Dsc_3459

Małgorzata Kaszubiak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 571240609 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

W bankowości i finansach pracuję od 2009 roku. Swoją pracę zaczynałam w dawnym Kredyt Banku - obecnie BZ WBK, gdzie zajmowałam się udzielaniem kredytów (doradztwem kredytowym) oraz depozytami. Kolejne doświadczenia zdobyłam w takich instytucjach finansowych jak ING Bank Śląski oraz Bank BGŻ. ZADOWOLENIE MOICH KLIENTÓW JEST DLA MNIE PRIORYTETEM.

Moja praca jest moją pasją, Zawsze na pierwszym miejscu stawiam interes Klienta i zawsze robiłam i robię wszystko, aby moi Klienci byli zadowoleni z proponowanych przeze mnie rozwiązań kredytowych.

W moich działaniach koncentruję się przede wszystkim na pomocy w wyborze najkorzystniejszych dla moich Klientów kredytów hipotecznych -  głównie chodzi tu o kredyty mieszkaniowe - czy to na zakup  na rynku wtórnym czy pierwotnym,  kredyty na  budowę domów, czy też na zakup domów. Pomagam również wybrać i uzyskać kredyty gotówkowe i pożyczki.

 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną:

- nie poniesiesz żadnych kosztów - moje usługi są dla Ciebie bezpłatne,

- zbadam Twoje potrzeby finansowe i dopasuję odpowiednią ofertę dla Ciebie, typując jednocześnie kilka banków, poinformuję Cię o ofertach i aktualnych promocjach,

- przedstawię wszystkie elementy, które mają wpływ na wysokość i koszt kredytu,

- podpowiem na co należy zwrócić szczególną uwagę,

- wyliczę Twoją zdolność płatniczą i złożę w Twoim imieniu wnioski kredytowe w kilku bankach, aby mieć wybór najlepszej oferty dla Ciebie,

- będę w stałym kontakcie między Tobą a bankiem, informując Cię o postępie procesu kredytowego, podjętych decyzjach,

- omówię z Tobą umowę przed podpisaniem, sprawdzę zgodność zawartych w niej danych, odpowiem na twoje pytania lub wątpliwości,

- będę z Tobą w banku przy finalizacji umowy.

 

KTÓRY KREDYT WYBRAĆ? KTÓRY JEST NAJLEPSZY? - ODPOWIEM NA TE PYTANIA ORAZ WSZELKIE INNE PYTANIA ODNOŚNIE KREDYTÓW

 

 

Doświadczenie

 

 • Doradca finansowy klienta od 2009 roku.
 • 7 lat doświadczenia jako doradca.
 • Praktyka w takich bankach jak: Kredyt Bank, ING Bank Śląski, BGŻ.
 • Wykształcenie ekonomiczne.

Atuty eksperta

Jestem:

 • sumienna,
 • odpowiedzialna,
 • rzetelna,
 • uczciwa.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną - dołożę wszelkich starań, aby pomóc w Państwa sprawie

KONTAKT

tel. 571 240 609

Koszalin, ul. ks. bp. Domina 5/9

(pasaż Millenium, I piętro)

 

 

 

Przykłady opisanych spraw

 • Kredyt na zakup mieszkania z rynku pierwotnego.
 • Kredyt na zakup domu z rynku wtórnego.
 • Kredyt na zakup mieszkania z rynku wtórnego.
 • Kredyt na zakup działki budowlanej.
 • Kredyt na budowę domu.
 • Kredyt na zakup domu z licytacji komorniczej

Wybrane rekomendacje

Gorąco polecam usługi tej Pani.

Krzysiek Hipoteczny

Data dodania: 2019-01-30

Profesjonalizm,dyspozycyjność,duża wiedza i doświadczenie sprawiają,że wszelkie problemy są rozwiązywane szybko,sprawnie i zadowalająco.Od początku do końca Pani Małgosia była z nami i wszystko dokładnie tłumaczyła na każdym etapie.Nasz kredyt był trudny ale wszystko przebiegło tak jak trzeba.Polecamy z całym przekonaniem i jeszcze raz dziękujemy Pani Małgosiu😊

Justyna i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-21

Polecam Panią Małgorzatę, bardzo kompetentna osoba. Dba o każdy szczegół, potrafi na spokojnie wszystko wytłumaczyć i doradzic. Jednym słowem profesjonalizm w 100% Jeszcze raz bardzo polecam i dziękuję.

Przemysław Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-04-11

Pani Małgosia to sympatyczna osoba.. Bardzo zaangażowana w proces załatwiania formalności. Wszystkie niejasności potrafi rzeczowo wyjaśnić.. Polecam serdecznie tego doradce

Justyna Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2018-03-15

Polecam Panią Małgorzatę, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Potrafi wyjaśnić bankowo-urzędowe zawiłości nawet totalnemu laikowi. Jeszcze raz polecam!

Jacek Styrenczak Doradztwo finansowe ws. kredytu mieszkaniowego

Data dodania: 2018-01-10

Wszystko przebiegło w jak największym porządku, mimo iż kredyt był bardzo trudny, a kupowana nieruchomość nietypowa. Zarekomendowana oferta Banku okazała się wyjątkowo korzystna. Polecam

Łukasz pomoc przy wyborze oferty kredytowej i zawarci umowy kredytu hipotecznego

Data dodania: 2017-11-16

Gorąco polecamy panią Małgosię, która szybko i sprawnie pomogła nam w otrzymaniu kredytu. Kiedy w innym banku praktycznie odmówiono nam kredytu, pani Małgosia znalazła bank, w którym nie tylko nie było problemu z otrzymaniem kredytu, ale i zdolność była większa :)

Natalia Mieczysław Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-11-16

Trafiliśmy do Pani Małgosi po nieudanej próbie otrzymania kredytu u innego doradcy. W tym przypadku nie było już żadnych problemów, mimo dość skomplikowanej sytuacji wszystko poszło sprawnie. Usługi świadczone na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy !!!

Daria i Filip kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-11-04

Gorąco polecamy Panią Małgorzatę. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na najkorzystniejszych warunkach. Jest rzetelną oraz kompetentna osobą. Współpraca była bezproblemowa, Pani Małgorzata była zaangażowana i doradzała nam na każdym etapie aż do pomyślnego zakończenia sprawy. Dzięki niej szybko uzyskaliśmy kredyt na wymarzony dom. Bardzo dziękujemy i polecamy.

Irek Karolina Doradztwo kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-10-26

Pani Małgorzata jest bardzo rzetelna i pomocna. Współpraca przebiegała zawsze w miłej atmosferze i sprawnie oraz doprowadzona do samego konca. Polecam serdecznie

Piotr Pańka Doradctwo kredytowe

Data dodania: 2017-10-20

Polecamy Panią Małgorzatę, to rzetelna, miła i przesympatyczny doradca finansowy, jaki stanął na naszej drodze, w czasie załatwiania kredytu. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Pani Małgosia była zawsze do naszej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. O wszystkim byliśmy od razu informowani. Jak najbardziej polecam wszystkim którzy szukają osoby,która pomoże uzyskać kredyt w sposób sprawny,szybki i bez problemów. Pozdrawiamy

Edyta i Michał Kuryjak Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2017-10-12

Jesteśmy wymagającymi klientami i odwiedziliśmy kilku doradców. Z czystym sumieniem polecamy Panią Małgorzatę. Profesjonalne doradztwo, świetny kontakt. Nasza sprawa mimo drobnych potknięć poprowadzona wzorowo. Dziękujemy i pozdrawiamy

Agnieszka i Kazimierz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-09-26

Pani Małgorzata jest doradcą, którego chętnie polecimy każdemu kto potrzebuje pomocy w zaciągnięciu kredytu. Pomaga w formalnościach dotyczących kredytu, wyjaśnia cały proces uzyskiwania kredytu i zawiłości prawne. Kompetentny doradca z szeroką wiedzą i miłym podejściem do klienta. Serdecznie polecamy i pozdrawiamy :)

Agnieszka, Jarosław Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-09-18

Polecam Pania Gosie! Jest osoba rzetelna,sympatyczna i nigdy nie odmawia udzielenia jakiejkolwiek informacji( nawet w swoj wlasny,krotki czas urlopu)! Polecam,polecam,polecaaaam!!:-)

Sara B Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-09-18

Było szybko, sprawnie i skończyło się z gotówką na koncie :) polecam!

Mariusz Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2017-09-16

Pani Małgorzata do minimum skróciła zawiłą procedurę kredytową, zaoszczędziła mój cenny czas, który musiałabym poświęcić na samodzielną procedurę. Pomogła wybrać najlepszą opcję kredytowania. Polecam, super kontakt, przemiła osoba o wysokiej kulturze osobistej!!!

Małgorzata Urbanowicz Super doradca

Data dodania: 2017-08-30

Gorąco polecam Panią Malgorzate. Pomogła przygotować i załatwić wszystkie formalności, mimo przyczyn niezależnych od nas udało się wszystko sfinalizować w krótkim czasie. Zdecydowanie "łapka w górę"

Andrzej B Gorąco polecam

Data dodania: 2017-07-31

Odpowiednia osoba na tym stanowisku. Miła, kompetentna, rzetelna, dzięki Pani Małgosi w krótkim czasie udało nam się dostać kredyt na własne mieszkanie. Wyjaśniła wszystko, wytłumaczyła, pomogła w dokumentacji. Polecamy!

Justyna i Przemek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-07-19

Miła, kompetentna, wlasciwa osoba na właściwym miejscu. 😊 Udało się załatwić kredyt hipoteczny w niecałe trzy tygodnie. Bardzo polecam korzystanie z wiedzy i usług Pani Małgosi.

Anita K. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-07-13

Pani Małgorzata Kaszubiak (: (: Profesjonalna, sumienna, zaangażowana, bardzooo miła... wykazała się dużym doświadczeniem w zakresie pomocy w uzyskaniu i wyborze odpowiedniego i najkorzystniejszego kredytu na zakup własnego mieszkania. Z czystym sumieniem POLECAMY Panią Małgosię jako doradcę i jako osobę, która pomaga spełniać marzenia (: Jesteśmy przekonani, że Pani Małgosia sprosta wielu zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. My dziś bardzo dziękujemy za wszystko...pozdrawiamy

Magdalena Paweł kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2017-07-01

Polecamy Panią Małgorzatę, konkretnie oraz profesjonalnie, pełen sukces!!! Oczywiście kredyt przyznany.

Piotr i Kamila Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2017-06-22

Z czystym sumieniem polecamy Panią Małgosie. Nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych😊rzetelna, skrupulatna i uczciwa. Jasno przedstawia propozycje i pomaga wybrac najkorzystniejsze warunki. Super kontakt z nami i naszym doradca nieruchomości. POLECAMY!

Paulina i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-06-20

Pani Małgorzata to bardzo miła, ale przede wszystkim rzetelna i kompetentna osoba. Nie mogliśmy trafić lepiej. Podczas długiego procesu załatwiania formalności z bankiem wykazała się dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Była dla nas wielkim wsparciem . Oboje z mężem polecamy współpracę z Panią Małgorzatą a zwłaszcza przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny w walucie obcej, gdyż zawiła procedura dla nas dla Pani Małgorzaty nie stanowiła żadnego problemu. To naprawdę świetny doradca. Polecamy i dziękujemy!

Lucyna K. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-06-10

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pani Małgorzaty. Miła i rzeczowa współpraca, pomocna w każdej kwestii, szybka i konkretna odpowiedź na każde pytanie.

Aleksandra i Mikołaj Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-06-01

Gorąco polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Profesjonalna, rzetelna, niezwykle pomocna, rzeczowa i dbająca o każdy szczegół w przebiegu uzyskania kredytu.

Dawid Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-18

Jestem bardzo zadowolena z usług Pani Małgorzaty. Od pierwszego spotkania była w pełni zaangażowana i w profesjonalny sposób przeprowadziła cały proces starania się o kredyt hipoteczny. Zawsze na bieżąco informowała na jakim etapie jest sprawa i bez zbędnej zwłoki przekazywała wymagane dokumenty czego skutkiem było szybkie sfinalizowanie umowy kredytowej. Zawsze znała odpowiedź na zadane pytania. Dziękuję serdecznie

Katarzyna kredyt

Data dodania: 2017-05-12

Jestem w pełni zadowolona ze współpracy z Panią Małgosią. Okazała się wspaniałym doradcą - profesjonalnym, zaangażowanym, nastawionym na dobro klienta, a poza tym jest bardzo pozytywną, sympatyczną osobą, z którą naprawdę chce się współpracować. Chciałam jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Pani Małgosi. Dziękuję

Beata kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-04

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Małgorzaty. Od pierwszego spotkania była w pełni zaangażowana i w profesjonalny sposób przeprowadziła cały proces starania się o kredyt hipoteczny. Zawsze na bieżąco informowała na jakim etapie jest sprawa i bez zbędnej zwłoki przekazywała wymagane dokumenty czego skutkiem było szybkie sfinalizowanie umowy kredytowej. Dziękujemy

Dorota i Artur Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-04-09

Polecam pania Małgorzate Kaszubiak uwazam ja za najlepszego doradce kredytowego. Dla tej pani nie ma rzeczy niemozliwych :) Wspiera w kazdych sprawach napotykanych po drodze do uzyskania kredytu, sprawnie i szybko działa. Polecam pania Małgosie jak i całe biuro MH doradztwo finansowe

Bartłomiej W kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-03-30

Pani Małgosia jest bardzo kompetentną osobą i w 100 % nam pomogła przy uzyskani korzystnego dla nas kredytu mieszkaniowego. Jeśli mieliśmy jakieś pytania to z chęcią i zaangażowaniem udzielała nam informacji. Polecamy

Daria i Jarosław Doradca

Data dodania: 2017-03-29

Nie polecając kompetencji Pani Małgosi, potwierdziłbym nieprawdę! Konkretna Babka, w odpowiednim miejscu. Cieszę się, że właśnie z nią to zrobiłem! Już miałem sobie odpuścić, ale "ciągnęła mnie za uszy" i się udało! "Chętnie pomogę!" - I to jak - mam umowę! "Wybiorę najlepsze rozwiązanie." - na 100% "Moje usługi są bezpłatne." - BEZCENNE! Dziękuję

Grzegorz, kredyt hipoteczny 3x TAK

Data dodania: 2017-03-23

Polecamy współpracę z Panią Małgorzatą, osobą kompetentną, rzetelną, konkretną i bardzo pomocną. Dziękujemy

Joanna Marcin Świderscy Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-26

Polecam panią Małgorzatę, konkretnie oraz profesjonalnie.

Magda i Marcin Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2017-02-26

Z czystym sumieniem polecam Panią Małgosię Kaszubiak wszystkim, którzy marzą o własnych czterech kątach :) Z całą pewnością Pani Małgosia to właściwa osoba na właściwym miejscu. Cechuje ją znajomość procedur kredytowych, pełen profesjonalizm i ciągła gotowość do pomocy. Pani Gosia rozważa najbardziej korzystne opcje. . Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt telefoniczny, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, Szczerze polecam.

Lidia i Artur Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-20

Polecamy Panią Małgorzate, szybka i profesjonalna pomoc oraz doradztwo w uzyskaniu kredytu, przy tym bardzo miła kompetentna będziemy polecać bardzo dziękujemy!

Karolina, Kacper Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-20

Śmiało polecam Panią Małgorzatę. Klarowanie przedstawiła oferty banków, wytłumaczyła wszystkie kwestie z tym związane oraz pokierowała w kwestii załatwienia wszelkich formalności. Umowę kredytową udało się podpisać bardzo sprawnie.

