Maciej Korczyński

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 722263118 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Początkowo sami szukaliśmy najkorzystniejszego kredytu, ale okazało się, że bardziej opłaca się powierzyć tą kwestię profesjonaliście, który jest na bieżąco z ofertą banków i często uzyskuje lepszą ofertę. W tym przypadku pan Maciej otrzymał korzystniejsze warunki niż te które bank proponował nam bezpośrednio! Do dziś pozostajemy w kontakcie - p. Maciej przypomniał nam o formalnościach związanych z hipoteką. Serdecznie polecam każdemu kto stara się o kredyt!

Mateusz L. Ekspert godny polecenia. Wyjdzie laurka, ale nie sposób inaczej.

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z ogromną przyjemnością i zadowoleniem możemy polecić usługi eksperta finansowego Pana Macieja Korczyńskiego. Na początku wydawało nam się, że otrzymanie kredytu hipotecznego będzie drogą przez mękę, znając nasze urzędy oraz uporczywość banków. Jednak przy współpracy z Panem Maciejem, była to czysta przyjemność i kredyt został załatwiony z łatwością oraz na bardzo dobrych warunkach. Polecamy współpracę ze względu na pełen profesjonalizm, dobranie najlepszych warunków oraz fakt, że buduje Pan zaufanie od pierwszego spotkania tak że ani przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości co do prowadzenia sprawy kredytowej. Serdeczne podziękowania za pomoc w szybkim otrzymaniu kredytu hipotecznego.

Justyna kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jakiś czas temu staraliśmy się z narzeczoną o kredyt hipoteczny. Pan Maciej wykonał kawał dobrej roboty. Ze względu na krótki staż pracy partnerki porównał oferty prawie wszystkich banków, żeby znaleźć tą najkorzystniejszą. Terminy spotkań w dogodnych dla nas godzinach, nawet mocno popołudniowych. Dobry kontak - jeżeli nie mógł odebrać to zawsze oddzwaniał. Rzetelny, serdeczny i zaangażowany. Bardzo polecamy.

Marcin Baranowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa - jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecam Pana Macieja - najlepszy, kompetentny doradca.

Michał Orłowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mozemy smialo polecic uslugi Pana Macieja Korczynskiego. Po raz pierwszy korzystalismy z uslug doradctwa finansowego. Jestesmy zadodowoleni, wszystko przebieglo w odpowiednim czasie. Otrzymalismy pelny zakres informacji. Pan Maciej takze dostosowal sie - spotkania odbywaly sie w dogodnym dla nas czasie. Kazdy kredyt brany na 20-30 lat jest sytuacja dosc stresujaca dla wszystkich. Jetesmy zadowoleni z zona, ze lagodnie w czasie, z cala gora papierow i formalnosci to przeszlismyi mamy za soba. dzieki wsparciu i wiedzy Pana Macieja. Dziekujemy i polecamy.

Gabriel Kozowski Rzetelnie i na czas

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej Korczyński to rzetelny, profesjonalny doradca finansowy, dostępny o każdej porze. Zawsze chętny do udzielenia pomocy. Miły, sympatyczny i uśmiechnięty oraz profesjonalny. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu. Serdecznie polecamy.

Marzena i Krzysztof Wrocław Kredyt na dom.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy usługi Pana Macieja. Bardzo dobra, szybka i profesjonalna współpraca przy kredycie hipotecznym. Świetny kontakt z klientem, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Monika i Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Poznaliśmy Pana Macieja, gdy pojawiła się wizja kupna szeregówki. Następnie przeobraziło się to budowę domu, by ostatecznie zakończyć na kupnie mieszkania:) Pan Maciejza każdym razem wykazał się ogromną cierpliwością oraz profesjonalizmem w naszej sprawie. Sprawa została doprowadzona do końca od A do Z. Serdecznie polecamy!!

Katarzyna, Łukasz Kredyt mieszkaniowy z dopłata MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej Korczyński przez cały czas trwania starania się o kredyt był zaangażowany w sprawę, podsuwał ciekawe pomysły i rozwiązania, pomagał w kontakcie z właścicielem oraz bankiem. Wspierał fachowym doradztwem oraz pomimo zagmatwanej i trudnej sytuacji z naszej strony znalazł ciekawe i satysfakcjonujące dla nas rozwiązanie. Jesteśmy teraz właścicielami wspaniałego domku, o którym zawsze marzyliśmy. Szczerze z serca dziękujemy i polecamy każdemu kto chciałby być już na swoim.

Marcin Kasprzak Pomoc w udzieleniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do pana Macieja trafiłem z polecenia i nie żałuję. Potrafił jasno wyłożyć potrzebną wiedzę do wzięcia kredytu. W każdej chwili dostępny w razie dodatkowych pytań, kiedy trzeba - osobiście, jak nie - sprawna komunikacja mailowa, telefoniczna. Miło i rzetelnie. Bez niego nie było by to takie proste, a i sprawnie załatwiliśmy kredyt w mgnieniu oka. Pozdrawiam!

Kuba pomoc przy kredycie MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej Korczyński to bardzo kompetenty i rzetelny doradca. Wszystkie napotkane problemy przy pomocy Pana Macieja rowiązaliśmy. Wszystko załatwiliśmy na czas i na satysfakcjonujący nas warunkach. Polecam z Panem Maciejem nie ma rzeczy niemożliwych.

Izabela Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej Korczyński to bardzo kompetenty i rzetelny doradca. Wszystkie napotkane problemy przy pomocy Pana Macieja rowiązaliśmy. Wszystko załatwiliśmy na czas i na satysfakcjonujący nas warunkach. Polecam z Panem Maciejem nie ma rzeczy niemożliwych.

Izabela Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Macieja przy wyborze kredytu mieszkaniowego. Kompetentna osoba, pełen profesjonalizm, zaangażowanie w załatwianiu wszystkich formalności. Nie wyobrażam sobie przejścia przez tą batalię bez pomocy ze strony doradcy.

Michał Arciszewski Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pomocy Pana Macieja skorzystałem z polecenia dobrego przyjaciela i oczywiście była to jedna najlepszych decyzji w życiu. Będąc przekonanym wcześniej, że sam poradzę sobie z wszelkimi formalnościami po telefon do Pana Maciej sięgnąłem dość późno. Bo jak się miało okazać już niebawem, po miesiącu od pierwszego spotkania, środki z programu MdM zostały wykorzystane na rok 2016. Wyłącznie dzięki trudowi pracy, profesjonalizmowi, wiedzy, poświęceniu oraz znajomością Pana Macieja udało się nam uzyskać dopłatę do kredytu jeszcze na obecny rok. Nie będę przytaczać całego procesu szczegółowo, ale nadmienię dwa, moim zdaniem najważniejsze aspekty. Po pierwsze wszelkie nieścisłości związane z dokumentacją jakie potrzebowały banki (m.in. od dewelopera) do programu MdM jak i samego kredytu odbywały się bez większego udziału z mojej strony. Całą organizacja zajął się Pan Maciej, bardzo często kursując na linii bank via deweloper. Po drugie, Pan Maciej jest cały czas dostępny i o wszystkim informuje na bieżąco, a gdy była potrzeba, aby podpisać jakieś dokumenty Pan Maciej przyjeżdżał do nas do mieszkania. Za ogromne poświęcenie i profesjonalizm raz jeszcze dziękujemy. Nie mam wątpliwości, że będę Pana usługi polecał znajomym – co już wszak zrobiłem. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Piotr Wojczyszyn

Piotr Wojczyszyn Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Macieja zarekomendował mi mój brat który Pomimo, że mieszkamy na stałe w Krakowie a obszar działalności doradcy to dolnoślaskie postanowił nam pomóc. W Krakowie nie mieliśmy szczęscia do doradców, byli wolni i niekompetentni, nie dotrzymywali terminów. Pomimo odległości sprawy zostały szybko załatwione, bez żadnych przykrych niespodzianek, bez opóznień. Sprawa była o tyle skomplikowana ze mój partner nie jest obywatelem Polski, to jednak nie było żadnym problemem. Najbardziej zadowleni jestesmy z faktu że Pan Maciej potrafił nam doskonale doradzić, wytlumaczyc i odpowiedzieć na wszystkie pytania jako że był to nasz pierwszy kredyt w ogóle. Działał szybko, był z nami w ciagłym kontakcie i to własnie on nas pilnował żeby wszystko załatwić na czas. Absolutnie i z czystym sumieniem polecam tego doradce, jeżeli zależy Wam na szybkie i konretne załatwienie sprawy to jest to odpowiednia osoba. POLECAM!!!!!!!

