1904d56dec

Marta Piastun

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 606933160 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?

Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Pani Marta jest wspaniałą osobą i niezwykle rzetelną specjalistką. Z cierpliwością i zaangażowaniem pomagała nam wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród ofert różnych banków, odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości, pomagała przejść przez całą "papierologię", a po otrzymaniu kredytu na budowę, była pomocna również na etapie kontaktu z bankiem podczas otrzymywania kolejnych transz, wnioskowania o przedłużenie terminu i tym podobnych tematach. Wsparcie Pani Marty było nieocenione - dziękujemy i polecamy wszystkim współpracę.

Marta i Michał F Kredyt hipoteczny na budowę domu

Data dodania: 2018-09-28

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Marta Piastun jest osobą bardzo sumienną, od początku służyła mi pomocą i radą. Szybko i skutecznie zadbała o zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów do wniosku kredytowego, a następnie wywalczyła najlepszą możliwą ofertę, co spowodowało, że na decyzję banku nie musiałem długo czekać. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią Martą. Dziękuję za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecam współpracę. Z pozdrowieniami, Sebastian Janiszewski

Sebastian Janiszewski kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-05

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Marta pomagała mi przy kredycie hipotecznym. Jest osobą miłą i życzliwą, ma bardzo dobry kontakt z osobami. W pracy jest rzetelna i pomaga we wszystkich trudnościach. Dodatkowo daje wskazówki i przypomina o najważniejszych rzeczach mimo, iż kredyt został już przyznany. Wszystkim polecam współpracę z Panią Martą:)

Agnieszka Cupiał kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-15

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Marta Piastun jest życzliwą i kompetentną osobą. Pracuje sprawnie, rzetelnie, dba o dobry kontakt z klientem. W niełatwej drodze do uzyskania kredytu mieszkaniowego na bieżąco informowała mnie o przebiegu sprawy. Ponadto sprawiła, że wypełnianie niezbędnych dokumentów było dla mnie „bezbolesne”. Pomoc pani Marty okazała się dla mnie niezbędna, aby czuć się bezpiecznie w podejmowaniu decyzji, a co ważniejsze – nie popełnić błędów w procesie kupna mieszkania. Jestem wdzięczna osobie, która zachęciła mnie do współpracy z dobrym doradcą finansowym.

Beata Derkacz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-09

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Człowiek dojrzewa nagle do decyzji o kupnie swojego wymarzonego M i postanawia wejść w długoletni związek z kredytem hipotecznym... I tu myślałam, że zaczną się schody, jednak dzięki Pani tak nie było. Odpowiedziała Pani wyczerpująco na każde moje pytanie i wyjaśniła wszystko w zrozumiały sposób. Przeprowadziła mnie Pani bezboleśnie przez całą procedurę. Doceniam profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość i dostępność prawie o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu wszystkiemu zyskałam spokój oraz zaoszczędziłam mnóstwo swojego czasu. Pani doświadczenie, wiedza i zaangażowanie są nieocenione. Z czystym sumieniem będę polecała współpracę z Panią swoim znajomym, którzy także zdecydują się na kupno mieszkania.

Justyna Miksa kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-09

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jest to nasz drugi kredyt hipoteczny i drugi kontakt z doradcą finansowym, dzięki czemu mamy porównanie w jakości obsługi, więc z czystym sumieniem możemy stwierdzić ze p. Marta Piastun jest osobą rzetelną, sumienną, życzliwą, a przede wszystkim profesjonalistką w tym co robi. Kredyt na preferencyjnych warunkach, otrzymaliśmy w terminie, mimo krótkiego czasu jaki mieliśmy na jego uzyskanie. Gorąco polecamy.

Anna i Marek S. Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2017-01-06

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, Polecam wszystkim szukającym kredytu hipotecznego korzystanie z pomocy Pani Marty. Kredyt dostałem szybciej niż się spodziewałam. Wszystko odbyło się w przemiłej atmosferze. Wiele spraw załatwiono za mnie, oferta kredytowa okazała się bardzo trafiona. Pani Marta wykonała powierzoną jej pracę bardzo szybko i starannie. Współpraca okazała się rewelacyjna. Dzięki Pani Marcie wszystko zostało sprawnie załatwione. Z czystym sumieniem mogę polecić tego doradcę ponieważ oprócz wiedzy miał dla mnie dużo czasu i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Pozdrawiam

Bogumiła Konieczna Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-12-11

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem zagonioną osobą prowadzącą działalność gospodarczą. Zależało mi na czasie oraz na niezakłóconym przebiegu udzielania kredytu. Potrzebowałem osoby doświadczonej, która przeprowadzi mnie przez proces kredytowania nieruchomości dosłownie za rączkę, a ja będę mógł spać spokojnie. Pani Marta już na pierwszym spotkaniu okazała się osobą odpowiedzialną i profesjonalną. Udzieliła mi konkretnej informacji i przygotowała kilka wariantów przebiegu kredytowania. Sama kontaktowała się z moim biurem rachunkowym co było dla mnie ogromnym plusem. Na prawdę polecam tę osobę. Dzięki pani Marcie zaoszczędziłem mnóstwo czasu i nie popełniłem żadnego błędu w procesie zakupu mieszkania.

Michał Sznurowski Udzieleniu kredytu hipotecznego

Data dodania: 2016-12-05

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dziękuję pani Marcie Piastun za owocną i bardzo dobrą współpracę, pomoc przy kompletowaniu i przygotowywaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do udzielenia kredytu hipotecznego. Pani Marta to osoba bardzo sympatyczna, cechująca się dużą wiedzą, doświadczeniem oraz wielkim zaangażowaniem, sumienna i punktualna. Kredyt uzyskałam szybko i bez biegania po placówkach bankowych. Szczerze polecam !

Dorota Dukiel rekomendacja pani Marty Piastun

Data dodania: 2016-11-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękuję pani Marcie za pomoc i informacje których nam cierpliwie udzielała na skomplikowanej drodze do własnego M :)

Anna S kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-09-12

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szukając dobrego i sprawdzonego Doradcy, po zasięgnięciu języka od kilku osób, zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią Martą. Od razu zrobiła na nas dobre wrażenie swoją energią i zapałem, ale przede wszystkim zdecydowaniem i natychmiastową odpowiedzią na wszystkie pytania. Już podczas pierwszego spotkania otrzymaliśmy symulację rat i opłat ze wszystkich banków. Pani Marta cierpliwie wykonywała kolejne symulacje kiedy zmienialiśmy decyzję co do wyboru mieszkania, jego powierzchni i ceny. Jeden telefon i po kilkunastu minutach otrzymywaliśmy na maila nową symulację oraz informację, że w razie pytań Pani Marta jest pod telefonem. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie, Pani Marta odciążyła nas od biegania z dokumentami od dewelopera do banku i odwrotnie, dzięki czemu mogliśmy skupić się na wybieraniu mebli itp. Bez najmniejszego problemu kredyt został uruchomiony w dniu ustalonym z deweloperem, a my możemy cieszyć się naszym "M". Pani Marta to osoba z bardzo dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą, mogę powiedzieć, że jest specjalistką od trudnych spraw. Polecamy.

Marta M. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-10-26

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pomoc Pani Marty podczas uzyskiwania kredytu hipotecznego na własne wymarzone mieszkanie była wręcz nieoceniona. Pomimo mniejszej, bądź większej wiedzy o kredytach, odnalezienie się w niuansach ofert bankowych jest wielkim wyzwaniem. Pani Marta dzięki swojej olbrzymiej wiedzy i w pełni profesjonalnym podejściu do klienta wzbudza zaufanie i daje gwarancję realizacji spraw na najwyższym możliwym poziomie. Serdecznie wszystkim polecam współpracę z Panią Martą :)

Tomasz Porębski Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2015-10-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy. Pani Marta przygotowała dla nas szeroką ofertę kredytową. Wyjaśniła wszystkie niejasności, pomogła w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, dotrzymując tym samym deklarowanych terminów. Dzięki Pani Marcie wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Michał i Ilona Kredyt MdM

Data dodania: 2015-09-15

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do Pani Marty Piastun otrzymałam od osoby, która kilka miesięcy wcześniej również załatwiała kredyt hipoteczny i była bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Martą. Trafiłam na spotkanie po miesiącu niewłaściwego prowadzenia mojej sprawy przez innych doradców, co doprowadziło do podbramkowej sytuacji i wizji utracenia mieszkania i zaliczki. Bardzo pomogła mi w szybkim wypełnieniu wniosków kredytowych do kolejnych banków, trzymała rękę na pulsie i szybko informowała o wszelakich dodatkowych dokumentach wymaganych przez analityków, znosiła cierpliwie również liczne telefony z mojej strony jak i robiła wszystko, bym otrzymała pozytywną opinię kredytową jak najmniejszym dla mnie kosztem. Podczas naszej miesięcznej miniwspółpracy okazała się osobą sumienną i rzetelną, oddaną sprawie. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Piastun jak i z pewnością będę korzystała z jej usług doradczych w przyszłości.

J. Mencel Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-05-14

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcąc spełnić jedno z marzeń, musieliśmy działać szybko i sprawnie. Potrzebowaliśmy konkretu. Dostaliśmy od znajomych numer Pani Marty i to Ona okazała się naszym "konkretem". Wiedzieliśmy czego chcemy, a Pani Marta pomogła nam w szybkim i sprawnym załatwieniu wszelkich formalności. Bardzo dziękujemy i z przyjemnością będziemy polecać naszym znajomym. Wielkie dzięki.

Wojtek i Karolina Pożyczka Hipoteczna

Data dodania: 2013-01-29

Przydatność rekomendacji: 50 %
Panią Martę Piastun polecił mi kolega, sam bardzo zadowolony z jej usług. Jestem tego samego zdania! Bez pomocy Pani Marty nie byłbym w stanie tak szybko, kompleksowo i bezproblemowo załatwić wszystkich formalności związanych ze znalezieniem najdogodniejszej oferty kredytowej na mieszkanie. Pani Marta udzielała wyczerpujących, zrozumiałych dla laika (jakim jestem) informacji, zawsze miała dla mnie czas, wyjaśniając wszelkie niejasności. Mogę tylko gorąco polecić jej fachowe usługi każdemu, kto szuka porady. Ja z pewnością wyślę właśnie do Pani Marty każdą znajomą mi osobę, która będzie chciała skorzystać z pomocy sprawdzonego doradcy. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i pozdrawiam!

Patryk B. Pomoc przy kredycie

Data dodania: 2012-12-15

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam współpracę z Panią Martą wszystkim, którzy zmagają się z ważną, życiową decyzją jaką niewątpliwie jest kredyt. Pani Marta potrafi w przystępny i przejrzysty sposób przeprowadzić zainteresowanych przez cały proces- od podjęcia decyzji do wybrania optymalnego kredytu- oferując swoje profesjonalizm, pomoc, dyspozycyjność, a także cierpliwość oraz pozytywne nastawienie. Dzięki Pani Marcie wszystkie formalności oraz kontakty z bankiem i deweloperem okazały się być całkiem 'bezbolesne'. Polecam!

Anna Zamaro Kredyt RnS

Data dodania: 2012-06-27

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Panią Martę. Współpraca z takim Doradcą to czysta przyjemność i pewność, że wszystkie sprawy związane z kredytem hipotecznym, zostaną załatwione na najwyższym poziomie. Na wszystkie pytania szybka i konkretna odpowiedź. Pomoc Pani Marty - nieoceniona. Pozdrawiam i polecam wszystkim osobę Pani Marty! Oby więcej takich Doradców.

Tomasz S. Kredyt

Data dodania: 2012-03-01

Przydatność rekomendacji: 66 %
W trakcie całej przeprawy związanej z kupnem mieszkania na kredyt bardzo pomocna, a wręcz nieoceniona okazała się być Pani Marta Piastun. Każdy, nawet najmniejszy problem został nam dokładnie wytłumaczony, zostaliśmy pokierowani w każdym momencie starania się o kredyt, a także Pani Marta wypełniła całą - jak dla nas skomplikowaną dokumentację dla banków. Przeprowadziła nas przez cała machinę związaną z otrzymaniem kredytu, aż do samego momentu podpisania umowy kredytowej, przy której także była obecna. Dziękujemy Pani Marto!!!! a wszystkim zainteresowanym polecamy!!!!!

JustyanZagórska-Michalak Kredyt w ramach Rodzina na Swoim

Data dodania: 2011-12-04

Przydatność rekomendacji: 51 %