Krzysztof Szymczak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 791888061 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Współpraca z Panem Krzysztofem była bardzo owocna i przyjemna. Dzięki wsparciu które otrzymaliśmy przejście przez całą procedurę kredytową było łatwe i szybkie. Słysząc ile czasu zajmuje załatwienie kredytu hipotecznego, mogę śmiało stwierdzić że cały proces zajął nam zaledwie ułamek tego ile musielibyśmy poświęcić gdybyśmy nie skorzystali z jego usług. Ogromne zaangażowanie i wsparcie, za które serdecznie dziękuję. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Krzysztofem.

Natalia Bańcerowska Współpraca przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy doradztwo Pana Krzysztofa. Profesjonalne podejście do klientów. Wszystko zostało wyjaśnione oraz załatwione bez żadnej zwłoki. Kontakt przebiegał bardzo sprawnie. Pełen profesjonalizm, polecamy !

Bartek i Wiktoria Doradztwo w sprawie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współprace z Panem Krzysztofem. Konkretny, cierpliwy oraz co ważne potrafi doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie w każdym momencie nie zważając na porę. Mimo problemów doprowadził sprawę kredytu do końca. Polecam w 100%.

Stanisław Kredyt hipoteczny/Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam, miła obsługa, super kontakt i doradztwo.

Wiktor Gruszewski Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze i z całego serca polecamy współpracę z Panem Krzysztofem. Przeprowadził nas przez cały proces, zawsze był dostępny w przypadku pytań i dzięki super zorganizowaniu dostaliśmy decyzję w ciągu tygodnia. Nawet doradca w banku był pod wrażeniem, że wszystkie dokumenty są wypełnione tak idealnie. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panem Krzysztofem, najlepszy wybór :)

Agnieszka W. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Przychodząc z żoną do Krzysztofa byliśmy całkowicie zieloni w temacie kredytów hipotecznych, a co za tym idzie pełni obaw. Natomiast już od pierwszego spotkania spokój oraz profesjonalizm Krzysztofa sprawił, że poczuliśmy się pewniej oraz mieliśmy poczucie, że "jesteśmy" w dobrych rękach. Przez cały proces Krzysztof był cierpliwy, wyrozumiały oraz bardzo pomocny - na każde nasze pytanie, nawet te najgłupsze odpowiadał i tłumaczył wraz ze wszystkimi niuansami. Teraz, gdy jest po wszystkim i otrzymaliśmy kredyt, nie wyobrażamy sobie, przechodzić tego typu procesu z kimkolwiek innym. Największym minusem współpracy z Krzysztofem jest to, że w końcu musiała się skończyć :) Polecamy z całego serca!

Kamil i Kasia Współpraca z Krzysztofem jest 12/10

Przydatność rekomendacji: 50 %
Goraco polecam Pana Krzysztofa jako eksperta kredytowego. Posiada bardzo duza wiedze i dobre podejscie do klienta. Dba o kazdy szczegol w procesie aplikowania o kredyt i dba o to aby klient byl o wszystkim w pore poinformowany. Dzieki temu udało nam się szybko i sprawnie dostać kredyt hipoteczny.

Patryk Puchalski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Z pełnym zaangażowaniem uczestniczył w każdym etapie procesu, od przygotowania wniosku o kredyt aż po akt własności. W napiętym grafiku znajdował czas na wyjaśnienia. Dużo dokumentów udało się przygotować zdalnie, co oszczędziło nasz czas. Mimo mało sprzyjających okoliczności, Pan Krzysztof działał niezwykle sprawnie i zadbał o to, by pozytywna decyzja kredytowa była w odpowiednim czasie.

Sylwia SG Kredyt mieszkaniowy w bezpiecznym kredycie 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof skutecznie przeprowadził nas przez żmudny proces formalności przy składaniu wniosku kredytowego o bezpieczny kredyt 2% z pełnym sukcesem! Profesjonalista w swojej dziedzinie. Pan Krzysztof oprócz wiedzy merytorycznej w zakresie kredytowym jest człowiekiem niezwykle serdecznym, otwartym i na każdym etapie zainteresowany naszą sprawą przez co współpraca przebiegła szybko i bezproblemowo. Serdecznie polecamy!

Cezary i Marta K. Bezpieczny kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Krzysztofa. Bardzo kompetentny i pomocny na każdym etapie podróży. Mimo nie najłatwiejszego przypadku wszystko udało się bez problemu!

Kinga Witkowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecamy Pana Krzysztofa! Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę, ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, odpowiada na każde pytanie i doradza najlepszą opcję. Pomagał nam przy naszym pierwszym kredycie, cały proces przebiegł bardzo sprawnie i bezstresowo. Czuliśmy się w 100% zaopiekowani. Kontakt przebiega bardzo sprawnie w miłej, profesjonalnej atmosferze. Na pewno będziemy polecać Pana Krzysztofa dalej, a w przyszłości sami chętnie wrócimy, jeśli będzie taka potrzeba.

Natalia i Marcin Kredyt na mieszkania z rynku wtórnego z oprocentowaniem stałym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo serdecznie polecam skorzystać z pomocy Pana Krzysztofa. Świetny człowiek, bardzo kompetentny specjalista, z dużym zaangażowaniem wykonujący swoją pracę. Doradził nam bardzo dobrą ofertę kredytu hipotecznego, wszystko dokładnie wyjaśnił i przeprowadził cały proces kredytowy od początku do końca. Dodatkowo polecił nam sprawdzonego notariusza oraz rzeczoznawcę z których usług również jesteśmy bardzo zadowoleni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż trafiliśmy właśnie do Niego! :)

Klaudia Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność, szybko i bardzo cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, począwszy od tych najgłupszych i najprostszych, a kończąc na tych trudniejszych. Przeprowadził nas krok po kroku przez cały proces, aż do uruchomienia kredytu. Czuwał nad wszystkim, dopytywał o aktualny status zbieranych dokumentów i przypominał o wszystkim. Dzięki Panu Krzysztofowi szybko i bez żadnych problemów uzyskaliśmy kredyt na dobrych warunkach. Szczerze polecam każdemu współpracę z Panem Krzysztofem. Świetny specjalista!

Monika Gąsior Kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Panu Krzysztofowi cała procedura kredytowa przebiegła bezproblemowo. To ekspert wyróżniający się ogromną wiedzą i cierpliwością, błyskawicznie dopinał wszystkie sprawy związane z kredytem. Gorąco polecam współpracę z Panem Krzysztofem, którego pomoc jest nieoceniona.

Anna K. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nie musieliśmy chodzić po Bankach w poszukiwaniu ofert. Pan Krzysztof zbadał nasze potrzeby, ocenił zdolność kredytową i przedstawił oferty, które najbardziej pasowały do naszej sytuacji. Jednocześnie przedstawił wady i zalety każdej z ofert, wybór właściwej to była czysta formalność. W trakcie naszej współpracy Pan Krzysztof był zawsze dostępny i chętny do pomocy. Szczerze polecam. To prawdziwy profesjonalista!!!

Anna Szuba Współpraca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam dla każdego współpracę z Panem Krzysztofem. Wyjaśnił wszelkie zawiłości ofert kredytowych oraz możliwe opcje dostępne na rynku oraz pilnował by nam sie dokumenty nie przeterminowały. Również wszystko było o czasie. Dzięki niemu uzyskałam kredyt na bardzo dobrych warunkach. Polecam :)

Valeriia Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku pierwotnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z p. Krzysztofem przebiegała bardzo profesjonalnie i efektywnie. Jestem bardzo zadowolona z wybory finalnej oferty na podstawie rekomendacji p. Krzysztofa. Pan Krzysztof dokładnie omówił proces, przedstawił optymalne rozwiązania oraz dbał o terminy. Na każdym etapie mogłam liczyć na merytoryczne i profesjonalne wsparcie p. Krzysztofa. W przypadku pytań kontakt następował natychmiastowo. W przypadku pytań o rekomendację polecam i będę polecała p. Krzysztofa.

Daria kredyt na zakup mieszkania od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof to prawdziwy profesjonalista !!! Dzięki niemu zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nie musieliśmy biegać od banku do banku i porównywać ofert. Pan Krzysztof sprawdził naszą zdolność kredytową i wybrał wstępnie 3 banki, które najbardziej pasowały do naszej sytuacji. Przedstawił i porównał oferty tych banków przedstawiając wady i zalety każdej z nich. W trakcie naszej współpracy Pan Krzysztof miał kilkudniowy urlop ale to nie przeszkodziło i cały czas czuliśmy się 'zaopiekowani'. Szczerze polecam!!!

Anna Irek kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Wszystko nam wyjaśnił od podstaw , pilnował by nam sie dokumenty nie przeterminowały :-) i wszystko było o czasie. Dzięki niemu uzyskaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach. Polecam

Małgorzata Goławska Kredyt na mieszkanie rynek wtórny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof sprawił, że proces uzyskania kredytu na mieszkanie był dla nas całkowicie bezstresowy, pomimo obecnej sytuacji rynkowej. Na każdym etapie służył profesjonalną radą i otwarcie odpowiadał na każde, nawet banalne pytanie, dzięki czemu nie pozostawiał miejsca na żadne wątpliwości. Na wyróżnienie zasługuje dyspozycyjność Pana Krzysztofa i szybkość kontaktu, przez co na żadnym etapie nie byliśmy pozostawieni sami sobie. Trafiliśmy do Pana Krzysztofa z polecenia i zdecydowanie również będziemy go polecać :)

Kasia i Wojtek Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku pierwotnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam dla każdego, również początkującego kredytobiorcy! Pan Krzysztof towarzyszył mi podczas całego procesu kredytowego, a co najważniejsze w sposób wyczerpujący i przystępny wyjaśnił wszelkie zawiłości ofert kredytowych oraz możliwe opcje dostępne na rynku. Świetny kontakt, błyskawiczny czas reakcji oraz dużo czasu na rozwianie wszelkich wątpliwości. Dodatkowo zapewnił przemiłą atmosferę ułatwiającą zaciągnięcie zobowiązania :)

Patrycja Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof jest bardzo otwartą i pozytywną osobą, a w dodatku skuteczną w działaniu. Podczas miłych rozważań na temat piękna życia, w błyskawicznym tempie przebrnęliśmy przez wszelkie formalności bankowe. Pana Krzysztofa cechuje przede wszystkim łatwość kontaktu (telefoniczny, mailowy, a także bezpośredni) i rozwiewania wszelkich zawiłości, a także pełen profesjonalizm. Formalności? Dzięki Panu Krzysztofowi nie jest znane mi to pojęcie. Po wspólnej rozmowie, opisaniu naszych potrzeb i oczekiwań, Pan Krzysztof sam zaproponował plan działania, przedstawił najlepsze oferty dostosowane do nas, pomógł wypełnić wszelkie dokumenty z tym związane. Dzięki wzorowej, a nawet wzorcowej obsłudze, jedynym naszym działaniem było wybór oferty, a później podpisanie umowy w banku. Przyjemnością była współpraca z Panem Krzysztofem. Nie sądziłem, że cały proces może być tak banalnie prosty (w rzeczywistości nie jest, ale dzięki współpracy pozostaje w tej błogiej nieświadomości). Oby spłacanie kredytu było równie proste i tego Wszystkim Czytelnikom i Klientom Pana Krzysztofa życzę!

Tomasz P. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania deweloperskiego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof bez wątpienia jest ekspertem w dziedzinie kredytów. Jego profesjonalne podejście, pełna wiedza, organizacja pracy, otwartość i gotowość do odpowiedzi na wszelkie pytania pomogły nam płynnie, bezproblemowo i bezstresowo przejść przez cały proces. Papierologia i formalności które z opowieści wydawały nam się koszmarem w rzeczywistości we współpracy z Panem Krzysztofem stały się przyjemnością. Serdecznie polecamy ! - Jola i Piotr Główka

Jola Główka kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Krzysztofa. Przede wszystkim pełen profesjonalizm! Na każde zadane pytanie - ( a było ich trochę :) ) - odpowiadał cierpliwie i zrozumiale. Bardzo dobry kontakt, zawsze pod telefonem w razie wątpliwości. Sama procedura załatwiona bardzo szybko i sprawnie, chociaż sama sytuacja nie należała do najprostszych :) Pan Krzysztof poza byciem ekspertem w swojej dziedzinie jest również sympatycznym i przemiłym człowiekiem z poczuciem humoru. Jeśli pojawia się temat kredytu to zdecydowanie jest to odpowiedni Doradca!

Katarzyna Klimska zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof bezproblemowo przeprowadził mnie przez proces zakupu nieruchomości, zaproponował banki ktore spełniały moje oczekiwania. Doradca bardzo konkretny i pomocny , bez problemu odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał piętrzące się wątpliwości. Polecam.

Klaudia Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całego serca polecam współpracę z Panem Krzysztofem:) Doskonale przygotował cały proces kredytowy. Zajął się wszystkimi formalnościami i o nic nie musiałam się martwić. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Krzysztofa decyzja kredytowa banku była błyskawiczna. Jestem wdzięczna Panu Krzysztofowi za szybkie działanie, za cierpliwość oraz naprawdę niewiarygodny profesjonalizm. Na pewno będę polecać Pana każdemu oraz jestem pewna, że gdy będę w przyszłości potrzebować doradcy - zgłoszę się do Pana bez wahania. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

Magdalena Ryjak Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Krzysztofem od samego początku, aż do chwili przelania środków na konto charakteryzowała się wysokim profesjonalizmem oraz doskonałą znajomością tematu. Ponadto Pan Krzysztof znakomicie potrafi przedstawić wszystkie skomplikowane zagadnienia związane z uzyskaniem kredytu w sposób jasny i rzeczowy. Przez cały okres oczekiwania na decyzję czuliśmy się "zaopiekowani", w każdej chwili mogliśmy liczyć na radę i pomoc. Gorąco polecam każdemu.

Mariola Kwapisińska kredyt hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Krzysztofa trafiłam z polecenia i będę polecać dalej znajomym :) Profesjonalista i ekspert w swojej dziedzinie. Do tego bardzo pomocny i cierpliwy, wyjaśni wszelkie wątpliwości. Dzięki jego zaangażowaniu udało się wybrać najkorzystniejszą ofertę, sprawnie załatwić formalności i co najważniejsze szybko uzyskać kredyt, mimo wydłużonego czasu rozpatrywania wniosków przez banki. Polecam wszystkim.

Aleksandra Maziarz Kredyt na zakup mieszkania na rynku wtórnym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie Polecamy Pana Krzysztofa, pomógł nam przebrnąć przez cały proces kredytu hipotecznego. Zawsze pomocny z całą masą cierpliwości dla klientów, którzy po raz pierwszy podejmują decyzję odnośnie kredytu.

Gabriel&Ilona Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam skorzystanie z pomocy Pana Krzysztofa i współpracę z nim. Wysoki profesjonalizm, duża wiedza, a przy tym super podejście i niesamowita pomoc. Dzięki Panu Krzysztofowi pojawiające się przeciwności na szczęście znikały i udało się sfinalizować kredyt. W każdym czasie można liczyć na pomoc Pana Krzysztofa i radę, nawet po uruchomieniu kredytu. Zdecydowanie najlepsza pomoc!

Anna Dudkiewicz Kredyt na zakup mieszkania - inwestycja Robyg

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Krzysztofa. Bardzo szybka i profesjonalna pomoc na każdym etapie starania się o kredyt. Cierpliwie tłumaczył wszystkie zawiłość związane z kredytem i rozwiewał wątpliwości. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta udało mu się dopasować idealny kredyt do moich potrzeb. Dzięki niemu udało mi się przejść przez ten trudny proces w zasadzie bez stresowo.

Anna Rysińska Zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowana rekomendacja dla Pana Krzysztofa. Do kredytu podchodziliśmy z dużą obawą. Pan Krzysztof rozwiał wszystkie wątpliwości i przypilnował całą sprawę do samego końca. Nie wiemy czy zdecydujemy się na kolejny kredyt, aczkolwiek jeśli do tego dojdzie wiemy kto powinien cały proces poprowadzić.

Mateusz Ł. Absolutny specjalista w swojej dziedzinie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam korzystanie z usług świadczonych przez Pana Krzysztofa. Jest bardzo sympatyczny, a przede wszystkim konkretny i kompetentny, dzięki temu skutecznie przebrnęliśmy przez cały proces kredytowy. Zawsze cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości, a co najważniejsze nigdy nie było najmniejszego problemu z kontaktem.

