Łukasz Woźniak

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 502592310 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pragnę serdecznie podziękować za nieocenioną pomoc, jaką otrzymałam od Pana w procesie załatwiania kredytu, znalezienia mieszkania oraz ogarnięcia wszelkich formalności. Jako młoda osoba, najbardziej obawiałam się nie tyle samej wysokości rat, co licznych formalności i skomplikowanych procedur. Dzięki Pana wsparciu i profesjonalizmowi, wszystkie te trudności zostały skutecznie zażegnane. Od początku czułam, że jestem w dobrych rękach. Pana wiedza, cierpliwość oraz zaangażowanie sprawiły, że każdy etap tego procesu przebiegł sprawnie i bez zbędnych stresów. Dzięki Pana pomocy mogę teraz cieszyć się swoim własnym mieszkaniem. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pana Łukasza każdemu, kto szuka kompetentnego i rzetelnego doradcy kredytowego. Jeszcze raz dziękuję za wszystko! Z wyrazami wdzięczności,

Kasia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo cenię sobie zaangażowanie Pana Łukasza, jego dostępność oraz elastyczne podejście do sprawy. Pomimo tego, że kredyt z którego korzystam, był zupełnie nowym instrumentem na rynku i nie były znane szczegóły dotyczące wymaganej dokumentacji, Pan Łukasz sprawnie przygotował wniosek. Dzięki doświadczeniu Pana Łukasza i znajomości rynku, udało mi się uzyskać kredyt i dokonać zapłaty w terminie wyznaczonym przez dewelopera, co z uwagi na ogromną ilość wniosków, które wpłynęły wtedy do banków, było nie lada wyzwaniem. Z całą pewnością polecam współpracę z Panem Łukaszem.

Sylwia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz nie tylko wyjaśnił nam wszelkie szczegóły związane z kredytem hipotecznym, wskazał na mocne i słabe strony każdej oferty, ale również wynegocjował warunki, które nie byłyby dla nas dostępne gdybyśmy nie skorzystali z usług doradcy. Mimo nietypowej sytuacji kredytowej udało się przejść przez ten proces bezboleśnie. Ogromnym plusem obslugi przez Pana Łukasza było jego zaangażowanie i dostępność czasowa. Mieliśmy stały, szybki kontakt przez cały proces. Z czystym sumieniem polecamy Pana Łukasza!

Róża i Maciej Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Produkt finansowy, z którego wyborem i załatwieniem pomógł nam Pan Łukasz, to kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Już po pierwszym spotkaniu (online) wiedzieliśmy, że polecenie Pana Łukasza, które nam dano, jest w pełni uzasadnione i zasłużone. Doradca kredytowy był bardzo elastyczny czasowo, zawsze miał czas wysłuchać i odpowiedzieć na masę zadanych mu pytań. Doskonale wie, że dla laików język kredytowy do najłatwiejszych nie należy, więc tłumaczył za każdym razem w taki sposób i tyle razy, aby wszystko było jasne i zrozumiałe. Przedstawił porównanie ofert banku oraz co równie ważne - przedstawił „za i przeciw” każdej oferty (nie tylko pod kątem kryterium finansowego). Załatwił również wszystkie niezbędne formalności. Dla osób nieufnych, do których również po trochu się zaliczam - sprawdziłem najlepszą ofertę z zestawienia Pana Łukasza udając się bezpośrednio do placówki tegoż banku i oferta Pana Łukasza zgadzała się co do złotówki z tą zaproponowaną mi w banku. Konieczne było tylko i wyłącznie jedno spotkanie face to face (podpisanie wniosków kredytowych), reszta odbywała się w formule online, co bardzo sobie cenimy. Pan Łukasz to osoba bardzo cierpliwa, profesjonalna i życzliwa dla klienta. Polecamy gorąco Pana Łukasza Woźniaka z całego serca wszystkim tym, którzy wahają się czy doradca kredytowy to potrzebna instytucja przy wyborze kredytu hipotecznego.

