Mizerski

Marek Mizerski

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 605215095 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z czystą przyjemnością chciałabym polecić P.Marka. Pomógł nam szybciutko dostać kredyt na mieszkanie. Praktycznie całe formalności załatwił za nas. Doradził na każdy temat ,zasugerował najlepsze rozwiązania. A co najważniejsze - pomógł odetchnąć z ulgą

Basia i Rafał Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-21

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Marek przede wszystkim dał mi spokój ducha. Podczas całego procesu mogłem dalej zajmować się swoimi sprawami ponieważ Pan Marek o wszystko dbał. Składał jasne deklaracje, konkretyzował wymagania formalne banku. Szanuję profesjonalizm i gorąco polecam.

Tomasz S. Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2019-03-07

Przydatność rekomendacji: 50 %
POLECAM SERDECZNIE P. MARKA I JEGO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA. DORADZTWO KREDYTOWE I UBEZPIECZENIOWE NA WYSOKIM POZIOMIE. SZYBKO-SKUTECZNIE-SUKCES. DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ.

RAFAŁ KREDYT HIPOTECZNY

Data dodania: 2019-02-18

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, chciałbym gorąco polecić Marka jako eksperta kredytowego. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta sprawiają, że klient czuje się bezpiecznie i ma pełną wiedzę o produkcie. Marek był od początku do końca procesu, jego wskazówki są bezcenne. Co cenię najbardziej to profesjonalny kontakt - na każdy mail czy telefon była szybka i wyczerpujaca odpowiedz. Jak najbardziej na duzy plus. Bedę wracał.

LG Profesjonalny ekspert kredytowy

Data dodania: 2019-01-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełne wsparcie od początku procesu do jego końca, o każdej przyzwoitej godzinie. Serdecznie dziękuję i POLECAM.

Grzegorz Pyzik Kredyt hipoteczny - zakup mieszkania

Data dodania: 2019-01-24

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szybko, sprawnie, rzeczowo i profesjonalnie. Dzięki Panu Markowi oszczędziłem dużo czasu i nerwów. Warto skorzystać z jego pomocy

Artur zakup mieszkania

Data dodania: 2019-01-10

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Marka trafiliśmy z rekomendacji, staraliśmy się o zakup mieszkania od developera. Korzystaliśmy wcześniej z usług innego doradcy który swoim brakiem profesjonalizmu naraził nas na spore problemy - po złożeniu czterech wniosków otrzymaliśmy trzy odmowne decyzje i jedną na kwotę dużo niższą od wnioskowanej. Dodatkowo, z uwagi na upływające terminy umowy stanęliśmy przed ryzykiem naliczenia karnych odsetek lub rozwiązania umowy. Sprawa była poważna. Marek błyskawicznie ułożył plan działania i złożył wniosek do jednego banku który udzielił nam kredytu na pełną potrzebną kwotę. Co ciekawe, oferta okazała się być tańsza od wcześniej prezentowanych. Po kilku miesiącach nerwów i niepewności wreszcie sfinalizowaliśmy transakcję. Jeśli szukacie rzetelnego, odpowiedzialnego i sympatycznego Eksperta nie szukajcie dłużej:)

Paweł i Sylwia Polecamy!

Data dodania: 2019-01-10

Przydatność rekomendacji: 100 %
Trafiłam do tego doradcy po otrzymaniu decyzji negatywnej na zakup nieruchomości. Działając pod presją czasu Pan Marek w ciągu kilku dni znalazł dla mnie najkorzystniejszy kredyt gotówkowy. Dzięki niemu nie tylko nie straciłam zadatku ale też sfinalizowałam zakup. Polecam tego doradcę!

Sylwia P. Gotówka

Data dodania: 2019-01-10

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Panu Markowi otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na nasze pierwsze wspólne mieszkanie. Pan Marek pomógł nam wybrać najlepszy dla nas bank, wypełnić dokumenty oraz złożyć wszystko w oddziale. Wspomagał nas na każdym etapie procesu kredytowego. Wszystko przebiegło bez problemów, w miłej atmosferze. Będziemy polecać Pana Marka każdemu kto szuka dobrego doradcy!

Anita i Wojciech Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-10

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wielkie dzięki dla Pana Marka. Moja sprawa dotyczyła analizy zapisów zawartej umowy oraz pozostałej dokumentacji zawartego przeze mnie kredytu hipotecznego. Nie był to "nowy biznes" a jednak Doradca bardzo szybko i sprawnie przeanalizował dokumenty i błyskawicznie wysłał odpowiedź. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc .

Aleksandra Dąbrowska Hipoteka .

Data dodania: 2019-01-10

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Marka trafiliśmy po rozmowach z innym doradcą kredytowym który nie był w stanie znaleźć rozwiązania dla naszej specyficznej sytuacji. Sprawa była trudna, planowaliśmy zakup lokalu pod wynajem ale główne źródła dochodu stanowiły umowy o pracę. Dodatkowo mieliśmy liczne zobowiązania które wymagały pilnego uregulowania. Banki nie były zainteresowane udzieleniem finansowania. Pan Marek zebrał od nas wszystkie informacje, finansowe i dotyczące dostępnych zabezpieczeń. Po analizie przedstawił nam rozwiązania oraz poprowadził nas przez całość procesów kredytowych. Bez jego pomocy nigdy byśmy tego nie ogarnęli. Po kilku miesiącach starań oraz nie kończących się uzupełnień dokumentacji wreszcie sfinalizowaliśmy transakcję! Z góry dziękujemy za wielki profesjonalizm, zaangażowanie, poświęcony naszej sprawie czas i podejście do problematycznego Klienta. Dziękujemy i polecamy!

Ewa i Piotr Prawdziwy fachowiec

Data dodania: 2018-11-27

Przydatność rekomendacji: 100 %
Najlepszy Doradca na świecie!! Marek w sposób bardzo spokojny i profesjonalny ogarnął to, co do tej pory wydawało mi się 'nie do ogarnięcia'. Odczarował słowo 'hipoteczny', na które wcześniej reagowałam wręcz panicznie, a koniec końców okazało się całkiem sympatycznym słowem i dość znacząco przyczyniło się do odzyskania spokoju. Z niesamowitą cierpliwością i uśmiechem odpowiedział na moje miliony pytań i rozwiał logicznymi argumentami wszystkie najczarniejsze kredytowe wizje, które kwitły w mojej głowie. A to łatwa sprawa nie była. Poprowadził krok po kroku przez wszystkie urzędowo-papierkowe sytuacje i przetłumaczył na prosty język zawiłe druczkowe formuły. Przejrzyście , konkretnie, w przemiłej atmosferze. Jeżeli tylko chcecie w jakikolwiek sposób ułatwić sobie życie, to się nawet nie ma co zastanawiać. Trafiliście najlepiej! Polecam po stokroć!!!

Kasia kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek jest moim trzecim doradcą finansowym. Trzecim i mam nadzieję, że ostatnim:) dotychczas miałem niezbyt dobre doświadczenia ale współpraca z Markiem pokazała, że da się profesjonalnie wspierać klientów. Do Marka trafiliśmy w nieco podbramkowej sytuacji ale jego wiedza i opanowanie pozwoliły załatwić sprawę z pozytywnym efektem. Świetna komunikacja i dobre przygotowanie merytoryczne to w mojej ocenie cechy wyróżniające Marka na tle konkurencji. Gorąco polecam!

Paweł Gorąco polecam!

Data dodania: 2018-11-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Markiem to sama przyjemność. Jest to osoba kompetentna, posiada bardzo dużą wiedzę w swoim zawodzie. W sytuacji goniących terminów był bardzo pomocny, błyskawicznie załatwiając odpowiednie dokumenty. Osoba jak najbardziej godna polecenia. Pozdrawiamy Marka i życzymy samych dalszych sukcesów.

Anita i Kamil Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2018-10-16

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kiedy rozpoczynaliśmy poszukiwania kredytu hipotecznego na kupno mieszkania, początkowo zakładaliśmy, że będziemy załatwiać wszystko sami. Polecono nam jednak Marka i ostatecznie postanowiliśmy skorzystać z jego usług – była to jedna z najlepszych decyzji. Dzięki jego pomocy cały proces załatwiania formalności kredytowych przebieg szybko, sprawnie i, przede wszystkim, bezstresowo. Po pierwsze wykazał się świetną orientacją w aktualnych ofertach banków oraz umiejętnością dobrania najlepszego produktu do naszych indywidualnych potrzeb. Wyczerpująco, rzetelnie i cierpliwie wyjaśniał nam wszelkie zawiłości bankowych warunków i procedur. Przez cały czas utrzymywał świetny kontakt – szybko odpowiadał na liczne maile, zawsze też mogliśmy do niego zadzwonić by o coś podpytać, a sam też informował nas na bieżąco o sytuacji i postępach całego procesu. Największą jednak korzyścią dla nas był fakt, iż wziął na siebie załatwienie wszelkich formalności pomiędzy deweloperem a bankiem, przesyłał papiery, zadbał o zrobienie zewnętrznego operatu. Dzięki temu oszczędziliśmy dużo czasu i zapewne też nerwów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Marka, dlatego już planujemy dalszą współpracę w zakresie ubezpieczenia mieszkania. Z pełnym przekonaniem polecamy!

Agnieszka i Paweł Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-06

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mieliśmy dosyć osobliwą sytuację w której zdecydowana większość banków niestety odmawiała nam kredytu. Na całe szczęście wtedy trafiliśmy do Marka, gdzie z lekkim duchem mogę powiedzieć, że zajął się naszą sprawą naprawdę profesjonalnie. Mimo, że w trakcie finalizacji umowy kredytowej co rusz pojawiały się jakieś kwestie sporne spowodowane z jednej strony bankiem, z drugiej sprzedającym mieszkanie, mogliśmy zawsze liczyć na wsparcie Marka. Jeśli byłaby tylko sposobność zapewne wrócilibyśmy do tego samego radcy! Gorąco polecamy.

Paweł i Klaudia Rekomendacja

Data dodania: 2018-10-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
P. Marek Mizerski był moim doradca finansowym przy załatwianiu kredytu na mieszkanie i mogę go w 100%polecić. Nie miałam żadnych problemów , wszystkie dokumenty załatwił Pan Marek a w banku byliśmy tylko raz, wtedy gdy podpisywaliśmy umowę kredytową. Polecam!

Dorota J. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-01

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wystawiając ten komentarz chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Markowi za jego pomoc, cierpliwość i profesjonalizm. Pan Marek świetnie zna się na swojej pracy i widać, że lubi to co robi. Pomógł nam przejść przez jak dla nas zawiły proces kredytowy, dzięki temu oszczędził nam wielu stresów i czasu. Wyjaśniał te mniej i bardziej zawiłe kwestie z bankiem we własnym zakresie, nam natomiast przekazywał już konkretne informacje. Pan Marek jest świetnym, zaangażowanym w pracę doradcą, a do tego bardzo pozytywnym człowiekiem. Życzymy wszystkiego dobrego i samych sukcesów, tym samym gorąco polecamy. Agnieszka i Sebastian

Agnieszka i Sebastian Dziękujemy!

Data dodania: 2018-09-07

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Marka trafiliśmy w trudnej sytuacji, po otrzymaniu dwóch decyzji odmownych na zakup mieszkania dla kredytów obsługiwanych przez innego doradcę. Pan Marek trafnie zlokalizował błędy, które popełnił pośrednik, pomógł wyprostować sytuację i doprowadzić do zakupu wymarzonego M. Po kilku miesiącach nerwówki odebraliśmy wreszcie klucze. Dziękujemy!

Anna i Szymon polecamy!

Data dodania: 2018-09-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przy braniu pierwszego kredytu nasuwają się pytania i niejasności , Marek w sposób profesjonalny pomógł rozwiać wszelkie wątpliwości. Utrzymuje stały kontakt z klientem, co ułatwia wzajemną współpracę. Jest ogromnym wsparciem, gdy pojawia się problem, posiada również ogromną wiedzę, którą potrafi w sposób przejrzysty przekazać. Spotkania przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo polecam ! :)

Dagmara Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-24

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek wykazał się bardzo dużą rzetelnością i profesjonalizmem, jest osobą która cechuje spokój i cierpliwość. Pomógł mi w rozwiązaniu sytuacji kredytowej (co nie bylo to proste, sprawa ciągnęła się kilka miesięcy i wymagała uzupełnień dokumentacji, korygowania druków oraz pomocy poleconego przez doradcę notariusza) oraz zorganizować wszystkie niezbędne dokumenty. W przystępny sposób wyjaśniał wszelkie wątpliwości na każdym etapie sprawy i zapewnił przemiłą atmosferę. W każdej chwili dostępny i skory do udzielenia informacji i rozwiania wszelkiej wątpliwości :) Z całym sercem polecam usługi Marka :)

AGATA kredyt hipoteczny, ubezpieczenie na życie

Data dodania: 2018-08-12

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek bardzo pomógł nam w naszej nietypowej sytuacji kredytowej. Rzetelnie podchodził do obowiązków i ułatwił nam znacząco kontakt z bankiem i deweloperem. Pomimo wielu komplikacji pomiędzy bankiem a deweloperem znajdował dobre rozwiązania i uspakajał nas w potrzebie. Z czystym sercem możemy polecić Pana Marka jako przewodnika po świeci bankowości i kredytów! :)

Marta i Rafał Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2018-07-17

Przydatność rekomendacji: 100 %
This guy is a pro, fluent in English and truly dedicated to what he does. I work abroad & wanted to buy an apartment for rent in Lodz - Marek helped me pick the best bank offer, prepare and translate all necessary documents and even get my credit report! He has vast knowledge and that made me feel secure throughout entire mortgage process. Highly recommended!

Philip P. Exceptional Advisor

Data dodania: 2018-06-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzetelnie, sprawnie, szybko, z dużą cierpliwością. Pan Marek przeprowadził nas "za rączkę" przez cały proces, od porównania kredytów, przez wycenę, konieczne dokumenty, po podpisanie umowy kredytowej. Jesteśmy zadowoleni z pomocy Pana Marka, w każdej chwili mogliśmy zadzwonić i poprosić o spotkanie/ rozwianie wątpliwości. Doradca na 6+ Szczerze polecamy

Kamila i Damian kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-06-12

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek jest najlepszym doradcą, z jakim miałam do czynienia. Jest idealnym łącznikiem między klientem a bankiem. Ma ogromną wiedzę, ale przy tym w bardzo przystępny sposób potrafi wytłumaczyć zawiłości świata finansów. Jest bardzo kompetentny i tworzy idealnie spokojną i bezpieczną atmosferę podczas spotkania. Można mu w pełni zaufać, POLECAM!

Magda Kredyt gotowkowy

Data dodania: 2018-06-07

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca finansowy. Pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny dostosowany do moich możliwości. Znalazłam stronę Pana Marka w internecie, umówiłam się na spotkanie i nie żałuję swojej decyzji. Współpraca przebiegła bez zarzutu, bardzo miło i profesjonalnie. Kompetentny doradca z szeroką wiedzą i miłym podejściem do Klienta. Potrafi pomóc w wyborze odpowiedniego kredytu i wyjaśnić wszelkie z nim związane ewentualne wątpliwości. Osoba na naprawdę wysokim poziomie w branży finansowej. Polecam Pana Marka z czystym sumieniem.

Magdalena i Anna kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-06-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek pomagał nam przy realizacji kredytu hipotecznego i był pośrednikiem między bankiem a także developerem. Każdy wie jaki to trudny i pełen stresu okres i ile pracy oraz zaangażowania wymaga-i tym zaangażowaniem właśnie wykazał się Pan Marek dzięki któremu okres ten przeszliśmy "bezboleśnie" i do tego z pełnym sukcesem. Stuprocentowa fachowość, profesjonalizm oraz cierpliwość to cechy dzięki którym z czystym sumieniem możemy polecić tego Doradcę. Pan Marek to Ekspert w pełnym tego słowa znaczeniu.

Tomasz i Marta Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-04-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek pomagał mi przy 2 kredytach i jestem bardzo zadowolony z jego usług. W szczególności w kontakcie z deweloperem, nie musiałem zajmować się niczym w trakcie procesowania kredytów. Polecam nie tylko swoim klientom ale i nieznajomym :)

Adam Super doradca! Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-04-24

Przydatność rekomendacji: 33 %
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt, a łatwo nie było. Szczerze polecamy! Dziękujemy Panie Marku! Tak trzymać i powodzenia!

Żaneta i Marek Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-04-16

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek to godny polecenia specjalista! Jest bardzo pomocny, cechuje się ogromnym profesjonalizm oraz zaangażowaniem. Pan Mizerski rzetelnie przekazuje informacje, dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe i klarowne, co bardzo ułatwia współpracę oraz podejmowanie decyzji. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco go polecamy !!! Katarzyna i Łukasz

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-04-06

Przydatność rekomendacji: 100 %
Krótko i na temat. Wszystkie informacje przekazuje w sposób przejrzysty, zrozumiały i rzetelny co jest niezwykle istotne przy podejmowaniu decyzji związanych z finansami. Wszelkie operacje związane z kredytem przeprowadzone profesjonalnie, na poziomie bez najmniejszych problemów. Polecamy.

Michał i Aleksandra Polecam! Kredyt hipoteczny, Leasing finansowy

Data dodania: 2018-04-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek jest profesjonalistą w pełnym słowa tego znaczeniu! Nasze wzajemne zaufanie budujemy od 2011 r., kiedy to zaczęliśmy poszukiwać osoby, która poprowadzi nas przez cały proces kredytowy oraz zaoferuje dla nas najkorzystniejszy kredyt na dom. I znalazł dla nas najlepszą ofertę na rynku na skredytowanie naszego wymarzonego domu. Obecnie od trzech lat systematycznie współpracujemy z Panem Markiem, bo nasze życie zawodowe związaliśmy z branżą nieruchomości. Z usług tego doradcy korzystaliśmy już w zakresie kredytu hipotecznego na dom, a obecnie z kredytów hipotecznych na mieszkania (flipowanie) oraz kredytów gotówkowych na pokrycie bieżących kosztów związanych z nieruchomościami. Dla nas we wzajemnych relacjach (zwłaszcza dotyczących finansów) najważniejsze jest zaufanie i szacunek do pieniądza klienta, takie poczucie zapewnia nam Pan Marek. Mając porównanie Pana Mizerskiego z innymi doradcami kredytowymi, z którymi mieliśmy okazję kiedyś rozmawiać...To Pan Marek jest tym od zadań specjalnych! Gorąco polecamy!

Julia i Marek Śnieżek Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Data dodania: 2018-03-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek przy wyborze kredytu okazał się nieocenionym wsparciem. Od początku do końca pomagał nam na każdym kroku, przyjeżdżał do nas, za nas załatwial wiele formalności, wreszcie był z nami w momencie finalizacji kredytu. Doradził w wielu praktycznych kwestiach dotyczących nie tylko samych kredytów ale również warunków zakupu mieszkania i niezbędnej dokumentacji. Jesteśmy bardzo wdzięczy za jego wiedzę, zaangażowanie i cierpliwość. Polecamy z czystym sumieniem !

Robert i Monika kredyt gotówkowy i hipoteczny

Data dodania: 2018-03-22

Przydatność rekomendacji: 100 %