Mariusz Jurczyński

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 571236834 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam Pana Mariusza w 100% (konkretny,rzetelny,godny zaufania,super kontakt)

Przemysław Jesionowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wyrażam bardzo dobrą opinie na temat Pana Mariusza Jurczyńskiego. Bardzo sprawnie przeprpwadził cały proces wszystko było dokładnie wyjaśnione i zawsze był do dyspozycji chętny do pomocy. Duża wiedza i umiejętności.

Karolina Kaliszewska Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 22 %
Nie miałam pojęcia na temat kredytów, potrzebowałam takowy wziąć. Zgłosiłam się do pana Mariusza z rekomendacji mojej dobrej znajomej. I nie żałuję. Wszystko przebiegło szybko i pomyślnie. Stały kontakt z panem Mariuszem zapewnił wewnetrzny spokój. Jeśli nie masz pojęcia o formularzach i innych dokumentach dotyczących m.in. kredytu śmiało mogę ci polecić Mariusza Jurczyńskiego. Zadba on o każdy szczegół w dokumentacji a poza tym pocieszy uśmiechem.

Sylwia Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Pana Mariusza, dzięki któremu otrzymaliśmy kredyt bez żadnych problemów. Wszystko fachowo wyjaśnione językiem przyjaznym dla ludzi, którzy pierwszy raz biorą kredyt a nie mieli wcześniej nic wspólnego z tym tematem :) Poczucie bezpieczeństwa, że wszystko jest dopilnowane, bezproblemowy kontakt oraz wsparcie ze strony Pana Mariusza jak i odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytania sprawiają, że polecimy go każdemu :)

Gosia i Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wizytę u Pana Mariusza zawdzięczamy naszemu znajomemu, któremu serdecznie podziękowaliśmy za namiary, właśnie do tego doradcy kredytowego. Już podczas pierwszej wizyty u Mariusza, nasze wrażenia były bardzo pozytywne, ze względu nie tylko na posiadaną przez niego wiedzę, ale też przejrzysty sposób przekazu nam wszelkich informacji dotyczących podjęcia kredytu. Kolejne wizyty u tego doradcy utwierdziły nas tylko w przekonaniu że mamy do czynienia z ekspertem, który pomoże nam wybrać najlepszą dostępną na rynku ofertę spośród poszczególnych banków. Cała procedura kredytowa związana z załatwieniem wszelkich formalności dzięki pomocy Mariusza przebiegła szybko i sprawnie, a kredyt który został nam udzielony jest na bardzo korzystnych warunkach. Cenny jest dla nas również czas który zaoszczędziliśmy podczas współpracy z doradcą kredytowym, gdyż ominęło nas sporo wizyt w banku podczas załatwiania kredytu. Jest to naprawdę człowiek godny polecenia, działa profesjonalnie, sumiennie i rzetelnie, a do tego jest bardzo dyspozycyjny, również telefonicznie, w każdej chwili podczas ewentualnych pytań.

Ewelina i Marcin S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Bardzo fachowa współpraca w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie formalności były szybko i sprawnie załatwiane. Jak najbardziej polecam współpracę z Panem Mariuszem

Hubert Polecam

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam tego człowieka. Temat dopilnowany od A do Z. Wszystko szybko, sprawnie, terminowo i fachowo.

Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Jeśli ktoś stoi przed wyzwaniem wzięcia kredytu i chce aby wszystko przebiegło sprawnie, to z całą pewnością powinien skontaktować się z Panem Mariuszem. Jest ekspertem w swojej dziedzinie, kompetentny i zorganizowany! Wszystko dopina na ostatni guzik, na bieżąco informując klienta na jakim etapie realizacji jesteśmy. Wyjaśnia wszystkie zawiłości w bardzo jasny sposób, jak potrzeba to po kilka razy. Mocno zaangażowany, spersonalizowane podejście do klienta. I co najważniejsze, w ciągłym kontakcie z klientem. My byliśmy jak dzieci we mgle, w ogóle nie znamy się na bankowości, Pan Mariusz okazał nam wszelkie wsparcie. Polecamy po stokroć! Podpisujemy się obiema rękami! To niewątpliwie specjalista godny zaufania, merytoryczny, otwarty, komunikatywny i do tego przesympatyczny!

Patrycja i Rafał Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Mariusz to specjalista i profesjonalista w każdym calu. Wcześniej spotkaliśmy na swojej drodze innego doradcę, który nas do siebie nie przekonał dlatego mamy punkt odniesienia. Na szczęście trafiliśmy na Pana Mariusza, który od początku zdobył nasze zaufanie. W prosty i jasny sposób wytłumaczył takim laikom jak my dokładnie wszystkie zagadnienia oraz zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa które czają się w umowach kredytowych. Zdecydowanie polecamy! Monika i Michał

Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 42 %
Witam, polecam Pana Mariusza, współpraca z Nim była przyjemna, wszystko tłumaczył bardzo dokładnie, potrafi wytłumaczyć każdemu laikowi. Oprócz przygotowania zawodowego, które jest świetne, okazał się skuteczny w osiągnięciu mojego upragnionego celu.

Justyna polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jak ktoś nie ma pojęcia o formalnościach związanych z wzięciem kredytu i nie bardzo ma ochotę zgłębiać ten obszerny i zagmatwany temat, a chciałby powierzyć to zadanie kompetentnej osobie, to powinien skontaktować się właśnie z Mariuszem. Młody, energiczny chłopak, dobrze zorientowany w swojej dziedzinie, komunikatywny, cierpliwie odpowiadający na nurtujące pytania, mobilny. Pomógł mi w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego dopasowanego do moich możliwości finansowych, zajął się całą papierkową dokumentacją. Był obecny przy podpisywaniu umowy, polecił mi również osobę sporządzającą operat szacunkowy, a także kancelarię notarialną, dzięki czemu zaoszczędziłam nieco grosza na opłatach ;) Zachęcam do skorzystania z jego usług zwłaszcza osoby, które chcą wziąć kredyt po raz pierwszy i zwyczajnie przeraża je ta cała procedura, a mają świadomość, że to poważna decyzja w ich życiu. Ja jestem w pełni zadowolona. Polecam i pozdrawiam, Żaneta

Żaneta KREDYT MIESZKANIOWY

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam, z Panem Mariuszem miałem okazję współpracować przy 2 kredytach hipotecznych. Przy pierwszym, wszystko zostało opracowane bardzo szybko i sprawnie, także gdy zaistniała możliwość kredytowania po raz kolejny nie miałem wątpliwości do kogo się zwrócić. Zdecydowanie gorąco polecam

Dawid Z Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Pana Mariusza jako eksperta i osobę której można powierzyć wszelkie formalności związane z kredytem hipotecznym. Mobilny, sumienny oraz wiarygodny. Pozwolił dopasować ofertę do moich oczekiwań. Serdecznie polecam!

Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 42 %
Pan Mariusz okazał się osobą bardzo kompetentną, świetnie tłumaczącą wszelkie zawiłości związane z umową kredytową, cierpliwie odpowiadającą na wszelkie pytania i przede wszystkim szczerze zaangażowaną w znalezienie najlepszej oferty. Gorąco polecam współpracę, gdyż jest to doradca o świetnym podejściu do klienta, o wysokiej kulturze osobistej, dobrze zorientowany w temacie kredytów hipotecznych, zorganizowany i sumienny. Dzięki współpracy z nim, podpisałam kredyt z przeświadczeniem, że wybrałam najlepszą z ofert dostępnych na rynku.

Aleksandra kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Polecam współpracę z Mariuszem. Doradził mi przy wyborze rodzaju kredytu, zaproponował bardzo atrakcyjną ofertę, pomógł przy wszelkich formalnościach. Trochę żałuję, że nie mam w planach brać kolejnych kredytów, bo rzadko można spotkać się z tak proklienckim (a nawet partnerskim) podejściem.

Kacper Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 57 %
Witam serdecznie. Szczerze polecam p. Mariusza, szybko i solidnie została mi udzielona porada. Super że są tacy ludzie , dziękuję i pozdrawiam .

Anna. Zakup M.

Przydatność rekomendacji: 55 %
Szczerze możemy polecić Pana Mariusza każdemu. Fachowe doradztwo i profesjonalizm na każdym kroku. Dzięki dobremu kontaktowi procedura przebiegała bezstresowo, Pan Mariusz w szybkim tempie odpowiada na każde nurtujące pytanie. Pomaga w zebraniu wszystkich dokumentów niezbędnych zarówno do banku oraz do notariusza. Wspaniała współpraca.

Joanna i Damian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Marzenia o ciasnym Ale własnym mieszkaniu spełniały się i to dzięki p Mariuszowi Kontakt oraz współpraca rewelacja :)

Konrad i Krysia Własne M :)

Przydatność rekomendacji: 55 %
Szybko, profesjonalnie, osoba godna polecenia.

Dominik Mroczek Dobry doradca

Przydatność rekomendacji: 62 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Mariuszem. Kredyt załatwiony sprawnie przy naprawdę niewielkim naszym udziale. Krok po kroku omawiał dalsze działania a po otrzymaniu umowy z banku wyjaśnił punkt po punkcie wszelkie nasze wątpliwości. Oczywiście w razie potrzeby zawsze był pod telefonem. Serdecznie polecamy

Zbigniew i Justyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Współpraca z Panem Mariuszem przebiegła pomyślnie. Kredyt przyznany został szybko i bezproblemowo. Wszystkie niejasności wyjaśniane były na bieżąco. Polecamy współpracę :)

Sylwia i Krzysztof Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 60 %
Zawsze myśleliśmy, że cała procedura kredytowa jest długa, zagmatwana i posiada zbyt wiele kruczków i zapisów zwykle niezrozumiałych dla zwykłego zjadacza chleba. Z Panem Mariuszem kredyt na mieszkanie to pikuś. Wyjaśnia wszystko bardzo przejrzyście, o każdej porze dnia odbierał telefon służąc radą i można powiedzieć, że prowadził nas za rękę aż do ostatniego podpisu na umowie. A do tego cały proces zakończył się już po miesiącu og pierwszej wizyty w biurze Pana Mariusza. Dzięki temu możemy się cieszyć swoim własnym "M" .Szczerze Polecamy!

Dominika i Dawid Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Super Współpraca. Dostępność Pana Mariusza praktycznie w każdym dniu tygodnia i każdej porze. MDM , kredyt i przelanie środków udało się załatwić w expresowym tempie. Innym słowy u Pana Mariusza rzeczy niemożliwe są od reki na cuda trzeba chwile poczekać

Tomasz Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 77 %
Dzień dobry, Miałem okazje współpracować z p.Mariuszem przy okazji załatwiania formalności przy kredycie pod zakup działki budowlanej w Głownie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, doradca okazał się konkretny i uczciwy. Największe uznanie należy się jednak za znalezienie najkorzystniejszej oferty na rynku i pomoc w przejściu przez wszystkie formalności. Doradca towarzyszył nam od samego początku, aż do momentu podpisania ostatnich dokumentów, zawsze chętnie tłumacząc gdy coś było niejasne. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Michał wraz z rodziną.

Michał Adamkiewicz Pomoc w kredycie na zakup działki.

Przydatność rekomendacji: 75 %
Bardzo solidny doradca sprawa załatwiona szybko i bezstresowo. Każdemu polecę Pana Mariusza.

Magdalena Sprawnie

Przydatność rekomendacji: 66 %
Godny polecenia doradca, działa szybko i skutecznie. Polecam

Robert Olczak Polecam

Przydatność rekomendacji: 87 %
Pan Mariusz pomógł mi wybrać kredyt najbardziej dostosowany do moich potrzeb. Szybka i fachowa obsługa. Gorąco polecam!!!

Marta Krakowiak Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 87 %
Polecam sprawnie i szybko fachowe doradztwo

Robert Kredyt

Przydatność rekomendacji: 87 %
Pan Mariusz w sposób fachowy i profesjonalny pomógł mi z odnalezieniem najlepszej oferty na rynku. Pomógł mi przygotować wszystkie dokumenty do wniosku kredytowego. W trakcie również był non-stop pod telefonem i odpowiadał na każde pytanie. Po otrzymaniu zgody pomógł we wszystkich formalnościach, aż do podpisania aktu notarialnego. Teraz dzięki niemu cieszę się własnym mieszkaniem które zakupiłem na fenomenalnych warunkach. Dziękuję!

Karol Płusa Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Współpraca idealna. Kredyt z dopłatą MDM załatwiony w 2 tygodnie.

Krzysztof J Kredyt Hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 87 %
Doświadczony, kompetentny, godna zaufania. Pełen profesjonalizm w doradztwie, zaangażowanie w sprawę indywidualnego klienta. Odpowiada na każdego maila/ telefon :). Pomaga przy wypełnianiu stosu dokumentów i wspiera do samego końca – doradca obecny w trakcie finalizacji umowy w banku. POLECAM!!!

Kinga Pytel Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Witam. W kilku słowach ośmielę się przedstawić zalety działania i pracy Pana Mariusza Jurczyńskiego. W ubiegłym roku postanowiłam zakupić mieszkanie w kredycie, Pan Mariusz po wywiadzie środowiskowym przygotował mi zestawienie najkorzystniejszych ofert na rynku, doradził w kwestii programu mdm, pomógł w załatwieniu wszelkich formalności i za każdym razem, kiedy tylko potrzebowałam uzyskać dodatkowe informacje był pod telefonem. Dzięki wiedzy Pana Mariusza udało się również uniknąć pewnych komplikacji ze strony sprzedającego i finalnie umowa została podpisana terminowo. Na koniec dodam tylko, że jestem samotną mamą i cenię pomoc oferowaną kompleksowo- u Pana Mariusza właśnie tak jest- od symulacji kredytowej w najlepszej opcji aż po polecenie notariusza, który nie wydusi ode mnie ostatniej złotówki. Pozdrawiam

Monika Parońska Najlepszy doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 88 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mariusza, który pomógł w wybraniu najkorzystniejszej oferty. Profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie podczas całego procesu krok po kroku. Fachowiec godny polecenia!

Łukasz Witczak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Pan Mariusz w bardzo profesjonalny sposob pomógł mi z moimi sprawami bankowymi. Jego wiedza i zaangażowanie sa godne pochwały a profesjonalizm wręcz wzorowy Gorąco polecam

Julian Sojka Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 80 %
Jeśli ktoś potrzebuje skupić się jedynie na wyborze wymarzonego mieszkania i nie martwić się pozostałymi sprawami (notariusz, dokumenty etc) trafi doskonale! Mariusz Jurczyński pomoże w każdej sprawie. Jeśli będzie miał problemy z wyborem mieszkania - trafia jeszcze lepiej. Kompleksowa pomoc bankowa również na najwyższym poziomie. Polecam!!!

Tomasz Polecam

Przydatność rekomendacji: 80 %
Szybko i skutecznie. Bardzo profesjonalna pomoc. Panie Mariuszu dziękuję

Marcin Ziębowicz Polecam

Przydatność rekomendacji: 77 %
Pan Mariusz Jurczyński przedstawił w sposób rzetelny i przystępny 4 propozycje kredytów hipotecznych. Wytłumaczył wszystkie niuanse języka prawniczego zawartego w umowach i doradził najbardziej optymalny kredyt. Największą zaletą wg. mnie było to, że był w pełni mobilny i dojeżdżał z dokumentami do pracy mojej żony i do mojej pracy, co znacząco skróciło postępowanie kredytowe. Terminy spotkań były dopasowane do naszych możliwości czasowych. Szczerze polecam usługi p. Jurczyńskiego.

Tomasz Wasiak Bardzo dobry doradca

Przydatność rekomendacji: 80 %
Pan Mariusz to bardzo profesjonalny doradca kredytowy. Doskonale potrafi dobrać ofertę banku do potrzeb klienta. Potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości i chętnie poświęca swój czas by załatwić transakcje możliwie najkorzystniej i najbardziej komfortowo dla klienta. Gorąco polecam współpracę z Panem Mariuszem!

Rafał Stawicki Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Gdyby nie wiedza Pana Mariusza, musiałbym płacić za dodatkowe, ukryte usługi - dodatkowe ubezpieczenia, opłaty operacyjne. Na szczęście Jego doświadczenie pozwoliło uniknąć tych niepotrzebnych kosztów i dzięki temu wnioskowany przeze mnie kredyt stał się finalnie dużo tańszy. Dodatkowym plusem był kontakt z Panem Mariuszem - email, telefon, dzień wieczór, nawet weekendy - nie miało to znaczenia, Pana Mariusz zawsze odpisywał i rozwiewał wszelkie niejasności. Polecam. Naprawdę warto!

Antek Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 61 %
Doświadczenie Pana Mariusza jest godne polecenia. Moje wszystkie wcześniejsze wnioski, które składałem, z różnych względów były odmowne. Pan Mariusz pomógł mi w uzyskaniu kredytu. Kompleksowa pomoc zaoszczędziła mi dużo czasu i sprawiła, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Jestem pewny, że bez Pana Mariusza by się nie udało.

Tomasz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 80 %
Współpraca z Panem Mariuszem bardzo sprawna i rzeczowa. Polecam :)

Dariusz Współpraca

Przydatność rekomendacji: 80 %
Dzięki niemu spełniło się nasze marzenie o własnym "M" a nikt nie dawał nam szans. Polecamy serdecznie Naszego "Czarodzieja" :)

Joanna Tryniszewska "Czarodziej"

Przydatność rekomendacji: 80 %
Witam.! Gorąco polecam tego doradce! Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

Cezary Współpraca

Przydatność rekomendacji: 70 %
Współpraca z Panem Mariuszem to prawdziwa przyjemność.Od samego początku profesjonalnie podszedł do tematu kredytu hipotecznego.Wspierał nas swoją pomocą w trakcie poszukiwania mieszkania jak i uczestniczył osobiście we wszelkich spotkaniach związanych z oględzinami mieszkań. Szybko i sprawnie pomógł nam załatwić wszelkie formalności mieszkaniowe związane z zakupem jak i profesjonalnie dobrał kredyt hipoteczny spełniający nasze warunki finansowe.Do samego końca służył swoją pomocą i radą.Był obecny w każdej chwili dla tak ważnego przedsięwzięcia jakim jest zakup własnego M.Do dnia przekazania lokalu i odebrania kluczy Pan Mariusz zawsze był z nami.Osobiście uczestniczył w tej ważnej dla nas chwili jaką jest odebranie kluczy do własnego M. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Mariusza jako doradcę i czego nie obawiamy się powiedzieć przyjaciela w tak ważnym dla nas momencie. Jego pomoc i profesjonalizm zaoszczędził nam wiele czasu jak i stresu związanego z tą ważną decyzją życiową. Gorąco dziękujemy za okazaną pomoc i dobranie świetnego produktu w formie kredytu hipotecznego. Życzymy wielu sukcesów i zadowolonych klientów Panie Mariuszu. Mariusz i Monika Szczech.

Mariusz i Monika Szczech Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 84 %
Bardzo fachowe doradztwo. Doświadczenie Pana Mariusza pomogło nam bardzo szybko uzyskać kredyt. Jest bardzo pomocny i zaangażowany w to co robi. Nie mamy żadnych obaw aby polecić Pana Mariusza innym osobom.

Wałowski Grzegorz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 82 %
Pan Mariusz to profesjonalista w zakresie doradztwa finansowego. Przedstawił pełną ofertę ze wszystkich banków i pomógł w wybraniu najkorzystniejszej. Dzięki Panu Mariuszowi cała procedura kredytowa była prosta i przebiegła bardzo sprawnie. Polecam współpracę z tym Panem.

Agnieszka Pawlak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 81 %
Pan Mariusz to doskonały doradca finansowy. Pomógł mi wybrać najlepszą ofertę kredytową. Jego usługi są na najwyższym poziomie. POLECAM!!!!!!

Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 70 %
Fachowe doradztwo. Sprawne i szybkie załatwienie formalności. Polecam!

Anna Jagusiak kredyt

Przydatność rekomendacji: 61 %
Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy z Panem Mariuszem. Polecam tego doradce każdemu kto jest na etapie poszukiwania odpowiedniego kredytu dla siebie. Pan Mariusz dysponuje nie tylko fachową wiedzą ale również bardzo się stara aby wynegocjować jak najlepsze warunki dla klienta, którego reprezentuje. Jest miły, życzliwy, profesjonalny, pracowity doradca, nie czujesz że chce Ci na siłe sprzedać dany produkt, bo to z Nim po analizie za i przeciw wybierałam, to co było dla mnie najbardziej korzystne (wynegocjowane warunki kredytu lepsze niż w banku tzn bez pośrednika). Bardzo dziękuje za pomoc i doradztwo.

Patrycja Zaremba Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pełen profesjonalizm, szybka i rzeczowa pomoc. Gorąco polecam:)

Paweł Flasza kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Byliśmy bardzo miło zaskoczeni fachowością i szybkością z jaką można załatwić tyle formalności. Sami na pewno byśmy sobie nie poradzili z tak ogromną ilością papierków. Ale dzięki Panu Mariuszowi wszystko poszło sprawnie i bez żadnego problemu. Polecam wszystkim w 100%. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc.

Katarzyna i Rafał Zajączkowscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Fachowe doradztwo, pełen profesjonalizm. Osoba rzetelna, słowna, godna polecenia. Dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy z nowego mieszkanka:)

Marcin i Paulina Glonek Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 62 %
Bardzo fachowe doradztwo. Sprawę załatwił Pan szybko i skutecznie . Współpraca z Panem Mariuszem układała się bardzo przyjemnie. Osoba rzetelna, słowna, godna polecenia. Na pewno warto, gorąco polecam.

Leszek Ważki kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 63 %
Pan Mariusz łączy w sobie fachowość, rzetelność oraz kompetencję z pełnym serdeczności, cierpliwości oraz życzliwości podejściem do klienta.

Ewa Hanulak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 59 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni!! Bez Pana Mariusza na pewno tak szybko i sprawnie nie otrzymalibyśmy kredytu. Profesjonalizm na 100%. Polecam!! Pozdrawiamy

Marta i Marcin kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 61 %
Bardzo miła i przyjemna współpraca,super kontakt i fachowe doradztwo.

Sylwia Kij Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 61 %
Polecam współprace,szybko,profesjonalnie i przede wszystkim bardzo miłe i rzetelne podejście do klienta. Jeszcze raz POLECAM.

Michał Kij Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 59 %
Bardzo fachowe doradztwo. Sprawnie i szybko załatwione formalności. Pełen profesjonalizm. Polecam!

Mariusz Malec kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 53 %
Współpraca z panem Mariuszem była prawdziwą przyjemnością.Pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do klienta.Godny zaufania,bardzo sympatyczny. Szczerze polecam z pełna odpowiedzialnością.

Barbara Zabłocka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %