Norbert Lenart

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 691458898 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Specjalista do spraw pozyskiwania finansowania dla firm i osób prywatnych. Związany z branżą finansową od 2004 roku.

Uzyskanie kredytu nie jest trudne, jeżeli pomaga Państwu profesjonalny ekspert z doświadczeniem.

Zajmuję się pośrednictwem kredytowym od 2004 roku. Wiedza i doświadczenie pozwala mi skutecznie pomagać zainteresowanym w znalezieniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. 

Moje usługi są dla Państwa bezpłatne.

Kontakt:
 

Nord Finanse sp. z o.o.

Norbert Lenart

Email: n[email protected]
Telefon: +48 691 45 88 98

nordfinanse.pl

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie eksperta finansowego klientów indywidualnych i firm. Obecnie razem z żoną prowadzimy wspólnie firmę Nord Finanse w Szczecinie. Działamy na terenie całego kraju.

Atuty eksperta

 • skuteczność 
 • 19 letnie doświadczenie  eksperta finansowego dla klientów indywidualnych i firm
 • elastyczność w dobraniu ofert kredytowych dla klientów.
 • Możliwość przedstawienia klientom szczegółowego porównania oferty kredytowej
 • Oferta wielu banków w jednym miejscu to duża oszczędność czasu dla klienta
 • Godziny pracy dostosowane do wymogów klientów
 • sumienność i skuteczność
 • Biuro w centrum Szczecina
 • analiza umowy kredytowej przed jej podpisaniem
 • opieka nad klientem w trakcie trwania umowy kredytowej

Przykłady opisanych spraw

Specjalizuję się w :

 • kredyty hipoteczne (zakup nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, budowa domu, zakupy działek budowlanych, rekreacyjnych , siedliskowych, rolnych, domów letniskowych, konsolidacja kredytów,)
 • kredyty firmowe (inwestycyjne, faktoring, kredyt obrotowy, kredyt na przetarg, kredyty  z dopłatami Banku Gospodarstwa Krajowego )
 • kredyty samochodowe, leasing pojazdów i maszyn
 • kredyty gotówkowe  i konsolidacyjne
 • kredyty deweloperskie
 • leasingi
 • kredyty dla osób osiągających dochód za granicą

Wybrane rekomendacje

Pan Norbert pomógł nam uzyskać kredyt firmowy na zakup nowych maszyn. Polecamy! Obsługa profesjonalna, doradca rzeczowy i znający się na swojej pracy.

Konrad kredyt

Nasza firma jest już od kilku lat na rynku ale nie korzystaliśmy z kredytów. Jak pojawiła się możliwość zakupu mieszkania pod biuro w centrum Szczecina agent nieruchomości który znalazł nam tą ofertę, polecił też pana Norberta od kredytu. Z pomocą pana Norberta dostaliśmy kredyt można powiedzieć w ekspresowym tempie bo w dwa tygodnie. Nasi znajomi starali się o kredyt dwa miesiące. My nie mielibyśmy tyle czasu, bo już chcieliśmy na początku miesiąca przenieść się do nowego biura. Pomógł nam przy wyborze banku, zależało nam na tym żeby było szybko i w miarę tanio. Zebraliśmy wszystkie dokumenty i za pośrednictwem pana Norberta przekazaliśmy do banku. Potem podpisaliśmy umowę w banku. To fachowiec godny polecenia.

Marian kredyt dla firmy

Kontakt do Pana Norberta znalazłam w internecie. Okazał się bardzo przystępną osobą. Pomógł nam przy kredycie na budowę domu. Polecamy współpracę z Panem Norbertem!.

Maria Kamińska Budowa domu

Bardzo profesjonalna obsługa i rzetelne doradztwo w zakresie wyboru rodzaju kredytu.

Aleksander Głowacki Doradca kredytowy

Do zakupu nowego samochodu przygotowywaliśmy się przez dwa miesiąca. W tym czasie odbyliśmy kilkadziesiąt wizyt w salonach samochodowych różnych marek oraz przeanalizowaliśmy około dwudziestu, trzydziestu ofert leasingowych przeróżnych instytucji finansowych. To nie jest łatwa sprawa ponieważ sprzedawcy zarówno w salonach jak i ci, którzy zajmują się pośrednictwem w finansowaniu zakupu są zwykle odpowiednio przeszkoleni aby wywołać w nas takie emocje, które skłonią nas do podjęcia decyzji zakupowych. Ponieważ jestem osobą doświadczoną w tym zakresie muszę przyznać, że i dla mnie nie było to łatwe, aby przez to przebrnąć. Od początku jednak byłem w kontakcie z Panem Norbertem, który zrobił wszystko aby przedstawić mi wszelkie warianty wskazując na plusy i minusy różnego rodzaju rozwiązań finansowania wymarzonego samochodu. Tego właśnie oczekiwałem, a wśród tych wszystkich osób, z którymi miałem okazję rozmawiać ten człowiek ujął mnie swoimi kompetencjami oraz wartościami, którymi najwyraźniej kieruje się w życiu codziennym. Polecam Państwu kontakt z tym doradcą gdyż jestem przekonany, że takich ludzi warto i powinno się rekomendować.

Mirosław Kołomyjec Polecam doradztwo leasingowe Pana Norberta

Doradca zdecydowanie godny polecenia. Przedstawiane oferty są w 100% przygotowane według potrzeb konkretnego klienta, zwłaszcza gdy wymaga to pewnej kreatywności by poradzić sobie z nietypową sytuacją. Nie składa pustych obietnic - jeżeli coś jest nieosiągalne mówi o tym wprost. Dotrzymuje danego słowa, wszystkie formalności są załatwiane w ustalonych terminach (albo szybciej). Nie ma problemu z dopasowaniem godzin spotkań. Podsumowując - pełen profesjonalizm.

J.S. Polecam

Doradca w stu procentach godny wyboru. Pełna i profesjonalna obsługa , od początku do samego końca. Pomoc w wyborze banku i uzyskania kredytu szybka i bardzo sprawna. Dyspozycyjność pełna , każde moje pytanie, zagadnienie z dziedziny finansów i bankowości zostało mi objaśnione szczegółowo i w pełni zrozumiale.Z czystym sumieniem POLECAM!!!

Drąg Arkadiusz Wybór i uzyskanie kredytu mieszkaniowego

Powiem tak, Pan Norbert to profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa. Dzięki takiemu doradcy formalności związane z uzyskaniem kredytu nie są nikomu straszne. Pan Norbert był ze mną w stałym kontakcie zawsze odpowiadał jasno i rzeczowo na każde zadane mu pytanie mało tego czasem poświęcał swój prywatny czas żeby mi pomóc. Z czystym sercem polecam !

Mateusz Pomoc w uzyskaniu kredytu na mieszkanie

Pan Norbert dwukrotnie pomagał mi przy uzyskaniu kredytu. Raz przy kredycie hipotecznym i drugi raz przy kredycie gotówkowym. Za każdym razem wybrał dla mnie dobrą ofertą i błyskawicznie doprowadził do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Polecam :)

Maciej Matysik Szybka pomoc przy kredytach