kredytowej, ale również pomagam zarządzać finansami osobistymi tak, aby oszczędności i Inwestycje Klientów umożliwiły szybkie spłacenie kredytu, zapewniły przyszłości rodziny, dzieci lub pomogły zrealizować marzenia.

W szczególności:

 • sprawdzam i wyliczam zdolność kredytową moich Klientów
 • porównuję ofertę kredytową z wielu banków - BO TYLKO PORÓWNANIE DAJE PEWNOŚĆ DOBREGO WYBORU
 • wyjaśniam zasady otrzymania kredytu
 • omawiam szczegóły ofert tak by Klient miał pełny obraz sytuacji przystępując do kredytu,
 • pomagam w wypełnieniu formularzy bankowych i skompletowaniu wszystkich wymaganych do wniosku dokumentów,
 • dostarczam do banków wnioski kredytowe
 • na prośbę Klienta negocjuję warunki udzielenia kredytu,
 • doprowadzam do uzyskania decyzji kredytowej, umowy i wypłaty kredytu

System szkoleń oraz współpraca z większością liczących się na rynku instytucji finansowych, banków, funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych itd., pozwala mi na dobranie korzystnego i bezpiecznego rozwiązania dla każdego Klienta.

Aby mieć pewność dobrego wyboru należy dokładnie porównać kluczowe elementy kredytu, od których zależy przede wszystkim jego cena. Dlatego ja, pracując z moimi Klientami porównuję wszystkie elementy kredytu: marże, prowizje, ubezpieczenia, raty, okres kredytowania, wysokość odsetek i proponnuję opcję najkorzystniejszą dla Klienta.

KLIENT NIE PONOSI KOSZTÓW  związanych z moim doradztwem

 

 

 

 

Doświadczenie

od XI.2013 - NIEZALEŻNY DORADCA KREDYTOWY !

IV.2012 - X.2013 TAX CARE - kierownik regionu i nadal czynny doradca mobilny :)

VI.2008-III.2012 OPEN DIRECT mobilni doradcy OPEN FINANCE SA - doradca mobilny i kierownik oddziału

XI.2006-V.2008 OPEN DIRECT mobilni doradcy OPEN FINANCE SA - doradca mobilny

 

 

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2012 AOF kurs Profesjonalny Doradca Finansowy zakończony Certyfikatem EFG
1997 2003 Akademia Górniczo - Hutnicza

Atuty eksperta

 

 • Wieloletnie doświadczenie we współpracy z bankami wypracowane kontakty pozwalają mi dotrzeć do sprawy na niemal każdym poziomie jej rozpatrywania.
 • Szeroko pojęta mobilność - nie dojeżdżam na razie tylko na inne planety :).
 • Umiejętność szybkiego reagowania oraz pracy pod presją.
 • Staram się aby nie było dla mnie rzeczy niemożliwych , są sprawy trudna ale prawie zawsze do rozwiązania.
 • praca dla dużej liczącej się na rynku firmy pozwala daje mi możliwości negocjacji oferty bankowej
 • MOJA POMOC JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNA !!!

Przykłady opisanych spraw

 

Oprócz standardowych spraw jakim jest kredytowanie nieruchomości mieszkalnych na rynku pierwotnym i wtórnym udało mi się w swojej karierze sfinansować zakup kamienicy, dworku czy ośrodka medytacyjnego.

Również klienci, którzy do mnie trafili nie zawsze potrafili w tradycyjny sposób udokumentować swoje dochody – w naszej ofercie mamy kredyty opierające się uproszczonej procedurze badania zdolności – kredyty na oświadczenie dla Zawodów Zaufania Publicznego – sędziowie, lekarze, prawnicy czy architekci oraz kredyty opierające się na przychodowym badaniu zdolności kredytowej.

W swojej ofercie mam również produkty dla małych i średnich przedsiebiorstw.

Mam doświadczenie w prowadzeniu następujących spraw:

 • Kredyty na zakup nieruchomości mieszkalnych, nieruchomości komercyjnych, działek budowlanych, rekreacyjnych, siedliskowych, rolnych, domków letniskowych,
 • Kredyty  z dopłatami BGK,
 • Kredyty konsolidacyjne i pożyczki hipoteczne - przy zabezpieczeniu na nieruchomości  mieszkalnej lub komercyjnej,
 • Refinansowanie kredytów i pożyczek hipotecznych,
 • refinansowanie poniesionych kosztów
 • Kredyty dla uprzywilejowanych grup zawodowych - osób sprawujących Zawód Zaufania Publicznego,
 • Kredytowanie osób osiągających dochód za granicą,
 • Kredyty dla firm  ("na start", kredyt bezzwrotny,  w oparciu o przychód),
 • Kredyty ze wsparciem z UE,
 • Kredytowanie małych developerów,
 • Kredyty dla rolników,
 • Kredytowanie osób, które mają dochód z rynku kapitałowego oraz wypłat dywidend,
 • Leasing,
 • Faktoring,

Wybrane rekomendacje

Gorąco polecam współpracę z Panią Kasią. Bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu który dla wielu jest trudny do ogarnięcia. Dobrze wie, że kredyt jest poważnym przedsięwzięciem i przykłada się mocno do znalezienia najkorzystniejszej oferty na rynku, a następnie gładko przeprowadza przez niejednokrotnie bardzo zawiłe procedury bankowe. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy cały proces i na bieżąco relacjonuje jego przebieg. Współpracując z Panią Kasią można być spokojnym i jej zaufać, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Z czystym sumieniem polecam!

Paweł O. kredyt hipoteczny

Pani Katarzyna wprowadziła mnie fachowo w temat pozyskiwania kredytu na zakup nieruchomości. Możliwe scenariusze nabycia zmieniały się dość dynamicznie i dzięki elastyczności pani Katarzyny mogłam na bieżąco rozważać nowe scenariusze. Niestety transakcja nie doszła do skutku. Niemniej chętnie wrócę do tematu z pomocą właśnie tego doradcy. Serdecznie polecam!

Katarzyna Pilorz wsparcie i doradztwo

Pani Katarzyna to osoba w 100% godna polecenia jako Doradca Kredytowy. Osoba profesjonalna i kompetentna, ze spokojem i niezwykłą cierpliwością odpowiada nawet na najbardziej zawiłe pytania, przy tym jasno i skutecznie tłumacząc klientowi o co w tym wszystkich "chodzi". Gdyby nie Pani Kappel, pewnie do tej pory błądziłabym pośród mnóstwa ofert bankowych dotyczących kredytów hipotecznych. Szybko i sprawnie zajęła się moją sprawą. Doskonały kontakt, sprawił że błyskawicznie mogłam rozwiać swoje wątpliwości i szybciej wyjaśnić wiele zapytań. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że Pani Katarzyna Kappel jest nieoceniona w swojej pracy, dostępna nawet dla zwykłego człowieka i godna polecenia!

Marcelina Goc kredyt hipoteczny

Pani Katarzyna pomogła nam zrealizować nasze marzenia - wybudowaliśmy przy jej pomocy nasz wymarzony DOM. Chodziliśmy od banku do banku i wszędzie słyszeliśmy że się nie da. Na szczęście trafiliśmy w końcu do Pani Katarzyny i okazało się że jednak się da - mieszkamy już w swoim własnym domu z ogrodem. bardzo bardzo polecamy Panią Katarzynę Maria i Krzysztof

Maria i Krzysztof W. Kredyt na budowę domu

Sprawnie, szybko i bardzo profesjonalnie. Gdyby tak wszyscy pracowali to na pewno w tym kraju byłoby lepiej. Bardzo dziękuję Pani Katarzynie za poświęconą cierpliwość w czasie załatwiania kredytu. Było wiele kwestii, które wymagały dyskusji i tu zawsze można liczyć na Panią Katarzynę. Bardzo miła osoba i bardzo pomocna. polecam współpracę z Panią Katarzyną

Antoni Andrzejewski Kredyt

Pani Katarzyna zajęła się moją sprawą bardzo profesjonalnie. Trafiłam do niej, jako osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą nie byłam w wielu tematach zorientowana. Pani Katarzyna pomogła mi przebrnąć przez wydawało mi się niemożliwą procedurę otwierania rachunków zaciągania pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Polecam Serdecznie współpracę z Panią Katarzyną

Anna Nowakowska Kredyt Firmowy

Doradztwo i organizacja na najwyższym poziomie. Merytorycznie, skutecznie, życzliwie i cierpliwie. Zdecydowanie polecam. Szymon Oleksik

Szymon Oleksik hipoteczny

Chcielibyśmy polecić wszystkim tego doradce. Pani Katarzyna zajęła się sprawą naszej pożyczki hipotecznej po kilku nieudanych naszych próbach. Sprawa nie była oczywista i prosta, a był to czas boom'u kredytowego i wyglądało że mało komu z innych doradców chciało się poświecić sporo czasu na zajęcie się nie takim znowu dużym kredytem. Tutaj otrzymaliśmy znakomitą merytoryczną pomoc oraz dużo poświęconego czasu - i sprawa została sprawnie załatwiona. Szczerze polecamy :-)

Paweł i Ania Niemiec pożyczka hipoteczna