12079193_10203943481902419_3503214213500630348_n

Michał Szponarowicz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 669505168 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Gdy potrzebowałem wspomóc zakup mieszkania kredytem hipotecznym otrzymałem z polecenia zadowolonego klienta kontakt do Pana Michała. Poszedłem na spotkanie z nastawieniem na wiele kolejnych wizyt i załatwiania wielu rozmaitych formalności. Byłem bardzo zaskoczony, bo już na pierwszej wizycie Pan Michał przedstawił mi wiele różnych ofert i opowiedział o zaletach i wadach każdej. Trzy dni po pierwszej wizycie miałem pozytywną decyzję kredytową. Ilość spotkań ograniczyła się do trzech z czego trzecia miała miejsce przy podpisaniu umowy kredytowej w banku. W międzyczasie Pan Michał sam załatwiał wiele formalności i zaświadczeń od dewelopera. Ze współpracy jestem bardzo zadowolony, była szybka, konkretna bez zbędnej straty czasu przez klienta. Polecam Pana Michała wszystkim znajomym, którzy szukają kredytu hipotecznego.

Michał Arczyński Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-03-17

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcielibyśmy bardzo gorąco polecić doradcę finansowego Pana Michała Szponarowicza. Niezwykle profesjonalnie podszedł do naszej sprawy , mimo nieoczekiwanych trudności cały kredyt udało się pomyślnie zrealizować. Posiada dużą wiedzę, którą jasno potrafi przekazać , a z pomocą Pana Michała załatwienie wszystkich formalności związanych z kredytem nie jest już takie straszne jakby się wydawało. Jest przesympatycznym człowiekiem , którego na pewno będziemy polecać !

Kasia i Przemek pomoc w kredycie hipotecznym

Data dodania: 2017-03-14

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzeczowy, konkretny, bardzo profesjonalny, z dużym przygotowaniem merytorycznym, a do tego zaangażowany, sympatyczny i cierpliwy :) Formalności przygotowane w błyskawicznym tempie. Profesjonalnie rozpoznaje potrzeby klienta, w prosty i zrozumiały sposób przedstawia możliwe rozwiązania, i zawsze stara się doradzić tak, aby klient był w 100% ustatysfakcjonowany. Bardzo bardzo bardzo polecam!!

Zuzanna Nerć Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-23

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Michałem to czysta przyjemność. Gdyby nie Pan Michał pewnie do tej pory nie załatwilibyśmy wszystkiego :) Polecamy wszystkim, którzy szukają dobrego i uczciwego doradcy.

Aneta i Arek Współpraca na 6!

Data dodania: 2016-11-08

Przydatność rekomendacji: 50 %
Miły, profesjonalny i rzetelny doradca. Pan Michał jest przede wszystkim terminowy, dokładny i sprawnie przeprowadził cały proces kredytu hipotecznego oraz wybrał dla mnie najlepszą ofertę.Po całym procesie nadal jesteśmy w kontakcie i można na niego liczyc. Absolutnie polecam.

Paulina Jarzęcka Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-11-03

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Michałowi przebrnięcie przez zawiłości decyzji kredytowych i załatwianie spraw z deweloperem jest prostą sprawą. Na pierwszej wizycie szczegółowo wyjaśnił wszystkie różnice przy zakupie mieszkania z rynku wtórnego i pierwotnego, co dla takiego laika jak ja było bardzo istotne. Fachowa wiedza, zaangażowanie i chęć pomocy – na to zdecydowanie można liczyć współpracując z P. Michałem. Szczerze polecam.

Monika A. kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-10-18

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie, merytoryka, wyrozumiałość, dyspozycyjność, itd... Wyżej wymienione cechy, to tylko nie które z zalet widocznych we współpracy z Michałem.Sprawne podejście do tematu współpracy z klientami którzy nie mają doświadczenia w meandrach bakowości. Doradca godny polecenia.

Radek i Monika Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-10-09

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy wyrazić nasze zadowolenie i 100% satysfakcję ze współpracy z Panem Michałem Szponarowiczem w procesie uzyskiwania kredytu na mieszkanie. Pan Michał okazał się jedynym w pełni kompetentnym z dotychczas nam poznanych doradców finansowych. Spotkania z P. Michałem były konstruktywne, efektywne i profesjonalne, co świadczyło o dużym doświadczeniu. Jest to osoba godna zaufania i polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru doradcy.

Karen i Urszula Sh. Ocena współpracy

Data dodania: 2016-10-06

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentny, zaangażowany i uczciwy! Zacznę od podziękowań – Michał raz jeszcze serdecznie dziękuje za spełnienie marzeń w imieniu swoim, mojej żony i synka. Michał to przede wszystkim doradca kompetentny, zaangażowany i uczciwy o niesamowitej dyspozycyjności i wiedzy merytorycznej. To dla mnie najważniejsze cechy, z jakimi spotkałem się podczas naszej drogi do uzyskania kredytu hipotecznego – proszę mi wierzyć nie było łatwo. Kluczowe było pierwsze spotkanie (uczciwość), pomimo trudnej i skomplikowanej sytuacji, Michał powiedział, że może być ciężko, ale podejmę się Waszej sprawy. Później pojawiły się kolejne cechy Michała (kompetentny, zaangażowany), każdy dzień przynosił nowe wieści, Michał informował o nich w tempie błyskawicznym, wszystkimi uzgodnionymi metodami współpracy (e-mail-sms-tel.) dodam, że nie tylko informował – ale przede wszystkim przychodził z propozycjami rozwiązania. Przejął całą komunikację i negocjacje z bankami i developerem na siebie, dbał o każdy detal dokumentacji. I na końcu znów UCZCIWOŚĆ (od tego się zaczęło) po otrzymaniu zgody pomimo skomplikowanej sytuacji i to na preferencyjnych warunkach - Michał dodał do siebie, że nie podjąłby się naszej sprawy gdyby nie wiedział, że damy wspólnie radę. Michał raz jeszcze wielkie dzięki! Wszystkim, którzy szukają kompetentnego, zaangażowanego, dyspozycyjnego, ale przede wszystkim uczciwego doradcy, który będzie dla Państwa wsparciem przez całą podróż związaną z kredytem serdecznie polecam Michała – naprawdę warto!

Mariusz Kostro kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-06

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie rekomenduje usluge p. Michala Szponarowicza. Wnikliwa analiza opcji wielu bankow, sugestie oczekiwania na nadchodzace, lepsze rozwiazania, przygotowanie kilku scenariuszy i dyskusja - profesjonalna obsluga na wysokim poziomie. Polecam. Agata Stelmach

Agata Stelmach doradztwo i pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego

Data dodania: 2016-10-05

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Michał jest bardzo rzetelny i profejsonalny. Dobrze doradza i potrafi wytłumaczyć wszystkie niuanse kredytów. Załatwia wszelkie formalności, dzięki czemu nie trzeba martwić się o kwestie związane ze składaniem i uzupełnianiem dokumentów, a to znacznie ułatwia cały proces. Do tego jest uśmiechnięty, uprzejmy i bardzo pomocny. Zdecydowanie poleciłbym Pana Michała wszystkim osobom szukającym kredytu hipotecznego.

Kacper B. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-05

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Michał jest rzetelnym i profesjonalnym doradcą kredytowym, bez wahania polecam go wszystkim moim znajomym. Jest osobą bardzo skrupulatną i zaangażowaną w swoją pracę (widać, że ją lubi), posiada szeroką wiedzę na temat kredytów hipotecznych. Wszystkie te cechy oraz umiejętność perfekcyjnego zorganizowania swojej pracy sprawiają, że jest idealnym doradcą dla osób zabieganych - kredyt w zasadzie sam się załatwia :)

Kamila Bańcerowska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-04

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalny, doswiadczony doradca z duza wiedza. Bardzo dobry kontakt z klientem.

