Missing

Katarzyna Owsik

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 794430031 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

O mnie

Doświadczenie

Atuty eksperta

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Od Naszych znajomych, którzy brali kredyt na budowę domu dowiedzieliśmy się o Pani Kasi. Znaleźliśmy dom, który bardzo Nam się spodobał - duży ogród, dookoła lasy, mały staw. Niestety nie wiedzieliśmy jak mamy "ugryźć" temat odnośnie zakupu tego domu. Spotkaliśmy się z Panią Kasią, która bardzo Nam pomogła i bardzo fajnie Nas prowadziła krok po kroku jak zacząć starać się o kredyt i zakupić dom. Mogliśmy liczyć na wsparcie jak i szeroką wiedzę nie tylko na temat kredytu :) Koniec końców mamy ten swój domek - więc jeśli ktoś się zastanawia to radzę od razu dzwonić i umawiać się na super rozmowę :)

Kinga i Rafał Zalewscy Kredyt na zakup domu

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z Pani Katarzyny. Jest bardzo profesjonalna, konkretna i zna się na tym co robi. Miałem dużo zobowiązań, więc tutaj Pani Katarzyna super podeszła do sprawy - kredyt konsolidacyjny. Po czasie mogłem starać się o Kredyt Hipoteczny - mogłem darować sobie latanie po Bankach i sprawdzanie ofert, ponieważ Pani Katarzyna ma oferty z każdego Banku. Także wzięcie kredytu u Pani Kataryny to czysta przyjemność. Bardzo polecam i pozdrawiam .

Zbigniew Kredyt Hipoteczny

Początki zawsze są trudne, ale nie z Panią Kasią. Niestety moja droga z zakupem mieszkania na początku nie była taka łatwa, ponieważ trafiłem na złego doradcę, który trochę mi namieszał w BIK-u. Od znajomych usłyszałem, że Pani Katarzyna działa "cuda" i tak też się stało w moim przypadku. Trochę pracy i czasu Nas to kosztowało, ale mogłem z żoną kupić Nasze piękne mieszkanie. Z czystego serca polecam :)

Arkadiusz Z. Zakup mieszkania

Do Pani Kasi trafiłam z polecenia. Pozytywne opinie na temat Pani Kasi okazały się trafne. Duża wiedza na temat kredytów bardzo mnie zachwyciła - na wszystkie moje pytania miałam profesjonalną odpowiedź. Oczywiście kilka formalności i kredyt podpisany. Bardzo polecam Panią Katarzynę - naprawdę odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Natalia Kredyt

Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy to cieszę się, że trafiłem na Panią Katarzynę. Na pierwszym spotkaniu same konkrety - dokumenty. Wysłałem dla Pani Kasi na e-mail i już następnego dnia miałem wstępną ofertę. Oczywiście tak jak Pani Kasia informowała odnośnie warunków tak też było. Jestem bardzo zadowolony - warunki kredytu mam idealne dla mnie. Polecam i pozdrawiam.

Waldemar Kredyt Gotówkowy

Bardzo polecam współpracę z Panią Katarzyną, profesjonalnie przeprowadziła całą procedurę uruchomienia kredytu od kompletowania dokumentów do wypłaty środków. Duże zaangażowanie, indywidualne podejście udowadnia, że kredyty nie są takie straszne :)

Tomek i Ela Kredyt Hipoteczny na budowę domu

Świetna współpraca z Panią Kasią pozwoliła Nam na szybki zakup działki. Potrzebowaliśmy kredytu gotówkowego na zakup działki, mały problem był taki, że pracuje za granicą. Ale z Panią Kasią nie ma rzeczy nie możliwej - szybko zebrane dokumenty i kredyt podpisany. Polecam

Wojciech Kredyt Gotówkowy

Dzięki Pani Kasi kupiliśmy działkę i postawiliśmy dom. Pierw Pani Kasia zrobiła Nam bardzo dobry Kredyt Gotówkowy na zakup działki później Kredyt Hipoteczny na budowę domu. Rady od Pani Kasi dużo Nam pomogły , wszystko przeszło gładko i sprawnie . W jednym miejscu dostaliśmy wszystko co potrzebowaliśmy . Polecamy wraz z mężem Panią Katarzynę .

Anna , Jan Budowa domu

Jeśli ktoś stara się o kredyt hipoteczny to polecam tylko i wyłącznie Panią Katarzynę. Bardzo profesjonalna i konkretna. Działa szybko i skutecznie . Polecam.

Dariusz Kredyt Hipoteczny

Pani Katarzyna pomogła nam zrealizować Nasz życiowy cel - wybudowaliśmy przy jej pomocy Nasz wymarzony DOM. Sprawa nie była taka prosta, ponieważ mieliśmy za dużo zapytań w Bik'u po poprzedniej Pani, która miała Nam ten kredyt zrobić. Na Nasze szczęście trafiliśmy na Panią Kasię. Polecamy z czystego serca .

Dominika T. Kredyt

Pani Katarzyna jest bardzo profesjonalna w tym co robi, nie mieliśmy żadnych niejasności odnośnie kredytu. Przeprowadziła Nas Pani Kasia przez cały ten okres walki o kredyt bardzo sprawnie . Pomimo tego , że ciężko było Nam uzyskać kredyt przez moja zdolność , bardzo szybko poszło i już po nie całych 2 tygodniach mieliśmy kredyt do podpisania . Jeśli ktoś potrzebuje profesjonalnego doradcę to tylko Pani Kasia . Polecam

Agnieszka Nowak Kredyt Hipoteczny

Polecam z czystego serca Panią Katarzynę. Bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy. Szczerze mówiąc, gdyby nie Pani Katarzyna nie dostałabym z mężem kredytu, ponieważ w Bankach wszędzie mi odmawiano. Współpraca to czysta przyjemność, już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy wszystko.

Anna Kredyt Hipoteczny