Damian Dudzic zakup mieszkania

Data dodania: 2017-02-08

Marzysz o własnym mieszkaniu? Nie zastanawiaj się, nie ma czego się bać. Polecamy Panią Małgorzatę Kaszubiak. Skuteczna, profesjonalna, życzliwa i cierpliwa. Z pomocą Pani Małgosi udało nam się otrzymać kredyt na upragnione mieszkanie. Z naszym trudnym przypadkiem poradziła sobie profesjonalnie. Była obecna przy kolejnych etapach udzielania kredytu z nami. W razie jakichkolwiek wątpliwości , pytań wszystko zostawało wyjaśnione . Pani Małgorzato jeszcze raz dziękujemy za współprace i szczerze polecamy !!

Aniela ,Adam kredyt hipoteczny na mieszkanie

Data dodania: 2017-01-13

Polecam Panią Małgorzatę jako doradcę godnego zaufania. Od początku gdy spotkałysmy się wiedziałam że to osoba o wysokiej kulturze osobistej jak również wiedzy na temat produktów bankowych. Pomogła mi przy załatwieniu kredytu hipotecznego na mieszkanie.Na bieżąco byłam informowana o przebiegu procesu kredytowego oraz przepływem dokumentów pomiędzy Panią Małgorzatą a biurem nieruchomości. Zawsze mogłam liczyć na porady w momentach,w których nie wiedziałam co robić. Na każdym kroku mogłam liczyć na wsparcie i doradztwo. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Małgorzatą, serdecznie polecam raz jeszcze.

Ewa Ż Zakup mieszkania

Data dodania: 2017-01-09

Witam serdecznie i polecam P. Małgosię w 100 % . Bardzo miła i kompetentna osoba . Dzięki pomocy szybko i sprawnie udało nam załatwić kredyt na mieszkanie.

Radek W. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-09

Nie będę pierwszą osobą, która to podkreśla, ale trafiłam pod skrzydła Pani Małgosi z polecenia. Współpraca przebiegała wzorowo i w tempie ekspresowym. Profesjonalne podejście do wykonywania swojej pracy sprawiało, że ja jako kredytobiorca, od początku współpracy czułam, że mój upragniony "kąt" jest coraz bliżej, a każdy kolejny kontakt z Panią Małgosią upewniał mnie w tym. Wizyty w biurze Pani Małgosi to jak przyjacielskie spotkanie, atmosfera bardzo miła i ogrom życzliwości. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą mierzyć sie z kredytem hipotecznym bezboleśnie !!! ” Pozdrawiam Ola

Ola Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-09

Polecam Panią Małgorzatę Kaszubiak, profesjonalna i szybka pomoc i doradztwo w uzyskaniu kredytu, dyspozycyjna i pomocna nawet w tak ciężkich sprawach jak moja.

Anna L kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-29

Polecam w 100%. Kredyt załatwiony błyskawicznie. Pani Małgosia jest bardzo rzetelna i ma dużą wiedzę na temat kredytów itp.

Tomasz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-20

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani Małgorzata to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca kredytowy. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Pani Gosia była zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań ,o wszystkim byliśmy na gorąco informowani. Jak najbardziej polecam wszystkim którzy szukają osoby,która pomoże uzyskać kredyt w sposób sprawny,szybki i bez problemów.

Kamila i Piotrek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-12

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pani Małgorzaty Kaszubiak. Posiada łatwość nawiązywania wspólnego z klientem języka i umiejętnego wytłumaczenia mu procesu kredytowego. Jest osobą bardzo zaangażowaną, kompetentną, słowną i rzetelną. Potrafi dostosować się do potrzeb osoby z którą pracuje. Oprócz posiadania fachowej wiedzy i zawodowego profesjonalizmu Pani Małgosia jest bardzo sympatyczną, otwartą i uśmiechniętą osobą. Współpraca z tym Doradcą to przyjemność oraz pewność podjęcia właściwych decyzji. Polecam!!!

Magdalena Dutkowska Kredyt pod budowę domku

Data dodania: 2016-11-28

Pani Małgorzata jest godna zaufania, pełen profesjonalizm, zaangażowanie , bardzo mi pomogła w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Na tle innych doradców uzyskuje u mnie ocenę 6 plus (+ za szczerość, otwartość na wyzwania poczucie humoru i za wielką cierpliwość - jestem bardzo wymagającym klientem :) . Jest wytypowanym i wybranym doradcą z pośród wielu innych którzy przed Panią Małgosią nie spełnili moich oczekiwań. Dla Pani Małgosi to była pestka :), szybkość i skuteczność w działaniu. Bardzo dziękuje jeszcze raz Pani Małgorzacie

Magda kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-11-25

Chciałbym zarekomendować współpracę z Panią Małgorzatą Kaszubiak, doradcą finansowym. Współpraca z Panią Małgorzatą Kaszubiak była samą przyjemnością, cechującą rzadko spotykana rzetelność i terminowość. Uzgadniane między nami terminy i zobowiązania podejmowane przez Panią Małgorzatę były zawsze dotrzymywane. Pomoc oferowana przez Panią Małgorzatę bardzo często wykraczała poza standardową obsługę klienta – reaktywność, propozycje rozwiązań, itp. Prezentacja poszczególnych produktów finansowych czy ubezpieczeniowych miała formę bardzo merytorycznej rozmowy, z argumentacją trafiającą do „niefinansowego umysłu”. Rozmowa taka, dostarcza dane potrzebne do ostatecznej decyzji – nigdy nie „wymuszanej” presją czy „tanimi” trikami sprzedawcy. Polecam współpracę z Panią Małgorzatą Kaszubiak osobom, które cenią niezależność w podejmowaniu decyzji w oparciu o przygotowane i uporządkowane dane, wysoką kulturę osobistą interlokutora oraz szanują swój czas.

Mariusz Kredyt

Data dodania: 2016-11-25

Polecam kazdemu kto stara sie o kredyt bo Pani Malgorzata Kaszubiak jest naprawde super doradca i bardzo mila osoba na ktora zawsze mozna liczyc o kazdej porze dnia i nocy.Nie ma dla niej rzeczy nie mozliwych zawsze pomoze w kazdej sytuacji nawet w tej najciezszej...jezeli ktos szuka naprawde dobrego doradcy to polecam Pania Malgorzate bo warto!!!!

Łukasz C swietny doradca Pani Malgorzata Kaszubiak

Data dodania: 2016-11-24

Bardzo serdecznie polecamy Panią Małgosię Kaszubiak jako doradcę finansowego. Jest osobą konkretną, rzetelną, kompetentną a przede wszystkim pomocną. Dzięki Jej pomocy udało nam się przebrnąć przez "papierkową robotę" żeby dostać kredyt na własne 4 kąty :) Jeśli potrzebujecie pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego to tylko Pani Małgosia! :)

Natalia i Łukasz K Kredyt

Data dodania: 2016-11-24

Dzięki pomocy Pani Małgorzaty Kaszubiak udało się nam, szybko i profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytu , na satysfakcjonujących nas warunkach. W czasie tym, mogliśmy liczyć na skuteczną pomoc oraz fachową wiedzę, a także skrócenie niezbędnych formalności do minimum. Od samego początku, zajmowała się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem a biurem nieruchomosci. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach, oraz skorzystać z rad kompetentnego i sprawdzonego doradcy.

MAGDALENA MARCIN Zakup domu Rynek wtórny.

Data dodania: 2016-11-14

Polecamy Pania Malgorzate na 1000%.Profesjonalizm, rzetelnosc, merytoryczna przejrzystosc...to glowne cechy jakimi Pani Gosia zaskakuje.Zyczymy Pani dalszych sukcesow, a nam takich profesjonalistow jak Pani do wspolpracy w kazdej dziedzinie naszego zycia.

Pawel i Iwona N. Kredyt

Data dodania: 2016-11-03

Mamy prawdziwą przyjemność polecić Panią Małgorzatę Kaszubiak jako profesjonalnego oraz zaufanego doradcę kredytowego.Pani Małgorzata okazała się bardzo miłą, kompetętną , profesjonalną osobą.Wzorowa współpraca ,cechuje ją rzetelność,fachowość oraz skuteczność.Sympatyczna,życzliwa,wszystkie formalności załatwiane sprawnie i fachowo .Zdecydowanie polecam Panią Małgorzatę ,dziękujemy za wszystko .Pozdrawiamy serdecznie.

Andżelika ,Krzysztof kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-25

Polecam panią Małgorzatę. Jest kompetentna i profesjonalna ma życzliwe podejście do klienta oraz wykonuje swoje obowiązki z zaangażowaniem. Dziękujemy za pomoc.

Maria.S i Radoslaw.U Kredyt

Data dodania: 2016-10-18

Polecam Panią Małaorzatę Kaszubiak jako bardzo dobrego doradcę finansowego,pomogła wybrać odpowiedni bank i uzyskać kredyt mieszkaniowy na korzystnych warunkach. Pani Małgorzata posiada bardzo dużą wiedzę na temat kredytów, sposób przekazania informacji jest bardzo zrozumiały i jasny. Rekomenduje jako wysoko wyspecjalizowanego specjalistę biura MH.Miłą sympatyczną i usmiechniętą, sardecznie pozdrawiam i dziękuje Marek D.

Marek Duda kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-10-16

W dzisiejszych czasach doradca kredytowy to konieczność, ale współpraca z Panią Małgosią to nie konieczność lecz przyjemność. Profesjonalna, kompetentna, potrafi zdziałać cuda żeby kredyt był przyznany w możliwie najkrótszym czasie. Dziś po podpisaniu umowy kredytowej - żal było się z nią żegnać.

Ewa J. profesjonalizm

Data dodania: 2016-10-04

Gorące podziękowanie Pani Małgorzacie Kaszubiak za wyjątkową cierpliwość, wsparcie a przede wsztstkim za idealnie poprowadzony kredyt hipoteczny. Osoba godna poleceniu. Na odległość idealnie, profesjonalnie prowadziła sprawa. Pani Małgorzata posiada same pozytywne cechy: ogromna cierpliwość, pełna dyspozycyjność- o każdej porze odbierze telefon, na każde pytanie odpowie, doradzi, wszystko wytłumaczy. Posiada ogromną wiedzę. Jednym słowem Doradca Idealny! Oby więcej było takich ludzi pracujących z takin zaangażowaniem i zainteresowaniem klientem. Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie za współprace i za nasz dom.

Ania i Mariusz Zakup domu

Data dodania: 2016-09-27

Jak już ktoś napisał i pod czym mogę się podpisać szybko, sprawnie i skutecznie.

Dawid M. Polecam

Data dodania: 2016-09-01

Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Małgorzatą Kaszubiak. Panią Małgosię cechuje prawdziwe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Świetnie przygotowana merytorycznie i błyskawicznie udziela potrzebnych informacji. Na bieżąco informuje o przebiegu procesu kredytowego, nawet podczas urlopu. Do Pani Małgosi trafiłem z polecenia i z czystym sumieniem każdemu polecam tak profesjonalnego doradcę! :)  Jeszcze raz dziękuję za pomoc i życzę wielu sukcesów.

Michał kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-08-18

Polecam doradce finansowego Panią Małgorzatę Kaszubiak.Bardzo dobry kontakt,przystępne wytłumaczenie zawiłości około kredytowych ,nieoceniona pomoc przy uzyskaniu kredytu mieszkaniowego sprawiła ,że współpraca z Panią Małgorzatą była czysta przyjemnością.Wzór do naśladowania dla innych doradców.Pozdrawiam

Marcin M Kredyt Mieszkaniowy

Data dodania: 2016-08-16

Serdecznie Polecam Doradczynię Panią Małgorzatę Kaszubiak. Za bardzo szybka, miłą i profesjonalną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Z całą pewnością Pani Małgosia to właściwa osoba na właściwym miejscu. Cechuje ją znajomość procedur kredytowych, pełen profesjonalizm i ciągła gotowość do pomocy. Serdecznie dziękujemy i Polecamy wszystkim.

Marzena i Rafał K. Polecamy w 100%

Data dodania: 2016-07-27

Bardzo polecamy panią Małgorzatę Kaszubiak. Jest osobą odpowiedzialną,kompetentna,rozważna,dyspozycyjną i w pełni oddaną swojej pracy.Pomogła nam w trudnej sytuacji,w ktorej inni doradcy nie potrafili nam pomóc.Polecamy w 100%.

Justyna i Robert Polecam w 100%

Data dodania: 2016-07-26

Polecam panią Gosię , jest świetnym i doświadczonym doradza finansowym. Nie możliwe stało się możliwe ! , bo dzięki Pani Gosi i jej ogromnym zaangażowaniu w naszą sprawę, profesjonalnym podejściem do klienta mamy swoje wymarzone mieszkanie ! :) Osoba godna zaufania. Bardzo dziękujemy !! Serdecznie Polecamy !! :)

Paula i Piotr Kredyt hipoteczny mieszkanie

Data dodania: 2016-07-22

Z czystym sumieniem polecamy Panią Małgorzatę. Współpraca z Panią to czysta przyjemność , oszczędność nerwów i czasu . Pełna zaangażowania sympatyczna i zawsze mająca czas na rozwianie wątpliwości . I mamy własne M. Co tu więcej - Doradca Profesjonalny! Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.C. i M.

Magdalena i Cezary J. Polecamy!!!

Data dodania: 2016-07-21

Pani Małgorzata jest osobą bardzo cierpliwą, zawsze uśmiechniętą i dyspozycyjną. Ogromny plus za odbieranie telefonu w późnych godzinach wieczornych oraz pomoc i kontakt również po udzieleniu kredytu. Serdecznie dziękujemy!!! Justyna P.

Justyna i Gabriel P. Zakup domu z rynku wtórnego

Data dodania: 2016-07-19

Jeśli chcesz otrzymać kredyt szybko bez straty czasu, to polecam osobę Pani Małgorzaty Kaszubiak. Doradca ten udzieli Ci szerokich i dokładnych informacji na temat ofert kredytowych wszystkich banków, pomoże wybrać ofertę najkorzystniejszą na dany czas i dostosowaną do Twoich możliwości kredytowych oraz wykona za Ciebie wszelkie formalności związane z udzieleniem kredytu w danym banku. Zaangażowanie klienta w uzyskaniu kredytu ogranicza się do zebrania potrzebnych dokumentów i rzeczowych spotkań z doradcą. Polecam więc doradcę Małgorzatę Kaszubiak, bo umożliwi Ci przejście całej procedury kredytowej bez zbędnego stresu.

Mariusz Ż. Zakup mieszkania z rynku pierwotnego

Data dodania: 2016-07-13

Osoba kompetentna i godna zaufania. Pełen profesjonalizm w doradztwie, dyspozycyjność, ogromne zaangażowanie. Omówiłyśmy wszelkie zagrożenia i ryzyko jakie jest związane z kredytem. P. Gosia poprowadziła całą sprawę od początku do końca. Świetny kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy. Dziękuję za współpracę i polecam :)

Irena Maćkowiak kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-07-12

Serdecznie polecam panią Małgorzatę. To profesjonalna doradczyni z szerokim obeznaniem na rynku kredytów. Potrafi doradzić w sposób bardzo rzetelny oraz dobrać kredyt pod możliwości danego klienta. Mi pomogła zdobyć kredyt mieszkaniowy w ciągu zaledwie 3 tygodni, gdzie poszczególne banki twierdziły, że rzekomo nie mam zdolności. Pani Małgorzata wie co należy zrobić. Bardzo dobry kontakt oraz doprowadzenie sprawy do końca. Serdecznie polecam.

Karol J kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-07-11

Współpraca z Panią Małgorzatą to prawdziwa przyjemność. Życzliwość, ogromna sympatia dla ludzi, delikatność, wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie klienta – to cechy, które wyróżniają Panią Małgorzatę spośród innych doradców finansowych. Jako fachowiec jest nieoceniona. Zawsze pomocna, ogromnie zaangażowana w sprawę, dostępna o każdej porze, cierpliwie wyjaśniająca każdy szczegół sprawy i informująca o postępach w jej załatwianiu. Dzięki Panie Małgorzacie proces załatwiania kredytu przebiegł szybko w ciepłej, serdecznej i bardzo spokojnej, gwarantującej poczucie bezpieczeństwa atmosferze. Pani Małgorzato, bardzo, bardzo dziękuję:).

J.M.B kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-06-29

Pani Małgosia to doradca idealny! Profesjonalna, rzeczowa, zaangażowana a do tego niesamowicie ciepła i sympatyczna osoba. Wszystko tłumaczy cierpliwie i wyczerpująco. Odpowiada na każdy telefon, Pomaga przy wypełnianiu stosu dokumentów i wspiera do samego końca. Zdecydowanie można zaufać. Gorąco polecam!!!!!!Patrycja i Adrian.

Patrycja i Adrian W. Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-06-29

Z czystym sumieniem polecam Panią Małgosię Kaszubiak wszystkim, którzy marzą o własnym mieszkaniu/ domu :) Z całą pewnością Pani Małgosia to właściwa osoba na właściwym miejscu. Cechuje ją znajomość procedur kredytowych, pełen profesjonalizm i ciągła gotowość do pomocy. Pani Gosia rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, a uwierzcie, że w sprawie kredytu jest ich całe mnóstwo :) Praca wykonana przez Panią Małgosię w moim przypadku może być wzorem Doradcy Finansowego przez duże "D". Jeśli ktoś szuka zaufanego i skutecznego Doradcy w Koszalinie - biuro MH Doradztwo Finansowe to właściwy adres i jedyny słuszny wybór.

Ewelina G. Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-06-15

Polecamy Panią Małgosię. Jest osobą bardzo profesjonalną, kompetentną, potrafiąca znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Pani Małgosia jest godna polecenia, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, rzetelnie i fachowo. Jest bardzo pomocna i skuteczna. Na każdym etapie byliśmy informowani o dalszych krokach. Dzięki Pani Małgosi uniknęliśmy „ biegania” po bankach. Pani Małgosia wszystkie formalności załatwiała szybko i sprawnie. Dziękujemy i serdecznie polecamy

Ewelina i Kamil Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-06-10

Polecam Panią Małgorzatę jako profesjonalnego doradcę finansowego. Sprawa z kredytem poszła szybko i sprawnie jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc:)

Karolina S. Michał K. Kredyt

Data dodania: 2016-06-07

Szczerze polecamy fachowe doradztwo sympatycznej Pani Małgosi Kaszubiak . Wszelkie formalności szybko i zrozumiale. Również telefonicznie każdą wątpliwość można rozwiać bez problemu. Pełne zaangażowanie w pracę. Dobro klienta na piedestale . Pozdrawiamy serdecznie.

Żaneta i Grzegorz Kredyt Mieszkaniowy

Data dodania: 2016-05-20

Pani Małgosia to osoba o niezwykłej cierpliwości. Na każde pytanie uzyskiwałam szczegółowe wyjaśnienia, podpowiedzi i wskazówki. Na bieżąco byłam informowana o każdym kroku w uzyskiwaniu kredytu. Z ogromną życzliwością i zaangażowaniem Pani Małgosia podchodziła do każdego naszego kontaktu. Nawet po zakończeniu współpracy Pani Małgosia kontaktowała się ze mną, aby upewnić się, że wszystko zakończyło się bez problemów. Jeśli szukacie Państwo osoby, która solidnie zaopiekuje się Państwem, w profesjonalny i oddany sposób, polecam Panią Małgorzatę bez najmniejszych wątpliwości!

K.M.B. Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-05-19

Polecamy w 100% !!!

Justyna i Wojtek Polecamy

Data dodania: 2016-05-08

Mamy prawdziwą przyjemność polecić Panią Małgorzatę Kaszubiak jako profesjonalnego doradcę finansowego. Sprawa o udzielenie kredytu na cel budowy domu prowadzona przez Panią Małgorzatę, ze względu na Jej nieocenione zalety, została zakończona pełnym sukcesem. Mając na uwadze rzetelność, dostępność i ponadprzeciętne zaangażowanie, a przede wszystkim posiadaną przez Nią wiedzę bez wahania rekomendujemy Panią Małgorzatę wszystkim, którzy chcieliby skorzystać z usług Biura MH Doradztwo Finansowe, której to firmie swoją osobą Pani Małgorzata wystawia najlepsze świadectwo jakości.

Dorota i Maciej D. Szczerze polecamy

Data dodania: 2016-05-06

Polecam Panią Małgosię wszystkim którzy chcą spełnić marzenia o własnym "M". Poza tym, ze pomaga wypełnić każdy wniosek, informuje o każdym kroku banków, pomimo drobnych problemów zawsze jest uśmiechnięta, poradzi, a czasem nawet załatwi jakąś drobną sprawę za klienta. !!! Polecam !!!

Michał kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-05-02

Bez wątpliwości polecam panią Małgorzatę jako Państwa doradcę finansowego. Panią Małgosię wyróżnia nie tylko ogromna cierpliwość, profesjonalizm i rzetelność, ale przede wszystkich niespotykana życzliwość i zaangażowanie. Serdecznie dziękuję za pomoc!

Aleksandra Napieralska Małgorzata Kaszubiak

Data dodania: 2016-04-23

Pani Małgorzata Kaszubiak jako doradca finansowy jest nieoceniona. Dzięki niej uzyskanie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania odbyło się szybko sprawnie i bezboleśnie. Jest osobą życzliwą, pomocną a co najważniejsze zależy jej dobru klienta. Pomogła mi wybrać najkorzystniejszą dla mnie ofertę, będąc przy mnie podczas każdego drobnego etapu postępowania. Jako doradca finansowy jak najbardziej godna polecenia. Marlena

Marlena Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-03-30

Pani Małgorzata Kaszubiak jest bardzo sprawnym i profesjonalnym doradcą. Uczestniczyła w każdym etapie pozyskiwania przez nas kredytu hipotecznego na zakup działki budowlanej. Począwszy od skompletowania niezbędnych dokumentów poprzez wypełnienie wniosku kredytowego, a na zawarciu umowy kredytowej skończywszy. Zawsze w pełni zaangażowana, komunikatywna, o niezwykle wysokiej kulturze osobistej. Dziękuję za współpracę i szczerze polecam Panią Małgorzatę jako doradcę finansowego

Artur T kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej

Data dodania: 2016-03-30

Polecam panią Małgorzatę, ponieważ jest kompetentną osobą z profesjonalnym podejściem do klienta. Działa błyskawicznie a przede wszystkim bardzo skutecznie. Sympatyczna, życzliwa i cierpliwa, udzieliła nam w pełni informacji nawet na najbardziej niepokojące i nurtujące nas pytania. Szczerze i gorąco polecam.

SYLWIA K. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-03-18

Szczerze polecamy! Wszystko sprawnie przeprowadzone, świetny kontakt o każdej porze dnia. Pani Małgorzata potrafi udzielić fachowej porady podczas konkretnej, ale miłej rozmowy. Pomogła nam sprostać wszelkim wymogom banku, dzięki czemu szybko otrzymaliśmy kredyt na zakup naszego wymarzonego mieszkania. Rzetelny i odpowiedzialny doradca finansowy.

Jacek D Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-03-17

Pani Małgorzata to bardzo profesjonalna i rzetelna osoba. Dzięki jej pomocy udało się nam uzyskać kredyt na bardzo korzystnych warunkach, mimo iż sami na początku mieliśmy z tym problem. Na każdym etapie byliśmy przez nią informowani o podjętych działaniach. Dzięki jej zaangażowaniu zaoszczędziliśmy wiele czasu, gdyż załatwiała za nas wszelkie formalności. Dziękujemy i polecamy w 100%!

Justyna i Mariusz Kredyt na budowę domu

Data dodania: 2016-03-16

Pomoc Pani Małgorzaty w uzyskaniu kredytu jest niezastąpiona. Zdecydowanie polecamy i dziękujemy Pani Małgorzacie za nieocenioną pomoc w wybraniu najkorzystniejszej oferty kredytowej,wypełnieniu oraz dostarczeniu całej dokumentacji związanej zarówno z kredytem, jak i z dofinansowaniem w ramach programu MDM. Co ważne,nie namawia klientów do korzystania z ofert konkretnych banków, przedstawia jedynie najkorzystniejsze i pozostawia do decyzji klienta. Współpraca z Panią Małgorzatą to oszczędność czasu i nerwów. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.

Ewa i Adam Z. Kredyt

Data dodania: 2016-03-10

Polecam. Sprawnie, szybko i co najważniejsze skutecznie. Polecam raz jeszcze.

Beata Hertig Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-02-29

Polecam Panią Małgosię z całego serca!!!!!!! Inni doradcy kredytowi, nie dawali mi szans na kredyt, a Pani Małgosia uczyniła cud. W przeciągu 1,5 miesiąca mam własne, wymarzone M :) Kontakt o każdej porze dnia i nocy, odpowiedź na każde nawet błahe pytania. Polecam w 1000 %.

Klaudia K Kredyt

Data dodania: 2016-02-26

Serdecznie polecam Doradcę Finansowego Panią Małgorzatę Kaszubiak, bardzo miło i profesjonalnie pomogła mi wybrać korzystny kredyt na dogodnych warunkach za co serdecznie dziękuję .Irmina Sz.

Irmina Sz. Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-02-24

Pani Małgorzata okazała się osobą bardzo pomocną, skuteczną i błyskawicznie reagującą na potrzeby klienta, czyli moje. Nasza współpraca układała się wzorcowo, a uzyskanie kredytu zamiast "drogą przez mękę" było drobnym spacerkiem. Gorąco polecam. Grzegorz G.

Grzegorz G. Kredyt Mieszkaniowy

Data dodania: 2016-02-22