Monika Piwowarczyk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 785924976 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

O mnie

Od 15 lat pracuję w branży  finansowej. Prywatnie jestem mamą 2 dzieci, które uważam za dwa duże sukcesy.

Zawodowo współpracowałam z ING Życie, Open Finance S.A, Tax Care a teraz doradzam Klientom w ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, jak również kieruję zespołem profesjonalnych doradców finansowych.
Mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż wszystkie produkty kredytowe znam od podszewki. Ciężką pracą zdobyłam doświadczenie i wiedzę i jako doradca finansowy wiem, że sprawa każdego Klienta jest inna, ale za każdym razem równie ważna i nie istotne czy to jest kredyt na 1 tysiąc czy na 10 milionów - każdy z Klientów ma swoją historię.

Moja praca polega przede wszystkim na:

 1. Porównaniu ofert kredytów z wielu  banków
 2. Przedstawieniu szczegółów ofert i pomocy w wyborze
 3. Stworzeniu list potrzebnych dokumentów
 4. Złożeniu dokumentów i wniosków w wybranych bankach
 5. Czuwaniu nad procesem podejmownia przez banki decyzji kredytowych
 6. Zapoznaniu Klienta z zapisami decyzji kredytowych
 7. Pomocy w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytoweji
 8. Czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu
 9. Negocjacja warunków finansowych

Większość moich klientów pochodzi z polecenia dlatego każde polecenie i dobre słowo bardzo dużo dla mnie znaczy. Moim priorytetem jest  długotrwała współpraca z Klientami, dlatego również  mocno przykładam się do obsługi posprzedażowej. Np. każdego miesiąca dzwoni do mnie Klientka z zapytaniem jaką ona ma na ten miesiąc ratę (rata w euro) i jest mi  z tego powodu miło bo po pierwsze jest to przemiła osoba i miło mi się z tą panią rozmawia po drugie nie ważny problem z jakim się ktoś do mnie zawraca ale ważne jest jego rozwiązanie i uśmiech drugiej osoby.

Dlatego zapraszam do współpracy i poleceń.

Monika Piwowarczyk

785-924-976 oraz  535-095-065

[email protected]

adres:

ul. IX Wieków 6/27

25-516 Kielce

Kilka ważnych informacji:

 • Bezpłatna konsultacja ,  to czemu nie skorzystać

 • Oprocentowanie , jako duża instytucja finansowa mamy takie same warunki jak w banku, a nie jednokrotnie lepsze dla naszego Klienta

 • Doradzam, tak aby Klient nie tracił czasu i pieniędzy, a dodatkowo aby miał powód do radości ze spełnionego marzenia.

 • Tłumaczę, niejednokrotnie Klienci gubią się w języku bankowym i dlatego wyjaśniam i tłumaczę w sposób zrozumiały i prosty. A górnolotne stwierdzenia zostawiam dla osób, które chcą sie popisać - bo przecież nie wszyscy muszą się znać na wszystkim.

 • Zapobiegam, niepotrzebnym zapytaniom w BIK-u (Biurze Informacji Kredytowej), ponieważ na podstawie rozmowy i wyników finansowych jestem wstanie określić na co klienta stać (oczywiście warto mówić prawdę)

 • Negocjuję, często się zdarza,  że bank daje standardową marżę klientowi, a po kilku rozmowach i wymianie uprzejmości klient otrzymuje o wiele lepsze warunki niż w standardzie.

 • Opiekuję się , po wypłaconym kredycie zawsze utrzymuję kontakt z Klientami i pomagam w rozwiązywaniu nawet prozaicznych problemów.

 • Jestem Blisko, zawsze można do mnie zadzwonić 785-924-976  napisać: monika.piwowarczyk@taxcare

Banki z którymi współpracujemy:
Alior Bank S.A., Get Bank S.A., BGŻ S.A., BOŚ S.A.., DB PBC S.A.., Euro Bank S.A, BNP Paribas Bank Polska S.A., GNB S.A., Idea Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Kredyt Bank S.A., BRE Bank SA – mBank, MultiBank, Meritum Bank ICB S.A., Bank Millennium S.A., Nordea Bank Polska S.A., Bank PKO S.A., Pekao Bank Hipoteczny S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., Bank Pocztowy S.A., Polbank EFG S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A, FM Bank,

 

Firmy z które polecam:

 • Kolprojekt -Krzysztof Oleś -strona: http://projekty-kolprojekt.pl/
 •  Deweloper :http://www.becher.pl/
 • EMGIE-MEBEL
  Mateusz Gościniewicz : http://emgie.pl/
 • Robert Grzymkowski:https://www.facebook.com/folksvillage

 

Zapamiętaj !

Wybiorę najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy, a Ty nie staracisz czasu ani pieniędzy biegając po bankach.

 

 

Doświadczenie

- ING 2005- 2010 Specjalista Ds. Produktów regularnego oszczędzania i Kredytów Hipotecznych.

-Open Finance S.A 2009-2012  Mobilny Doradca Finansowy

-Credit Care -  2012 Kierownik Zespołu i dalej czynny mobilny Doradca

- Tax Care S.A - 2013/2014 Kierownik Zespołu i dalej czynny mobilny Doradca

- ANG Doradcy Kredytowi Menadżer Oddziału

Atuty eksperta

 • Posiadam 7 letnie doświdczenie w branży finansowej

 • Udało mi się zrelizować bardzo dużo trudno spraw

 • Mam bardzo dobry kontakt z Klientami w trakcie prowadzenia sprawy kredytowej jak równiez poźniej

 • Moim "konikiem" są kredyty Hipoteczne i Firmowe

 • Informuję również zawsze Klienów o tym jak może wyglądac nasza emerytura i że warto inwestować nadwyżki finansowe.

 • Działam zawsze zdecydowanie i konkretnie co przekłada się na szybkość rozwiązywanych spraw.

 • Na każdym etapie procesu informumę Klienta o postępach analiz

 • Parzę pyszną Kawę :)

Przykłady opisanych spraw

 • Kredyty hipoteczne za zakup mieszkania, domu

 • Pożyczki Hipoteczne

 • Kredyty gotówkowe

 • Kredyty konsolidacyjne

 • Kredyty dla Firm

 • Obrotowe

 • Inwstycyjne

 • Faktoring

 • Leasing :  środków transportu, wyposażenia firmy, lesing zwrotny nieruchomości

 • Produkty inwestycyjne

 • Produkty Emerytalne

Wybrane rekomendacje

Serdecznie polecam osobę Pani Moniki jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Monika nie tylko pomogła mi znaleźć właściwy bank, w którym mogłam wziąć kredyt ale również doskonale wyjaśniła mi wszystkie pojęcia teoretyczne związane z kredytem. Pani Moniko, dziękuję za pomoc i życzę sukcesów!!!

Krystyna z Kielc Świetny doradca

Pani Monika jest bardzo profesjonalnym doradcą. Miałam problem z uzyskaniem kredytu na rozwój firmy, wiele banków odrzuciło moje wnioski. Pani Monika w ciągu miesiąca pomogła mi tak, że wreszcie dostałam kredyt. Spędziłyśmy ze sobą wiele czasu, miałam dokładnie wytłumaczony każdy krok w drodze do kredytu. Gdyby nie Pani Monika nie miałabym kredytu. Dziękuję bardzo i polecam tego profesjonalnego i miłego Doradcę. Beata Nowak, Kielce

Beata Nowak kredyt firmowy

W 2011 roku, tuż przed zmianą rekomendacji dla banków w zakresie zdolności kredytowej podwyższającej wymagany poziom dochodów, stanęłem przed bardzo trudną sytuacją. Trzeba było działać szybko i skutecznie, mimo iż wszystko, czego dotknęłem na drodze formalności okołokredytowych i budowlanych było wbrew. Miałem bardzo atrakcyjną cenowo nieruchomość do zakupu w centrum jednej z metropolii nadmorskich, atrakcyjna cena była okupiona wieloma wadami prawnymi i formalnymi spoczywającymi na tejże nieruchomości. Oczywiście, wszystko było do przejścia i nadrobienia, ale brakowało czasu. Cas okazał się być na wagę złota. Z moimi aspiracjami inwestycyjnymi przetoczyłem się przez kilka banków, kilkunastu doradców kredytowych, w tym Open Finance. Każdy-zrezygnowany wielkością i ilością problematycznych zagadnień w mojej sprawie, odmawiał twerdząc: "nie da się". No i nie ma czemu się dziwić, wiadomym jest, że lepiej zarobić na kliencie bezproblemowym, niż pchać się w coś co wymaga ponadprzeciętnego zaangażowania. Wówczas zrozumiałem swoją sytuację i byłem bliski potwierdzenia: "nie da się". Już nie pamiętam - jakim cudem w mojej sprawie głos zabrała Pani Monika. Choć nie wygląda na supermana, zwyczajnie "dała radę", obeszła wszystkie kłody rzucane przez bank, zapisy umowy wspólnie ze mną pracując na urlopie wynegocjowała dokładnie tak jak JA chciałem, a nie Bank. Dodatkowo dzięki Pani Monice dostałem już na totalnej zagranicy zdolności pożyczkę na remont budynku, by go przywrócić do stanu używalności. Dziś w zakupionej nieruchomości prowadzę swój pierwszy w życiu biznes, który sam spłaca raty kredytu. Ba! Przynosi jeszcze zysk. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia nas nad morzem Plowce House Folks Village w Gdańsku. Chętnie samemu potwierdzę te inwestycyjne perypetie. Pamiętajcie, że w życiu "nie da się" tylko parasola otworzyć w d....". Cała reszta to motywacja, odpowiedni ludzie w około, odpowiednie miejsce i czas. Bądźcie wytrwali w postanowieniach, a spełnicie marzenia. Pozdrawiam. Robert Grzymkowski General Manager Hostelu Plowce House Folks Village

Robert Grzymkowski Kredyt + Pożyczka Hipoteczna

Szczerze polecam współpracę z Panią Moniką , jest osobą pogodną i z pełnym poświęceniem wykonuje swoją pracę. Idealnie dobrała ofertę do moich potrzeb.

zadowolona klientka świetny doradca