Joanna Subaczewska kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam usługi świadczone przez Pana Krzysztofa. Jest osobą bardzo konkretną i kompetentną, dzięki temu szybko i skutecznie przebrnęliśmy przez cały proces kredytowy. Po drodze cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości, a co najważniejsze nigdy nie było najmniejszego problemu z kontaktem, czy to telefonicznym czy mailowym (nawet podczas urlopu). Z tego miejsca dziękuję Panu za pomoc w podjęciu tej trudnej decyzji. Pozdrawiam

Dawid Czarnecki Kredyt hipoteczny na budowę domu (okolice Płocka)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym serdecznie polecić usługi Pana Krzysztofa. Okazał się bardzo pomocny przy wyborze banku. Szybko i sprawnie odpisywał na wiadomości i zadawane pytania. Jest bardzo konkretny.

Magdalena kredyt na zakup mieszkania z rynku pierwotnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam Pana Krzysztofa - sam dostałem kontakt z polecenia i ciężko byłoby prosić o lepszego doradcę. Bardzo profesjonalnie, ogromna oszczędność czasu, profesjonalizm i bardzo miły kontakt. Pan Krzysztof proaktywnie podejmował czynności z bankami w całym czasie trwania procesu, nawet kilkukrotnie pisząc wnioski/ odwołania. Całość zakończona bardzo komfortowo i szybko - polecam każdemu.

Borys Mandrela Współpraca z doradcą

Przydatność rekomendacji: 50 %
P. Krzysztof jest bardzo kompetentną osoba, prowadzi przez cały proces kredytu, ma aktualna wiedzę i pomaga szukać najlepszych rozwiązań. Gorąco polecam

Artur Twarowski Zakup działki

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomoc pana Krzysztofa od wyboru banku poprzez uruchomienie kredytu była nieoceniona. Pan Krzysztof działa szybko, bezbłędnie i skutecznie. Dzięki jego weryfikacji zostały wyłapane błędy w dokumentach sprzedającego i uniknęliśmy frustrującego ping ponga z bankiem a także zyskaliśmy na czasie uzyskania n decyzji kredytowej. Jednym słowem - współpraca na 6. Gorąco polecam.

Katarzyna S Sprawdzony ekspert to nie tylko slogan

Przydatność rekomendacji: 33 %
W 100% polecam współpracę z Panem Krzysztofem! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Sprawa pozyskania kredytu została załatwiona bardzo sprawnie bez żadnych niespodzianek. Uzyskałem odpowiedź na każde moje pytanie i wątpliwości. Człowiek z ogromnym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta. Polecam i dziękuję za owocną współpracę :)

Omelian Serhii Kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego w Żyrardowie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Krzysztofa znaleźliśmy w internecie a dokładnie zajęła się tym moja żona. Miał bardzo dobre opinie. Ja byłem bardzo sceptyczny do takich osób tj. doradców finansowych. Może dlatego, iż wiedziałem iż nasza sytuacja finansowa nie była najlepsza. Mieliśmy bardzo dużo zobowiązań finansowych rożnego rodzaju. Na początku nie wierzyłem, że ktokolwiek może nam pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego który by nam wystarczył na zakup mieszkania. Uważałem, iż nie dostaniemy więcej niż 200000 tyś zł. Z spotkania na spotkanie z Panem Krzysztofem coraz bardziej zacząłem wierzyć, iż ten wymarzony kredyt hipoteczny jest realny. I ostatecznie stał się. Współpraca z Panem Krzysztofem była przyjemnością. Pomógł nam na każdym etapie. O nic nie musieliśmy się martwić. Świetny kontakt z klientem. Sprawa pozyskania kredytu została załatwiona bardzo sprawnie i skutecznie . Pan Krzysztof cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Wszystko było załatwiane szybko i sprawne. Serdecznie gorąco polecam!

Grzegorz Świątek zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem - pełen profesjonalizm, skuteczny, kompetentny i komunikatywny. Bardzo nam zależało na szybkim uruchomieniu kredytu i dzięki Panu Krzysztofowi udało się wszystko dopiąć w wymaganym terminie i na bardzo korzystnych warunkach. Na każdym etapie udzielał cennych wskazówek i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Dziękujemy za pomoc i szczerze polecamy :)

Marta W. Kredyt hipoteczny pod budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kontakt do Pana Krzysztofa otrzymałam od znajomego i był to strzał w dziesiątkę! Poszukiwałam kredytu hipotecznego na zakup mieszkania od dewelopera. Pan Krzysztof przedstawił mi możliwe opcje oraz wyjaśnił plus i minusy każdej z nich. Biorąc pod uwagę moje potrzeby wybraliśmy najlepszą z ofert. Dodam, że mogłam liczyć na szczegółowe wyjaśnienie każdej z wątpliwości oraz wszystkie moje pytania otrzymały prostą i zrozumiałą odpowiedź. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Serdecznie polecam!

Olga Andrzejczak Zakup mieszkania w budowie od developera - Robyg

Przydatność rekomendacji: 50 %
Usługa p. Krzysztofa w pełni profesjonalna - przejrzyste instrukcje, szybkie odpowiedzi, dostępność, wysoka kultura osobista i zaangażowanie. Skuteczne uzyskanie finansowania, bez żadnych niespodzianek. dziekujemy i polecamy.

Anna Ratajczyk-Sałamacha doradztwo w zakresie pozyskania kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Krzysztofem była przyjemnością. Świetny kontakt z klientem. Sprawa pozyskania kredytu została załatwiona bardzo sprawnie i skutecznie - zamknęła się w mniej niż 2 miesiące (od pierwszego kontaktu, poprzez spotkanie, przygotowanie ofert, przygotowanie dokumentów, podpisanie wniosków kredytowych, całą analizę bankową, wydanie decyzji, podpisanie umowy i w końcu uruchomienie kredytu do uruchomienia kredytu) co w czasach pandemii jest wynikiem imponującym. Pan Krzysztof cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Serdecznie polecam!

Radka Bociek Kredyt mieszkaniowy na rynku wtórnym

Przydatność rekomendacji: 33 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Indywidualne podejście do klienta, bezproblemowy kontakt, bardzo dobra znajomość i analiza rynku, dzięki czemu możliwy był wybór najkorzystniejszej oferty. Współpraca z Panem Krzysztofem była czystą przyjemnością, wszystko wytłumaczone perfekcyjnie i cała procedura kredytowania przeszła bez najmniejszego problemu.

Jakub Dziemba Zakup mieszkania w Warszawie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całego serca polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Jest to osoba z profesjonalnym podejściem do klienta. Pomógł nam w szybki sposób przejść przez procedury kredytowe. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i owocną współpracę, która finalnie zakończyła się uzyskaniem kredytu.

Kamil Zieliński kredyt hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa. Namiary dostałam od przyjaciółki, która miała przygody z analitykami, deweloperem a Pan Krzysztof dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom pomógł jej. Pomógł też mnie, ponieważ bardzo sceptycznie podchodziłam do tego czy uda mi się wziąć kredyt i to jeszcze w okresie pandemii. Jako osoba zielona w kredytach, sprawach urzędowych, nieruchomościach ostrożnie podchodziłam do sprawy. Pan Krzysztof przeprowadził mnie przez każdy etap, wszystko cierpliwie tłumaczył, odpowiadał na każde (zielone) pytanie, dawał jasne instrukcje co, dlaczego i na kiedy jest potrzebne. Był w stałym kontakcie. Dzięki jego doświadczeniu i wiedzy mam dziś co mam. Wspierał też pozytywną energią, słowem, nadzieją. Zaufałam mu i nie żałuję. Polecam serdecznie !

Katarzyna Dejer zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof Szymczak to profesjonalista. Kontakt do niego dostaliśmy od innej zadowolonej osoby i my również wkrótce wprowadzimy się do wymarzonego mieszkania. Świetny kontakt, dobra komunikacja i wiedza z zakresu kredytowania. Od początku czuć te cechy co daje dużo spokoju i pewności że człowiek wie co robi. Krzysztof nie tylko przeprowadził nas przez procedurę kredytową, ale doradził w wielu kwestiach związanych z zakupem mieszkania. Pojawiały się pewne techniczne przeszkody z naszej strony, ale dzięki Niemu szybko je pokonaliśmy. Sami byśmy utknęli w tym. Krzysztofie, bardzo dziękujemy za Twoja fachowość, kontakt, sposoby na utrudnienia i do zobaczenia przy kolejnych inwestycjach. Pozdrawiamy, Bartek, Justyna i Hania. PS: jeśli macie małe dziecko to w biurze u Krzysztofa czuje się ono swobodnie, może np. Rysować gdy rodzice decydują o hipotece :)

Bartek Sobczyk Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Krzysztofa poleciła nam koleżanka, było to tak około dwa lata temu szukaliśmy wtedy mieszkania w Warszawie, mieliśmy kilka na oku i o każdym rozmawialiśmy z Panem Krzysztofem. Niestety finalnie w każdym nam coś nie pasowało. W końcu zaczęliśmy szukać segmentów/bliźniaków również konsultowaliśmy to z naszym doradcą który równie cierpliwie odpowiadał nam na każde pytanie. Skończyło się na tym że z pomocą Pana Krzysztofa wzięliśmy kredyt na budowę nowego domu. Chcieli byśmy serdecznie podziękować zarówno Panu Krzysztofowi jak i koleżance która nam go poleciła. „Papierologia” z pomocą Pana Krzysztofa to czysta formalność bez żadnych niejasności i zaskoczeń. Szczerze polecamy.

Jarosław Kopik kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z panem Krzysztofem w zakresie wybrania odpowiedniego kredytu. Pan Krzysztof po przedstawieniu moich potrzeb , wybrał odpowiedni dla mnie kredyt. Cierpliwie odpowiadał na moje pytania i wątpliwości. Bardzo dziękuję za pomoc :)

Magdalena Głogowska kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa. Cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachową pomoc. Pan Krzysztof w jasny sposób potrafi wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia związane kredytami hipotecznymi i wspomóc w wyborze najlepszej oferty. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc! :)

Agata Krukowska Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof, który został polecony nam przez znajomych od samego początku był bardzo zaangażowany w pomoc w udzieleniu nam kredytu. Szukaliśmy doradcy, który poświęci nam trochę czasu i będzie dyspozycyjny. Cierpliwie odpowiadał na każde nasze pytania, rozwiewał wątpliwości, był zawsze z nami w kontakcie, gdy go potrzebowaliśmy. Przekazał nam bardzo cenne informacje, w jaki sposób przygotować się do kredytu, przez co ten proces był bezstresowy i bardzo przyjemny, bo wiedzieliśmy z Mężem, że jesteśmy w dobrych rękach, a Pana Krzysztofa profesjonalizmu doświadczaliśmy na każdym etapie naszej współpracy. Przekazywał nam ważne rady, omawiał wszystko krok po kroku, abyśmy wspólnie dotarli do celu i dostali kredyt na wymarzony dom, zwłaszcza w tak trudnym czasie tuż po wybuchu pandemii. To istny znawca w swoim fachu, doświadczony, sprawnie posługuje się nabytą wiedzą w swojej branży i dzieli się nią przy każdej okazji. A swoją drogą bardzo ciepły i przyjemny człowiek, z którym przyjemnie się rozmawia, co stanowi wartość dodaną do całości. Gdybyśmy mieli w przyszłości jeszcze raz brać kredyt, to tylko z pomocą Pana Krzysztofa. Dzięki Panu Krzysztofowi możemy spełniać swoje marzenia :)

Ewa Banasik, Kamil Banasik Współpraca z Panem Krzysztofem

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością polecam p. Krzysztofa. Sympatyczny, otwarty, a przy tym bardzo kompetentny doradca finansowy. Współpraca przebiega miło, rozmawia się jak ze starym znajomym. Bardzo dziękujemy za pomoc, jeśli będziemy brać kolejny kredyt to na pewno się odezwiemy :) Pozdrawiam!

Paulina Wąsikowska Kredyt mieszkaniowy na rynku pierwotnym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Pana Krzysztofa. Pomógł nam szybko i bezproblemowo przejść przez cały proces związany z kredytem. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania i tłumaczył ewentualne wątpliwości. Człowiek z wielkim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta. Raz jeszcze dziękujemy :)

Barbara Kaletka Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
W 100% polecam Pana Krzysztofa Szymczaka. Współpraca od początku do zakończenia sprawy wzorowa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, zainteresowanie i podpowiedzi podczas załatwiania formalności. Profesjonalista w swoim fachu, którego mogę polecić wszystkim starającym się o kredyt hipoteczny.

Monika Konder-Łyjak Kredyt na mieszkanie od developera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Krzysztofa mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo dobry i sympatyczny kontakt. Chętnie, cierpliwie i fachowo wytłumaczył wszystkie zagadnienia związane z kredytami oraz pomógł we wszelkich formalnościach. Dzięki wsparciu pana Krzysztofa uzyskanie kredytu w trudnym czasie epidemii odbyło się sprawnie i pomyślnie.

Marcin Bogucki Kredyt na zakup domu od developera

Przydatność rekomendacji: 0 %
Profesjonalna obsługa, doradztwo i wsparcie podczas całej ścieżki kredytowej. Polecam

Monika Szulc Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Krzysztofa, szybko, profesjonalnie i sprawnie przygotowane wnioski, dostałam do wyboru kilka propozycji kredytowych z różnych banków. Wybrałam najlepszą ofertę. Z usług Pana Krzysztofa korzystam od 3 lat.

Małgorzata Obracaj Kredyt na zakup mieszkania na rynku wtórnym

Przydatność rekomendacji: 0 %
Szybko, bardzo rzeczowo i pomocnie. Zdecydowanie polecam. Pan Krzysztof jest bardzo responsywny i cierpliwy ;) Kredyt sfinalizowany - zdecydowanie polecam.

Iwona Doradztwo przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Krzysztofa w 100% , doskonały kontakt, wszystko klarownie wytłumaczone i wspólny wybór jak najlepszego rozwiązania w moim przypadku. W razie jakichkolwiek wątpliwości dostałem natychmiastowe, wyczerpujące odpowiedzi - nie wyobrażam sobie lepszej, bardziej profesjonalnej osoby do pomocy przy wzięciu kredytu na zakup mieszkania.

Rafał Kredyt na zakup mieszkania na rynku pierwotnym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem pewien, że osoby które zdecydują się na pomoc Pana Krzysztofa nie będą zawiedzione. Pełen profesjonalizm, bezproblemowy kontakt, dokładne informacje i rzetelna pomoc w pełnym zakresie. Gorąco polecam i jestem pewien, że skorzystam z jego pomocy po raz kolejny w przyszłosći.

Łukasz Kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Braliśmy z mężem kredyt na budowę domu i stresowaliśmy się tymi całymi bankowymi procedurami i formalnościami. Dzięki pracy Pana Krzysztofa wszystko poszło szybko, sprawnie i skutecznie. Obszernie i zrozumiałym językiem wyjaśnił nam na czym polega kredyt hipoteczny, co się na niego składa, przedstawił jakie mamy możliwości. Doradził, ale nie narzucał który bank i ofertę mamy wybrać. Kontakt z Panem Krzysztofem był bardzo dobry, na bieżąco wiedzieliśmy co się dzieje z wnioskami i na jakim etapie jest proces. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam w 100%

Agnieszka Rudnicka Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Krzysztofem - na przestrzeni ostatnich kilku lat pomógł mi już dwukrotnie w temacie kredytu hipotecznego. Od samego początku całego procesu aż do ostatniego podpisu na umowie kredytowej Krzysztof był bardzo zaangażowany, cierpliwy, nie szczędził nam ani czasu ani wiedzy. Zarówno przy pierwszym jak i przy drugim kredycie jestem bardzo zadowolona z warunków, które Krzysztof wynegocjował z bankami i które są dalece korzystniejsze niż te proponowane przez banki w pierwszym kontakcie. Przy wsparciu Krzysztofa przejście przez proces otrzymania kredytu stał się przyjemnością :)

Beata Wudkiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof sprawil, ze caly proces zwiazany z kredytem byl super prosty. Odpowiedzial na kazde moje pytanie profesjonalnie, przejzyscie wyjasniajac kazda watpliwosc, a co najwazniejsze pomogl podjac korzystna dla mnie decyzje. Pan Krzysztof dzieki swojej zyczliwosci, cierpliwosci oraz dostepnosci, a co najwazniejsze indywidualnemu podejsciu sprawil, ze proces przebiegl bardzo sprawnie i przyjemnie. Jeszcze raz dziekuje za pomoc i goraco polecam!

Bernadeta Fus kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Krzysztofa z czystym sumieniem! Naszą sprawę, pomimo znacznego wydłużenia się w czasie z winy developera, udało się doprowadzić do pozytywnego zakończenia. Pan Krzysztof był zawsze ze wszystkim na bieżąco, zainteresowany i zaangażowany.

Eliza Górska-Tran kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Krzysztofa każdemu komu się wydaje, że dostanie kredytu to droga przez mękę.... Pan Krzysztof przez swoją fachowość spowodował, iż cały proces przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Jego autentyczne otwarcie na klienta nacechowane wysokim poziomem życzliwości wytwarza atmosferę zaufania i nieodparte wrażenie, że sprawy których się podejmuje w naszym imieniu zostaną zrealizowane skutecznie. Potwierdzeniem powyższych słów jest fakt, iż ponownie skorzystałam z doradztwa Pana Krzysztofa przy uzyskaniu kolejnego kredytu.

Urszula kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof to osoba w pełni zaangażowana ,potrafi wytlumaczyć i doradzić. Bardzo dobry kontakt. Polecam z czystym sumieniem.

Wioletta Gadecka Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof Szymczak to jeden z najlepszych expertów w branzy doradztwa kredytowego.Z jego pomoca uzuskalismy kredyt hipoteczny na zakup domu na korzystnych warunkach.Mimo iż było troche kłppotów z dokumentacją dzialki Pan Krzysztof wszystko rozwiązał wykazując sie wielkim profesjonalizmem,za co jestesmy mu bardzo wdzięczni.Polecamy usługi tego doradcy wszystkim,którzy chcą bezboleśnie przebrnąc przez skomplikowane procedury uzyskania kredytu.

Małgorzata Wasiluk -Zasuń Piotr Zasuń kredyt hipoteczny w m-banku

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof jest bardzo rzetelnym doradcą kredytowym. Pomógł nam wybrać odpowiednią ofertę kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Jasno wytłumaczył różnice w ofertach poszczególnych banków. Pomógł skompletować dokumenty i dopełnić formalności wymagane do podpisania umowy kredytowej. Z pełnym przekonaniem polecam.

Agata Ostrowska Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam z czystym sumieniem! - szybko, profesjonalnie, bez owijania w bawełnę. Super kontakt, mega sprawne działanie, brak jakichkolwiek problemów na dowolnym etapie udzielania kredytu. Do tego Pan Krzysztof super tłumaczy wszelkie kwestie związane z obliczaniem raty, opłatami dodatkowymi, konsekwencjami zmiany WIBORu, itp.

Tomasz Piorun Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam pana Krzysztofa. Świetnie zorientowany doradca, który od początku do końca był bardzo pomocny i cały proces kredytowy przebiegł bez problemu i co najważniejsze w terminie. Warto skorzystać z wiedzy i umiejętności pana Krzysztofa.

Jan Pasterski Kredyt na zakup mieszkania od spółdzielni.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pierwszy raz mieliśmy razem z żoną do czynienia z tak poważnym kredytem. Jednak od pana Krzysztofa otrzymaliśmy od razu wszystkie niezbędne informacje, łącznie z ofertami banków, które przystawały do naszej, wcale nie tak łatwej, sytuacji. Poza wyjaśnieniem nam wszystkich meandrów kredytowych, p. Krzysztof przygotował listę wszystkich dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy, a później na bieżąco monitorował i informował nas o postępach w naszej sprawie. Czuliśmy się zaopiekowani. Serdecznie polecamy!

Maciej Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecamy Pana Krzysztofa. Cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Pan Krzysztof jest profesjonalny, sympatyczny i zawsze gotowy do pomocy.

Stanisław i Kamila Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof jest osobą kompetentną, świetnym doradcą który pomógł nam sprawnie i szybko uzyskać kredyt na dobrych warunkach. Szczerze polecamy!

Mateusz i Natalia Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam w 100 % Pana Krzysztofa. Jest bardzo konkretny, pełen energii, sympatyczny i szybko dąży do celu. Jego ponaglenia o dokumenty bardzo mnie motywowały w szybszym działaniu dzięki czemu w 1,5 miesiąca (w tym było jeszcze podpisanie umowy deweloperskiej u notariusza) uruchomiliśmy kredyt dla mnie :) Pan Krzysztof daje wolną rękę w wyborze banku (nie nakłania do konkretnej opcji...). Myślę że to duży plus dla niego. Zależało mi na większej kwocie kredytu - Pan Krzysztof załatwił to :) jednak po analizie wszystkich kosztów pozostałam przy mniejszym kredycie w ING. To była bardzo dobra współpraca.

Draniak Anita kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm!!!Cały proces, od kompletowania dokumentów do otrzymania kredytu to około miesiąc. Kompleksowa pomoc, wielka cierpliwość. Wielki specjalista w swojej dziedzinie.Gorąco polecam współpracę z Panem Krzysztofem.

Ewa Wrzesień Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pomocą Pana Krzysztofa załatwiliśmy już dwa kredyty hipoteczne na mieszkania. Rozległa wiedza, szybka i klarowna komunikacja - pełen profesjonalizm. Duże pojęcie także w zakresie inwestowania w nieruchomości.

Szymon Sz. Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Cały proces przebiegł bardzo sprawnie. Wiedza, doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Krzysztofa i możemy śmiało go polecić :)

Seweryn i Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo szybka obsługa, czytelne i dobrze objaśnione porównanie wariantów. Wsparcie aż do momentu uzyskania kredytu, a nawet troszkę dłużej. Bardzo udana współpraca. Gorąco polecam.

Maciej Bernolak Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem! . Wszystko tłumaczy, wyjaśnia i pomaga w kompletowaniu dokumentów. Podchodzi do klienta profesjonalnie. Cały proces, od złożenia wniosku do udzielenia kredytu zajął około 1 m-ca. Współpracowałam z Panem Krzysztofem po raz drugi.

Bożena Sobczak Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuję Panu Krzysztofowi za kompleksową pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Cały proces przebiegł bardzo szybko, otrzymaliśmy ofertę z kilku banków, które miały najlepszą ofertę. Doskonały kontakt z Panem Krzysztofem przez cały proces ubiegania się o kredyt. Współpracę uważam za bardzo udaną i polecam Pana Krzysztofa każdemu mojemu znajomemu.

Mariusz Libudzki Kredyt hipoteczny na budowę domu jednorodzinnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem! Fachowo podchodzi do klienta. Wszystko tłumaczy, wyjaśnia i pomaga. Pełen profesjonalizm. Cały proces, od złożenia wniosku do udzielenia kredytu zajął mniej niż miesiąc.

Svieta Vashkevich kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i mój przypadek był szczególny: w ciągu roku zmieniłem sposób rozliczania podatku i jest to przypadek na tyle rzadki, że większość banków nie ma na to przewidzianych schematów działania więc woli z góry odrzucać takie wnioski. Jednak pan Krzysztof bardzo szybko znalazł banki, które nie tylko nie wykluczały mnie ale też zaproponowały bardzo atrakcyjne oferty. Bardzo polecam usługi doradcze pana Krzysztofa - doskonały kontakt i profesjonalizm. Od początku do końca rozumiałem cały proces starania się o kredyt, bo pan Krzysztof cierpliwie mi tłumaczył jak to działa. A gdy nie znał z miejsca odpowiedzi na jakieś moje pytanie to szybko sprawdzał i wyjaśniał. Polecam gorąco, naprawdę sprawił, że cały proces przebiegł bezboleśnie.

Cyprian P. Kredyt na zakup mieszkania od developera i wykończenie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Po raz drugi miałem przyjemność współpracować z Panem Krzysztofem i po raz drugi współpraca układała się świetnie. Bardzo dobry i sprawny kontakt, bardzo dobra wiedza o rynku i umiejętność znalezienia najlepszej oferty. Świetne doradztwo, z czystym sumieniem polecam każdemu!

Bartosz Krzystanek Mieszkanie z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem możemy polecić doradztwo Pana Krzysztofa. W szybki i bezproblemowy sposób pomógł nam w przejściu całego procesu.

Agnieszka F. Doradztwo w zakresie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Pan Krzysztof wykazał się profesjonalnym podejściem na poziomie jakiego tylko można oczekiwać. Niemal z dnia na dzień po skontaktowaniu się mogliśmy przejść do działania, zostało nam wszystko dokładnie i jasno wytłumaczone. Otrzymaliśmy pełne wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego. Pan Krzysztof zawsze był dla nas dostępny i cierpliwie odpowiadał na każde pytanie, w dodatku wysoka kultura i komunikatywność sprawiła że współpraca była po prostu przyjemna. Szczerze polecam!

Tomasz i Joanna G. Kredyt na zakup domu z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Krzysztofem, ponieważ załatwienie wszystkich formalności przebiegło bardzo sprawnie dzięki zaangażowaniu Pana Krzysztofa w sprawę. Na każdym etapie pomocny, dostępny. Rozmawia się z Panem Krzysztofem konkretnie i rzeczowo ale bez niepotrzebnego zadęcia. Pełen profesjonalizm! Dziękuję raz jeszcze w imieniu swoim i żony!

Łukasz L. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą stanowczością mogę polecić Pana Krzysztofa. Osoba konkretna, szybka, dokładna, załatwiająca sprawy efektywnie i bez zbędnej zwłoki. Otrzymałam ofertę dostosowaną do moich potrzeb - słucha klienta. Po wybraniu konkretnego banku Pan Krzysztof zajął się formalnościami i o nic już nie musiałam się martwić. Dzwoni, dowiaduje się co się dzieje, pyta czy nie jest potrzebna dodatkowa pomoc merytoryczna. W moim przypadku przechodziliśmy przez formalności dwukrotnie w związku ze zmianą ceny nabycia nieruchomości. Cena kredytu u Pana Krzysztofa jest taka sama jak bezpośrednio w banku więc nie warto tracić czasu na indywidualny research. Lepiej wybrać się na spacer do parku:) Podsumowując: WARTO.

Anna K. Doradztwo w zakresie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Korzystaliśmy z mężem z usług p. Krzysztofa przy zakupie mieszkania na kredyt z rynku wtórnego. Poszło bardzo szybko i sprawnie! Wystarczyły dwa spotkania i w przeciągu 3 tyg zamknęliśmy wszelkie sprawy kredytowe. Prócz tego, że p. Krzysztof jest specjalistą w swojej dziedzinie to do tego bardzo dokładnie tłumaczy oraz cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Kontakt mailowy i telefoniczny bardzo dobry. Polecam bardzo! Zachęcam do współpracy z p. Krzysztofem - my byliśmy bardzo zadowoleni:) Pozdrawiamy

Paulina Kowalska kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nawiązaliśmy współpracę z Panem Krzysztofem ze względu na jego nienaganną opinię, która Nas nie zawiodła. Wykazał się niesamowitą wyrozumiałością pomimo Naszej ograniczonej dyspozycyjności. Jego zaangażowanie w sprawę klienta i rewelacyjny kontakt w razie jakichkolwiek pytań, jest nieocenione. Potrafił przedstawić wiele różnych możliwości na realizację kredytu, dzięki czemu mogliśmy wybrać z jego pomocą najkorzystniejsze warunki. Z ręką na sercu możemy polecić Pana Krzysztofa, jako doradcę kredytowego!

Dorota K. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku pierwotnego.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof prowadził sprawę zakupu domu. Był bardzo zaangażowany, w dużej mierze sam załatwiał wszystkie sprawy między developerem, a bankami. Nasze wizyty były ograniczone do minimum za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Mamy różne doświadczenia z doradcami, ale Pana Krzysztofa będziemy polecać, zresztą już poleciliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z szybkości załatwienia kredytu. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Anna I Radosław Zakup domu z rynku pierwotnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracę z Panem Krzysztofem nawiązałam w związku z chęcią uzyskania kredytu na zakup mieszkania. Pan Krzysztof jest specjalistą w swojej dziedzinie ponadto jest bardzo sympatycznym i wyrozumiałym człowiekiem. Nie było pytania na które nie otrzymałabym odpowiedzi- rozwiewał wszelkie wątpliwości. Ponadto byłam w ciągłym kontakcie telefonicznym oraz mailowym z Panem Krzysztofem, który zawsze służył pomocą. Nawet w przypadkach niepowodzeń, Pan Krzysztof szybko znajduje drogę wyjścia z sytuacji. Oczywiście ostatecznie nie było problemu z uzyskaniem kredytu co świadczy o wysokiej skuteczności 😊 Podsumowując, zdecydowanie polecam i namawiam do współpracy z Panem Krzysztofem!

Ewelina Mieszała Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Krzysztofa. Rzetelnie wprowadzil nas w pełna, najnowsza ofertę kredytową na rynku. Dzięki wielkiemu doświadczeniu jakie ma pomógł skrócić czas oczekiwania na decyzje banku. Wszystkie formalności udało się sfinalizować szybko, skutecznie, bez stresu i na najkorzystniejszych dla nas warunkach.

Nina i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof Szymczak jest doradcą który wykazuje duże zaangażowanie w sprawę i posiada ogromną wiedzę merytoryczną dzięki której pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej dostosowanej do możliwości finansowych interesanta. Pan Krzysztof charakteryzuje się profesjonalnym podejście do klienta. Jest osoba kompetentną, bardzo skuteczną oraz godną zaufania. Pan Krzysztof służy pomocą również po podpisaniu umowy. Zakup mieszkania przy pomocy Pana Krzysztofa to sama przyjemność. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krzysztofem i wszystkim gorąco polecam.

KATARZYNA MARCZYK KREDYT NA ZAKUP MIESZKANIA ORAZ KREDYT GOTÓWKOWY

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem - przejrzyście przedstawił oferty banków, oraz wykazał się dużą cierpliwością przy wyborze właściwej oferty. Jestem bardzo zadowolony!

Tomasz Pogorzelski Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Szymczak sprawnie zrealizował wniosek do banku o kredyt hipoteczny, wskazując elementy, które mogą być kluczowe dla uzyskania w szybkim czasie decyzji. Służył wyjaśnieniami co do niuansów związanych z ewentualnym spóźnieniem płatności do dewelopera, czy też możliwości refinansowania wkładu własnego. Sprawę udało się sfinalizować zgodnie z oczekiwaniami. Polecam.

Jacek Z. sprawny proces wniosku o kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Krzysztofa , była to już druga moja współpraca z Panem Krzysztofem ( poprzedni kontakt 5 lat temu ) i zarówno poprzednio jak i tym razem jestem pełna uznania dla zaangażowania, wiedzy, komunikatywności i przede wszystkim empatii jaki i umiejętności stworzenia nieskrępowanej atmosfery gdzie o wszystko można zapytać bez poczucia że może to głupie pytanie :-) Fantastyczny doradca i do tego fajny człowiek polecam

Marta Nojek kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie. Z cierpliwością rozwiewał moje wątpliwości i odpowiadał na pytania. Poświecił mi tyle czasu ile potrzebowałam. GODNY POLECENIA !!!

Paulina K. Pomoc przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Krzysztofa jako doradcę kredytowego, Pan Krzysztof jest bardzo kompetentny i udziela wyczerpujących i rzetelnych informacji. Współpraca z nim przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Szybka pomoc w zorganizowaniu potrzebnych dokumentów, wypełnieniu wniosku, a przy tym pełna dyspozycyjność - Pan Krzysztof na bieżąco informuje o wszelkich decyzjach banku, utrzymuje stały kontakt z klientem. W naszym przypadku chodziło o pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na dom. Biorąc pod uwagę, że nie mieszkamy w Polsce myśleliśmy że nie będzie to łatwe zadanie . Jednak byliśmy w błędzie, jego profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność umożliwiły nam przebrnięcie przez formalności bankowe bez stresu i w ekspresowym tempie uzyskanie kredytu na dobrych warunkach. Dziękujemy i raz jeszcze gorąco polecamy! Pan Krzysztof jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Anna i Oscar Sedkowski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, skoncentrowanie na kliencie, załatwienie sprawy od samego początku do końca, uprzejmość, szybkość w działaniu- tak w skrócie możemy opisać pracę Pana Krzysztofa:). Na Pana Krzysztofa trafiliśmy przez czysty przypadek- przeglądając internet w poszukiwaniu pomocy przy drugim kredycie z wykończeniem na mieszkanie- a w zasadzie na bliźniaka. Kierując się tylko rekomendacjami innych osób zostawiłem na stronie informację czy jest możliwość pomocy w naszej sprawie- następnego dnia Pan Krzysztof zadzwonił, zaprosił na spotkanie- omówiliśmy wszystkie kwestie, a w chwili obecnej "cieszymy się"- jeżeli tak można nazwać fakt posiadania kredytu:) z załatwienia sprawy do końca. Teraz to my piszemy opinię i z pełnym przekonaniem polecamy Pana Krzysztofa!!! Jeszcze raz dzięki. Ewelina i Rafał:)

Rafał i Ewelina Zaradkiewicz Kredyt na zakup mieszkania od developera + wykończenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
pełna profeska, pełna kultura i 100% skuteczność !!

Paweł Magdziak kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Skorzystałem z usług Pana Krzysztofa podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny. Całokształt współpracy mogę podsumować tak: Pan Krzysztof jest człowiekiem od zadań niemożliwych. Udało mu się załatwić kredyt w sytuacji prawie beznadziejnej - przy minimalnym wkładzie własnym, łączonych umowach z pracodawcą i innych niesprzyjających okolicznościach. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, kredyt udało się uzyskać dość szybko, a co najważniejsze z punktu widzenia mojego budżetu - na akceptowalnych warunkach. Serdecznie dziękuję Panu Krzysztofowi i oczywiście polecam.

Edward Popławski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Usługi Pana Krzysztofa zostały mi polecone przez znajomych. Obsługę mogę opisać jako profesjonalną i rzeczową. Pań Krzysztof przedstawił nam jasno możliwe opcje i pomógł przebrnąć przez procedurę kredytową.

Małgorzata Markowska Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność! Od samego początku bardzo łatwy kontakt, ogromna wiedza merytoryczna, doświadczenie- to wszystko sprawiło, że przejście przez proces kredytu nie był wcale taki trudny. Gorąco polecam pomoc Pana Krzysztofa!

Kamila Kruza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest osobą, która wzbudza zaufanie, a jego profesjonalizm da się wyczuć już od pierwszej rozmowy. Przeprowadził mnie przez wszystkie procedury związane z wnioskiem kredytowym w taki sposób, że o nic nie musiałam się troszczyć (poza wyborem mieszkania :), a naprawdę w kwestiach bankowości jestem totalnym laikiem. Mam kredyt jaki chciałam, wszystko było i jest dla mnie zrozumiałe. Przy tym wszystkim, pan Krzysztof ma poczucie humoru, jest niezwykle kulturalny, słowny! co sprawia, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Polecam pana Krzysztofa wszystkim moim znajomym.

Karolina Michalik kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, fachowo i profesjonalnie. Szczerze polecam.

Rafał P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miałem przyjemność współpracować z p. Krzysztofem podczas zakupu nieruchomości z rynku wtórnego (finansowanej kredytem hipotecznym). Nie tylko bardzo sprawnie pomógł mi z uporządkowaniem dokumentów i składaniem wniosków kredytowych, ale także służył fachowym doradztwem podczas porównywania ofert i całego procesu uruchomienia kredytu. Pana Krzysztofa cechuje wysoka kultura osobista, pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie w szeroko pojętej dziedzinie finansów osobistych. Serdecznie polecam jego usługi.

Mikołaj D. kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca finansowyz prawdziwego zdarzenia, świetny kontakt. Polecam w 100%.

Tycjan Dutkiewicz Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
W sytuacji kiedy syn potrzebował wziąć pierwszy kredyt Pan Krzysztof przeanalizował wszystkie możliwości i znalazł bardzo korzystną, opiekuje się klientem w całym procesie, jak zajdzie potrzeba na pewno do niego wrócę.

Robert Kredyt gotówkowy dla młodego człowieka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Panu Krzysztofowi udało się wszystko załatwić w tempie iście ekspresowym od wybrania mieszkania, złożenia wszystkich dokumentów do decyzji kredytowej udało się załatwić raptrem w 4 tygodnie. Sama decyzja kredytowa od złożenia papierów była w niecałe 3 tygodnie. Pan Krzysztof pomógł nam w bardzo profesjonalny sposób i jest to osoba godna polecenia o czym informuje moich znajomych, którzy też będą w przyszłości starali się o kredyt mieszkaniowy, Podejście do tematu jest na najwyższym poziomie i gorąco polecam z korzystania z usług Pana Krzysztofa, jest on idealną osobą do pomocy przy kredytach mieszkaniowych oraz innych produktach bankowych.

Emil Krzywy i Urszula Krzywa Pomoc przy udzieleniu kredytu mieszkaniowego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof cechuje się dużą wiedzą o rynku kredytowym w Polsce oraz jest niesamowicie pomocnym i cierpliwym człowiekiem. Moja sytuacja była bardzo ciężka, ale dzięki Panu Krzysztofowi udało się otrzymać kredyt i zakupić mieszkanie. Polecam każdej osobie szukającej rzetelnego doradcy.

Robert M. Kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof to wysokiej klasy profesjonalista bez cienia nadęcia! Współpraca z nim to czysta przyjemność. Nasz przypadek nie był standardowy, a Pan Krzysztof przeprowadził nas przez proces z należytą starannością cały czas analizując sytuację w naszym imieniu oraz niejednokrotnie odwodząc nas od naszych sposobów rozwiązania sprawy, co wyszło nam tylko na dobre i ostatecznie pomogło otrzymać kredyt! Cenię sobie to wyjątkowo, bo doradców którzy potrafią załatwić sprawę standardową jedynie przytakując klientom jest na rynku na pęczki, a postawa PRAWDZIWEGO DORADCY nie zdarza się tak często!

Katarzyna Pioterczak Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełna wiedza z zakresu narzędzi finansowania, fachowa pomoc i doradztwo przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Paweł H. Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Krzysztofem była przyjemnością. Cierpliwie wszystko tłumaczył, wyjaśniał wątpliwości, pozostawał w bieżącym kontakcie. Polecam!

Renata i Józef Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Krzysztofem była czystą przyjemnością. Potrafił on w bardzo profesjonalny i jasny sposób wytłumaczyć i pomóc we wszystkich kwestiach kredytowych i okołokredytowych. Kontakt zawsze był szybki i skuteczny. Bardzo dziękuję za pomoc.

Piotr Łapiński Bardzo polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Krzysztofa jako doradcę kredytowego, który w bardzo krótkim czasie pomógł mi wybrać najlepszą i najbardziej optymalną ofertę kredytu hipotecznego. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie, a przy tym pełna dyspozycyjność. Bardzo sprawna i szybka pomoc w zorganizowaniu potrzebnych dokumentów, wypełnieniu wniosku i w samym załatwieniu kredytu. Cała procedura z przyznaniem kredytu była szybka i bezproblemowa. Gorąco polecam!!!

Anna Zakrzewska Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem . W naszym przypadku chodziło o pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu . Biorąc pod uwagę że prowadzimy działalność gospodarczą i mając ciągły brak czasu myśleliśmy że nie będzie to łatwe zadanie . Jednak byliśmy w błędzie , gdyż Pan Krzysztof tak nami pokierował że w bardzo szybkim czasie i bez najmniejszych problemów przedarliśmy się przez procedury bankowe i w ekspresowym tempie uzyskaliśmy kredyt na dobrych warunkach . Z czystym sumieniem mogę polecić usługi p. Krzysztofa , gdyż zna się na tym co robi .Bardzo się angażuje , na bieżąco informuje o wszelkich decyzjach banku , utrzymuje stały kontakt , jeśli nie może odebrać telefonu zawsze oddzwania .Jeśli zajdzie taka potrzeba , będziemy wiedzieć gdzie się udać . Polecam

Anna Abramczyk kredyt hipoteczny budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy, duże zaangażowanie, dyspozycyjność i rzetelność. Poprowadzi przez procedurę załatwiania spraw kredytowych każdego laika, wytłumaczy wszystko jasno i rzeczowo. Dzięki Panu Krzysztofowi jestem pewna, że otrzymałam najlepszą ofertę kredytu.

Anna Lipska Kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Wspaniały kontakt. Bardzo profesjonalne doradztwo w tej dziedzinie, obszerna wiedza na temat kredytów i banków oraz pełna mobilizacja przy doborze najlepszej opcji. Załatwienie formalności z kredytem było szybkie i bezproblemowe.

Paweł Kosiorek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Cóż , mozna by sie rozpisać na temat pracy pana Krzysztowa , niemal że temat na poemat . Pan Krzysztof angażuje sie maksymalnie w sprawę klienta , bardzo dobry kontak i bardzo duże doświadczenie w tej branży sprawia, że załatwianie całej papierkoligii nie jest wcale takie straszne . Jeżeli chodzi o mnie , z pana Krzysztowa strony poszło szybko i przyjemnie , bez żadnych "kruczków czy małych druczków" Szczerze polecam bo facet naprawdę solidnie przykłada sie do swojej pracy . Dziekuje i pozdrawiam

Artur Stawski Kredyt Hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Krzysztofa cechuje profesjonalizm, szybkość i skuteczność w działaniu. Jest dyspozycyjny, o każdej godzinie gotowy pomóc klientom. Niekwestionowanym atutem jest duża wiedza branżowa, doświadczenie i rzeczowość. Polecam.

Diana Zborowska pomoc przy kredycie na zakup mieszkania od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Inicjatywa, dobra organizacja i przede wszystkim dobra oferta - jesteśmy oboje bardzo zadowoleni.

Małgorzata i Marcin Różowscy Zakup mieszkania na kredyt od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z panem Krzysztofem to czysta przyjemność ,rzeczowo przedstawione oferty z banków, bezproblemowy kontakt. Polecam każdemu kto się stara o kredyt

Cybulski Damian Kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy bardzo doradcę Pana Krzysztofa. Współpraca z nim przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Pan Krzysztof wykazał się ogromną wiedzą, nie było pytania na które nie znałby odpowiedzi! Potrafił bardzo dobrze doradzić nam w wyborze banku, przedstawił wszystkie niezbędne informację na temat kredytu, jego składowych, różnych opcji wyboru w zależności od potrzeb klienta - jednym słowem widać było wielki profesjonalizm z jego strony. Dziękujemy i raz jeszcze gorąco polecamy!!!

Weronika i Daniele kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy współprace z Panem Krzysztofem. Bardzo przejrzyście przedstawił nam wszystkie kwestie związane z kredytem hipotecznym i pomogł wybrać najlepszą opcje kredytu. Pan Krzysztof na bieżąco odpowiadał na wszystkie nasze pytania, zarówno na spotkaniach jak i telefonicznie i mailowo, a pytan mieliśmy sporo :-) Pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Małgorzata i Maciej kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 20 %
Z przyjemnością polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność umożliwiły nam przebrnięcie przez formalności bankowe bez najmniejszego stres i w błyskawicznym czasie. Ponadto, Pan Krzysztof przekazał nam dużo wiedzy nt. mechanizmów działania kredytu, co bardzo ułatwiło nam zrozumienie zapisów umowy z bankiem. Świetna atmosfera, dyspozycyjność, kontakt i odpowiedzi na wszystkie pytania. Pan Krzysztof jest ekspertem w swojej dziedzinie!

Sławomir Łuniewski Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 66 %
Poznałam Pana Krzysztofa przy okazji starania sie o kredyt hipoteczny, został wytypowany spośród wielu doradców i był to strzał w 10! Sprawa wydawała sie dośc banalna niechcący przez upartego analityka w banku i równie upartego dewelopera przeciągnęła sie o kilka tygodni.Pan Krzysztof bardzo fachowo i kulturalnie negocjował zarówno z jednym jak i z drugimi, co nie było prostą sprawą, gdyż każdy z nich miał swoją wizję przebiegu tegoż procesu i nie chcieli iśc na ustępstwa. Pan Krzysztof swoja determinacją, cierpliwością i licznymi rozmowami doprowadził tę sprawę do końca i dziś jestem szczęśliwym posiadaczem własnego M:) Z całego serca polecam Pana Krzysztofa nie tylko przez jego profesjonalizm i wiedzę ale przede wszystkim przez podejście do człowieka, odpisywanie na każde, nawet głupie pytanie ;D, humor i bycie przemiła osobą. Nie wahałabym sie drugi raz powierzyć mu swoich spraw- i na pewno to zrobię, jesli zaistnieje taka potrzeba:)

Małgorzata Kucharska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 20 %
Polecam usługi Pana Krzysztofa brdzo fajny kontakt, w moim przypadku sprawa załatwiona szybko i sprawnie bez problemów, bardzo dziękuję Panie Krzysztofie za pomoc

Tomasz Jakubiak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam właśnie tego doradcę. Pan Krzysztof działa sprawnie, szybko, profesjonalnie i co najważniejsze, bardzo skutecznie. Profesjonalna analiza dostępnych kredytów, wskazanie plusów i minusów każdego z nich, pomoc w podjęciu decyzji jednak nie naleganie na konkretny bank. Szybka realizacja umowy w banku. Następnie pozostaje już tylko spłata kredytu, tu Pan Krzysztof już niestety nie pomaga ;-). Jeszcze raz dziękuję i rekomenduję wszystkim zagubionym na rynku bankowym tak jak my.

Dariusz i Jolanta P Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z czystym sercem mogę polecić usługi Pana Krzysztofa każdemu!!! Profesjonalność, indywidualne rzetelne podejście do klienta, doświadczenie czy pełne zaangażowanie w podjętą sprawę to tylko kilka z wielu cech którymi charakteryzuje się działalność prowadzona przez Pana Krzysztofa. Szybko, sprawnie i na temat. Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu :)

Grzegorz Bąkowski Kredyt Hipoteczny nieruchomość z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Krzysztofem. Pan Krzysztof jest osobą bardzo sumienną, zawsze służył pomocą oraz radą podczas wielu formalności związanych z kredytem. W krótkim czasie udało się skompletować wszystkie dokumenty potrzebne do uruchomienia kredytu. Kredyt oczywiście przyznany. Polecam wszystkim!

Karol Lidacki Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 66 %
Gorąco polecamy doradztwo Pana Krzysztofa Szymczaka. Mogliśmy liczyć na profesjonalną pomoc Pana Krzysztofa na każdym etapie naszych starań o kredyt hipoteczny: od dokładnego wyjaśnienia wszelkich zagadnień związanych z tą materią, przez pomoc w wyborze najkorzystniejszej z naszego punktu widzenia oferty, po pomoc w kompletowaniu niezbędnych dokumentów. Przez cały ten czas Pan Krzysztof wykazywał się wysokim zaangażowaniem oraz niezwłocznie udzielał odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Co również ważne wszystkie spotkania i rozmowy odbywały się w miłej i rzeczowej atmosferze. Dziękujemy i jeszcze raz gorąco polecamy.

Anna i Krzysztof N. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Bardzo profesjonalny doradca. Pan Krzysztof posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki jego zaangażowaniu udało się szybko i skutecznie załatwić kredyt. Na pewno polecimy jego usługi znajomym, a w przypadku kiedy sami będziemy potrzebować porady - to tylko Pan Krzysztof! Doradca godny polecenia w 100%. Pozdrawiamy

Łukasz i Sylwia kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 71 %
Pragniemy serdecznie podziękować Panu Krzysztofowi za profesjonalną pomoc w doborze kredytu i załatwieniu formalności bankowych przy zakupie mieszkania. Wszystko zostało załatwione w bardzo sprawny i szybki sposób z wielkim zaangażowaniem Pana Krzysztofa. Z czystym sumieniem pełna rekomendacja !!!

Adrian & Kristina Pomoc przy kredycie na zakup pierwszego mieszkania

Przydatność rekomendacji: 80 %
Pan Krzysztof jest nienachalny i cierpliwy do Klienta. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w sprawie kredytów. Szybko i skutecznie załatwia sprawy, którymi się zajmuje. Poza tym jest osobą kontaktową i miłą. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Anna Kluziak kr edyt na zakup mieszkania od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pana Krzysztofa poleciła nam znajoma. Potem kilka naszych znajomych też korzystało z pomocy Pana Krzysztofa. Również my z żoną niedawno dołączyliśmy do osób które skorzystały i należymy do grona polecających. Cierpliwy Pan Krzysztof wychodził temat przez 2 lata:) przy czym bardzo taktownie i grzecznie. Pełny profesjonalizm !!!

Paweł Kluziak Kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rękami i nogami podpisuję sie pod wszystkimi rekomendacjami i ciepłymi slowami od klientów Pana Krzysztofa:) Skorzystałam z Jego pomocy przy swoim pierwszym kredycie na pierwsze wymarzone mieszkanie, nie mając wcześniej pojęcia o tym jak wygląda cała procedura. Pan Krzysztof nie tylko przedstawił mi najbardziej dopasowane do mojej sytuacji oferty i pomógł dokonać najlepszego wyboru (co zaowocowało 100% skutecznością), ale przez cały czas pośredniczył przy załatwianiu wszelkich formalności i kontaktował się w moim imieniu zarówno z przedstawicielami banku jak i deweloperem, pomagając mi przebrnąć przez kolejne mniejsze i większe trudności. I co najważniejsze i najcenniejsze w tym wszystkim - podejście Pana Krzysztofa do klienta cechuje pełen profesjonalizm przy jednoczesnej bardzo sympatycznej atmosferze każdego spotkania czy rozmowy, co od samego początku buduje zaufanie i powoduje chęć współpracy. Podsumowując - gorąco polecam usługi Pana Krzysztofa, szczególnie osobom w mojej sytuacji - bez doświadczenia w temacie. Nie można lepiej trafić;)

Katarzyna Pomorska kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie - wszystkie kwestie wyjaśnione od podstaw, bez żadnych problemów udzielał informacji. Umie słuchać klienta, jego potrzeb i udzielić fachowej porady oraz znaleźć rozwiązanie z sytuacji. Polecam!!!

Lidia Konder Zakup mieszkania od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Własne mieszkanie to marzenie większości młodych osób. Mimo ogromnych chęci, nie każdy jednak wie, jak się do tego zabrać i tu z pomocą przychodzi Pan Krzysztof. Jego usługi zostały mi polecone przez znajomych i mimo pewnej niechęci do korzystania z doradcy, postanowiłem zadzwonić i umówić się na spotkanie. Teraz mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że mój kredyt jest w ogromnej mierze zasługą właśnie Pana Krzysztofa. Już od pierwszej rozmowy telefonicznej wykazuje się pełnym profesjonalizmem i przekonuje do siebie, wzbudzając niemal natychmiast sympatię. Odczucia te tylko potęgują się przy spotkaniu w cztery oczy, które ani razu nie było sztywną rozmową przy stercie papierów, a zawsze przyjemnie spędzonym czasem. Jako osoba niemająca zielonego pojęcia, w co chcę się "wpakować", poznałem zasady działania kredytu od podszewki, zrozumiałem niejasne bankowe terminy, rozwiałem wszelkie swoje wątpliwości, wysłuchałem każdego za i każdego przeciw, a także mogłem się po prostu poradzić. W trudnych momentach załatwiania formalności, kiedy gdzieś z tyłu głowy pojawiały się wątpliwości, Pan Krzysztof sam z siebie dzwonił i pytał, czy wszystko w porządku, dalej prowadząc mnie krok po kroku do finalizacji umowy z bankiem. Czasami zastanawiam się, ile bym stracił, gdybym nie poznał wszystkich możliwości i wszedł prosto z ulicy do banku po kredyt. Na szczęście nigdy się tego nie dowiem i każdemu bez chwili zawahania mogę polecić tego doradcę kredytowego. Nie tylko dlatego, że Pan Krzysztof jest profesjonalistą w każdym calu, ale dlatego też, że to przede wszystkim bardzo miły człowiek.

Eryk Szczepański kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 75 %
Braliśmy u Pana Krzysztofa kredyt. Miała być hipoteka, a jest gotówkowy. Pan Krzysztof doradził nam gotówkowy z różnych względów, a dla nas okazał się najlepszym wyborem. Wszystko załatwione sprawnie i bez problemów. Dziękujemy za pomoc i profesjonalne załatwienie spraw.

MICHA I ANNA Z. Polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof Szymczak jest profesjonalistą jakich mało. Wiedza, zaanggażowanie i podejście do klienta prze Pana Krzysztofa są nie do opisania. Jeśli chcesz profesjonalnego doradztwa to tylko Pan Krzysztof

Ilona Kołakowska Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 80 %
Pan Krzysztof Szymczak jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znwczeniu. Proces otrzymania kredytu od początku do końca był prowadzony przez Pana Krzysztofa w sposób wybitny. Współpraca z takim Doradzcą to czysta przyjemność. Oby więcej tak zaangażowanych w pracę Osób. Cieszę sie, że trafiliśmyz doradztwem właśnie ba Pana Krzysztofa Szymczaka

Mariusz Kołakowski Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest niezwykle profesjonalnym, kompetentnym i życzliwym doradcą. W przystępny sposób przedstawił mi dostępne kredyty mieszkaniowe i doradził, jak wybrać taki, który będzie najlepiej odpowiadał moim potrzebom. Dzięki niemu cały proces pozyskiwania kredytu przebiegł bardzo sprawnie i bezboleśnie. Bez wahania powierzyłabym mu kolejne sprawy tego typu w przyszłości. Serdecznie polecam!

Magda Tyśkiewicz Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalny doradca, z dużym przygotowaniem merytorycznym, zaangażowany, sympatyczny.. Formalności związane z kredytem dopełniliśmy w ciągu miesiąca, tempo błyskawiczne. Takich doradców polecam. Bardzo dziękuję Panie Krzysztofie.

Bożena Sobczak kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panem Krzysztofem, to bardzo profesjonalny doradca, który potrafi dobrać instrumenty finansowe dostosowane do potrzeb klienta. W 2016 roku uzyskałam dzięki Panu Krzysztofowi kredyt hipoteczny, na dokładnie takich warunkach jakich chciałam. Pan Krzysztof to bardzo energiczny i szybo reagujący profesjonalista, z którym kontakt to czysta przyjemność.

Kamila Jadwicka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny polecenia. Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie. Pan Krzysztof idealnie rozwiązał problemy, z którymi nie potrafili poradzić sobie inny Doradcy.

Patryk Auguściak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzetelny i godny zaufania doradca, a przy tym bardzo uprzejmy i pogodny. Sprawnie przeprowadził mnie przez proces kredytowy, szczegółowo i jasno odpowiedział na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości. Polecam i dziękuję za pomoc.

Agnieszka Cichowska kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
O Panu Krzysztofie mogę powiedzieć, że to bardzo dobry doradca, jest rzetelny i zaangażowany w swoją prace robi to sumiennie i uczciwie. Zna się na tym co robi, umie słuchać, a jednocześnie umie wytłumaczyć po POLSKU te wszystkie zagadnienia które są dla nas nie zrozumiałe. Jest pod telefonem, na każdy telefon odpowiada. Mnie pomógł w załatwieniu kredytu mieszkaniowego we wtórnym rynku, bez jego pomocy pewnie bym sama tego wszystkiego nie ogarnęła. POLECAM to sympatyczny młody człowiek, który naprawdę chcę pomagać, a co najlepsze jest skuteczny. Ja kredyt już mam; )

Kamilla Traczyk Najlepszy doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam osobę Pana Krzysztofa. Pomógł mi załatwić formalności związane z kredytem hipotecznym. Działa bardzo szybko, skutecznie. Profesjonalista w 100%. Jeśli będzie taka potrzeba, skorzystam z jego usług jeszcze raz i na pewno polecę go znajomym.

Edyta Gołębiewska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Krzysztofa jako profesjonalnego, merytorycznego a zarazem sympatycznego doradcę :) Doświadczenie i wiedza tego doradcy okazały się pomocne gdy jako laicy w tej kwestii zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na kredyt. Pan Krzysztof najpierw poznał nasze oczekiwania po czym zrozumiale wyjaśnił jak przebiega cały proces i dokładnie "za rękę" przez niego przeprowadził (cały czas aktywnie monitorując decyzję kredytową w bankach). Dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu (który musielibyśmy poświęcić na kontakt z bankami) i stresu, który wiąże się z nieznajomością "tematu". Kolejny plus: obiektywność (nie polecanie jedynego "właściwego"banku a jedynie wskazywanie konkretnych warunków w różnych banach na podstawie których sami podjęliśmy ostateczną decyzję - w końcu to my wiążemy się kredytem na lata ;)) Skorzystanie z usług pana Krzysztofa (bezpłatnych!) jest świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych, dla leniwych, dla nie znających tematu i chcących zrzucić z siebie trochę stresu. Wynik pomocy: pozytywna decyzja kredytowa. Generalnie duży plus, gorąco polecamy, jesteśmy na TAK :)

Anna Jankowska Kredyt na zakup mieszkania od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 100 %
W skrócie - Pan Krzysztof zna się na rzeczy. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście i bezproblemowe załatwienie sprawy. Dostałem kilka ofert do wyboru, w dodatku Pan Krzysztof służył rekomendacjami i pomocą w ich ocenie. Ostateczna oferta była naprawdę korzystna i jestem z niej bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem polecam!

Bartosz Krzystanek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof to najwyższej klasy profesjonalista. Doradzał, a w zasadzie prowadził moje sprawy przy uzyskaniu kredytu najpierw na zakup działki później na budowę domu od A do Z. Podjął się sprawy mimo, iż inni doradcy do których wcześniej trafiłam nie chcieli się tym zająć. Moja sytuacja była bardzo złożona, a tym samym bardziej czasochłonna i nie gwarantująca sukcesu. Jednak z Panem Krzysztofem udało się bardzo sprawnie przez wszystkie procedury przejść. Z całą pewnością mogę polecić Pana Krzysztofa jako sprawdzonego doradcę, który jest gotów podjąć się najtrudniejszych wyzwań. W przyszłości jeśli będę musiała skorzystać z czyjejś pomocy w kwestii uzyskania finansowania to znam adres pod który się zgłosić i zachęcam innych :-) Anna Rosłowska

Anna Rosłowska Kredyt na działkę i dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam, Pan Krzysztof jest prawdziwym profesjonalistą. Zna rynek banków od podszewki. Klientami zajmuje się z pełnym zaangażowaniem. Kontakt błyskawiczny, odpowiedzi wyczerpujące. Przede wszystkim człowiek skuteczny w swoich działaniach. Na dodatkową uwagę zasługuje fakt że Pan Krzysztof uprzedza o ryzyku oraz wyszukuje najkorzystniejsze oferty dla klienta. W przyszłości na pewno skorzystam ponownie z usług Pana Krzysztofa. Gorąco polecam wszystkim chcącym ubiegać się o kredyt. Pozdrawiam

Krzysztof Małkowski Kredyt na zakup mieszkania od developera w programie MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nigdy nie współpracowałam z profesjonalistą takiej klasy. Pan Krzysztof jest Mistrzem wśród doradców finansowych. Sądziłam, że cały proces ubiegania się o kredyt jest ciężkim przeżyciem i męczącą długą drogą. Okazało się jednak, że z Panem Krzysztofem, jego ogromną wiedzą i niesamowitym zaangażowaniem ten etap stał się jednym z przyjemnych elementów starania się o mieszkanie. Jeśli ktoś szuka Eksperta to współpraca z Panem Krzysztofem jest jedynym mądrym wyborem.

Agnieszka Opłocka Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dobry kontakt. Po pierwszej rozmowie można stwierdzić, że Pan Krzysztof ma spore doświadczenie w tym co robi. Profesjonalna pomoc przy zakupie mieszkania. Skuteczne i szybkie załatwienie kredytu. Polecam!

Nazarij Ałeksiuk Zakup mieszkania z rynku wtórnego przez obcokrajowca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. W 100% polecam.

Dawid S kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Szymczak jest bardzo kompetentny i udziela wyczerpujących i rzetelnych informacji na temat kredytów oraz przedstawia szczegółowo zasady działania systemu bankowego. Po konsultacji z Panem Krzysztofem moja wiedza o bankowości się ogromnie wzbogaciła a zawiłości związane z kredytem zostały jasno i klarownie wyjaśnione. Polecam!

Magdalena Pilarska kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Krzysztofa. Nasza współpraca przebiegła pomyślnie. Pomógł w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Pan Krzysztof jest bardzo pozytywną, miłą i pomocną osobą.

Krzysztof Zdanowski Kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością mogę dziś napisać, że rozpoczęcie współpracy z panem Krzysztofem to był strzał w dziesiątkę. Pan Krzysztof cierpliwie wyjaśniał wszystkie zawiłe dla mnie kwestie dotyczące kredytów gotówkowych a podczas całej procedury trzymał rękę na pulsie, pomagał przy zbieraniu i wypełnianiu wszystkich dokumentów. Gorąco polecam współpracę z panem Krzysztofem każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm, rzetelność i szybkość.

Bartosz Ochman kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy razem z mężem serdecznie podziękować za pomoc Panu Krzysztofowi. Bez cienia wątpliwości polecamy jego usługi wszystki, którzy potrzebują pomocy w sfinansowaniu swoich marzeń i planów. Już od pierwszego spotkania czuliśmy ogromne wsparcie i tak było do samego końca. Pan Krzysztof pomógł nam przebrnąć przez wszystkie skomplikowane procedury i formalności bankowe. Poza tym bardzo dokładnie i zrozumiale tłumaczył wszystkie niejasności. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki niemu udało nam się uzyskać kredyt tak szybko i na tak atrakcyjnych warunkach. Jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebować pomocy z jakimkolwiek kredytem na pewno wrócimy.

Ewa i Paweł Sitek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Krzysztof Szymczak jest profesjonalistą, którego już w pierwszych słowach bardzo polecam! Brałam mój pierwszy kredyt,więc Pan Krzysztof zaczął od podstaw, wytłumaczył mi prosty i zrozumiały sposób z czego składa się kredyt i na co zwrócić uwagę przy analizowaniu ofert z różnych banków - dzięki temu mogłam świadomie podjąć decyzję. Komunikacja z Panem Krzysztofem jest taka jak powinna być tzn. odbiera telefony, oddzwania, szybko odpisuje na maile, jest w pełni zaangażowany w sprawę. Jego celem jest 100% zadowolenie klienta. Świetna organizacja pracy, punktualność, łatwa komunikacja. Bardzo miła atmosfera pracy - Pan Krzysztof jest tak po ludzku serdeczny, uśmiechnięty i mimo nawału pracy zawsze znajdzie czas dla klienta. Będę nadal korzystać z usług Pana Krzysztofa i polecać innym!

Paulina Żemojtin Kredyt na zakup domu od developera wraz dodatkowymi pieniędzmi na wykończenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo chcieliśmy polecić Pana Krzysztofa, ponieważ bez problemu pomógł nam mimo, że poprzedni doradca miał z tym kłopoty. Sprawa została załatwiona szybko i profesjonalnie. Pan Krzysztof cały czas służył pomocą i cierpliwie odpowiadał na każde pytanie. Jeżeli kiedykolwiek będziemy potrzebować pomocy to jak najbardziej udamy się do Pana Krzysztofa.

Łukasz i Magdalena Cieślak refinansowanie kredytu mieszkaniowego z odłączeniem współkredytobiorcy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest profesjonalistą w tym, co robi. Byłem wcześniej u innego doradcy, który nie sprostał moim oczekiwaniom, postanowiłem więc znaleźć kredyt na własną rękę. Na szczęście dałem się namówić na spotkanie z Panem Krzysztofem, koledze, któremu również pomógł uzyskać kredyt i nie żałuję. Z perspektywy czasu myślę, że warto skorzystać z porady fachowca i skoncentrować się na tym, co się umie najlepiej, a nie siedzieć po nocy przed komputerem, porównując oferty banków w Excelu i wyrywać sobie włosy z głowy :) Serdecznie pozdrawiam Pana Krzysztofa!

Piotr Janusz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Już od pierwszego spotkania z Panem Krzysztofem widać było jego pełen profesjonalizm, cierpliwość a także umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z klientem. Szczerze polecam!

Katarzyna i Tomasz kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof to profesjonalista, załatwia rzeczy niemożliwe. Nawet z beznadziejnej sytuacji potrafi znaleźć wyjście. Zawsze służy radą i pomocą. Doradca godny polecenia.

Magda i Kamil Bojko kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof- rofesjonalny, kompetenty, rzetelny polecam każdemu, współpraca z Nim to sama przyjemność.

Artur Wasilewski kredyt hipoteczny rynek pierwotny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Przygotowane oferty są bardzo "wyśrubowane" i najlepsze jakie mogą być. Pomaga ze wszystkimi dokumentami i można liczyć na jego odpowiedź na każde dręczące nas pytanie. Na pewno jeżeli będzie to potrzebne ponownie skorzystam z pomocy Pana Krzysztofa.

Mariola Kowalczyk Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Nie mydli oczu aby wcisnąć byle jaką ofertę aby tylko się "załapała" do wymogów klienta. Na prawdę przykłada się do swojej pracy i przedstawia tylko najlepsze opcje. Jeżeli ponownie będę potrzebował pomocy z kredytem na pewno wrócę do Pana Krzysztofa. Polecam bo warto.

Jarosław Leśniczuk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowy, rzetelny doradca. Dzięki jego pomocy szybko i bezproblemowo uzyskaliśmy kredyt. Nie jest nachalny. Zdecydowanie polecamy.

Karolina i Tomasz Piecha Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Krzysztof jest profesjonalistą w tym co robi i bardzo skutecznym. Spotkania zawsze były w bardzo sympatycznej atmosferze, kontakt telefoniczny i mailowy bardzo dobry. Bardzo dobre rozeznanie na rynku finansowym pozwala na zaproponowanie optymalnej oferty dostosowanej do wymagań klienta. Wszystkie szczegóły są omówione tak aby nie było żadnych wątpliwości co z czego wynika. Sprawa kredytu była monitorowana do momentu uruchomienia. Polecam Pana Krzysztofa każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy.

Marcin Konder Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof pomocny na każdym etapie spraw zaczynając od zbierania wszystkich potrzebnych dokumentów do uzyskania kredytu. Trafiłam na rzetelnego doradcę oraz tak po "ludzku " zaangażowanego w sprawę.Naprawdę godny polecenia !!

Agnieszka Wrzos kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof to prawdziwy profesjonalista" - Z jego pomocą, zdobyłem kredyt na mieszkanie w Warszawie z dopłatą MdM jako singiel, co z początku wydawało się trudne iż moje zarobki nie należą wysokich. - Wszystko załatwione zostało naprawdę szybko (19 dni przed terminem!) oraz bezbłędnie. - Pan Krzysztof sprawdza wszelkie umowy, więc nigdy nie zostaniesz oszukany. - Dysponuje ogromnymi kontaktami, dzięki czemu zawsze dostaniesz najlepszą ofertę i zaoszczędzisz wiele pieniędzy. Gorąco polecam tego Pana !

Rafał Staciwa Kredyt z "Mieszkanie dla Młodych"

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam usługi Pana Krzysztofa. Bardzo szybko i skutecznie pomógł nam otrzymać kredyt na zakup domu. Profesjonalne podejście, świetny kontakt, duża wiedza, sympatyczna osobowość to tylko niektóre pozytywne cechy tego doradcy.

Michał Chromy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem, od początku do końca pomaga w całej procedurze kredytowej. Jest osobą rzetelną oraz konkretną. Miło wspominam współpracę i gorąco polecam.

Kasia z Warszawy kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof Szymczak jest osobą bardzo kompetentną i profesjonalną. Współpraca z nim przebiega w wyjątkowo sympatycznej atmosferze. Jest to człowiek z poczuciem humoru. Nigdy nie miałam najmniejszych trudności ze skontaktowaniem się z nim - odpisywał na maile i zawsze odbierał telefony lub oddzwaniał w bardzo krótkim czasie. Jego wiedzę i profesjonalizm oceniam bardzo wysoko. Z całego serca polecam jego usługi każdemu zainteresowanemu tematem doradztwa finansowego.

Joanna Burczyk Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Krzysztofa jako doradcę kredytowego. Profesjonalny,perfekcyjny, energiczny, miły.... a na koniec skuteczny. Swoją pracę wykonuje z pasją ,przedstawia kilka opcji i poszukuje wspólnie z klientem optymalnej oferty kredytowej. Działa szybko i wszystkie nawet najdrobniejsze sprawy załatwia sam - co w naszym przypadku oszczędziło nam licznych podróży do Warszawy. Panie Krzysztofie, - Serdecznie dziękujemy

Kasia,Wiesława,Andrzej z Lublina Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 87 %
Serdecznie polecam. Profesjonalna pomoc tak w przedstawieniu zalet i wad każdej z opcji, jak i w formalnościach związanych z papierologią.

Piotr Stępniak kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Krzysztofa poznałem gdy szukaliśmy z żoną kredytu na zakup działki. Kontak ten dostaliśmy też z polecenia. Mimo posiadania już pewnej wiedzy finansowej - z racji wykonywanego zawodu - uważam, że kontakt z Panem Krzystofem był bardzo dobrą decyzją. Pan Krzysztof szybko, sprawnie i rzetelnie pomaga przebrnąć przez wszystkie procedury. Pozwala to zaoszczędzić niemałą ilość stresu związanego z zaciąganiem takiego zobowiązania, jakim jest kredyt hipoteczny. Dodatkowo Pan Krzysztof służy wyjaśnieniami w niejasnych kwestiach, pomaga w kontakcie z bankami a przedewszystkim pomaga w doborze optymalnego rozwiązania. Polecamy i pozdrawiamy.

Rafał B. Kredyt hipoteczny - zakup działki

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof - w kilku słowach... po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Profesjonalne podejście do klienta, kontakt utrzymywany na bieżąco praktycznie 24/7 ;-). Miły, cierpliwy. Pomocny również w kontaktach z bankiem już po uzyskaniu kredytu.Polecam.

Paweł M. kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest kompetentny, rzeczowy i co najważniejsze skuteczny. Widać, że zależy mu na tym, by pomóc klientowi - zorganizował mi wszystkie formalności szybko i sprawnie, prowadząc (dosłownie) za rękę przez wszystkie procedury od samego początku do podpisania umowy z bankiem. Jestem przekonany, że dzięki Panu Krzysztofowi dostałem kredyt mieszkaniowy na najlepszych warunkach.

Paweł Popielarski Kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 80 %
Skuteczne wsparcie choć nie było łatwo. Polecam!

Łukasz Sokołowski kredyt na zakup mieszkania od developera dochód w EUR

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem pod wrażeniem kompetencji i zaangażowania Pana Krzysztofa. Profesjonalny, solidny, rzetelny, pomocny... i można by tak mnożyć zalety. Parafrazując klasyka: Dziękuję Losowi, że mogłem współpracować z Panem Krzysztofem. Gdyby takich jak on było więcej, kupno mieszkania przypominałoby Niebiańską Przystań, do której znużony wędrowiec pragnie powrócić niczym w ramiona matki. Naprawdę polecam.

Jacek Z. kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof doradzał przy wyborze oferty kredytu hipotecznego. Doradztwo oceniam jako b. profesjonalne i rzeczowe.

Marcin Galanciak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest bardzo profesjonalny, sumienny i pomocny. Uzyskaliśmy pomoc przy wypełnianiu dokumentów oraz wstawiennictwem w banku co skutkowało szybkim uzyskaniem kredytu. Przez cały przebieg procesu trzymał rękę na pulsie. Aktywny w swoich zadaniach i kompetentny. Godny polecenia. Dziękujemy

Iwona i Paweł kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Panu Krzysztofowi dostaliśmy wraz z mężem kredyt na wspólne gniazdko w ekspresowym tempie! Zawsze pomocny, otwarty, solidnie przygotowany odpowiadał na każde nasze pytanie. Kontakt z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność! Polecam z całego serca i dziękuję za oddanie. Grunt to być CZŁOWIEKIEM:)

Marta Ostaszewska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Krzysztofa jako doradcę, który pomógł w skomplikowanym kredycie hipotecznym połączonym z konsolidacyjnym na zakup mieszkania. Pan Krzysztof jest osobą bardzo konkretną, rzeczową, fachową i bardzo kompetentną i skuteczną. Współpraca przebiegała miło i sympatycznie, wiele rzeczy podpowiada, cierpliwie tłumaczy i bardzo angażuje się w sytuację i potrzeby klienta. Bardzo polecam!

Katarzyna Dudzińska Kredyt konsolidacyjny z hipoteką

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mieliśmy słabe szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego,jednak Pan Krzysztof stwierdził''damy radę''.Profesjonalny w 100 procentach.gorąco polecamy jako doradcę.

BEATA I ROBERT STOLARZ KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystkim Państwu, potrzebującym pomocy w spełnieniu marzenia o własnym mieszkaniu serdecznie polecamy skorzystanie z usług pana Krzysztofa Szymczaka.Jest to osoba niezwykle zaangażowana w pracę,znająca aktualne trendy w dziedzinie nieruchomości, zawsze gotowa do udzielenia konkretnych informacji, niezależnie od pory dnia. Pan Krzysztof, poprzez swój upór i konsekwencje potrafi rozwiązać sprawy, które dla innych wydają się być nieosiągalne.Jesteśmy w 100% zadowoleni z pomocy pana Krzysztofa i zachęcamy do korzystania z jego usług.Naszym zdaniem znalezienie tak kompetentnej a przy tym sympatycznej osoby obecnie jest wielkim szczęściem...

Sylwia i Tomasz M. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne podejście Pana Krzysztofa, na wszelkie pytania udziela odpowiedzi. Racjonalne podejście do sytuacji. Kredyt szybko uzyskany i bez najmniejszych problemów. Polecam!

Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
"Trudno jest zlalęźć doradcę, który będzie profesjonalny i będzie robił wszystko, by pomóc klientowi. Jednak z mężęm mieliśmy dużo szczęścia, że trafiliśmy na Pana Krzysztofa. Profesjonalnie podszedł do sprawy, pomimo, że nasza sytuacja nie była łatwa. W ciągu 3 tygodni od złożenia wniosku do banku otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź, a po 2 tygoniach mieliśmy podpisaną umowę. Dzięki Panu Krzysztofowi dziś możemy cieszyć się naszym własnym mieszkaniem :-) Bardzo dziękujemy."

Aneta Majewska Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomimo wielu problemów związanych z wprowadzonym Programem MDM, Pan Krzysztof pomógł mi przebrnąć przez wszystkie kłody rzucane przez Państwo. To niezwykle miły fachowiec w swojej branży. Służy wsparciem na każdym etapie, bardzo rzeczowo i kompetentnie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Nawet przez chwilę nie zwątpiłam, że decydując się na wybór Pana Krzysztofa dokonałam najlepszego wyboru.

Sylwia Stokowska Kredyt w programie MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalny doradca. Świetne rozeznanie ofert bankowych. Wspaniały i szybki kontakt. Dostępny praktycznie w każdym momencie. Rozwiązuje problemy prawie nierozwiązywalne (łącznie z kredytem na nieruchomość objętą postępowaniem komorniczym). Troszkę się dla mnie napracował. Miły i uśmiechnięty nawet w momencie gdy pierwszy załatwiony przez niego kredyt nie został wykorzystany. Nie okazał żadnych negatywnych emocji przy drugim podejściu, które było ekspresowym sukcesem. Polecam z pełnym przekonaniem. Tak trzymać Panie Krzysztofie. Bo w razie potrzeby zwów będę chętny skorzystać z Pana usług.

Robert Dzięciołowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalny doradca. Świetne rozeznanie ofert bankowych. Wspaniały i szybki kontakt. Dostępny praktycznie w każdym momencie. Rozwiązuje problemy prawie nierozwiązywalne (łącznie z kredytem na nieruchomość objętą postępowaniem komorniczym). Troszkę się dla mnie napracował. Miły i uśmiechnięty nawet w momencie gdy pierwszy załatwiony przez niego kredyt nie został wykorzystany. Nie okazał żadnych negatywnych emocji przy drugim podejściu, które było ekspresowym sukcesem. Polecam z pełnym przekonaniem. Tak trzymać Panie Krzysztofie. Bo w razie potrzeby zwów będę chętny skorzystać z Pana usług.

Robert Dzięciołowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy do skorzystania z usług Pana Krzysztofa. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu w zakresie doradztwa finansowego otrzymaliśmy kredyt na korzystnych warunkach, a współpraca z bankiem jest bardzo owocna. Kontakt z Panem Krzysztofem jest bardzo dobry, co się wiąże z poczuciem bezpieczeństwa ze jest się naprawdę w dobrych rękach. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego i bardzo dobrego doradcę finansowego, to z przyjemnością polecamy Pana Krzysztofa. Będziecie w dobrych rękach, a współpraca może zaowocować samymi korzyściami. Pozdrawiamy Iza i Grzegorz

Izabela i Grzegorz Englert Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Krzysztofa każdemu, kto stara się o kredyt. Jest to doradca który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. Jest osobą kompetentną i bardzo skuteczną, w tym co robi. Rzeczy na pozór niemożliwe stają się możliwe :) Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Jest to osoba godna zaufania! Z Panem Krzysztofem procedury bankowe, których tak się obawialiśmy, nie są straszne, a kupno mieszkania jest czystą przyjemnością :) Będę polecać wszystkim znajomym!

Karolina Celegrat kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Konkretny i solidny, na wszystkie pytania odpowiada rzeczowo, w prosty i zrozumiały sposób. Pomaga przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Polecam !

Ewa Goławska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestesmy badzo zadowoleni z uslug pana Krzysztofa Szymczaka. Jest on osoba kompetentna oraz rzetelna. Z pelna odpowiedzialanoscia potraktowal nasza sprawe i wywiazal sie ze swoich obowiazkow bez zastrzezen. Na podstawie naszych doswiadczen mozemy bez zadnych watpliwosci polecic uslugi pana Krzysztofa potencjalnym klientom. Z powazaniem. Dagmara i Lech Mielczarkowie.

Dagmara i Lech Mielczarkowie Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof;) Rzeczowy, konkretny, bardzo profesjonalny, z dużym przygotowaniem merytorycznym, a do tego zaangażowany, sympatyczny i cierpliwy. Formalności związane z kredytem dopełniliśmy w ciągu miesiąca, co dla mnie jest tempem błyskawicznym. Kontakt z pewnością warty utrzymania, z resztą wykorzystany w kwestii lokat.. tu również same pozytywy o pracy Pana Krzysztofa:) Polecam!!! Faktycznie.. sprawdzony doradca:)

Agnieszka Celej kredyt mieszkaniowy, lokata

Przydatność rekomendacji: 83 %
Pan Krzysztof bardzo szybko pomógł nam otrzymać kredyt. Jest osobą godną polecenia przy wyborze kredytu na własne M. Praca z nim była bardzo przyjemna .Serdecznie polecamy

Anna i Rafał Panasiuk kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest wspaniałym doradcą kredytowym,dzięki jego szybkiej,fachowej pracy dostaliśmy kredyt hipoteczny na dobrych warunkach:)Polecilibyśmy Pana Krzysia każdemu kto stara się o kredyt mieszkaniowy i kto ceni sobie miłą,jasną sytuację.Dziękujemy za wspaniałą, i co najważniejsze skuteczną współprace:)Pozdrawiamy. P.S Na pewno będziemy polecac Cie Panie Krzysiu naszym znajomym którzy będą potrzebowac takiego rzetelnego i sympatyczne experta jak Pan :)

Anna i Sylwester Strzałkowscy Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof jest osobą bardzo skuteczną i profesjonalną. Ma doskonałe podejście do klienta, trafia w potrzeby klienta, działa szybko i sprawnie. Uzyskał dla nas finansowanie zakupu nieruchomości na znaczną kwotę od banku, który w pierwszej rundzie rozmów odrzucił nasz wniosek, a który preferowaliśmy. Negocjował i pośredniczył w bardzo skuteczny sposób. To już drugi kredyt hipoteczny negocjowany przez Pan Krzysztofa, który otrzymaliśmy. Sprawa za drugim razem wydawała się beznadziejna, dlatego mogę powiedzieć, że w tej sprawie Pan Krzysztof zdecydowanie prześcinął sam siebie. Polecamy.

Ewa Żbikowska kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca w pełni profesjonalny, skuteczny i kompetentny. Negocjuje z bankiem warunki jak najlepsze dla klienta. Jest zawsze gotowy odpowiedzieć na każde pytanie, poza tym to naprawdę przemiły człowiek. Korzystaliśmy z pomocy p. Krzysztofa przy uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Była to transakcja rodzinna i wbrew pozorom wcale nie była łatwa. Pan Krzysztof pomógł nam szybko uporać się z formalnościami, bez narażania siebie i członków rodziny na niepotrzebny stres. Naprawdę gorąco polecamy. Otrzymanie kredytu to nie musi być droga przez mękę, zwłaszcza jak się ma takiego doradcę. Panie Krzysztofie jeszcze raz dziękujemy!!!!

Agnieszka Kamińska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jakiś czas temu szukałam dobrego doradcy kredytowego. Sugerując się najwyższymi ocenami klientów w Internecie, trafiłam na Pana Krzysztofa i nie zawiodłam się. Choć nie byłam pewna, czy uda się cokolwiek zrobić w mojej sprawie, udało się zmienić kredyt na dużo tańszy i na dużo lepszych warunkach, niż wcześniej! Pan Krzysztof tworzy fajną i luźną atmosferę, a przy tym jest dokładny, rzetelny i wszystko cierpliwie i szczegółowo tłumaczy. Bez problemu można liczyć na kontakt przy jakichkolwiek wątpliwościach, do sprawy podchodzi z (jak się okazuje, uzasadnionym) optymizmem i widać, że zależy mu na pozytywnym rozwiązaniu jej równie mocno, co klientowi. Zdecydowanie polecam i sama w przyszłości jeszcze skorzystam!:)

Ilona K. Refinansowanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 75 %
Jakiś czas temu szukałam dobrego doradcy kredytowego. Sugerując się najwyższymi ocenami klientów w Internecie, trafiłam na Pana Krzysztofa i nie zawiodłam się. Choć nie byłam pewna, czy uda się cokolwiek zrobić w mojej sprawie, udało się zmienić kredyt na dużo tańszy i na dużo lepszych warunkach, niż wcześniej! Pan Krzysztof tworzy fajną i luźną atmosferę, a przy tym jest dokładny, rzetelny i wszystko cierpliwie i szczegółowo tłumaczy. Bez problemu można liczyć na kontakt przy jakichkolwiek wątpliwościach, do sprawy podchodzi z (jak się okazuje, uzasadnionym) optymizmem i widać, że zależy mu na pozytywnym rozwiązaniu jej równie mocno, co klientowi. Zdecydowanie polecam i sama w przyszłości jeszcze skorzystam!:)

Ilona K. Refinansowanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie wszystkim polecam Pana Krzysztofa, który w bardzo krótkim czasie pomógł mi wybrać kredyt,na dobrych warunkach oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Precyzyjne podejście do klienta oraz doskonałe przedstawienie wszystkich rozwiązań. Polecam w 100 %, ja nie mogłam nic załatwić w żadnym banku, a Pan Krzysztof profesjonalnie podszedł do całej sprawy. Kontakt bardzo dobry, jako doradca godny polecenia! Pozdrawiam serdecznie.

Małek Wioleta kredyt gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam! Dobry fachowiec, odpowiada za kazde swoje slowo! Профессионал -который отвечает за каждое свое слово. Рекомендую!

Piotr Mandzij kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam. Od maja starałem się o kredyt na wykończenie domu i nic.. Miałem kilku doradców, którzy sprawdzali podobno wszędzie i były tylko same obiecanki i odmowy:( Jednym z nich jest Pan Zbigniew Krawczyk z Łodzi z Aspiro, który zwlekał mi sprawę kilka miesięcy i dostałem tylko sms, że jest odmowa i telefonu nie odbiera do tej pory, więc takiego człowieka nie polecam!!! Znalazłem w necie Pana Krzysztofa i czytałem Wasze opinie i sam się zastanawiałem czy da radę mi pomóc w mojej sprawie i co?? Dwa spotkania i w nie cały tydzień pieniądze są już na koncie:) Na naprawdę bardzo korzystnych warunkach:) Ten człowiek jest niesamowity i będę go polecał wszystkim których znam i nie tylko. Kontakt super o każdej porze i każdego dnia. Wiem gdzie następnym razem trzeba dzwonić:) Pozdrawiam Panie Krzysztofie i Dziękuję za pomoc:)

Michał z Warszawy kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością i odpowiedzialnością mogę polecać usługi Pana Krzysztofa, który jest bardzo rzetelnym, solidnym i profesjonalnym doradcą, zaangażowanym w sprawę swojego Klienta. Pana Krzysztofa wyróżnia otwartość, jak również nieustający uśmiech na twarzy oraz sympatyczne usposobienie. Serdecznie dziękuję Panie Krzysztofie, jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy :)

Sylwia P. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof Szymczak jest osobą bardzo kompetentną z ogromną wiedzą w zakresie produktów finansowych aktualnie dostępnych na rynku. Współpraca z Panem Krzysztofem przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze, jest On osobą bardzo miłą i kontaktową. W sposób bardzo profesjonalny pomaga w załatwieniu wszelkich formalności i jest w stałym kontakcie z klientem. Polecam jego usługi każdemu. - Joanna Wasylczuk

Joanna Wasylczuk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo rzeczowa i profesjonalna pomoc. Otwartość i znajomość rynku, ale także bezbolesne wsparcie przy formalnościach. Polecam współpracę!

Iwona O. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miło, sprawnie aż miło z takimi ludźmi współpracować. Profesjonalne podejście do pracy niezależnie od potrzeb klienta. Zawsze dyspozycyjny i mocno zaangażowany w swoją pracę to tylko garstka zalet pana Krzysztofa. Szczerze polecam usługi tego Pana - z pewnością nie zawiedzie

Artur Stawski Kredyt Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Krzysztofem była bardzo udana! Doradca rzetelny, dokładny, zaangażowany w 100% i sympatyczny :) na każde pytanie otrzymałam wyczerpującą i jasną odpowiedź, wszystkie formalności zostały załatwione błyskawicznie. Kredyt otrzymałam na bardzo korzystnych warunkach, rzeczy niemożliwe Pan Krzysztof załatwia od ręki :) Polecam współpracę, prawdziwy profesjonalista!

Magdalena Z. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Poprosiłem Pana Krzysztofa o zebranie najbardziej opłacalnych ofert kredytowych na zakup mieszkania i pośrednictwo. Pan Krzysztof zrobił co do niego należało, wyjaśniał wątpliwości, działał bez zwłoki. Oceniam pozytywnie jego pracę.

Marek Sobol Usługi Pana Szymczaka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny doradca, w 100% zaangażowany w sprawę klienta, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza o rynku finansowym. Z cała pewnością moge polecić Pana Krzyszofa, każdemu kto chce ubiegac sie o kredyt.

Wojciech Cikacz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof to profesjonalista w swoim zawodzie. W niespełna dwa tygodnie otrzymaliśmy pozytywną opinię kredytu na zakup działki. To czlowiek wykazujacy się dużą kultura osobistą, zawsze można się z Nim skontaktować i otrzymać odpowiedź na nurtujace nas pytanie. Wszystkim polecam usługi Pana Krzysztofa.

Wioleta Pasik kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna, rzeczowa współpraca w bardzo miłej atmosferze. Super kontakt. Pan Krzysztof potrafi wytłumaczyć w jasny sposób zawiłe procedury. Jak najbardziej godny polecenia. Jak będę potrzebować w przyszłości pomocy doradcy to na pewno będzie to Pan Krzysztof.

Monika Marciniak kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof Szymczak jest wyjątkowo kompetentnym i sprawnym doradcą. To bardzo miły, sympatyczny i rzeczowy człowiek, rozumie oczekiwania klienta i chętnie dzieli się posiadaną wiedzą. Zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc i poradę. Z przyjemnością rozmawiałem z nim przy okazji wielu spotkań. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli także korzystać z Jego pomocy. Polecam serdecznie i pozdrawiam!

Robert Markiewicz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof dał się poznać jako bardzo dobry doradca ds. kredytów hipotecznych. Cechuje go w pełni kompetentne i profesjonalne podejście do tematu. Wszystkiego dopilnował i wyjaśnił, zawsze miał dla mnie czas. Z zaangażowaniem zajął się moim kredytem. Dzięki niemu udało mi się uzyskać kredyt mimo iż sytuacja wydawał się trudna. Jak najbardziej polecam skorzystać z usług Pana Krzysztofa.

Paweł Piotrowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam! Rzetelny, proaktywny, a przede wszystkim uczciwy doradca. Bardzo dobra pomoc od początku do końca.

Daniel Sławniak kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof Szymczak jest doskonałym Doradcą Kredytowym. W profesjonalny i szybki sposób pomógł mi wybrać korzystną ofertę kredytu hipotecznego na zakup własnego mieszksania. Pan Krzysztof w prosty i zrozumiały sposób przedstawił mi różne rozwiązania, zawsze starał się doradzić tak, żeby oferta była dla mnie korzystna.Polecam usługi Pana Krzysztofa.

Agnieszka Łopaciuk Profesjonalny Doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof pomógł mi zrealizować projekt uruchomienia własnego biznesu . Nie było by to możliwe bez uzyskania kredytu. Zdecydowałem się skorzystać z pomocy profesjonalisty, który wybierze dla mnie najkorzystniejszy z instrumentów finansowych i co więcej, przeprowadzi przez niełatwą procedurę bankową. I tak się stało. Kredyt otrzymałem szybko i bez większych problemów. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Krzysztofa wszystkim tym,. którzy szukają profesjonalnego Doradcy Finansowego.

Igor Gryziak Kredyt dla Firmy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof to profesjonalista w każdym calu. Mieliśmy problem z żoną z uzyskaniem kredytu na mieszkanie z powodu dosyć specyficznej sytuacji zawodowej z mojej strony (krótka umowa itd...) Pani z EXPANDERA Reduta (Al.Jerozolimskie) zwodziła nas przez prawie 3 miesiące wysyłając wnioski do banków które i tak by nam kredytu nie udzieliły, później nie odpowiadając na maile i telefony. P. Szymczak stanął jednak na wysokości zadania i mimo dosyć obniżonej punktacji BIK dał rade i załatwił kredyt w przeciągu 6 DNI!!!! Generalnie z żoną uważamy że to człowiek godny polecenia, który profesjonalnie podchodzi do tego co robi i potrafi pomóc każdemu, nawet gdy sytuacja wygląda na taką "bez wyjścia". Rekomendacja jak najbardziej pozytywna. OBY TAK DALEJ PANIE KRZYSZTOFIE!! Pozdrawiam

Kamil Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Krzysztof Szymczak - zdecydowanie człowiek godny polecenia. Konkretny i solidny. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i fachowo. Jego nieskromna wiedza i zaradność są zdecydowanie największymi atutami. Stara się zawsze sfinalizować powodzeniem każdą sprawę i co ważne, robi to naprawdę szybko z minimum formalności. Nie mogliśmy lepiej trafić, bezapelacyjnie lider w tej dziedzinie - wszystkim będziemy polecać usługi tego Pana.

Beata Tomasz Stawscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Już po pierwszym spotkaniu z Panem Krzysztofem bylismy z mężem pełni optymizmu! Jest bardzo sympatycznym, miłym i życzliwym człowiekiem, który wręcz przyciąga do siebie klientów. Współpraca układała nam się bardzo dobrze zawsze mieliśmy ze sobą kontakt meilowy bądź telefoniczny, byliśmy informowani na bieżąco o naszej sytuacji! Wiem, że bez Pana Krzysztofa nie udałoby nam się spełnić naszych marzeń, dlatego jesteśmy mu bardzo wdzięczni za pomoc i zawsze gdy będzie taka potrzeba skorzystamy z jego usług:)!!!

Stępniak Aleksandra kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doskonały doradca potrafiący wsłuchać się w potrzebę klienta i pomimo skomplikowanej sytuacji znaleźć najlepsze z dostępnych rozwiązań. Samemu nie udało by mi się znaleźć kredytu na zadowalającym poziomie. Dodatkowo uczciwe postawienie sprawy i pełna informacja o zaletach i wadach.

Maciej Sobieraj Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof to nie tylko wspaniały profesjonalista, ale i sympatyczny człowiek. Otrzymaliśmy bardzo korzystną ofertę kredytu hipotecznego, szybko i sprawnie, przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony, ponieważ wszystkimi formalnościami zajął się Pan Krzysztof. Zawsze uśmiechnięty, konkretny, cierpliwie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Małgorzata Wojdaszewicz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nigdy nie spotkałam takiego fachowca jak Pan Krzysztof. wiedza, podejscie do klienta i skuteczność, to to co wyróżnia tego doradcę. moim zdaniem, jeżeli jest nawet 1% szans dostać kredyt, to Pan Krzysztof nie odpuści. do tego rewelacyjny kontakt, bardzo miła osoba. nie mogłam lepiej trafić. i polecam tego doradcę każdemu!!!!

Nadia Waszkiewicz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zabrzmi mniej lub bardziej szczerze ale jestem zadowolony ze wspólpracy z P.Szymczakiem.Najważniejsza była jego elastyczność gdyż mam dość absorbującą prace, a zawsze byłem w stanie z panem Krzysztofem się umówić na spotkanie. Zawsze dostepny pod teleonem i pełna słowność-a wdzisiejszych czasach to coraz wieksza rzadkość. Polecam z pełna odpowiedzialnością i życze sukcesów.

Rafał Osypiuk kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Krzysztof pomógł nam wybrać i załatwić wszystkie formalności przy kredycie na zakup mieszkania od developera w programie Rodzina na Swoim. Podobało nam się przede wszystkim to, że omówiliśmy wiele ofert banków i przy pomocy Pana Krzysztofa mogliśmy dokonać trafnego wyboru banku, mając pewność że jest to dla nas najkorzystniejsza oferta. Jeszcze raz dziękujemy!

P. Piwowarczyk Rodzina na Swoim

Przydatność rekomendacji: 100 %
W kilku słowach jakimi można określić Pana Krzysztofa to na pewno bardzo profesjonalna, miła i szybka pomoc w załatwianiu spraw związanych z kredytem. Bardzo duża dyspozycyjność, szeroka znajomość tematu, oraz umiejętności zawodowe skierowane do klienta. W naszym przypadku wynegocjowanie bardzo korzystnych warunków kredytowych w banku. Ponadto Pan Krzysztof dał się również poznać jako sympatyczny, miły i zrównoważony człowiek. Gorąco Polecam!!!

Anna&Mariusz T. Kredyt na Start bez sprawdzania zdolności kredytowej

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością mogę polecić usługi Pana Krzysztofa, który pomógł mi uzyskać kredyt na uruchomienie działalności gospodarczej. Jest to mój pierwszy kredyt na dużą sumę, więc samodzielne załatwianie mogło być długie i skomplikowane. Otrzymałem kwotę jaka była mi potrzebna, a także dużo użytecznych informacji, które przydadzą mi się w prowadzeniu biznesu.

Władysław Pazur Kredyt na start.

Przydatność rekomendacji: 61 %
Pan Krzysztof Szymczak to niewątpliwie Osoba na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm, duża wiedza i fanatastyczne podejście do klienta to główne zalety Mojego Doradcy a jest ich zapewne znacznie więcej. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Krzysztofa, każdemu kto zechce się ubiegać o kredyt. Panie Krzysztofie, dziękuję serdecznie.

Ewa Markowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 70 %
Świetny i niezwykle kompetentny doradca. W zeszłym roku Pan Krzysztof przeprowadził mnie sprawnie przez pole minowe bankowych procedur, formalności i badań zdolności kredytowej, dzięki czemu rekomendację piszę już z własnego M. Szczerze polecam

Maciek Osiński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dziękujemy bardzo za fachową pomoc w wyborze banku. Z przyjemnością stwierdzamy, ze Pan Krzysztof Szymczak jest doradcą, któremu można zaufać.Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej obsługi. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można było liczyć na pomoc Pana Krzysztofa. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że Krzysztof Szymczak to osoba godna polecenia. Jeszcze raz dziękujemy i z całego serca życzymy wielu klientów.

Magda i Tomasz Orlańscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 56 %
Z ogromna przyjemnością rekomenduję osobę Pana Krzysztofa Szymczaka i polecam Jego usługi w zakresie realizacji działań zmierzających do znalezienia najlepszej oferty kredytowej na rynku i finalnie - zawarcia umowy z bankiem. Mogę w 100% potwierdzić jego rzetelność, kompetencję i sprawność działania. Mimo, iż jestem już szczęśliwą posiadaczką kredytu hipotecznego ;) nadal korzystam z pomocy swojego ulubionego doradcy.

Dorota Lech Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof jest profesjonalnym doradcą.Posiada dużą wiedzę.Jest skuteczny i rzeczowy. A za razem miły, uprzejmy i szrmancki. o doradca godny polecenia. Zofia Borowska

Zofia Borowska Konsolidacja kredytów

Przydatność rekomendacji: 65 %
Rzetelny, uczciwy, godny zaufania doradca kredytowy. Nie zawiodłam się. Przeprowadził nas sprawnie przez cały proces uzyskania kredytu aż do finałowego uzyskania kredytu na własne M. Z całą odpowiedzialnością polecam. Panie Krzysztofie -dziękuję.

Iwona Belhouari doradca

Przydatność rekomendacji: 77 %
Zdecydowanie polecam osobę Pana Krzysztofa Szymczaka. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, jego możliwości i problemów finansowych. Pan Krzysztof bardzo rzetelnie pomógł mi i mojej żonie w uzyskaniu dogodnego kredytu hipotecznego.

Łukasz Komorek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 70 %
Pan Krzysztof Szymczak jest osobą bardzo profesjonalną, kompetentną i pomocną Cechuje go wszechstronna znajomość rynku finansowego i dyspozycyjność. Wypełnił wszystkie druki a ja tylko podpisałem Bardzo dużym plusem jest fakt, że o wszystkim byłem informowany na bieżąco. Nawet, gdy był na urlopie też poświęcał swój czas. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że Doradca Pan Krzysztof Szymczak jest osobą godną polecenia. Marek Wasilewski

Marek Wasilewski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 64 %
Bardzo rzetelny facet tylko Pan Krzysztof mi pomógł wszystkie banki zamykały drzwi bo umowa nie na stałe i takie tam, a Pan Krzysztof bardzo nam pomógł. Polecam

Dorota Ostrowska-Smólska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Pan Krzysztof to kompetencja i perfekcja w jednej osobie:) , pomógł nam w wyborze banku i doborze kredytu do naszych wymagań. Jest to osoba godna polecenia!!! co ważne jeśli mamy pytania lub problem, nawet w tej chwili, pan Krzysztof zawsze służy pomocą. Jeszcze raz dziękujemy Panie Krzysztofie , pozdrawiam Urszula Rybicka

Urszula Rybicka kredy hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 56 %
Pan Krzysztof ma bardzo profesjonalne podejście do spraw związanych z udzielaniem kredytów hipotecznych. Zawsze służy swoją pomocą i radą. Sprawna i szybka współpraca w doborze kredytu i załatwieniu formalności. Ponadto Pan Krzysztof jest pomocny przy formalnościach związanych z obsługą kredytu. Godny polecenia doradca.

Rafał Haładyj kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 62 %
Profesjonalista. Załatwia rzeczy nie do załatwienia. Ogromna wiedza. Nie ważne czy inwestujesz 5 zł czy 50 tys. - za każdym razem potraktuje Cię z szacunkiem.

Katarzyna Łodygowska kredyt hipoteczny, plan oszczednosciowy

Przydatność rekomendacji: 71 %
Polecam doradce. Zarowno wybral najlepszy kredyt, przygotowal dokumenty, informowal o pulapkach, a dodatkowo skonstruowal portfel funduszy, z ktorych juz dwa lata jestem zadowolony. Wspolpracy nie konczy z klientem po podpisaniu umowy przez klienta, ale faktycznie sie nim opiekuje w trakcie informujac na biezaco o nowych rekomendacjach. Polecam w 100 proc

Mariusz Feltynowski kredyt hipoteczny, plan oszczednosciowy

Przydatność rekomendacji: 56 %
Bardzo dobry kontakt z Panem Krzysztofem, zawsze można liczyć na pomoc. Współpraca z Panem Krzysztofem to przyjemność.

Adam Mularczyk Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 56 %
Jeżeli chcecie dostać kredyt to z Panem Krzysztofem na pewno wam się uda. Naprawdę gorąco poleca! Współpraca na najwyższym poziomie, szybka, profesjonalna i przede wszystkim przyjemna. Ma się wrażenie, że nie ma dla Niego sytuacji bez wyjścia, więc jeżeli szukacie naprawdę dobrego doradcy to dobrze trafiliście!

Michał Gronek Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 63 %
Serdecznie polecam Pana Krzysztofa jako doradcę kredytowego ,który w bardzo krótkim czasie pomógł nam wybrać najlepszą i najbardziej optymalną ofertę kredytu hipotecznego na zakup naszego własnego M2. Doskonała orientacja na rynku finansowym jak również jego wysokie kompetencje , perfekcyjna praca i skuteczność działania jak i miła, sympatyczna atmosfera towarzysząca w czasie współpracy z Panem Krzysztofem zasługują na szczególne uznanie i pochwałę. Profesjonalnie rozpoznaje potrzeby klienta, w prosty i zrozumiały sposób przedstawia możliwe rozwiązania, i zawsze stara się doradzić tak, aby klient był na (100%) usatysfakcjonowany. Gorąco polecam …… Gorąco polecam….

Mariusz Biedrzycki Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 54 %
Pan Krzysztof jest wysoce wykwalifikowanym doradcą o głębokiej wiedzy produktowej. Szczerze polecam szczególnie osobom z niewielkim zasobem czasowym i brakiem informacji na szerokim polu usług kredytowych. Jest jak najbardziej właściwą osobą na właściwym miejscu, przychylny pomóc w każdych okolicznościach. Kompetentny, inteligentny, bardzo skuteczny w działaniach. Dziękuję

Iwona Różańska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Krzysztof pomagał mi dwa razy. Jeżeli będzie taka potrzeba to skorzystam z jego usług po raz trzeci, czwarty i piąty... Konkretna, rzeczowa, szybka pomoc. Polecam.

Jaskułowski Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Pan Krzysztof pomagał mi dwa razy. Jeżeli będzie taka potrzeba to skorzystam z jego usług po raz trzeci, czwarty i piąty... Konkretna, rzeczowa, szybka pomoc. Polecam.

Jaskułowski Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 69 %
Polecam bardzo Pana Krzysztofa jako doradcę! Jest wyjątkowo kompetentną i rzeczową osobą, która pomogła mi w wyborze najlepszej na rynku oferty kredytowej oraz w przygotowaniu niezbędnych dokumentów do sfinalizowania umów dwóch umów hipotecznych. Dzięki ogromnej wiedzy, wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezstresowo. Panie Krzysztofie, będę oszczędzać...

Anna Sybilska kredyt na działkę i na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 78 %
Pan Krzysztof Szymczak jest osobą bardzo profesjonalną, kompetentną i przede wszystkim bardzo pomocną. Bardzo szybko i sprawnie pomógł mi otrzymać decyzję w sprawie kredytu hipotecznego (pozytywną oczywiście). Bardzo polecam jego usługi jako doradcy finansowego.

Magdalena Grzybowska Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 44 %
Pan Krzysztof to doradca jakiego można sobie wymarzyć. Dynamiczny, efektywny, świetnie wczuwa sie w potrzeby klienta i robi rzeczywiście dużo żeby wyjść im naprzeciw. Last no least - w trakcie negocjacji projektu p. Krzysztof i jego przemiła asystentka maksymalnie odciążają od wypełniania nudnych bankowych papierów. Gorąco polecam. Adam Grzymała

Adam Grzymała kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 61 %
Doradca bardzo kompetentny.Grzecznie i sprawnie pomaga w załatwieniu kredytu.

Urszula Misztela kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 64 %
Od Krzysztofa uzyskałem bardzo profesjonalną pomoc przy wyborze optymalnego sposobu sfinansowania zakupu działki, jak również przy późniejszym załatwianiu wszystkich formalności. Korzystam również z zaproponowanego przez Krzysztofa planu oszczędnościowego, z którego również jestem zadowolony. Cenię sobie jego szybką reakcję na zgłaszane potrzeby. Zdecydowanie polecam!

Michał Borowski Kredyt na działkę

Przydatność rekomendacji: 58 %
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo szybko uzyskany kredyt, pomoc w uzupełnianiu papierów kredytowych. Super skuteczny, polecam

Agnieszka Chmura Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 63 %
Polecam, bardzo profesjonalne podejście do klienta, nie zamienię Krzysztofa na innego doradcę to drugi pozytywnie załatwiony kredyt.

Mariusz Muarczyk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 67 %
Bardzo profesjonalny doradca. Cztery lata temu p. Krzysztof pomagał mi uzyskać kredyt na remont domu. To jest mój trzeci kredyt hipoteczny, więc mam porównanie. Sprawnie i szybko przeprowadził mnie przez procedury bankowe. W dalszym ciągu sprawuje opiekę nad kredytem, informuje mnie o możliwościach obniżenia raty, pomaga wybrnąć z dziwnych propozycji banku, w którym mam kredyt. Takich doradców nam trzeba.

Dorota Godlewska kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 60 %
Pan Krzysztof zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, począwszy od wyglądu (schludny i zadbany), a kończąc na profesjonalnym i rzetelnym podejściu do pracy. Sumiennie przedstawiał propozycje różnych banków, doradzał i spokojnie odpowiadał na liczne pytania, a także pomógł mi przy wypełnianiu odpowiednich dokumentów. Z panem Krzysztofem mogłam się skontaktować o każdej porze dnia i nocy. Chętnie polecam pana Krzysztofa znajomym, którzy także są zadowoleni z jego usług.

Justyna Borowska (z d. Adamowska) kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 59 %
Pan Krzysztof zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, począwszy od wyglądu (schludny i zadbany), a kończąc na rzetelnym i profesjonalnym podejściu do pracy. Sumiennie przedstawiał różne propozycje banków oraz spokojnie odpowiadał na liczne pytania. Przy ubieganiu się o kredyt bardzo pomógł mi przy wypełnianiu formalności. Chętnie polecałam pana Krzysztofa kolejnym znajomym, którzy także korzystali z jego usług i byli zadowoleni.

Justyna Borowska (z d. Adamowska) kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 59 %
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, wnikliwe poszukiwanie przez Pana Krzysztofa najlepszej opcji i duże zaangażowanie przy pokonywaniu przeszkód czyni z Pana Krzysztofa godnego polecenia fachowca.

Norbert Pisarek kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 64 %
Rzetelny, empatyczny, kompetentny, sumienny, dyspozycyjny, a przy tym w pełni zaangażowany. To cechy którymi powinien odznaczać się dobry doradca kredytowy i taki jest Pan Krzysztof. Dlatego od pierwszych chwil wzbudził moje zaufanie. Mam wielki szacunek dla ludzi pokroju Pana Krzysztofa Szymczaka, którzy w pracy kierują się przede wszystkim etyką zawodową, przez co my kredytobiorcy mamy poczucie, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Bardzo dziękuję.

Michał Drosio Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 60 %
Gorąco polecam Pana Krzysztofa jako doradcę kredytowego. Doskonała znajomość środowiska bankowego, wysokie kompetencje Pana Krzysztofa, perfekcyjna praca i skuteczność działania jak również miły i sympatyczny klimat współpracy z Panem Krzysztofem zasługują na szczególne uznanie. Gorąco polecam.

Grzegorz Kuna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 58 %
Pozdrawiam na wstępie serdecznie Krzysiu.POLECAM Krzysztofa w 100%.Pracuje zawsze na najwyższych obrotach.Daję najwyższą ocenę z możliwych.Podpisałem umowę kredytową po dwóch krótkich spotkaniach.W POLSCE to ewenement,taki sam jak KRZYSZTOF.Zawsze dostepny,a jak nie daje rady,to sms lub mail i szybki kontakt po krótkim czasie.Gdy będę potrzebował drobnych lub gróbszych,na pewno zadzwonię do Krzyśka.Gorąco polecam i pozdrawiam.

WALDEMAR BANASZEK HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 65 %
Współpracowałem z Panem Krzysztofem przy dwóch kredytach hipotecznych i funduszach inwestycyjnych. Jako człowiek Pan Krzysztof jest osobą młodą, energiczną, niezwykle pogodną i sympatyczną, wzbudza zaufanie klienta. Jako doradca jest wysokiej klasy fachowcem doskonale zorientowanym w rynku finansowym. Profesjonalnie rozpoznaje potrzeby klienta, w prosty i zrozumiały sposób przedstawia możliwe rozwiązania, jest elastyczny, cierpliwy i wyrozumiały dla wyśrubowanych wymagań klienta. Służy nieocenioną pomocą w kwestii załatwiania formalności, troszczy się o klienta na każdym etapie trwania umowy. Pielęgnuje dobre relacje z klientami, utrzymuje kontakt mailowy, odpowiada na kontakt telefoniczny, aktualizuje informacje o zmianach na rynku. Dziękuję Panie Krzysztofie za wszystko co już za nami i za to co, mam nadzieję, jeszcze przed nami.

Paweł Witkowski kredyt hipoteczny, inwestycje

Przydatność rekomendacji: 43 %
Pan Krzysztof pomógł nam w uzyskaniu dwóch kredytów hipotecznych - wszystko odbywało si bardzo sprawnie i szybko a jego pomoc była nieoceniona - polecamy każdemu kto szuka dobrego i rzetelnego doradcy finansowego.

Tomasz Kania hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Serdecznie polecam Pan Krzysztofa, który wykazał się dużą pomocą i zaangażowaniem w wybraniu najodpowiedniejszej oferty kredytowej jaki i w dalszym etapie, pomocą w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Pozdrawiam Pana Krzysztofa

Arkadiusz Olszak Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 60 %
Współpracę z Krzysztofem wspominam bardzo pozytywnie. Udzielał wszelkiej pomocy na każdym etapie staranie się o kredyt, jego wsparcie było bardzo przydatne. Profesjonalne podejście, świetny kontakt i szybkość działania - najlepiej charakteryzują jego pracę.

Michał Kowalczyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 48 %
Bardzo dobry kontakt z panem Krzysztofem, zawsze można liczyć na pomoc. Miły i chętny do współpracy.

Artur Piotrowski kredyt konsumpcyjny

Przydatność rekomendacji: 64 %
Pan Krzysztof to ekstraliga! Pomógł w sprawie, którą uznałam za nierozwiązywalną - bezboleśnie, szybko i z wdziękiem :) Polecam!

Magdalena Felis kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 59 %
Zaangażowany w wykonywaną pracę, solidny, wiarygodny oraz rzeczowy. Błyskawicznie odpowiada na pytania związane z kredytem/pożyczką itp.. Stara się dopasować warunki kredytu jak najlepiej do potrzeb konkretnego klienta. Miły, bezpośredni młody człowiek. Polecałam go już znajomym i bez wahania będę polecać, jeśli tylko będzie ku temu okazja.

Beata Barcz-Zabłocka pożyczka hipoteczna cel dowolny

Przydatność rekomendacji: 53 %
Bardzo profesionalne podejscie do sprawy i jednoczesnie miły i zawsze dostępny człowiek. Zna się na swojej pracy, trafnie doradza i pomaga podejmowac decyzję. Zawsze można na niego liczyć!

Katarzyna Marciniak Kredyt na budowę hotelu z odnową bilogiczną i restauracją

Przydatność rekomendacji: 54 %
Bardzo dobra profesjonalna obsługa, przedstawienie kilku propozycji pomoc w wyborze najlepszej. Rzetelne informacje. Bardzo szybkie załatwienie wszelkich spraw związanych z przyznaniem kredytu. Bardzo polecam.

Mariusz Wróblewski kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 62 %
Polecam serdecznie usługi Pana Krzysztofa! W zeszłym roku pomagał mi w uzyskaniu dodatkowej pożyczki hipotecznej, a dwa lata temu moim sąsiadom w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi i ogromnej wiedzy w temacie wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a ja poza dostarczeniem potrzebnych dokumentów musiałem tylko postawić kilka podpisów. Przypadek sąsiadów natomiast to była prawie mission impossible, ale dzięki sprawności Pana Krzysztofa i oni mogą się dzisiaj cieszyć z własnego M. Jeszcze raz polecam!

Piotr Janiuk Pożyczka hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 64 %
Spotkałam się z wieloma doradcami finansowymi ale dopiero Pan Krzysztof Szymczak okazał się specjalistą na najwyższym poziomie w swojej branży. Chętnie służy pomocą. Jest rzetelny i odpowiedzialny. Cechuje go wszechstronna znajomość rynku finansowego, a przy tym jest niezwykle sympatycznym człowiekiem. Współpraca z nim to ogromna przyjemność. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Krzysztof Szymczak to osoba godna polecenia.

Joanna Wdowczyk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 43 %
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem - bardzo solidny, rzetelny, konkretny doradca.

Robert Lokaty

Przydatność rekomendacji: 55 %
Krzysztof Szymczak jest osobą wyjątkowo kompetentną, sumienną i profesjonalną. Jego usługi są na najwyższym poziomie. Współpraca z nim przebiega w wyjątkowo sympatycznej atmosferze, jest pogodny i miły. Nigdy nie miałam najmniejszych trudności ze skontaktowaniem się z nim - natychmiast odpisywał na maile i zawsze odbierał telefony. Jego wiedzę i gotowość niesienia pomocy klientom oceniam bardzo wysoko. Polecam jego usługi każdemu, kto chce skorzystać z doradztwa finansowego.

Edyta Żyła mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 58 %