Marcin Mereć

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 782652525 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jestem ekspertem z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Specjalizuję się w pośrednictwie przy udzielaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych.

Nieustannie monitoruję wszelkie zmiany w funkcjonowaniu rynku kredytowego, dzięki czemu jestem na bieżąco z najnowszymi ofertami i możliwościami sektora finansowego. Stale podnosze swoje kwalifikacje, a także biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

W codziennej pracy kieruję się dbałością o szczegóły. Już od pierwszego kontaktu z klientem staram się przeprowadzić kompleksowe badanie jego potrzeb i dostosować odpowiednią ofertę.

Zależy mi na zbudowaniu dobrej relacji i trwałych więzi. Najważniejsze dla mnie jest byś po zakończeniu współpracy, jak i w jej trakcie był w pełni usatysfakcjonowany, a Twoje wymagania zostały spełnione.

Doświadczenie

01.04.2015 - 14.08.2016 ING Bank Śląski

15-08-2016 - 10-11-2018 Deutsche Bank Polska

11.11.2018 - 28.02.2021 - Santander Bank Polska

od 01.03.2021 -  jestem częścią zespołu SprawdzonyEkspert.pl

Atuty eksperta

Wsparcie

Zależy mi na zadowoleniu klienta. Prowadząc każdą sprawę skupiam się na tym, by proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Pomagam wybrać dogodną ofertę banku, tłumaczę wszystkie formalności, towarzyszę przy podpisaniu umowy i jestem do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania zobowiązania kredytowego.

Jakość usług

Wieloletnie doświadczenie pozwala mi prowadzić każdą ze spraw na najwyższym poziomie. W naszych relacjach stawiamy na szczerość i przejrzyste zasady, co przekłada się na zadowolenie klientów.

Zaufanie

W relacjach międzyludzkich najważniejsze jest zaufanie. Szczegółowo przedstawiam wszystkie informacje w zakresie podejmowanych przez nas działań, by klient świadomie mógł je zweryfikować i podjąć przemyślaną decyzję. Zależy mi by każdy, kto zdecyduje się na współpracę ze mną był pewien, że może mnie obdarzyć zaufaniem.

Wiedza

Mam wieloletnie doświadczenie, które pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Przez lata nabywałem doświadczenie w bankach ING, Deutsche Bank, Santander Bank Polska

Mobilność

Dostosuje się do Ciebie. Wspólnie wybierzemy dogodny termin i miejsce spotkania.

Terminowość

Czas to pieniądz. Monitoruje cały proces tak, by na każdym etapie naszej współpracy wszelkie informacje natychmiastowo dotarły do Ciebie.

Komunikatywność

Zawsze chętnie Cię wysłucham. Im więcej przekażesz nam informacji, tym lepiej.

Dobra organizacja

Podejmowane działania zawsze są skrupulatnie zaplanowane i doprowadzone do końca.

Kreatywność

Korzystając z dostępnych instrumentów, jestem w stanie opracować ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta.

Przykłady opisanych spraw

Przedstawię Ci wszystkie dostępne oferty na rynku kredytów hipotecznych.  Dzięki naszemu doświadczeniu wybierzesz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada Z nami przejdziesz przez szereg formalności.  

Zaczniemy od sprawdzenia zdolności kredytowej. Następnie przygotuję oferty. Spiszemy wnioski i  dostarczę do wybranych banków. Przez cały proces monitoruję na jakim etapie jest wniosek  kredytowy i dbam o to żebyś miał informację zwrotną. Poinformuję o decyzji kredytowej i  umówimy na podpisanie umowy. 

Proces zaciągania kredytu hipotecznego.

Proces uzyskania kredytu hipotecznego jest złożony i czasochłonny. Przedstawiam poniżej jego poszczególne etapy.

CEL

Kredyty hipoteczne czyli długoterminowe zobowiązanie celowe zabezpieczone nieruchomością.

Cele, na jakie można przeznaczyć kredyt hipoteczny:

  • zakup nieruchomości na rynku wtórnym
  • zakup nieruchomości na rynku pierwotnym
  • zakup lub budowa domu
  • remont lub wykończenie nieruchomości
  • refinansowanie kosztów poniesionych na cele mieszkaniowe

Wybrane rekomendacje

Jeśli coś w procesie ubiegania się o kredyt może być przyjemne to właśnie współpraca z panem Marcinem. Rzetelnie, profesjonalnie, konkretnie, a poza wszystkim po prostu przesympatycznie. Wielkie dzięki!

Maja Kredyt na budowę domu

Pan Marcin pomógł mi w znalezieniu kredytu na dokończenie budowy. Sprawa była bardzo skomplikowana a moje oczekiwania bardzo sprecyzowana. Marcin świetnie poradził sobie z tym trudnym zagadnieniem. Odbiłem się w swoim banku. Obiecywali złote góry. Gdyby nie Marcin nie dokończył bym budowy. Jeszcze raz dzięki! POLECAM

Marcin Kredyt na dokończenie budowy

Fantastyczna obsługa, merytoryczna i rzeczowa. Kredyt z bardzo dobrymi warunkami, lepszymi niż z rynku, a mój udział wiązał się jedynie z wybraniem oferty i podpisaniem dokumentów. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Maksymilian Kredyt na zakup mieszkania od dewelopera

Doskonała współpraca przy szukaniu najlepszego oferty kredytu hipotecznego, dobre rozeznanie w procedurach bankowych i pomoc we wszystkich formalnościach. Marcin cechuje się dużą cierpliwością i ze spokojem odpowiada nawet na najbanalniejsze pytania :) pomocny na każdym kroku, współpraca z Marcinem to czysta przyjemność!

ANIA KREDYT NA BUDOWĘ DOMU

Współpraca z Marcinem to przyjemność (mimo, że dotyczy zaciągnięcia kredytu :) Jasno i klarownie przedstawił cały proces od złożenia wniosku do podpisania umowy. Pomocny na każdym kroku. Czuć, że dba o klienta. Polecam!

Michał Kredyt na dom

Pan Marcin slużył swoją radą i pomocą o każdej porze dnia, w każdym dniu tygodnia. Nigdy nie oczekiwałem długo na odpowiedz z jego strony, zawsze pomocny i punktualny. Przeprowadził nas przez cały proces kredytowania ale także dopilnował aby wszystkie etapy zostały jak najszybciej domknięte. Kultura osobista na najwyższym poziomie. Polecam.

Walczak Kredyt hipoteczny

Myśle, że warto zwrócić uwagę na dostępność Pana Marcina - zawsze w kontakcie ze swoimi klientami, nigdy nie oczekiwałam długo na odpowiedz z jego strony, zawsze pomocny i punktualny. Przeprowadził nas przez cały proces kredytowania ale także dopilnował aby wszystkie etapy zostały jak najszybciej domknięte. Wysokie kompetencje i profesjonalizm kontakcie z klientem w jednym, polecam!

Julia Kredyt hipoteczny

Pan Marcin przeprowadził nas przez całe to bagno związane z wyborem i wszystkimi formalnościami przy kredycie hipotecznym w taki sposób, że nasze buty lekko sie tylko w błocie zabrudziły a reszta ubranka pozostała czysta i mogliśmy tak ubrani świętować kupno wymarzonej nieruchomości. Kontakt z Panem Marcinem był łatwy, praktycznie o każdej porze. Serdecznie polecam tego doradcę, bo jest fachowy i rzetelny.

Jakub Serdecznie polecam Pana Marcina

Polecam wybór banku i kredytu za pośrednictwem doradcy Pana Marcina. Profesjonalna obsługa, rzeczowe odpowiedzi na wszelkie pytania, terminy spotkań dostosowane do kalendarza klienta. Kontakt z bankiem docelowym też pod opieką doradcy. I dyskretne przypominanie o formalnościach aby niczego nie przeoczyć. Do tego pogodny człowiek. Nie zawiodłam się.

Agnieszka kredyt hipoteczny

Profesjonalne porównanie ofert kredytowych, doradztwo oraz współpraca aż do momentu uruchomienia kredytu. Pan Marcin świetnie objaśnia wszystkie zagadnienia kredytowe w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim :)

Dominika kredyt hipoteczny

Fachowa obsługa, szybkie załatwienie wszystkich formalności, moje jedyne zmartwienie to podpisy na dokumentach. Jak najbardziej polecam tego pana do współpracy.

Adam Kredyt Hipoteczny

Będę polecać z czystym sumieniem 😊 dzięki Marcinowi wszystko udało załatwić się szybko i sprawnie, zawsze w kontakcie, sympatyczna atmosfera, godziny spotkań dostosowane do klienta. Współpraca z Marcinem - zdecydowanie najlepsza decyzja 🙌

Ania Kredyt Hipoteczny