Marek Mizerski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 605215095 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Marek no nonsense, direct and easy approach was what we needed when buying our first house. His reassurance throughout the process and guidance made the whole process of applying for a mortgage easy. He is someone who goes above and beyond to ensure that the process is completed as needed. It is a pleasure to work with him and I would highly recommend him to anyone looking for help.

Lovejit S Mortgage

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam Marka jako profesjonalnego i skutecznego pośrednika kredytowego. Dzięki jego pomocy udało mi się uzyskać kredyt na korzystnych warunkach i z minimalnymi formalnościami. Marek był bardzo pomocny na każdym etapie procesu i udzielał mi jasnych i klarownych informacji na temat różnych opcji kredytowych. Był również bardzo elastyczny i dostosował swój czas do moich potrzeb . Jego profesjonalizm, wiedza i doświadczenie w dziedzinie kredytów są godne uznania. Gorąco polecam jego usługi każdemu, kto potrzebuje pomocy w uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach.

Damian K Rekomendacja dla Marka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek is a great trustworthy professional that is capable of: - providing you an awesome general explanation of the mortgage options in the market, specially appreciated when it is your first mortgage as it was our case - answering to all the detail questions and scenarios that I have made during the process - keeping control about the entire mortgage application process - providing extra recommendations such as a real state agent, who was finally the agent that found our awesome flat. - to solve any issue on the flow

Endika Urresti Mortgage application - awesome professional support

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z przyjmnością polecam Pana Marka. Nasza współpraca było bardzo sprawna. W przypadku mojego kredytu było wiele sytuacji, które wymagały konsultacji i spersonalizowanego podejścia. I oczywiście podejście było jak najbardziej w stronę klienta. Zostało przedstawione wiele możliwych opcji do wyboru z jasno wyjaśnionymi plusami i munusami. Dzięki temu wiedzieliśmy jaka decyzja w naszej szczególnej sytuacji będzie najlepsza. Oczywiście udało się sprawnie zawrzeć kredyt. Osobiście Pan Marek jest bardzo pozytywnym człowiekiem z dużym poczuciem humoru. Dodatkowo jest w stanie porozmawiać na każdy temat zawsze wnosząc coś ciekawego do dyskusji. Nawet w sytuacjach gdzie coś poszło nie tak po naszej stronie, Pan Marek zawsze był w stanie znaleźć rozwiązanie i podpowiedzieć.

Ania i Patryk Kiedyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam szczerze pana Marka. Facet zna się na rzeczy, posiada duża wiedzę na temat nieruchomosci, ich finansowania oraz dotrzymuje słowa. .Pomógł nam w uzyskaniu kredytu na nieruchomość z lekko skomplikowaną sytuacją w księgach wieczystych. Wszystko skończyło się pozytywnie i teraz mieszkamy w nowym domu 🙂

Andrzej T Polecam pana Marka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Niesamowity człowiek, maksymalnie nastawiony na klienta. Nasza przygoda z Markiem trwała ponad dwa lata. Pierwszy rok to było tylko wymienianie maili na które rzetelnie Marek odpowiadał a pytań mieliśmy miliony. Później kredyt hipoteczny i zmieniające się warunki: pandemia, wojna, inflacja. Cały czas Marek był z nami w naszym procesie kredytowym. Odpowiadał i doradzał na każdym etapie. Koniec końców zrezygnowaliśmy z kredytu hipotecznego - również po konsultacjach z Markiem. Wzięliśmy kredyt gotówkowy gdzie również z naszym doradcą wybraliśmy najkorzystniejsze oferty. Naprawdę polecam. Nie spotkałem tak rzetelnego i uczciwego człowieka w tej branży. Do tego personalnie okazał się bardzo fajnym mężczyzną z dużym poczuciem humoru i wielka inteligencja. Bardzo polecamy każdemu, a Tobie Marku jeszcze raz dziękujemy!

Kamil i Katarzyna Kunce Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecem współpracę z Panem Markiem! Temat kredytu nie należy do łatwych, szczgólnie w obecnych czasach. Tymczasem pomoc, jaką otrzymałem, bez wahania mogę nazwać kompleksową. Z jednej strony zapewniono mi merytoryczne wsparcie, a z drugiej czysto ludzkie podejście. Ja osobiście czułem się zaopiekowany.

Magdalena i Maciej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Overall great guy and I got great help when it comes to loan and insurance. Marek was my starting point when I wanted to buy an apartment and he provided the help I needed or helped me get in contact with the correct person.

Fredrik Getting loan and insurance

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szybko i sprawnie wyczaruje co trzeba, i wytłumaczy co i jak. A przy tym można się trochę pośmiać przy podpisywaniu umowy :)

Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fantastyczny człowiek i świetny specjalista! Do Marka trafiliśmy z polecenia naszej przyjaciółki, która powiedziała - "cudotwórca"; i sami się o tym przekonaliśmy. Pierwsze spotkanie zasiało w nas ziarenko nadziei na własne "M". Z każdym kolejnym było tylko lepiej; Marek wytłumaczył nam wszystko od A do Z. Na każdym etapie załatwiania kredytu mogliśmy liczyć na wsparcie prawdziwego specjalisty, a przy tym wszystkim normalnego, fajnego gościa. Z całego serca i z czystym sumieniem polecamy współpracę z Markiem :) Jeśli szukacie magika, który rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, dobrze trafiliście!

Natalia i Kuba Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny Koleś! Wręcz magik w swoim fachu! Prawdziwy specjalista od kredytów. Szybko sprawnie. Zawsze pomocny. Polecam Marka z czystym sumieniem 😁

Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam pana Marka jako doradcę, ponieważ jest to człowiek profesjonalny i rzetelny. Jest to osoba bardzo miła i kontaktowa dzięki czemu współpraca przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Szybko stara znaleźć się rozwiązanie w razie problemów. Jest to człowiek z którym kontakt jest bardzo łatwy i bez problemowy, jeśli nie osobisty to telefoniczny. Pomaga i rzetelnie tłumaczy wszelkie zawiłości jakie wystepuja w języku bankowym i przy dokumentach bankowych. Polecam z całego serce współpracę w tym doradcą. Jeśli w przyszłości znowu będę planowała wsiąść kredyt napewno do wrócę do pana Marka.

Karolina Doradztwo w sprawie kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szybko sprawnie i skutecznie polecam.

Tomasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Obsługa przed i po zatwierdzeniu kredytu na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie wytłumaczone wszystkie szczegóły oferty. Serdecznie polecam!

Mateusz i Kasia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Marek dokonuje rzeczy niemożliwych także polecam z całego serca i pozdrawiam!

Marlena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm, bezproblemowy kontakt i fachowe porady. Błyskawicznie przy pomocy Pana Marka przebrnęliśmy przez całą procedurę związaną z kredytem hipotecznym. Gorąco polecam.

Maria Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek przeprowadził nas bardzo sprawnie przez cały proces związany z zakupem mieszkania i kredytem hipotecznym. Jest osobą niezwykle kompetentną, profesjonalną i konkretną. Elastyczne podejście do klienta i świetna komunikatywność to cechy które sprawiają, że Marek jest świetny w tym co robi. Serdecznie polecamy.

Ania i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
W pełni profesjonalna wspólpraca i dobry kontakt. Wyczucie "trudnego czasu w przeddzień..." i mamy kredyt ze stalym oprocentiwaniem :). Polecam!

Michał Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Pana Marka z czystym sumieniem. Skorzystaliśmy z jego pomocy w związku z kredytem hipotecznym oraz firmowym. Marek wykazuje się wyjątkową cierpliwością dla klientów mających masę pytań, sam wiele objaśnia z własnej inicjatywy. Prawie zawsze dostepny pod telefonem jak i na spotkaniach w biurze.

Piotr i Weronika Polecamy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marek to doradca, do którego trafiłem po 2 „ekspertach”. W odróżnieniu od nich, u Marka nie było rzeczy niemożliwych. Od samego początku bardzo profesjonalne podejście, świetny kontakt, ekspresowe załatwianie spraw z bankiem i z deweloperem. Wielopłaszczyznowe rozeznanie rynku i obecnych przepisów czyni Marka ekspertem z najwyższej półki, zdecydowanie będę wracał i polecał!

Przemysław Zdecydowanie polecam!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Miałem do czynienia w życiu z kilkoma doradcami kredytowymi, ale to Pan Marek jest pierwszym, którego mogę z czystym sumieniem polecić. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm na każdym etapie procesu. Świetnie porusza się w dostępnych rozwiązaniach na rynku i potrafi szybko doradzić najlepsze. Zdecydowanie polecam współpracę.

Aleksy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do Pana Marka otrzymałam z polecenia. Byłam w szoku jak szybko działy się całe procedury kredytowe. Zdecydowanie polecam współpracę!

Joanna Sprawdzony doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Marka trafiliśmy z polecenia i się nie zawiedliśmy. Pan Marek jest w pełni profesjonalnym i rzetelnym Ekspertem Kredytowym. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Najważniejsza dla mnie była możliwość ciągłego kontaktu z Panem Markiem, który z niewiarygodną cierpliwością odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Polecam z czystym sumieniem.

Iwona i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Markiem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, doradztwo na najwyższym poziomie. Dostaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i zostały rozwiane wszelkie wątpliwości dotyczące kredytu. Dodatkowym atutem był świetny kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Gorąco polecamy!!!

Martyna i Szymon Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marek Mizerski ma dużą wiedzę i doświadczenie, dobrze doradza i kieruje się faktycznymi potrzebami klienta. Szybki, sprawny kontakt, duża elastyczność i konkretne działanie.

Kaja i Francois Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy zadowoleni z pomocy Marka przy wyborze kredytu hipotecznego. Została nam przedstawiona szeroka gama ofert, z czego wybraliśmy najkorzystniejszą opcję. Dobry kontakt w elastycznych ramach czasowych, polecam!

Dominik kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Poszliśmy do Marka z Polecenia i się pozytywnie zdziwiłem. Wszystko załatwione , a w sprawie ktedytu byłem zielony jak trawa na wiosnę . Marek bardzo pomocny dostępny nawet w godzinach wieczornych , ze szczerego serca polecam .

Adam Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Po raz drugi Pan Marek pomógł nam przejść przez procedurę kredytu hipotecznego. Tym razem mieliśmy jeszcze mniej czasu na wizyty w bankach i szukanie dobrej oferty. A więc i tym razem pomoc okazała się skuteczna i zakończona sukcesem. Zdecydowanie polecamy !

Dagmara i Andrzej Doradzwto kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Marka jako Eksperta w zakresie udzielania kredytu hipotecznego. Pierwszy kontakt nastąpił już po pierwszym mailu i od samego początku było nastawienie na pomoc w doborze jak najlepszego kredytu. Pan Marek jest osobą przesympatyczną i bardzo kontaktową, z każdym pytaniem dotyczącym kredytu można się do niego zgłosić czy to przez e-mail, telefon czy osobiście, zawsze odpowiada bez względu na porę dnia. Dzięki temu, że Pan Marek jest osobą tak bardzo pomocną, uruchomienie kredytu nastąpiło bez żadnych problemów i jak najszybciej było to możliwe. Dodatkowo jeśli są jakieś pytania po zakończeniu procesu kredytowania również nie urywa kontaktu i jest chętny do pomocy. Z całego serca polecam usługi Pana Marka jest to SUPER Ekspert i w 100% Profesjonalista.

Aneta Kredyt hipoteczny mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam usługi Marka. Pierwszy kontakt najszybciej jak się dało, od samego początku nastawienie na pomoc i doradztwo. Bardzo dobry kontakt zarówno na żywo jak i na telefon czy maila. Pomoc przy wyborze oferty kredytowej, pomoc przy składaniu wniosków i gromadzeniu niezbędnych dokumentów. Dobra znajomość branży przez Marka z pewnością przyśpiesza całą procedurę, np. operat szacunkowy, mieliśmy wykonany w ciągu kilku dni roboczych, a złożenie go do banku poskutkowało pozytywną decyzją. Na każdym etapie Marek doradzał, przedstawiał opcje i dawał wskazówki. Wszystko doprowadziło do podpisania umowy kredytowej i przejście przez ten galimatias ze wsparciem. Polecamy Marka w 100%

Marta i Michał Rekomendacja na 100%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam serdecznie Marka. Świetny kontakt na każdym etapie załatwiania formalności i fachowa pomoc. Polecam !

Karolina Kredy hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marek pomagał nam przy wyborze kredytu i przy całym procesie kredytowym. Profesjonalne, szybkie i konkretne wsparcie. Człowiek przesympatyczny i bardzo kontaktowy. Nie raz zdarzyło się, że siedział z nami bardzo długo tłumacząc abyśmy wszystko na pewno dobrze zrozumieli. W efekcie mieszkanie zakupione i czujemy się radosnymi właścicielami, a kredyt już nie przeraża tak jak przerażał. Pozdrawiamy, wszystkim polecamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Piotr i Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
I heartily recommend the service of Mr Marek because our mortgage loan application was successful and went on very smoothly. He is very professional, trustworthy, and diligent in his field. He is also proactive throughout the process. We are happy that we were introduced to Mr. Marek to guide us in our first mortgage loan here in Poland. Being foreigners, we were very satisfied with the level of service he gave us. Thank you very much, Mr. Marek!

Joel Mortgage loan

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy Pana Marka jako Eksperta w zakresie kredytu Hipotecznego który nas interesował. Pan Marek nie dość że przedstawił nam pełen wachlarz ofert banków abyśmy mieli swobodę w wyborze, to do tego doradził na co zwrócić uwagę biorąc pod uwagę zarówno nasz wkład własny jak i inne obciążenia finansowe. Cały proces od momentu pierwszego spotkania aż do momentu zawarcia aktu notarialnego i przekazania środków trwał bardzo szybko i przebiegał praktycznie bez naszego udziału, a każda decyzja czy też zmiana była z nami konsultowana na bieżąco. Co ważne już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy jakie dokumenty będzie trzeba zgromadzić co zaoszczędziło nam czasu i nerwów w bieganiu po urzędach. Zarazem Marek zaopiekował się wszystkimi czynnościami związanymi z samym kredytem takimi jak oświadczenia zgody czy też operat szacunkowy. Praktycznie w ogóle nas to nie interesowało i zawsze przed podpisaniem czegokolwiek z wyprzedzeniem otrzymaliśmy dokumenty wystarczająco wcześnie aby na spokojnie przy kawie zapoznać się z nimi. Jest to mój drugi kredyt hipoteczny zaś pierwszy u Marka i zdecydowanie polecamy współpracę z tym pośrednikiem.

Cezary Kusiński, Marta Kosińska Zakup domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam, najlepszy doradca!!! Wszystko szybko, sprawnie i sympatycznie. 11/10 :)

Aleksandra i Pablo Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Sprawnie i fachowe doradztwo w sprawie kredytu hipotecznego. Kompetentnie i rzeczowo. Polecam Pana Marka . Wytłumaczył wiele rzeczy i poprowadził za rękę.

Ewa i Artur Kredyt na Mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecamy Pana Marka! Kompleksowa usługa od podstaw do zakończenia transakcji! Fachowiec zna się na robocie każdego traktuje indywidualnie i poświęca tyle czasu ile klient wymaga. Na pewno każdemu doradzi najlepsza dla niego opcje kredytowania.

Dariusz i Sandra Kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy gorąco Marka jako eksperta od kredytów hipotecznych! Jego pomoc była kompleksowa, od doradztwa w wyborze najlepszej oferty kredytowej, przez przygotowanie niezbędnej dokumentacji aż po finalne umówienie spotkania w banku. Dodatkowo w razie konieczności Marek sam kontaktował się z bankiem oraz z deweloperem w celu dogrania wszystkich szczegółów. Polecamy! Dagmara i Bartosz

Dagmara i Bartosz Kredyt hipoteczny przy zakupie domu od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 50 %
Świetna współpraca, profesjonalne podejście do sprawy, ogromna pomoc, szukanie wielu rozwiązań i mozliwości tak aby było jak najkorzystniej dla nas- klientów :) pomoc w 100% od początku do samego końca. Polecam z czystym sumieniem !

Roksana J. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Marka Mizerskiego. Pełen profesjonalizm i kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie.

Adrian Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ze swojego doświadczenia mogę gorąco polecić Marka. Posiada ogromną wiedzę a do tego jest rzeczowy, konkretny i z ogromnym zaangażowaniem pomaga załatwić wszystkie formalności. Bez wątpienia jest najlepszym ekspertem w swojej branży.

Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bez zawahania polecamy tego Eksperta, kredyt który otrzymaliśmy jest naszym drugim tak dużym kredytem i począwszy od rzeczy podstawowych, takich jak bezproblemowy kontakt oraz przedstawienie przez Pana Marka w prosty i zrozumiały sposób ofert banków kończąc na wynegocjowaniu wyższej kwoty kredytu na lepszych warunkach jestesmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy na tak dobrego profesjonalistę w swoim fachu:)

Ela i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Myśli o formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego były przytłaczające, ale dzięki Markowi udało nam się szybko i bezproblemowo przez to przebrnąć i już dziś cieszymy się własnym M :) Dziękujemy bardzo za zaangażowanie, cierpliwość i fachową pomoc! Z całego serca polecamy!

Paulina i Kuba :) Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Sprawnie i fachowe doradztwo w sprawie kredytu hipotecznego. Kompetentnie i rzeczowo. Polecam Pana Marka jako doradzce. Wytłumaczył wiele rzeczy i poprowadził za rękę.

Łukasz G. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie najlepszy doradca!!! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Nasza ocena 5/5. Polecamy!!!

Tomek i Paulina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. W 100% merytoryczny, wyjaśniających wszelkie potencjalne zawiłości. Zawsze pod ręką w przypadku rozwiania jakichkolwiek kwestii. Jeżeli kredyt hipoteczny - to tylko z Markiem.

Marcin R. Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam pana Marka! Przeprowadził przez cały etap wzięcia kredytu, pomagał radą, dzielił się doświadczeniami. Bezproblemowy i bardzo sympatyczny kontakt. Zdecydowanie polecam za szczerość i cierpliwość a także pełen profesjonalizm! :)

Joanna Kredyt hiporeczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Namiar na Pana Marka Mizerskiego dostaliśmy od znajomego. I to był przysłowiowy,, strzał w dziesiątkę". Zawsze służył nam pomocą, cierpliwie odbierał każdy nasz telefon i odpowiadał na dręczące nas pytania. Rzetelnie poprowadzil nas przez procedury kredytu hipotecznego, doradzał, pomógł, gdy nastąpiło małe zamieszanie. Z czystą przyjemnością razem z mężem możemy polecić Marka każdej osobie, która chce, tak jak my, kupić mieszkanie na kredyt.

Sylwia i Przemek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Hmmm długo by pisać same superlatywy może w skrócie wiedza przeogromna super podejście do człowieka ,rozmawia się jak z kumplem którego zna się od lat,ale do konkretów pełna profeska ,szybka decyzja banku na dobrych warunkach przy każdej wątpliwości super kontakt wiadomo kredyt to stres ale dzięki Markowi z happy endem

Krystian Paradowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam Pana Marka. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kredyt na zakup domu i dokończenie budowy przyznany. Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny.

Arkadiusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Marka! Pełen Profesjonalizm, duża wiedza, życzliwość . Dzięki jego pomocy wszystko odbyło się bez problemów .Śmiało mogę polecić w 100 %

Artur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marek to wspaniały człowiek i specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo kontaktowy, z ogromną wiedzą poprowadzi przez cały proces kredytowania (jak i po nim, nie urywa kontaktu po wykonaniu swojej części pracy), dzięki czemu odchodzi wiele niepotrzebnych stresów oraz czasu na samodzielne zapoznanie się z tym tematem i analizę poszczególnych etapów. Serdecznie polecam tutaj oraz będę polecał w gronie znajomych, nie mam żadnych zastrzeżeń. Cała współpraca przebiegała w samych superlatywach. Pozdrawiam serdecznie Marku.

Radek Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mega profesjonalne podejście oraz przeprowadzenie od A do Z przez całą drogę związana z kredytem hipotecznym. Stały kontakt, rzetelne odpowiedzi na każde pytanie, serdecznie polecam współpracę.

Konrad Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek przeprowadził mnie przez cały proces związany z pierwszym kredytem hipotecznym służąc profesjonalnymi radami i dzieląc się swoim doświadczeniem. Dzięki niemu cała procedura okazała się dużo bardziej przystępna niż początkowo myślałam. Polecam Pana Marka jako świetnego i doświadczonego specjalistę, któremu ufa się w 100%.

Aneta Pierwszy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek Mizerski to człowiek, który spadł nam z nieba. Ma ogromną wiedzę i cierpliwość - o każdej porze, nawet o północy. Do niczego nie namawiał, przedstawił oferty z jak najlepszymi warunkami kredytu. Poprowadził za rączkę przez wszystkie najbardziej skomplikowane procedury bankowe (zwłaszcza kosztorys ;) ) Polecamy Marka i jeszcze raz stokrotnie mu dziękujemy!!!

Agnieszka, Szymon Strzała Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam każdemu Pana Marka. Wszystkie rozmowy były przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Została wybrana najlepsza oferta kredytu. Pan Marek odpowiadał na wszystkie pytania, i poprowadził przez wszystkie formalności szybko i bezboleśnie :)

Valerii Stepanov Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Marka Mizerskiego mogę spokojnie polecić jak doradcę przy procedurze uzyskiwania kredytu hipotecznego przez osoby prowadzące działalność gospodarczą. Trzeba naprawdę dużo więcej "wykazać się" niż przy osobie zatrudnionej na umowę o pracę. W związku z czym Pan Marek miał dużo więcej pracy przy takim wniosku. Poradził sobie świetnie i dziś mieszkam w nowym lokalu. Okazał się dużą cierpliwością i mega profesjonalizmem w tym co robi.

Krawczyński Emil kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek has previously helped me secure my first mortgage, and now the second, and I would not hesitate to reach out to him for the third. I highly recommend!

Anders Olvin Second mortgage

Przydatność rekomendacji: 100 %
Cieżko opisać w paru zdaniach, jak dobrą opinie mam o Panu Marku. Jak większość z osób, które będą czytać tą opinie, musicie wiedzieć, że też byłem na waszym miejscu. Szukałem odpowiedniego człowieka do tej "roboty", głównie sugerując się właśnie opiniami. Przyszedłem praktycznie bez wiedzy na temat kredytu hipotecznego i czynności jakie trzeba wykonać, Pan Marek znalazł dla mnie najlepsze oferty na rynku według moich preferencji, pomógł mi wybrać, wytłumaczył wszystkie nieścisłości, a także złożył w moim imieniu wnioski i doglądał sprawy do samego końca. Kontakt był bezproblemowy, jeśli tylko potrzebowałem czegoś się dowiedzieć, Pan Marek zawsze miał na to czas. Jednym słowem, polecam :) PS. Opinia może wyglądać jak nieprawdziwa, ale musicie Państwo uwierzyć, że piszę ten komentarz z racji na bezproblemową współpracę.

Bartosz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek przedstawił mi ofertę kredytową bardzo rzeczowo i przystępnie. Sam proces kredytowy przebiegł bezproblemowo. Gdyby ktoś potrzebował eksperta kredytowego, mogę z czystym sumieniem polecić mu Marka Mizerskiego.

Adam Twardowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Marek Mizerski pomógł wybrać najlepszą ofertę kredytu hipotecznego oraz pomagał we wszystkich formalnościach. Gorąco polecamy 👍

Magdalena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy pana Marka naprawde profesjonalne podejście i miła współpraca.

Paweł i Emilka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek jest najlepszym fachowcem jakiego znamy. Przeprowadził nas przez trudną drogę do uzyskania kredytu na wymarzony dom zupełnie bezboleśnie. Wykonał tytaniczną pracę i służył nam dobrą radą i ludzkim podejściem na każdym etapie wnioskowania o kredyt. Człowiek o ogromnej wiedzy. Praca z Panem Markiem to czysta przyjemność. Polecamy Pana Marka z całego serca.

Dagmara i Daniel Najlepszy fachowiec w województwie i nie tylko

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy pana Marka Mizerskiego. Pomógł wybrać najlepszą ofertę kredytu hipotecznego oraz pomagał we wszystkich formalnościach. Gorąco polecamy!!!

Tomasz i Justyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Marka Mizerskiego! Cała procedura kredytu hipotecznego przebiegła sprawnie i bez problemów. Tematy warunków kredytu, ubezpieczenia czy procesu decyzji kredytowej przedstawione w jasny sposób ułatwiający podjęcie kolejnych kroków. Wspaniała pomoc i stały kontakt :)

Bernadeta Woźniak Kredyty hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy szczególnie osobom, nie mającym wiele czasu oraz chęci na wizyty w bankach, liczne telefony oraz wypełnianie stosów dokumentów. Pan Marek przeprowadził nas przez całą procedurę bez zbędnego angażowania, którą zakończyliśmy z sukcesem !

Dagmara i Andrzej Doradztwo kredytowe przy zakupie mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Powiedzieć, że "zdecydowanie polecamy" to nawet za mało. Polecamy i zachęcamy ! Marek na świetną osobowość, ogromną wiedzę i rzeczowe podejście do sytuacji. Potrafi bardzo trafnie doradzić i wszystko wytłumaczyć w przystępny sposób. Dzięki pomocy, doradztwie i dyspozycyjności Marka mamy swoje wymarzone M :) Zdecydowanie polecamy !

Asia i Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Marka. Pomógł nam w doborze odpowiedniej oferty oraz wyjaśnił wszystkie zawiłości kredytów hipotecznych. Zawsze dostępny by służyć odpowiedzią na pytania pojawiające się w głowie odnośnie kredytu. Dodatkowym atutem jest świetna osobowość, która szczególnie przypadła nam do gustu. Polecam z czystym sumieniem.

Michał i Kamila Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Markiem - przede wszystkim ze względu na zakres jego wiedzy, podejście do klienta i dyspozycyjność. Kiedyś twierdziłem, że z usług doradcy finansowego należy korzystać w ostateczności, np. nie mając czasu ale po współpracy z Markiem zmieniłem zdanie - dzięki niemu rozłożyliśmy oferty na czynniki pierwsze, do tego doszło sporo kwestii których sam nie wziąłbym pod uwagę.

Andrzej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam Marka. Dzięki jego pomocy bardzo szybko udało mi się uzyskać kredyt na mieszkanie. Marek tłumaczy wszystko bardzo dokładnie , wszelkie zawiłości związane z kredytem stają się jasne dzięki jego pomocy. Również przy wyborze ubezpieczenia na życie Marek wykazał się profesjonalizmem. Zaproponował ubezpieczenie dopasowane do moich potrzeb z którego jestem bardzo zadowolony. Marek jest osobą która zawsze służy dobrą radą gdy pojawia się jakiś problem. Gorąco polecam Marka Mizerskiego głównie za jego profesjonalizm , dużą wiedzę oraz humor :) Pozdrawiam

Wojciech B. Kredyt Hipoteczny , ubezpieczenie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marka można określić w trzech słowach: cierpliwość, profesjonalizm i humor. Przez cały czas wykazywał się ogromnym profesjonalizmem i cierpliwością (nawet jeśli po raz kolejny tłumaczył nam to samo zagadnienie). Do tego duża dawka humoru i stały kontakt z nami na każdym etapie współpracy (również po podpisaniu dokumentów z bankiem). Myślimy, że wartym podkreślenia jest fakt, że Marek na pierwszym miejscu stawiał nasze potrzeby, nie banku i często podpowiadał różne rozwiązania, dla naszej specyficznej sytuacji. Trafiliśmy do Marka z polecenia i z czystym sumieniem będziemy polecać go innym. Tym bardziej, że przed podjęciem współpracy z Markiem współpracowaliśmy z innym doradcą, który nie spełniał naszych oczekiwań. Jeśli potrzebujesz zawodowca, który poprowadzi cię za rękę oraz wesprze swoją wiedzą to Marek jest zdecydowanie dobrym wyborem!

Sonia i Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
POLECAM Wszystkim Marka !!! Mimo ciężkiej sytuacji podjął rękawice i powiedział że wszystko zrobimy. Zdałem się na jego doświadczenie czego nie żałuję. Wszystko skończyło się tak jak miało się skończyć... Oczywiście pozytywnie. Bezproblemowy luźny i konkretny kontakt. Wszystko jasno wyjaśnione, nie mogło się to nie udać. Kontakt do Marka dostałem przez polecenie od dobrych znajomych którzy właśnie chcieli mi pomóc, ja też lubię pomagać dlatego też będę każdemu polecał Marka który napewno pomorze zrealizować Wasze/Nasze życiowe marzenia czy też cele. Pozdrowienia dla wszystkich szczęśliwców którym udało się trafić właśnie na tego PRAWIDZIWEGO EKSPERTA !!!

Patryk Podziękowanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przesympatyczny, wyrozumiały, a przede wszystkim kompetentny! P. Marek pomógł nam przy zakupie działki, towarzyszył nam od chwili zrodzenia się pomysłu do dnia dzisiejszego sugerując pewne rozwiązania w przyszłości. Serdecznie go polecamy! Podczas składania wniosków szczegółowo omówiliśmy wady i zalety wszystkich kredytów, co bardzo pozytywne - nie sugeruje wyboru, tylko wspomina o zobowiązaniach jakie trzeba wypełnić i kiedy. W przyszłości na pewno również skorzystamy z usług p. Marka Mizerskiego!

Łukasz i Natalia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Marka. Dzięki niemu bardzo szybko udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego mieszkania. Marek w łatwy i zrozumiały sposób pomógł mi zrozumieć wszelkie zawiłości oferowanych kredytów i dodatkowych usług do nich załączanych. To co mogę podkreślić to super komunikacja- na każde moje pytanie dostałam odpowiedź, a żaden sms czy telefon nie pozostał bez odpowiedzi. Serdecznie polecam!

Iza Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy!! Marek jest naszym drugim doradcą, z jakim mieliśmy okazję współpracować. Powiedzieć, że załatwianie tych niełatwych spraw właśnie z Nim było o niebo lepsze od poprzedniego doradcy, to jak nic nie powiedzieć. Podejście do klienta, kontakt, atmosfera podczas spotkań, zaangażowanie w sprawę, troska i ogólny profesjonalizm, to i tak nie wszytkie wymienione zalety Marka. Jeśli komuś zależy na tym, aby być informowanym i dzięki temu być na bieżąco ze swoją sprawą, to tutaj, to znajdzie. Jeśli atmosfera podczas spotkań ma być miła, a nie stresująca jak podczas rozmowy o pracę, to tak właśnie będzie. Gdyby był jakiś ranking doradców finansowych ( chyba,że jest :) ) Marek ze swoją wiedzą i kompetencją na pewno plasowałby się w czołówce!! Polecamy!!

Ola i Artur KH

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ręka na pulsie, szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez wszystkie formalności. Polecam specjalistę

Mariusz Kredyt hipoteczny na remont

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Marka, który przygotował dla mnie bardzo korzystną ofertę kredytu hipotecznego. Przez cały okres wnioskowania o kredyt służył wsparciem i radą. Polecam serdecznie!

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marek has been more than helpful guiding me throughout the process of comparing different offers and obtaining a mortgage. He's been always available, kind and willing to answer any questions in a very short time, also with a clear English, which is important for a foreigner. I'm more than satisfied and I reccomend him to everyone!

Gianmarco Mortgage assistance

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marek przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego trzymał rękę na pulsie. Jego porady były kluczowe na każdym jego etapie. Pomoc w negocjacjach, dobór spersonalizowanej oferty, załatwienie papierologii, zawsze uśmiechnięte konsultacje czy pełne know-how około kredytowe - wszystko profesjonalnie, analitycznie i zorientowane na rozwiązanie. Jeżeli mielibyśmy jeszcze raz przez to wszystko przechodzić to z pewnością z Markiem :). Pozdrawiamy!

Robert i Martyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marek cierpliwie odpowiadał na każde nasze pytanie, oddzwaniał na każdy telefon. Pomógł nam uzyskać kredyt na korzystnych dla nas warunkach.

Beata i Kamil Rekomendacja -- Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Takich doradców ze świecą szukać! Dzięki Markowi cały proces "walki" o kredyt hipoteczny przebiegł sprawnie i szybko. Pomoże , wytłumaczy i cały czas w kontakcie. Pełen profesjonalizm! Z czystym sumieniem polecam ;]

Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcielibyśmy podziękować Markowi za jego profesjonalizm i zaangażowanie. Był zawsze, gdy tylko pojawiały się u Nas obawy czy trudne pytania. Bardzo kompetentny w pełni zaangażowany przeprowadził Nas przez cały proces związany z kredytem hipotecznym. Odpowiadał na wszystkie pytania nawet te najdziwniejsze. Bardzo chcielibyśmy podziękować za pomoc w uzyskaniu kredytu i życzymy Ci dalszych sukcesów, bo jesteś na niego skazany! Pozdrawiamy

Agnieszka i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelny, doświadczony i zdeterminowany doradca. Marek ma świetny kontakt z podopiecznymi i zawsze pozostaje do ich dyspozycji. Ponadto szczery, uśmiechnięty oraz profesjonalny. Bardzo szybko wprowadził nasze oczekiwania w życie. Polecamy całym sercem każdemu kto potrzebuje fachowej i szybkiej pomocy z kredytem i nie tylko!

Arek i Gosia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pomocy Pana Marka skorzystaliśmy z polecenia, w trudnych czasach pandemii pomógł nam przejść przez procedury bankowe, jest nieocenionym , kompetentnym doradcą , mimo marudzenia z naszej strony z uśmiechem i bez zniecierpliwienia nam pomagał. Jest przede wszystkim osobą profesjonalną a to najważniejsze. Polecam z czystym sumieniem.

Bogusława i Jarosław Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Znakomity doradca, dzięki któremu w dobie pandemii udało nam się sprawnie, szybko, a przede wszystkim pomyślnie przejść przez proces kredytowy. Po wcześniejszych naszych doświadczeniach z doradcami - REWELACJA! Zawsze gotowy się spotkać, zawsze odpowiadał na zapytania czy to drogą elektroniczną czy telefoniczną. Profesjonalista w każdym calu. Polecamy!

Ewa i Paweł kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marek potrafi wytłumaczyć zawiłe kwestie prostymi słowami i bardzo ułatwia kontakt z bankiem. Dzięki Niemu ominęło nas wiele formalności. Żaden mój SMS nie został bez odpowiedzi :) Serdecznie polecam

Iza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczery i solidny doradca. Naprawdę potrafi pomóc i wybrnie z każdej sytuacji. Szczerze polecam.

Dariusz Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Marka za profesjonalną pomoc przy załatwieniu kredytu hipotecznego, nawet w czasach Pandemii:). Sprawnie, konkretnie i bez problemów podpisaliśmy umowę kredytową.

Kasia i Michał Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z miłą chęcią polecam pana Marka. Pełen profesjonalizm, szybka i rzetelna pomoc.

Michalina Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Markowi za pomoc w całym procesie kredytowym. Począwszy od naszej niepewnej sytuacji i zapewnieniu, że jak najbardziej kredyt hipoteczny w naszym przypadku jest możliwy po poprowadzenie wszystkich procedur, aż do podpisania umowy kredytowej i znalezienie najlepszego dla nas ubezpieczenia nieruchomości. Dobry kontakt, miła atmosfera i fachowa pomoc, zdecydowanie polecamy! Dziękujemy.

Sonia i Przemek Podziękowanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy usługi Pana Marka. Pomimo ciężkiego czasu pandemii i wielu przejść w różnych bankach domknęliśmy kredyt hipoteczny na bardzo dobrych warunkach. Na duży plus zasługują: dyspozycyjność, szczerość i elastyczność. Pozdrawiamy Radek i Karolina.

Radek Foszczynski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Sprawdzony i niezawodny doradca finansowy. Polecamy Marka, który poradził sobie ze skomplikowaną sytuacją obcokrajowca w Polsce. Dyspozycyjność, brak dystansu i indywidualne podejście do klienta. Dziękujemy i polecamy!

Natalia i Bart Doradca finansowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polem. Pan Marek ogromną wiedzę udowodnił już podczas pierwszego spotkania. Pomógł nie tylko w procesie uzyskania kredytu ale także w późniejszym kontakcie z bankiem. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Marka i doskonałemu kontaktowi z nim cały proces przebiegł bezproblemowo. Polecam wszystkim.

Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Nic dodać nic ująć. Praca zespołowa aż do samego końca. Polecamy i dziękujemy

Ela i Piotrek Na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo solidna jednostka, pomoc przy wyborze odpowiedniego kredytu. Marek od momentu wejścia do jego biura praktycznie zajmował się wszystkim sam zarówno kontakt z developerem jak i z bankiem . Idąc do niego macie państwo gwarancje pełnego profesjonalizmu i załatwienie sprawy od samego początku do końca. Polecamy!!!

Emilia i Bartek Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Świetny Sprawdzony Ekspert!!!! Pomógł nam w całej procedurze kredytowej! Mimo niesprzyjających warunków sanitarno epidemiologicznych na całym świecie wszystko się udało i mamy dom!!!! Serdecznie wszystkim polecamy Pana Marka!!!

Dominika i Arek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Marka, pełen profesjonalizm doskonale zna się na tym co robi. Mnóstwo zaoszczędzonego czasu Pan Marek załatwił wszystko praktycznie sam , jesteśmy z innego miasta i działalismi zdalnie i wszystko było w porządku. Wszystko świetnie wytłumaczył i na każde pytanie odpowiedział satysfakcjonująco. Kredyt oczywiście otrzymaliśmy dzięki pomocy Pana Marka. Polecam gorąco.

Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wszystkim , którzy chcą być przeprowadzeni przez wszystkie procedury w miłej atmosferze , przez znającego się na rzeczy doradcę . Szybko , zawsze pod ręką i na korzyść klienta . Serdecznie polecam !

Jacek Jakubowski Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Całkowicie polecam p. Marka jako doradcę kredytowego. Jego zaangażowanie i porady pomogły nam sfinalizować zakręcony zakup działki. W każdej sytuacji ma pomysł jak przez nią przejść.

Wojciech Prawdziwy ekspert w swoim fachu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Znakomity specjalista! Właściwie to dzięki jego zaangażowaniu, pomysłowości i wiedzy udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny i w rezultacie kupić wymarzony dom. Serdecznie polecamy współpracę z Markiem, na pewno będziemy polecać go znajomym. Dziękujemy!

Justyna i Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentny, zaangażowany, otwarty, miły, uprzejmy, pomocny to wszystkie cechy, która na pierwszą myśl mogą opisać Marka. Nasza sprawa była dość skomplikowana, ponieważ przy kupnie mieszkania mieliśmy cesję deweloperską, wielu doradców od razu rezygnowała, ale nie Marek, pomimo tego, że też nie za wiele miał takich sytuacji, nie widział problemów z rozwiązaniem problemu i wzorowo przeprowadził nas przez wszystkie sprawy kredytowe, wszystko wytłumaczył. Pełna profeska!!! Polecam Marka każdemu znajomemu. Dzięki i pozdrawiam,

Damian i Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Pana Marka cechuje duża wiedza z zakresu kredytów hipotecznych oraz ubezpieczeń. W bardzo dokładny i przejrzysty sposób potrafi wytłumaczyć propozycje banków oraz doradzi jak wybrać najbardziej korzystną ofertę. Mogliśmy się z nim skontaktować w każdej nawet najbardziej błahej sprawie. Bardzo spokojnie i rzeczowo odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam! Panie Marku jeszcze raz dziękujemy :-)

Marta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Marek nie tylko stanął na wysokości zadania, ale jeszcze zadbał żebyśmy pomimo całej trudnej sytuacji z pandemią mieli wrażenie, że zdobycie kredytu jest przyjemne. Najwyższa trosko o klienta i profesjonalizm to dwie cechy, które odczuliśmy najmocniej i sprawiły, że od wyboru kredytu, przez załatwianie wszystkich formalności po drodze i usuwanie licznych przeszkód, aż po samo uruchomienie kredytu mieliśmy poczucie, że wszystko idzie zgodnie z planem, i że nic nas nie zaskoczy, a jak zaskoczy to Marek nam pomoże i poradzimy sobie z tym wspólnie. I tak się stało - dziękujemy Marku!

Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Na podstawie moich doświadczeń związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, z czystym sumieniem polecam współpracę z panem Markiem. Pan Marek okazał się moją ostatnią deską ratunku, po wcześniejszych perypetiach z innymi doradcami. Przejął moją sprawę, kiedy już pozostało niewiele czasu na działanie. Wykazał się pełnym profesjonalizmem i efektywnością, czego efektem jest przyznanie kredytu na wymarzone mieszkanie. Panie Marku, dziękuję!

Patrycja P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Markiem. Z jego pomocą udało mi się uzyskać kredyt na zakup mieszkania. Pomimo tego że mój przypadek był dość trudny, a szansa na kredyt niewielka udało się nam wywalczyć upragniony kredyt. Bardzo profesjonalna pomoc, szeroki zakres wiedzy i przede wszystkim bardzo cierpliwa osoba. Bardzo polecam!

Ola kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z panem Markiem poznaliśmy się blisko pół roku temu. To był trudny czas. Pełen nerwów i emocji, związanych z szukaniem mieszkania i negocjowaniem warunków. W tym wszystkim, to spokój i ogromna wiedza jaką dysponuje pan Marek były czymś nieocenionym. Że o skuteczności w zdobywaniu istotnych dla klienta informacji nie wspomnę. Nie byłoby tego kredytu, nie byłoby tego mieszkania, gdyby nie jego zaangażowanie i ogromne wsparcie udzielane na każdym etapie procesowania naszego wniosku. Rok temu mówiłem, że dam sobie radę sam – nie potrzebuję wsparcia doradcy. Dziś wiem, że było to naiwne. Do decyzji musiałem dojrzeć i wiem, że była najlepszą z możliwych. Miałem też dużo szczęścia, bo trafiłem na świetnego fachowca. Z całego serca polecam! Panie Marku, dziękuję!

Adam Polej kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kredyt hipoteczny w czasie pandemii to nie jest zwyczajna procedura. Wyścig z czasem trwa przez cały proces przyznawania, począwszy od złożenia wniosku aż do uruchomienia przelewu. Doświadczyłem tego w sposób dobitny. W tym trudnym czasie Pan Marek był moją ostoją spokoju ,wiedzy i kompetencji. W jego telefonie znajdowały się wszystkie kontakty, niezbędne do załatwiania spraw na bieżąco a padające z jego ust "działamy" mobilizowało wszystkie strony do przekroczenia kolejnego etapu procedury.Po długim wstępie na koniec krótko Dziękuję Panie Marku .

Tomasz Więckowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny ekspert, ale przede wszystkim świetny człowiek. Ogromna wiedza, rewelacyjne podejście do drugiej osoby. Poprowadził nas od początku załatwiania kredytu hipotecznego, po sam koniec, przy Marku żadna papierologia nie była straszna. Spotkania poprowadzone rzetelnie, w świetnej atmosferze. Jeżeli szukacie doradcy kompetentnego, zaangażowanego w sprawę, to serdecznie polecam Marka Mizerskiego, zdecydowanie sprawdzony doradca :)

Wojciech Zajączkowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Markowi wszystkie procedury związane z kredytem hipotecznym przebiegały bezboleśnie. Pan Marek jest osobą kompetentną, otwartą i bardzo pomocną. Udzielał odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytania w sposób jasny i klarowny. Bardzo polecam współpracę z panem Markiem.

Alicja Błaszkowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Marek jest specjalistą w temacie kredytów hipotecznych. Wiele nam wyjaśnił i przeprowadził przez meandry kredytu hipotecznego. Polecam

Agnieszka rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowa pomoc w przygotowaniu i wyborze naszego pierwszego kredytu :) Nie dość że Marek pomógł nam z kredytem to zajął się wszystkim najważniejszymi sprawami, dzięki czemu szybko i sprawnie przerobiliśmy cały proces kredytowania w banku. Z całego serca, możemy polecić Marka i jego doradztwo. Pozdrawiamy! A&A

A&A Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kompetentny, zaangażowany, otwarty, a do tego miły i uprzejmy. Polecam.

Fabian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy współpracę z p.Markiem. Trafiliśmy do niego "po przejściach" z innym doradcą, mając przez to sporo stresu. Natomiast p. Marek dzięki wiedzy i doświadczeniu szybko wyprowadził naszą sytuację na prostą, mogliśmy na nim polegać od początku do końca . Jest to doradca który wie jak pracować z klientem, był z nami w ciągłym kontakcie i wspierał przy wszystkich kwestiach, dzięki czemu mogliśmy czuć się bezpieczenie i w pełni ufaliśmy jego działaniom na wszystkich etapach pozyskiwania kredytu. Jeśli ktoś szuka rzetelnego, sprawnego i profesjonalnego doradcy to p. Marek będzie idealnym wyborem.

Kasia i Paweł Profesjonalny doradca z doświadczeniem

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam Pana Marka. Poza świetnym doradztwem przy wyborze kredytu hipotecznego, mogłam liczyć na jego pomoc w każdym momencie załatwiania formalności. Ty podpisujesz, a On działa zgodnie z ustaleniami i dzwoni, jak wszystko jest gotowe! O takim doradcy marzyłam!!! Polecam z calego serca! Świetny profesjonalista!

Ola Knapek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Człowiek o szczerym uśmiechu, zdrowym podejściu do tematu i życia. Dodatkowo o bardzo dużej wiedzy. Radzi i nie robi w balona. Czyli pełna wartość jaką możemy wymagać od doradcy. Zdecydowanie polecamy kontakt z Markiem.

Jakub i Ewelina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Marka Mizerskiego. Przejrzyście tłumaczy niuanse kredytów hipotecznych i różnice pomiędzy nimi.

Jarosław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Mizerski pomagał mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Wykazał się wielkim profesjonalizmem i cierpliwością. Pomimo napotkanych po drodze problemów wszystko zakończyło się sukcesem. Pan Marek odpowiadał na wszystkie moje pytania, rozwiewał wszelkie wątpliwości. Dla mnie była to duża pomoc, gdy ktoś kto zna się na kwestiach kredytowych zajął się analizą mojej sytuacji finansowej i dobrał najkorzystniejsza dla mnie ofertę. Serdecznie polecam!

Katarzyna Bednarz kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Marek to specjalista w swojej branży. Z powodzeniem pomógł uzyskać kredyt hipoteczny na budowę domu jednorodzinnego. Przeprowadził nas przez wszystkie etapy od wyboru oferty poprzez zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji, przygotowanie BIK, wniosek i finalnie wypłatę kredytu. To nie był pierwszy kredyt w moim życiu jednak z perspektywy całego procesu z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że sam bez wsparcia doradcy nie przebrnąłbym przez ten cały proces. Jeżeli myślisz o kredycie hipotecznym to polecam Pana Marka jako osobę, która poprowadzi Cię do celu bez dodatkowych stresów.

Adam Daraż Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panem Markiem! Pan Marek wykonał przegląd wszystkich banków, zaproponował najkorzystniejsze oferty i w krótkim czasie podpisaliśmy umowę. Trudno byłoby samemu porównać oferty tylu podmiotów w tak szybkim czasie. Pan Marek pomógł mi również w kompletowaniu dokumentów i przekazał dużo wiedzy niezbędnej podczas podejmowania decyzji o kredycie hipotecznym!

Joanna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek to świetny specjalista w swojej dziedzinie. Cenimy go za to , że był bardzo cierpliwy i poświęcił bardzo dużo czasu nam jako klientom. Znaleziona przez niego oferta w 100% wypełniła nasze żądania i potrzeby. Z całą pewnością można go polecić.

Agnieszka i Waldemar Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam, skorzystanie z jego doradztwa to z pewnością oszczędność czasu. Marek dobrze zna oferty większości banków. Wytłumaczył w czym jedna oferta jest lepsza lub gorsza od drugiej. W moim przypadku (umowy o działo i 50% koszów uzyskania przychodu związanych z przekazywaniem praw autorskich) bardzo dobrze wytypował bank , który dał mi największą zdolność. Gdybym chodził od banku do banku i co raz dowiadywał się, że ma za małą zdolność lub nie mam jej wcale(wg. ING), to pewnie odpuściłbym sobie kupno mieszkania, a ta dzięki pomocy Marka mam już mieszkanie. Trzeba też wspomnieć, że Marek potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z klientem. Szczerze polecam.

Damian M Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalna pomoc, szeroki zakres wiedzy i umiejętność dobrania oferty najbardziej odpowiedniej do indywidualnych potrzeb klientów. Z łatwością sprawia, że świat kredytów hipotecznych przestaje być straszną przygodą dla laików. W pełni profesjonalna obsługa od pierwszej konsultacji, aż do podpisania umowy kredytowej. Bezproblemowy i bezpośredni kontakt dodatkowo sprawiają, że droga przez wszystkie kredytowe formalności staje się przyjemnością.

Joanna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek jest doradcą profesjonalnym i zaangażowanym w swoją pracę. Częsty i bezproblemowy kontakt oraz pomocne wyjaśnienia znacząco uprościły cały proces kredytowy. Dziękuję za pomoc i serdecznie polecam.

Igor Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie godny polecenia profesjonalista z bardzo pozytywnym podejściem do klienta, wiedzą, znajomością rynku oraz ofert poszczególnych banków . Do tego duża dyspozycyjność i terminowość. Nieocenione wsparcie w całym procesie inwestycyjno-mieszkaniowym. Polecam z pełnym przekonaniem.

Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek pomógł mi na wszystkich etapach zakupu lokalu, począwszy od przedstawienia ofert Banków i omówieniu różnic, po wypełnienie wniosków do Banków. Bardzo istotną kwestia, przynajmniej dla mnie była obecność Pana Marka przy podpisywaniu umowy kredytowej. Kontakt z Panem Markiem byl zawsze szybki i rzeczowy. W mojej ocenie jest to doradca godny polecenia, który również ze swojej pracy czerpie dużo satysfakcji.

Agnieszka Bilska Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Marka Mizerskiego jako wyjątkowego profesjonalistę wśród doradców finansowych. Jego doświadczenie i świetna znajomość procedur bankowych i pełne zaangażowanie to atuty specjalisty z górnej półki, godnego rekomendacji. Osoba niesamowicie kontaktowa, miła w 100% skuteczna, dyspozycyjna zawsze odpowiadająca na e maile i oddzwaniająca do klienta. Naszą procedurę kredytu doprowadził do końca z sukcesem, mimo małych przeszkód proceduralnych ze strony banku. Szczerze i serdecznie polecamy.

Barbara & Sławomir Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie wszystkim polecam Pana Marka. Pan Marek jest prawdziwym profesjonalistą, wszystkim się zajął, o nic nie musiałam się martwić, a jednocześnie informował mnie na bieżąco na jakim etapie jest sprawa przyznania kredytu. Jednocześnie jest osobą bardzo sympatyczną, kulturalną i miłą. Dzięki niemu otrzymałam kredyt, nie mając o sprawach kredytowych zielonego pojęcia. JESZCZE RAZ POLECAM, POLECAM!!!!

Edyta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z ogromną przyjemnością wystawiamy pozytywną rekomendację dla Pana Marka! Jest to osoba z ogramną wiedzą i doświadczeniem. Dokumenty były blyskawicznie wypełnione i przekazane dalej, dzięki czemu kredyt udało się nam uzyskać w ekspresowym tempie, na czym strasznie nam zależało. Śmiało możemy powiedzieć, że Pan Marek jest właściwą osobą na właściwym miejscu, robi wszystko z ogromnym zaangażowaniem. Mimo trudności napotkanych po drodze i komplikacjach z uzyskaniem kredytu Pan Marek doprowadził sprawę do samego końca. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc w uzyskaniu wymarzonego mieszkania i z czystym sumieniem polecamy każdemu, kto rozważa podjęcie kredytu. Pozdrawiamy.

Justyna & Daniel Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca, którego polecam każdemu. Jest z klientem na każdym kroku, wspiera i doradza. Na każdym etapie czujesz się pewny. Całe etapy bankowej trudnej weryfikacji przekształca w zrozumiały dla klienta tekst. Marek jest nadzwyczajnie szczerym doradcą, zależy mu na kliencie i jest z nim w stałym kontakcie. Szczerze polecam każdemu tego specjalistę!

Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić p. Marka jako doradcę w sprawach związanych z kredytem hipotecznym. Mimo często utrudnionego kontaktu z bankiem całą procedurę udało Nam się przejść bez większych problemów,a wsparcie p. Marka było nieocenione. Profesjonalny, kompetentny i zawsze chętnie odpowiadający na wszelkie nurtujące mnie pytania.

Sylwia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Trafiliśmy do pana Marka przypadko, ale to był strzał w dziesiątkę. Przedstawił nam różne propozycje, nie będąc namolnym. Kompleksowa obsługa klienta, cierpliwość, znajomość tematu to niewątpliwe atuty pana Marka. Poza tym to skarbnica pomysłów na przyszłość. W naszym przypadku liczyła się też szybkość działania. Niezawodnie zostaliśmy poprowadzeni przez wszystkie procedury. Szczerze polecam wszystkim współpracę z panem Markiem, bo to prawdziwa przyjemność.

Marta Płóciennikowska Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek was very helpful and supportive throughout the whole loan process, which was valuable for me as a foreigner. As a foreigner there were special circumstances (language and communication) and documents that needed to be provided for the developer, notary and bank. There was also much uncertainty surrounding the financing from me personally, since it was a huge personal step taking a loan in a foreign country. Regardless of the uncertainty and hurdles, Marek was there throughout the loan process; guiding, advising, communicating with relevant parties, setting up meetings and having a solid overview where we were in the process. So if you (foreigner) are looking for someone solid, who understands your situation, trust that Marek will deliver, I know I will when it’s time for round #2. Anders #Norwegian # Nordea # Loan granted and released

Anders Mortgage loan for foreigners

Przydatność rekomendacji: 100 %
RE WE LA CJA!!! Marek zna się na rzeczy, kompleksowo wszystkiego dopilnował. Sprawa poszła szybko i sprawnie. Wszystko ładnie wytłumaczył, podpowiedział i przypilnował. Kontakt też super. Z czystym sercem polecam!!!

Sebastian kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Marka trafiłam z polecenia. Chciałam wziąć samochód w leasing, ale kompletnie nie miałam pojęcia jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę. Powiedziano mi, że jeśli kompletnie się nie znam na tym temacie to właśnie Pan Marek będzie najlepszą osobą, do której mogę trafić - i nawet mnie, totalnej humanistce, artystce jest w stanie wytłumaczyć każdy, nawet najbardziej skomplikowany mechanizm finansowy. Muszę się z tym zgodzić w 100%. Pan Marek jest przemiłą osobą, podszedł do mnie z ogromną dozą cierpliwości i zrozumienia. Poświęcił bardzo dużo czasu, żeby przybliżyć mi tematykę leasingu i wyjaśnić każdą wątpliwość, o którą pytałam - a miałam ich sporo.... Porównał oferty wszystkich firm leasingowych i wybrał tą zdecydowanie najbardziej korzystną, na którą sama bym nie trafiła. Mimo, że wielu mogłoby stracić cierpliwość od natłoku moich pytań to Pan Marek do końca okazywał wsparcie i pomoc. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Marka i ogromnie wdzięczna za bardzo profesjonalne i jednocześnie "ludzkie" podejście. Polecam każdemu!

Dorota Tomaszewska leasing

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wzorowa współpraca i kompleksowa pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności. Koordynacja tematu od A do Z zarówno z bankiem jak i deweloperem, co powoduje ze klient ma duzo mniej na glowie. Rownież pomoc przy wybieraniu najlepszej oferty kredytowej. Pełen profesjonalizm!

Piotr Nowakowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Właściwa osoba na właściwym miejscu!!! Pan Marek to wyjątkowa osobą, potrafi sprawić że klient czuję się zaopiekowały, cechuje go wiedza, cierpliwość i chęć pomocy. Może te słowa wydadzą się komuś banalne ale dla nas był bardzo pomocny. Wraz z mężem ( obcokrajowcem) staraliśmy się o kredyt hipoteczny na budowę domu, a to nie jest łatwe dla przeciętnego Kowalskiego a co dopiero dla Kowalskiego z zagranicy. Mieliśmy szalony czas, właśnie urodziło nam się dziecko, mąż dopiero co zmienił pracę a ja prawie w ogóle nie mogłam się ruszyć z domu. Chodzenie po bankach było dla nas wręcz niemożliwe. Z polecenia koleżanki skontaktowałam się z P. Markiem, a kontakt z nim to cała przyjemność bo odpowiada szybko na telefony, @, smsy. Nie jest namolny nie wciska nic, nie podpisuje się z nim umowy na wyłączność i nic mu się nie płaci! Pamiętam jak raz powiedziałam że ja chyba nie mam już siły i czasu żeby się ubiegać o ten kredyt bo przerosło mnie pisanie kosztorysu, a on mi na to odpowiedział że spokojnie że jak nie będę chciała to nic się nie stanie on i tak mi przygotuje ofertę a już sama się zdecyduje czy chce skorzystać czy nie, a co do kosztorysu to wiecie co, ten facet mi w tym pomogł! zrobił to za mnie, tak abym mogła ewentualnie sobie to poprawić po swojemu- kto w banku zrobi coś takiego żeby mi ułatwić???!!! Powiem wam szczerze NIKT!! A tego jestem pewna bo wcześniej podchodziłam do tematu kredytu kilka razy:/ P. Marek doradził nam jaki kredyt wybrać żeby nie blokować się na całe życie( a przecież normalnie w banku zrobiliby wszystko by nam powciskac milion produktów tak żebyśmy zostali z nimi "na zawszę"). Z opowieści znajomych wiem że starali się o hipotekę ok 3 miesiące a my dostaliśmy pieniądze na konto w niecałe 3 tygodnie!!! Niesamowicie profesjonalny człowiek! Na medal kontakt przed, w trakcie i po kredycie( tak, dobrze czytasz, kontakt po kredycie z informacja że jeśli będzie mógł jeszcze jakoś pomóc to śmiało mogę dzwonic!!) Czy jestem zadowolona? TAK i to bardzo! czy będę polecać? Tak, każdemu z czystym sumieniem! P.s zapomniałam dodać bo może to komuś ułatwi P. Marek mówi biegle po angielsku ;)

Ola & Massi Najlepszy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z wielką przyjemnością daję pozytywną rekomendację dla Pana Marka. To właściwy człowiek na właściwym miejscu. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga rozwiązywać pojawiające się problemy natychmiastowo. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny bez konieczności wielogodzinnych wycieczek do banków. Szczerze polecamy! Dziękujemy Panie Marku!

Wiola i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Sprawy z załatwieniem kredytu były dla mnie praktycznie bezobsługowe co w rezultacie zaoszczędziło mi wiele czasu. Na wszystkie pytania i wątpliwości uzyskiwałem wyczerpujące i zrozumiałe odpowiedzi. Otrzymałem pełne wsparcie od początku do samego końca w trakcie całego procesu przyznania kredytu, również podczas wizyty w banku przy podpisywaniu umowy kredytowej. Status procesu przyznania kredytu otrzymywałem na bieżąco. Bardzo elastyczne podejście podczas kontaktu - jeśli życie zawodowe nie umożliwiało mi omówienia spraw w godzinach "normalnie pracujących" Pan Marek dostosowywał swoje godziny pracy do mojej dostępności. Sam z pewnością jeszcze skorzystam z usług świadczonych przez P. Marka. Pozdrawiam.

A. Matuszak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam! To doradca, który wytłumaczy wszystko tyle razy ile potrzebujesz. Zawsze pod telefonem, albo oddzwoni. Przede wszystkim profesjonalny, kredyt dopilnowany od początku do końca :)

Marta T. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomocny, profesjonalny i zawsze pod telefonem. Zdecydowanie polecam!

Ola Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
WITAM! MIAŁEM PROBLEM Z UZYSKANIEM KREDYTU HIPOTECZNEGO A BARDZO MI ZALEŻAŁO I CZAS UCIEKAŁ (SPRAWA BARDZO SKOMPLIKOWANA) W KOŃCU ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA POMOC PANA MARKA( OCZYWIŚCIE ZAREKOMENDOWAŁ MI PANA MARKA KOLEGA:) I BYŁ TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! NIE DOŚĆ ŻE PAN MAREK WSZYSTKO ZAŁATWIŁ OD POCZĄTKU DO KOŃCA TO JESZCZE BYŁ ZE MNĄ PRZY PODPISANIU UMOWY KREDYTOWEJ PONIEWAŻ STRES MÓJ SIĘGAŁ ZENITU!!! BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TRUD WŁOŻONY W MOJĄ POCZĄTKOWO BEZNADZIEJNĄ SPRAWĘ I OKREŚLAM PANA MARKA JAKO CUDOTWÓRCĘ!!! :) POLECAM Z CAŁEGO SERCA PANA MARKA MIZERSKIEGO!!!

SYLWEK KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek zawsze pomocny i dostępny, nawet w wieczornych godzinach i weekendy :) Pełen profesjonalizm i zdroworozsądkowe podejście do tematu. Pełna rekomendacja z naszej strony !! Dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu w tak szybkim tempie. Pozdrawiamy Bartek & Magda

Bartek K. kredyt hipoteczno-budowlany

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Marka zgłosiliśmy się po kredyt hipoteczny za zakup mieszkania od dewelopera. Kontakt znakomity zarówno za pośrednictwem e-mail jak i telefoniczny. Wszystkimi formalności zarówno z bankiem jak i deweloper zajmował się Pan Marek. Wszelkiego rodzaju wątpliwości wyjaśnianie w sposób bardzo zrozumiały dla klienta. Bardzo serdecznie polecam Pana Marka!

Kamila Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca bardzo profesjonalny, dostępny w późnych godzinach i przede wszystkim szczery. Polecam.

Anna zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Długo zabierałem się za napisanie tej rekomendacji ale osoba Pana Marka w pełni na to zasługuje o czym poniżej. Szykowałem się do budowy domu a Pana Marka znalazłem w internecie. Umówiłem spotkanie bez szczególnych oczekiwań. Pierwsza rzecz która mnie ujęła to jego profesjonalizm i determinacja - moja sytuacja finansowa delikatnie mówiąc była skomplikowana ale Pan Mizerski cierpliwie mnie wysłuchał, zrobił notatki i wrócił do mnie po dwóch dniach z propozycją złożonego, kilkuetapowego rozwiązania razem z informacją o tym które banki możemy rozważyć. Kiedy już wystartowaliśmy z procesem kredytowym i odetchnąłem z ulgą Doradca zaproponował zrobienie bezpłatnej analizy finansowej. Byłem nieco zaskoczony ale się zgodziłem i to była bardzo dobra decyzja. Po bardziej szczegółowej rozmowie zrozumiałem że mogę posiadać nadwyżki finansowe. Prowadzę działalność i nie liczę na emeryturę z ZUS a Pan Marek uświadomił mi że mogę oszczędzać. Przedstawił też rozwiązania które pozwalają pomnażać kapitał. Zrobił też przegląd moich ubezpieczeń i uświadomił mi które z opłacanych przeze mnie produktów są zbędne. Razem dobraliśmy rozwiązanie które odpowiada wskazanym w analizie potrzebom. Mówiąc szczerze pierwszy raz spotkałem się tak kompleksowym podejściem do Klienta. I z profesjonalistą działającym z powodzeniem w tak szerokim zakresie. Polecam gorąco Pana Marka jako niewątpliwy ewenement na rynku. I jeszcze raz dziękuję za dopięcie budowy.

Zbigniew P. Wartości dodane

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jako osoba bardzo zapracowana nie mam czasu na bieganie po bankach i wizyty w biurze developera. Pan Marek wziął to na siebie i załatwił wszystkie formalności za mnie. Cierpliwie i fachowo rozwiewał wątpliwości i odpowiadał na niekończące się pytania. Choć o to nie prosiłam przyjechał na podpisanie umowy kredytowej. Wystawiam 5+ i życzę dalszych sukcesów!

Marta kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kupowaliśmy mieszkanie przez biuro nieruchomości. Pierwsza hipoteka i dużo stresu. Trafiliśmy bardzo dobrze. Marek jest profesjonalny i sympatyczny. Pomógł wybrać najlepszą ofertę i pomógł w kontaktach z biurem. Ciekawostka: oferta wiodącego banku była tańsza za jego pośrednictwem niż w placówce tego banku! Wreszcie jesteśmy na swoim, dzięki.

Jacek i Anita kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym polecić Pana Marka jako rzetelnego fachowca. Kupowałam dom od developera - Pan Marek pomógł wybrać najkorzystniejszą dla mnie ofertę, szczegółowo omówił produkty dodatkowe oferowane przez bank. Wcześniej odbyłam spotkania z dwoma innymi takimi ekspertami i był jedynym który wskazał na koszty które realnie poniosę. Prowadził też moją sprawę z biurem sprzedaży zwalniając mnie z konieczności pilnowania dokumentacji i aneksów. Niemalże poprowadził mnie za rękę przez cały proces kupna:) Nie jestem osobą biegłą w kwestiach finansowych a dzięki jego doradztwu czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Jeszcze raz dziękuję

Żaneta zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam Pana Marka. ... Marka sama w sobie :) Profesjonalne doradztwo z zakresu kredytu hipotecznego. Przede wszystkim elastyczność w podejmowaniu decyzji i opcji, które wspólnie można było wypracować. Kontakt nieutrudniony, Pan Marek zawsze uprzejmy i cierpliwy , mimo czasami tych samych pytań zadawanych po kilka razy. Każdy z Nas jest ekspertem w tym co robi. Pan Marek jest z pewnością człowiekiem , któremu wystawiam rekomendacje bez zawahania. pozdrawiam Robert

RB kredyt hipoteczny doradztwo finansowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z wielka przyjemnością polecamy P. Marka. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, bez żadnego problemu poprowadził nasz kredyt . Przede wszystkim co bardzo sobie cenimy to świetny kontakt. Niezależnie od godziny mogliśmy zadzwonić i zapytać o nurtującą nas sprawę. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy że pomogłeś spełnić nam jedno z naszych marzeń:))

Agnieszka i Jakub Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek bardzo sprawnie pilotował i prowadził sprawy związane z pozyskaniem kredytu hipotecznego . Pomagał na bieżąco rozwiązywać wszystkie problemy i był dostępny nawet w późnowieczornych godzinach. Polecam

Marcin Kucharski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wydawałoby się że nasi poprzednicy napisali już wszystko o Panu Marku. Niepodważalnie profesjonalizm i wiedza jaką posiada ten fachowiec to tylko niewielki potencjał jego umiejętności i zalet. Piszemy te słowa w poczuciu ogromnej wdzięczności za okazaną pomoc i rzeczowe wyjaśnienie tej skomplikowanej struktury świata finansjery jeszcze raz dziękując za pomoc i okazane zaangażowanie. Panie Marku jest Pan Wielki.

Eleonora i Wojciech Kredyt hipoteczny i inne perturbacje bankowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Marka, profesjonalna obsluga, wyczerpujaco wyjasnil temat, pomogł w przygotowaniu dokumentacji.

Aneta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystą przyjemnością chciałabym polecić P.Marka. Pomógł nam szybciutko dostać kredyt na mieszkanie. Praktycznie całe formalności załatwił za nas. Doradził na każdy temat ,zasugerował najlepsze rozwiązania. A co najważniejsze - pomógł odetchnąć z ulgą

Basia i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek przede wszystkim dał mi spokój ducha. Podczas całego procesu mogłem dalej zajmować się swoimi sprawami ponieważ Pan Marek o wszystko dbał. Składał jasne deklaracje, konkretyzował wymagania formalne banku. Szanuję profesjonalizm i gorąco polecam.

Tomasz S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
POLECAM SERDECZNIE P. MARKA I JEGO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA. DORADZTWO KREDYTOWE I UBEZPIECZENIOWE NA WYSOKIM POZIOMIE. SZYBKO-SKUTECZNIE-SUKCES. DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ.

RAFAŁ KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam, chciałbym gorąco polecić Marka jako eksperta kredytowego. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta sprawiają, że klient czuje się bezpiecznie i ma pełną wiedzę o produkcie. Marek był od początku do końca procesu, jego wskazówki są bezcenne. Co cenię najbardziej to profesjonalny kontakt - na każdy mail czy telefon była szybka i wyczerpujaca odpowiedz. Jak najbardziej na duzy plus. Bedę wracał.

LG Profesjonalny ekspert kredytowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełne wsparcie od początku procesu do jego końca, o każdej przyzwoitej godzinie. Serdecznie dziękuję i POLECAM.

Grzegorz Pyzik Kredyt hipoteczny - zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 66 %
Szybko, sprawnie, rzeczowo i profesjonalnie. Dzięki Panu Markowi oszczędziłem dużo czasu i nerwów. Warto skorzystać z jego pomocy

Artur zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Marka trafiliśmy z rekomendacji, staraliśmy się o zakup mieszkania od developera. Korzystaliśmy wcześniej z usług innego doradcy który swoim brakiem profesjonalizmu naraził nas na spore problemy - po złożeniu czterech wniosków otrzymaliśmy trzy odmowne decyzje i jedną na kwotę dużo niższą od wnioskowanej. Dodatkowo, z uwagi na upływające terminy umowy stanęliśmy przed ryzykiem naliczenia karnych odsetek lub rozwiązania umowy. Sprawa była poważna. Marek błyskawicznie ułożył plan działania i złożył wniosek do jednego banku który udzielił nam kredytu na pełną potrzebną kwotę. Co ciekawe, oferta okazała się być tańsza od wcześniej prezentowanych. Po kilku miesiącach nerwów i niepewności wreszcie sfinalizowaliśmy transakcję. Jeśli szukacie rzetelnego, odpowiedzialnego i sympatycznego Eksperta nie szukajcie dłużej:)

Paweł i Sylwia Polecamy!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Trafiłam do tego doradcy po otrzymaniu decyzji negatywnej na zakup nieruchomości. Działając pod presją czasu Pan Marek w ciągu kilku dni znalazł dla mnie najkorzystniejszy kredyt gotówkowy. Dzięki niemu nie tylko nie straciłam zadatku ale też sfinalizowałam zakup. Polecam tego doradcę!

Sylwia P. Gotówka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Panu Markowi otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na nasze pierwsze wspólne mieszkanie. Pan Marek pomógł nam wybrać najlepszy dla nas bank, wypełnić dokumenty oraz złożyć wszystko w oddziale. Wspomagał nas na każdym etapie procesu kredytowego. Wszystko przebiegło bez problemów, w miłej atmosferze. Będziemy polecać Pana Marka każdemu kto szuka dobrego doradcy!

Anita i Wojciech Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wielkie dzięki dla Pana Marka. Moja sprawa dotyczyła analizy zapisów zawartej umowy oraz pozostałej dokumentacji zawartego przeze mnie kredytu hipotecznego. Nie był to "nowy biznes" a jednak Doradca bardzo szybko i sprawnie przeanalizował dokumenty i błyskawicznie wysłał odpowiedź. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc .

Aleksandra Dąbrowska Hipoteka .

Przydatność rekomendacji: 75 %
Do Pana Marka trafiliśmy po rozmowach z innym doradcą kredytowym który nie był w stanie znaleźć rozwiązania dla naszej specyficznej sytuacji. Sprawa była trudna, planowaliśmy zakup lokalu pod wynajem ale główne źródła dochodu stanowiły umowy o pracę. Dodatkowo mieliśmy liczne zobowiązania które wymagały pilnego uregulowania. Banki nie były zainteresowane udzieleniem finansowania. Pan Marek zebrał od nas wszystkie informacje, finansowe i dotyczące dostępnych zabezpieczeń. Po analizie przedstawił nam rozwiązania oraz poprowadził nas przez całość procesów kredytowych. Bez jego pomocy nigdy byśmy tego nie ogarnęli. Po kilku miesiącach starań oraz nie kończących się uzupełnień dokumentacji wreszcie sfinalizowaliśmy transakcję! Z góry dziękujemy za wielki profesjonalizm, zaangażowanie, poświęcony naszej sprawie czas i podejście do problematycznego Klienta. Dziękujemy i polecamy!

Ewa i Piotr Prawdziwy fachowiec

Przydatność rekomendacji: 100 %
Najlepszy Doradca na świecie!! Marek w sposób bardzo spokojny i profesjonalny ogarnął to, co do tej pory wydawało mi się 'nie do ogarnięcia'. Odczarował słowo 'hipoteczny', na które wcześniej reagowałam wręcz panicznie, a koniec końców okazało się całkiem sympatycznym słowem i dość znacząco przyczyniło się do odzyskania spokoju. Z niesamowitą cierpliwością i uśmiechem odpowiedział na moje miliony pytań i rozwiał logicznymi argumentami wszystkie najczarniejsze kredytowe wizje, które kwitły w mojej głowie. A to łatwa sprawa nie była. Poprowadził krok po kroku przez wszystkie urzędowo-papierkowe sytuacje i przetłumaczył na prosty język zawiłe druczkowe formuły. Przejrzyście , konkretnie, w przemiłej atmosferze. Jeżeli tylko chcecie w jakikolwiek sposób ułatwić sobie życie, to się nawet nie ma co zastanawiać. Trafiliście najlepiej! Polecam po stokroć!!!

Kasia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek jest moim trzecim doradcą finansowym. Trzecim i mam nadzieję, że ostatnim:) dotychczas miałem niezbyt dobre doświadczenia ale współpraca z Markiem pokazała, że da się profesjonalnie wspierać klientów. Do Marka trafiliśmy w nieco podbramkowej sytuacji ale jego wiedza i opanowanie pozwoliły załatwić sprawę z pozytywnym efektem. Świetna komunikacja i dobre przygotowanie merytoryczne to w mojej ocenie cechy wyróżniające Marka na tle konkurencji. Gorąco polecam!

Paweł Gorąco polecam!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Markiem to sama przyjemność. Jest to osoba kompetentna, posiada bardzo dużą wiedzę w swoim zawodzie. W sytuacji goniących terminów był bardzo pomocny, błyskawicznie załatwiając odpowiednie dokumenty. Osoba jak najbardziej godna polecenia. Pozdrawiamy Marka i życzymy samych dalszych sukcesów.

Anita i Kamil Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kiedy rozpoczynaliśmy poszukiwania kredytu hipotecznego na kupno mieszkania, początkowo zakładaliśmy, że będziemy załatwiać wszystko sami. Polecono nam jednak Marka i ostatecznie postanowiliśmy skorzystać z jego usług – była to jedna z najlepszych decyzji. Dzięki jego pomocy cały proces załatwiania formalności kredytowych przebieg szybko, sprawnie i, przede wszystkim, bezstresowo. Po pierwsze wykazał się świetną orientacją w aktualnych ofertach banków oraz umiejętnością dobrania najlepszego produktu do naszych indywidualnych potrzeb. Wyczerpująco, rzetelnie i cierpliwie wyjaśniał nam wszelkie zawiłości bankowych warunków i procedur. Przez cały czas utrzymywał świetny kontakt – szybko odpowiadał na liczne maile, zawsze też mogliśmy do niego zadzwonić by o coś podpytać, a sam też informował nas na bieżąco o sytuacji i postępach całego procesu. Największą jednak korzyścią dla nas był fakt, iż wziął na siebie załatwienie wszelkich formalności pomiędzy deweloperem a bankiem, przesyłał papiery, zadbał o zrobienie zewnętrznego operatu. Dzięki temu oszczędziliśmy dużo czasu i zapewne też nerwów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Marka, dlatego już planujemy dalszą współpracę w zakresie ubezpieczenia mieszkania. Z pełnym przekonaniem polecamy!

Agnieszka i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mieliśmy dosyć osobliwą sytuację w której zdecydowana większość banków niestety odmawiała nam kredytu. Na całe szczęście wtedy trafiliśmy do Marka, gdzie z lekkim duchem mogę powiedzieć, że zajął się naszą sprawą naprawdę profesjonalnie. Mimo, że w trakcie finalizacji umowy kredytowej co rusz pojawiały się jakieś kwestie sporne spowodowane z jednej strony bankiem, z drugiej sprzedającym mieszkanie, mogliśmy zawsze liczyć na wsparcie Marka. Jeśli byłaby tylko sposobność zapewne wrócilibyśmy do tego samego radcy! Gorąco polecamy.

Paweł i Klaudia Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
P. Marek Mizerski był moim doradca finansowym przy załatwianiu kredytu na mieszkanie i mogę go w 100%polecić. Nie miałam żadnych problemów , wszystkie dokumenty załatwił Pan Marek a w banku byliśmy tylko raz, wtedy gdy podpisywaliśmy umowę kredytową. Polecam!

Dorota J. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wystawiając ten komentarz chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Markowi za jego pomoc, cierpliwość i profesjonalizm. Pan Marek świetnie zna się na swojej pracy i widać, że lubi to co robi. Pomógł nam przejść przez jak dla nas zawiły proces kredytowy, dzięki temu oszczędził nam wielu stresów i czasu. Wyjaśniał te mniej i bardziej zawiłe kwestie z bankiem we własnym zakresie, nam natomiast przekazywał już konkretne informacje. Pan Marek jest świetnym, zaangażowanym w pracę doradcą, a do tego bardzo pozytywnym człowiekiem. Życzymy wszystkiego dobrego i samych sukcesów, tym samym gorąco polecamy. Agnieszka i Sebastian

Agnieszka i Sebastian Dziękujemy!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Marka trafiliśmy w trudnej sytuacji, po otrzymaniu dwóch decyzji odmownych na zakup mieszkania dla kredytów obsługiwanych przez innego doradcę. Pan Marek trafnie zlokalizował błędy, które popełnił pośrednik, pomógł wyprostować sytuację i doprowadzić do zakupu wymarzonego M. Po kilku miesiącach nerwówki odebraliśmy wreszcie klucze. Dziękujemy!

Anna i Szymon polecamy!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przy braniu pierwszego kredytu nasuwają się pytania i niejasności , Marek w sposób profesjonalny pomógł rozwiać wszelkie wątpliwości. Utrzymuje stały kontakt z klientem, co ułatwia wzajemną współpracę. Jest ogromnym wsparciem, gdy pojawia się problem, posiada również ogromną wiedzę, którą potrafi w sposób przejrzysty przekazać. Spotkania przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo polecam ! :)

Dagmara Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek wykazał się bardzo dużą rzetelnością i profesjonalizmem, jest osobą która cechuje spokój i cierpliwość. Pomógł mi w rozwiązaniu sytuacji kredytowej (co nie bylo to proste, sprawa ciągnęła się kilka miesięcy i wymagała uzupełnień dokumentacji, korygowania druków oraz pomocy poleconego przez doradcę notariusza) oraz zorganizować wszystkie niezbędne dokumenty. W przystępny sposób wyjaśniał wszelkie wątpliwości na każdym etapie sprawy i zapewnił przemiłą atmosferę. W każdej chwili dostępny i skory do udzielenia informacji i rozwiania wszelkiej wątpliwości :) Z całym sercem polecam usługi Marka :)

AGATA kredyt hipoteczny, ubezpieczenie na życie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek bardzo pomógł nam w naszej nietypowej sytuacji kredytowej. Rzetelnie podchodził do obowiązków i ułatwił nam znacząco kontakt z bankiem i deweloperem. Pomimo wielu komplikacji pomiędzy bankiem a deweloperem znajdował dobre rozwiązania i uspakajał nas w potrzebie. Z czystym sercem możemy polecić Pana Marka jako przewodnika po świeci bankowości i kredytów! :)

Marta i Rafał Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
This guy is a pro, fluent in English and truly dedicated to what he does. I work abroad & wanted to buy an apartment for rent in Lodz - Marek helped me pick the best bank offer, prepare and translate all necessary documents and even get my credit report! He has vast knowledge and that made me feel secure throughout entire mortgage process. Highly recommended!

Philip P. Exceptional Advisor

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzetelnie, sprawnie, szybko, z dużą cierpliwością. Pan Marek przeprowadził nas "za rączkę" przez cały proces, od porównania kredytów, przez wycenę, konieczne dokumenty, po podpisanie umowy kredytowej. Jesteśmy zadowoleni z pomocy Pana Marka, w każdej chwili mogliśmy zadzwonić i poprosić o spotkanie/ rozwianie wątpliwości. Doradca na 6+ Szczerze polecamy

Kamila i Damian kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek jest najlepszym doradcą, z jakim miałam do czynienia. Jest idealnym łącznikiem między klientem a bankiem. Ma ogromną wiedzę, ale przy tym w bardzo przystępny sposób potrafi wytłumaczyć zawiłości świata finansów. Jest bardzo kompetentny i tworzy idealnie spokojną i bezpieczną atmosferę podczas spotkania. Można mu w pełni zaufać, POLECAM!

Magda Kredyt gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca finansowy. Pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny dostosowany do moich możliwości. Znalazłam stronę Pana Marka w internecie, umówiłam się na spotkanie i nie żałuję swojej decyzji. Współpraca przebiegła bez zarzutu, bardzo miło i profesjonalnie. Kompetentny doradca z szeroką wiedzą i miłym podejściem do Klienta. Potrafi pomóc w wyborze odpowiedniego kredytu i wyjaśnić wszelkie z nim związane ewentualne wątpliwości. Osoba na naprawdę wysokim poziomie w branży finansowej. Polecam Pana Marka z czystym sumieniem.

Magdalena i Anna kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek pomagał nam przy realizacji kredytu hipotecznego i był pośrednikiem między bankiem a także developerem. Każdy wie jaki to trudny i pełen stresu okres i ile pracy oraz zaangażowania wymaga-i tym zaangażowaniem właśnie wykazał się Pan Marek dzięki któremu okres ten przeszliśmy "bezboleśnie" i do tego z pełnym sukcesem. Stuprocentowa fachowość, profesjonalizm oraz cierpliwość to cechy dzięki którym z czystym sumieniem możemy polecić tego Doradcę. Pan Marek to Ekspert w pełnym tego słowa znaczeniu.

Tomasz i Marta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marek pomagał mi przy 2 kredytach i jestem bardzo zadowolony z jego usług. W szczególności w kontakcie z deweloperem, nie musiałem zajmować się niczym w trakcie procesowania kredytów. Polecam nie tylko swoim klientom ale i nieznajomym :)

Adam Super doradca! Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt, a łatwo nie było. Szczerze polecamy! Dziękujemy Panie Marku! Tak trzymać i powodzenia!

Żaneta i Marek Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek to godny polecenia specjalista! Jest bardzo pomocny, cechuje się ogromnym profesjonalizm oraz zaangażowaniem. Pan Mizerski rzetelnie przekazuje informacje, dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe i klarowne, co bardzo ułatwia współpracę oraz podejmowanie decyzji. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco go polecamy !!! Katarzyna i Łukasz

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Krótko i na temat. Wszystkie informacje przekazuje w sposób przejrzysty, zrozumiały i rzetelny co jest niezwykle istotne przy podejmowaniu decyzji związanych z finansami. Wszelkie operacje związane z kredytem przeprowadzone profesjonalnie, na poziomie bez najmniejszych problemów. Polecamy.

Michał i Aleksandra Polecam! Kredyt hipoteczny, Leasing finansowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek jest profesjonalistą w pełnym słowa tego znaczeniu! Nasze wzajemne zaufanie budujemy od 2011 r., kiedy to zaczęliśmy poszukiwać osoby, która poprowadzi nas przez cały proces kredytowy oraz zaoferuje dla nas najkorzystniejszy kredyt na dom. I znalazł dla nas najlepszą ofertę na rynku na skredytowanie naszego wymarzonego domu. Obecnie od trzech lat systematycznie współpracujemy z Panem Markiem, bo nasze życie zawodowe związaliśmy z branżą nieruchomości. Z usług tego doradcy korzystaliśmy już w zakresie kredytu hipotecznego na dom, a obecnie z kredytów hipotecznych na mieszkania (flipowanie) oraz kredytów gotówkowych na pokrycie bieżących kosztów związanych z nieruchomościami. Dla nas we wzajemnych relacjach (zwłaszcza dotyczących finansów) najważniejsze jest zaufanie i szacunek do pieniądza klienta, takie poczucie zapewnia nam Pan Marek. Mając porównanie Pana Mizerskiego z innymi doradcami kredytowymi, z którymi mieliśmy okazję kiedyś rozmawiać...To Pan Marek jest tym od zadań specjalnych! Gorąco polecamy!

Julia i Marek Śnieżek Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marek przy wyborze kredytu okazał się nieocenionym wsparciem. Od początku do końca pomagał nam na każdym kroku, przyjeżdżał do nas, za nas załatwial wiele formalności, wreszcie był z nami w momencie finalizacji kredytu. Doradził w wielu praktycznych kwestiach dotyczących nie tylko samych kredytów ale również warunków zakupu mieszkania i niezbędnej dokumentacji. Jesteśmy bardzo wdzięczy za jego wiedzę, zaangażowanie i cierpliwość. Polecamy z czystym sumieniem !

Robert i Monika kredyt gotówkowy i hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %