Marcin Chłopek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 723188852 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z panem Marcinem miło się współpracuje. Bardzo dobry kontakt. Nie zaniedbuje klientów. Kredyt uzyskany praktycznie bezproblemowo.

Piotr Kredyt na działkę

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pełen profesjonalizm i pozytywne nastawienie, tak można opisać Pana Marcina. Polecam wszystkim tym, którzy potrzebują fachowej pomocy w bardzo dobrej atmosferze. Osobiście polecę znajomym i najbliższym. Pozdrawiam.

Marcin Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam z całego serca. Pan Marcin szybko, sprawnie i z pełnym zaangażowaniem pomógł mi opanować dość ciężką sytuację. Załatwił wszelkie formalności w bardzo krótkim czasie. Jedyne co musiałem zrobić to złożyć podpis na umowie, sporządzonej na dogodnych warunkach.

Mateusz Konsolidacja

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcina Chłopka. Starałem się o kredyt na mieszkanie, Pan Marcin przedstawił mi oferty z 5 różnych banków i profesjonalnie wyliczył wszelkie koszty w każdej opcji. Dzięki tak dokładnej analizie mogłem wybrać najlepszą opcję która była nieporównywalnie lepsza od innych. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu Pana Marcina nie było żadnych problemów przy załatwianiu formalności z bankiem. Kontakt z Panem Marcinem jest wzorowy podczas naszych kilku spotkań w trakcie rozmów nie odbierał telefonów co uważam za bardzo profesjonalne podejście do klienta. Warto również dodać, że zawsze oddzwania i odpowiada na wszelkie pytania mailowe. Bardzo mocno rekomenduję współpracę z Panem Marcinem ponieważ w pełni spełniła moje oczekiwania.

Tomasz Piwowarski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcina. Pomógł mi w bardzo krótkim czasie uporać się ze wszystkimi formalnościami dotyczącymi kredytu a jak wiadomo nie zawsze jest to tak zrozumiałe dla klienta jak nam się wydaje. Wykazał się przy tym pełnym profesjonalizmem, rzetelnością i wielkim zaangażowaniem. Pan Marcin to człowiek z ogromną cierpliwością i wysoką kulturą osobistą, posiadający szeroką wiedzą z zakresu kredytów. Pomocny, uczciwy i zawsze pod telefonem. Jeśli kredyt- to tylko u Pana Marcina!Najlepszy w swoim fachu!

Iwona kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 25 %
Dziękujemy że trafiliśmy w ręce opiekuna Marcina Chłopka, który pomógł nam w kilku kredytach nie tylko hipotecznych ale i gotówkowych. Dziękujemy że zawsze o każdej godzinie jest dyspozycyjny dla swoich klientów A przede wszystkim sympatia od niego płynąca daje poczucie swobody podczas całego etapu kredytowania. Polecamy i będziemy polecać dalej. Dziękujemy za wszystko.

Marcin i Katarzyna Porzak Marcin Chłopek

Przydatność rekomendacji: 25 %
Wydawało nam się, że jesteśmy w sytuacji beznadziejnej, zupełnie bez wyjścia. Kredyty zaciągnięte w przeszłości uniemożliwialy wzięcie kredytu hipotecznego. Mimo to, postanowiliśmy spróbować zadziałać i nie zawiedlismy się. Znaleźliśmy Pana Marcina w internecie i od pierwszej rozmowy dał nam nadzieję na zdobycie kredytu na zakup mieszkania. Pokazał nam, że niemożliwe nie istnieje i swoim pozytywnym podejściem zaraził nas i zachęcił do działania. Rzetelność i profesjonalizm to jego najlepsze cechy. Pomagał nam na każdym etapie, udzielając pomocy nawet po godzinach pracy. Polecamy z całego serca usługi Pana Marcina, bo dzięki niemu cieszymy się od niedawna własnym mieszkaniem i możemy się usamodzielnic. :-)

Nina i Paweł Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Doskonały kontakt - maksymalny profesjonalizm. Sprawy zostały załatwione w sposób szybki i łatwy. Kredyt udzielony przez bank w 4 tygodnie.

Wojciech i Elżbieta Kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny

Przydatność rekomendacji: 75 %
W połowie listopada nawiązaliśmy kontakt z Marcinem. W ostatnim tygodniu grudnia kredyt został uruchomiony. Równolegle uruchomiliśmy przy Jego wsparciu kredyt gotówkowy. Więcej nic nie trzeba dodawać. Przez 5 tygodni Marcin był dla nas dostępny praktycznie przez cały czas, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Nie stanowiła problemu odległość z Lublina do Warszawy. Z usług i wiedzy Marcina z pewnością skorzystamy jeszcze nie raz!

Paulina i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 35 %
Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Marcina, potrzebowałem nisko oprocentowanego kredytu gotówkowego i Pan Marcin znalazł mi odpowiedni produkt. Zdecydowanie najlepszy doradca finansowy jakiego znam!!! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług pana Marcina. Właśnie jesteśmy w trakcie wybierania kredytu na zakup auta. Polecam!!!

Marcin Nawrocki Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy współpracę z Panem Marcinem. Po pierwsze jest z Nim kontakt, odbiera telefony, odpisuje na maile i dotrzymuje ustalonych terminów. Po drugie ma bardzo dobre kontakty z osobami pracującymi w bankach i wiele rzeczy udało się ustalić przez telefon siedząc w biurze u Pana Marcina. Po trzecie Pan Marcin udziela wielu kredytów i od strony formalnej pomógł nam od A do Z. Ostatecznie uzyskaliśmy kredyt hipoteczny w kwocie, która była Nam potrzebna. Polecamy.

Łukasz A. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 54 %
Od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem - towarzyszył nam Pan Marcin i udzielał wszystkich niezbędnych wskazówek. Korzystając z jego usług oszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów. Profesjonalny i zawsze gotowy do pomocy. Miła atmosfera i pełne zrozumienie potrzeb klienta :) Polecamy w 100%.

Ania i Łukasz Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 63 %
Muszę przyznać że załatwienie kredytu z panem Marcinem to sama przyjemność. Jest to doradca o wysokiej kulturze osobistej, rzetelny, uczciwy, z dużą znajomością zagadnień finansowych. Wszystkie formalności związane z przyznaniem kredytu począwszy od skompletowania dokumentów, poprzez wypełnienie wniosku o udzielnie kredytu aż do podpisania umowy pan Marcin załatwia sprawnie i profesjonalnie. Przez cały proces bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mailowy. Z pełną odpowiedzialnością polecam fachowego doradcę jakim jest pan Marcin Chłopek. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Marcinem.

Tomasz D Kredyt obrotowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jeżeli potrzebujesz doradcy finansowego to Pan Marcin jest osobą, której szukasz. Przy załatwianiu kredytu na zakup mieszkania Pan Marcin przedstawił nam najbardziej korzystne propozycje, spośród tych oferowanych na rynku bankowym.Wszystkie formalności i sprawy papierkowe załatwił sprawnie i bardzo profesjonalnie. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina wszystkim, którzy nie mają zbyt dużo czasu i nie orientują się w zawiłościach bankowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy każdemu.

Anna i Robert Wiśniewscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 54 %
Zbudowaliśmy dom marzeń. Zniechęceni szukaniem idealnego finansowania inwestycji zwróciliśmy się do Pana Marcina, poleconego przez zadowolonych znajomych. W sposób bardzo zaangażowany pomógł wybrać najlepszą ofertę kredytową, cierpliwe przebrnąć przez gęstwinę paragrafów i stosy potrzebnych dokumentów i wynegocjować umowę. Kontakt "poza kredytowy" utrzymujemy do dziś. Pana Marcina możemy polecić każdemu, bo poza doskonałą znajomością tematu cechuje go wysoka kultura osobista. Dziękujemy i zapraszamy na "parapetówkę" ;-)

Sylwia i Piotrek Umowa kredytowa

Przydatność rekomendacji: 47 %
Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić współpracę z Marcinem Chłopkiem. Nienaganna kultura osobista, rzetelność i sumienność a co najważniejsze "pomocna dłoń" sprawiają że formalności związane z procesem uzyskania kredytu nie powinny sprawić nikomu problemu. Pan Marcin Chłopek w razie potrzeby pomaga również w formalnościach po udzieleniu kredytu. Serdecznie polecam!

Anna Osoba godna polecenia

Przydatność rekomendacji: 42 %
Profesjonalizm z jakim spotkałem się podczas załatwiania kredytu w każdym momencie umacniał mnie w przekonaniu że trafiłem do odpowiedniej osoby. Polecam z pełnym uznaniem.

Artur Kwiecień Kredyt

Przydatność rekomendacji: 44 %
Na początku ubiegłego roku doszliśmy do wniosku,że potrzebujemy kredytu który pomógłby naszej firmie lepiej się rozwijać. Pan Marcin podsunął nam pomysł firmowego kredytu obrotowego,który okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki Panu Marcinowi formalności,które nas początkowo przerażały,zostały ograniczone do niuezbędnego minimum i wszystko odbyło się szybko i bardzo konkretnie. Nasza firma wiele dzięki temu zyskała. Po pewnym czasie, z powodów niezależnych od nas, znaleźliśmy się w dosyć ciężkiej sytuacji. Bardzo szybko potrzebowaliśmy sporego 'zastrzyku' gotówki. Jeden telefon do Pana Marcina wystarczył, żeby załatwił to,co wydawało nam się niemożliwe. Po dwóch dniach już byliśmy w banku na podpisaniu umowy o kredyt. W chwili obecnej jesteśmy na etapie negocjacji z bankiem o podwyższenie limitu na kredycie obrotowym, co pomoże naszej firmie prężniej się rozwijać i lepiej funkcjonować. Nad wszystkim pieczę trzyma oczywiście Pan Marcin. Jego szybkość działania,pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę klienta jest zawsze na sto porocent. Możemy polecić Pana Marcina i jego zespół każdemu, kto potrzebuje pomocy wykwalifikowanych specjalistów i doradców finansowych.

B. i M. Kowalowie kredyt obrotowy i hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 45 %
100% skuteczność, pełny profesjonalizm, wysoka kultura osobista i zawodowa! Wzięliśmy wraz z żoną kredyt na zakup nieruchomości i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Marcinem. Z całą pewnością, jeśli zaistnieje taka potrzeba prywatna, rodzinna czy też np. zaciągnięcia kredytu inwestycyjnego na rozwój fimy - bez wahania zwrócę się do Pana Marcina. Ponadto jest super Szefem, grupa doradców, którymi kieruje Pan Marcin - to najwyższej klasy specjaliści, a co bardzo ważne, skromni i mili ludzie, którym można zaufać.

Jolanta i Bogusław Dyrda kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 37 %
Polecam wszystkim Pana Marcina Chłopka. Przy kredycie wszelkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie. Pan Marcin załatwił wszystkie sprawy papierkowe szybko i sprawnie podchodząc do tematu rzetelnie i solidnie. Pełen profesjonalizm.

Dawid Szymczuk kredyt

Przydatność rekomendacji: 46 %
Byliśmy z mężem w trudnej sytuacji, która wydawała nam się bez wyjścia. Pan Marcin, dzięki swojemu doświadczeniu, podsunął kilka rozwiązań. Mieszkamy poza Lublinem, jednak to nie stanowiło żadnego problemu - Pan Marcin załatwiał wszystkie sprawy "papierkowe" i przyjeżdżał z nimi do nas do domu (było to dla nas dodatkowy plus). Obecnie zastanawiamy się nad kolejnym kredytem i na pewno zwrócimy się o pomoc do tak rzetelnego, uczciwego i sympatycznego Doradcy jakim jest Pan Chłopek. Szczerze polecamy wszystkim osobom, chcącym wziąć kredyt, aby skorzystały z usług Pana Marcina, bo naprawdę warto.

Aneta i Zbigniew kredyt

Przydatność rekomendacji: 42 %
Good to find an epxret who knows what he's talking about!

Genevieve Genevieve

Przydatność rekomendacji: 28 %
Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marcina. Potrzebowałem szybkiego kredytu na zakup mieszkania. Otrzymałem w bardzo krótkim czasie od Pana Marcina kilka propozycji z różnych banków oraz informacje dotyczące zalet i wad poszczególnych kredytów. Pełen profesjonalizm ułatwił mi podjęcie decyzji. Bardzo miła współpraca.

Jaromir Jarecki Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 40 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z p. Marcinem. Wszelkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie. Jest to doradca rzetelny,solidny i godny polecenia.

Dorota i Grzegorz Wieczorkowscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 28 %
Staraliśmy się o kredyt na zakup mieszkania od SSM i mieliśmy dwa tygodnie na załatwienie kredytu. Otrzymaliśmy od P.Marcina trzy konkretne propozycje i wybraliśmy ofertę PKO BP, która spełniała nasze oczekiwania tj szybkość decyzji i minimum formalności. Byliśmy b. zadowoleni z obsługi i polecamy P.Marcina.

Magdalena i Włodek Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 43 %