Malwina Lis

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 665088934 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Od początku współpraca z panią Malwiną układała się bardzo profesjonalnie i merytorycznie. Z racji na brak czasu co dotyczy większości z nas w dzisiejszych czasach zależało mi na tym aby osoba która zawodowo pomaga w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań kredytowych była wiarygodna i potrafiła dobrze, rzetelnie przedstawić możliwości w oparciu o przedstawione założenia. Z Panią Malwiną spotkałem się 1 raz a potem wszystkie oferty propozycje przez tel i na mailu. Bardzo szybka reakcja, zawsze dostępna, z nowymi rozwiązaniami to właśnie Malwina. Jako osoba która w przeszłości nieraz posiłkowała się różnymi kredytami mogę jasno powiedzieć, że z p. Malwiną współpracowało mi się najlepiej. Finalnie, produkty który wybrałem spełnia moje oczekiwania i jest najkorzystniejszym rozwiązaniem na rynku w danej chwili.

Michał G kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm w jakości świadczonych usług!!! Dziękuję za rzetelną i kompetentną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, zatem- jak kredyt to tylko z Panią Malwiną :-)

Marcin S zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam panią Malwinę wszystkim osobom, którzy starają się uzyskać kredyt w banku. Pani Malwina jest prawdziwą ekspertką kredytową!!! Zaufałam jej od samego początku i nie zawiodłam się. Profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pomogła wybrać najlepszy kredyt spośród wielu produktów dostępnych na rynku. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Malwiny i będę polecać Panią Malwinę każdemu, bo naprawdę warto!!! Pani Malwino, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Aneta S kredyt hipoteczny na mieszkanie z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Malwina jest osobą dobrze zorientowaną na rynku kredytowym i angażuję się całym sercem w sprawy klienta. Pomogła mi z dopasowaniem kredytu, nie ograniczała mnie w informacjach, przedstawiała mi kilka różnych propozycji i wyjaśniła jakie są różnice. Jak już byłam zdecydowana na podpisanie umowy i wyszła w ostatniej chwili jakaś promocja to Pani Malwina od razu telefon i momencik jeszcze jedną mam propozycję dla Pani 🙂 Najbardziej zaskoczyła mnie sytuacja która miała zajście po upływie roku po podpisaniu umowy z kredytodawcą. Zadzwoniła do mnie Pani Malwina z nową jeszcze lepszą propozycją mojego kredytu. Ja pewnie nic z tym kredytem bym nie zrobiła bo wiadomo ani czasu ani głowy do tego człowiek nie ma żeby szukać i porównywać a dzięki Pani Malwinie nie dość że będę mniej musiała spłacić to w dodatku w krótszym czasie. Dzięki Pani Malwinie zaoszczędziłam swój czas, nerwy i pieniądze.

Małgorzata S. kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Malwinę jako doradce kredytowego. Miałem okazję korzystać z jej usług i potwierdzam jej wiedzę na temat aktualnych ofert oraz zaangażowanie w negocjowanie warunków kredytu z bankiem. Dzięki Pani Malwinie mam poczucie, że skorzystałem z aktualnie najlepszej dla mnie oferty (lepszej niż mógłbym uzyskać podczas samodzielnych negocjacji), a także zaoszczędziłem czas, który musiałbym poświęcić na samodzielne analizy. Jeszcze raz szczerze polecam.

Tomasz B. kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Malwinę jako doradcę finansowego za zaangażowanie, fachową pomoc oraz profesjonalizm. Pani Malwina pomogła mi znaleźć właściwy bank, który udzielił mi kredytu na bardzo dobrych warunkach ale również doskonale wyjaśniła mi wszystkie pojęcia teoretyczne związane z kredytami oraz mechanizmy funkcjonowania ich w praktyce. Pani Malwino, dziękuję za pomoc i życzę sukcesów!!

Lidia z Wrocławia zakup mieszkania z wykończeniem

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Malwina jest osobą rzetelną, kompetentną i potrafiącą dopasować ofertę kredytową do klienta i jego potrzeb. Świetnie rozumie potrzeby klienta. Znajomość rynku pozwala jej na odpowiednie dopasowanie właściwej oferty dla klienta

Marcin Z. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią Malwiną. Pełne zaangażowanie z jej strony, profesjonalizm i skuteczne negocjacje pozwoliły mi otrzymać kredyt na miarę moich wygórowanych oczekiwań. Polecam w stu procentach i dziękuję za wszystko!

Krzysztof B. kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Malwina jest osobą sympatyczną i cierpliwą, a przede wszystkim bardzo kompetentną. Pomogła nam wybrać i wynegocjować z bankiem kredyt na dobrych warunkach, załatwiając po drodze wszelkie formalności i potrzebne dokumenty. Bardzo miło wspominamy współpracę i polecamy z czystym sumieniem.

Mariusz i Maria pożyczka hipoteczna - konsolidacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem zadowolony z usług Pani Malwiny. Była za bieżąco z warunkami kredytów oferowanych przez banki i potrafiła rzetelnie wyjaśnić wszelkie wątpliwości i zawiłości ofert. Udało mi się dzięki temu zaoszczędzić mnóstwo czasu, stresu i bieganiny.

Maciej z Wrocławia kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnej obsługi i znajomości rynku przez Panią Malwinę Lis. Pełen profesjonalizm,wszystkie zawiłości wytłumaczone rzetelnie do końca. Z wielka przyjemnością szczerze polecamy każdemu jej usługi. Dziękujemy za pomoc.

Małżeństwo z Kiełczowa kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zgłosiliśmy się do Pani Malwiny, ponieważ stanęliśmy przed decyzją kupna domu i potrzebowaliśmy kredytu hipotecznego. Pani Malwina już na pierwszym spotkaniu potrafiła wypunktować wady / zalety konkretnej oferty pod kątem danej osoby oraz precyzyjnie oszacować koszty okołokredytowe. Sam proces składania wniosku w banku za pośrednictwem Pani Malwiny przebiegł bardzo sprawnie. Pani Malwina wszystko wyjaśniła i znalazła najlepszą ofertę w danym momencie na rynku. Duży atut to dostępność Pani Malwiny – można dzwonić, pisać o każdej porze dnia i liczyć na szybką i zwięzłą odpowiedź. Samo kompletowanie dokumentów nie jest problemem, gdy doradca kredytowy powie kiedy, co i gdzie. Pani Malwina potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Jej profesjonalizm w kontakcie z klientem oraz terminowość zasługuje na pochwałę. Jesteśmy w pełni zadowoleni z samego kontaktu jak i warunków kredytowych które otrzymaliśmy dzięki Pani Malwinie. Polecamy każdemu kto stara się o uzyskanie kredytu hipotecznego

Kasia i Michał kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Moja współpraca z Panią Malwiną Lis była czystą przyjemnością. Bardzo dokładnie i w sposób przejrzysty przedstawiła mi oferty kredytowe i to, co się z nimi wiązało, pomogła wybrać dla mnie najlepszą z dostępnych. Wszelkie formalności z mojej strony zostały ograniczone do minimum. Z całego serca polecam współpracę z Panią Malwiną wszystkim, którzy zastanawiają się, gdzie się udać po pomoc w sprawach kredytowych

Marcin z Wrocławia Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i udzielonej nam pomocy przez Panią Malwinę Lis. Kontakt i spotkania z Panią Malwiną były czystą przyjemnością, a przekazywane informacje zostały przekazane w bardzo jasny i przejrzysty sposób. Formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum, do tego stopnia, że po skompletowaniu dokumentów zjawiliśmy się na umówionym spotkaniu w banku na podpisanie umowy. Na pytania zadawane w dzień i w nocy Pani Malwina była gotowa odpowiedzieć, rozwiać wątpliwości i doradzić przedstawiając mocne i słabe strony oferty banków. Tak jak nam została Pani polecona i my polecimy Panią kolejnym osobom walczącym o własny kąt. Dziękujemy za pomoc i życzliwość i polecamy się na przyszłość !

Ania i Arek Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga wybrać najlepszą ofertę, rozwiązuje trudne i skomplikowane sytuacje. Załatwia wszelkie formalności wręcz w błyskawicznym tempie, szczegółowo tłumaczy przebieg procesu w uzyskania kredytu, a wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Pani Malwina to osoba godna zaufania i polecenia. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Pani Malwiny.

Kasia K. Kredyt na zakup nieruchomości w budowie i dokończenie budowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam każdemu usługi Pani Malwiny jako doradcy finansowego za zaangażowanie, profesjonalizm i fachową pomoc. Duży atut to dostępność do Pani Malwiny -można dzwonić, pisać o każdej porze dnia i liczyć na szybką i zwięzłą odpowiedź. Pani Malwino, dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i życzymy wielu sukcesów

Dorota W. Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pani Malwina jest miłą i kompetentną osobą, znająca się na swoim fachu. Mimo naszej słabej zdolności kredytowej potrafiła rozwiązać ten problem i doprowadzić do uzyskania kredytu takiego jakiego potrzebowaliśmy na najlepszych warunkach. Była zawsze do naszej dyspozycji. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za zaangażowanie i szczerze polecamy jej usługi

Renata i Piotr z Kiełczowa Zakup i remont mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wszystkim Panią Malwinę. Dzięki niej spełniły się nasze marzenia związane z budową domu. Inni doradcy rozkładali ręce, a Pani Malwina znalazła sposoby na otrzymanie kredytu. Jest przemiłą osobą, zawsze służy pomocą i nie kończy swojej współpracy na podpisaniu umowy. Z czystym sumieniem polecamy

Agata z Trzebnicy Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Malwina Lis skutecznie pomogła nam w zakupie nieruchomości. W pierwszej kolejności przeanalizowała naszą sytuację finansową i zaproponowała refinansowanie posiadanego kredytu. W kolejnym etapie doradziła i pomogła przeprocesować kredyt hipoteczny. Wszystkie czynności przeprowadzone zostały w zgodzie z etyką, prawem, a także przy pełnym zaangażowaniu i zrozumieniu ze strony Pani Malwiny. Pani Malwina wyjaśniła nam cały proces, rzetelnie przedstawiła możliwe rozwiązania, i co najważniejsze była w stanie szybko i skutecznie reagować na nieprzewidziane sytuacje. Serdecznie polecamy.

Natalia i Michał z Wilczyc Kredyt na zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 66 %