Jakub i Karolina Łukasz Woźniak - najlepszy możliwy wybór na doradcę kredytowego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dla mnie najważniejszą kwestią było ogromne zaangażowanie Pana Łukasza na każdym kroku procesu o kredyt i długo po jego zakończeniu. Dbał o nasz interes wielokrotnie dzwoniąc do nas i przypominając co powinniśmy zrobić w danym momencie, tłumaczył, odpowiadał na wszystkie pytania, klarownie przedstawiał wybory, dzięki temu przez cały proces kredytowy czuliśmy się bardzo komfortowo i pewnie, że wiemy co robimy. Ponadto po uzyskaniu kredytu Pan Łukasz troszczył się o to aby warunki były dla nas jak najkorzystniejsze. Gorąco polecam współpracę z Panem Łukaszem!

Krzysztof S Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ogarnięcie formalności związanych z kredytem hipotecznym, porównywanie ofert, wybór banku itd. szybko okazało się czarna magia... Brakowało nam jakiegoś magicznego zaklęcia, różdżki, jakiegokolwiek punktu zaczepienia. I wtedy ktoś nam polecił Łukasza :) Spotkaliśmy się, omówiliśmy miliony spraw, o których wcześniej nie pomyślałem i tylko i wyłącznie dzięki Łukaszowi udało się ten temat popchnąć do przodu :) Bardzo profesjonalnie, bardzo dokładnie i bardzo sprawnie wyjaśnił nam wszelkie zagadnienia kredytowe, odpowiedział cierpliwie na każde pytanie, palcem pokazał gdzie i jak co załatwić, doradził o co i jak wnioskować żeby nam na pewno się udało wystawić wymarzony dom i wreszcie doprowadził do tego, że pierwsza transza już jest na koncie :) A najbardziej go podziwiam na spokojne i cierpliwe tłumaczenie i odpowiadanie na setki pytań mojej żony o najbardziej detaliczne kwestie, o których ja nawet nie pomyślałem :) Polecam każdemu taką współpracę!

Maciej Jurewicz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz pomagał nam w załatwianiu formalności oraz wyborze kredytu hipotecznego. I całe szczęście! Ogrom dokumentów jakie muszą być przygotowane podczas wnioskowania o kredyt jest przerażająca, tym bardziej cieszymy się, że nie musieliśmy brnąć w to sami, a zajął się tym pan Łukasz. Na wszystkie pytania odpowiadał wyczerpującą i z cierpliwością, a mieliśmy ich nie mało. Z czystym sumieniem polecam!

Ola Serafinowicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz pomagał nam z załatwieniem wszelkich formalności związanych z kredytem hipotecznym. Najpierw wyszukał i przedstawił wszystkie oferty które pokrywały się z naszymi wymaganiami, za każdym razem nie było problemu z odpowiedziami na pytania i wątpliwości które pojawiały się w trakcie wybierania przez nas już konkretnego banku. Ze swojej strony mogę pana Łukasza serdecznie polecić, jego zaangażowanie sprawiło że cały proces odbył się bezproblemowo. Wszystko udało się załatwić bez zająknięcia, a dokumenty skompletowane przez pana Łukasza pozwoliły nam dostać pozytywną decyzje kredytową bez żadnych dodatkowych pytań ze strony banków. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Piotr Adamus Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo rzeczowo i sumiennie. Minimum formalności - 100% zaangażowania. Serdecznie polecam. Pan Łukasz przenosił nam kredyt do innego banku na znacznie korzystniejszych warunkach.

Adam kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Łukasza w 100%. Pełen profesjonalizm. Kredyt oraz wszystkie związane z nim formalności załatwione w ekspresowym tempie.

Rafał Kredyt hipoteczny oraz gotówkowy.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam gorąco Pana Łukasza! Specjalista w swoim fachu. Pomógł nam wybrać odpowiednią ofertę kredytową, skompletować wszystkie dokumenty, a także przeszedł z nami przez cały proces przyznania kredytu. Bardzo dba o swoich klientów, przy nim klient czuje się "zaaopiejowany" na najwyższym poziomie. Bardzo miły, pomocny i serdeczny człowiek:)

Michalina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz pomagał nam w całym procesie wyboru najlepszego (dla naszych potrzeb) kredytu hipotecznego, począwszy od rzetelnego i obiektywnego porównania ofert kredytowych, poprzez procedurę kompletowania dokumentów, aż do podpisania umowy kredytowej z wybranym bankiem. W całym procesie najwyższa staranność, wiedza, dyspozycyjność jednym słowem pełen PROFESJONALIZM. Polecam bez żadnych uwag.

Sebastian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Łukasza. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Wszystko poszło bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Dostaliśmy bardzo dobrą ofertę. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Rafał Sekta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzeczowy i skuteczny. W ten najkrótszy sposób mogę opisać styl działania Pana Łukasza. Od eksperta kredytowego oczekiwałem najlepszych rozwiązań i dokładnie to otrzymałem. Z pełną odpowiedzialnością polecam osobę Pana Łukasza jako doradcę kredytowego godnego zaufania.

Jacek Szruba kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Okazuje się, że formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego nie muszą spędzać snu z powiek. Dzięki powierzeniu tej sprawy Panu Łukaszowi nasz udział w kompletowaniu dokumentów był ograniczony do minimum. Na wielkie uznanie zasługuje także postawa pro-kliencka Pana Łukasza, wyrażająca się w poszukiwaniu naprawdę najlepszych ofert w gąszczu dostępnych na rynku. To, co laikowi zajęłoby wieki, on ogarnia od ręki. Jeszcze raz dziękuję za współpracę i z całego serca polecam usługi Pana Łukasza!

Maria Szruba kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy Pana Łukasza. Jest on życzliwym, rzetelnym, profesjonalnym i zaangażowanym doradcą finansowym. Dzięki któremu proces udzielenia kredytu hipotecznego przebiegł szybko i sprawnie. Wspierał Nas od samego początku, sprawdzając zdolność kredytową, aż do podpisania umowy kredytowej w banku. Już na pierwszym spotkaniu mieliśmy pełne zaufanie do Pana Łukasza i pewność, że lepiej nie mogliśmy trafić. Pana Łukasza można określić jako specjalistę, który zawsze doradzi, pomoże znaleźć ofertę najlepszą z najlepszych.

Anna i Daniel Ligęza kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo się bałem całej roboty papierkowej i walki z bankami. Dzięki Łukaszowi wiele nieprzyjemności nas ominęło. Ba! W trakcie załatwienia kredytu pojechaliśmy na wakacje! Polecam z całego serca. 100% profesjonalizm.

Adam Łapko Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz doradzał nam przy kredycie hipotecznym na zakup mieszkania w Lublinie. Trzeba przyznać, że jest świetnym doradcą. Ma ogromną wiedzę popartą doświadczeniem, a wysoka kultura osobista sprawia, że omawianie tak poważnych spraw przebiegało zawsze w przyjemnej atmosferze. Jest słowny, punktualny i ma dużo cierpliwości dla klienta. Polecam Go każdemu. Na pewno nie zawiedzie Waszego zaufania. Bogdan Rudol

Bogdan Rudol Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Łukasza! potrafi odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się środowisku, zręcznie mitygując negatywne efekty zmian. Jako klientka Pana Łukasza czułam się bezpiecznie; wszystko zostało dopilnowane i załatwione zgodnie z wymaganymi terminami:)

Irena kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz jest osobą bardzo rzetelną i profesjonalną. W swojej pracy przejmuje cały ciężar formalności kredytowych na siebie. Jednocześnie odnajduje i podpowiada ciekawe rozwiązania, dostosowane do konkretnego klienta. Współpracując z Klientem odpowiada na wszystkie, nierzadko męczące pytania. Polecam bardzo!

Ksenia Ziajska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Czy procedura zaciągnięcia jednego z największych zobowiązań w życiu może być przyjemna, szybka, dająca poczucie bezpieczeństwa i komfortu? Kiedyś pomyślałbym, że nie. Ale dzięki spotkaniu Pana Łukasza mogę bez zastanowienia odpowiedzieć: TO MOŻLIWE. Szybka reakcja na zapytanie, przesłanie wstępnych ofert na maila, osobiste spotkanie w celu lepszego zrozumienia moich priorytetów, modyfikacja propozycji i załatwienie za mnie wszystkich formalności w wybranym przeze mnie banku - dla mocno zabieganej osoby bezcenne. Dodatkowo pomoc z notariuszem, dopilnowanie wpisu hipoteki do ksiąg, a wszystko w miłej i profesjonalnej atmosferze. Dawno nie spotkałem w finansach tak kompetentnej osoby. POLECAM.

Przemysław Brzóska Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Miły , rzetelny i konkretny! Za sprawą Pana Łukasza otrzymałem najlepszy kredyt hipoteczny na rynku z minimum formalności.

Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz zdobył moje zaufanie przy pierwszym kontakcie swoim profesjonalnym podejściem do tematu. Na początku szczegółowa analiza moich potrzeb i możliwości. Szybkie zebranie ofert z różnych banków i przesłanie zestawienia z ofertami na maila, co pozwoliło mi na spokojne ich przeanalizowanie i przygotowanie sobie pytań. Swoją anielską cierpliwością i spokojem Pan Łukasz zjednał sobie moją sympatię.

Monika kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz pomógł mi w poszukiwaniu korzystnej oferty kredytowej w celu zakupu mieszkania, był bardzo pomocny na każdym etapie a przede wszystkim cierpliwy . Ostoja spokoju, profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu zadań. Bardzo polecam.

Renata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam współprace z panem Łukaszem. Pomógł mi pomyślnie przejść przez burzę jaką była ostatnia pula dofinansowań z programu MDM. Zawsze służy pomocą i odpowie na każde pytanie. Gorąco polecam i dziękuje raz jeszcze za wszystko :)

Darek Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam gorąco Pana Łukasza, szybko, sprawnie i konkretnie. Pomimo młodego wieku zostaliśmy potraktowaniu bardzo poważnie i profesjonalnie. Duże zaangażowanie, z czystym sumieniem osoba godna polecenia.

Angelika Hipoteka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panem Łukaszem! Kompetentny i życzliwy człowiek o wysokiej kulturze. Przedstawił najlepsze dla nas opcje kredytów hipotecznych po wysłuchaniu naszych wymagań, pomógł w skompletowaniu wymaganych do wniosków dokumentów, a całą końcową "papierologią" zajął się sam. Pilnował terminów dzięki czemu proces przebiegał sprawnie. Nam pozostała jedynie wycieczka aby podpisać ostateczne dokumenty. Pan Łukasz zawsze odpowiadał cierpliwie na liczne pytania, byliśmy w ciągłym kontakcie. Dla kompletnego laika, który nie ma czasu na zagłębianie się w temacie-osoba niezbędna! Polecamy serdecznie!

Alicja i Sylwester Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz jest godnym polecenia, profesjonalnym doradcą finansowym. Zawsze pod telefonem, zaangażowany, przy tym miły i bardzo cierpliwy. Pan Łukasz zajął się moją dość trudną finansową sprawą, którą, wspólnie, dzięki ogromnej pracy i wysiłkowi ze strony Pana Łukasza, udało się doprowadzić do szczęśliwego końca (choć momentami myśleliśmy, że to się nie uda). Wiedza i ogromne doświadczenie pozwala się Panu Łukaszowi sprawnie poruszać się w zawiłościach prawa bankowego i polskiej rzeczywistości administracyjnej. Bardzo pomocny i bardzo sympatyczny. Na pewno skorzystam jeszcze z jego usług, bo to osoba, której ufam. Panie Łukaszu bardzo dziękuje, pomógł mi Pan stanąć na nogi :-) Pozdrawiam serdecznie!

Karolina Skarysz Świetny doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z usług Pana Łukasza skorzystaliśmy już raz przy kredycie gotówkowym, wszystko poszło sprawnie, dlatego wybraliśmy po raz kolejny na głębszą wodę :) mianowicie kredyt hipoteczny. Pan Łukasz zawsze miły, uśmiechnięty i chętny do odpowiedzi na wszystkie pytania podjął się tematu bez żadnego ale. Nieustająco dostępny przez telefon i e-mail, jeżeli nie może odebrać – oddzwania. Doskonale zorientowany w przepisach i realiach bankowych. Doradza, ale pozostawia decyzję. Uprzedza o ewentualnych trudnościach jakie mogą się pojawić, jak również o takich których pewnie nie będzie – ale wykluczyć ich nie można. Sam załatwiał formalności w bankach (w naszym przypadku w trzech). Cały czas trzymał rękę na pulsie i natychmiast zawiadamiał o kolejnych etapach skomplikowanej procedury. Dla laika to na prawdę trudne do przebrnięcia. Teraz mogę powiedzieć, że bez pomocy Pana Łukasza na pewno nie udało by się uzyskać kredytu w terminie do którego musieliśmy się zobowiązać, a może w ogóle nie udało by się go uzyskać. To ogromna rzadkość, by ktoś o tak rozległej fachowej wiedzy i ogromnym doświadczeniu – był jednocześnie tak rzetelny, przystępny i sympatyczny. Gdybym miał komuś polecić doradcę kredytowego – to na pewno z czystym sumieniem POLECAMY Pana Łukasz Woźniak. Dziękujemy i pozdrawiamy

Karina i Grzegorz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz doskonale przygotował dokumenty związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego we wsparciem z programu MdM. Mimo "szaleństwa" jakie odbyło się na poczatku stycznia udało się nam pozyskać dofinansowanie, głównie dzięki wielkiemu zaangażowaniu Pana Łukasza. Polecam gorąco!

Jarek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Łukasza jako świetnego doradcę. Naprawdę wiele by pisać dobrego o współpracy z p. Łukaszem, ale wybrałem 3 najważniejsze: 1. Duże zainteresowane moimi potrzebami i szukanie najlepszych rozwiązań, co w mojej sytuacji (zarówno kredytów firmowych jak i osobistych) dało niebagatelne korzyści. 2. Świetna komunikacja w czasie całego procesu kredytowego. 3. Duże wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji dla banków. Solidnie, konkretnie i miło. I o to chodzi. :)

Marek Kaczorowski Bardzo polecam !!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Łukasza, jako specjalistę godnego zaufania. Pan Łukasz pomógł nam znaleźć najbardziej optymalny w naszej sytuacji kredyt gotówkowy pozwalający na realizację celu oraz spłacenie wcześniej zaciągniętego kredytu gotówkowego. Pan Łukasz zaproponował nam kilka rozwiązań i pomógł wybrać najlepszą opcję. Przygotowanie dokumentów oraz kontakt w temacie odbywał się szybko i sprawnie. Pan Łukasz poza swoimi kompetencjami odznacza się punktualnością, dotrzymuje terminów, przy czym jest pogodnym i życzliwym człowiekiem. Polecamy

Paulina Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Usługi Pana Łukasza polecił mi bliski znajomy i jestem mu niezwykle wdzięczny za tę przysługę. Pan Łukasz jest wyśmienitym fachowcem, posiada obszerną, a przede wszystkim najbardziej aktualną wiedzę z zakresu finansów. Usługi i produkty bankowe nigdy nie były moją mocną stroną, dzięki pomocy Pana Łukasza ten dziwny świat cyferek stał się nieco bliższy, choć dalej nie poruszam się po nim swobodnie. Na szczęście Pan Łukasz jest osobą w pełni godną zaufania, nie czułem potrzeby analizowanie dogłębnie wszystkich dokumentów. Miałem pewność, że z pomocą takiego doradcy nie trafię "z deszczu pod rynnę", jak lubi mawiać sam Pan Łukasz. Z początków naszej współpracy jestem w pełni zadowolony, na pewno będzie kontynuowana w przyszłości. Zdecydowanie polecam jego usługi.

Krzysztof Finansowanie działalności firmy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam tego człowieka. Wszystko szybko i sprawnie. Co najważniejsze realna ocena sytuacji i możliwość. Napewno w przyszłości będę korzystał z usług Pana Łukasza a teraz polecam wszystkim. Zadowolony klient

Paweł Finansowanie firmy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Numer do Pana Łukasza dostałam od znajomej, gdy chcieliśmy kupić z mężem mieszkanie. Pomagał nam od samego początku z zrozumieniu ofert bankowych, wypełnianiu dokumentów, aż do momentu podpisania umowy kredytowej. Bardzo miły i profesjonalny człowiek. Polecam w 100%.

Kinga Sabat Świetny doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Łukasza Woźniaka trafiłem właściwie przez przypadek, dziś mogę powiedzieć „szczęśliwy przypadek”. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej i sposobie bycia budzącym sympatię już przy pierwszym kontakcie. Zawsze miły, uśmiechnięty i chętny do odpowiedzi na wszystkie pytania. Nieustająco dostępny przez telefon i e-mail, jeżeli nie może odebrać – oddzwania. Doskonale zorientowany w przepisach i realiach bankowych. Doradza, ale pozostawia decyzję. Uprzedza o ewentualnych trudnościach jakie mogą się pojawić, jak również o takich których pewnie nie będzie – ale wykluczyć ich nie można. Sam załatwiał formalności w bankach (w moim przypadku w trzech), a tam gdzie musiałem być osobiście, służył wsparciem. Cały czas trzymał rękę na pulsie i natychmiast zawiadamiał o kolejnych etapach skomplikowanej procedury. Dla laika to na prawdę trudne do przebrnięcia. Teraz mogę powiedzieć, że bez pomocy Pana Łukasza na pewno nie udało by się uzyskać kredytu w terminie do którego musiałem się zobowiązać, a może w ogóle nie udało by się go uzyskać. Można powiedzieć, że to taki „Anioł Stróż od czarnej roboty”. To ogromna rzadkość, by ktoś o tak rozległej fachowej wiedzy i ogromnym doświadczeniu – był jednocześnie tak rzetelny, przystępny i sympatyczny. Gdybym miał komuś polecić doradcę kredytowego – to na pewno byłby to Pan Łukasz Woźniak.

Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Polecam Pana Łukasza jako profesjonalnego doradcę. Szybkie załatwienie sprawy, miły kontakt, fachowa wiedza.

Arkadiusz Leasing

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam korzystanie z usług pana Łukasza. Od pierwszego maila czy telefonu fachowa obsługa, wyjaśnienie wszystkich zawiłych szczegółów i wybór najlepszej oferty. Pan Łukasz zawsze był "dostępny" i chętnie służył pomocą. Wszystkie informację przekazywał w sposób jasny i rzeczowy, bez tzw. "owijania w bawełnę". Jeśli kiedykolwiek będę musiała skorzystać z kolejnej oferty kredytu czy pożyczki na pewno skorzystam z usług pana Łukasza.

Magda kredyt firmowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam Pana Łukasza. Wiarygodny, profesjonalny doradca. Jestem bardzo zadowolona. Każdemu kto potrzebuje doradcy, poleciła bym Pana Łukasza

Patrycja Konsolidacja i kredyt gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy Pana Łukasza. Jest on rzetelnym, miłym, otwartym na wszelkie pytania doradcą finansowym o każdej porze, czy to telefonicznie bądź mailowo. Dzięki Panu Łukaszowi udało się nam otrzymać kredyt. Przedstawił nam najkorzystniejsze oferty i pomógł w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Dziękujemy i gorąco polecamy.

Karina i Grzegorz Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam chciałem zarekomendować Pana Łukasza i osobiście polecić do skorzystania z jego usług. Jest obeznany w tym co robi. Mimo złych rokowań zawsze stara się mieć jakiś pomysł do zrealizowania wiec mogę tylko podziękować za pomoc i życzyć by dalej pomagał takim osoba jak np ja. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

Daniel Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo uczciwy, pracowity i rzetelny doradca. Szybki kontakt o każdej porze. Zdecydowanie polecam!

Dawid pierwszy leasing

Przydatność rekomendacji: 100 %
to już mój trzeci udany kredyt sfinalizowany przez Pana Łukasza. niesamowicie sympatyczna osoba, z dobrym podejściem do klienta, jak trzeba to atakuje i wierci dziurę w brzuchu, bo wie że zawsze trzeba działać. nigdy nie zostawia żadnej sprawy na potem, od razu rozumie potrzebę klienta. szczery i zawsze uśmiechnięty. polecam i pewnie jeszcze z usług Pana Łukasza skorzystam.

Gosia polecam

Przydatność rekomendacji: 80 %
Uczciwy, wiarygodny i bardzo szybko działający doradca finansowy. Dzięki świetnej organizacji pracy Pana Łukasza zaoszczędziłem na czasie w uzyskaniu kredytu. Niezwykły profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków przyczynił się do uzyskania najlepszej oferty kredytowej. Jestem bardzo zadowolony z pracy Pana Łukasza Woźniaka. Na prawdę polecam. Wg. mnie numer 1 na tym portalu. Pozdrawiam.

Daniel Bednarski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo uczciwy, pracowity i rzetelny doradca, a przy tym niezwykle miły i inteligentny człowiek, polecam każdemu!

Michał Piotrowski Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jak najbardziej polecam Pana Lukasza. Dostałem Leasing na bardzo dobrych warunkach. Bardzo dobry kontakt o każdej porze. Jako młody przedsiębiorca, nie miałem doświadczenia i wiedzy na temat leasingu. Pan Lukasz odpowiedział mi na każde pytanie, wszystko wytlumaczyl. Jak najbardziej polecam.

Tomek LEASING

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szukalem kredytu od stycznia 2016 roku z mizernym skutkiem.Dziwne źródło dochodu niestabilne wg analityków w banku.Jak już dostalem propozycje to na warunkach na pograniczu lichwy.Trafilem do Pana Łukasza i udało się znaleźć rozsądny kredyt na ludzkich warunkach.Z czystym sumieniem polecam uslugi Pana Woźniaka.

Jacek Zabłocki Jestem bardzo zadowolony

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Łukasza. Szybko i sprawnie załatwił dla nas kredyt na startującą firmę. Zajął się wszystkimi formalnościami. Bardzo miły kontakt.

Marta S. Polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Idealny, zaangażowany i prawdomówny Doradca finansowy. Pan Łukasz posiada wszystkie te cechy. Z pełnym zaufaniem POLECAM !

Tomasz M Doradca Klienta

Przydatność rekomendacji: 100 %
Skorzystaliśmy z usług Pana Łukasza opierając się na opiniach strony sprawdzonydoradca.pl i możemy z całą odpowiedzialnością podpisać się pod peanami pod adresem Pana Łukasza. Specjalista w swojej dziedzinie, pomocny, chętnie odpowiadający na setki pytań i wątpliwości, stale dostępny pod telefonem i mailem - co jest ważne jak się ma setki pytań:) Dobrał najlepszą ofertę kredytu hipotecznego na rynku do naszej sytuacji, a także towarzyszył podczas podpisywania umowy kredytowej w banku -co dało jeszcze większą pewność i spokój ducha, że wszystko przebiegnie prawidłowo. Absolutnie jesteśmy zadowoleni, że wybraliśmy Pana Łukasza jako powiernika naszych finansów:) Życzymy wszystkim takiego Doradcy! Dziękujemy Panie Łukaszu za wszystko!

Jola, Krzysztof Ł. ZDECYDOWANIE POLECAMY!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nasz kredyt był skomplikowaną sprawą... Pan Łukasz zaproponował 3 warianty, jednak bardzo zależało nam na jednym... Niestety trafiliśmy na bank do którego na ten czas wszyscy składali wnioski ze względu na promocję jaką przygotował. Po niepewnym dla nasz czasie weryfikacji dokumentów cel został osiągnięty! I udało się wszystko załatwić w sposób dla nas jak najbardziej korzystny... Dzięki p. Łukaszowi nie musieliśmy załatwiać wszystkich dokumentów, był On naszym pośrednikiem w banku, który wszystko załatwił i ciągle monitorował naszą sprawe... Naprawde jest to Osoba godna polecenia i warta zaufania... Pozytywne nastawienie buduje, a Pan Łukasz zawsze odbierał telefon z uśmiechem... Pozdrawiamy i POLECAMY !!!

Kasia i Mateusz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Łukasza Woźniak, cenię we współpracy kompleksowość obsługi, szybkość działania, niewątpliwą i aktualną wiedzę o produktach bankowych oferowanych przez instytucje finansowe.

Karol M. kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Łukaszem Woźniakem. Pan Łukasz doradzał mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego i konsumpcyjnego. Jest bardzo kompetentną osobą, znalazł najlepsze dostępne na rynku oferty - lepsze niż mógł mi zaproponować bank, w którym mam konto osobiste od 20 lat. Działa szybko, jest gotowy na spotkanie w wybranym przez klienta miejscu i czasie. Zdecydowanie polecam!

Ewelina Bożek doradca finansowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetencja, wiedza i wieloletnie doświadczenie. Komunikatywność i dyspozycyjność. Jasność przekazywanych informacji. Rzetelność w prowadzonych sprawach finansowych od początku do finalizacji. Kilka doprowadzonych skutecznie do finału produktów finansowych w moim przypadku. Pełna dyspozycyjność w zakresie oferty. Z całą odpowiedzialnością i pełną pewnością POLECAM !!! Jacek, Tarnowskie Góry

Jacek Tarnowskie Góry Łukasz Wożniak

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetencja, wiedza i wiarygodność potwierdzone w trakcie moich wielu skutecznie i do końca załatwionych sprawach i kwestiach finansowych. Komunikatywność i jasność przekazywanych informacji istotne dla zrozumienia i podjęcia decyzji. Odpowiedzialność za przekazywane informacje i stała dyspozycyjność. Z całą odpowiedzialnością i pełną świadomością POLECAM !!!

Jacek, Tarnowskie Góry Łukasz Woźniak

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz jest najlepszym doradcą z jakim współpracowałam. Doradzał mi zarówno przy kredycie dla osoby fizycznej, potem firmy, skończywszy na kredycie dla sp. z o.o. Ostatnim tematem, który skrupulatnie przygotował był kredyt hipoteczny. Spotkania były zawsze w miłej i serdecznej atmosferze a wszystkie produkty finansowe zrobione z należytą starannością. W każdej kwestii finansowej mam odpowiedź na bieżąco. Polecam serdecznie.

Aldona P. referencje

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam usługi pana Łukasza. Opiekuje się naszą firmą od wielu lat i nigdy nie zawodzi. Szczerze polecam Pana Łukasza, jest profesjonalistą godnym zaufania.

Aneta Profesjonalista

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością i szczerością polecam współpracę z Panem Łukaszem Woźniakiem, który pomógł mi pozyskać dwa kredyty hipoteczne, które do najprostszych nie należały. Zaangażowanie, profesjonalizm i niespotykana kultura osobista Pana Łukasza sprawiają, że jako doradca finansowy jest postrzegany jako rzetelny i kompetentny specjalista. Życzę wszystkim takiego doradcy. Pozdrawiam serdecznie

Mikołaj Pozytywna rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Pana Łukasza w zakresie doradztwa kredytowego. Pan Łukasz umożliwił nam uzyskanie kredytu, wykazując się przy tym dużym profesjonalizmem i znajomością tematów bankowych. Dziękujemy za pomoc, życzliwość i wyrozumiałość.

Tomasz Obsługa kredytowa firmy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz to najlepszy przykład tego, jak powinien działać doradca finansowy - zawsze potrafi znaleźć najdogodniejsze warunki finansowe, działa szybko, rzetelnie i sprawnie. Napewno godny polecenia zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Kontakt z Panem Łukaszem zawsze przebiega w miłej atmosferze.

Jacek Obsługa kredytowa firmy oraz kredytów osobistych

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam usługi pana Łukasza. Opiekuje się moją firmą od wielu lat i zawsze podsuwa korzystne dla mojej firmy informacje, dzięki którym nie tylko zyskałem korzystne finansowanie ale także mogę znacznie oszczędzić na kosztach i prowizjach stosowanych przez instytucje finansowe.

Adam Obsługa firm i finansów firmowych

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nie wyobrażam sobie lepszego doradcy, pan Łukasz współpracuje z naszą firmą od 2013r i dzięki niemu udało nam się uzyskać kilka kredytów na bardzo dogodnych warunkach. Pan Łukasz ma przy tym fantastyczne podejście do klienta, jest niezwykle miły, dyspozycyjny i pomocny. Jasno tłumaczy finansowe zawiłości związane z kredytami, które oferuje. Jako klienci czujemy się bardzo dobrze zaopiekowani i w sprawach kredytów dla osób fizycznych na pewno też będziemy się do niego zwracać.

Agata B. Obsługa kredytowa firm i osób fizycznych

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie POLECEM Pana Łukasza jako profesjonalnego i sprawdzonego doradcę kredytowego. Korzystam z usług Pana Łukasza od 2007 roku i w między czasie pomógł mi uzyskać 2 kredyty hipoteczne (w 2007 roku i w 2013 roku) oraz kredyt gotówkowy (w 2016 roku). Pan Łukasz przedstawił mi kilka propozycji kredytowych i pomógł wybrać najkorzystniejszą dla mnie. Dodatkowo załatwił za mnie wszelkie formalności, umawialiśmy się w czasie i miejscu dogodnym dla mnie. Serdecznie polecam!

Marta B. kredyt hipoteczny x2

Przydatność rekomendacji: 100 %