Łukasz Wykręt

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 514110541 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Kupowalem mieszkanie z rynku wtornego na 10%, przy założonej działalności gospodarczej. Pan Łukasz załatwił za mnie praktycznie wszystko, miał kontakt z moim ksiegowym i posrednikiem nieruchomosci. Dobrał ubezpieczenie, oraz spokojnie odpowiedział na nawet najbardziej najbardziej trywialne pytania, tlumaczac mi krok po kroku co się dzieje i dlaczego. Musiałem tylko wybrac oferte z przedstawionych i zlozyc podpisy. Poprowadził mnie przez cały proces bezbolesnie, jakby trzymał dziecko za rączke. Za 4 lata planuje wziąć kolejny kredy i nie wyobrażam sobie zrobić to bez pomocy Pana Łukasza. Bardzo polecam

Konrad Kluzek Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Uzyskałem dużą pomoc, bardzo szybko i sprawnie poszło :)

Paweł Pomoc przy kredycie hipotetycznym

Przydatność rekomendacji: 0 %
Świetna współpraca. Zaangażowanie i pomoc w rozwiązywaniu pojawiających się przeszkód na drodze do uzyskania kredytu. U nas mimo trudnej sytuacji decyzja pozytywna. Nie udałoby się to bez Pana Łukasza.Dziekujemy i polecamy.

Mateusz Kasprzak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Łukasz przeprowadził nas przez niełatwy okres starania się o kredyt hipoteczny, którego finał zbiegł się w czasie z początkiem pandemii. I z sukcesem podpisaliśmy umowę. Fachowa obsługa i doradztwo. Polecam współpracę.

Łucja kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Łukasz zna się na rzeczy, Cierpliwie wysłuchiwał moich niekończących się pytań, rozwiewał wszelkie wątpliwości i pomógł mi wybrać, wg mnie najlepszą możliwie ofertę kredytową. Wszystko poszło szybko i sprawnie, Polecam z czystym sumieniem.

Krzysztof / kredyt hipoteczny Polecam !!!

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Łukasz sprawdził się w swojej roli bardzo dobrze. Pomimo obiektywnych trudności, uzyskałam kredyt na moją wymarzoną inwestycję. Współpraca od początku do końca przebiegła sprawnie i spokojnie. Wszelkie niuanse zostały rzetelnie wyjaśnione a napotkane problemy rozwiązane przez Pana Łukasza, za co jestem niezmiernie jestem wdzięczna. Gorąco polecam.

Renata kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Gorąco polecam! Profesjonalne podejście do klienta, szybkie i konkretne załatwianie spraw, przydatne porady. Cała współpraca przebiegła sprawnie i w bardzo przyjemnej atmosferze!

Aleksandra Opnia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony z usług doradczych Pana Łukasza. Wszyscy szczegóły procesu wybory kredyty hipotecznego byli wytłumaczeni przez Pana Łukasza w bardzo jasny sposób nawet dla obcokrajowcy. Przygotowanie i podpisanie umowy skończyło się sukcesem. Zdecydowanie polecam!

Andrii Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dobry kontakt, żaden telefon, czy mail nie pozostał bez odpowiedzi. Wszystkie pytania i wątpliwości zostały na spokojnie przeanalizowane i wytłumaczone. Pan Łukasz do każdego podchodzi indywidualnie, a wszystko odbywa sie w miłej i naturalnej atmosferze, jednocześnie w pełni profesjonalnie. Zdecydowanie poleciliśmy go wszystkim zainteresowanym znajomym, a teraz robimy to też tutaj ! Dziękujemy i pozdrawiamy Panie Łukaszu oraz życzymy powodzenia w dalszej działalnosci !

Bartłomiej Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
I would highly recommend Lukasz as the most compenent expert in supporting morgage deals. Lukasz is very helpful, client-oriented and a great expert in his area! Lukasz fully supported me in getting mortgage for my apartment. He is very flexible and working with clients even during not-working time. Apart all above, Lukasz is also a very nice person.

Nataliia Morgage support

Przydatność rekomendacji: 50 %
Korzystałem z doradztwa Pana Łukasza podczas zaciągania kredytu hipotecznego na dom. Byłem bardzo zadowolony z szybkiej i profesjonalnej obsługi. Pan Łukasz był bardzo profesjonalny i etyczny, dbając o jak najlepsze dobro klienta. Jestem bardzo zadowolony z oferty kredytowej, którą mi przedstawiona, a także z efektywnej współpracy. W przyszłości zamierzam ponownie skorzystać z doradztwa Pana Łukasza.

Witold Kredyt Hipoteczny - Dom

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z pełną świadomością polecam! Profesjonalne podejście do klienta, szybkie załatwianie spraw, przydatne porady podczas załatwiania sprawy, dostępność. Jestem zadowolony z mojego wyboru !

DS Profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 66 %
Jesteś artystą, uprawiasz wolny zawód lecz czujesz się na siłach, by podołać zobowiązaniom finansowym? Pan Łukasz znajdzie odpowiednie rozwiazanie dla Ciebie. Nawet jeśli wydaje się, że nie ma dla Ciebie rozwiązania, wtedy z pomocą przychodzi wszechstronny, elastyczny i bardzo skuteczny broker . Wykonałam dla niego obraz, udowodnił że bycie bankowcem, ekonomicznym naukowcem to też sztuka. Poza tym wziął udział w audycji radiowej, którą prowadzę, jako ekspert od finansów, w której wszystkich zaskoczył. Rewelacja!!!!

Agnieszka Spełnia marzenia

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pana Łukasza polecono mi drogą pantoflową. To był strzał w dziesiątkę. Rzeczowe i konkretne przedstawienie najlepszych kredytów, rzetelne przedstawienie plusów i minusów, a do tego znajomość rynku nieruchomości spowodowały, że skorzystanie z usług Pana Łukasza było przyjemnością. Nie musiałem się martwić o zbieranie i kompletowanie dokumentacji. Wszystko tip top, bardzo szybko. Bezpośredni, natychmiastowy kontakt telefoniczny to bardzo duży plus. Z czystym sumieniem polecam i będę polecał!

Paweł Deryło Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do pewnego czasu marzenie o własnym mieszkaniu było tylko marzeniem i powracało do nas zawsze w tej formie - jako piękna myśl niemożliwa do zrealizowania. Do tego straszyła nas góra formalności, których ogarnięcie w naszym mniemaniu było niemożliwe. Było wiele obaw. Jednak po pierwszym spotkaniu z panem Łukaszem wiedzieliśmy, że ten człowiek nam pomoże. I nie myliliśmy się. Pan Łukasz to osoba kompetentna, rzetelna, o bardzo wysokiej kulturze osobistej i pozytywnym nastawieniu. Rzeczowo wyjaśniał zawiłości zapisów, analizował i przedstawiał oferty banków, wspierał na każdym kroku. Z wszystkim, co wydawało nam się takie straszne, z pomocą pana Łukasza uporaliśmy się w niedługim czasie. Złoty ekspert! Polecamy!

Hanna M Pomoc w kupnie mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Korzystałem z usług Pana Łukasza przy wyborze kredytu hipotecznego i jestem do dziś bardzo zadowolony. Przedstawił mi różne oferty, wyjaśnił dokładnie każdy aspekt i wybrał najlepszą możliwą opcję dla mnie. Polecam z czystym sumieniem!

Daniel Z Bardzo polecam usługi Pana Łukasza

Przydatność rekomendacji: 66 %
Korzystałem z pomocy Pana Łukasza dwukrotnie. W obu przypadkach byłem zadowolony ze współpracy i doboru ofert. Procesjonalne, fachowe porady i sugestie odnośnie najbardziej korzystnych warunków dopasowane do moich potrzeb i zdolności kredytowych. Polecałem Pana Łukasza kilku moim znajomym, którzy również cenili sobie współprace.

Piotr Wąsik Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Uważam że pomoc doświadczonego doradcy kredytowego jest nieceniona w przypadku kredytu hipotecznego. Pan Łukasz, pomimo dużej ilości pytań które padały w sposób dokładny i zrozumiały rozwiewał wszelkie wątpliwości. Polecam i mam nadzieję że to nie był mój ostatni kredyt hipoteczny obsługiwany przez Pana Łukasza.

Paulina M Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz pomógł mi w uzyskaniu 2 kredytów - przy występowaniu o pierwszy kredyt niestety nie posłuchałam jego delikatnej rady i potrzebowałam drugiego kredytu. Wykazał się dużym zrozumieniem i doskonale dobrał ofertę rynkową do moich potrzeb i możliwości. Polecam współpracę z nim. Bożena

Bożena polecam współpracę z panem Łukaszem

Przydatność rekomendacji: 50 %
Lukasz is one of the most helpful and honest consultants that I worked with! He helped me to get mortgage for two apartments - both times he found us an excellent deal and helped us to bridge the gap with the bank.

Nick Outstanding mortgage consultant!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz to świetny ekspert, specjalista w swojej dziedzinie. Potrafi bardzo dobrze dobrać ofertę do potrzeb klienta. Zawsze znajdował rozwiązania, kiedy konkurencja nie potrafiła. Rzetelny, sumienny , odpowiedzialny i sympatyczny. W warunkach zaufania fajnie się współpracuje. Nie tworzy barier, ale szuka rozwiązań. :-) "Expert, który potrafi".

Aneta Szumińska doradztwo

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panem Łukaszem miałem okazję współpracować już kilka razy w zakresie kredytów hipotecznych. W dwóch przypadkach, tematy były trudne z powodu moich różnych źródeł dochodu. Pan Łukasz każdorazowo z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem doprowadził do pozytywnego finału. Polecam w 100 %.

Przemysław Sobczyk kredyty hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 66 %
Super kontakt, fachowe doradztwo. Łukach chętnie dzieli się doświadczeniem i podpowiada sprawdzone rozwiązania.

Krzysztof Z. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pan Łukasz ,rzetelny , cierpliwy zna się na tym co robi .Zawsze służy pomocą . Zdecydowanie polecam.

Marta B Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Łukaszowi proces wybrania i uruchomienia kredytu był tak prosty jak powinien być. Duża wiedza i doświadczenie, szczerze polecam jego usługi

Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki solidności i rzetelności Pana Łukasza proces wybrania korzystnego kredytu hipotecznego oraz jego otrzymanie przebiegł szybko i spokojnie. Duże doświadczenie widoczne było na każdym kroku współpracy. Polecam!

Małgorzata Osiewicz-Powęzka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Łukasz już po pierwszym spotkaniu zdobył nasze zaufanie. Cała współpraca była bardzo miła, konkretna i zaowocowała uzyskaniem kredytu na świetnych warunkach. Pan Łukasz był dostępny dla nas przez cały okres rozliczania kredytu, zawsze chętnie i szybko odpowiadał na wszystkie pytania. Szczerze możemy polecić Pana Łukasza jako profesjonalnego doradcę.

Szymon i Kasia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Korzystaliśmy z usług doradczych Pana Łukasza podczas zaciągania kredytu hipotecznego. Podczas całego procesu pojawiło się mnóstwo pytań i żadne z nich nie pozostało bez odpowiedzi. Pan Łukasz ma zdolność wyjaśniania spraw zawiłych w sposób bardzo prosty. Dzięki czemu czuliśmy się spokojni w temacie, który pierwotnie nie był dla nas prosty. Doceniam i podziwiam przede wszystkim: profesjonalizm, cierpliwość, dostępność (niemal 24/h) i życzliwość. Szczerze polecam usługi Pana Łukasza.

Michał R. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nie sądziłem, że cały proces związany z zaciąganiem kredytu hipotecznego opatrzony jest tak dużą ilością niuansów, mogących zdecydować o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Dzięki Panu Łukaszowi, jego wiedzy i doświadczeniu cały proces przebiegł pomyślnie. Zdecydowanie polecam!

Jacek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Profesjonalnie, cierpliwie i bez zarzutu. Człowiek godny polecenia

Michal W Ogromny pozytyw

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracowałam z Panem Łukaszem przy okazji dwóch wniosków kredytowych. Pan Łukasz w bardzo jasny i przestępny sposób przedstawia kolejne kroki, jak rownież sprawia ze cała procedura kredytowa przebiega w bardzo szybki sposób. Zawsze służy pomocą i rada, przy tym jest bardzo cierpliwy. Zdecydowanie polecam

Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Zaangażowany, cierpliwy, rzetelny, godny zaufania. Polecam!

Monika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Łukasz pomógł mi przejść przez proces zakupowy mieszkania i otrzymanie kredtu hipotecznego. Posiada ogromną wiedzę, doświadczenie i pasję do tego co robi. Jest cierpliwy i spokojny co jest dla mnie dużą zaletą przy tak stresujących operacjach jak kupno nieruchomości. Praca z takim doradcą to czysta przyjemnosć!

Emilia Maj Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana Łukasza jego zaangażowanie i profesjonalizm z jakim zorganizował mi kredyt utwierdzają mnie, że warto go polecać i współpracować w przyszłości. Serdecznie polecam.

Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem mega zadowolony z usług pana Łukasza. Mega zaangażowanie, profesjonalizm, po prostu konkretny gość.

Sebastian B Bardzo Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Łukasz Wykręt bardzo mocno starał się dobrać dla nas odpowiednią ofertę, a nie było to proste. Przez cały czas trwania procedur był gotów do pomocy i odpowiadał na wszelkie nasze wątpliwości. Polecamy bardzo jego pomoc.

Natalia Schmidt polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Łukasza. Rzetelny i konkretny!

Artur Bardzo polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Potwierdzam duże zaangażowanie i profesjonalizm w w usługach finansowych świadczonych przez p. Łukasza; znajomość tematu i indywidualny dobór oferty kredytu przyczynił się do wyboru dobrej inwestycji.

Monika kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam korzystanie z usług z Pana Łukasza - rozmowy rzeczowe, zrozumiałe, krótko i zwięźle ale na temat. Rady Pana Łukasza w znacznym stopniu pomogły mi wybrać odpowiedni kredyt hipoteczny, z którego jestem zadowolony, mimo jeszcze długiego okresu spłaty.

Adam Mituta kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Zaciągniecie kredytu hipotecznego nigdy nie jest proste. Zwłaszcza dla osób w starszym wieku, jak to miało miejsce w moim przypadku. Pan Wykręt przeprowadził mnie bezboleśnie, profesjonalnie i spokojnie przez wszystkie etapy bankowych procedur, aż do uzyskania kredytu. Doradca godny polecenia !

Ewa Kochanowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalny i godny polecenia doradca! Serdecznie polecam wszystkim!

Ewelina Paclawska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Łukaszem. Zawsze profesjonalny, podsiadający głęboką wiedzę w temacie usług finansowych, cierpliwy i dyspozycyjny. Znam kilka osób, które współpracowało z Panem Łukaszem i wszyscy byli zadowoleni.

Katarzyna Kredyt

Przydatność rekomendacji: 0 %
Profesjonalny, konkretny i godny polecenia. Pan Łukasz kompleksowo zajął się naszym przypadkiem. Zaciągnięcie kredytu z najlepszym możliwym oprocentowaniem na kredyt firmowy zakończyło się sukcesem w dość szybkim czasie. Pan Łukasz wszystko dokładnie analizuje i tłumaczy. Cierpliwie odpowiada na liczne telefony z pytaniami i rozwiewa wątpliwości. Z czystym sumieniem polecam !

Paulina Szymula Kredyt na firmę

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Łukasz to profesjonalista. Cierpliwe odpowiadał na wszytskie nurtujace pytania i był w sałym kontakcie zarówno ze mną jak i bankiem. Wspierał na każdym etapie procedury zaciągania kredytu, dzieki czemu udało się sfinalizować umowę zgodną z moimi oczekiwaniami. Zdecydowanie osoba godna polecenia!

Arlena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Łukasz to profesjonalista. Cierpliwe odpowiadał na wszytskie nurtujace pytania i był w sałym kontakcie zarówno ze mną jak i bankiem. Wspierał na każdym etapie procedury zaciągania kredytu, dzieki czemu udało się sfinalizować umowę zgodną z moimi oczekiwaniami. Zdecydowanie osoba godna polecenia!

Arlena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam, sprawa załatwiona na najwyższym stopniu profesjonalizmu, doradca bardzo pomocny i rzeczowy.

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Łukasz to profesjonalista godny polecenia. Pomógł mi w zaciągnięciu mojego pierwszego kredytu hipotecznego. Wszystko wytłumaczył, dopilnował i cały czas monitorował wszystkie inne sprawy związane z kredytem. W trakcie wszystkich formalności był w stałym kontakcie ze mną i bankiem. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez problemowo a w razie dodatkowych pytań Pan Łukasz był zawsze pod telefonem. Jestem bardzo zadowolony, mam kredyt na bardzo korzystnych warunkach z niższą marżą i bez bankowych prowizji. Dziękuję Panie Łukaszu jeszcze raz za cierpliwość i pomoc. Szczerze i w 100% polecam i życzę każdemu takiego eksperta.

Kamil Czernicki Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %