100_1833

Maciej Ciesielczuk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 531511410 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

 Profesjonalne doradztwo  w zakresie wyboru najlepszego kredytu dla klienta tzn.

-spotkam się  w każdym dogodnym miejscu dla klienta

-sprawdzę  zdolność kredytową

-pomogę zebrać dokumenty i złożyć wniosek

-wybór z dwudziestu kilku banków w jednym miejscu zaoszczędzi Twój czas i pieniądze

- złożę wniosek do kilku banków , sam zdecydujesz jaki jest dla Ciebie najlepszy

-monitoruję cały proces kredytowy aż do podpisania umowy -negocjuję warunki cenowe

- jestem dostępny pod telefonem 24H również w weekendy

 

 

 

Doświadczenie

 

   Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych i

   kredytowania firm.

  Pracę w tym sektorze rozpoczyłem od banku ING Bank Śląski, później Polbank a następnie

  multiagencje posiadające w portfelu ofertę wielu banków.

       

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2003 2004 Politechnika Lubelska
1989 1993 Katolicki Uniwersytet Lubelski

Atuty eksperta

MOJA POMOC JEST BEZPŁATNA DLA KREDYTOBIORCÓW

- mam duże  doświadczenie w zakresie doradztwa  kredytowego

-rzetelne podejście do każdej procesowanej sprawy

-szybkość i skuteczność działania

-staram się pomagać klientowi nawet jeśli już dawno uzyskał kredyt

-staram się budować długofalowe relacje z klientem zależy mi aby był zadowolony i polecał mnie innym

Przykłady opisanych spraw

Kredyty hipoteczne

-zakup mieszkania na rynku wtórnym i od dewelopera (w z dopłatą MDM)

-kredyty hipoteczne dla osób uzyskujących dochód za granicą

-budowa domu systemem gospodarczym

-zakup działki budowlanej

-kredyt na dowolny cel zabezpieczony hipoteką

-kredyt konsolidacyjny

-refinansowanie kredytu z innego banku

Kredyty gotówkowe

Kredyty dla firm

-inwestycyjne

-obrotowe

-na rozpoczęcie działalności

Kredyty dla rolników

Wybrane rekomendacje

Pełny profesjonalizm w obsłudze i trzeźwe spojrzenie na sytuację sprawiły, że udało się uzyskać środki finansowe na bardzo korzystnych warunkach w tydzień. W naszym lokalnym oddziale banku nikt nie wpadł na rozwiązanie, które otrzymaliśmy dzięki przy pomocy Pana Maćka w Lublinie. Poprzedni doradca uznał sprawę za beznadziejną i zaoferował najdroższy kredyt na rynku na warunkach nie do przyjęcia po prawie 2 latach dobierania ofert i "doradzania". Bez wahania polecamy Pana Maćka każdemu z prostymi sprawami jak i "beznadziejnymi".

Ania i Przemek Profesjonalista - oferta biznesowa

Zdawało sie ze kredyt na zakup mieszkania w Polsce gdy zarabia sie w euro nie powinien sprawiać problemu. Tak przynajmniej zapewniały wszystkie strony internetowe typu wyszukiwarki ofert. Rzeczywistość jednak zweryfikowała te informacje i ostatecznie okazało sie, ze z kredytów nici-a umowa przedwstępna podpisana i zaliczka wpłacona. Tonący brzytwy sie chwyta-wiec skontaktowaliśmy sie z Panem Ciesielczukiem. Poprowadził nas przez cała droge, jak dziecko za rękę przez ulice. Doradzał, pomagał zebrać dokumenty, przypominał o terminach, mobilizował jak juz traciliśmy nadzieje. Ze nie wspomnę o znoszeniu fochów i wysłuchiwaniu skarg osoby sprzedającej mieszkanie. Zaowocowało to odebraniem kilka dni temu kluczy do własnego M. Nie mozna zapomnieć, ze P.Ciesielczuk zajął sie rownież tłumaczeniem naszych dokumentow (co załatwił w tempie "na wczoraj"), i ubezpieczeniem, którego cena okazała sie ok 6 razy niższa od tej która zaproponował bank. Na koniec tak zgrał wszelkie terminy, ze udało nam sie podpisać wszystkie dokumenty potrzebne do kredytu ( w Lublinie) i sam akt notarialny ( w Puławach) w ciagu dwóch dni, co dla osób mieszkających za granica ma ogromne znaczenie. Profesjonalista stuprocentowy, którego poleca sie bez zastanowienia i z czystym sumieniem.

Karol Hemperek Kredyt hipoteczny

Interesował nas kredyt z dopłatą MDM. Trafiliśmy do kilku doradców według których uzyskanie przez nas kredytu nie rokowało dobrze. Trafiliśmy na tego Pana i to był strzał w dziesiątkę. Pan Maciej dał się poznać jako profesjonalista w swojej dziedzinie. Wykazał się szeroką wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz doskonałą znajomością bieżących ofert kredytów hipotecznych. Pomogło to w wybraniu najkorzystniejszej oferty na rynku oraz zakończenie procesu kredytowego z pełnym sukcesem. Dzięki Jego fachowej wiedzy cały proces przygotowania dokumentów do wniosku kredytowego przebiegł szybko i sprawnie. Podczas przygotowania ofert Pan Maciej brał pod uwagę nasze sugestie, dzięki temu finalna oferta, którą wybraliśmy, była w pełni dostosowana do naszych potrzeb. Wszelkie formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum, ponieważ wszystkim zajął się Pan Maciej, dzięki czemu w całej tej machinie kredytowej my musieliśmy tylko przyjść do banku na podpisanie umowy. W momencie, kiedy nagle wpadało nam do głowy jeszcze jakieś pytanie, mogliśmy się kontaktować bez przeszkód, a Pan Maciej był gotowy odpowiedzieć, podpowiedzieć, pomóc.Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecamy.

Elwira i Michał kredyt hipoteczny

UWAGA !!! Polecam Pana Macieja - ponieważ Pan Maciek jest osobą godną zaufania jak i 100% doradcą. W nie tak długim czasie miałem dosyć skomplikowaną sytuację finansową. Więc ze swą kłopotliwą sytuacją udałem się do Pana Maćka o poradę ; po wysłuchaniu mnie , Pan Maciej natychmiast zaczął działać w moim imieniu - nie trwało to długo ; bardzo szybko , profesjonalnie i bez zbędnych formalności , pomógł mi wybrnąć z kłopotliwej mej sytuacji. Gorąco polecam Pana Macieja i wieżę że nikogo nie zostawi na lodzie.. Adam O.

Adam O. Kredyt gotówkowy

bardzo gorąco polecam tego doradcę , swietna i miła obsługa pełen profesjonalizm i w sytuacji gdzie juz nie miałem nadzieji na własne mieszkanie bo 2 banki odmówiły kredytu on stanął na wysykości zadania i wykonał swietna robotę dzisiaj ciesze się z własnego mieszkania a panu Mackowi bedę razem z rodzina wdzięczny za ciężka prace jaką wykonał dla nas . Pozdrawiam bardzo panie Maćku

Robert Skarzyński kredyt hipoteczny

Postanowiłem się wpisać ponieważ rzadko dziś można spotkać tak kompetentne osoby. Nasza sytuacja nie należała do szablonowych i wymagała naprawdę niezłej gimnastyki w tej materii. Oboje z żoną cieszymy się bardzo, że trafiliśmy na Pana Macieja. Poprowadził całą naszą sprawę z ogromną cierpliwością i 100% skutecznością. Dzięki pomocy Pana Macieja udało się uzyskać potrzebny nam kredyt w oczekiwanej wysokości i czasie. Jak dotąd nigdy nie traktowałem poważnie pracy doradców finansowych. Pan Maciej swoją sumiennością pomógł zmienić mi zdanie na ten temat i dziś tego nie żałuję. Z czystym sumieniem rekomenduję Pana Macieja Ciesielczuka jako niezwykle kompetentną osobę.

Łukasz Krawczyk pełne zadowolenie

Polecam Pana Macieja ze względu na jego profesjonalizm. Z jego pomocą szybko otrzymaliśmy kredyt na zakup mieszkania. Pan Maciej jest kompetentnym oraz uczciwym doradcą.

Magdalena Gardiasz kredyt hipoteczny