Patrycja Czech Pełen profesjonalizm i szybkie dzialanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm, rzetelność, a przede wszystkim szybkość działania - to cechy dobrego doradcy, które z całą pewnością posiada Pan Maciej. Łatwość w porozumieniu się z klientem, połączoną z cierpliwością w wyjaśnianiu niekiedy zawiłych aspektów związanych z pozyskaniem produktu bankowego, uczyniło Naszą współpracę z P. Maciejem niezwykle owocną.

Joanna kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam. Na przełomie 2015 i 2016r w okresie największego zainteresowania kredytami oraz programem MDM Pan Maciej pomagał nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Był bardzo zaangażowany w naszą sprawę a dzięki stałemu kontaktowi wiedzieliśmy dokładnie na jakim etapie jest sprawa naszego kredytu. Pan Maciej jest profesjonalistą w każdym calu i bez najmniejszych wątpliwości mogę polecić jego usługi każdej osobie starającej się o kredyt. Rzetelnie, uczciwie i na czas tak mogę podsumować naszą współpracę z Panem Maciejem Korczyńskim.

Ania i Sławek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Tego doradcę wszystkim szczerze polecam! Kontakt do Pana Macieja otrzymałam od doradcy kredytowego z banku, w którym starałam się o kredyt hipoteczny, a który to bank wydał niestety negatywną decyzję. Moja zdolność kredytowa była, delikatnie mówiąc – marna - toteż niewielkie były szanse na uzyskanie kredytu na jakichkolwiek warunkach w innym banku. Pan Maciej okazał się NIEZASTĄPIONY! Nie dość, że rozeznał się w ofertach kilku innych banków, które mogłyby udzielić mi kredytu, to jeszcze rozpoczął procedurę wnioskowania niezwłocznie, co spowodowało, że pojawiła się szansa na decyzję pozytywną (chwilę później zmieniły się warunki wyliczania zdolności, o czym Pan Maciej mnie poinformował). Oczywiście samodzielnie wypełnił wszystkie niezbędne dokumenty, cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje szczegółowe pytania i z wyrozumiałością wysłuchiwał moich obaw. Współpraca na najwyższym poziomie! Dziękuję!

Paulina Lichwa - Grabska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Jeżeli nie wiesz jak to Pan Maciej wie najlepiej . Po raz pierwszy kredyt hipoteczny , w przypadku własnej działalności , mnóstwo dokumentów ,wyliczeń , przeliczeń a tu za dużo a tam za mało . A o czymś się zapomniało . To nic ,że Wigilia Bożego Narodzenia , to nic ,że my na urlopie beztroscy a Pan Macie pilnuje , dogląda , ponagla, przywozi , odwozi . Najważniejszy efekt końcowy gdy córka w swoje urodziny odbiera klucze od mieszkania i powiem szczerze sama nigdy bym przez to nie przeszła .

Bożena Ciesielska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona z uslug Pana Macieja, kredyt otrzymalam bardzo szybko, dobry kontakt i profesjonalizm. Pan Maciej doradzil mi przy wyborze banku i zalatwil wszelkie formalnosci kredytowe. Polecam kazdemu kto szuka dobrego i kompetentnego doradcy kredytowego.

Olga kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm, skromność, dobro i wyjątkowa skuteczność! W tych krótkich słowach można podsumować osobę i wyniki pracy Pana Macieja! Doradca godny polecenia, którego z czystym sumieniem można polecić każdemu potrzebującemu. Pozostaje mi tylko jeszcze raz podziękować, pogratulować i życzyć każdemu doradcy takiego podejścia do swojej profesji. gdyby tak było- świat byłby piękniejszy. Polecam.

Piotr Kondratowicz Profesjonalizm w każdym calu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Macieja spotkaliśmy na targach budowlanych w Hali Stulecia i od razu ujął nas swoim profesjonalizmem. Ale prawdziwym profesjonalizmem wykazał się w trakcie całej procedury — poświęcił nam mnóstwo czasu i cierpliwie tłumaczył zawiłości świata kredytów oraz próbował dopasować rozwiązania potencjalnych kredytodawców do naszych potrzeb. Jako że nie kupujemy od dewelopera, a budujemy przez spółdzielnię, część aspektów różniła się od tzw. "standardu". Pan Maciej wszytko popilotował jak należy — nasz udział w kwestiach proceduralnych ograniczył się dzięki temu do minimum. Wszelkie negocjacje z wybranymi przez nas na shortlistę bankami prowadził również Pan Maciej. Szczerze polecamy pana Macieja jako doradcę — choćby i z tego powodu, że nigdy nie okazał nawet cienia zniecierpliwienia z powodu naszego braku zdecydowania :)

Magdalena i Bartosz Andrzejewscy Kredyt pod budowę spółdzielczą - rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Macieja potrafi doradzić podczas zmagań z kredytem.

:) Polecam!!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej Korczynski to profesjonalny, a przy tym bardzo zaangażowany doradca kredytowy, którego możemy bezwzględnie polecić.

Monika i Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Razem z mężem polecamy Pana Macieja jako fachowego doradcę, który potrafi świetnie dobrać bank do potrzeb klienta, żadnych problemów z kontaktem (nawet podczas urlopu). Polecamy i pozdrawiamy

Justyna kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Planując zakup własnego mieszkania spotkaliśmy się w wieloma doradcami kredytowymi, lecz nasze odczucia były mieszane. Pana Macieja polecił nam znajomy, który korzystał z jego usług przy zakupie swojego domu. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę! Pan Maciej to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Posiada ogromną wiedzę. Na wszystkie pytania odpowiadał wyczerpująco i w sposób zrozumiały dla człowieka niezwiązanego z sektorem bankowym. Fachowo doradzał, negocjował z bankiem warunki kredytu, zajął się pozyskaniem wszystkich wymaganych przez bank dokumentów od dewelopera, a nawet towarzyszył nam przy podpisywaniu umowy kredytowej. Poprowadził nas "za rękę" od początku do końca, za co jesteśmy Panu Maciejowi bardzo wdzięczni. Polecamy Pana Macieja wszystkim, którzy planują zakup własnego mieszkania/domu i szukają osoby, która profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem pomoże im przejść przez ten żmudny i skomplikowany proces.

Sylwia i Marcin Cichoń Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Maciejem , bardzo solidnie i rzetelnie podchodzi do sprawy i co ważne jest terminowy i słowny. Zawsze informuje o swoich działaniach i rozumie klienta . Pomógł mi wyjść z na prawdę trudnej sytuacji związanej z kredytem jest bardzo dobrym i profesjonalnym doradcą. Dziękuję za Pomoc ;-) !!

Joanna G. kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej jest osobą bardzo kompetentną, słowną i uczciwą. Posiada bardzo dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną, którą potrafi w sposób prosty i zrozumiały przekazać klientowi. Służy zawsze pomocą, szczegółowo analizuje problem i szuka wszystkich możliwych rozwiązań. Warto współpracować z Panem Maciejem - same korzyści. Wrócimy do Pana za jakiś czas.

Wojciech i Anna Andrzejewscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Macieja Korczyńskiego polecił mi znajomy.Również bez wahania i z ogromną przyjemnością polecę Pana Macieja każdemu,kto potrzebuje rzeczowych informacji dotyczących decyzji i działań związanych z uzyskaniem kredytu.Profesjonalizm i rzetelność na każdym etapie współpracy. Dyspozycyjność i cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości bankowo-kredytowych. Ogromna oszczędność czasu po stronie klienta. Aktualizacja mailowa bieżących etapów prowadzonych działań. Osobiste zaangażowanie i wysoka kultura ! Dziękujmy Panie Macieju za miłą i owocną dla nas współpracę i zaangażowanie z Pana strony.

