Małgorzata Żandarska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 518296825 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

witam pani Malgorzata napewno jest osoba bardzo pomocna wszystko powie jakie dokumenty trzeba zebrac do zlozenia wniosku podzieli na etapy przebiegu calego procesu skladania wniosku o kredyt napewno to osoba na odpowiednim miejscu. bardzo polecam pania Malgorzate do współpracy w zalatwieniu kredytu

Dawid Malinowski kredyt hipoteczny mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgorzata bardzo sprawnie przeprowadziła mnie przez proces kredytowy - uzyskanie kredytu hipotecznego, na bieżąco odpowiadała na wszystkie pytania, wyszukiwała aktualnych ofert w bankach oraz monitorowała ich przebieg. Warty podkreślenia jest bardzo dobry kontakt w trakcie współpracy - aż do samego końca, do podpisania umowy kredytowej. Polecam współpracę.

Agata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą Żandarską. Kolejny raz skorzystaliśmy z pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pani Małgorzata wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem w rozwiązaniu problemów jakie napotkaliśmy na etapie składania wniosku, monitorowała postęp całego procesu i na bieżąco nas informowała. Bardzo rzetelna, profesjonalna obsługa i stały kontakt z klientem do samego końca - podpisania umowy.

Justyna J. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgorzata jest osobą rzetelną i kompetentną. Wykonuje swoje obowiązki bardzo sumiennie,jest zaangażowana na każdym etapie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Pani Małgorzata na bieżąco informowała mnie telefonicznie o postępach. Cały proces ubiegania się o kredyt przebiegł bezproblemowo.

Paweł Karman Kredyt hipoteczny (mieszkaniowy)

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam. Przez cały proces mogłem liczyć na pomoc. Profesjonalne podejście. Pani Małgorzata jest bardzo pomocna i gotowa odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie. Dziękuję za bardzo sprawną pomoc przy wyborze optymalnego kredytu dla mnie.

Michał Gołasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Pani Małgorzacie udało nam się wybrać najlepszą ofertę kredytową. W trakcie załatwiania wszystkich formalności, zawsze bardzo dobry i sprawny kontakt. Profesjonalizm na każdym kroku ! Gorąco POLECAMY

Patryk N. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panią Małgorzatę. Rzetelna i kompetentna osoba. Mimo kilku problemów udało nam się w końcu uzyskać kredyt z pomocą Pani Małgorzaty. Zdecydowanie polecam !!

Paweł P Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgosia to najlepszy doradca z jakim można współpracować.Już od pierwszego spotkania Pani Małgosia tłumaczyła nam wszystko spokojnie i rzeczowo. Obiektywnie przedstawiała wszystkie plusy i minusy poszczególnych ofert. Pozwoliła nam wybrać odpowiednią ofertę i co najważniejsze przeprowadziła nas przez wszystkie procedury. Od początku do samego końca monitorowała nasz kredyt, włącznie z tym, że była z nami na podpisaniu umowy kredytowej. W każdej sprawie (nawet tej najbardziej błahej) mogliśmy się kontaktować z naszym doradcą. Poza tym pani Małgosia to sympatyczna,cierpliwa, bardzo profesjonalna i miła osoba.

Małgorzata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, odpowie na każde pytanie. Pełna dyspozycyjność, zdażyło mi się dzwonić nawet po godzinach pracy pani Małgorzaty, jeśli nie mogła odebrać to szybko oddzwaniała i udzieliła pomocy. Szczerze polecam.

Karol Kapuściński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, poszedłem do Pani Małgorzaty po poradę w sprawię kredytu hipotecznego. Po spotkaniu stwierdziłem że przejdę przez te wszystkie etapy razem z Panią Małgorzatą i to była najlepsza decyzja. Przez pracę za granicą nie miałem za dużo czasu na załatwianie całej tej papierologi. Zostało Mi wytłumaczone jak będą wyglądały wszystkie kroki. Spotkania dostosowane pod Moje powroty do kraju. Świetny kontakt telefoniczny. Pani Małgorzata ciągle była przy Mnie i pilnowała żeby cała umowa była zrozumiała i jasna. Jeszcze raz gorąco polecam i na pewno w przyszłości wrócę.

Konrad Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Małgorzaty Żandarską. Pomogła we wszystkich formalnościach związanych ze złożeniem wniosku a także w obsłudze zdalnej całego procesu aż do podpisania umowy. Zawsze miła i uśmiechnięta :)

Marta S. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo miła i profesjonalna obsługa serdecznie polecam

Andrzej Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo mila obsługa, super kontakt, fachowe doradztwo , Z chęcią skorzystam ponownie i przekazuje kontakt w szersze grono znajomych.

Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgorzata bardzo profesionalna i kompetentna. W każdej sprawie szybki i konkretny kontakt. Gorąco polecam

Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy gorąco kontakt z Panią Małgosią jako osobą bardzo kompetentną w sprawach kredytowych.Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.Dzięki nawiązaniu współpracy nasze wizyty w banku zostały ograniczone do minimum ( tylko na podpisanie końcowej umowy, przy którym Pani Małgosia również uczestniczyła).Bardzo dobry kontakt, rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, nieoceniona pomoc w kompletacji dokumentów, opieka nad całym procesem do ostatniego podpisu. Jeszcze raz polecam.

Beata M kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam! Cały proces kupna mieszkania dzięki pani Małgorzacie przebiegł szybko i sprawnie. Wszystko od początku było bardzo profesjonalnie prowadzone,a przy tym przejrzyste. Z czystym sumieniem polecam każdemu panią Małgorzatę.

Adrian Stepień Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą. W sposób jasny i przejrzysty wyjaśniła wszelkie wątpliwości, odpowiedziała na każde pytanie a kontakt był wzorcowy.

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panią Małgosią. Kupno mieszkania przebiegło szybko i sprawnie. Wykonała większość formalności przy czym pracy z mojej strony było niewiele. Na każde pytanie uzyskałem obszerną odpowiedź, tak że cały czas wiedziałem na czym stoję. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Kacper K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgorzata zasługuje na podziękowania i rekomendację ze względu na profesjonalne, rzeczowe i miłe podejście do petenta. Mogę spokojnie polecić tego Eksperta.

Dariusz WILK Profesjonalna obsługa

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgorzata jest osobą godną polecenia. Cały proces przebiegł szybko, bez żadnych problemów. Jest osobą sympatyczną, pełna zaangażowania oraz profesjonalistką. Dziękuję za pomoc w zakupie upragnionej działki budowlanej.

Ariel Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo fachowa pomoc, pełen profesjonalizm szybko i sprawnie dobrany kredyt, polecam z czystym sumieniem. Paweł

Paweł Ł. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam. Pani Małgorzata przeprowadziła mnie przez cały proces bardzo szybko oraz profesjonalnie. Potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie z jasnym wyjaśnieniem. W przyszłości na pewno wrócę i polecę każdemu kto potrzebuje pomocy przy kredycie

Dawid Nowak Pomoc przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam usługi doradce Pani Małgorzaty Żandarskiej.Pomogła we wszystkich formalnościach związanych ze złożeniem wniosków o kredyt hipoteczny, zawsze gotowa pomóc w każdej kwestii związanej z kredytem. Zawsze uśmiechnięta,gorąco polecam!

Anastasiia Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomoc Pani Małgosi w uzyskaniu kredytu nieoceniona. Pełna zaangażowania. Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Bardzo serdeczna i miła. Wszelkie informacje związane z kredytem przekazywane na bieżąco. Pod telefonem o każdej porze. POLECAM :)

Madaj Pamela Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy wszystkim, którzy nie mają czasu biegać po bankach. Pani Małgorzata bardzo sprawnie ogarnęła temat kredytu od A do Z. Nam pozostało tylko dostarczenie dokumentów, wybór banku i złożenie kilku podpisów. Jeszcze raz polecamy.

Magdalena i Dawid Kreedyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam serdecznie , zaangażowanie pełen profesjonalizm ☺️

Marta Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalna pomoc, zawsze pod telefonem, informowany byłem o każdej rzeczy na bieżąco oraz bardzo miła atmosfera. Polecam!

Paweł Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam współpracę z Panią Małgorzatą Żandarską. Podczas całego procesu kredytowego, Pani Małgorzata była w pełni zaangażowana w swoją pracę, nawet pomimo trudnej sytuacji, którą jest epidemia. Wykazała się pełnym profesjonalizmem, zawsze gotowa do działania, bardzo uprzejma, potrafi wszystko wytłumaczyć zrozumiałymi dla klienta słowami. Pomimo nietypowej sytuacji kredytobiorcy, Pani Małgorzata potrafi zaproponować dostosowane indywidualnie rozwiązania i udzielić rzetelnym informacji. Dziękujemy za pomoc w zakupie naszego wymarzonego mieszkania!

Ewelina Profesjonalizm i życzliwość!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgorzata to profesjonalistka. Wspaniała współpraca, świetny kontakt. Wiedziałem na bieżąco jak wygląda moja sytuacja. Posiada dużą wiedzę fachową. Odpowiedziała zawsze na każde pytanie i rozwiała wszelkie wątpliwości. Poza tym Pani Małgorzata to bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata ;) Bardzo polecam ją każdemu szukającemu dobrego i profesjonalnego doradcy finansowego. Można polegać na jej umiejętnościach, wiedzy fachowej i zaangażowaniu.

Piotrowski Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dziękuję Pani Małgosiu za zaangażowanie i rzetelność. Pomoc na każdym etapie aż do kupna wymarzonego domu.

Kasia.Z Eksperci kredytowi

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalne podejście! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) polecam z czystym sumieniem!!!

Damian Warto!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dobry kontakt, szybkie i sprawne działanie Pani Małgorzaty. Akcja przebiegła szybko i bez problemów. Polecam

Adam kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Biuro Tager polecili nam znajomi, którzy wcześniej korzystali z pomocy doradcy finansowego Tager i rzeczywiście nie zawiedliśmy się, wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Otrzymaliśmy kompetentną i rzeczową pomoc. Spotkaliśmy się z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem ze strony Pani Małgorzaty.

Patrycja i Adam kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Panią Małgorzatę. Osoba bardzo życzliwa i bardzo rzeczowa. Świetny kontakt ( o każdej porze !). Wszystko skrupulatnie wytłumaczone. Wszelkie informacje związane z kredytem przekazywane były na bieżąco. Dzięki Pani Małgorzacie cały etap przebiegł bardzo sprawnie. Serdecznie polecam Panią Małgorzatę. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Damian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Panią Małgorzatę Żandarską każdej osobie, która stara się o uzyskanie kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Pani Małgorzata bardzo jasno i klarownie tłumaczyła każdy etap procesu kredytowego. Na bieżąco, rzeczowo przekazywała informacje oraz dokumenty, podpowiadała najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki czemu cały proces przebiegł bardzo sprawnie. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni łatwością kontaktu oraz zaangażowaniem z jakim pracuje Pani Małgorzata. Z czystym sumieniem polecamy jej usługi. Pani Małgorzato, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agata i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
POZYTYWNA OPINIA W ZAKRESIE JAKOŚCI OBSŁUGI I STWORZENIE CIEPŁEJ ATMOSFERY NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY.

MARZENA MIESZCZANKIN POZYTYWNA OPINIA

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Panią Małgorzatę naprawdę pomogła nam w 100%. Wszystko przebiegło szybko sprawnie.

Darek Magdziński Kredyt hipoteka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całego serca polecam Panią Małgorzatę Żandarska. Jest to bardzo pozytywna osoba. Super kontakt z klientem. Niezależnie od godziny zawsze służy pomocą.

Karolina Redzimska Doradztwo w zakresie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki pomocy Pani Małgorzaty proces uzyskania kredytu hipotecznego przebiegał bardzo sprawnie. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie - polecam w 100%.

Ewelina kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcielibyśmy z całego serca polecić Panią Małgorzatę, podejście do klientów profesjonalne, fachowa pomoc. Współpraca przebiegła sprawnie i konkretnie, o każdym postępie w naszej sprawie dostawaliśmy na bieżąco informacje. Pani Małgosia pomogła nam wręcz w kryzysowej sytuacji, spełniając do tego nasze wymagania i prośby. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc! Teraz już tylko czekamy na nowe mieszkanie :)

Gosia i Damian kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić panią Małgorzatę. Świetnie się z nią współpracowało. Informowała na bieżąco co jest potrzebne i jak przebiega proces ubiegania się o kredyt. Super kontakt, pełen profesjonalizm i umiejętność tłumaczenia w przystępny sposób zawiłości bankowych procedur spowodowało, że współpraca układała się bardzo sprawnie. Polecam

Daniel i Ania Ostaszewscy Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Znajdzie najlepszą ofertę, odpowie na wszystkie pytania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Ania Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy współpracę z Panią Małgorzatą. Wszystkie procedury związane z uzyskaniem kredytu na mieszkanie przebiegły szybko i sprawnie. Pani Małgorzata, to kompetentna osoba, która otacza troską swoich klientów i ma dużo cierpliwości. Gorąco polecamy współpracę.

Aleksandra i Rafał kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalna, miła i spokojna obsługa. Pełna informacja o produktach oferowanych przez banki. Skuteczne i efektywne doradztwo.

Jacek Katzer Pomoc w wyborze kredytu gotówkowego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam!!! Szybko udało się załatwić sprawę! Jestem szczęśliwy... Podziękowania Pani Małgorzata

Oleksandr Kolisnyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Małgorzatę, profesjonalna i kompletna obsługa w procesie kredytowym. Kompletne przekazanie wszelkich informacji z związanych z kredytem. Na bieżąco przekazuje informacje związane ze statusem procesu kredytowego, oraz wszelkimi dokumentami do uzupełnienia wcelu doprowadzenia procesu do pozytywnego zakończenia, a nawet służy pomocą w dalszych krokach. Zawsze oddzwania w przypadku braku możliwości przeprowadzenia rozmowy. W dyspozycji telefonicznej nawet poza godzinami pracy w celu wyjaśnienia ważnych informacji dot. procesu.

Marek Piotrowski-Malewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Małgorzatę, profesjonalna i kompletna obsługa w procesie kredytowym. Kompletne przekazanie wszelkich informacji z związanych z kredytem. Na bieżąco przekazuje informacje związane ze statusem procesu kredytowego, oraz wszelkimi dokumentami do uzupełnienia wcelu

Marek Piotrowski-Malewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam doradctwo pani Malgorzaty.Bardzo kompetentna osoba.

Joanna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciał bym serdecznie podziękować za współprace pani Małgorzacie, Wspaniała obsługa miła i serdeczna atmosfera upewniła mnie w tym iż złożyłem swoje marzenia o własnych czterech ścianach w ręce osoby zaufanej i doświadczonej która doskonale zna się na swojej pracy. Profesjonalne podejście do tematu i zaangażowanie to tylko kilak przykładów tego na jak ważne jest dobro klienta dla pani Małgorzaty. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam, jednocześnie polecając panią każdemu kto potrzebuje pomocy w kwestii zrozumienia i poznania zawiłego języka "Banków" :D

Patryk Szostko Kredyt Hipoteczny i Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgosia wykazała się ogromnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Zawsze uprzejma i pomocna. Uzyskanie kredytu dzięki Pani przebiegło sprawnie oraz bez żadnych komplikacji. Polecam w 100 procentach!!!

Kamila Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Małgorzata sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces uzyskania kredytu i właściwie gdyby nie Pani zaangażowanie to nie byłoby tak kolorowo. Dziękujemy bardzo za pomoc i wszystkim polecamy właśnie Panią Małgorzatę, której motto brzmi: jakby pojawiły się niejasności i/lub pytania to proszę śmiało dzwonić.

Kamila Musielak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szybko, dokładnie i skutecznie a przede wszystkim bardzo profesjonalne podejście do klienta

Renata Szczypior Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam TAGER. Polecam również Panią Małgorzatę. Cechuje ją profesjonalizm, wiedza oraz właściwe podejście do klienta. Pozdrawiam.

Paweł K. usługi finansowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy panią Małgorzatę jako doradcę do kredytu. Jest osobą otwartą, kompetentną, odbiera telefon także po godzinach pracy, co świadczy o jej zaangażowaniu. Stara się rozwiązać każdy problem związany z otrzymaniem pozytywnej decyzji. Prowadzi przez cały proces - od pierwszego spotkania, do podpisania umowy z bankiem. Dzięki Pani Małgorzacie czuliśmy się pewniej !

Karolina i Jarosław kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam pomoc pani Małgorzaty wszystko przebiegło szybko i bez problemowo

Andrzej Pomoc przy kredycie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuję za współpracę. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Fachowa i rzetelna obsługa dlatego zdecydowanie polecam.

Natalia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm. Polecam.

Kamil Pomoc przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystko przebiegło sprawie i szybko. Polecam

Łukasz pomoc przy załatwieniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy panią Małgorzate jako doradce do kredytu hipotecznego jest sumienna kompetętna osoba dobrze umi wytłumaczyc o co chodzi we wszystkim bardzo miła i przyjemna osoba

Krzysiek Joanna opinia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy panią Małgorzate jako doradce do kredytu hipotecznego jest sumienna kompetętna dobrze umi wytłumaczyc o co chodzi we wszystkim bardzo miła i przyjemna osoba

Krzysiek Joanna opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam panią Małgorzatę Żandarską! Dzięki fachowej obsłudze starania o uzyskanie kredytu hipotecznego przebiegły bezproblemowo. Jest to osoba, która posiada dużą wiedzę w zakresie kredytów, sposobu ich działania i zasad panujących w zakresie ich udzielania. Każda wizyta przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze. Bez pani Małgorzaty w charakterze doradcy kredytowego znalezienie najlepszego kredytu hipotecznego na zakup mieszkania byłoby znacznie trudniejsze i bardziej uciążliwe- a tak wszystkimi formalnościami zajmowała się pani Ekspert.

Anna Biront Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Panią Małgorzatę Żandarską każdej osobie starającej się o kredyt. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Małgorzata jest osobą kompetentną i zawsze profesjonalnie podchodzi do klienta. W każdym momencie jest dostępna i służy pomocą. Nie było żadnych niejasności czy nieporozumień. Wszelkie informacje były przekazywane zawsze na czas, a sam proces kredytowania okazał się / mimo moich wątpliwości/ sprawą niezwykle łatwą i przyjemną. Ku mojemu zaskoczeniu wszystko poszło szybko i sprawnie. Będę polecać Panią Małgorzatę również moim znajomym, a gdy zajdzie taka potrzeba, na pewno zwrócę się do niej o pomoc, nie zamierzam szukać innych doradców. W skali od 1 do 5 Pani Małgorzacie daję mocną piąteczkę !

Ilona Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miałem przyjemność współpracować z firmą Tager – eksperci finansowi w sprawie zakupu mieszkania. Transakcja zakończyła się sukcesem czyli załatwieniem kredytu hipotecznego. Aktualnie potrzebowałem kredyt na zakup nowego auta. Udałem się ponownie do firmy Tager i tam miałem przyjemność współpracy z panią Małgorzatą Żanderską. Okazało się że oferowany przez nią kredyt samochodowy okazał się najtańszy na rynku. Szczerze polecam do korzystania z usług – Szybko, rzetelnie i solidnie.

Dominik Stankiewicz Opinia na temat kredytu samochodowego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam doradctwo pani Malgorzaty.Bardzo kompetentna osoba,znajaca się na rzeczy bardzo miła i zaangażowana.

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Panią Małgorzatę. Bardzo pomogła przy udzieleniu kredytu hipotecznego. Bez Pani pomocy pewnie nie kupili byśmy mieszkania. Bardzo miła osoba i wszystko zrozumiale wyjaśnia.

DAWID Opinia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecamy Panią Małgorzatę, pełny profesjonalizm był to dla nas pierwszy kredyt, który dzięki właśnie pomocy Pani Małgorzaty ani trochę nie okazał się straszny. Wszystko zostało nam przedstawione w jasny sposób a jak mieliśmy jakieś pytania zawsze uzyskaliśmy na nią odpowiedz i to wszystko w bardzo miłej atmosferze.

Mateusz i Iza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam współpracę z ta o to pogodna i bardzo pomocna Panią 😀 Wszystko załatwione szybko, sprawnie i konkretnie. Pani Małgorzata była ze mna od poczatku do końca 😀 zawsze pod telefonem w razie jakichkolwiek pytań.

Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy współpracę z Panią Małgorzatą, która bardzo dokładnie i w sposób przejrzysty przedstawiła nam oferty kredytowe, cierpliwie odpowiadała na nasze pytania i pomogła wybrać najlepszą z nich. Cała procedura odbyła się bardzo profesjonalnie oraz w miłej atmosferze. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc!

Karolina i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy Panią Małgorzatę! Pełen profesjonalizm, wiedza i życzliwość. Zawsze cierpliwa, kiedy spóźnialiśmy się z potrzebnymi dokumentami. Gotowa odpowiedzieć na każde pytanie zawsze kiedy dzwoniliśmy. Potrafi spokojnie i rzetelnie wiele wytłumaczyć. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w zakresie finansów to Pani Małgosia uczciwie potrafi poradzić i wybrać najlepsze rozwiązanie. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc Pani Małgorzato.

Agnieszka i Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Małgorzata okazała się być idealną doradczynią, która potrafiła sobie poradzić z nie łatwym kredytem. Cała procedura kredytowa, w każdym jej momencie, była dokładnie przez Panią Małgorzatę omawiana. Zaangażowanie w swoją pracę, rewelacyjny kontakt z klientem i pełen profesjonalizm mogą stanowić wzór postępowania dla innych doradców. Jestem ogromnie wdzięczny Pani Małgosi za pomoc !!! :-) P.S. Pani Małgosia ciągle uśmiechnięta :-)

Przemyslaw Redlarski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panią Małgorzatą Żandarską. Rzetelny doradca, kompetentny. Zawsze gotowy do pomocy i udzielenia wyjaśnień. Jeszcze raz polecamy.Profesjonalne podejście i zaangażowanie pozwoliło na szybkie załatwienie procedury kredytowej. Bardzo dziękuję

Emilia i Łukasz Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Małgorzatę w 100% . Cała procedura trwała bardzo szybko tak jak mi zależało i kontakt z Panią był zawsze bez problemowy. Jeszcze raz polecam

Damian Pośpiech Szybki Kredycik

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Panią Małgorzatę jako doradcę klienta! Jest to osoba, która angażuje się w swoją pracę i poświęca czas by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla klienta. Kredyt hipoteczny, to zawiły proces, jednak Pani Małgorzata potrafiła przeprowadzić przez niego krok po kroku, tak by wszystko było zrozumiałe. Cały czas monitorowała sytuację w banku. Mogę szczerze polecić Panią Małgorzatę i zagwarantować, że dzięki współpracy z nią nawet kredyt nie jest taki straszny. Na załatwienie kredytu mieliśmy niewiele czasu, jednak Pani Małgorzata potrafiła szybko i precyzyjnie działać.

Danuta Karwowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dołączamy do grona zadowolonych klientów Pani Małgorzaty. Cały proces przebiegł przyjemnie i co najważniejsze skutecznie - uzyskaliśmy niełatwy kredyt na warunkach jakich oczekiwaliśmy. Polecamy Panią Małgosię jako rzetelną, profesjonalną, a przy tym niezwykle miłą i sympatyczną osobę. Dziękujemy za wsparcie.

Piotr i Marta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Profesjonalne podejście i zaangażowanie pozwoliło na szybkie załatwienie procedury kredytowej. Bardzo dziękuję

Arkadiusz Szukajło Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panią Małgorzatą Żandarską. Rzetelny doradca, kompetentny. Zawsze gotowy do pomocy i udzielenia wyjaśnień. Jeszcze raz polecamy.

Jarosław Jurkiewicz, Koszalin Dobry doradca kredytowy.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąca polecam. Cała procedura przebiegła bardzo szybko i sprawnie w przemiłej atmosferze. Na pewno jeszcze skorzystam z usług pani Małgosi.

Magdalena Kropidłowska kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Małgorzacie wszystkie formalności związane z kredytem zostały bardzo szybko załatwione. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Polecamy usługi Pani Małgorzaty.

Małgorzata i Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam usługi doradcze Pani Małgorzaty Żandarskiej. Cechuje ją pełen profesjonalizm, zaangażowanie i uczciwość, o co trudno w tej branży. Pomogła we wszystkich formalnościach związanych ze złożeniem wniosków o kredyt hipoteczny, zawsze uprzejma, gotowa pomóc w każdej kwestii związanej z kredytem. Kontakt z Panią Małgorzatą doskonały, konkretnie i na temat, błyskawicznie oddzwania i odpisuje na wszystkie wątpliwości. Osoba uśmiechnięta, przemiła - gorąco polecam!

Sonia Domaradzka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgorzata jest bardzo sympatyczną i miłą osoba, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, w ciągu dwóch dni wynegocjowała mi korzystny kredyt, wszystkie formalności były przyjemnością, gdyż Pani Małgorzata sama wszystko sporządziła, bez zbędnego jeżdżenia w tą i z powrotem. Współpraca z Panią Małgosia to sama przyjemność, z czystym sumieniem i przyjemnością polecę Panią Małgosię wszystkim znajomym.

Dorota Pośpiech kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam kredytobiorcom usługi Pani Małgorzaty Żandarskiej. Jest to osoba rzetelna, kompetentna i bardzo sympatyczna. Przez cały okres załatwiania kredytu byłem na bieżąco informowany, dobry kontakt telefoniczny. Bardzo mi pomogła w podjęciu decyzji dotyczącej kredytu hipotecznego na mieszkanie, umowę kredytową omówiła mi w sposób zrozumiały. Telefon dostałem od znajomych którzy bardzo Ją polecali i w 100% mogę polecić usługi Pani Małgorzaty innym !!! jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ i pozdrawiam.

Adam Alibożek KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Małgorzatą.Jest miłą i sympatyczną osobą a przede wszystkim jest bardzo cierpliwa. Z dużą cierpliwością odbierała wszystkie telefony i tłumaczyła niezrozumiałe kwestie.Dlatego jeszcze raz dziękujemy i polecamy z czystym sumieniem wszystkim takiego doradce jakim jest Pani Małgorzata. Pozdrawiamy KASIA I CZAREK

KASIA I CZAREK KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgorzata Żandarska jest niezwykle profesjonalnym doradcą kredytowym klientów . Na jej profesjonalizm składa się duża wiedza w dziedzinie finansów i wiedza społeczna. Umiejętnie potrafi porozumiewać się z ludźmi w różnych przedziałach wiekowych. Młoda kobieta o wysokiej kulturze osobistej. W pracy z klientem cechuje ją punktualność, rzetelność i skuteczność w działaniu. Psychologia biznesu jest mocną stroną Pani Małgosi. Polecam jej usługi nieznajomym i znajomym. Przykład z życia wzięty. 20 czerwca 2017 r. finanse domowe ulegają ruinie a 22 czerwca 2017 r. zapala się światło i okazuje się , że Pani Małgosia dzięki swej wiedzy znalazła wyjście. Bardzo dziękuję za skuteczną pomoc. Składam wyrazy szacunku i uznania. Iwona Duczyńska

Iwona Duczyńska kredyt w błyskawicznym tempie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mieliśmy z mężem trudną sytuację kredytową. Odmówiono nam prawie kredytu hipotecznego, ale dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Małgorzaty, przyznano nam pieniądze. Pani Małgorzata nie zostawiła nas z niezrozumiałymi do wypełnienia rubrykami, informowała nas o postępie procesu kredytowego a po przyznaniu kredytu pomogła nam dopełnić formalności. Przy tym wszystkim jest zawsze uśmiechnięta i uprzejma. Polecamy Panią Małgorzatę Żandarską, jest niezawodna także w trudnych sprawach!

Ewelina i Wojciech Polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Małgorzate w 100%, była bardzo pomocna w znalezieniu odpowiedniej oferty kredytowej.

JOANNA KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni , polecamy w 100% . Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do sprawy. Pani Małgosia pomogła nam wybrać najkorzystniejszą opcję kredytu i załatwiła wszyskie sprawy związane z jego uzyskaniem w tempie ekspresowy. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Daniel Ostrowski i Izabela Olszar Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Małgorzaty. Osoba kontaktowa, rzetelna i profesjonalna. Nie mając czasu na wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym mogłem zająć się sprawami osobistymi, a Pani Małgorzata zajęła uzyskaniem kredytu. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Mariusz Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne i kompetentne podejście do klienta. Polecam w 100% Bardzo dobry kontakt oraz wyjaśnienie wszelkiego rodzaju wątpliwości oraz pytań. Pozdrawiam.

Kamila Hoppe kretyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecamy wszystkim usługi Pani Małgorzaty Żandarskiej. Pomogła nam znaleźć korzystny kredyt hipoteczny i załatwić sprawy związane z jego uzyskaniem . Wszystko przebiegło sprawnie i terminowo. Pani Małgorzata służyła pomocą , poradą , zawsze odpowiadała na nasze potrzeby, telefony. Jeśli zachodziła taka potrzeba nawet po godzinach swojej pracy. O każdym wydarzeniu byliśmy natychmiast informowani. Pani Małgorzata jest osobą bardzo sympatyczną, kompetentną i rzetelną . Widać , iż powierzone zadania wykonuje z pasją , a przede wszystkim potrafi tak wytłumaczyć bankowe zawiłości , ze nawet laik jest w stanie zrozumieć. Serdecznie dziękujemy i polecamy innym osobę pani Małgosi :)

Jan BIAŁY KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Małgosia to osoba z którą współpraca jest samą przyjemnością. Z pewnością polecę ją swoim znajomym

Patryk Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
„Gorąco polecamy wszystkim usługi Pani Małgorzaty Żandarskiej. Pomogła nam znaleźć korzystny kredyt hipoteczny i załatwić sprawy związane z jego uzyskaniem . Wszystko przebiegło sprawnie i terminowo. Pani Małgorzata służyła pomocą , poradą , zawsze odpowiadała na nasze potrzeby, telefony. Jeśli zachodziła taka potrzeba nawet po godzinach swojej pracy. O każdym wydarzeniu byliśmy natychmiast informowani. Pani Małgorzata jest osobą bardzo sympatyczną, kompetentną i rzetelną . Widać , iż powierzone zadania wykonuje z pasją , a przede wszystkim potrafi tak wytłumaczyć bankowe zawiłości , ze nawet laik jest w stanie zrozumieć. Serdecznie dziękujemy i polecamy innym osobę pani Małgosi :)

Marzena i Tomek super doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam usługi Pani Małgosi Żandarskiej - Pełen profesjonalizm, płynne i bezproblemowe załatwienie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, doskonały kontakt, który zapewnił pomyślne zakończenie całej transakcji w określonym przez Panią Małgorzatę terminie. Pani Małgorzata jest niezwykle rzetelnym i godnym zaufania i polecenia doradcą!

Marta KB Kredyt hipoteczny-rzetelny doradca!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziekujemy p. Gosi za miłą i fachową obsługę! Profesjonalna i zaangażowana wspaniale pomogła nam przejść przez wszelkie wypełnianie wniosków wszystko dokładnie wyjaśniła Super! Z czystym sumieniem polecamy p. Gosię i jeszcze raz dziękujemy.

Kasia i Marcin Wspaniały fachowiec

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy wszystkim potencjalnym kredytobiorcom usługi doradcze świadczone przez panią Małgosię. Chcieliśmy kupić wymarzone mieszkanie z dopłatą MdM. Po drodze mieliśmy wiele różnych schodów ponieważ nasza sytuacja była wyjątkowa. Pani Małgosia prowadziła Nas przez całą przygodę z bankiem i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że tylko dzięki Pani Małgosi i jej kompetencji, rzetelności, profesjonalizmowi oraz ogromnej życzliwości dla klienta, udało se nam osiągnąć to o czym marzyliśmy. Dziękujemy pani Małgosiu i życzymy wielu sukcesów!

Ania i Artur Fantastyczny Doradca Kredytowy!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Przede wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc, prowadzenie sprawy i doradztwo w załatwieniu wszelkich formalności. Pani Małgorzata najpierw bardzo przejrzyście przedstawiła nam dostępne oferty banków, pomogła wybrać najkorzystniejsze i poprowadziła cały temat w banku w którym zdecydowaliśmy się na kredyt. Otrzymywaliśmy informacje na jakim etapie jest nasz wniosek i jak wygląda sytuacja. Samo podpisanie umowy było bardzo sprawne, umowa była dobrze przygotowana, a formalności były skrócone do minimum co bardzo nam się spodobało. Również po przyznaniu kredytu P . Małgosia była z nami w kontakcie i pomagała w sprawach " okołokredytowych" Jeszcze raz dziękujemy i polecamy, Pozdrawiamy Iwona I Piotr

Iwona i Piotr Kredyt hipoteczny na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam z całego serca Panią Małgorzatę. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Dzięki Pani Małgosi przebrneliśmy przez dokładne wypełnienie wszelkich potrzebnych wniosków (a trochę tego było). Kontakt wzorowy :) Razem z Panią Anną wykonały kawał dobrej roboty i wszystko udało się zrealizować :) Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm. Polecamy z czystym sumieniem :)

Karolina Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Gosię do poprowadzenia najtrudniejszych spraw finansowych . Moja była nie łatwa a Pani Gosia znalazła wyjście z każdej sytuacji . Profesjonalne podejście , konkretna wiedza merytoryczna, nigdy nie pozostawała bez odpowiedzi . Cierpliwa nawet wtedy , gdy brakowało mi czasu na dostarczenie niezbędnych dokumentów . Jesli szukacie osoby godnej powierzenia swoich finansów i decyzji na całe życie -Pani Małgorzata jest osoba , ktorej można zaufać w 100 procentach .

Paulina Szymborska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jeśli jesteście na profilu p. Małgorzaty to trawiliście w dobre ręce i nie będziecie żałować, że za ufaliście takiemu doradcy! Pełen profesonalizm ze strony p. Małgorzaty. Rzetelna, konkretna pomoc z pełnym objaśnieniem nie jasności. Gorąco polecam i rekomenduje usługi finansowe. Pozdrawiam

Katarzyna Fachowe doradztwo finansowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z p. Małgorzatą. Pani Małgorzta bardzo pomogła mi przy załatwianiu wszystkich formalności związanych z kredytem hipotecznym na zakup mieszkania.

Emil Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
„Gorąco polecamy wszystkim usługi Pani Małgorzaty Żandarskiej. Pomogła nam w niecały tydzień uzyskać niezwykle korzystny dla nas kredyt mieszkaniowy, załatwiając po drodze z należytą starannością, terminowo i solidnie wszelkie potrzebne formalności, a o każdym wydarzeniu byliśmy natychmiast informowani. Pani Małgorzata jest osobą niezwykle sympatyczną, którą cechuje pełne zaangażowanie, rzetelność, wysokie kompetencje oraz cierpliwość w tłumaczeniu wszelkich zawiłości. Dzięki niej dzisiaj cieszymy się z własnego M4. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu :)”

Gosia i Krzysiek kredyt fipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
„Współpraca z panią Małgorzatą godna polecenia, przemiła osoba bardzo kompetentna, potrafiąca doradzić i załatwić nawet najbardziej niemożliwą sprawę. ”

Ewelina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzetelna i profesjonalna obsługa ze strony Pani Małgorzaty gwarantuje szybkie załatwienie formalności. Poświęcony minimalny czas własny i pozytywne załatwienie sprawy jest atutem Pani Małgorzaty. Na bieżąco posiada informacje na jakim etapie jest załatwianie kredytu i trafnie określa ewentualny czas oczekiwania na zakończenie kolejnego etapu. Gorąco polecam.

Krzysztof F. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
P. Małgorzata gwarantuję profesjonalną pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z wnioskiem i uzyskaniem kredytu zarówno hipotecznego jak i gotówkowego. Co ważne wszystko obywa się szybko i bez zbędnej zwłoki. Wysoka kultura osobista oraz dostępność. Bardzo polecam p. Małgorzatę jako doradcę kredytowego!

Łukasz Ch. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam p. Małgorzatę jako doradcę. Rzetelna, profesjonalna i konkretna pomoc z pełnym objaśnieniem wszelkich niejasności związanych ze sprawami kredytu. Jeszcze raz gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam.

Radosław kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ogromna wiedza, super podejście do klienta, pełen profesjonalizm. Polecam.

Darek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
W związku z profesjonalną pomocą oraz bardzo dobrą współpracą pragnę gorąco polecić usługi pani Małgorzaty Żandarskiej zajmującej się doradztwem finansowym. Dzięki niej podjęłam trafną decyzję, która zakończyła się dla mnie sukcesem.Zawsze mogłam liczyć na porady w momentach w których nie wiedziałam co robić. Na każdym kroku pani Malgorzata wspierala oraz doradzała w związku z tym załatwienie wszelkich dokumentów odbyło się sprawnie i bez większego problemu. Jestem zadowolona ze współpracy i mogę polecić usługi pani Malgorzaty w 100%.

Malgorzata Rekomendacje

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam! Polecam korzystanie z pomocy Pani Małgorzaty. Jest osobą niezwykle kompetentną , posiada ogromny zasób wiedzy o kredytach,oferowanych przez banki. Potrafi doskonale doradzić,na bieżąco informuje o postępach w załatwianiu formalności. Doskonały kontakt i wyjaśnianie bankowych zawiłości pozwala zaoszczędzić czas i zdrowie. Profesjonalizm Pani Małgorzaty jest nieoceniony. Zachęcam do korzystania z pomocy Pani Małgosi,bo naprawdę warto.

Adam kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panią Małgosią współpracowało się bardzo dobrze. Uzyskałem wszystkie potrzebne mojej firmie informacje a ponadto uzyskałem kilka innych, również istotnych. Proces uzyskania kredytu dla firmy przebiegł bez zakłóceń, kontakt bardzo dobry. Polecam!!!

Paweł Kozanko Doradca godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam doradztwo Pani Małgorzaty! Profesjonalista w każdym calu, miła, zawsze uśmiechnięta, do tego cierpliwa i kulturalna. Posiada doskonałą wiedzę o finansach i systemie bankowym, dzięki czemu oszczędziłam wiele czasu i pieniędzy. Dzięki Pani Małgosi wszystko udało się błyskawicznie i z sukcesem załatwić. Indywidualne podejście do klienta, fachowa obsługa oraz duża cierpliwości w odbieraniu wszystkich telefonów i maili. Gorąco polecam.

Dorota Straszak kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy! Pani Małgorzata wykazała się dużą wiedzą i zaangażowaniem dzięki czemu proces związany z wyborem najlepszej dla nas opcji i samym przyznaniem kredytu jak i dotacji, był szybki i przebiegł sprawnie. Coś, co dla nas wydawało się niemożliwe udało się perfekcyjnie zrealizować. Współpraca z takim profesjonalistami to czysta przyjemność. DZIĘKUJEMY!

Joanna i Adrian Kredyt mieszkaniowy, dotacja MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
wszytko na czas, bardzo dobry kontakt, ogromna wiedza polecam.

krzysztof kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam usługi Pani Małgosi, rzetelna i fachowa pomoc przy uzyskaniu kredytu zaowocowała kupnem mieszkania, bardzo miła i przyjemna obsługa. Polecam! :)

Jacek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalistka, zaangażowana w sprawy klienta, operatywna, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i kulturalna. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Dzięki pomocy Pani Małgorzaty wszystko udało się błyskawicznie załatwić. Dzięki za współpracę, gorąco wszystkim polecam.

Zuzanna Doradca warty polecenia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam doradztwo Pani Małgorzaty! Sprawna i rzetelna pomoc; jasna , szybka informacja, bardzo miły kontakt. W efekcie wspaniałej współpracy - oczekiwany postęp zakończony sukcesem. Bardzo dziękuję za pomoc :)

Ewa Sopałowicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo miła i rzetelna współpraca zakończona sukcesem :) Polecam

Beata kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z p. Małgorzatą. Wszystko szczegółowo wyjaśniała i informowała o każdym etapie załatwiania kredytu. Bardzo zaangażowana w swoją pracę. Po rozpoznaniu mojej sytuacji p. Małgorzata Żandarska tak poprowadziła sprawę, że dziś jestem szczęśliwym właścicielem wymarzonego mieszkania. Z czystym sumieniem polecam wszystkim !!

Maksym kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Małgorzatę jako doradcę. Współpraca z Panią Małgorzatą to przyjemność, jest profesjonalna, operatywna i przede wszystkim skuteczna. POZDRAWIAMY

MARCIN I AGNIESZKA KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Małgorzat jest profesjonalnym doradcą finansowym. Bardzo nam pomogła w podjęciu decyzji dotyczącej kredytu hipotecznego na mieszkanie. Miła osobowość, bezpośredni kontakt to oprócz głębokiej wiedzy finansowej dodatkowe atuty tej miłej osoby. Na podstawie rad przez nią udzielonych udałą się nam podjąć optymalną decyzję w sprawie kredytu. Bardzo jesteśmy zadowoleni jej obsługi i z cała odpowiedzialnością możemy ją polecić kążdemu kto nie posiada dostatecznej wiedzy do podjęcia optymalnej decyzji.

Ewa Zarzycka Krydyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Małgorzatę jako doradcę hipotecznego. Pełen profesjonalizm oraz fachowe podejście do klienta. Z dużą cierpliwością odbierała wszystkie telefony i tłumaczyła niezrozumiałe kwestie, bardzo zaangażowana w swoją pracę. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc!

Dawid Dziekujemy za współprace

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Małgosię polecił mi znajomy,przeprowadziła mnie przez wszystkie formalności bardzo szybko i pewnie.Posiada doskonałą wiedzę o finansach i systemie bankowym,dzięki czemu oszczędziłem wiele czasu i pieniędzy.Pełna fachowość,tak powinien działać każdy doradca.

Czosnek Arkadiusz Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Gosię , jest miłą i sympatyczną osobą która jest bardzo cierpliwa. Potrafi wytłumaczyć każdemu nawet takiemu laikowi jak ja (pierwszy kredyt w życiu) cały proces zaciągnięcia kredytu. Oczywiście znalazła najlepszą ofertę jaka była w tym czasie. Wspaniały kontakt, to Pani Gosia dzwoni pierwsza , a nie na odwrót . Jeszcze raz gorąco polecam.

Sławek Tolak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam współpracę z Panią Małgorzatą. Jest profesjonalna, operatywna i przede wszystkim skuteczna.

Barbara Zdunek Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Małgorzatę Żandarską jako doradczynię finansową. To bardzo sympatyczna, profesjonalna i cierpliwa osoba, dzięki której cały proces kredytowania odbył się szybciej.

Paweł kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę śmiało polecić doradztwo finansowe oferowane przez Panią Małgosię. Stojąc przed spełnieniem, jakże trudnego marzenia o własnym mieszkaniu, napotykamy wiele kłopotliwych przeszkód. Jedną z nich jest wybór odpowiedniego banku udzielającego nam kredytu na zakup własnego mieszkania. Pani Małgosia sprawnie tłumaczy zawiłą terminologię bankową, zna wszystkie haczyki bankowe oraz przejrzyście tłumaczy zalety i wady danej oferty. Dzięki Pani Małgosi wybór odpowiedniego banku jest oczywista sprawą. Pani Małgosia towarzyszy w całym procesie udzielania nam kredytu, pomaga uzupełnić wszystkie formularze bankowe, pomaga zgromadzić niezbędne dokumenty i na bieżącą informuje nas o etapie na którym jesteśmy, a także towarzyszy przy podpisaniu umowy w banku. Dzięki pomocy Pani Małgosi spełniłam jedno ze swoich marzeń i wiem, że przy spełnieniu kolejnych będę mogła na Pani polegać.

Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Małgorzatę jako doradcę hipotecznego. Pełen profesjonalizm oraz fachowe podejście do klienta. Z dużą cierpliwością odbierała wszystkie telefony i tłumaczyła niezrozumiałe kwestie, bardzo zaangażowana w swoją pracę. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc!

Żaneta i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalista w każdym calu, miła, zawsze uśmiechnięta, do tego cierpliwa i kulturalna. Wszystko potrafiła jasno i przejrzyście wytłumaczyć. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Dzięki Pani Małgosi wszystko udało się błyskawicznie i dobrze załatwić. Dziękuję za miłą współpracę i wszystkim gorąco polecam.

Mateusz Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą stanowczością i odpowiedzialnością polecam Panią Małgorzatę jako doradcę, anioła stróża przy wyborze kredytu, doborze banku i warunków kredytowania. Osoba z tak dużą wiedzą i zaangażowaniem a co najważniejsze determinacją w ustaleniu jak najlepszych warunków kredytu i cierpliwością wobec klienta doprowadzi klienta do sfinalizowania najbardziej zawiłej sytuacji kredytowej.

Mirosław Kredyt hipoteczny MDM, kredyt na remont mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością polecam Panią Małgorzatę Żandarską jako doradcę ds. kredytów hipotecznych. Bardzo miła, profesjonalna i rzeczowa pomoc przy załatwianiu kredytu hipotecznego!! Gdyby nie Pani Małgorzata nie otrzymalibyśmy dofinansowania MDM, lecz dzięki szybkim załatwieniu formalności udało się na ostatnią chwilę! Duże zaangażowanie, profesjonalizm oraz kultura, żadnych opłat! Z czystym sumieniem polecam wszystkim, tym którzy się jeszcze zastanawiają!!

Iwona i Łukasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam z czystym sumieniem współpracę z Panią Małgosią, bardzo pomaga w formalnościach dotyczących kredytu hipotecznego, można na niej także polegać jeśli chodzi o wytłumaczenie całego procesu uzyskiwania kredytu i zawiłości prawnych. Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgosią, profesjonalistka w swoim zawodzie, świetny kontakt, pomoc w każdej sytuacji, bardzo się angażuje w sprawy klienta zawsze jest do dyspozycji. Z pomocą Pani Małgosi uzyskanie kredytu przebiegło bardzo sprawnie, mało tego Pani Małgosia wynegocjowała świetne warunki. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno ponownie zwrócę się z pomocą do Pani Małgosi . Pomimo różnych trudności i znikomej zdolności kredytowej udało mi się otrzymać kredyt. Pani Małgosia w każdej sytuacji znajduje jakieś rozwiązanie - zawsze skuteczne.Pomogła mi również skonsolidować kredyty jakie miałam w jeden na dużo lepszych warunkach dzięki temu zaoszczędziłam dużo pieniędzy. Profesjonalizm w każdym calu. Polecamy każdemu, kto ma w planie ubiegać się o kredyt.

Jola Kredyt hipoteczny,konsolidacja kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Panią Małgorzatę. Bardzo szybko, sprawnie. Doskonały kontakt.

Konrad M. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Małgorzata jest miłą, sympatyczną, godną zaufania a przede wszystkim bardzo kompetentną osobą. Pomogła mi załatwić kredyt hipoteczny , chociaż mój przypadek był prawie beznadziejny. Wcześniej korzystałam już z pomocy innego doradcy i to była katastrofa. Pani Małgorzata znalazła takie rozwiązanie dzięki, któremu otrzymałam kredyt. Pomogła mi szybko i sprawnie przejść przez wszystkie formalności. Szczerze polecam współpracę z Panią Małgorzatą, równocześnie dziękując za pomyślne załatwienie mojej sprawy.

Aneta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z nieukrywaną przyjemnością polecamy współpracę z Panią Małgorzatą . 100% zaangażowania i profesjonalizmu w trakcie całego procesu pozyskania kredytu hipotecznego. Pytania uzyskały odpowiedź, a wszelkie niejasności zostały rozwiane. Na uwagę zasługuje również otwartość i elastyczność działań. Wszystko to doprawione uśmiechem i bardzo miłą atmosferą podczas każdego ze spotkań. Jeżeli ktoś wymaga rzetelnej, partnerskiej współpracy - szczerze polecam kontakt z Panią Małgorzatą. My ze swojej strony zapewniamy pozytywne rekomendacje i raz jeszcze bardzo dziękujemy.

Jarek i Iwona kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcieliśmy podziękować Pani Małgorzacie za cierpliwość, dodawanie otuchy i pozytywny finał naszej sprawy i przede wszystkim chcielibyśmy polecić tak wspaniałą doradczynię wszystkim zainteresowanym !!!

PaulinaAdrianF KredytGotowkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam wspólpracę z p. Małgorzatą. Pani bardzo pomogła mi przy załatwianiu wszystkich formalności związanych z kredytem hipotecznym na zakup mieszkania. Bardzo profesjonalne i idywidualne podejście do klienta, fachowa obsługa.

Przemysław Krawczyk Serdecznie polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
W zeszłym roku starałem się o kredyt hipoteczny, który otrzymałem. Przez całą procedurę przeprowadzała mnie p. Małgorzata wraz z p. Marcinem Hamalą. Pani Małgorzata była cały czas dostępna, chętnie odpowiadała na moje pytania, wyjaśniała niejasności związane z kredytem. W pełni polecam współpracę z P. Małgorzatą Żandarską.

Tomasz Żelisko Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam wspólpracę z p. Małgorzatą. Wszystko wytlumaczy, przedstawi szereg opcji, wskaze najlepszą. Po wyborze właściwie o nic nie trzeba sie martwić bo p. Malgorzata wszystko już sama zalatwia.

Agnieszka Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem pod wielkim wrażeniem tak profesjonalnego podejścia do sprawy. Wszytko zostało wytłumaczone od początku do końca: wybór banków, oferty, zasady kredytownia, a nawet niezrozumiałe zwroty. Wszytko było załatwiane od ręki. Dzięki doświadczeniu nie tylko otrzymywaliśmy rady dotyczące kredytu, ale także zasad panujących przy kupnie mieszkania. Wszytko rzetelnie poprowadzone w należytym porządku. Serdecznie polecam.

Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam wspólprace z Panią Malgorzata jest osobą godną zaufania pod każdym względem jeśli ktoś może pomóc to tylko ona . Zyczę wszystkim którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu kredytu aby trafili wlaśnie do tego biura

Stuczyńska sylwia Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy małżeństwem kupującym dom. Zarówno nam jak i osobom sprzedającym zależało na czasie więc skorzystaliśmy z pomocy Pani Małgorzaty Żandarskiej. Przejście po wszystkich bankach i zapoznanie się z ofertą kredytową zajmuje wiele czasu, tym bardziej, że należy umówić się wszędzie z osobą od kredytów, ona przygotowuje ofertę potem często konsultuje z centralą swojego banku i konkrety pojawiają się po pewnym czasie. Tu podczas jednego spotkania dowiedzieliśmy się na co musimy zwrócić uwagę przy zapoznawaniu się z ofertą kredytu, jakie fakty są ważne wyborze banku. Dzięki tej wiedzy szybko potrafiliśmy wybrać kredyt spośród bogatej oferty jaką dla nas przygotowano w biurze. Pani Małgosia sprawnie przygotowała dokumenty kredytowe i pilotowała cały proces kredytowy. Bez biegania i straty czasu mieliśmy wszystkie sprawy załatwione łącznie z szybką wyceną rzeczoznawcy. Bardzo dziękujemy za pomoc i polecamy wszystkim ceniącym kompetencje, fachowość a także ludzkie podejście urzędnika.

Dorota i Rafał Informacja i pomoc w uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %