Missing

Krzysztof Rytlewski

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 660616367 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?

Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko napisać że współpraca z Panem Krzysztofem przebiegła pomyślnie. Wystarczy odrobina cierpliwości, a dzięki zaangażowaniu i wiedzy tego Pana z pewnością jeszcze nie jedna osoba zapomni o swoich problemach finansowych. Życzę każdemu, kto szuka pomocy w uzyskaniu kredytu czy spłaty chwilówek żeby trafił na Pana Krzysztofa, uczciwość i zaangażowanie w takim temacie jest najważniejsze, a temu Panu tego na pewno nie brakuje, pozdrawiam.

Radosław kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2019-08-31

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Krzysztofa! Profesjonalizm, empatia i wiedza....Duża cierpliwość i zaangażowanie. Służy pomocą i radą na każdym etapie sprawy! Polecam i mam nadzieję na dalszą współpracę!

Anula kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2019-07-01

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem i ręką na sercu polecam Pan Krzysztofa. Pełne zaangażowanie i profesjonalizmem, 100% pomoc ze wszystkimi formalnościami, z anielską cierpliwością zawsze do dyspozycji. Miałam niewątpliwe szczęście, że trafiłam na Pana Krzysztofa , który zdecydowanie wyprostował moje jakże pokręcone ścieżki , za co bardzo dziękuje :) Odpowiedni człowiek, na właściwym miejscu ! Polecam !

Kasia Konsolidacja/kredyt gotówkowy

Data dodania: 2019-05-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo szybka i fachowa obsluga. Polecam pomoc Pana Krzysztofa, naprawde angazuje sie w sprawe. Obeznany w swoim zawodzie, odpowie na kazde pytanie. Widac u niego szczera chec pomocy

Iryna K Kredyt gotówkowy dla obywatela Ukrainy

Data dodania: 2019-04-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof z dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem pomaga przebrnąć przez cały proces kredytowy, dokładnie tłumaczy wszelkie niejasności, pomaga ze wszystkimi formalnościami a tych jest dość dużo do wypełnienia. Zawsze jest do dyspozycji, nie miałem problemu z kontaktem, odbiera telefony nawet o 21 w niedzielę :) Polecam jak najbardziej, zapewne to nie koniec naszej współpracy :)

Maciek Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2019-03-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam Pana Krzysztofa.Profesjonalnie załatwił sprawy zwiazane z kredytem, wszystko odbyło się przy jednej wizycie w banku w niespełna 20 min!. Wszystko zalatwialismy telefonicznie bez zbednych wizyt w banku. Pan Krzysztof jest bardzo cierpliwy i zawsze odpowie na każde pytanie.Odpowiednia osoba do zalatwienia wszelkich spraw finansowych. W przyszłości na pewno skorzystam z usług Pana Krzysztofa i oczywiście będę polecał innym!

Kamil Kredyt gotowkowy/konsolidacja

Data dodania: 2018-12-13

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam pana Krzysztofa. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Pan Krzysztof podchodzi bardzo indywidualnie do klienta oraz jego problemów. Posiada ogromną cierpliwość która pozwala osiągnąć wyznaczony cel. Znajduje wyjście z sytuacji bez wyjścia. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Jest mnóstwo doradców którzy oferują swoją pomoc , która niestety nie jest skuteczna, ale nie pan Krzysztof, on działa skutecznie tak aby sprawa miała swoje pozytywne zakończenie. Żona trafiła na pana Krzysztofa w momencie gdy myślałem, że nic już się nie da zrobić z moimi problemami finansowymi, nie byłem zdecydowany czy kolejny raz spróbować pomocy, ponieważ poprzedni doradcy mnie skutecznie zniechęcili . Jednak spróbowałem i to była najlepsza decyzja. Moje sprawy idą w jak najlepszym kierunku.

Jarek Ostatnia nadzieja

Data dodania: 2018-10-16

Przydatność rekomendacji: 100 %
Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług doradcy finansowego, nie mieliśmy w tej kwestii żadnego doświadczenia. Spotkaliśmy się z kilkoma osobami, w tym z Panem Krzysztof Rytlewski i nasz wybór padł właśnie na Pana Krzysztofa. Już podczas pierwszego spotkania dało się wyczuć, że jesteśmy w dobrych rękach. Pan Krzysztof jest osobą ciepłą, bardzo kontaktową, spokojną a przy tym konkretną, co pozytywnie wpływa na relację klient-doradca. Ze strony merytorycznej o Panu Krzysztofie można powiedzieć, że był doskonale przygotowany na nasze pytania, chętnie doradzał oraz, co jest wg nas bardzo istotne, pokazywał wiele różnych możliwości, opisując mocne i słabe strony każdej z nich. Nie narzucał, ale podpowiadał i doradzał najlepiej, jak potrafi. Co ważne i nieczęsto spotykane, Pan Krzysztof był z nami w ciągłym kontakcie. Kiedy naszły nas wątpliwości lub mieliśmy pytania związane z kredytem, potrafił poświęcić dla nas swój wolny czas, nawet przebywając na urlopie. Podczas podpisywania umowy kredytowej z bankiem, był obecny , jako nasz doradca, wciąż służąc pomocą, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Panem Krzysztof Rytlewski Serdecznie Pana pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów Tomasz i Magdalena P.

Magdalena i Tomasz P. Kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2018-09-24

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miałam niewątpliwe szczęście, że trafiłam na Pana Krzysztofa. Wydawało mi się, że moja sytuacja jest beznadziejna, jednak już od pierwszej wiadomości wiedziałam, że trafiłam na właściwego człowieka. Zawsze dyspozycyjny, cierpliwy, rzeczowy. Dzięki jego zaangażowaniu i profesjonalizmowi udało mi się podpisać umowę na korzystnych warunkach. Dodam, że w zasadzie wszystko odbyło się bez osobistej wizyty w biurze, jedynie za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu, co jest dodatkowym atutem dla zabieganych i zapracowanych osób, które w dyskretny i skuteczny sposób potrzebują się wyplątać z nadmiernych zobowiązań. Zdecydowanie polecam i zachęcam osoby, które przestają sobie radzić z kredytami do skorzystania z pomocy najlepszego fachowca, czyli Pana Krzysztofa!

Anna Legnica Konsolidacja kredytów i chwilówek bez zabezpieczenia

Data dodania: 2018-03-21

Przydatność rekomendacji: 83 %
Polecam w 100%.Szybko, rzetelenie i wszystkie formalnosci zalatwil Pan Krzysztof. Super kontakt i podejscie. POLECAM!!!

Michal Gdansk Kredyt gotowkowy

Data dodania: 2018-03-09

Przydatność rekomendacji: 100 %
Muszę bardzo polecic Pana Krzysztofa profesjonalne podejście do klienta. Pan Krzysztof mi pomógł gdy już myślałem że nie ma dla mnie pomocy, fachowa obsługa stały kontakt i ogromna cierpliwość oraz wyrozumiałość Pana Krzysztofa z czystym sumieniem polecam!!!

Mateusz Pietrzak Wrocław Kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2018-02-27

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof to jest cudowny człowiek, który cały swój czas poświęca dla klienta. Nie zostawi człowieka w potrzebie i znajdzie wyjście z każdej nawet beznadziejnej sytuacji. Nawet po szczęśliwym zakończeniu sprawy troszczy się o swoich klientów. Nigdy nie spotkałam tam w pełni oddanego człowieka w pomoc innym i polecam z czystym sumieniem, każdemu kto tylko potrzebuje pomocy nawet kiedy wydaje nam się, że już nie ma wyjścia Pan Krzysztof napewno pomoże profesjonalną pomocą i wsparciem POLECAM w 100%

Aneta Olsztyn Konsolidacja chwilówek

Data dodania: 2018-02-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna,rzetelna i co najważniejsze skuteczna pomoc p.Krzysztofa pozwoliła mi w bardzo krótkim czasie uzyskać kredyt.Doradca godny polecenia ze względu na indywidualne podejście do klienta ,stały kontakt i ogromna cierpliwość. .

Agnieszka B. Warszawa kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2018-02-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko i fachowo załatwione wszystkie formalności związane z kredytem ,stały kontakt i naprawdę bardzo profesjonalne podejście do sprawy..polecam pana Krzysztofa w 100 %

Mateusz Płock kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-02-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Super doradca ! Wszystko potrafi załatwić!! Skupia się na danym człowieku a nie traktuje pobieżnie jak inni doradcy. Fachowiec i mloda krew jakich mało!! SZCZERZE POLECAM / M.K.

Maciej K. Bielsko-Biała Konsolidacja chwilówek

Data dodania: 2018-02-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowa obsługa, szybkie załatwianie formalności , dobry kontakt. Polecam każdemu Pana Krzysztofa😆

Agnieszka z Wrocławia Konsolidacja bez zabezpieczenia

Data dodania: 2018-02-21

Przydatność rekomendacji: 100 %