AR Doradca Kredytowy

Data dodania: 2016-10-04

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Michał działa szybko, profesjonalnie i z dużą kulturą osobistą. Posiada szeroką wiedzę na temat kredytów hipotecznych. Był dla mnie bardzo pomocny. Polecam.

Łukasz O Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-02-22

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Michała trafiliśmy z polecenia znajomych i już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to z nim chcemy współpracować dalej. Profesjonalista, w pełni indywidualnie podchodzący do potrzeb i sytuacji klienta, działający bardzo sprawnie i szybko, zawsze wykazujący się dużym zaangażowaniem, a do tego bardzo miły i sympatyczny - tak w skrócie określilibyśmy Pana Michała na podstawie naszych doświadczeń. Mimo, iż nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie finansów, Pan Michał jasno i klarownie przedstawił nam cały proces wyliczania i ubiegania się o kredyt hipoteczny, jak również zwrócił nam uwagę na wszystkie czynniki dodatkowe, które musimy wziąć pod uwagę decydując się na konkretną ofertę. Co więcej, przez cały czas naszej współpracy bardzo aktywnie reagował na wszystkie nasze pytania jak również wszystkie nieprzewidziane zdarzenia. Był również w stałym kontakcie z naszym deweloperem. Tak naprawdę sam załatwił większą część formalności dzięki czemu cały proces był dla nas dużo mniej uciążliwy niż się tego spodziewaliśmy na początku. Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Michałem, a sami z pewnością również jeszcze z niej skorzystamy. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Marta i Rafał kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-01-13

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nasza przygoda z uzyskaniem kredytu na zakup lokalu pod prowadzenie działalności zaczęła się dwa lata temu. Borykałyśmy się z róznego rodzaju utrudnieniami bakowymi co skutkowało odmowami kredytu. Do momentu kiedy spotkałyśmy Pana Michała;) Pan Michał Szponarowicz w bardzo rzetelny sposób podjął się poprowadzenia naszej sprawy. Znalazł bank, który przychylnie odniósł się do kredytu firmowego. W dość szybkim czasie udało się sfinalizować tranzakcje. Podczas całej procedury byłyśmy informowane przez Doradcę o każdym szczególe co powodowało, że czułyśmy się komfortowo i bezpiecznie. Pan Michał jest godną polecenia osobą z dużą wiedzą w dziedzinie banowości. Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy i w dalszym ciągu będziemy korzystały z jego obsługi w sferze finansów.

Magda i Marta kredyt firmowy na zakup lokalu

Data dodania: 2015-11-10

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie najbardziej profesjonalny doradca z jakim miałem okazję współpracować. Biegle porusza się w zawiłych zakamarkach bankowych formalności oszczędzając swoim klientom masę czasu i nerwów. Polecam z czystym sumieniem każdemu kto ceni profesjonalizm zarówno na poziomie merytorycznym, operacyjnym jak i relacyjnym.

Piotr R. Grudziński Profesjonalnie, szybko, skutecznie.

Data dodania: 2015-09-29

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, polecam wszystkim!!!

Marcin Przeździecki kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-08-04

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zacznę tak: Dziękuję Panie Michale. Szczerze mówiąc rzadko wystawiam rekomendacje czy też kogoś polecam. Wynika to zawsze z obawy, że osoba rekomendowana może zupełnie inaczej być odebrana przez innych. W tym przypadku wykluczam jednak taką możliwość. Pan Michał jest profesjonalistą. Nie tylko posiada niezbędną wiedzę, ale potrafi również w prosty sposób przekazać ją osobom nie znającym się na temacie. Co więcej, rewelacyjnie odnajduje się w sytuacjach nietypowych. Dla mnie wielkim plusem był również sam kontakt. Nieistotne czy to w formie mailowej czy telefonicznej, czy rano czy wieczorem. Zawsze mogłem liczyć na niemal natychmiastową reakcję i pomoc, a to bardzo sobie cenię. Polecam (ze spokojnym sumieniem).

Piotr Grabarek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-05-29

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam pomoc Pana Michała przy ubieganiu się o kredyt mieszkaniowy. Moja współpraca z Panem Michałem przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Wszelkie niejasności Pan Michał wyjaśnia przystępnym dla laika językiem i doradza w wyborze najlepiej dopasowanej do potrzeb oferty kredytowej. Osobiście nie lubię bankowej biurokracji, ale w tym wypadku była ona ograniczona do minimum.

Aleksandra Stachera polecam współpracę - kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2015-04-27

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szanowni Państwo, chcielibyśmy z całego serca polecić usługi doradcze Pana Michała Szponarowicza. Pan Michał jest bardzo kompetentnym, skutecznym, a przede wszystkim niezwykle miłym i szczerym człowiekiem. Pan Michał pomógł nam gładko i szybko przejść przez trudy załatwiania kredytu , pomimo nieoczekiwanych problemów. O każdej porze dnia i nocy jest dostępny- nie wiem jak tak długo można pracować!:) Z pewnością doradztwo to pasja Pana Michała, bo tak zaangażowanych ludzi w swoją pracę nie spotyka się często:) Bez Pana Michała z pewnością nie uzyskalibyśmy tak dobrych warunków kredytu, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni i będziemy z pewnością o tym pamiętać przez te najbliższe 30 lat kredytu:)) Polecamy wszystkim przyszłym kredytobiorcom. Sami pewnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług Pana Michała Szponarowicza. Pozdrawiamy, Maja i Dominik.

Maja i Dominik kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-03-19

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalna i kompetentna obsługa, świetne przygotowanie merytoryczne oraz znajomość produktów na rynku. Umiejętność tłumaczenia najbardziej skomplikowanych spraw w prosty i zrozumiały sposób.

Jakub Kułaga kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-03-04

Przydatność rekomendacji: 50 %
W lawinie zdarzeń i formalności z jakimi przyszło nam się zmierzyć przy zakupie nowego mieszkania nie ma nic lepszego co mogłoby spotkać człowieka jak świetny doradca kredytowy. Pan Michał wykazał się niesamowitą wiedzą ,doświadczeniem, profesjonalizmem a także cierpliwością i wyrozumiałością w godzinach pracy ale i często poza nią. Załatwienie formalności kredytowych było dla nas czystą przyjemnością. Polecamy serdecznie Pana Michała.

Monika Godlewska ŚWIETNY DORADCA :)

Data dodania: 2015-03-03

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Michałem. Jest to osoba niezwykle kompetentna i rzeczowa. Znakomicie zna się na swojej pracy; świetnie orientuje się w zawiłościach bankowych procedur, posiada wiedzę o aktualnych ofertach licznych banków. Spośród wielu zalet Pana Michała na uwagę zasługują cierpliwość i empatia. Tej pierwszej nie zabrakło mu podczas tłumaczenia zapisów bankowych i odpowiadaniu na nasze liczne (czasem trywialne i powtarzające się) pytania. Ta druga sprawiała natomiast, że kontakt z Panem Michałem był bardzo sprawny a kredyt został dobrany idealnie do naszych potrzeb i możliwości. Uprzejmie polecamy współpracę z Panem Michałem.

Anna Suszczyk i Łukasaz Ludwisiak Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2015-03-03

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rekomenduję! Do Pana Michała przyszedłem po kredyt hipoteczny i to dostałem bez dodatkowych "super lokat" czy innych "produktów inwestycyjnych". Powiedziałem panu Michałowi o wszystkich swoich grzechach i grzeszkach popełnionych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, dzięki czemu p. Michał szybko wytypował listę banków gdzie mogłem starać się o kredyt hipoteczny.

