Krzysztof Gzella

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 533422115 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

W pracy eksperta finansowego w szczególności specjalizuje się w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych, pomagam wybrać najkorzystniejszy kredyt.

 

Profesjonalnie przeprowadzę Cię przez proces uzyskania kredytu, a w szczególności:

  • poddam analizie kwestie zdolność kredytowej i poinformuję, w jakiej wysokości możesz otrzymać kredyt,
  • poinformuję o aktualnych ofertach promocyjnych poszczególnych banków i ofertach specjalnych
  • przedstawię symulację ofert kredytowych i pokażę wszystkie koszty związane z wzięciem kredytu,
  • zapoznam z zasadami otrzymania kredytu w poszczególnych bankach,
  • zapewniam pomoc w wypełnieniu dokumentacji bankowej oraz skompletowaniu wymaganych dokumentów,
  • podejmę negocjacje warunków Twojego kredytu,
  • zapewnię wyjaśnienie umowy kredytowej i będę z Tobą w trakcie jej podpisania

Priorytetem w profesjonalnym przeprowadzeniu Ciebie przez proces uzyskania kredytu jest dla mnie przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych dostępnym na rynku.

Zdecydowana większość moich Klientów pochodzi z poleceń od osób, którym wcześniej pomogłem, dlatego zadowolenie Klienta jest dla mnie najważniejsze.

Przy pomocy w uzyskaniu kredytu bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo Klienta w zakresie finansowania przez bank zaplanowanego przedsięwzięcia, dlatego wnioski zawsze składam do kilku banków, co daje większą pewność w uzyskaniu kredytu.

Przedstawię porównanie wszystkich elementów składowych całkowitego kosztu kredytu, na który wpływ mają marże bankowe, prowizja od udzielania kredytu, ubezpieczenia oraz inne ważne elementy, które należy wziąć pod uwagę przeprowadzając analizę ofert o wybierając kredyt.

W trakcie analizy i przygotowywania najkorzystniejszej ofert kredytowej dla Klienta szczególny nacisk kładę na całościowe ujęcie, czyli w oparciu o wszystkie elementy składowe, nie tylko jeden z nich jak na przykład wysokość raty.

Przedstawienie porównania ofert bankowych nic nie kosztuje, a wybój najbardziej dopasowanej z nich przyniesie wymierne zyski.

MOJA POMOC W UZYSKANIU DLA PAŃSTWA KREDYTU JEST BEZPŁATNA

 

Zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę w wyborze kredytu

 

e-mail:  [email protected]

Doświadczenie

Atuty eksperta

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Chcieliśmy wziąć kredyt hipoteczny na budowę domu. Nie mając rozeznania w ofertach jakie są obecnie, zdecydowaliśmy się na doradcę, który pomoże nam w wyborze kredytu. Współpraca Z Panem Krzysztofem zaczęła się od polecenia znajomych, ze względu na profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie w sprawy klienta. Są to główne cechy tego doradcy któremu również w pełni można zaufać. Od początku do końca wszelkie sprawy w procedurze kredytowej realizowane są przez Pana Krzysztofa i dziś mogę powiedzieć to samo - w 100 % polecam powierzenie swoich spraw kredytowych Panu Krzysztofowi !

Anna Kredyt hipoteczny na budowę domu

Jestem bardzo, bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krzysztofem. Jest to doradca godny polecenia, który profesjonalnie podchodzi do klienta oraz jego indywidualnych wymagań i możliwości. Jego fachowa wiedza szła w parze z życzliwością, kulturą osobistą i optymizmem. W każdej sytuacji potrafił znaleźć rozwiązanie, doradzić i pomóc. Na każdym etapie starania się o kredyt byłam rzeczowo i na bieżąco informowana. Dodatkowo wyręczył mnie we wszystkich formalnościach związanych z wymianą dokumentów między bankiem i deweloperem za co jestem ogromna wdzięczna. Wszystkim polecam go jako swojego doradcę Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi za współpracę i życzę samych sukcesów!!!!

Kasia J. kredyt na zakup mieszkania