Marta Bielecka

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 530614477 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam współprace z Panią Martą. Rewelacyjny doradca z ogromną wiedzą. Jest w pełni zaangażowana w współpracę z klientem i odpowiada na każde nurtujące pytania :) Dzięki Pani Marcie mamy swoje wymarzone mieszkanie! Doskonała specjalistka w swojej dziedzinie.

Ewa Szustkowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę wraz z mężem polecić Panią Martę, rzetelna bardzo znająca sie na swoim fachu osoba. Do tego bardzo miła i komunikatywna.

Karolina Doradca bardzo do polecenia!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Panią Martę poleciła mi siostra, której pomagała przy kredycie. Zdecydowałam się na jej pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego – i nie załuję, ponieważ wszystko odbywało się konkretnie, sprawnie, profesjonalnie i w błyskawicznym tempie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, dlatego mogę polecić Panią Martę każdemu, kto potrzebuje pomocy przy uzyskaniu kredytu.

Agnieszka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
serdecznie i zdecydowanie polecam usługi i doradztwo Pani Marty! Jasno i czytelnie wyjaśnia wszystko od podstaw, nie pozostawiając pola do domysłów :) Dzięki Pani Marcie mieszkamy już z żoną w swoim mieszkanku :)

Rafał Szczuka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Skorzystaliśmy z usług Pani Marty z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, kredyt jest dobrze dobrany do naszych potrzeb a przede wszystkim możliwości.Współpraca przebiegała bardzo dobrze. Naprawdę ogromna pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności z deweloperem i bankiem w sytuacji kiedy jest na to za mało czasu. POLECAMY :)

Piotr i Justyna Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Zwróciliśmy się z żoną do Pani Marty z prośbą o pomoc przy kupnie mieszkania na kredyt. Jej profesjonalizm sprawił, że byliśmy pewni wybranej opcji. Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na pomoc i dokładne wyjaśnienia wszelkich niejasności i wątpliwości. Gorąco polecamy.

Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam współpracę z panią Martą Bielecką z czystym sumieniem. Podejście do kwestii kredytu jest pełne profesjonalizmu, a przy tym otwartość charakteru i ukierunkowanie na ludzi sprawiło, że procedura kredytowa okazała się, szybkim i bezstresowym przedsięwzięciem. Pani Marta jest osobą rzetelną, sumienną i naprawdę zaangażowaną w sprawy klienta. Gorąco polecam nawiązanie współpracy z tak dobrym doradcą jak Pani Marta.

Agnieszka K kredyt z dopłatą MdM dla singla

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm.Bardzo dobry kontakt.Zdecydowanie polecam .

Sebastian G. kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na targach mieszkaniowych nie znaleźliśmy mieszkania, ale znaleźliśmy za to panią Martę. Gorąco polecamy, świetny kontakt, wszystko wyjaśnione w zrozumiały sposób, rzetelna osoba, naprawdę gorąco polecamy.

Natalia i Piotr kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Panią Martę Bielecką poznałem przez znajomych. Jestem w 100 procentach zadowolony z kredytu jaki doradziła mi Pani Marta. Cały proces przebiegł w miłej atmosferze, szybko i konkretnie. Wspólnie z rodziną cieszymy się własnym mieszkaniem.Polecam."

Karol M kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Profesjonalne i rzetelne .Podejście do mnie jako klienta oraz pomoc w wyjaśnieniu wszelkich niejasności to tylko niektóre pozytywne strony Pani Marty. Doradca dokładnie wyjaśnił wszystkie formalności oraz załatwił świetny kredyt mieszkaniowy. Z czystym sercem mogę polecić Panią Martę Bielecką jako doradcę, nikt z Państwa na pewno nie będzie czuł się oszukany. 100% czystej satysfakcji.

Adam S. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Profesjonalne i rzetelne .Podejście do mnie jako klienta oraz pomoc w wyjaśnieniu wszelkich niejasności to tylko niektóre pozytywne strony Pani Marty. Doradca dokładnie wyjaśnił wszystkie formalności oraz załatwił świetny kredyt mieszkaniowy. Z czystym sercem mogę polecić Panią Martę Bielecką jako doradcę, nikt z Państwa na pewno nie będzie czuł się oszukany. 100% czystej satysfakcji.

Adam S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki P.Marcie Bieleckiej ulokowałam w bardzo dobry sposób swoje oszczędności. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam wszystkim.

I. D. to Regular

Przydatność rekomendacji: 50 %
Panią Martą poznałam przypadkiem dzieki targom organizowanym przez Kurier Poranny. Wychodzę z założenia że nic się nie dzieje bez przyczyny i kolejny raz potwierdziła się moja teza. Pani Marta okazała się bardzo kompetentną osobą, znająca rynek i temat kredytów hipotecznych. Razem wyszykałysmy kredyt hipoteczny, który spełnił wszystkie moje wymagania. I dzieki temu wraz z końcem roku mogę wprowadzić się do mojego nowego mieszanka. Polecam Panią Martę jako profesjonalnego doradcę.

p. Magdalena kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 25 %
Panią Martę POLECAM wszystkim osobom. Jako doradca jest bardzo rzetelna i konsekwentna. Już od pierwszej sekundy wzbudza pełne zaufanie klienta. Bezproblemowy kontakt jest u tej Pani standardem, i na koniec jeszcze raz gorąco POLECAM.

Bernard Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Profesjonalnie, szybko, bez zbędnych formalności. Dzięki Pani Marcie mamy dobrze zainwestowane środki na przyszłość dla naszej rodziny. Doradca godny polecenia.

Izdebscy inwestowanie

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Marta Bielecka pomogła mi w zainwestowaniu moich oszczędności. Dzięki jej pomocy wiem, że będą miał godną przyszłość. A w dziasiejszych czasach jest o to na prawdę ciężko.

Konrad inwestowanie na przyszlosc

Przydatność rekomendacji: 66 %
Świetna współpraca.Doradca godny polecenia. Szybko i skutecznie bez zbędnej bieganiny. Polecam Panią Martę Bielcką jako doradcę i człowieka.

Piotr D. pozytyw.

Przydatność rekomendacji: 75 %
Gorąco polecam współpracę z Panią Martą. Jest to osoba kompetentna, godna zaufania i pełna zaangażowania w to co robi . Kredyt załatwiony szybko i sprawnie.

Michał M. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Doradcy finansowy godny polecenia. Zależało mi na czasie i trafiłam na odpowiednią osobę. Pozdrawiam

Paulina J kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecam w 100% Panią Martę. Jest bardzo zaradna i zna się dobrze w temacie, Szukałam takiego doradcy. Polecam !

Martyna kredyt

Przydatność rekomendacji: 75 %
Posiadam firmę, która istnieje na rynku dość krótko. Miałem małe problemy i potrzebowałem pomocy finansowej. Chodziłem od banku do banku i odchodziłem z kwitkiem, gdyż firma za krótki istniała na rynku. Nikt nie potrafił mi pomóc.Myślałem, że już będę musiał rozwiązywać firmę. Przypadkiem natrafiłem na Panią Martę, to okazało się strzałem w dziesiątkę. Przedstawiłem całą sytuację i w przeciągu trzech tygodni miałem załatwione wszystkie formalności związane z kredytem. Osoba mając, że tak powiem "głowę na karku". Bardzo dziękuję za wszytko i serdecznie polecam współpracę z Martą Bielecką.

Krzysztof R. kredyt firmowy

Przydatność rekomendacji: 60 %
Nasza współpraca, to była czysta przyjemność. Pani Marta jest kompetentną i profesjonalną osobą.Nie musiałam się niczym zajmować, wszystko załatwiła za mnie sprawnie i szybko. Polecam Panią Martę w 100%!!

Ewa P. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 80 %
Dwa miesiące temu pani Marta pomogła mi w całej formalności związanej z kredytem. Nie tylko załatwiła mi bardzo dobry kredyt, na super warunkach ale i również pomogła przy inwestowaniu moich oszczędności. Współpraca przebiegła w świetnej atmosferze. Jednym słowem doradca godny polecenia!

Joanna serdecznie polecam !

Przydatność rekomendacji: 71 %
Sumienność, rzetelność, pełen profesjonalizm i nieustanna walka dla dobra klienta w wielu bankach oto cechy, które charakteryzują Panią Martę. Doradca godny polecenia. Współpraca z Panią M.Bielecką to czysta przyjemność. Dzięki niej mogę się cieszyć swoim mieszkaniem.

Urszula kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Bardzo polecam współpracę z pania Martą. Jako doradaca sprawdziła się w 100%. Dzięki niej proces uzyskania kredytu oraz formalności z tym związane przebiegły bez problemów.

Marta Iwaniuk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Szczerze polecam Panią Martę. Cały proces kredytu hipotecznego przebiegł szybko i sprawnie. Dobry kontakt, dyspozycyjność, profesjonalizm. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

Piotr Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalistka w dosłownym tego słowa znaczeniu - skrupulatna, ambitna i walczącą o interes klienta. Mieliśmy "troszkę" problemów z naszym kredytem, ale pani Marta perfekcyjnie poprowadziła wszystko praktycznie od początku do końca. Z pełnym przekonaniem godna polecenia, miła i uprzejma. Z nią procedura kredytowa nie wyglądała nareszcie jak praca Syzyfa.

Halina i Zbigniew Buko kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 25 %
Pani Marta to wspaniała żetelna osoba której warto zaufać ,umie doskonale dopasować produkt do potrzeb klienta .SUPER KOBIETKA ...

BEATA kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
W pełni polecam doradztwo pani Marte - profesjonalna obsługa, pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty. Indywidualne podejście. Osoba, która lubi to co robi, a to dziś rzadko spotykany atut. Polecam

Grzegorz K. zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 47 %
Obsługa w 100% profesjonalna,świetny kontakt i na pewno najlepszy wybór! Polecam

Sylwia Łapińska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Panią Martę polecili mi znajomi, który skorzystali z jej pomocy pół roku temu. W 100% polecę tego doradcę. Pełen profesjonalizm. Osoba z ogromnym doświadczeniem bankowym, znająca mechanizmy udzielania kredytów z własnego i zawodowego doświadczenia. Dzięki Pani Martą sprawnie, bez stresu przeszłam przez skomplikowaną procedurę przyznawania kredytu. Zrozumiałym językiem wytłumaczyła zawiłości kredytowe. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu, bieganiem po bankach.

p. Monika kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam Panią Martę. Dzięki Jej pomocy kredyt i wszystkie formalności związane z nim zostały bardzo szybko załatwione. Kredyt otrzymałem w bardzo szybkim czasie, a to było moim priorytetem. Na 100% polecam.

p. Grzegorz zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 47 %
Doradca godny polecenia.Profesjonalne podejście do klienta, rzetelność....

Urszula kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 54 %
Szybka i profesjonalna obsługa, polecam

Marta P. Kredyt na M2

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martę każdemu, komu zależy na profesjonalnym doradztwie w zakresie ulokowania oszczędności oraz doboru portfela inwestycyjnego. Dzięki przyjaznemu usposobieniu i bogatej wiedzy przeprowadzi każdego od wyboru odpowiedniego produktu, po załatwienie wszelkich formalności. O współpracy z Panią Martą mogę wypowiadać się wyłącznie w superlatywach.

Kamil Grygoruk Fundusze inwestycyjne / oszczędzanie na wcześniejszą spłatę kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam! Współpraca przebiegła sprawnie, rzeczowo, bez zbędnej zwłoki. Polecam wszystkim, którzy chcą sprawę kredytu załatwić u osoby kompetentnej, znającej rynek i bieżące oferty banków, potrafiącej odpowiedzieć na nurtujące pytania i doradzić w przypadku wątpliwości, a do tego miłej i serdecznej.

Marek P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
współpraca z Panią Martą to sama przyjemność :) jest osobą kompetentną, a przy tym jest bardzo miła. Potrafiła dobrać odpowiedni produkt do moich potrzeb, udzieliła mi wyczerpujących informacji na temat funduszy inwestycyjnych oraz produktów inwestycyjnych na przyszłą emeryturę. Gorąco polecam !

Iwona fundusz inwestycyjny, IKE

Przydatność rekomendacji: 55 %
Polecam jak najbardziej Panią Martę. Fachowa porada i ogromna wiedza. Działa bardzo skutecznie i szybko. Pełne zaangażowanie w to co robi. Załatwiła wszystko za nas. Pełen profesjonalizm. Po wielu problemach z otrzymaniem kredytu (pracujemy z mężem za granica) dzięki Pani Marcie w końcu się udało. Uświadomiła nam jak dbać o własne pieniądze i jak oszczędzać oraz jak spłacić szybciej kredyt. Na pewno skorzystamy ponownie z usług Pani Marty. Polecamy !!!!!!!!

Małgorzata W. zakup mieszkania + oszczedzanie na wczesniejsza splate kredytu

Przydatność rekomendacji: 54 %
Pomimo wielu trudności na naszej drodze do kredytu, Pani Marta okazała się nam bardzo pomocna w pokonaniu ich. Niezwykle profesjonalna i wytrwała w działaniu osoba. Serdecznie polecam z współpracę!!

Łukasz Izdebski Serdecznie polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Marta to rzetelny, profesjonalny i godny zaufania doradca. Pomogła wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę i załatwić wszystkie związane z nią formalności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAMY PANIĄ MARTĘ jako doradcę finansowego.

Agnieszka Zapora-Kurel kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowa obsługa, doskonały przepływ informacji, cierpliwość do klienta, terminowoćś, uprzejmość

Krzysztof Ejsmont Opinia o p.Marcie Bieleckiej

Przydatność rekomendacji: 55 %
Serdecznie polecam usługi Pni Marty.Działa szybko i kompetentnie. Angażuje się bezpośrednio w kompletowaniu wszystkich dokumentów.Jest osobą miłą i kontaktową.

Krystyna Koniuszewska kredyt na bodowę domu

Przydatność rekomendacji: 60 %
Z wielką przyjemnością skorzystaliśmy już po raz drugi z usług Pani Marty Bieleckiej i w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba z pewnością skorzystamy ponownie. Pani Marta potrafi przekazać wiedzę o produktach kredytowych w sposób zrozumiały, zwięzły i przekonywujący, z całą pewnością jest osobą, która zna się na swoim zawodzie i jest w stanie rzetelnie doradzić. Nie oferuje z góry konkretnego rozwiązania, ale bada wiele możliwości tak, aby wybór oferty był indywidualnym dla nas, klientów procesem. Jest bardzo profesjonalna w pracy jaką wykonuje, punktualna i dotrzymuje wcześniej umówionych terminów. Umiejętnie znajduje wspólny z klientem język i przejrzyście tłumaczy etapy procesu kredytowego oraz umożliwia zrozumienie zawiłości umowy kredytowej. Jest bardzo zaangażowanym doradcą oraz ma indywidualne podejście do potrzeb klienta i umiejętnie umie sprostać naszym oczekiwaniom. Potrafi prosto i klarownie wytłumaczyć wszelkie wątpliwości i koszty związane z kredytem. Polecamy serdecznie osobę Pani Marty jako profesjonalnego i bardzo pomocnego doradcę kredytowego.

Karolina i Zdzisław Stankiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 40 %
Chciałbym złożyć rekomendację i podziękować Pani Marcie Bieleckiej za pomoc i fachową obsługę podczas wyboru kredytodawcy kredytu hipotecznego na budowę mojego domu. Pani Marta wykazała się ogromną wiedzą z zakresu ekonomii i zdolnością analityczną w trafnym jak dla mnie wyborze kredytu hipotecznego. Zawsze służyła pomocą i doradztwem, a na moje zadawane pytania odpowiadała zrozumiale wyjaśniając do końca wszelkie podejmowane przeze mnie kwestie. Z całą świdomością polecę Panią Martę każdemu swojemu znajomemu kto będzie potrzebował porad w sprawach finansów. Z poważaniem Artur Dziełak

Artur Dziełak Rekomendacja na temat pomocy w znalezieniu korzystnego kredytu

Przydatność rekomendacji: 47 %
Serdecznie polecam współprace z Panią Marta, pelen profesjonalizm, przede wszystkim skuteczność i szybkość w załatwianiu spraw.

Piotr Krasko zakup działki budowlanej

Przydatność rekomendacji: 45 %
Pani Marta jest osoba profesjonalna, doskonale dobrała nam kredyt mieszkaniowy. Zalatwianie formalnosci zajelo nam godzine, nie musielismy sie juz o nic martwic. Serdecznie polecam

Agnieszka Zakrzewska kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 42 %
Profesjonalna pomoc, pełna kompetencja i zaanagażowanie ogromna wiedza z zakresu kredytów hipotecznych, szczerze polecam

Artur Kondraciuk profesjonalna pomoc

Przydatność rekomendacji: 47 %
Polecam współpracę z panią Martą Bielecką całym sercem i z czystym sumieniem. Jest bardzo konkretna, sumienna, szybko wyszukuje interesujące informacje. Jest zorientowana we wszystkich rodzajach transakcji, a przy tym miła i sympatyczna, łatwo nawiązuje kontakt z klientem, zawsze gotowa do udzielania pomocy. Gorąco polecam nawiązanie współpracy z panią Martą.

Olga Wiącek kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 51 %
Bardzo serdecznie polecam współpracę z panią Martą. Bardzo miła i kontaktowa osoba, pełna energii i pomysłów. A przede wszystkim fachowa pomoc finansowa, doskonała znajomość tematu, specjalista przez duże S :)

p. Jan regularne oszczędzanie

Przydatność rekomendacji: 52 %
Bardzo profesjonalne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Świetny kontakt i błyskawiczna realizacja. Kompleksowa pomoc. Bardzo dobra orientacja w ofertach bankowych. Nie wybralibyśmy innego doradcy poza Panią Martą. Serdecznie polecamy.

Dorota Szumieluk kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 45 %