Fira

Marcin Fira

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667985243 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Marcin sprawnie i szybko poprowadził sprawę wniosku kredytowego. Dobry kontakt, profesjonalne podejście do tematu. Polecam współpracę z Panem Marcinem.

Rafał K. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-02-07

Przydatność rekomendacji: 80 %
Mieliśmy szczęście trafić na Pana Marcina. Dzięki jego doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu bez problemu udało się nam osiągnąć założone cele. Serdecznie polecamy!

Kamil i Kasia RNS

Data dodania: 2012-10-12

Przydatność rekomendacji: 66 %
Miałem możliwość współpracować z Panem Marcinem w kwesti uruchomienia kredytu w programie RNS. Cały proces przedstawiania oferty jak i składania i monitorowania wniosków odbył się bardzo profesjonalnie. Doradca na bieżąco informował mnie o postępie prac i o konieczności dostarczania dokumentów. Cieszę się, że spędzony wspólnie czas i współpraca zaowocowała w uruchomienie kredytu, który wg. mojej opinii jest dla mnie najoptymalniejszy.

Tomek Wojciechowski Kredyt w progniamie RNS

Data dodania: 2012-10-01

Przydatność rekomendacji: 55 %
Profesjonalizm i doradztwo Pana Marcina są na najwyższym poziomie co w znacznym stopniu pomogło mi przejść "wyboistą" drogę do uzyskania kredytu hipotecznego. Gdyby nie Pan Marcin nie sądzę abym była w chwili obecnej szczęśliwą posiadaczką własnego mieszkania, ponieważ pomógł mi i skrócił cały proces przez który w pierwszej fazie chciałam przejść sama a co niestety mnie przerosło. Gorąco polecam i zachęcam do współpracy.

Basia Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-03-07

Przydatność rekomendacji: 60 %
Współprace z Panem Marcinem oceniam bardzo pozytywnie. Jego umiejętności i doświadczenie zawodowe pozwoliły na szybkie uzyskanie odpowiedniego kredytu hipotecznego.Pan Marcin jest osobą bardzo kompetentną i zaangażowaną w pracę. Jest to stanowisko wymagające odpowiedzialności i stawiające wysokie wymagania w zakresie znajomości zagadnień związanych z prawem bankowym. Gdybym sama miała dokonać symulacji odpowiedniego kredytu to przyznam, że nie potrafiłabym niczego odpowiedniego dla siebie znaleźć, nie mówiąc juz o tym, czy w ogóle uzyskanie przeze mnie kredytu hipotecznego byłoby możliwe. Pan Marcin jest osobą bardzo rzetelną, zorganizowaną, poświęca bardzo dużo czasu dla klienta. Polecam współprace z Panem Marcinem- zawsze kończy się sukcesem.

Małgorzata Lis kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-03-05

Przydatność rekomendacji: 67 %
Za rzecz szczególną u Pana Marcina uważamy zaangażowanie w prowadzone sprawy. To, plus stały z nim kontakt pozwoliły nam przejść przez procedury bankowe oraz inne trudności, których istnienia do teraz nie rozumiemy. Zawsze pod telefonem, zawsze chętny do współpracy. Szczerze polecamy!

Marek i Gosia Ł. Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-10-31

Przydatność rekomendacji: 68 %
Najlepszy doradca kredytowy w kraju ,potrafi szybko i skutecznie oraz z wielkim zaangażowaniem poprowadzić każdy wniosek kredytowy: nawet ten trudny do realizacji oraz ten który teoretycznie jest "nie do zrobienia" ale upór w dążeniu do celu i wiedza pana Marcina w tych działaniach jest nieoceniona za co bardzo dziękujemy . Bardzo polecamy - naprawdę bardzo profesjonalny doradca finansowy. Potrafi znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Edyta i Marek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-06-21

Przydatność rekomendacji: 62 %
Uwazamy ,ze pan Marcin Fira jest dobrym i solidnym doradca pomogl nam zalatwic kredyt, ktory byl ciezki do zrealizowania choc troche to trwalo dostalismy to o czym marzylismy z gory dziekujemy i polecamy .

Iwona Szarlej hipoteczny

Data dodania: 2011-04-29

Przydatność rekomendacji: 60 %
Współpracę z Panem Marcinem od samego początku oceniamy bardzo pozytywnie. Jako jeden z nielicznych doradców wykazał dużo zaangażowania w znalezieniu dla nas odpowiedniej oferty. Bardzo cenię u Pana Marcina komunikatywność oraz stałe utrzymywanie kontaktu i informowanie na bieżąco o aktualnym przebiegu procedury, co pozwoliło nam na bieżąco uzupełniać brakujące dokumenty i skróciło czas oczekiwania na kredyt. Pan Marcin posiada szeroką wiedzę na temat finansowania i jest jak najbardziej kompetentny. Ostatecznie Pan Marcin doprowadził sprawę do końca a my uzyskaliśmy kredyt na zakup własnego M. Polecamy Pana Marcina wszystkim poszukującym odpowiedniego kredytu. Pozdrawiamy.

Marta i Aleksander Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-01-03

Przydatność rekomendacji: 60 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Panem Marcinem. W sposób szybki i fachowy pomógł nam przebrnąć przez niezliczone i często niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka slogany i kruczki zawarte w umowach kredytowych. Dzięki dużej wiedzy Pana Marcina udało nam się w stosunkowo szybkim czasie i bez większych przeszkód uzyskać kredyt, który był dla nas najodpowiedniejszy. Z przekonaniem polecamy Pana Marcina jako godnego zaufania i kompetentnego doradcę, jednocześnie dziękując za udzieloną nam pomoc. Pozdrawiamy serdecznie. Szczęśliwi posiadacze własnego mieszkania:)

Agnieszka i Łukasz Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-12-23

Przydatność rekomendacji: 58 %