Jerzy F kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-12-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rekomenduję! Panu Michałowi jak księdzu na spowiedzi opowiedziałem o grzechach i grzeszkach popełnionych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą bez zamiatania niczego pod dywan. Szybko wytypował banki gdzie moje przewinienia miały małe znaczenie przy udzielaniu kredytu. Do Pana Michała przyszedłem po kredyt hipoteczny i z tym wyszedłem bez dodatkowych lokat czy innych "produktów inwestycyjnych"

Jerzy F. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-12-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Michał to bardzo dobry i godny polecenia doradca finansowy. . Wśród innych doradców wyróżnia go przede wszystkim: 1. PROFESJONALIZM 2. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIJENTA 3. TROSKA O KLIJENTA 4. 100% ZAANGAŻOWANIA Współpraca z Michałem w trakcie procesu załatwiania kredytu hipotecznego była bardzo sprawna.

Adam bujakiewicz kredyt na lokal użytkowy

Data dodania: 2014-12-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szanowni Państwo, z przyjemnością chcieliśmy zarekomendować Państwu usługi doradcze Pana Michała Szponarowicza! Bez większych problemów udało mu się przeprowadzić nas przez trudy uzyskania kredytu hipotecznego na zakup działki oraz budowę domu. Pan Michał jest bardzo kompetentny, dostępny praktycznie o każdej porze, udziela pełnych wyjaśnień, załatwia wszystkie formalne sprawy, pilnuje, żeby wszystko było w najlepszym porządku. Korzystanie z usług Pana Michała to wielka oszczędność czasu, pewność podczas wszystkich procesów związanych z uzyskaniem kredytu oraz ciekawe rozwiązania kredytowe, które pozwolą Państwu spełnić swoje największe marzenia! Serdecznie polecamy! Emilka i Maciek

Emilka i Maciek kredyt hipoteczny (działka + dom)

Data dodania: 2014-11-23

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę polecić p. Michala jako dobrego, profesjonalnego doradcę. Wszystkie procedury przeszły szybko i bezproblemowo, p. Michał pomagał w załatwieniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Mateusz D. kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2014-11-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Podjęcie decyzji o wzięciu kredytu hipotecznego nie jest proste. Jeszcze więcej problemów przysparza wybranie odpowiedniego banku, przeanalizowanie jego oferty kredytowej oraz skompletowanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy... Dlatego uważam że najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego doradcy. Ja miałem to szczęści trafić na Pana Michała. Właśnie dzięki takim pozytywnym opiniom ... Od pierwszego spotkania było widać bardzo profesjonalne oraz indywidualne podejścia do mojej sprawy. Żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Nawet w weekend... Świetne doradztwo, poprzedzone dokładną analizą wszystkich czynników wpływających na korzystność kredytu. Kluczowy również dla mnie był fakt że nie muszę z każdym papierkiem do uzupełnienia biegać do banku, bo zajmował się tym Pan Michał (... a dokumentów było bardzo dużo). Moje spotkanie z bankiem ograniczyło się do podpisania samej umowy kredytowej. Wszystkie uzupełnienia, korekty itp. przeprowadzał własnie on. Podsumowując... Pomoc Pana Michała oszczędziła mi wiele czasu oraz stresu, przy tych jakże trudnych procedurach. Uważam że jest to osoba całkowicie godna polecenia, rzetelna, profesjonalna w tym co robi oraz służącą zawsze pomocą... Dziękuje...

Sebastian Złotucha kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-08-24

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Michał sprawdził sie doskonale w roli doradcy. Cierpliwość, pomoc , fachowość i rzetelność oraz wysoka kultura osobista cechują najlepszych doradców. Taki jest wlasnie Pan Michał. Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wprowadzenie w Swiat kredytu;).

Marcin Tomaszewski Dziekujemy

Data dodania: 2014-08-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nowego mieszkania szukaliśmy dość długo i w trakcie naszych poszukiwań spotkaliśmy co najmniej kilku doradców finansowych, w większości niestety niezbyt kompetentnych. Michał jako jedyny wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem. Poinformował nas o wszystkich opłatach (również tych „ukrytych”), w przejrzysty sposób wyjaśnił nam wszystkie zapisy i postanowienia umowy oraz wynegocjował dla nas lepsze warunki. Dzięki jego pomocy wybraliśmy najlepszą ofertę, a cały proces uzyskania kredytu przeszliśmy naprawdę szybko i „bezboleśnie”. W przyszłości bez najmniejszego wahania ponownie skorzystamy z jego pomocy.

Sylwia i Michał Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-08-07

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wspolpraca z Panem Michalem byla prawdziwa przyjemnoscia! Pan Michal jest doskonale zorientowany, kompetentny, pomocny, slowny i dyspozycyjny. Ma nienaganne maniery biznesowe, niezwykle szybko odpowiada mailowo na wszelkie pytania i jest w stanie wyjasnic zawilosci i niuanse w sposob klarowny nawet dla laika. Na stale mieszkam za granica i gdyby nie Pan Michal, nie bylabym w stanie dopelnic wszelkich formalnosci i sprawnie dostac kredyt. Pan Michal wykazal sie nie tylko niebywala cierpliwoscia, ale byl tez w stanie znalezc rozwiazania nietypowej sytuacji i zorganizowac caly proces w najmniej dla mnie uciazliwy sposob. Doradca, ktory lubi swoja prace i szanuje klientow i ich czas! Dziekuje za pomoc i pozdrawiam :)

Magda Miecznikowska Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2014-07-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Michał jest godnym polecenia doradcą finansowym, dzięki jego profesjonalizmowi udało się pozyskać kredyt finansowy. Moja sytuacja była bardzo skomplikowana i z całą pewnością bez jego wskazówek oraz porad nie poradziłabym sobie w zawirowanym świecie bankowych niuansów. Pan Michał był zaangażowany na każdym etapie pozyskania kredytu, dzięki temu wiedziałam, że moje decyzje są trafne. Współpracuję z Panem Michałem już od kilku lat i wiem, że to najlepszy doradca, jeszcze raz bardzo polecam!!

Paulina Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-06-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kwestia kredytu, czyli kompletowanie dokumentów, składanie wniosków i wszystkie czynności z tym związane były dla mnie tematem trudnym i przerażającym... dopóki nie spotkałam się z Panem Michałem. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce i człowiek, z którym rozmawiam to profesjonalista. Nie zawiodłam się. Pan Michał zajął się wszystkim od A do Z. Zawsze terminowy, zawsze służył pomocą, zawsze odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania i nigdy niczego nie narzucał. Poza pełnym profesjonalizmem Pana Michała cechuje również ogromna kultura osobista. Współpraca z Panem Michałem to prawdziwa przyjemność, to doradca GODNY POLECENIA. Panie Michale serdecznie dziękuję za pomoc!

Anna Kabala kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-04-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne podejście do każdego tematu. Dzięki temu z sukcesem zakończyliśmy trudną sprawę, a mianowicie uzyskanie kredytu dla nowej spółki. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem i będziemy Pana Michała polecać wszystkim, jako doświadczonego i bardzo skutecznego doradcę.

Justyna&Co 6+

Data dodania: 2014-02-24

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Michał to doradca na medal!!! Profesjonalizm, uprzejmość i cierpliwość to jego największe atuty. Z pomocą Pana Michała uzyskanie kredytu okazało się prostym i bezproblemowym przedsięwzięciem. Pan Michał jest osobą bardzo kontaktową, dyspozycyjną, w każdej chwili gotową do pomocy. Większość spraw załatwił sam bez naszego wkładu, co bardzo przyspieszyło i ułatwiło cały proces. Gorąco i z czystym sumieniem polecamy!!

Michalina i Ryszard kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-01-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
szybkość, sprawność, cierpliwość i ogromna wiedza to słowa, które najlepiej charakteryzują Michała. Cały proces od pierwszego spotkania i wytłumaczenia wszelkich zagadnień i terminów przez kilkanaście symulacji różnych scenariuszy do chwili podpisania umowy odbył się bardzo sprawnie i bezstresowo. Polecamy !!!

Maciek i Jagoda kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2014-01-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny fachowiec, bardzo dobry kontakt. Pan Michał potrafił załatwić wszytko to, co było niezbędne w całym procesie kredytowym. Z czystym sumieniem polecam. To człowiek godny zaufania!

Marcin Golichowski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-01-20

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam usługi Pana Michała. Nie tylko profesjonalnie, ale również przyjaźnie. 100% dobrej opinii!

Łukasz S. kredyt - opinia

Data dodania: 2013-11-08

Przydatność rekomendacji: 100 %
W naszym przypadku doradca był niezbędny, a my chyba mieliślmy szczęście. Pan Michał Szponarowicz jest kompetentny, konkretny, rzetelny i godny zaufania. Jego pomoc była dla nas nie do przecenienia. Chętnie skorzystamy z Jego doświadczenia także w przyszłości.

Monika i Piotr Lisowscy kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-10-09

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy współpracę z p. Michałem. Jako nasz doradca kredytowy pomógł dopełnić wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, począwszy od wyboru najbardziej optymalnej dla nas oferty ( szczegółowe omówienie ofert banków, wyjaśnienia dotyczące dodatkowych kosztów )aż po finalny etap podpisania umowy. Warty podkreślenia jest fakt, iż informacje przekazywane przez p. Michała były rzetelne, a postawa i podejście do klienta jak najbardziej profesjonalne. Cały proces związany z wzięciem kredytu był przez p. Michała wzorowo koordynowany, a my jako klienci byliśmy informowani na bieżąco o jego postępach. Kolejną istotną kwestią jest pełna dyspozycyjność p. Michała – kiedykolwiek posiadaliśmy dodatkowe pytania, zawsze uzyskiwaliśmy pełną i wyczerpującą odpowiedź. W kwestii formalności p. Michał stara się odciążać swoich klientów jak tylko jest to możliwe, co stanowi niewątpliwie dużą wartość dodaną ze współpracy.

Monika i Łukasz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-09-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jako osoba na stałe mieszkająca poza granicami kraju, poszukiwałam doradcy, który nie tylko profesjonalnie doradzi i przeprowadzi przez labirynt formalności, ale i również kogoś, kto szybko i niezawodnie odpowie na niecierpiące zwłoki kwestie. Nie miałam komfortu przylatywania do Polski zbyt często, ale dzięki Panu Michałowi – cały proces przebiegł gładko, a każdy problem był rozwiązywany ze skutkiem natychmiastowym. Powiem krótko – Panie Michale – nie ma Pan sobie równych. Pozdrawiam!

Magdalena Zajdel Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2013-06-16

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam doradztwo i pomoc Pana Michała przy wyborze oraz podpisywaniu umowy o kredyt hipoteczny - potrafi przedstawić wiele możliwości, tłumacząc cierpliwie wszystkie opcje, przygotowuje wszystkie dokumenty niezbędne do złożenia wniosku o kredyt oraz samej umowy. Jest rzetelnym doradcą - kontakt do niego otrzymałam od znajomej i bez zastanowienia polecam go dalej :)

Marta Zakrzewska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-12-11

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zaangażowanie MIchała Szponarowicza w swoją pracę zasługuje na medal. Bardzo profesjonalnie pomógł mi przebrnąć przez całą drogę załatwiania kredytu co będzie mi się kojażyło z prostą i nie skomplikowaną czynnością. Przez cały ten czas nie czułem się zaniedbywany a wręcz wszystkie sprawy i dokumenty zostały praktycznie załatwione za mnie. Ja jedynie poszedłem podpisać kredyt. Jasno i klarownie byłem powiadamiany o toczących się sprawach odnośnie mojego kredytu. Polecam wszystkim tym, którzy nie znają sie na papierologi i na codzień bujają w obłokach :) Paweł Wojtak

Paweł Wojtak kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-12-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Razem z moją żoną kupowaliśmy w maju 2012 roku mieszkanie w Misteczku Wilanów przy ul. Sejmu Czteroletniego. Potrzebowaliśmy kredytu ok 50 tys. zł. na sfinansowanie ostatnej raty. Pan Michał szczegółowo przedstawił nam różne warianty wzięcia przez nas kredytu oraz wielkości rat jakie będziemy spłacać. Wzieliśmy kredyt hipototeczny w Banku Milenium a Pan Michał załatwił za nas wszystkie formalności. Po dostarczeniu czterech dokumentów i trzech wizytach w banku od października 2012 roku jesteśmy właścicielami nowego mieszkania. Polecamy Pana Michała Szponarowicza jako doradcę finansowego

Marcin Egert Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w Miasteczku Wilanów

Data dodania: 2012-11-15

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doskonały wybór dla ludzi zaganianych! Bardzo dobry kontakt. Pan Michał jest osobą bardzo pracowitą, sumienną i zaangażowaną w swoją pracę. Nigdy sie nie poddaje, a jego pozytywne myslenie dodaje otuchy w walce o kredyt:) Bardzo dziękujemy za pomoc!

Ewelina i Mariusz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-11-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Michała trafiliśmy z polecenia, i teraz z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem polecamy Pana Michała dalej. Jeżeli ktoś chce szybko, sprawnie i z minimum formalności uzyskać kredyt, nie tonąc przy tym w stertach papierów i bankowych kruczków, Pan Michał jest do tego najodpowiedniejszą osobą.

Marta i Łukasz Jaskulscy kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Data dodania: 2012-10-02

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pana Michała oceniamy jako osobę znającą się na swojej pracy. Całą procedurę kompletowania dokumentów przeszliśmy bez większych problemów. Cierpliwie odpowiadał na wszelkie e-maile i telefony co według nas jest bardzo istotne i pomocne w tej "wyjątkowej" sprawie. Polecamy Pana Michała bo jest naprawdę dobry w tym co robi!!!

Hubert i Katarzyna Głuchowscy Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-10-01

Przydatność rekomendacji: 53 %
Zakup mieszkania kojarzył mi się z masą żmudnej, ciężkiej pracy papierkowej, Pan Michał wykonał ją perfekcyjnie. Znakomity kontakt z klientem, precyzyjne wyjaśnienie zawiłych kwestii oraz pomoc w uzyskaniu korzystnych warunków finansowania, żadnych opóźnień, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, naprawdę ma się wrażenie, że oddało się swoje sprawy we właściwe ręce..

Agnieszka Mendrzycka Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-09-29

Przydatność rekomendacji: 80 %
Z Panem Michałem nasz kredyt hipoteczny "załatwił się sam". Przedstawiliśmy tylko istotne dla nas kryteria i wszystko było "podane na tacy". Nawet wnioski były wypisane, tylko należało je podpisać. Zawsze w dogodnym dla nas terminie, szybko, sprawnie, komfortowo i profesjonalnie :) Szczerze polecam.

Izabela kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-09-25

Przydatność rekomendacji: 71 %
Po kilku wizytach w bankach i u różnych doradców, trafiłam na Michała. Polecili mi go znajomi, którzy bardzo go chwalili. Już na pierwszym spotkaniu zrobił on na mnie duże wrażenie swoja szczerością i profesjonalizmem. Dokładnie przeanalizował moją sytuację finansowa i najpierw pomógł w zbudowaniu płynności finansowej. A potem przeprowadził przez cały proces kredytowy sprawnie i skutecznie. Miał również cierpliwość by odpowiedzieć na każde z zadawanych przeze mnie pytań. Mało zrozumiałe stwierdzenia i procedury od razu wyjaśniał. Działał błyskawicznie i rzetelnie. Do końca wszystkiego pilnował i zawsze podpowiedział rozwiązanie. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i kompetencji. Dzięki niemu procedura uzyskania kredytu przebiegła szybko i bez komplikacji. Polecam go wszystkim zainteresowanym kupnem mieszkania.

Anna Szlaska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-08-21

Przydatność rekomendacji: 64 %
Każdy kto decyduje się na zakup mieszkania a nie ma obeznania w branży kredytowej, marzy o tym aby załatwić to szybko i bezboleśnie, a przy okazji nie stracić za dużo pieniędzy. Dlatego my z czystem sumieniem polecamy Michała Szponarowicza jako osobę bardzo kompetentną, posiadającą rozbudowaną i przydatną wiedzę, a przy okazji wykazującą dużo cierpliwości i uśmiechu wobec swoich klientów. Jeśli mielibyśmy brać kredyt ponownie, to na pewno u p. Michała. Dziękujemy za szybkość, profesjonalizm i dobrą radę!

Bozena i Michal kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-08-16

Przydatność rekomendacji: 70 %
Na pierwszym spotkaniu Pan Michał wyjaśnił mi cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego. Przedstawił mi kilka ofert z różnych banków uwzględniających moje warunki finansowe (m.in. wysokość miesięcznej raty). Cierpliwie odpowiadał na każde zadane moje pytanie zarówno podczas procedury ubieganie sie o ww. kredyt jak i po zawarciu umowy z Bankiem. Dzięki temu wiedziałem dokładnie co podpisuje a otrzymana od banku umowa kredytowa wraz z harmonogramem spłat nie był dla mnie żadnym zaskoczeniem oraz została dostosowana do obecnych moich możliwości finansowych. We współpracy ze mną, Pan Michał wykazała się dużym i profesjonalnym zaangażowaniem w sprawę, indywidualnym i przyjaznym podejściem do klienta, dużą wiedzą oraz wysoką kulturą osobistą. W związku z powyższym z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Michała jako doradcę finansowego przy staraniu się o kredyt hipoteczny.

Michał Drewnik kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-07-17

Przydatność rekomendacji: 60 %
Szczerze rekomendujemy Michała. Precyzyjnie i jasno wszystko wyjaśnione, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, kontakt zawsze i praktycznie o każdej porze. Poza tym, Michał imponuje ogromną wiedzą, każde zagadnienie potrafi wyjaśnić szczegółowo i dokładnie umotywować swoją opinię. Bez żadnych wątpliwości polecamy jego osobę!

Monika i Radek W. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-07-02

Przydatność rekomendacji: 56 %
Dzięki Panu Michałowi szybko i sprawnie przebrnęliśmy przez całą zawiłą procedurę starania się o kredyt. Dziękujemy za profesjonalne podejście do tematu, służenie pomocą i ludzką życzliwość.

Dagmara i Dominik Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-05-24

Przydatność rekomendacji: 57 %
Świetny doradca, naprawdę polecamy! Wyjaśnił nam wszystkie sprawy związane z kredytem, zawsze służył radą i pomocą, dzięki Michałowi udało nam sie ominąć wiele męczących papierkowych formalności-musieliśmy tylko dostarczyć skompletowaną dokumentację, resztą zajął się Michał. Indywidualnie podchodził do naszej sprawy starał się wyszukać jak najlepszą ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Doradca jak najbardziej godny polecenia solidny, profesionalny, rzetelny. Pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc.

Urszula i Piotr kredyt hipoteczny

Data dodania: 2012-05-20

Przydatność rekomendacji: 55 %
Trafiliśmy do Pana Michała w ostatniej chwili, ponieważ upływał nam termin umowy rezerwacyjnej, szokiem dla nas była szybkość załatwiania wszystkich formalności, biorąc pod uwagę poprzedniego doradce z innej firmy której z grzeczności nie wymienię. W każdym razie Pan Michał przywrócił naszą wiarę w solidnych i rzetelnych doradców finansowych. Na pewno jeżeli będziemy potrzebowali usług finansowych zwrócimy się do Niego o pomoc. Pozdrawiamy Piotr i Sylwia.

Piotr i Sylwia Polecamy Tego Doradce

Data dodania: 2012-01-19

Przydatność rekomendacji: 61 %
Pan Michał podczas naszej współpracy wykazał się profesjonalnym podejściem do klienta ,przez cały czas utrzymywał kontakt telefoniczny i w każdej sprawie służył pomocą .Współpraca przebiegła bardzo miło i sympatycznie. Pan Michał z pewnością jest doradcą godnym polecenia.

Agata Adam Lipinscy kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-12-28

Przydatność rekomendacji: 46 %
Tak naprawdę nie miałem szans zobaczyć z iloma problemami musi się zmierzyć przyszły kredytobiorca, bo Pan Michał większość z nich wziął na siebie. Taka współpracę cenię i polecam innym. Rynkowa oferta została mi w pełni zaprezentowana, dodatkowe negocjacje zakończyły się sukcesem a ja nawet po podpisaniu umowy i uruchomieniu kredytu jestem zadowolony z podjętej decyzji … choć tak naprawdę nie ma się z czego cieszyć bo to przecież kredyt a nie wygrana :)

Paweł Żelazny Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-12-23

Przydatność rekomendacji: 53 %
Jak znaczna część spośród nas, z pewnym dystansem podchodzę do wszelkiego doradztwa finansowego, zwłaszcza świadczonego przez przedstawicieli wyspecjalizowanych instytucji.Tym bardziej, z prawdziwą przyjemnością oceniam, za w pełni mnie satysfakcjonującą współpracę z Panem Michałem w zakresie uzyskania w bieżącym roku kredytu hipotecznego na mieszkanie.W szczególności doceniam wysoki profesjonalizm Pana Michała-kompetencje, asertywność, komunikatywność, konkretność, skuteczność działania, przy tym zwyczajną ludzką życzliwość. W pełni polecam Pana Michała jako doradcę finansowego.

Henryk Rekomedacja doradcy

Data dodania: 2011-12-16

Przydatność rekomendacji: 54 %
Współpraca z Panem Michałem od początku przebiegała wzorowo, już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że jest to osoba z którą chcemy współpracować i chcemy żeby nas reprezentowała w walce z biurokracją bankową. Pan Michał przedstawił nam wszystkie aspekty uzyskania kredytu i nie było pytania, na które nie byłby w stanie nam odpowiedzieć. Za każdym razem przedstawiał różne opcje i instruował na co zwracać uwagę przy wyborze banku i opcji dla nas najbardziej korzystnej, która spełniałaby nasze oczekiwania. Pana Michała cechuje ogromna wiedza i profesjonalizm oraz niezwykle indywidualne podejście do klienta i bardzo wysoka kultura osobista. Na każdym etapie pozyskiwania kredytu mogliśmy liczyć na jego pomoc z każdym, nawet najdrobniejszym problemem. Zawsze był możliwy kontakt, zarówno telefoniczny, jak i mailowy, ale przede wszystkim bezpośredni dzięki dyspozycyjności i elastyczności Pana Michała. Z czystym sumieniem polecamy Pana Michała Szponarowicza i jeszcze raz dziękujemy za okazaną pomoc przy uzyskaniu kredytu i liczymy na dalszą współpracę w przyszłości.

Emilia i Dariusz Staciwa kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-12-08

Przydatność rekomendacji: 56 %
Profesjonalnie, błyskawicznie, miło i sympatycznie to cechy charakteryzujące współpracę z panem Michałem. Wszystkie sprawy załatwiane z tym doradcą to istna przyjemność ! Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. Pozdrawiamy:-)

Katarzyna i Łukasz Nalepa kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-11-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jako, że niezbyt lubimy taką papierkową zawieruchę jaka toważyszy postępowaniu kredytowemu szukaliśmy dobrego doradcy co by zajął się tego typu rzeczami. Dostaliśmy kontakt od znajomego do Pana Michała. Po pierwszym spotkaniu informacyjnym już wiedzieliśmy, że dobrze trafiliśmy, że trafiliśmy na kompetentną osobę, która pomoże w uzyskaniu kredytu na własne M. Z uwagi na pracę nie mogliśmy "aktywnie" uczestniczyć w całym tym procesie kredytowym. Byliśmy w ciągłym kontakcie z Panem Michałem. Oczywiście pojawiały się problemy czy z deweloperem, czy z bankiem. Jak się później okazało nie były to problemy nie do rozwiązania przez Pana Michała. Kredyt dostaliśmy z początkiem listopada, także pozostaje "jedynie" jego spłata:) Pozdrawiamy i dziękujemy Panie Michale.

Mariola i Kamil Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-11-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Proces załatwiana kredytu może kojarzyć się z bardzo długą i mozolną drogą do pokonania, jednak pomoc Pana Michała znacznie ją skróciła. Pana Michała jako Doradcę finasowego można opisać w kilku poniższych słowach: - ogromna wiedza - profesjonalizm - 100 % zaangażowanie - skrupulatność - dbalość klienta. Myślę, że każdy kto zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu powinien skorzystać z pomocy takiego Doradcy.

Anna Szczepaniak Kredyt na dom

Data dodania: 2011-08-26

Przydatność rekomendacji: 53 %
Osoba z ogromną wiedzą na temat kredytów. Bez Pana Michała pogubiłabym się mnóstwo razy we wszystkich procedurach kredytowych, a tak proces ten przebiegł prawie bezboleśnie. Dlaczego prawie? Bo trzeba pytać, pytać i jeszcze raz pytać, bo to co dla osób obeznanych w kredytach jest tak oczywiste, że tłumaczyć tego nie widzą potrzeby to dla laika już takie oczywiste nie było. Dziękuję :)

m.harasim kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Data dodania: 2011-08-11

Przydatność rekomendacji: 61 %
Pan Michał to naprawdę godny polecenia doradca! Jest po prostu profesjonalistą w swoim fachu. Posiada ogromną wiedzę, jest zaangażowany, dyspozycyjny (zawsze oddzwania!). Panie Michale, serdecznie dziękujemy za Pana życzliwość i ogrom cierpliwości dla naszych pomysłów i zmieniających się opcji:). Pozdrawiamy. Polecamy raz jeszcze! Monika i Bartek

Monika i Bartek Ciecierscy kredyt

Data dodania: 2011-08-04

Przydatność rekomendacji: 57 %
Po wielu przykrych doświadczeniach z doradcami finansowymi obiecującymi gruszki na wierzbie nie oczekiwałem wiele od kolejnego. Po spotkaniu z Panem Michałem jestem zmuszony przyznać, że jednak można trafić na kogoś naprawdę kompetentnego. Wiedza, uczciwość i dobry kontakt to jego główne atuty. Otrzymałem kredyt na warunkach znacznie lepszych niż zakładałem.

Mirosław Szulc Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-07-25

Przydatność rekomendacji: 53 %
Polecam serdecznie Pana Michała jako doradcę do spraw kredytów hipotecznych jak i doradcę inwestycyjnego. To mój pierwszy kredyt hipoteczny i inwestycja na przyszłość dlatego bardzo ważne dla mnie było zostawienie to w rękach profesjonalisty. Sprawa z wyborem najlepszej oferty kredytowej przebiegła szybko i sprawnie. Pan Michał zajął się papierkowym sprawami a ja czekałem tylko na decyzję (oczywiście pozytywną) To co mogę o nim powiedzieć to, to że cechuje go zaangażowanie w pracę i pełne poświecenie, bo czas ma na trudne pytania nawet po godzinach pracy. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pan Michał stanowi doskonałą wizytówkę firmy w kontaktach z klientami i takich doradców powinniśmy spotykać na swojej drodze.

TOMASZ BIDIUK kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-07-17

Przydatność rekomendacji: 46 %
Jeśli nie wiesz jak przebrnąć przez szereg formalności jakie niesie ze sobą kredyt hipoteczny, to trafiłeś pod właściwy adres. Polecam.

Piotr Asfal kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-07-11

Przydatność rekomendacji: 51 %
Jestem osobą bardzo wymagającą i miałm wiele szczęścia że przypadkiem trafiłam na dotadce takiego jak Pan Michał Szponarowicz. Jego pozytywna i przyjazna osobowość, cierpliwość, zaangażowanie, umiejętność wytłumaczenia zagadnień finansowych sprawiły że przebrniecie przez formalności zwiazane z kredytem hipotecznym nie były uciążliwe. Aby uniknąć przypadku i rozczarowń polecam Pana Michała wszystkim bardzo wymagającym, zawsze stnie na wysokości zadania ! Pozdrawaim panie Michale i jeszcze raz dziekuję ! Ewa Komuda

Ewa Komuda Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-05-15

Przydatność rekomendacji: 41 %
Michał to bardzo kompetentna osoba, którą polecam z pełnym przekonaniem. Z jego pomocą uzyskanie kredytu oraz szereg innych formalności związanych z zakupem było znacznie prostsze i przyjemniejsze. Jednym słowem profesjonalista.

Szymon Śliwiński Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-05-12

Przydatność rekomendacji: 45 %
Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że mamy do czynienia ze 100% profesjonalistą. W ekspresowym tempie p. Michał pomógł nam w uzyskaniu kredytu i zajął się wszystkimi formalnościami. Na pewno będziemy polecać jego usługi naszym znajomym.

Aleksandra i Sławomir Lipińscy Kredyt na budowę domu

Data dodania: 2011-04-16

Przydatność rekomendacji: 45 %
Michała mogę polecić każdemu, kto potrzebuje kredytu. Sam posiadam wystarczającą wiedzę z zakresu ekonomii i spraw gospodarczych, żeby samodzielnie wybrać najlepszą dla siebie ofertę kredytową. Niestety, nie mam czasu na chodzenie po bankach i wyjaśnianie niuansów dotyczących konkretnych produktów. Dlatego zdecydowałem się na współpracę z doradcą. Oczekiwałem profesjonalnego podejścia i tak właśnie pracuje Michał. Najpierw rozmowa o moich oczekiwaniach, potem zestawienie najlepszych ofert i na koniec wybór banków, do których składamy wnioski. Obok profesjonalizmu, największym walorem współpracy była bardzo dobra komunikacja. Michał praktycznie codziennie informował mnie o postępach w rozpatrywaniu wniosków. Do tego należy dołożyć sprawną i skuteczną komunikację na linii doradca-deweloper. Dzięki jego zaangażowaniu i determinacji zaoszczędziłem mnóstwo czasu. 100% zadowolenia, zdecydowanie polecam.

Piotr Adamczyk Kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2011-03-17

Przydatność rekomendacji: 55 %
110% PROFESJONALIZMU!!! WSZYSTKO ZAŁATWIONE SZYBKO, SPRAWNIE I TAK JAK CHCIELIŚMY! POLECAMY!!!

Ula I Kuba Rzeczyccy Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2011-02-11

Przydatność rekomendacji: 48 %
Pan Michał godny polecenia jako doradca kredytowy. W 100% kompetentny i przede wszystkim profesjonalny w wykonywaniu swoich obowiązków. Wszelkie pytania wyjaśniał w sposób prosty i zrozumiały. Zaoszczędziliśmy wiele czasu na formalnościach załatwianych przez p. Michała. Polecamy!

Katarzyna i Jarosław Niemirsccy kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-01-08

Przydatność rekomendacji: 43 %
Zdecydowanie polecam - 100% kompetencji, elastyczności i współpracy. Tam, gdzie to było możliwe, uniknęliśmy starty czasu na wypełnianiu papierów i załatwianiu formalności

Tomasz Bułhak Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-01-07

Przydatność rekomendacji: 43 %
Wysokiej klasy profesjonalista, osoba kompetentna i bardzo dobrze zorientowana w branży, a przy tym sympatyczna, cierpliwa i kontaktowa. Dzięki panu Michałowi udało nam się w ostatniej chwili wziąć kredyt na bardzo korzystnych warunkach. Polecam pana Michała każdemu, kto szuka profesjonalizmu i dobrego kontaktu.

Bartosz Kielar Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-01-04

Przydatność rekomendacji: 53 %
Pan Michał doradzał mi przy wyborze kredytu mieszkaniowego. Postrzegam go jako profesjonalistę bardzo dobrze zorientowanego w branży. Cechuje go także rzetelność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków. Jeżeli w przyszłości będę potrzebował doradztwa w zakresie kredytów lub inwestycji na pewno skorzystam z usług Pana Michała Szponarowicza.

Paweł Jakacki Kredyt Mieszkaniowy

Data dodania: 2010-12-30

Przydatność rekomendacji: 63 %
Michał wygrał przeprowadzony przeze mnie casting na doradcę. Spośród innych kandydatów wyróżniała go przede wszystkim szczerość i profesjonalizm. Inni doradcy po prostu nie mówili całej prawdy: czarowali o wielkich możłiwosciach kredytowych-a później okazywało sie, że tak, można dostać taki kredyt, ale jest to najdroższy produkt finansowy! Michał od razu przedstawił sprawy jasno i rzetelnie. Złożyliśmy wnioski do kilku banków żeby mieć pewność realizacji celu-mieliśmy naprawdę mało czasu na załatwienie wszystkich formalności. Michał zaoszczędził mi mnóstwo nerwów i niepewności. Widać, że ma duże doświadczenie w pracy z analitykami w bankach: to się czuje. Zdażyło nam sie, że jeden z banków sie posypał: Michał od razu dał znać co sie dzieje, i to mi się podoba-nie czekaliśmy do ostatniej chwili. Wszystkie wnioski kredytowe do wszystkich banków podpisaliśmy u niego w biurze przy kawce (notabene w sobotę-elastyczność 100%). Potem Michał wszystko pilotował i załatwiał. Wystarczyło wybrać bank, pójść i podpisać umowę kredytową. To jest nowoczesne doradztwo! To jest profesjonalizm! Z czystym sumieniem polecam Michała.

Aleksander Ściborski kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-12-28

Przydatność rekomendacji: 49 %
Zdecydowanie polecamy Pana Michała! Pełna dyspozycyjność, zorientowanie rynkowe, znajomość prawideł jak i niekończąca się uprzejmość to tylko niektóre z cech Pana Michała Szponarowicza. Dziękujemy bardzo za dotychczasową współpracę i szczerze życzymy sobie dalszej. Pozdrawiamy!

Andrzej Sroczyński kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-12-21

Przydatność rekomendacji: 46 %
Pan Michał to bardzo dobry i godny polecenia doradca finansowy. Od pierwszego spotkania współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Wśród innych doradców wyróżnia go przede wszystkim: 1. PROFESJONALIZM 2. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIJENTA 3. TROSKA O KLIJENTA 4. 100% ZAANGAŻOWANIA Współpraca z Michałem w trakcie procesu załatwiania kredytu hipotecznego była bardzo sprawna. Michał wykazywał się dużym zaangażowaniem, natychmiast potrafił wyjaśniać skomplikowane niejasności odnośnie kredytu. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt i wymażony dom. MICHAŁ JAKO DORADCA JEST GODNY POLECENIA !!!!!!

Anna i Daniel SYBICCY Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-12-08

Przydatność rekomendacji: 51 %
Pan Michał to bardzo kompetentny,konkretny doradca, przy tym sympatyczny i kulturalny. I co najważniejsze skuteczny. Bardzo szybki i miły kontakt. Profesjonalne przedstawienie oferty. Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Dyspozycyjność w każdym momencie. Wszystkim polecaiłbym p. Michała ,nie odczuliśmy z żoną męczącego załatwiania i jesteśmy w 100% zadowolony !!!

Krzysztof Zabiegło kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-11-24

Przydatność rekomendacji: 49 %
Formalności związane z uzyskaniem kredytu zwykle kojarzą się z drogą przez mękę. Samo zebranie danych o dostępnych ofertach bankowych jest uciążliwe i pracochłonne, a zrozumienie nierzadko skomplikowanego języka bankowców przez osoby, które nie są w tym biegłe, prawie niemożliwe. Z pomocą Pana Michała całe przedsięwzięcie okazało się bezproblemowe, bezbolesne i pozwoliło mi zaoszczędzić mnóstwo czasu. Wystarczyło naprawdę minimalne zaangażowanie z mojej strony, bo o wszystko zadbał Pan Michał. Przede wszystkim doceniłam profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, nieocenioną pomoc w kompletowaniu i dostarczeniu dokumentów do banku oraz stały kontakt i informowanie mnie na bieżąco o statusie spraw. Jest to doradca naprawdę godny polecenia. Panie Michale serdecznie dziękuję za pomoc! Beata G.

Beata Gwoździńska kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-11-09

Przydatność rekomendacji: 51 %
Kupno mieszkania zajęło nam ponad rok. Przez cały ten czas byliśmy w kontakcie z panem Michałem i wykazał on dużo cierpliwości w wyszukiwaniu optymalnych rozwiązań do kolejnych potencjalnych lokali. Pan Michał jest doradcą dyspozycyjnym i elastycznym. Zawsze był w stanie poświęcić klientowi wystarczającą ilość czasu i uwagi. Cechuje się również bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z zarządzaniem finansami. Posiada doświadczenie w branży oraz dysponuje szeroką bazą kontaktów, dzięki czemu udało nam się zaoszczędzić sporo czasu na załatwianie formalności związanych z kupnem mieszkania. Krótko mówiąc, Pan Michał to osoba kompetentna i nastawiona na realizację potrzeb swoich klientów. Polecamy!!

Dominika i Rajmund Jasiński Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-11-08

Przydatność rekomendacji: 52 %
Pan Michał to profesjonalista, który bardzo pomógł mi w zakupie pierwszego mieszkania. Przed wizytą w openfinance temat zakupu mieszkania i ubiegania się o kredyt to była dla mnie "czarna magia", natomiast dzięki pomocy Pana Michała bardzo szybko otrzymałem kredyt i kupiłem mieszkanie, na którym mi zależało. Wszelkie niejasności jakie się pojawiały Pan Michał bardzo szybko wyjaśniał a na moje pytania odpowiadał wyczerpująco. Dzięki niemu zaoszczędziłem mnóstwo czasu, który musiałbym poświęcić na podróże między bankami i spotkania z ich przedstawicielami.

filip kosiński kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-11-03

Przydatność rekomendacji: 55 %
Szanowni Państwo, Pan Michał to godny polecenia doradca finansowy. Od samego początku współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Zawsze byliśmy informowani o wszystkim na bieżąco, również gdy my mieliśmy jakieś pytania, a było ich sporo :), nigdy nie zdarzyło się aby nasza próba kontaktu z Panem Michałem pozostała bez odzewu. Kiedy czegoś nie rozumieliśmy, wiedzieliśmy, że możemy wykonać do niego telefon i on nam wszystko wyjaśni. Nawet po zakończeniu procesu kredytowego Pan Michał służy nam pomocą. Jednym słowem współpraca z Panem Michałem to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Dziękujemy za pomoc w kupnie naszego wymarzonego M2:)! Pozdrawiamy, Grzegorz i Marta

Grzegorz Figarski i Marta Tomaszewska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-10-23

Przydatność rekomendacji: 55 %
Bardzo kompetentna i rzetelna obsługa, doskonałe, merytoryczne przygotowanie do informowania klienta na temat różnych produktów finansowych oraz jasne tłumaczenie wszelkich kwestii związanych z procedurą ubiegania się o kredyt mieszkaniowy.

Magdalena Chaber kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-10-23

Przydatność rekomendacji: 56 %
Pan Michał to urodzony profesjonalista. Wśród doradców wyróżnia go przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i troska. Sam dokładnie weryfikuje wszystkie przesłane dokumenty przed przekazaniem ich dalej bankowi. Doradza nie tylko w wyborze banku w zależności od sytuacji finansowej klienta, ale również potrafi wyłapać błędy w deklaracjach podatkowych wypełnianych przez "profesjonalnych" księgowych. Służy pomocą o każdej porze dnia i nocy, negocjuje z bankiem w imieniu klienta i pomaga w przekazie informacji między bankiem i deweloperem. Co więcej jest w stałym kontakcie z deweloperem, odbiera stosowne dokumenty od dewelopera i przekazuje dalej do banku. Śmiało mogę powiedzieć, że to co zaczyna się od marzeń, stanie się rzeczywistością z pomocą Pana Michała !!! Dzięki niemu dostałam kredyt w EUR na którym mi naprawdę zależało. Oszczędziłam mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ wszystko załatwiał Pan Michał ! Zdecydowanie polecam !!!!!!!!!!!!!

Dorota Racz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-10-05

Przydatność rekomendacji: 60 %
Pan Michał, to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu, pełny zaangażowania, zawsze wzorowo przygotowany do tematu, dyspozycyjny, elastyczny w stosunku do klienta i co jest równie ważne bezstronny. Powiemy szczerze, że nie mieliśmy do czynienia z wieloma osobami o tej profesji, ale w sumie, to już nawet nie musimy, bo znamy Pana Michala, który jest po prostu najlepszy w tym co robi. Szczerze polecamy tę osobę każdemu, kto w gąszczu procedur bankowych i finansowych nie czuje się zbyt dobrze, a strach przed kruczkami pisanymi małą czcionką przyprawia go o palpitacje serca. Z Panem Michałem nie ma obaw, wszystko staje się łatwe, proste, a nawet przyjemne! I co najważniejsze z nim dokonuje się zawsze właściwego wyboru! Dziękujemy!

Małgorzat i Grzegorz Krzemińscy. Kredyt hipoteczny...

Data dodania: 2010-09-23

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całą pewności mogę polecić Pana Michała Szponarowicza jako doradcę kredytowego. Pan Michał bardzo nam pomógł w otrzymaniu kredytu na rozbudowę domu, a sprawa była dosyć skomplikowana i nietypowa. Kredyt oczywiście dotaliśmy bez większego problemu. Pan Michał jest osobą bardzo uprzejmą, kontaktową, dyspozycyjną, w każdej chwili gotową do pomocy, a przy tym bardzo kompetentną. Większość spraw załatwił sam bez naszego wkładu. Gorąco polecam!!

Katarzyna Kusio Kredyt na rozbudowę domu

Data dodania: 2010-09-20

Przydatność rekomendacji: 56 %
Dobry doradca powinien nie tylko znać się na tym, co robi, ale też rozumieć potrzeby i uwarunkowania klienta. Michał wywiązał się ze swojego zadania znakomicie. Wyjaśnił nam proces uzyskiwania kredytu od A do Z, wytłumaczył wszelkie zmienne, które należało wziąć pod uwagę przy decyzji czy walutowy czy złotówkowy, jaki rodzaj oprocentowania, na co zwracać uwagę w dodatkowych warunkach stawiamych przez banki - po czym znalazł nam kilka ofert różnych banków wedle naszych wytycznych. Nigdy nie próbował narzucić nam żadnej jedynej słusznej koncepcji, zamiast tego cierpliwie wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości, aż w końcu przygotował niezbędne papiery i do końca pilnował, czy wszystko idzie pomyślnie. Teraz mamy wymarzone mieszkanie, a kredyt nie stanowi żadnego źródła problemów czy frustracji. Polecam!

Grzegorz Mucha kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-09-19

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne podejście do klienta. Rzeczowo i jasno odpowiadał na wszelkie nurtujące mnie pytania. Naprawdę duża pomoc nie tylko przy wyborze kredytu, ale także przy załatwianiu wielu formalności (np. analiza umowy na kredyt z bankiem i umowy przedwstępnej z deweloperem, osobisty kontakt z bankami i deweloperem w sprawach niewymagających mojej obecności - oszczędność czasu i nerwów!). Należy też docenić bardzo dobry kontakt z doradcą. Jeżeli (sporadycznie) nie udawało mi się dodzwonić zawsze otrzymywałem telefon zwrotny - najczęściej w ciągu kilku/kilkunastu minut. Polecam!

Paweł Wichrowski Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2010-09-17

Przydatność rekomendacji: 51 %
100% zaangażowania, dokładne odpowiedzi na pytania, dostosowanie się do potrzeb klienta to tylko kilka cech, którymi mile zaskoczył nas Pan Michał. Jest to osoba godna zaufania i godna polecenia.

Monika Smolarczyk kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-09-17

Przydatność rekomendacji: 41 %
Michał zajął się wszystkimi formalnościami. Przedstawił dostępne oferty, pomógł wybrać najkorzystniejszą, następnie zajął się całą "papierologią" . W przystępny sposób wszystko wytłumaczył, a po podpisaniu umowy kredytowej "prowadził za rękę", tak aby wszystkie warunki uruchomienia kredytu zostały przeze mnie spełnione. Dzięki Michałowi zaoszczędziłam wiele cennego czasu, a proces uzyskania kredytu przebiegł miło i bezstresowo. Serdecznie polecam tego Doradcę!

Iga Ławrynowicz Kredyt na remont mieszkania

Data dodania: 2010-09-13

Przydatność rekomendacji: 53 %
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Współpraca z Michałem podczas zaciągania kredytu hipotecznego była bardzo sprawna. Michał wykazywał się dużym zaangażowaniem, potrafił wyjasnić zawiłości skomplikowanych procedur, w kompleksowy sposób pomógł w otrzymaniu kredytu. Doradca jak najbardziej godny polecenia.

Łukasz Panas Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-09-08

Przydatność rekomendacji: 57 %
Michał to 100% profesjonalista, w pełni zaangażowany w prowadzenie spraw swoich klientów. Zawsze gotowy do pomocy, b. dobrze przygotowany merytorycznie. Wyczerpująco wyjaśnia wszystkie zawiłości związane z procedurami instytucji finansowych. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy chcą mieć swoje finanse w rzetelnych rękach.

Bartosz Kryński doradca / kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-09-07

Przydatność rekomendacji: 48 %