Malwina Lis

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 665088934 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jestem doświadczoną ekspertką kredytową - odpowiadam na pytania z zakresu kredytów.

Pomagam poznać ofertę kredytów bankowych funkcjonujących na rynku. Analizuję szczegóły i przedstawiam porównanie kredytów - tak, żeby mój Klient otrzymał kredyt na najlepszych warunkach.

Przygotowuję wszelkie formalności i dokumenty wymagane przez banki w procesie uzyskiwania kredytu. Wnioski składam do kilku banków, żeby moi Klienci mieli pewność otrzymania kredytu i najlepszych warunków.

Aby wiedzieć jaką kwotę kredytu może otrzymać Klient wyliczam również zdolność kredytową.

 

Swoje obowiązki wykonuję z dużym oddaniem, sumiennością i pasją. Dokładnie poznaję oczekiwania, potrzeby, możliwości i przyszłościowe plany swoich Klientów, aby jak najlepiej dopasować plan działania i wybór oferty. Wnikliwie tłumaczę wszystkie zawiłości i niejasności w zapisach umowy.

Wiedzę i doświadczenie zdobywałam pracując w bankach i instytucjach finansowych, poznając specyfikę przyznawania kredytów, procedury i procesy kredytowe. Dzięki zdobytej wiedzy i nabytych przez lata znajomości, mam przewagę w skutecznym i szybkim procesowaniu kredytów.

Obsługuję zarówno firmy i Klientów indywidulanych. Specjalizuję się głównie w kredytach hipotecznych i gotówkowych.

Realizacja celów i marzeń moich Klientów, jest moją osobista radością i motorem do dalszych działań. Zadowolenie z współpracy jest dla mnie niezwykle ważne i sprawia wielką satysfakcję.

 

Zależy mi, aby Klienci potrafili dzięki mojej pomocy dokonać słusznego i najkorzystniejszego dla siebie wyboru.

 

Jeśli potrzebujesz kredytu, konsultacji w tym zakresie skorzystaj z mojej pomocy. Oszczędzisz swój czas i zwiększysz szanse na uzyskanie kredytu.

Moje usługi są bezpłatne

Kontakt do mnie:

Tel: 665 088 934

E-mail: [email protected]

 

Jak wygląda współpraca ze mną :

·         Początek, czyli Twój krok. Skontaktuj się ze mną! Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, formularza kontaktowego, e-maila. Ja tego nie mogę zrobić bez Twojej zgody z uwagi na RODO. Podczas pierwszej rozmowy poinformuję Cię o zasadach naszej współpracy.

 

·        Pierwsze spotkanie. Dbam o przyjazne nawiązanie relacji. Staram się, aby Klienci czuli się komfortowo. Ważne jest dla mnie obustronne zaufanie i wzajemny szacunek. Podczas rozmowy omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania, sprawdzimy zdolność kredytową, opracujemy plan działania, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie kredytu.

 

·        Przygotowanie oferty.  Znając dobrze Twoje oczekiwania i możliwości przygotuję dla Ciebie kilka propozycji dostępnych na rynku ofert. 

 

·        Prezentacja ofert. To Ty, drogi Kliencie podejmujesz decyzje, która oferta jest dla Ciebie najlepsza!  Moją rolą jest Ci w tym pomóc i pokazać mocne i słabe strony każdej z nich. Wskaże czym się różnią, jakie poniesiesz koszty jednorazowe i okresowe, jakie dodatkowe warunki należy spełnić, aby uzyskać w całym okresie daną marżę itp.

 

·        Przygotowanie wniosku. Czas na formalności. Na tym etapie możesz liczyć na pomoc w uzupełnieniu wszystkich druków, skompletowaniu dokumentów i dostarczeniu ich do banków.

 

·        Nadzór i negocjacje. To ważny czas. Bieżące monitorowanie procesu i szybkie odpowiedzi na wszelkie zapytania analityków skracają okres oczekiwania na decyzję. Wszelkie problematyczne kwestie negocjuję, dbając o jak najlepsze warunki dla moich klientów.

  

·        Analiza decyzji kredytowej i umowy. Otrzymałeś decyzję, zakładam że z moją pomocą jest pozytywna. Możemy teraz ponegocjować cenę kredytu i obniżyć prowizję lub marżę. To także czas na zapoznanie się z zapisami umowy kredytowej i wszystkich warunków do jej podpisania, uruchomienia środków, a następnie do spełnienia w okresie spłaty.  

 

·        Podpisanie umowy. Jeśli akceptujesz warunki i zapisy umowy, mogę umówić Cię na jej podpisanie. Jeśli sobie tego życzysz, mogę Ci towarzyszyć. Będziesz czuł się bezpiecznie, a ja dopilnuję aby wszystko odbyło się wg. wcześniejszych ustaleń.

 

·        Uruchomienie kredytu i dalsza współpraca. Moja pomoc trwa nadal. Pomogę Ci spełnić warunki banku i uruchomić kredyt. Będę też przypominać o okresowych obowiązkach wobec banku. Jestem do dyspozycji w każdym momencie, jeśli tylko wyrazisz na to zgodę i będziesz potrzebował mojego wsparcia.

 

Doświadczenie

Posiadam ponad 12 letnie doświadczenie w branży finansowej.

 

2005-2007

Lukas Bank S.A. To tu zaczęła się moja przygoda z finansami. Początkowo zajmując się sprzedażą kredytów gotówkowych i kart kredytowych. Szybko awansowałam na specjalistę w tym zakresie, obsługując także dodatkowe kampanie sprzedażowe partnerów biznesowych. Ostatnie kilka miesięcy mojej pracy spędziłam szkoląc nowych pracowników.

2007-2011

SKOK Wspólnota- Przez 5 lat obsługiwałam członków Kasy w zakresie wszystkich oferowanych produktów. Ponadto praca ta poszerzyła moje doświadczenia o analizę i weryfikację wniosków kredytowych oraz podejmowanie decyzji kredytowych w ramach uprawnień

2012-2018  

Niezależny Doradca Finansowy, własna działalność gospodarcza. To czas kiedy poszerzyłam ofertę także o produkty hipoteczne. Nawiązałam współpracę z Expander Advisors Sp z o.o. mając dostęp do wszystkich banków i całej gamy produktów kredytowych i ubezpieczeniowych

2018 –

W chwili obecnej dołączyłam do grona Sprawdzonych Ekspertów Finansowych przy współpracy z Spółdzielnią ANG

 

Poprzez lata pracy w bankach współpracowałam także z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi tj. Ergo Hestia, Skandia, Axa, Allianz i wiele innych, poznając produkty i specyfikę ubezpieczeń.  Począwszy od ubezpieczeń życiowych, turystycznych, od utraty pracy po produkty ubezpieczeniowo-inwestycyjne. 

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2009 2014 Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Kierunek: Finanse i Rachunkowość Specjalizacja: Rynki Finansowe i Bankowość

Atuty eksperta

Moje zalety:

 • Kompleksowa obsługa. Już nie musisz chodzić do wszystkich banków, aby porównać oferty. Zrobię to za Ciebie i zajmę się wszystkimi formalnościami. Dodatkowo polecę Ci osoby, z kórymi wspólpracuję np.notariusza, rzeczoznawcę majątkowego, prawnika ds nieruchomości.
 • Skutecznośc. Moja wiedza i doświadczenie przekłada się na ilość i jakość uruchomionych kredytów.
 • BezpieczeństwoPrzedstawiam prodkukty i usługi tylko sprawdzonych i warygodnych instytucji finansowych.
 • Mobilność. Jestem dostepna w biurze, ale także moge dojechać w dowolne wskazane przez Ciebie miejsce.
 • Dyspozycyjność. Jestem do dyspozycji 6 dni w tygodniu niemal o każdej porze. 
 • Oszczędność czasu. Współpracując ze mną, masz możliwośc porównania wielu ofert w jednym miejscu. Dodatkowo będę je dla Ciebie negocjować.

Przykłady opisanych spraw

Przez lata swojej pracy jako eksperta kredytowego sfinansowałam pozytywnie około 100 spraw kredytowych.

 

 • kredyty na zakup mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego
 • kredyty na budowę domu
 • kredyty dla osób zarabiających za granicą
 • kredyty konsolidacyjne
 • kredyty dla osób o niskiej zdolności kredytowej i słabej historii
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty gotówkowe dla firm
 • kredyty dla profesjonalistów (lekarze, prawnicy, notariusze)

 

Wybrane rekomendacje

Pełen profesjonalizm w jakości świadczonych usług!!! Dziękuję za rzetelną i kompetentną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, zatem- jak kredyt to tylko z Panią Malwiną :-)

Marcin S zakup mieszkania

Polecam panią Malwinę wszystkim osobom, którzy starają się uzyskać kredyt w banku. Pani Malwina jest prawdziwą ekspertką kredytową!!! Zaufałam jej od samego początku i nie zawiodłam się. Profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pomogła wybrać najlepszy kredyt spośród wielu produktów dostępnych na rynku. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Malwiny i będę polecać Panią Malwinę każdemu, bo naprawdę warto!!! Pani Malwino, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Aneta S kredyt hipoteczny na mieszkanie z rynku wtórnego

Pani Malwina jest osobą dobrze zorientowaną na rynku kredytowym i angażuję się całym sercem w sprawy klienta. Pomogła mi z dopasowaniem kredytu, nie ograniczała mnie w informacjach, przedstawiała mi kilka różnych propozycji i wyjaśniła jakie są różnice. Jak już byłam zdecydowana na podpisanie umowy i wyszła w ostatniej chwili jakaś promocja to Pani Malwina od razu telefon i momencik jeszcze jedną mam propozycję dla Pani 🙂 Najbardziej zaskoczyła mnie sytuacja która miała zajście po upływie roku po podpisaniu umowy z kredytodawcą. Zadzwoniła do mnie Pani Malwina z nową jeszcze lepszą propozycją mojego kredytu. Ja pewnie nic z tym kredytem bym nie zrobiła bo wiadomo ani czasu ani głowy do tego człowiek nie ma żeby szukać i porównywać a dzięki Pani Malwinie nie dość że będę mniej musiała spłacić to w dodatku w krótszym czasie. Dzięki Pani Malwinie zaoszczędziłam swój czas, nerwy i pieniądze.

Małgorzata S. kredyt gotówkowy

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnej obsługi i znajomości rynku przez Panią Malwinę Lis. Pełen profesjonalizm,wszystkie zawiłości wytłumaczone rzetelnie do końca. Z wielka przyjemnością szczerze polecamy każdemu jej usługi. Dziękujemy za pomoc.

Małżeństwo z Kiełczowa kredyt hipoteczny

Moja współpraca z Panią Malwiną Lis była czystą przyjemnością. Bardzo dokładnie i w sposób przejrzysty przedstawiła mi oferty kredytowe i to, co się z nimi wiązało, pomogła wybrać dla mnie najlepszą z dostępnych. Wszelkie formalności z mojej strony zostały ograniczone do minimum. Z całego serca polecam współpracę z Panią Malwiną wszystkim, którzy zastanawiają się, gdzie się udać po pomoc w sprawach kredytowych

Marcin z Wrocławia Kredyt na zakup mieszkania

Polecam każdemu usługi Pani Malwiny jako doradcy finansowego za zaangażowanie, profesjonalizm i fachową pomoc. Duży atut to dostępność do Pani Malwiny -można dzwonić, pisać o każdej porze dnia i liczyć na szybką i zwięzłą odpowiedź. Pani Malwino, dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i życzymy wielu sukcesów

Dorota W. Kredyt na budowę domu