Mariusz Jurczyński

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 571236834 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

PORÓWNUJĘ KREDYTY Z WIELU BANKÓW I WSPÓLNIE Z TOBĄ WYBIERAM KREDYT NA NAJKORZYSTNIEJSZYCH WARUNKACH

 

Oferuję Tobie :

 • Profesjonalizm oraz doświadczenie w przygotowaniu zestawień ofert bankowych,
 • Przedstawienie w klarowany i przystępny sposób ofert bankowych, uwzględniając preferencje Klienta,
 • Pomoc w weryfikacji umów przedwstępnych,
 • Pomoc w kompletowaniu dokumentów do wniosku kredytowego,
 • Mobilność i szybkość załatwiania spraw.

 

Doświadczenie

Jestem specjalistą finansowym z długoletnim stażem, co sprawia, że poziom świadczonych przeze mnie usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

System szkoleń oraz współpraca z wieloma bankami i instytucjami daje Ci gwarancję, że przygotowana przeze mnie oferta będzie zawsze aktualna i najbardziej korzystna. W głównej mierze bazuję na poleceniach stąd zadowolenie Klienta jest dla mnie absolutnym priorytetem!

Atuty eksperta

 

 • Szeroko pojęta mobilność - to Ty wyznaczasz miejsce, dzień i godzinę spotkania.
 • Doświadczenie we współpracy z bankami.
 • Szereg wypracowanych kontaktów.
 • Współpraca z wieloma biurami nieruchomości.
 • Możliwości negocjacyjne w wielu bankach.
 • Kompetencja, sumienność i uczciwość.

 

Przykłady opisanych spraw

 • zakup mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym,
 • zakup lub budowa domu,
 • zakup działki budowlanej,
 • pożyczka hipoteczna,
 • kredyt konsolidacyjny,
 • kredyt refinansowy,
 • kredyt firmowy.

Wybrane rekomendacje

Polecamy Pana Mariusza, dzięki któremu otrzymaliśmy kredyt bez żadnych problemów. Wszystko fachowo wyjaśnione językiem przyjaznym dla ludzi, którzy pierwszy raz biorą kredyt a nie mieli wcześniej nic wspólnego z tym tematem :) Poczucie bezpieczeństwa, że wszystko jest dopilnowane, bezproblemowy kontakt oraz wsparcie ze strony Pana Mariusza jak i odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytania sprawiają, że polecimy go każdemu :)

Gosia i Mateusz Kredyt hipoteczny

Polecam tego człowieka. Temat dopilnowany od A do Z. Wszystko szybko, sprawnie, terminowo i fachowo.

Michał Kredyt hipoteczny

Pan Mariusz to specjalista i profesjonalista w każdym calu. Wcześniej spotkaliśmy na swojej drodze innego doradcę, który nas do siebie nie przekonał dlatego mamy punkt odniesienia. Na szczęście trafiliśmy na Pana Mariusza, który od początku zdobył nasze zaufanie. W prosty i jasny sposób wytłumaczył takim laikom jak my dokładnie wszystkie zagadnienia oraz zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa które czają się w umowach kredytowych. Zdecydowanie polecamy! Monika i Michał

Michał Kredyt hipoteczny

Witam, polecam Pana Mariusza, współpraca z Nim była przyjemna, wszystko tłumaczył bardzo dokładnie, potrafi wytłumaczyć każdemu laikowi. Oprócz przygotowania zawodowego, które jest świetne, okazał się skuteczny w osiągnięciu mojego upragnionego celu.

Justyna polecam

Jak ktoś nie ma pojęcia o formalnościach związanych z wzięciem kredytu i nie bardzo ma ochotę zgłębiać ten obszerny i zagmatwany temat, a chciałby powierzyć to zadanie kompetentnej osobie, to powinien skontaktować się właśnie z Mariuszem. Młody, energiczny chłopak, dobrze zorientowany w swojej dziedzinie, komunikatywny, cierpliwie odpowiadający na nurtujące pytania, mobilny. Pomógł mi w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego dopasowanego do moich możliwości finansowych, zajął się całą papierkową dokumentacją. Był obecny przy podpisywaniu umowy, polecił mi również osobę sporządzającą operat szacunkowy, a także kancelarię notarialną, dzięki czemu zaoszczędziłam nieco grosza na opłatach ;) Zachęcam do skorzystania z jego usług zwłaszcza osoby, które chcą wziąć kredyt po raz pierwszy i zwyczajnie przeraża je ta cała procedura, a mają świadomość, że to poważna decyzja w ich życiu. Ja jestem w pełni zadowolona. Polecam i pozdrawiam, Żaneta

Żaneta KREDYT MIESZKANIOWY

Zdecydowanie polecam, z Panem Mariuszem miałem okazję współpracować przy 2 kredytach hipotecznych. Przy pierwszym, wszystko zostało opracowane bardzo szybko i sprawnie, także gdy zaistniała możliwość kredytowania po raz kolejny nie miałem wątpliwości do kogo się zwrócić. Zdecydowanie gorąco polecam

Dawid Z Kredyt hipoteczny

Polecam współpracę z Mariuszem. Doradził mi przy wyborze rodzaju kredytu, zaproponował bardzo atrakcyjną ofertę, pomógł przy wszelkich formalnościach. Trochę żałuję, że nie mam w planach brać kolejnych kredytów, bo rzadko można spotkać się z tak proklienckim (a nawet partnerskim) podejściem.

Kacper Kredyt gotówkowy

Super Współpraca. Dostępność Pana Mariusza praktycznie w każdym dniu tygodnia i każdej porze. MDM , kredyt i przelanie środków udało się załatwić w expresowym tempie. Innym słowy u Pana Mariusza rzeczy niemożliwe są od reki na cuda trzeba chwile poczekać

Tomasz Kredyt MDM

Dzień dobry, Miałem okazje współpracować z p.Mariuszem przy okazji załatwiania formalności przy kredycie pod zakup działki budowlanej w Głownie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, doradca okazał się konkretny i uczciwy. Największe uznanie należy się jednak za znalezienie najkorzystniejszej oferty na rynku i pomoc w przejściu przez wszystkie formalności. Doradca towarzyszył nam od samego początku, aż do momentu podpisania ostatnich dokumentów, zawsze chętnie tłumacząc gdy coś było niejasne. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Michał wraz z rodziną.

Michał Adamkiewicz Pomoc w kredycie na zakup działki.

Godny polecenia doradca, działa szybko i skutecznie. Polecam

Robert Olczak Polecam

Pan Mariusz pomógł mi wybrać kredyt najbardziej dostosowany do moich potrzeb. Szybka i fachowa obsługa. Gorąco polecam!!!

Marta Krakowiak Kredyt mieszkaniowy

Polecam sprawnie i szybko fachowe doradztwo

Robert Kredyt

Pan Mariusz w sposób fachowy i profesjonalny pomógł mi z odnalezieniem najlepszej oferty na rynku. Pomógł mi przygotować wszystkie dokumenty do wniosku kredytowego. W trakcie również był non-stop pod telefonem i odpowiadał na każde pytanie. Po otrzymaniu zgody pomógł we wszystkich formalnościach, aż do podpisania aktu notarialnego. Teraz dzięki niemu cieszę się własnym mieszkaniem które zakupiłem na fenomenalnych warunkach. Dziękuję!

Karol Płusa Kredyt hipoteczny

Współpraca idealna. Kredyt z dopłatą MDM załatwiony w 2 tygodnie.

Krzysztof J Kredyt Hipoteczny MDM

Doświadczony, kompetentny, godna zaufania. Pełen profesjonalizm w doradztwie, zaangażowanie w sprawę indywidualnego klienta. Odpowiada na każdego maila/ telefon :). Pomaga przy wypełnianiu stosu dokumentów i wspiera do samego końca – doradca obecny w trakcie finalizacji umowy w banku. POLECAM!!!

Kinga Pytel Kredyt hipoteczny

Witam. W kilku słowach ośmielę się przedstawić zalety działania i pracy Pana Mariusza Jurczyńskiego. W ubiegłym roku postanowiłam zakupić mieszkanie w kredycie, Pan Mariusz po wywiadzie środowiskowym przygotował mi zestawienie najkorzystniejszych ofert na rynku, doradził w kwestii programu mdm, pomógł w załatwieniu wszelkich formalności i za każdym razem, kiedy tylko potrzebowałam uzyskać dodatkowe informacje był pod telefonem. Dzięki wiedzy Pana Mariusza udało się również uniknąć pewnych komplikacji ze strony sprzedającego i finalnie umowa została podpisana terminowo. Na koniec dodam tylko, że jestem samotną mamą i cenię pomoc oferowaną kompleksowo- u Pana Mariusza właśnie tak jest- od symulacji kredytowej w najlepszej opcji aż po polecenie notariusza, który nie wydusi ode mnie ostatniej złotówki. Pozdrawiam

Monika Parońska Najlepszy doradca kredytowy

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mariusza, który pomógł w wybraniu najkorzystniejszej oferty. Profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie podczas całego procesu krok po kroku. Fachowiec godny polecenia!

Łukasz Witczak kredyt hipoteczny

Pan Mariusz w bardzo profesjonalny sposob pomógł mi z moimi sprawami bankowymi. Jego wiedza i zaangażowanie sa godne pochwały a profesjonalizm wręcz wzorowy Gorąco polecam

Julian Sojka Rekomendacja

Jeśli ktoś potrzebuje skupić się jedynie na wyborze wymarzonego mieszkania i nie martwić się pozostałymi sprawami (notariusz, dokumenty etc) trafi doskonale! Mariusz Jurczyński pomoże w każdej sprawie. Jeśli będzie miał problemy z wyborem mieszkania - trafia jeszcze lepiej. Kompleksowa pomoc bankowa również na najwyższym poziomie. Polecam!!!

Tomasz Polecam

Szybko i skutecznie. Bardzo profesjonalna pomoc. Panie Mariuszu dziękuję

Marcin Ziębowicz Polecam

Pan Mariusz Jurczyński przedstawił w sposób rzetelny i przystępny 4 propozycje kredytów hipotecznych. Wytłumaczył wszystkie niuanse języka prawniczego zawartego w umowach i doradził najbardziej optymalny kredyt. Największą zaletą wg. mnie było to, że był w pełni mobilny i dojeżdżał z dokumentami do pracy mojej żony i do mojej pracy, co znacząco skróciło postępowanie kredytowe. Terminy spotkań były dopasowane do naszych możliwości czasowych. Szczerze polecam usługi p. Jurczyńskiego.

Tomasz Wasiak Bardzo dobry doradca

Pan Mariusz to bardzo profesjonalny doradca kredytowy. Doskonale potrafi dobrać ofertę banku do potrzeb klienta. Potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości i chętnie poświęca swój czas by załatwić transakcje możliwie najkorzystniej i najbardziej komfortowo dla klienta. Gorąco polecam współpracę z Panem Mariuszem!

Rafał Stawicki Kredyt hipoteczny

Gdyby nie wiedza Pana Mariusza, musiałbym płacić za dodatkowe, ukryte usługi - dodatkowe ubezpieczenia, opłaty operacyjne. Na szczęście Jego doświadczenie pozwoliło uniknąć tych niepotrzebnych kosztów i dzięki temu wnioskowany przeze mnie kredyt stał się finalnie dużo tańszy. Dodatkowym plusem był kontakt z Panem Mariuszem - email, telefon, dzień wieczór, nawet weekendy - nie miało to znaczenia, Pana Mariusz zawsze odpisywał i rozwiewał wszelkie niejasności. Polecam. Naprawdę warto!

Antek Kredyt gotówkowy

Doświadczenie Pana Mariusza jest godne polecenia. Moje wszystkie wcześniejsze wnioski, które składałem, z różnych względów były odmowne. Pan Mariusz pomógł mi w uzyskaniu kredytu. Kompleksowa pomoc zaoszczędziła mi dużo czasu i sprawiła, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Jestem pewny, że bez Pana Mariusza by się nie udało.

Tomasz Kredyt

Współpraca z Panem Mariuszem bardzo sprawna i rzeczowa. Polecam :)

Dariusz Współpraca

Dzięki niemu spełniło się nasze marzenie o własnym "M" a nikt nie dawał nam szans. Polecamy serdecznie Naszego "Czarodzieja" :)

Joanna Tryniszewska "Czarodziej"

Witam.! Gorąco polecam tego doradce! Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

Cezary Współpraca

Współpraca z Panem Mariuszem to prawdziwa przyjemność.Od samego początku profesjonalnie podszedł do tematu kredytu hipotecznego.Wspierał nas swoją pomocą w trakcie poszukiwania mieszkania jak i uczestniczył osobiście we wszelkich spotkaniach związanych z oględzinami mieszkań. Szybko i sprawnie pomógł nam załatwić wszelkie formalności mieszkaniowe związane z zakupem jak i profesjonalnie dobrał kredyt hipoteczny spełniający nasze warunki finansowe.Do samego końca służył swoją pomocą i radą.Był obecny w każdej chwili dla tak ważnego przedsięwzięcia jakim jest zakup własnego M.Do dnia przekazania lokalu i odebrania kluczy Pan Mariusz zawsze był z nami.Osobiście uczestniczył w tej ważnej dla nas chwili jaką jest odebranie kluczy do własnego M. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Mariusza jako doradcę i czego nie obawiamy się powiedzieć przyjaciela w tak ważnym dla nas momencie. Jego pomoc i profesjonalizm zaoszczędził nam wiele czasu jak i stresu związanego z tą ważną decyzją życiową. Gorąco dziękujemy za okazaną pomoc i dobranie świetnego produktu w formie kredytu hipotecznego. Życzymy wielu sukcesów i zadowolonych klientów Panie Mariuszu. Mariusz i Monika Szczech.

Mariusz i Monika Szczech Kredyt hipoteczny.

Bardzo fachowe doradztwo. Doświadczenie Pana Mariusza pomogło nam bardzo szybko uzyskać kredyt. Jest bardzo pomocny i zaangażowany w to co robi. Nie mamy żadnych obaw aby polecić Pana Mariusza innym osobom.

Wałowski Grzegorz kredyt hipoteczny

Pan Mariusz to profesjonalista w zakresie doradztwa finansowego. Przedstawił pełną ofertę ze wszystkich banków i pomógł w wybraniu najkorzystniejszej. Dzięki Panu Mariuszowi cała procedura kredytowa była prosta i przebiegła bardzo sprawnie. Polecam współpracę z tym Panem.

Agnieszka Pawlak kredyt hipoteczny

Pan Mariusz to doskonały doradca finansowy. Pomógł mi wybrać najlepszą ofertę kredytową. Jego usługi są na najwyższym poziomie. POLECAM!!!!!!

Michał kredyt hipoteczny

Pełen profesjonalizm, szybka i rzeczowa pomoc. Gorąco polecam:)

Paweł Flasza kredyt hipoteczny

Bardzo fachowe doradztwo. Sprawę załatwił Pan szybko i skutecznie . Współpraca z Panem Mariuszem układała się bardzo przyjemnie. Osoba rzetelna, słowna, godna polecenia. Na pewno warto, gorąco polecam.

Leszek Ważki kredyt hipoteczny

Pan Mariusz łączy w sobie fachowość, rzetelność oraz kompetencję z pełnym serdeczności, cierpliwości oraz życzliwości podejściem do klienta.

Ewa Hanulak kredyt hipoteczny

Bardzo fachowe doradztwo. Sprawnie i szybko załatwione formalności. Pełen profesjonalizm. Polecam!

Mariusz Malec kredyt na dom