Dorota Pustuł kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Macieja Korczyńskiego polecił mi znajomy.Również bez wahania i z ogromną przyjemnością polecę Pana Macieja każdemu,kto potrzebuje rzeczowych informacji dotyczących decyzji i działań związanych z uzyskaniem kredytu.Profesjonalizm i rzetelność na każdym etapie współpracy. Dyspozycyjność i cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości bankowo-kredytowych. Ogromna oszczędność czasu po stronie klienta. Aktualizacja mailowa bieżących etapów prowadzonych działań. Osobiste zaangażowanie i wysoka kultura ! Dziękujmy Panie Macieju za miłą i owocną dla nas współpracę i zaangażowanie z Pana strony.

Dorota Pustuł kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełny profesjonalizm, rzetelność, trafne porady. Klarowne i wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Zdecydowanie polecamy.

Joanna i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej bardzo profesjonalnie zajął się naszym kredytem, informował nas szczegółowo jakie dokumenty powinniśmy zgromadzić i dostarczyć, dysponował elastycznym czasem, w jakim umawialiśmy się na spotkania. Jako osoby mające na głowie dużo spraw mogliśmy w kwestii kredytu zdać się w 100% na Pana Macieja i niczym się nie przejmować. Polecam.

Kinga Szczerska Pomoc w uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej jako doradca jest bardzo pomocny. Wyjaśnia wszystkie kwestie kredytowe w prosty I przejrzysty sposob. Jest profesjonalistą w każdym calu. Wcześniej mialem już do czynienia z innymi doradcami ale w tej branży tak jak wszędzie – tylko nieliczni wiedza na czym polega profesjonalna obsluga klienta Odpowiadal na wszelkie pytania i wątpliwości, pomaga z dokumentami, zawsze jest dostepny. Moge spokojnie polecic pana Macieja - dzieki niemu zaoszczedzilem duzo czasu.

Dariusz Cugier Pomoc przy kredycie mieszkaniowym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością specjalista godny polecenia. Dzięki współpracy z panem Maciejem kredyt hipoteczny udało się uzyskać na znacznie lepszych warunkach finansowych, niż dla klientów załatwiających go na własną rękę.

Tomasz S. Doradca - kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Maciejem. Rzetelny i rzeczowy doradca, miły i bardzo kompetentny.Pomógł mi 2 razy w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Polecam go moim znajomym i nadal zamierzam korzystać z jego usług.

Izabela kredyty

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Maćka poznaliśmy na targach mieszkań organizowanych w Hali Stulecia. Przedstawił nam kilka ofert kredytowych i sprawił wrażenie kompetentnej i doświadczonej osoby. Od tego momentu sprawy nabrały tempa, p. Maciej sprecyzował wszystkie niuanse (plusy i minusy danej oferty) na spotkaniach. Do naszych obowiązków należało wypełnienie wszystkich druczków, których nie musieliśmy szukać sami. Pan Maciej dostarczył również wnioski do banków, towarzyszył nam przy podpisywaniu umowy i w razie niejasności wyjaśniał na bierząco wszystkie niezrozumiałe kwestie. Jeżeli potrzebujesz pomocy specjalisty, to p.Maciej jest odpowiednią osobą, cechują go profesjonalizm, rzetelność oraz dostosywanie godzin spotkań do klienta.

Michał Sz. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Inni doradcy twierdzili, że w naszym konkretnym przypadku nie dostanieniemy kredytu. Pan Maciej znalazł banki, które mogą jednak udzielić nam kredyt.

Dorota Krawczyk kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Macieja polecili nam znajomi, którzy także brali kredyt mieszkaniowy i nie zawiedliśmy się. Wiadomo, że kredyt hipoteczny to nie mała sprawa, a dzięki temu doradcy wszystko stało się prostsze. Pan Maciej dostepny w sumie był o każdej porze kiedy potrzebowaliśmy dodatkowej porady jak i bez problemu znosił nasze kilkukrotne zmiany decyzji. Po wybraniu docelowego banku dalej służył pomocą, aż do momentu podpisania umowy. Polecam

Tomek Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej - doradca idealny. Jego pomoc była dla nas zbawienna, kredyt i wszystkie formalności załatwione w tempie ekspresowym, nawet nie spodziewałem się że tak szybko się da. Kontakt z Panem Maciejem bardzo miły i przyjemny, nigdy nie było problemu z dodzwonieniem się i jakimkolwiek innym kontaktem. Cóż innego powiedzieć? Polecam każdemu kto potrzebuje doradcy!

Alina i Piotr Szczepaniak Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Macieja Korczyńskiego jako doradcę kredytowego, jest bardzo pomocny, wszystko dokładnie wytłumaczy i pomaga z całą kredytową biurokracją od początku do końca. Dodatkowo nie wywiera presji na jak najszybsze podpisanie umowy choć sam proces przebiegł bardzo płynnie. Zdecydowanie polecam

Magda Mirowska rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalista w dosłownym tego słowa znaczeniu - skrupulatny, ambitny i walczący o interes klienta. Perfekcyjnie poprowadził wszystko praktycznie od początku do końca. Z pełnym przekonaniem godny polecenia, miły i uprzejmy. Z nim procedura kredytowa nie wyglądała nareszcie jak praca Syzyfa. Gorąco polecamy usługi Pana Macieja.

Marta i Robert Kredytc hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej bardzo nam pomógł przy przygotowaniu i wyborze oferty na kredyt hipoteczny. Przy dosyć skomplikowanej sytuacji dochodowej (2 działalności gospodarcze) udało mu się znaleźć dobrą ofertę, dzięki której mogliśmy sfinansować budowę naszego domu. Oczywiście przeprowadził nas też przez wszystkie wymagane formalności.

Mateusz Grzegorzek Kredyt Hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kiedyś miałam mieszane uczucia i dużą niepewność do korzystania z usług doradcy, jednak już podczas pierwszego spotkania Pan Maciej dzięki swojemu doświadczeniu rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Cała sprawa przebiegła bardzo sprawnie i pomyślnie. Pan Maciej jest bardzo zaangażowany w powierzoną mu sprawę. Cechuje się wysokim profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania i w sposób zrozumiały tłumaczy pojawiające niejasności. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Maciejem.

Katarzyna Tkaczyk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetentny doradca dobrze znajacy oferte bankow i udzielajacy dobrych porad

Lukasz kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Trafiliśmy do Pana Macieja dzięki rekomendacji osoby, która dostała kredyt hipoteczny "niemożliwy". Tzn. wolny zawód, niewielkie dochody. Okazuje się, że nawet w takich sytuacjach dobry doradca znajdzie jakieś rozwiązanie.W naszym przypadku było podobnie- wolny zawód. Banki raczej nie biją się o klientów bez solidnej umowy o pracę ale indywidualne podejście Pana Macieja do tematu i w tym przypadku zakończyło się sukcesem! Za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Współpraca z Panem Maciejem była konkretna i przyjemna:)

Katarzyna G. i Bartosz Sz. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rekomenduję współpracę z Panem Maciejem, który jest rzeczowym, kompetentnym i zaangażowanym doradcą. A co najważniejsze komunikacja z Panem Maciejem przebiega bardzo sprawnie.

Tomasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm, wiedza, dyspozycyjność, zaangażowanie, terminowość,wyjście na przeciw potrzebą klienta - Pan Maciej wykazał się wszystkimi tymi cechami podczas ubiegania się przeze mnie o kredyt hipoteczny. Polecam gdyż całość procesu formalnego za jego sprawą wydawała się mniej "bolesna".

Wojtek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam Pana Macieja. Pan Maciej szczegółowo tłumaczy wszystkie aspekty procesu starania się o kredyt oraz jest bardzo uprzejmy w rozmowach z klientami. Można liczyć na szczere zaangażowanie w sprawę oraz pełną dostępność w razie pytań klienta.

Piotr Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy. Pełny profesjonalizm i rzetelność w uzyskaniu kredytu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług p.Macieja Korczyńskiego.

Iwona Ireneusz Wasyluk kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej Korczyński tak bardzo zaangażował się w poszukiwaniach Banku, który chciałby udzielić mi kredytu hipotecznego, że do dzisiaj jestem mu za to wdzięczny. A sprawa nie była łatwa, bo przekroczyłem już 60 lat, moje dochody też nie robią wrażenia i niektóre Banki dawały wprost zaporowe warunki. Ale tu dało o sobie znać zaangażowanie i znajomość procedur przez Pana Macieja, który znalazł taki Bank, który zgodził się na Jego (i nasze) warunki. Z całą odpowiedzialnością POLECAM Pana Macieja Korczyńskiego jako fachowca od trudnych spraw.

Marek Krasuski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Uwielbiamy na swojej drodze spotykać profesjonalistów przez duże "P" którym niepodważalnie jest Pan Maciej Korczyński. Pan Maciej należy do elitarnego grona doradców którzy ponad wszystko przedkładają dobro i zadowolenie klienta. Byliśmy zachwyceni jego zaangażowaniem oraz cierpliwością w całym procesie załatwiania formalności związanych z zakupem naszego wymarzonego domu, natomiast szeroka znajomość zagadnień związanych z tematem finansowania zakupu własnego "M" sprawiła że w pełni zaufaliśmy Panu Maciejowi w sprawach związanych z kredytem i była to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. z życzeniami dalszych sukcesów Paweł i Patrycja Ratańscy

Paweł i Patrycja Ratańscy Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej Korczynski to rzetelny profesjonalny doradca kredytowy-z czystym sumieniem polecamy osobe pana Macieja. Dziekujemy Malgorzata Mariusz

Malgorzata Mariusz Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam serdecznie, zarówno ja jak i moja żona serdecznie polecamy Pana Macieja. Przede wszystkim konkretnie, szybko. Nie będziemy się rozpisywać - po prostu polecamy, bo warto oddać sprawy wyboru kredytu w ręce osoby, która ma pojęcie o czym mówi. POLECAMY SERDECZNIE

Bonieccy kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej był bardzo pomocną oraz kompetentną osobą przy podejmowaniu decyzji w kwestii wyboru kredytu hipotecznego. W trakcie współprcy wykazał się dużym doświadaczeniem co w konsekwencji zaowocowało wyborem najkorzystniejszej opcji. Dla mnie osobiście najważniejsze było to, że wszstko załatwiał za mnie, dzięki czemu miałem czas na swoje obowiązki. Moje zadanie polegało na zebraniu dokumentów, przekazaniu ich panu Maciejowi, wybraniu oferty i podpianiu umowy! Polecam każdemu zapracowanemu.

Marcin Potok kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam - pełny profesjonalizm, rzetelny, miły - bez krętactwa wszystko tłumaczy ,odpowiada szczerze na pytania. Dziękuję Ps Moją przyjemnością będzie polecanie Pana osoby. Pozdrawiam

Darek Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej Korczyński to wspaniały specjalista, moim zdaniem najlepszy w swojej branży , pomógł mi we wszystkich formalnościach kredytowych, kredyt uzyskałam w bardzo krótkim czasie i na dobrych warunkach, dostarczał dokumenty do banku, dzięki czemu zaoszczędziłam mnóstwo czasu .... do tej pory mogę liczyć na jego pomoc ....doskonała obsługa przed i po uzyskaniu kredytu

Paulina Kojko kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zacznę od tego, iż decyzje związane z braniem kredytu hipotecznego na tak wiele lat, są decyzjami niezwykle trudnymi, zwłaszcza dla kogoś kto zaciąga kredyt pierwszy raz i kto jest w tym temacie zupełnym laikiem. W takich sytuacjach jest dużo stresu i potrzeby pomocy ze strony osób bardziej doświadczonych i zorientowanych. Pan Maciej jako doradca jest niezwykle pomocny. Wprowadza do współpracy bezpieczeństwo, wyjaśnia te wszystkie kwestie kredytowe. Jego pomoc jest nieoceniona. Pracuję w wolnym zawodzie i praca, nietypowe godziny pracy, wyjazdy utrudniają załatwianie takich spraw jak kredyt. Pan Maciej jest profesjonalistą w każdym calu. Wcześniej mieliśmy już do czynienia z innymi doradcami, ale muszę stwierdzić, że w tej branży tak jak wszędzie – tylko nieliczni nadają się do tego co robią – reszta to przeciętność. Świadomość i wiedza Pana Macieja bardzo pomaga w całym okresie współpracy. Odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości, pomaga z dokumentami, zawsze jest w kontakcie, a informacje przekazywane są w sposób jasny i klarowny. Jest to osoba z dużą wiedzą, bardzo życzliwa. Polecamy!

Joachim, Anna kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Na początku starania się o kredyt na dom współpracowaliśmy z innym doradcą, a po otrzymaniu decyzji okazało się, że otrzymaliśmy warunki inne niż ustalaliśmy. To nas bardzo rozczarowało i zniechęciło, bo po kilku tygodniach załatwiania byliśmy w punkcie wyjścia. O swoich kłopotach mówiliśmy znajomym i w końcu koleżanka poleciła nam Pana Macieja. Jeszcze raz rozpoczęliśmy całą procedurę - wypełniliśmy jeszcze raz wnioski które doradca złożył do kilku banków. Już po 2 tygodniach mieliśmy decyzje pozytywna na warunkach, których oczekiwaliśmy i sprawa była załatwiona przez Pana Macieja od początku do końca. Polecam Pana Macieja - jest osobą mobilną ( dla nas było to bardzo ważne) konkretną, zawsze odpowiadającą na pytania. Gorąco polecamy usługi Pana Macieja - to osoba na właściwym miejscu.

Halina i Roman Zabłoccy kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam tego doradcę. Pełen profesjonalizm. Osoba z ogromnym doświadczeniem bankowym, znająca mechanizmy udzielania kredytów z własnego, zawodowego doświadczenia. Sprawnie, bez stresu przeszłam przez skomplikowaną procedurę przyznawania kredytu. Zrozumiałym językiem wytłumaczył zawiłości kredytowe. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu, bieganiem po bankach. Dziękuję!

Katarzyna Pokośko zakup mieszkania od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Od chwili kiedy trafiłem do Pana Macieja, zetknąłem się z profesjonalizmem i znajomością dziedziny kredytów hipotecznych. Podczas współpracy nie było problemów z uzyskaniem odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zagadnień kredytowych, a miałem ich sporo. Nie było problemu z kontaktem z doradcą – odpowiadał na telefony i emaile. Należy również podkreślić wszelką pomoc formalnościach, wypełnianiu wniosków kredytowych, omawianiu ofert banku i ostatecznie omawiania umowy kredytowej z negocjacjami włącznie. Polecam Pana Macieja każdemu kto postanowił zaciągnąć kredyt hipoteczny i chciał przy okazji otrzymać jak najbardziej korzystna ofertę kredytową. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam wszystkim korzystanie z pomocy Pana Macieja Korczyńskiego

Rafał Jabłoński zakup mieszkania na kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Macieja jako doradcę z przyjemnością mogę polecić wszystkim, chcącym świadomie zaciągnąć kredyt hipoteczny i sprawnie przejść przez wszelkie formalności z tym związane. Jest to osoba kompetentna, rzetelna, potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości. Do tego miła, uśmiechnięta, komunikatywna, solidna. Godna polecenia.

Barbara Chrobak kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Macieja poleciła mi koleżanka. Z niepewnością co do bardzo dobrych rekomendacji i po rozmowach w dwu bankach, które odwiedziłam samodzielnie wybrałam tego doradcę. Wcześniejsze rozmowy z doradcami sprowadzały się do wskazania dokumentów, które mam wypełnić i przygotować. Wydawało mi się, że jestem jedną z setek klientek i tak naprawdę nikomu nie zależy czy złożę wniosek właśnie w tym banku. Natomiast Pan Maciej - a tego oczekiwałam od doradcy, większość spraw załatwiał za mnie. Miły, życzliwy, profesjonalny, pracowity doradca, nie czujesz że chce wcisnąć dany produkt, bo to ja po analizie za i przeciw wybierałam, to co było dla mnie najbardziej korzystne. Również po zakończeniu kredytowych formalności mogę liczyć na pomoc w formalnościach związanych z zakupionym już mieszkaniem. Z czystym sumieniem polecam wszystkim !

Joanna Krawczyńska kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %