Katarzyna Owsik

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 794430031 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Współpraca z Panią Katarzyną to czysta przyjemność, wszelakie problemy załatwiane są w dosłownie kilka chwil. Kredyt Hipoteczny nie taki straszny jak go piszą, (oczywiście przy pomocy Pani Katarzyny) :) Polecam współpracę ! Fantastyczna Osoba!

Kacper Kuczyński Cudowny człowiek, a przede wszystkim wielki fachowiec :)

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam, przesympatyczna osoba, profesjonalne podejście, bardzo sprawny kontakt i ogromne wsparcie na każdym etapie :)

Gabriela Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kredyty z Panią Katarzyną to czysta przyjemność. Wszystkie formalności oraz dokumentację wykonuje samodzielnie, wyszukuje najlepsze oraz najkorzystniejsze oferty dostępne na rynku dopasowane profesjonalnie pod klienta. Jest osobą dyspozycyjną, zawsze udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Polecam z całego serca.

Maria Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy usługę doradczą Pani Katarzyny. Znalazła najkorzystniejszą ofertę, na najlepszych warunkach. Bardzo sprawnie przygotowaliśmy dokumenty i złożyliśmy do banku. Szczerze polecam bezpłatną pomoc doradcy. Uzyskanie kredytu jest dużo łatwiejsze i szybsze.

Jarosław Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Indywidualne i profesjonalne podejście do sprawy. Zaangażowanie podczas całego procesu. P. Katarzyna jest gotowa do działania o każdej porze dnia. Bardzo polecam.

Anna Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rekomenduje Panią Katarzynę Owsik za skuteczne i profesjonalne przeprowadzenie przez wszystkie etapy związane z zaciągnięciem kredytu. Jest osobą przygotowaną merytorycznie, analityczny umysł sprawia, że klient może otrzymać najkorzystniejsze dla niego warunki. Przede wszystkim przekaz informacji dotyczących wszelkich formalności wymaganych przez banki jest czytelny. Pani Katarzyna pomaga w zorganizowaniu wszelkich dokumentów. Jest zaangażowana w sprawę, dyspozycyjna, błyskawicznie załatwia sprawy. Pani Katarzyna jest ogromnym wsparciem psychicznym w tym gąszczu bankowych procedur. Bardzo polecam korzystanie z usług Pani Katarzyny Owsik.

jadwiga daukszewicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Kasiu bez Pani zakup wymarzonego domu nie doszedłby do skutku. Pełne wsparcie od początku do końca nie tylko w kwestii samego kredytu ale całej, zawiłej w naszym przypadku, procedury zakupu. Pani Kasia potrafi czynić cuda. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę klienta, wychodzące często poza sferę finansową, dla mnie było nieocenionym wsparciem a problemy znikały jeden po drugim. Z całego serca polecam zarówno w przypadku kredytu hipotecznego jak i gotówkowego. Najlepszy doradca na jakiego można trafić.

Joanna Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pomimo pracy za granicami kraju, zarobków w walucie innej niż są oferowane kredyty w bankach Pani Katarzyna pomogła uzyskać szybko i bezproblemowo kredyt. Jedyne co można powiedzieć to polecam. Miła obsługa kontaktowa, wyjaśni wszystko najprościej jak się da. Polecam

Karol Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jeśli ktoś szuka profesjonalnego doradcę kredytowego to mogę polecić Panią Katarzynę - byliśmy u kilku doradców i byliśmy pewni, ze nie uda Nam się kupić drugiego gospodarstwa dla syna . Pani Katarzyna podeszła bardzo mądrze do sprawy i udało Nam się podpisać kredyt . Tak , wiec Nasze gospodarstwo rodzinne rozrosło się o nowe pola. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc, pozdrawiamy .

Tadeusz i Anna Zakup gospodarstwa rolnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Katarzynę, jeśli chodzi o kredyt. Starałam się o kredyt na zakup mieszkania bardzo długo , ponieważ wychowuje dwójkę dzieci sama . Miałam wkład własny , wiec myślałam , ze nie będzie to takie trudne . Przyszłam do Pani Kasi z polecenia i mogę przyznać , ze byłam miło zaskoczona podejściem do sprawy. Nie musiałam się dosłownie o nic martwić , mogłam wszystko wysyłać na e-mail bo jak wiadomo mamy nie ciekawa sytuacje w Kraju , wiec prawie bez wychodzenia z domu zaraz będziemy podpisywać kredyt ! Jeszcze raz polecam Panią Katarzynę .

Iwona Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Już dawno, dawno temu marzyliśmy z mężem o zakupie domu. Przeszukaliśmy naprawdę wiele stron w poszukiwaniu osoby, która pomogaby nam z kredytem. W końcu znajomy polecił nam Panią Katarzyne. Jest to naprawdę niezwykła osoba, która ma dużą wiedzę. Polecamy !

Karolina, Piotr Dom

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradca naprawdę godny zaufania. Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Kasie. Profesjonalna, życzliwa, a co najważniejsze skuteczna. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania jasno, przejrzyście i bez zwłoki. Jednym słowem- polecam

Jakubiak Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jakiś czas temu zdecydowałem się na zakup mieszkania. Do tego pomysłu również zachęciła mnie moja siostra, która rok temu, właśnie za pomocą Pani Katarzyny, zrealizowała swoje marzenie. Teraz dzięki Jej zaangażowaniu i bez wątpienia ogromnym profesjonalizmie ja już też spełniłem swoje marzenie. Wykazała się ogromną cierpliwością i serdecznością. Współpraca z Panią Kasią była bardzo miła współpracą, której na pewno szybko nie zapomnę bo takich osób jest naprawdę mało. Chętnie służyła swoją pomocą o każdej porze dnia, zajmowała się przepływem informacji pomiędzy bankiem a deweloperem. Miałem ogromne szczęście korzystając z usług takiego doradcy. Z opowiadań znajomych w przeciwieństwie do mnie ich kupno mieszkania było koszmarem. GORĄCO POLECAM!

Jacek Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpracuję z Panią Katarzyną od dawna i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. To bardzo pomocna i zaangażowaną w sprawy klientów osoba. Jest niezwykle pracowita i mogę bez wahania ją polecić !

Damian Kłos Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Godny polecenia doradca. Konkretnie i solidnie doprowadzi sprawę do pozytywnego rozpatrzenia . My jesteśmy Zadowoleni klienci , ponieważ szybko oraz najlepsze rozwiązanie znalazły się dla nas.. Serdecznie dziękujemy.

Karolina i Marcin Dom

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Polecam korzystanie ze wsparcia pani Katarzyny, bo zna się na tym co robi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

Sandra Zaw. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem zapracowaną osobą i potrzebowałam kogoś kto zajmie się za mnie całą papierkową robotą. Pani Kasia spisał się na medal. Udało mi się zaoszczędzić masę czasu. Jestem także zadowolona z negocjacji jakie udało się przeprowadzić, są dla mnie bardzo korzystne. Daję pani Kasi ogromny plus za świadczone usługi i polecam innym.

Paulina Lokal

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam, jestem zadowolony z usług. Pozdrawiam

Dawid Mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Kasia to doradca finansowy o rozległej wiedzy. Dzięki temu udało mu się wynegocjować dla nas bardzo dobre warunki. Całość współpracy przebiegła sprawnie, nie musieliśmy długo czekać.

Iwona, Franciszek kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
W imieniu swoim oraz mojego współnika bardzo chciałbym podziękować raz jeszcze no i oczywiście polecić Pania Katarzynę. Świetna osoba, która naprawdę jest świadoma tego co robi. Jak przekazała na pierwszej wizycie "Wszystkim się zajmę i dopnę na ostatni guzik" Obdarzyłem Pania Katarzynę pełnym zaufaniem no i się nie zawiodłem. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z Pani pomocy. Polecam, świadomy i profesjonalny doradca.

Tomasz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Kasiu naprawdę jeszcze raz z całego serca dziękuję. Wszystko przeszło bez zarzutów jak zapewniała doradczyni. Polecam.

Barbara J. Hipoteka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z takim doradcą zawarcie kredytu hipotecznego jest zdecydowanie szybsze.

Tamara Kowalik Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Duży profesjonalizm, pozytywne nastawienie i oczywiście sukces sprawia że naprawdę miło współpracuje się z taka osobą. Nie było łatwo dostać kredyt, jednak Pani Kasia poprowadziła nas od A do Z. Z Pani pomocą udało nam się kupić nasz wymarzony dom. Polecamy Mariola i Robert.

Mariola, Robert Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Podpinam się do wszystkich opinii które się tutaj znajdują i jeszcze raz dziękuję.

Łukasz Mańkowski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Powiem tak, strasznie z mężem obawialiśmy się wszystkich formalności związanych z kredytem. Wszystko przeszło bezbłędnie. Z pośród kilku ofert każda z nich została nam jasno przedstawiona i wszystkie nasze obawy zostały rozwiane. Po takim doświadczeniu z takim doradcą jakim jest Pani Katarzyna, nabraliśmy pewności siebie. Bardzo dziękujemy.

Marta, Zygmunt Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Widać że Pani Kasia lubi to co robi. Wzorowe podejście do klienta i miła współpraca. Z pewnością skorzystam jeszcze z Pani pomocy.

Danuta Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam z czystym sumieniem, świetny doradca!

Martyna Wojas Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Świetne, fachowe doradztwo ws. kredytowych. Bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam ws. hipotek i innych usług.

Wojciech Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dostałam kredyt na dobrych warunkach i nie musiałam się przejmować stroną "papierkową". Skorzystanie z usług doradcy jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja polecam Panią Kasię, jest wspaniałym doradcą, potrafi pomóc i wyjaśnić ewentualne niejasności. Czuje się, że dba o interes klienta. Oceniam naszą współpracę zdecydowanie pozytywnie.

Grażyna R. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Załatwianie kredytu z Panią Kasią okazało się łatwizną. Nie musiałem się zbędnie martwić o formalności, a i zaoszczędziłem mnóstwo czasu. Polecam i pozdrawiam

Robert Mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Moja sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało mi się, że uzyskanie kredytu hipotecznego będzie niemożliwe. Znajoma poleciła mi Panią Katarzynę, postanowiłam spróbować i okazało się, że jednak nie jest aż tak źle jak myślałam. Dzięki rzetelnej pomocy jaką tutaj otrzymałam udało mi się dostać upragniony kredyt. Serdecznie dziękuję.

Monika Janik Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Katarzyna pomagała nam w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Współpraca przebiegła pomyślnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oferowanych usług! Polecamy Panią Katarzynę wszystkim znajomym.

Justyna, Bartłomiej K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panią Kasią przebiegała bardzo dobrze, to osoba godna zaufania. Pani Kasia odpowiada dokładnie i szybko na maile, tłumaczy cierpliwie kolejne kroki. Z zaangażowaniem zajmuje się sprawą i poświęca jej czas.

Iwona, Mariusz Dom

Przydatność rekomendacji: 50 %
Starając się o kredyt jesteśmy zadowoleni że trafiliśmy na Pania Katarzynę. Dzięki Jej pomocy - szerokiej wiedzy i cierpliwości mieliśmy poczucie, że świadomie podjęliśmy decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięliśmy. Dyspozycyjność pełna , każde nasze pytanie, zagadnienie z dziedziny finansów i bankowości zostało nam objaśnione szczegółowo i w pełni zrozumiale. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze!

Anna, Marek Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo miła współpraca z której zaowocował sukces. O Pani Katarzynie dowiedzieliśmy się od sąsiadów, którzy jak my potrzebowali pomocy w sprawie kredytu. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej uzyskaliśmy wiele informacji. Kolejne rozmowy i spotkania to już tylko formalności. Odpowiedni człowiek na odpowiednium miejscu.

Piotrowscy M.M Zakup ziemi

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm od pierwszego wejrzenia. Super podejście do klienta i zawsze z uśmiechem na twarzy. Polecam.

Olga T. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu. Nawet po otrzymaniu kredytu możemy na nią liczyć. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

Martyna, Michał Mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Kasia to sympatyczna i rzetelna osoba. Okazała w naszej sprawie bardzo duże zaangażowanie. To co wydawało się niemożliwe, stało się ! Dziękuję za pomoc i za poświęcony czas. Polecam !

Krzysztof Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Panią Kasię polecił nam znajomy i wraz z żoną byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Dynamiczne działanie, kontakt o każdej porze, bardzo duża wiedza i super pozytywne nastawienie. Polecam tutaj i będę polecał znajomym.

Marcel Kinga Kożuchowscy Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam Panią Katarzynę. Super kontakt, profesjonalne podejście do tematu i sukces w sprawie. Dziękujemy jeszcze raz !

Monika Z. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z Panią Katarzyną udało się podpisać umowę kredytową, pomimo iż sytuacja nie była prosta, masa dokumentów, spychologia i utrudnianie w urzędach, drobiazgowość w banku. Bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz mejlowy,pełna dyspozycyjność, szybkie działanie i jednoczenie skuteczne. Mam porównanie z innymi doradcami, Pani Katarzyna zajęła się moją sprawa od początku aż do podpisania umowy, co pomogło uniknąć wielu stresów i zakupić wymarzone mieszkanie.

Maciej Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Osoba bardzo kompetentna i zaangażowana z profesjonalnym podejściem do zleconego tematu. Polecam jako doradcę!

Krystyna Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam tą Panią. Podejście bardzo mocno profesjonalne kontakt można powiedzieć że 24h/7, Posiada ogromną wiedze. Dziękuję i na pewno jeszcze wrócę.

Tomasz Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Kasia to 100% profesjonalista w tym co robi. Potrafi dobrze doradzić w kwestiach kredytowych, jej wiedza jest nie do przecenienia. Polecam Panią Kasię jako naszego osobistego doradcę.

Paweł Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Od Naszych znajomych, którzy brali kredyt na budowę domu dowiedzieliśmy się o Pani Kasi. Znaleźliśmy dom, który bardzo Nam się spodobał - duży ogród, dookoła lasy, mały staw. Niestety nie wiedzieliśmy jak mamy "ugryźć" temat odnośnie zakupu tego domu. Spotkaliśmy się z Panią Kasią, która bardzo Nam pomogła i bardzo fajnie Nas prowadziła krok po kroku jak zacząć starać się o kredyt i zakupić dom. Mogliśmy liczyć na wsparcie jak i szeroką wiedzę nie tylko na temat kredytu :) Koniec końców mamy ten swój domek - więc jeśli ktoś się zastanawia to radzę od razu dzwonić i umawiać się na super rozmowę :)

Kinga i Rafał Zalewscy Kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z Pani Katarzyny. Jest bardzo profesjonalna, konkretna i zna się na tym co robi. Miałem dużo zobowiązań, więc tutaj Pani Katarzyna super podeszła do sprawy - kredyt konsolidacyjny. Po czasie mogłem starać się o Kredyt Hipoteczny - mogłem darować sobie latanie po Bankach i sprawdzanie ofert, ponieważ Pani Katarzyna ma oferty z każdego Banku. Także wzięcie kredytu u Pani Kataryny to czysta przyjemność. Bardzo polecam i pozdrawiam .

Zbigniew Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Początki zawsze są trudne, ale nie z Panią Kasią. Niestety moja droga z zakupem mieszkania na początku nie była taka łatwa, ponieważ trafiłem na złego doradcę, który trochę mi namieszał w BIK-u. Od znajomych usłyszałem, że Pani Katarzyna działa "cuda" i tak też się stało w moim przypadku. Trochę pracy i czasu Nas to kosztowało, ale mogłem z żoną kupić Nasze piękne mieszkanie. Z czystego serca polecam :)

Arkadiusz Z. Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Kasi trafiłam z polecenia. Pozytywne opinie na temat Pani Kasi okazały się trafne. Duża wiedza na temat kredytów bardzo mnie zachwyciła - na wszystkie moje pytania miałam profesjonalną odpowiedź. Oczywiście kilka formalności i kredyt podpisany. Bardzo polecam Panią Katarzynę - naprawdę odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Natalia Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy to cieszę się, że trafiłem na Panią Katarzynę. Na pierwszym spotkaniu same konkrety - dokumenty. Wysłałem dla Pani Kasi na e-mail i już następnego dnia miałem wstępną ofertę. Oczywiście tak jak Pani Kasia informowała odnośnie warunków tak też było. Jestem bardzo zadowolony - warunki kredytu mam idealne dla mnie. Polecam i pozdrawiam.

Waldemar Kredyt Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam współpracę z Panią Katarzyną, profesjonalnie przeprowadziła całą procedurę uruchomienia kredytu od kompletowania dokumentów do wypłaty środków. Duże zaangażowanie, indywidualne podejście udowadnia, że kredyty nie są takie straszne :)

Tomek i Ela Kredyt Hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetna współpraca z Panią Kasią pozwoliła Nam na szybki zakup działki. Potrzebowaliśmy kredytu gotówkowego na zakup działki, mały problem był taki, że pracuje za granicą. Ale z Panią Kasią nie ma rzeczy nie możliwej - szybko zebrane dokumenty i kredyt podpisany. Polecam

Wojciech Kredyt Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Pani Kasi kupiliśmy działkę i postawiliśmy dom. Pierw Pani Kasia zrobiła Nam bardzo dobry Kredyt Gotówkowy na zakup działki później Kredyt Hipoteczny na budowę domu. Rady od Pani Kasi dużo Nam pomogły , wszystko przeszło gładko i sprawnie . W jednym miejscu dostaliśmy wszystko co potrzebowaliśmy . Polecamy wraz z mężem Panią Katarzynę .

Anna , Jan Budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli ktoś stara się o kredyt hipoteczny to polecam tylko i wyłącznie Panią Katarzynę. Bardzo profesjonalna i konkretna. Działa szybko i skutecznie . Polecam.

Dariusz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pani Katarzyna pomogła nam zrealizować Nasz życiowy cel - wybudowaliśmy przy jej pomocy Nasz wymarzony DOM. Sprawa nie była taka prosta, ponieważ mieliśmy za dużo zapytań w Bik'u po poprzedniej Pani, która miała Nam ten kredyt zrobić. Na Nasze szczęście trafiliśmy na Panią Kasię. Polecamy z czystego serca .

Dominika T. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Katarzyna jest bardzo profesjonalna w tym co robi, nie mieliśmy żadnych niejasności odnośnie kredytu. Przeprowadziła Nas Pani Kasia przez cały ten okres walki o kredyt bardzo sprawnie . Pomimo tego , że ciężko było Nam uzyskać kredyt przez moja zdolność , bardzo szybko poszło i już po nie całych 2 tygodniach mieliśmy kredyt do podpisania . Jeśli ktoś potrzebuje profesjonalnego doradcę to tylko Pani Kasia . Polecam

Agnieszka Nowak Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam z czystego serca Panią Katarzynę. Bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy. Szczerze mówiąc, gdyby nie Pani Katarzyna nie dostałabym z mężem kredytu, ponieważ w Bankach wszędzie mi odmawiano. Współpraca to czysta przyjemność, już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy wszystko.

Anna Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %