Marzena Kowalska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 606413701 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z przyjemnością daję rekomendację pozytywną dla Pani Marzeny w sprawie kredytu gotówkowego. Doradca kompetentny i solidny oraz w pełni profesjonalny. Polecam serdecznie.

Sylwia i Kamil Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Marzeną to czysta przyjemność. Pomaga we wszystkim od początku do końca nie poddaje się, szuka najlepszych rozwiązań. Osoba profesjonalna, konkretna i rzeczowa, a przy tym osobiście przesympatyczna. Polecam z czystym sumieniem, oby więcej takich osób.

Magdalena Królik Opinia o współpracy z Panią Marzenką

Przydatność rekomendacji: 70 %
Pani Marzena to prawdziwy ekspert! Pełen profesjonalizm! Doradzi kredyt w każdej sytuacji finansowej. Szybko i przyjemnie umówione spotkanie, wszystko poszło po Naszej myśli. Kredyt poprowadzony od A do Z. Serdecznie polecam jako człowieka myślącego w perspektywie czasu oraz co za tym idzie dobrego doradce! Gorące pozdrowienia :)

Marcin Baran Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Po wielu bataliach z bankami trafiłem z polecenia na Panią Marzenę, było to rozwiązanie wszystkich moich problemów, pełen profesjonalizm i wspaniałej podejście do klienta sprawiło, że otrzymałem kredyt ekspresowo i na świetnych warunkach. Polecam każdemu z czystym sumieniem :)

Karol Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Marzena to najbardziej konkretna osoba jaka spotkałam. Pełen profesjonalizm i szybkie, efektywnie działanie sprawiły, ze uzyskaliśmy kredyt w kilkanaście dni. Pani Marzena pomogła nam uzyskać kredyt gotówkowy opierając się na zarobkach z zagranicy. Z mojej strony wystarczyło tylko kilka podpisów. Dodam, ze wszystko było bardzo dobrze przygotowane, spędziliśmy w Polsce tylko 1 dzień., pani Marzena wszystko wcześniej przygotowała i wszystkiego dopilnowała, włącznie z Notariuszem , gdyż była potrzebna rozdzielność majątkowa małżeńska. Gorąco polecam panią Marzenę, to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Najlepszy Ekspert Kredytowy z jakim mieliśmy doczynienia.

Marta L Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Marzena - doradca kredytowy o podejściu terapeuty. Wiedza, profesjonalizm, życzliwość, poczucie humoru, optymizm i energia...jak to się wszystko zmieściło w tej drobnej kobiecie? Stres znika, katastroficzne wizje zostają przegnane; jest ktoś, kto trzymając nas "za łapkę" prowadzi do celu. Anioł Stróż od kredytów w ludzkiej postaci :) I udało się! Mam mieszkanie i kredyt na rewelacyjnych warunkach! Kto by pomyślał, że będzie tak miło :) Dziękuję i z całego serca polecam innym. Nie pożałujecie!

Agnieszka S. (Kielce) Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Trafiliśmy do p.Marzeny z polecenia. Od pierwszego spotkania,wiedzieliśmy,że się dogadamy. Wspaniała,kontaktowa osoba,która wszystko wyjaśnia,krok po kroku,a jak trzeba to nawet 2,3 czy 8 razy;) Na drodze, z kredytem hipotecznym,napotkaliśmy wiele przeszkód,mniejszych,ale też i większych,jednak Pani Marzena wyprowadzała nas z każdej opresji,beż żadnego szwanku. Genialny doradca,zdecydowanie-wspaniały człowiek. Gorąco polecamy współpracę<3

Magda i Bartek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Marzenę polecił mi kolega i bardzo się cieszę, że rozpocząłem z nim wtedy rozmowę o kupnie mieszkania. Pani Marzena pomogła mi przejść gładko przez cały proces związany z jego kupnem i zaciągnięciem kredytu. To bardzo miła, ciepła osoba, która zna się na swojej profesji. Zawsze ma sposób na to jak załatwić sprawę żeby klient wyszedł na tym jak najlepiej. Z jej pomocą człowiek jest o wiele spokojniejszy :)

Rafał H. Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Odkąd poznałem Panią Marzenkę moje życie stało się spokojniejsze i pełne uśmiechu... Jest świetnym doradcą finansowym, umie naprawdę doradzić w każdej sytuacji finansowej.. Pomoc i zaangażowanie w moją sprawę Pani Marzeny oceniam bardzo pozytywnie, jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, naprawdę potrafi wybrnąć z każdej sytuacji.. Jej wieloletnie doświadczenie stawiam na wysokim poziomie.. Skończyły się stres, nerwy, niepokój, bezsenność... Polecam Panią Marzenkę każdemu kto wpadł w pętlę finansową

Piotr O. Opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pomoc pani Marzeny jest nieoceniona i niemierzalna żadną skalą. Wyjątkowe zaangażowanie oraz pasja z jakimi poświęca się swojej pracy są niespotykane, dzięki czemu można spać spokojnie i być pewnym, że sprawy finansowe znajdują się pod profesjonalną opieką. Uderzające jest życiowe podejście do problemów i zdolność postrzegania spraw z różnych perspektyw. Zawsze dyspozycyjna i cierpliwa przy wyjaśnianiu pryncypiów. Bardzo znacząca w moim przypadku była współpraca na odległość - mimo dzielących nas wielu kilometrów, każdy problem udało się pani Marzenie rozwiązać. Godna podziwu jest pomysłowość, która wsparta wieloletnim doświadczeniem sprawia, że można mieć pewność załatwienia spraw w sposób wymagający najmniejszej ilości papierologii. Gorąco polecam panią Marzenę jako znakomitego doradcę oraz jako serdeczną osobę.

Wojciech S. Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 92 %
Dziękujemy serdecznie Pani Marzenie za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a co za tym idzie - za poświęcony czas oraz pełne zaangażowanie w naszą sprawę. Dodam, że nie było to proste zadanie, ale okazało się możliwe do wykonania dzięki kompetencji, wiedzy oraz skuteczności fachowego doradcy, jakim bez wątpienia jest Pani Marzena. Przeprowadziła nas przez całą, zawiłą procedurę bankową, wypełniając wszystkie formalności i tłumacząc cierpliwie krok po kroku rzeczy dla nas niezrozumiałe. Nasze marzenia związane z posiadaniem własnego domu w końcu się ziściły. Pani Marzena to osoba godna polecenia i zaufania!

Izabela O. Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Od dawna szukałam takiego doradcy, z panią Marzeną poznałam się przypadkowo przez mojego znajomego, który zaproponował mi spotkanie w sprawie ubezpieczeń i przyszedł ze swoją opiekunką. Ponieważ moje dotychczasowe ubezpieczenia kończą się pod koniec roku, to zaczęliśmy rozmawiać o kredytach. I tak od słowa do słowa pani Marzena została moim doradcą od spraw kredytowych, nadmienię , że jestem bardzo zadowolona ze skutków tej znajomości.Mogę z czystym sumieniem polecić panią Marzenę, jest w swoim zawodzie specjalistą. Dorota Litwińska

Dorota Litwińska Ocena

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Marzena swoją wiedzą i pomysłowościa osobę której doradza w trudnych kwestiach finansowych doprowadza do absolutnego przekonania, że trafiła bezbłędnie do właściwego doradcy.Jest nastawiona na sukces swojego podopiecznego, a opiekę nad nim sprawuje w sposób niezwykle miły i kulturalny.Cóż innego mogę powiedzieć - rekomenduję z całego serca.

Anna Plichta Polecam,warto.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli szukacie kogoś, kto pomoże Wam rozeznać się w augiaszowej stajni swoich finansów zadzwońcie do pani Marzenki. Doskonałe pomysły, obszerna wiedza, pełen profesjonalizm... i to wszystko starannie opakowane w atrakcyjną i przemiłą powierzchowność :)

Arkadiusz Bernat świetny kontakt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Marzena to profesjonalny doradca. Potrafi słuchać i idealnie dobrać kredyt by był jak najtańszy. Do tego niezwykle sympatyczna.

Marek B. Rekomenduję

Przydatność rekomendacji: 100 %