Sd

Magdalena Socha-Caputa

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 697892814 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pani Magda jest osobą godną polecenia. Szybko sprawnie i solidnie załatwiła wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu. DZIĘKUJEMY!!!

Edyta i Wiesław kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-01-20

Przydatność rekomendacji: 33 %
Gdyby nie Pani Magda, nie udałoby nam się przejść przez tortury biurokracji z sukcesem. Przede wszystkim działa profesjonalnie. Zapoznaje z ofertami różnych banków, ich plusami i minusami. Zawsze dostępna - mailowo i telefonicznie, co pozawala być na bieżąco w kontakcie. Cierpliwa przy wyjaśnianiu wszelkich zawiłości związanych ze skompletowaniem dokumentacji. Polecam!

Justyna Tkaczuk Pomoc przy uzyskaniu kredytu

Data dodania: 2013-01-15

Przydatność rekomendacji: 16 %
Szczerze polecamy Panią Magdę. Posiada duża wiedzę i znajomość tematu. Bardzo dobrze wyjaśnia zagadnienia dotyczące kredytów. Jako osoby nie posiadające wiedzy w tym zagadnieniu, mogliśmy w 100% zaufać Pani Magdzie. A poza tym bardzo sympatyczna osoba. Pozdrawiamy

Dominika i Bartek Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2012-11-15

Przydatność rekomendacji: 25 %
Bardzo serdecznie polecam Panią Magdę jest bardzo dobrym doradcą finansowym a zarazem miła i sympatyczna osoba . Dzięki Pani Magdzie szybko i sprawnie otrzymaliśmy kredyt w bardzo dobrym banku .Po złożeniu wszystkich potrzebnych dokumentów decyzję o kredycie dostaliśmy w niecałe trzy tygodnie. POLECAM !!!!!!

Joanna Jędrzejczak kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-11-15

Przydatność rekomendacji: 41 %
To co zrobiła Pani Madzia to MISTRZOSTWO ŚWIATA!!! Miałam ogromne problemy z otrzymaniem kredytu, ponieważ mam już jeden kredyt hipoteczny a wiadomo jak teraz banki podchodzą do zdolności kredytowej. Przeszłyśmy z Panią Magdą długą, ciernistą drogę formalności i masy papierologii na końcu której prawie się już poddałam i gdyby nie Ona i Jej profesjonalne i rzeczowe podejście pewnie nie dotrwałabym do końca. Dziękuję Pani, Pani Madziu!!!

Anna Kaczmarek kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-11-14

Przydatność rekomendacji: 44 %
ZARAZ NA WSTĘPIE REKOMENDACJI JESZCZE ZAR CHCIELIBYŚMY BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANI MAGDALENO. PANI MAGDALENA JEST DORADCĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE,NAWET OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ KREDYTAMI HIPOTECZNYMI BEZPOŚREDNIO W BANKU NIE POSIADAJĄ TAKIEJ WIEDZY JAK PANI MAGDALENA.W NASZEJ SYTUACJI UZYSKANIE KREDYTU BYŁO WRĘCZ NIEMOŻLIWE ,DO MOMĘTU AŻ ZAJEŁA SIĘ NIM PANI MAGDALENA. UZYSKALIŚMY KREDYT NA BARDZO DOBRYCH WARUNKACH, WSZYSTKIE FORMALNOŚCI ZAŁATWIŁA OCZYWIŚCIE PANI MAGDALENA,JASNO I PRZEJRZYŚCIE PRZEDSTAWIAJĄC NAM KRYTERIA KREDYTU.JESZCZE NIGDY NIE SPOTKALIŚMY SIĘ Z TAK FANTASTYCZNYM DORADCĄ .SZKODA CZASU NA BIEGANIE OD BANKU DO BANKU PANI MAGDALENA ZAŁATWI WSZYSTKO DUŻO LEPIEJ I SZYBCIEJ I W DODATKU BEZ PONOSZENIA ŻADNYCH KOSZTÓW. SERDECZNIE POLECAMY PANIĄ MAGDALENĘ,

BASIA KREDYT HIPOTECZNY MIX

Data dodania: 2012-11-13

Przydatność rekomendacji: 44 %
Pani Magda jest osobą w pełni profesjonalną. Zawsze punktualna i w sposób prosty potrafiła nam przetłumaczyć język bankowy na "polski". Przeprowadziła nas przez procedury bankowe od pierwszego wniosku do uzyskania kredytu. Polecamy ją każdemu. Pozdrawiamy:)

Łukasz Ewelina Tatar pomoc przy kredycie hipotecznym

Data dodania: 2012-11-13

Przydatność rekomendacji: 40 %
Bardzo polecamy Panią Magdę. Prowadziła u nas sprawę zamiany pożyczki hipotecznej na "lżejszą". Od początku do końca zajmowała się wszelkimi formalnościami, a w razie potrzeby przyjeżdżała na umówione miejsce w celach konsultacyjnych i zawsze dostosowywała się do naszych potrzeb. Wynegocjowała brak opłat związanych z szybszą spłatą kredytu. Informowała o każdym kroku na bieżąco. Jest osobą bardzo kompetentną, rzetelną, potrafiącą dobrze doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości klienta. Ponadto jest miła, komunikatywna, niezmiernie cierpliwa i zawsze dyspozycyjna. Cechuje ją pełny profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Anna i Rafał S. Pożyczka hipoteczna

Data dodania: 2012-11-13

Przydatność rekomendacji: 44 %
Nie będziemy się rozpisywać, ale jednogłośnie z mężem stwierdziliśmy, że podpisalibyśmy przy niej w ciemno każdy kredyt nie czytając warunków. Dopiero ją poznaliśmy a wzbudziła w nas ogromny podziw.....Pozdrawiamy

Małgorzata i Arkadiusz Inowrocław

Data dodania: 2012-11-13

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Panią Magde!Prowadziła dla nas sprawę kredytu hipotecznego od początku do końca choć było nie łatwo.Profesjonalnie i rzetelnie zajęła się naszą sprawą.Była z nami do samego końca nawet przy podpisaniu umowy o kredyt,potrafiła wytłumaczyć wszelkie ukryte i nie zrozumiły dla nas tekst umowy kredytu.Warto skorzystać z tak doswiadczonego doradcy kredytowgo.

Marcin i Justyna kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-07-30

Przydatność rekomendacji: 45 %
Bardzo polecamy Pania Magdę!! Jest profesjonalnym doradcą, tylko dzięki Pani Magdzie udalo nam się uzyskać kredyt hipoteczny w tempie ekspresowym. Sytuacja nasza była bardzo skomplikowana, ale z pomocą P.Magdy udało się zrealizować nasze marzenia o własnym mieszkaniu. Pani Magda bardzo zaangażowała się w naszą sprawę, odpowiadała na wszystkie nasze pytania- a było ich nie mało;) Bardzo cierpliwa, ciepła. Już prawie miesiąc od otrzymania kredytu - a nadal mogę zwrócić się o pomoc czy poradę, i to jest bardzo miłe. Serdecznie wszystkim polecamy i jeszcze raz dziekujemy Pani Magdo.

M.B.Kolczyńscy polecamy!

Data dodania: 2012-07-22

Przydatność rekomendacji: 46 %
Cała procedura kredytu hipotecznego przebiegła szybko i sprawnie. O wszystkim byłem informowany na bieżąco. Zdecydowanie polecam tego doradcę :)

Grzegorz Lewandowski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-07-20

Przydatność rekomendacji: 43 %
witam, polecam korzystanie z usług Pani Magdy. Ubiegaliśmy się o kredyt "rodzina na swoim". Pani Magda bardzo nam w tym pomogła, fachowo przedstawiła ofertę banków, a także załatwiła wszystkie formalności w banku. Ponadto kontakt z Panią Magdą oceniamy jako bardzo dobry i profesjonalny.

Iza i Rafał B kredyt

Data dodania: 2012-07-17

Przydatność rekomendacji: 48 %
Polecam z całego serca Panią Magdę. Fachowo i rzetelnie zajęła się przeprowadzeniem procedury uzyskania kredytu, przyjeżdżała bezpośrednio do domu, załatwiała wszelkie formalności. Na bieżąco informowała o postępach i w bardzo krótkim czasie doprowadziła do otrzymania przez Nas kredytu w programie rodzina na swoim. Była także obecna w czasie podpisywania umowy, służąc radą i wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Polceam Panią Magdalenę wszystkim starającym się o kredyt.

Piotr Piątek Kredyt rodzina na swoim

Data dodania: 2012-05-15

Przydatność rekomendacji: 37 %
Pani Magdalena Socha - Caputa to nie tylko kompetentny, sprawny i konkretny doradca. Pani Magda jest także bardzo miłą i sympatyczną osobą. Kredyt uzyskaliśmy bardzo szybko. Wbrew pozorom nie tak łatwo można uzyskać kredyt - tony papierów, zaświadczeń skutecznie to utrudniają i zabierają czas. Bez żadnych wątpliwości możemy polecić Panią Magdę jako świetnego i sprawdzonego doradcę finansowego.

Kasia i Maciej Gawlikowscy kredy hipoteczny (rodzina na swoim)

Data dodania: 2012-04-15

Przydatność rekomendacji: 48 %
Wszystkim poszukującym profesjonalnego doradcy finansowego z pełnym przekonaniem polecam Panią Magdę. Jest osobą bardzo kompetentną, rzetelną, potrafi dobrze doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości klienta. Ponadto jest przemiła, komunikatywna, niezmiernie cierpliwa i zawsze dyspozycyjna. Cechuje ją pełny profesjonalizm. Dzięki niej udało mi się przejść przez wszystkie formalności szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Gorąco polecam!

Monika Kopacz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-03-14

Przydatność rekomendacji: 44 %
Pani Magda jest profesjonalnym oraz godnym zaufania doradcą finansowym.Polecili mi ją znajomi i bardzo sie ciesze ze skorzystałam z jej pomocy gdyz zajeła sie naszym kredytem od początku do końca jej pomoc była nie oceniona gdyż nie mielismy pojęcia od czego zaczac!mozna jej zaufac w każdej sytuacji i pomogła nam spełnic nasze marzenie.polecamy Pania Magde gdyz jest perfekcyjna w tym co robi!!!

Anna Wojciech Olszewscy kredyt hipoteczny rodzina na swoim

Data dodania: 2012-03-05

Przydatność rekomendacji: 42 %
Pani Magdalena jest bardzo profesjonalnym,godnym zaufania doradcą finansowym.Jej pomoc była nieoceniona,na wszystkie pytania odpowiadała rzeczowo.Wykazała się dużą cierpliwością gdyż w trakcie ubiegania się o kredyt napotkaliśmy wiele trudności.Prawie zawsze pod telefonem. Działa sprawnie i służy radą. Gorąco polecamy współpracę z Panią Magdaleną. Monika i Maciej

Monika i Maciej kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-03-04

Przydatność rekomendacji: 45 %
Pani Magda to osoba godna polecenia, dla nas młodych osób formalności związane z uzyskaniem kredytu wydawały się bardzo skomplikowaną drogą. Pani Magda pomogła nam w przejściu przez proces uzyskania kredytu oraz w załatwieniu wszelkich spraw związanych z nim, oczywiście z sukcesem. Jeśli mamy pytania zawsze możemy zwrócić się z prośbą o pomoc.

Kasia i Dawid Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2012-02-19

Przydatność rekomendacji: 36 %
Na Panią Magdę trafiłam z polecenia znajomych. Droga do spełnienia naszych marzeń była dosyć wyboista. Mnóstwo pytań i wątpliwości. Wszystkie formalne procedury wydawały się nie do pokonania. Pani Magda dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do klienta pomogła zrealizowac nam nasze plany. W trudnych chwilach służyła pomocą i wsparciem. Osoba godna polecenia. Jeszcze raz dziękujemu i pozdrawiamy

Monika, Marek i Kubuś W KREDYT HIPOTECZNY

Data dodania: 2012-02-18

Przydatność rekomendacji: 43 %
Pani Magda jest kompetentnym, sprawnym i cierpliwym doradcą przy tym sympatyczną i kulturalną osobą. A co najważniejsze skutecznym w tym co robi. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Magdę. Z pewnością sprosta wielu ambitnym zadaniom. Poświęca dużo uwagi,zaangażowania i serca w możliwości, cele i marzenia klienta. Ma na uwadze dobro klienta, bazując na swojej profesjonalnej wiedzy. Pomaga klientowi w wyborze produktu finansowego najlepiej dopasowanego do jego potrzeb. Pozdrawiam

Sylwia B Kredyt

Data dodania: 2012-02-16

Przydatność rekomendacji: 44 %
Polecam pania Magde szukala dla mojej rodziny najleprzego kredytu na zamiane mieszkania przemily kontak osobisty jak i telefoniczny po zaltwienu kredytu przez pania Magde przemila obsluga w banku pozatym ubezpieczenie mieszkania dlaniej to tez nie jest problem POLECAM

Cessak Jerzy kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-02-16

Przydatność rekomendacji: 40 %
Bardzo polecam Panią Magdę. Prowadziła u mnie sprawę kredytu hipotecznego (Rodzina na swoim). Od początku do końca zajmowała się wszelkimi formalnościami, przyjeżdżała bezpośrednio do domu w celach konsultacyjnych i zawsze dostosowywała się do naszych potrzeb. Wynegocjowała najniższą możliwą marżę w banku, który wybraliśmy. Informowała o każdym kroku na bieżąco. Wszystkie atuty Pani Magdy wypisane na profilu potwierdzam w 100%. Pozdrawiam

Olszewski Piotr Kredyt hipoteczny (Rodzina na swoim)

Data dodania: 2012-02-16

Przydatność rekomendacji: 48 %