Paulina Lorentz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 48785933434 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pani Paulina wykazała się profesjonalizmem i pomogła pozyskać nam kredyt na budowę domu. Przedstawiła nam najkorzystniejsze oferty, poradziła w wielu kwestiach i wspólnie udało nam się wybrać tę najlepszą ofertę . Z usług Pani Pauliny skorzystaliśmy z polecenia i my także polecamy dalej.

Roksana Sikora Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Pani Paulina bardzo sprawnie przeprowadziła mnie przez wszystkie formalności. Współpraca z nią to gwarancja rzetelnej informacji, spokoju oraz pozytywnej decyzji kredytowej. Z czystym sumieniem polecam!

Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 62 %
Szybko, sprawnie, bez problemów :) Bardzo dobry kontakt oraz pełen profesjonalizm w pracy. Polecamy serdecznie.

Dominika i Tomasz Polecenie

Przydatność rekomendacji: 85 %
Polecam. Pani Paulina szybko przedstawiła oferty z różnych banków i pomogła wybrać najkorzystniejszą z nich. Następnie szybkie wypełnienie dokumentów. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny.

Maciej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecamy Panią Paulinę Popławską - merytorycznie i cierpliwie przeprowadziła nas przez proces wyboru najlepszej oferty kredytowej. Bez problemów przeszliśmy kolejne etapy i podpisaliśmy umowę z bankiem.

Marta i Łukasz polecamy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy współpracę z Panią Pauliną. Był to nasz pierwszy kredyt hipoteczny i cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Pani Paulina zawsze bardzo dokładnie tłumaczyła każdy krok w procesie. Jest bardzo rzeczowa i miła, z przede wszystkim fachową wiedzą, co pozwoliło nam zaoszczędzić sporo czasu. Na pewno będziemy polecać Panią Pauliną znajomym, którzy będą chcieli starać się o kredyt.

Kamila i Przemek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Pauliny trafiliśmy z polecenia znajomego. Nie moglibyśmy sobie wyobrazić lepszego doradcy. Pani Paulina pomogła nam wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę, załatwiła wszystkie formalności związane z kredytem, z dużą cierpliwością odpowiadała na nasze pytania. Dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu Pani Pauliny udało nam się dotrzymać wymaganego terminu (co nie było takie oczywiste ze względu na długi czas rozpatrywania wniosków przez banki). Bardzo dziękujemy za pomoc oraz za obecność przy podpisaniu umowy. Szczerze polecamy.

Jagoda i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Planując zakup mieszkania obawialiśmy się skomplikowanej procedury uzyskania kredytu. Zdecydowaliśmy się skorzystać z pośrednictwa Pani Pauliny i to zaoszczędziło nam czasu i stresu. Wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo oraz ograniczyło się do jednej wizyty. Na bieżąco byliśmy informowani o etapach uzyskania kredytu i na każdą naszą wątpliwość czy pytanie otrzymywaliśmy odpowiedź.

Joanna i Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy współpracę z Panią Pauliną. Jest osobą cierpliwą i życzliwą, wielokrotnie wyjaśniała nam zawiłości prawne związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego, załatwiała wszystkie formalności zarówno z bankami jak i deweloperem . jej wiedza i umiejętności pozwoliły nam zaoszczędzić mnóstwo czasu, nerwów , pieniędzy. Serdecznie polecamy skorzystanie z tak profesjonalnej obsługi.

Kamilla i Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Z całego serca możemy polecić doradztwo Pani Pauliny. Pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego i teraz możemy cieszyć się naszym pierwszym, wymarzonym mieszkaniem. Pani Paulina załatwiała wszystkie formalności zarówno z bankami jak i deweloperem oraz wyjaśniała wszystkie niezrozumiałe kwestie a my mogliśmy bez zbędnego stresu oczekiwać na pozytywną odpowiedź. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

Karolina i Jarek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam współpracę w Panią Pauliną. Pomogła mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego i przeprowadziła przez wszystkie formalności. Pani Paulina jest osobą bardzo kontaktową, cierpliwą i życzliwą, niejednokrotnie wyjaśniała zawiłości prawne związane z umowami zarówno bankowymi jak i notarialnymi. Dziś wiem, że bez pomocy z Jej strony kupno mieszkania pochłonęłoby znacznie więcej czasu i siły. Jeszcze raz serdecznie polecam współpracę z Panią Pauliną.

Arek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Doradztwo Pani Pauliny mogę określić tylko jednym sformułowaniem: pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie. Poprzedni doradca całkowicie poległ (zero zaangażowania, problemy z komunikowaniem się, odmowa banku) przy wnioskowaniu o kredyt hipoteczny, a Pani Paulina wszystko bardzo sprawnie poprowadziła do szczęśliwego zakończenia, pomimo tego, że mój "przypadek" do najprostszych nie należał. Na duży plus zasługuje sprawność w rozmowach z bankiem (co ma ogromne znaczenie na pozytywny rezultat) jak i kontakt ze mną. Wszystko to pozwalało mi sądzić, że ktoś odpowiednio zajmuje się moim wnioskiem kredytowym. I rzeczywiście, wiedząc dzisiaj jaki jest efekt pracy Pani Pauliny, mogę ją polecić każdemu, a zwłaszcza komuś, komu inny doradca nie był w stanie wszystkiego sprawnie przeprowadzić.

Piotrek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam usługi pani Pauliny, szczególnie dla zabieganych. Pani Paulina towarzyszy przy wszystkich istotnych kwestiach oraz dba o formalności, dzięki czemu możemy zaoszczędzić czas i nie musimy narażać się na zbędny stres. Dziękuję.

Martyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam współpracę z Panią Pauliną. Bardzo pomogła mi w przejściu przez wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym, odpowiadała na moje pytania i wyjaśniała wątpliwości. Pani Paulina wykazała się dużym profesjonalizmem oraz rzetelnością, a przy tym jest sympatyczną i miłą osobą. Od pierwszego spotkania można odczuć, że jest się w rękach eksperta, który ma dużą wiedzę.

Dagmara Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pani Paulina jest bardzo profesjonalna. Pomogła mi ze wszystkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach, wyjaśniając na każdym etapie niezrozumiałe dla mnie kwestie. Cechuje się też wysoką skutecznością - wskazała odpowiednie banki i w moim imieniu złożyła do nich wnioski w odpowiednim terminie, dzięki czemu uzyskałem dopłatę MDM z ostatniej puli, która rozeszła się niezwykle szybko. Pani Paulina jest bardzo zaangażowana, kontaktowa i godna zaufania, dzięki czemu skomplikowana przeprawa z górą formalności związaną z uzyskaniem kredytu staje się dużo łatwiejsza. Zdecydowanie polecam.

Michał Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecamy Panią Paulinę tym wszystkim, którzy cenią swój czas i liczą na skrupulatne załatwienie wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Pani Paulina to człowiek słowny. Na każdym etapie procedowania naszej sprawy mieliśmy bardzo dobry kontakt oraz jasno przedstawioną sytuację. To doradca, który wykazuje duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. Cierpliwie wyjaśniała nasze wątpliwości. Kompetentna, skuteczna, w tym co robi. Wszystko załatwiła bardzo starannie i profesjonalnie oraz co najważniejsze dla nas - z sukcesem. Bardzo dziękujemy jeszcze raz Pani Paulino za dobrą współpracę oraz serdecznie pozdrawiamy. M&M

Maciej i Magdalena kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Po 3 spotkaniach z innymi doradcami, którzy nie spełniali moich oczekiwań, znalazłem Panią Paulinę w internecie. Współpraca przebiegła wzorowo i jeszcze raz dziękuję za porady, których mi udzieliła. Po podpisaniu umowy kredytowej, poleciłem Panią Paulinę kolejnym osobom, które również się nie zawiodły. Wielkie brawa za profesjonalizm.

Mariusz Kuźmicki Wzór doradcy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina to w istocie rzetelny doradca, w dodatku z ludzką twarzą. W trakcie załatwiania formalności związanych z naszym kredytem hipotecznym, nie tylko służyła fachową pomocą w przebrnięciu przez gąszcz formalności bankowych, ale także kierując się swoim doświadczeniem, zastąpiła nas w wielu kwestiach związanych z zawarciem umowy deweloperskiej, nawiązała bezpośredni kontakt z deweloperem, uzyskiwała od niego potrzebne dokumenty i informacje. Było to dla nas o tyle istotne, że formalności kredytowe były przez nas załatwiane z trzystukilometrowej odległości i to dzięki pomocy Pani Pauliny podpisanie umowy kredytowej stało się możliwe.

Asia&Marek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 72 %
Trafiliśmy do Pani Pauliny z polecenia znajomych. jesteśmy bardzo zadowoleni z oferowanych usług . Zależało nam na szybkim dostaniu kredytu i Pani Paulina załatwiała wszystkie dokumenty i pomagała w ekspresowym tempie. Kredyt dostaliśmy wcześniej niż myśleliśmy. Nie musieliśmy się martwić o wypełnianie dokumentów i wniosków kredytowych, ponieważ Pani Paulina cierpliwie we wszystkim nam pomogła i poświęciła swój czas, aby przypilnować, żeby wszystko był uzupełnione prawidłowo. Poprawek żadnych nie mieliśmy. Serdecznie polecamy doradztwo kredytowe Pani Pauliny.

Wioleta i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Paulina z niesamowitą cierpliwością wyjaśniła mi wszelkie zawiłości związane z kredytem hipotecznym, pomogła wybrać odpowiadającą mi w pełni ofertę oraz nie poddała się nieubłaganie goniącym terminom. Na bieżąco wyjaśniała ze mną wszystkie wątpliwości i w razie potrzeby była ze mną w kontakcie nawet w swoim prywatnym czasie . Współpraca z taką osobą to tylko sama przyjemność. Z czysty sumieniem polecam usługi Pani Pauliny. Ciężko o lepszego doradcę.

Karina, Wrocław kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 70 %
Już od pierwszego dnia współpraca z Panią Pauliną układała się wyśmienicie. Była w stanie w prosty sposób przedstawić oferty banków i wyjaśnić wszystkie zawiłości z tym związane, a jej profesjonalne podejście do sprawy utwierdziło nas w tym, że podęliśmy dobry wybór decydując się na współpracę z Panią Pauliną.

Aneta i Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 72 %
Za poleceniem znajomej trafiłam do Pani Pauliny Popławskiej. Dzięki Jej profesjonalnej pracy przebrnęłam przez trudy załatwiania formalności z otrzymaniem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Sympatyczna, miła i życzliwa osoba, zaangażowana w swoją pracę ponad normę. Jestem Jej wdzięczna za tak profesjonalne podejście do mojej sprawy a tym samym do mojej osoby. Polecam Panią Paulinę ! Tylko nie zapominajmy , że jest człowiekiem i czasami potrzebuje odpoczynku :) jak każdy z nas.

Ewa Trzcińska kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
W dużym skrócie: sam jestem z branży "nieruchomościowej" i zapewne bez trudu bym sobie poradził z tematem. Tym niemniej ogół spraw powierzyłem p. Paulinie i ani przez chwilę tego nie żałowałem, a wręcz przeciwnie. Stwierdziłem także, że zaangażowanie pani Pauliny wykraczało wręcz poza zakres, którego oczekiwałem. Reasumując - gorąco polecam. Piotr Cegielski

Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Szczerze polecamy Panią Paulinę. W zrozumiały sposób była w stanie wyjaśnić wszelkie zawiłości kredytu hipotecznego oraz wspólnie przeanalizować różne opcje co pozwoliło wybrać najlepszą dla nas. Jeśli w przyszłości znowu będziemy brać kredyt to na pewno ponownie poprosimy Panią Paulinę o pomoc.

Krzysztof i Alicja Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 62 %
Witam serdecznie, mieliśmy okazję skorzystać z doradztwa Pani Pauliny dwukrotnie. Była to pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego na dwa mieszkania. Cały proces od momentu złożenia dokumentacji do sfinalizowania przebiegał bez zarzutów. Przeprowadziła nas bezboleśnie przez labirynt formalności i kruczków bankowych od początku, aż do samego końca, cały czas doradzając w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Pani Paulina jest Doradcą godnym polecenia, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, jest także niezwykle sumienna i kompetentna. Utrzymuje stały kontakt z klientem, co przy inwestowaniu pieniędzy i zmienności rynku ma ogromne znaczenie. Jako specjalista w sprawach doradztwa finansowego charakteryzuje się dużą znajomością rynku oraz dostępnymi produktami. Posiada ogromną wiedzę oraz bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Potrafi wybrać odpowiedni wariant inwestycji w zależności od zasobności portfela z dużą korzyścią dla inwestującego. W obydwu sprawach wykazała się pełnym profesjonalizmem, dużym zaangażowaniem oraz umiejętnością budowania właściwych relacji z klientem. Uważam, że w przypadku naszego - trudnego i zawiłego kredytu - sumiennie i profesjonalnie przeprowadziła nas przez cały proces. Bardzo trafnie dobrała do naszej sytuacji odpowiedni plan działania, skutecznie sterowala jego przebiegiem, a po podpisaniu umowy z bankiem - do samego końca monitorowała wypłatę transz. Wszystko przy naszym minimalnym wysiłku i w przyjaznej atmosferze:) Umowa kredytowa nie jest łatwą umową jeżeli chodzi o zapisy i język, a dzięki podejściu Pani Pauliny nie mieliśmy żadnych problemów żeby ją zrozumieć i zatwierdzić. Pani Paulino - bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej:) jak również za przygotowanie niezbędnych dokumentów, bardzo dobrą współpracę oraz stały kontakt telefoniczny i mailowy. Beata i Marek D. :)

Beata i Marek D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pani Paulina wykazuje się niezwykłym profesjonalizmem. W branży finansowej, to nie zawsze jest oczywiste. Polecam wszystkim i tym, którzy nie mają z finansami wiele do czynienia oraz tym, którzy mają zbyt mało czasu, by samemu wszystko przeanalizować.

Marek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 62 %
Bardzo ale to bardzo polecamy Panią Paulinę. To nasz pierwszy kredyt, więc temat dla nas zupełnie nowy, a dzięki Pani Paulinie cały proces przebiegł bez jakichkolwiek komplikacji. Wszystko po drodze jasno i klarownie nam wyjaśniła i rozwiała wszelkie wątpliwości, nie było też jakiegokolwiek problemu z umówieniem spotkań. Już zdążyliśmy polecić Panią Paulinę dalej i nie zawahamy się tego zrobić ponownie :) Podsumowując Pani Paulina to solidny, rzetelny i godny polecenia doradca!

Anna i Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Jeśli chcesz otrzymać kredyt hipoteczny to skontaktuj się po prostu z Panią Pauliną.Ona przeprowadzi Cię bezboleśnie przez wszystkie meandry prawa bankowego. Dyspozycyjna , profesjonalistka w każdym calu a przy tym przemiła i bardzo subtelna.Byliśmy z mężem zachwyceni współpracą z Panią Pauliną -takie osoby to rzadkość w dzisiejszych czasach.Dzięki staraniom Pani Pauliny otrzymaliśmy szybko kredyt hipoteczny. Polecamy wszystkim Panią Paulinę- świetnego doradcę kredytowego.

Joanna i Norbert Kąca świetny doradca-profesjonalista

Przydatność rekomendacji: 75 %
Gorąco polecamy Panią Pauline. Wszystko wytlumaczyla i wykazywała dużo cierpliwości. Odpowiadając na nawet najbnalniejsze pytania. Podpisaliśmy już umowe. A środki są uruchomione. Jetesmy bardzo zadwoleni ze wspolpracy

Paweł i Edyta kredyt na budowe domu

Przydatność rekomendacji: 83 %
Szczerze polecam Panią Paulinę jako fachowca w tej dziedzinie. Pomogła nam od wyboru oferty poprzez wszystkie formalności aż do podpisania umowy kredytowej. Nie była to standardowa procedura, ale dzięki Pani wszystko przebiegło właściwie bez problemów.

Szymon kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 80 %
Szczerze polecam współpracę z Panią Pauliną. Łączy ona w sobie wszystkie cechy dobrego doradcy- rzetelność, dokładność, posiadanie ogromnej wiedzy i doświadczenia, ale również empatię i cierpliwość. Niezaleznie od wiedzy klienta potrafi wytłumaczyć niuanse związane z zawieraniem umów kredytowych. Pani Paulina pomogła mi podpisać umowę kredytową na korzystnych warunkach, była obecna i służyła pomocą na każdym etapie przed i po zawarciu umowy kredytowej, szybko odpisuje na maile oraz odbiera telefon/ oddzwania gdy tylko ma taką możliwość.

Karolina Gralczyk kredyt hipoteczny/ kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Wybór Pani Pauliny nie był poparty długimi poszukiwaniami ale mogę bez wahania powiedzieć, że lepiej nam się trafić nie mogło. Pani Paulina okazała się bardzo miłą sympatyczną i w pełni profesjonalnie podchodzącą do sprawy osobą. Bardzo cierpliwie i w prosty obrazowy sposób potrafiła nam wszystko wyjaśnić mimo to, że sam osobiście mam siebie za osobę, dla której tematy bankowe to czarna magia. Bez najmniejszego problemu starała się udzielać odpowiedzi nawet o późnych godzinach i myślę, że mógłbym tak jeszcze troszkę pisać ale żeby nie było aż tak słodko to po prostu szczerze polecam współpracę z Panią Pauliną.

Krzysztof Mochocki Masz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Dzięki Pani Paulinie udało nam się profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Mogliśmy liczyć na pomoc oraz fachową wiedzę. Pani Paulina pomogła nam w wyborze oferty kredytowej. Zajęła się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego oraz przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem a nami. Polecamy Panią Paulinę, która bardzo angażuje się w swoją pracę.

Anna i Artur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Jak sadzę, dla każdego klienta, najtrudniejszym momentem przed zakupem nieruchomości jest znalezienie odpowiedniego specjalisty - doradcy kredytowego. Po szeregu konsultacjach ze znajomymi uznałem, iż sam znajdę odpowiednią osobę godnie reprezentującą mnie oraz moje interesy - osobę sumienną i odpowiedzialną. W Internecie, bez żadnych trudności, odnalazłem wykaz wielu - różnych, doradców kredytowych w regonie. Co do wyboru doradcy, od samego początku nie miałem wątpliwości. Moją szczególną uwagę zwróciła tylko jedna osoba, była nią Pani Paulina Popławska. Oto, czego na podstawie innych rekomendacji dowiedziałem się o tak skromnej osobie: rzetelna, skuteczna, zaangażowana, profesjonalnie wykonująca swój zawód, świetnie przygotowana merytorycznie, komunikatywna, kreatywna i nad wyraz kulturalna. To, co mnie urzekło i sprawiło, że postawiłem właśnie na Panią Paulinę, dotyczyło szeregu wartościowych opinii i odwoływało się do wielu doświadczeń innych klientów . Moje własne zaś doświadczenia opieram nie tylko na identycznym przeświadczeniu, ale także na konstruktywnych rozwiązaniach proponowanych przez Panią Paulinę. Od samego początku byłem w dobrych "rękach". Pod opieką Pani Pauliny czułem się bezpiecznie. Liczne sugestie i propozycje dotyczące wyboru banku, sposobów udzielania kredytu, spraw dotyczących wstępnych ustaleń, procedur, formalności aż po ich końcowe zamknięcie, dzięki Pani Paulinie, zawsze stanowiły dla mnie rzecz niezwykle łatwą. Sam nigdy bym sobie z tym nie poradził. Po prostu nie dałbym rady. Jednak bezboleśnie, sprawnie, z ogromnym zapałem przeszedłem całą procedurę uruchomienia kredytu hipotecznego. We wszystkie etapy tego procesu mocno zaangażowana i oddana sprawie była Pani Paulina, która moim skromnym zdaniem wywiązała się na Medal. Pani Paulino, dziękuję za wszystkie chwile wsparcia, spokojne życie w okresie, kiedy Pani stawała na wysokości zadania. Interesy z Panią to czysta przyjemność :-) Dziękuję. Wszystkim, klientom - bez wyjątku, polecam wysokiej klasy doradztwo kredytowe Pani Pauliny Popławskiej. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Z wyrazami uznania Tomasz Staniszewski

Tomasz Staniszewski Zakup nieruchomości mieszkalnej - uruchomienie kredytu hipotecznego.

Przydatność rekomendacji: 75 %
Zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w programie MDM. Kontakt do Pani Pauliny otrzymaliśmy od znajomych. Po pierwszym kontakcie wiedzieliśmy, że był to właściwy wybór. Pani Paulina z duża cierpliwością i bardzo obrazowo potrafiła wytłumaczyć nam meandry i wszystkie zawiłości związane z formalnościami. Przedstawiła nam kilka ofert kredytów w różnych bankach i wyjaśniła zalety i wady każdego z osobna. Kontakt z Panią Pauliną był niezwykle łatwy i przyjemny. Potrafiła w skuteczny sposób rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Pani Paulina pomagała nam w kontakcie z deweloperem, dzięki czemu formalności nie stanowiły problemu. Mogliśmy liczyć także na wsparcie przy samym podpisaniu kredytu w banku. Polecamy serdecznie.

Katarzyna Gaś i Przemysław Ciećwierz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 87 %
Pani Paulina została nam polecona przez siostrę żony. Zanim uzyskaliśmy kredyt zdążyłem Panią Paulinę już sam polecić, co świadczy o tym, że byłem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu. Błyskawiczne odpowiedzi na pytania, które nas nurtowały pokazują również wielkie obycie w temacie. Szybko, konkretnie i bezboleśnie doszliśmy od pierwszego kontaktu telefonicznego do uzyskania pierwszej transzy.

Krzysztof i Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Do Pani Pauliny trafiłem z polecenia mojego brata. Pierwsze spotkanie miało na celu zbadanie zdolności kredytowej i ogólne rozeznanie się w temacie. Pani Paulina przedstawiła nam najkorzystniejsze dla nas oferty banków. Wyjaśniła nam dokładnie całą procedurę kredytową i odpowiadała cierpliwie na wszystkie nawet banalne pytania. Po tym spotkaniu wiedzieliśmy, że możemy jej w 100% zaufać. Do samego podpisania umowy kredytowej byliśmy w stałym kontakcie. Pomagała nam załatwić wszystkie formalności. Dzięki Pani Paulinie uzyskaliśmy kredyt w najkorzystniejszym dla nas banku oraz dofinansowanie z programu MDM. Na pewno będziemy polecać ją wszystkim naszym znajomym :)

Grzegorz Barylak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Bardzo dziękujemy z mężem pani Paulinie za zaangażowanie w nasz kredyt .Pani Paulina kompleksowo zajęła się naszym kredytem, była nam pomocna w różnych godzinach( a były to nieraz późne godziny wieczorne ). Zawsze służyła nam dobrą radą i dopasowała kredyt do naszych potrzeb ,dzięki Niej nie musieliśmy chodzić od banku do banku ponieważ wszystkimi dokumentami zajęła się pani Paulina. Z czystym sumieniem możemy z mężem polecić panią Paulinę wszystkim przyszłym kredytobiorcom którzy marzą o własnych metrach.

Ewa Wirecka-Herma i mąż kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pani Paulina pomogła mi w znalezieniu i wybraniu najlepszego kredytu hipotecznego. Współpraca przebiegła sprawnie i bez zarzutu. Polecam z czystym sumieniem.

Tomasz Misiak Doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dwie wizyty u doradcy oraz jedna wizyta w banku. Kredyt przyznany bezproblemowo i sprawnie. W duzej czesci to na pewno zasluga Pani Pauliny. Mysle ze to dopiero poczatek wspolpracy. Dziekuje i polecam.

Mateusz Roszkowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Paulina bardzo szybko, sprawnie i rzetelnie przeprowadziła mnie przez cały proces kredytowy MDM. Czas na załatwienie kredytu był dość ograniczony, jednak dzięki profesjonalnemu podejściu doradcy udało się wszystko dopiąć. Serdecznie polecam

Oskar Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 83 %
Pani Paulina była moim przewodnikiem po procedurze ubiegania się o kredyt hipoteczny. Jeżeli ktoś cierpi na brak czasu lub nie wie jak wybrać właściwą opcję, to pani Paulina jest właściwą osobą, która służy profesjonalną pomocą nie tylko w dokonaniu wyboru, ale także w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Agnieszka, Wrocław kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Trafiliśmy do Pani Pauliny z polecenia znajomego i nie mogliśmy lepiej trafić. Jest to nasz pierwszy kredyt i Pani Paulina bardzo rzeczowo i spokojnie wyjaśniła nam wszelkie zawiłości związane z całą procedurą. Nawet gdy pojawiały się kolejne pytania nie było żadnego problemu z umówieniem się na spotkanie i omówieniem ich. Dodatkowo na początku dostaliśmy pełną listę wymaganych dokumentów które przed oddaniem do banku Pani Paulina jeszcze dokładnie sprawdzała przez co unikneliśmy niepotrzebnych opóźnień. Szczerze polecam Panią Paulinę każdemu kto chce aby proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bez nerwów.

Piotr Włodarek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Bardzo miła, sprawna i profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam. Zadowolony Klient.

Tomasz Wojtaś Kredyt

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Paulina jest kompetentną, rzeczową,bardzo zaangażowaną w swoją pracę osoba. Pomogła uzyskać kredyt hipoteczny na dom dla obcokrajowca, co było niełatwym wyzwaniem, wiele wymagań i formalności, odległość 80 km, a do tego bariera językowa, która nie stanowiła dla Pani Pauliny problemu. Pani Paulina prędko dostosowała się do sytuacji i komunikacja pomiędzy nią a klientem była odpowiednia do potrzeb. Pani Paulina zajmowała się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem i deweloperem. Do tego Pani Paulina jest bardzo sympatyczna osoba, co sprawia, ze kontakt z nią jest jak najbardziej przyjemny. Polecam kontakt wszystkim planującym kredyty hipoteczny.

Natalia kredyt hipoteczny w euro

Przydatność rekomendacji: 75 %
Hi everyone. I would like with great pleasure highly recommend from my side pani Paulina. I had the pleasure to work with her regarding receiving the credits for two apartment for me and also cash credit, and I am highly satisfied. The credits was received very quickly and on really very good conditions. She is a great professional, who knows very well her job and a very responsible person who is very dedicated to her activities and the clients. Thank you pani Paulina for your help! It is really great job!

Olena Highly recommend

Przydatność rekomendacji: 66 %
Kazdemu potrzebujacemu pomocy doradcy finansowego z przyjemnością polecam panią Paulinę. Jest bowiem znakomitym w swojej branży specjalista. Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu i kompetencjom cały proces do momentu uznania kredytu trwał naprawdę bardzo krótko. Pragnę zaznaczyć iż wcześniej miałam do czynienia z innym tzw pseudodoradca. Jednak współpraca z nim zakończyła sie odmowna decyzja z banku, a czas oczekiwania na ta decyzje trwał około kilku miesięcy.

Diana Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Paulina pomogła nam we wszystkich formalnościach związanych z załatwieniem kredytu. Mieliśmy małe problemy z jego uzyskaniem gdyż w okresie kiedy staraliśmy się o kredyt obowiązywała "niedopracowana" ustawa o ochronie gruntów rolnych. Jednak wszystko udało się doprowadzić do szczęśliwego finału i uzyskaliśmy kredyt na dokończenie budowy domu. Pani Paulina zawsze była dla nas "dostępna" i wyjaśniała wszystkie nasze wątpliwości. Była z nami przy podpisaniu umowy i jesteśmy wdzięczni za całą pomoc którą otrzymaliśmy.

Arleta i Łukasz kredyt hipoteczny - budowa domu

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam skorzystanie z usług Pani Pauliny. Jest osobą spokojną i grzeczną w kontakcie z klientem. Pracuje dokładnie i efektywnie. Cel współpracy, jakim była pomoc przy dostaniu kredytu i jego finalizacja został szybko osiągnięty.

Basia Szymanik Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam Panią Paulinę- profesjonalista pod każdym względem:). Napiszę krótko i treściwie-właściwa osoba na właściwym miejscu. Z całą pewnością mogę polecić Panią Paulinę osobom starającym się o kredyt hipoteczny. Pani Paulina zadbała nie tylko o nasze interesy, pomagając nam dobrać ofertę kredytową ,ale również zdjęła z nas ciężar związany z biurokracją kredytową. Serdecznie polecam.

Ania Szczęsna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pani Paulina bardzo profesjonalnie zajęła się sprawami związanymi z uzyskaniem przeze mnie kredytu na zakup mieszkania. Nie narzucała własnego zdania, słuchała aktywnie, pomagajac tym samym wybrać najlepszą dla mnie ofertę. Ponadto bardzo sprawna obsługa, sprawny przekaz informacji, terminowość oraz asysta podczas podpisywania umowy to ważne czynniki, które sprawiają, że jest to osoba w pełni godna polecenia.

Beata, Wieruszów kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Pauliną Popławską. Jest osobą bardzo sumienną, zawsze służyła nam pomocą oraz radą podczas wielu formalności związanych z naszym kredytem. W bardzo krótkim czasie udało nam się zakończyć wszelkie formalności w związku z kupnem naszego mieszkania. Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecamy.

Kasia i Rafał Włodarscy Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dzięki pomocy Pani Pauliny bardzo łatwo i szybko udało mi się uzyskać kredyt na korzystnych warunkach. Z mojej strony wystarczyło tylko kilka podpisów. Reszta formalności została załatwiona przez Panią Paulinę. Szczerze polecam tym, którzy nie cierpią papierkowej roboty lub nie mają zwyczajnie na to czasu.

Paweł Kredyt na samochód

Przydatność rekomendacji: 66 %
Wśród wielu doradców kredytowych, których spotkaliśmy na targach mieszkaniowych, Pani Paulina była osobą najbardziej konkretną oraz profesjonalną. W związku z tym nie mieliśmy wątpliwości, aby to właśnie jej powierzyć zadanie, jakim było uzyskanie kredytu hipotecznego na zakup domu z rynku wtórnego. I na pewno się nie zawiedliśmy! Sprawa nie była zbyt prosta, gdyż jedno z nas nie miało umowy na czas nieokreślony oraz brana była także pod uwagę prowadzona niedawno działalność gospodarcza. Niemniej jednak nie stanowiło to żadnego problemu dla Pani Pauliny. Nie tylko pomogła nam w wyborze odpowiedniego banku oraz uzyskaniu kredytu, ale także podpowiadała jak negocjować ze sprzedającymi, wyszukiwała wszelkich nieprawidłowości w akcie notarialnym czy umowie z kredytowej oraz pilnowała, abyśmy się z niczym nie spóźnili. Wykazała się naprawdę wielką wiedzą prawno-finansową w zakresie kredytów hipotecznych. Niektórzy doradcy oferowali nam bony czy też inne bonusy. Dla nas pomoc, zaangażowanie oraz wiedza Pani Pauliny miały znacznie większą wartość – a w sumie były wręcz bezcenne! Nie pozostaje nam nic innego jak szczerze polecić Panią Paulinę innym! Dziękujemy!

Klaudia i Jacek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pełen profesjonalizm jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Polecam korzystanie ze wsparcia pani Pauliny, bo zna się na tym co robi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie

Agnieszka Lach kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Panią Paulinę poleciła mi znajoma, wczoraj podpisałam umowę z bankiem i z czystym sumieniem mogę polecić i będę polecała Panią Paulinę moim znajomym. Cały proces od porównania ofert, poprzez omówienie umów o kredyt,wybór najbardziej korzystnej umowy oraz jej podpisania przebiegło bardzo sprawnie, jasno i rzeczowo.

Agnieszka Wojna Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 80 %
Dziękuję Pani Paulinie za pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Proces ten na pewno nie był by tak łatwy, gdyby nie Pani Paulina, która zawsze pomagała i wszystko wyjaśniała. Dzięki Pani Paulinie udało się dość szybko uzyskać korzystny kredyt i przejść całą procedurę "bezboleśnie". Pani Paulina Popławska to doradca godny polecenia.

Anita kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Do Pani Pauliny trafiłem oczywiście z polecenia. Zależało mi bardzo na czasie działania, a Pani Paulina od razu przystąpiła do pracy. Po krótkiej wspólnej wiwisekcji znaleźliśmy 2 oferty dopasowane do mojego przypadku. Jako że prowadzę dwie działalności (jako osoba fizyczna i wspólnik spółki jawnej) biurokracja, a w zasadzie szereg wymaganych przez banki dokumentów był ogromny. Na szczęście jak tylko okazywało się, iż czegoś brakuje, Pani Paulina informowała mnie o tym zarówno mailowo jak i telefonicznie, a dokumenty na etapie kompletowania wniosków przesyłałem w formie skanów. Cały proces był dość mocno rozwleczony w czasie (procedury bankowe) co początkowo powodowało moją irytację, aczkolwiek z perspektywy czasu uważam, że Pani Paulina wykonała świetną robotę i zaoszczędziła wiele mojego czasu przez co mogłem poświęcić się swojej pracy. Rekapitulując, Pani Paulina jest osobą przede wszystkim dobrze znającą aktualny rynek i oferowane przez niego produkty, co powoduje iż w szybkim czasie jest w stanie przedstawić nam kilka konkurencyjnych ofert pozostawiając Nam suwerenną decyzję. Dla mnie liczy się szybkość w działaniu, elastyczność i płynny przepływ informacji, a po współpracy z Panią Pauliną, jako w pełni zadowolony klient mogę stwierdzić, iż wyznajemy podobne wartości.

Mateusz Parzonka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do p. Pauliny trafiliśmy po przeczytaniu rekomendacji właśnie na portalu sprawdzonydoradca.pl. Zgłosiliśmy się z zamiarem zakupu mieszkania za około 2 lata, a po 5 miesiącach jesteśmy już we własnym, świeżo wykończonym mieszkaniu :) Pani Paulina niesamowicie zmotywowała nas do działania i rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące naszej z pozoru "skomplikowanej" sytuacji kredytowej. Przeprowadziła nas przez cały proces uzyskania kredytu w programie "Mieszkanie dla Młodych", proponując rozwiązania pozwalające nam spełnić rygorystyczne wymagania programu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru doradcy kredytowego i już w trakcie współpracy polecaliśmy kontakt naszym znajomym.

Magda i Marcin, Wrocław kredyt z MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny zaufania i polecenia:) Moja sprawa przebiegła bezproblemowo, w razie wątpliwości można było liczyć na kontakt ze strony Pani Pauliny, zawsze oddzwaniała i wyszukiwała termin na spotkanie.

Karolina Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Godny polecenia doradca. Konkretnie i solidnie doprowadzi sprawę do pozytywnego rozpatrzenia . My jesteśmy Zadowoleni klienci , ponieważ szybko oraz najlepsze rozwiązanie znalazły się dla nas.. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Rafał Klient zadowolony

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina to najlepszy doradca z jakim można współpracować. Wspólnie z żoną nie mieliśmy bladego pojęcia, jak wygląda cała procedura kredytu hipotecznego. Już od pierwszego spotkania Pani Paulina tłumaczyła nam wszystko spokojnie i rzeczowo. Obiektywnie przedstawiała wszystkie plusy i minusy poszczególnych ofert. Pozwoliła nam wybrać odpowiednią ofertę i co najważniejsze przeprowadziła nas przez wszystkie procedury. Od początku do samego końca monitorowała nasz kredyt, włącznie z tym, że była z nami na podpisaniu umowy kredytowej. W każdej sprawie (nawet tej najbardziej błahej) mogliśmy się kontaktować z naszym doradcą. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Panią Paulinę. Poza tym pani Paulina to sympatyczna, bardzo profesjonalna i miła osoba.

Małgorzata i Przemysław Harhala Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam panią Paulinę jako rzetelnego i dobrego doradcę. Trafiłam do niej przez przypadek i nie żałuję. Pomogła mi uzyskać kredyt na zakup mieszkania, wyjaśniła wszystkie niejasności i krok po kroku przeprowadziła przez cały proces. Polecam ją gorąco!

Anna Nowak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Pauliny trafiłam z polecenia. Pomagała mi ona przy wyborze kredytu na zakup mieszkania. Bez zastanowienia poleciłabym ją teraz każdemu, kto szuka pomocy przy wzięciu kredytu. Pani Paulina bezproblemowo przeprowadziła mnie przez całą procedurę kredytową. Z cierpliwością odpowiadała na moje liczne pytania związane z kredytem, zajęła się wszystkimi formalnościami, pomogła przy analizie umowy przedwstępnej z deweloperem. Bez wahania poleciłabym panią Paulinę każdemu, kto próbuje uporać się z kredytem mieszkaniowym. To nie tylko dobry doradca, ale i wspaniały, przemiły, ciepły człowiek. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Uzyskałam nie tylko korzystny kredyt, ale i fachowe porady oraz profesjonalną pomoc. Serdecznie polecam!

Joanna kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina jest bardzo miłą osobą z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Ma szeroką i aktualną wiedzę na temat produktów, które oferuje klientowi. Mi osobiście uratowała sytuację, kiedy to nagle okazało się, że bank, który miał mi udzielić kredytu (warunki i termin podpisania umowy był wcześniej uzgodniony), w dniu podpisania umowy poinformował mnie, że nie może udzielić mi kredytu w takiej kwocie jaka była wcześniej uzgodniona (30 tys. mniej). Zgłosiłam się do Pani Pauliny, która zajęła się moją sprawą bardzo szybko, przedstawiła mi aktualne i najkorzystniejsze dla mnie oferty różnych banków w tamtym okresie. Podczas całej procedury kredytowej wspierała mnie swoją wiedzą i obecnością w banku podczas podpisania umowy kredytowej. Po podpisaniu umowy otrzymałam krótkie, przejrzyste podsumowanie nt. warunków, które zostały do spełnienia do momentu uruchomienia kredytu. Moja transakcja zakupu nieruchomości została uratowana, za co bardzo dziękuję i polecam Panią Paulinę do obsługi w ww. sprawach.

Joanna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina pomogła nam w uzyskaniu kredytu na mieszkanie, z rynku wtórnego. Sprawa była bardzo skomplikowana, ponieważ 20% wkładu własnego stanowiło inne mieszkanie - tzw.. hipoteka łączna. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Pauliny udało nam się uzyskać kredyt na korzystnych warunkach, tuż przez zmianą przepisów. Bardzo dziękujemy za wsparcie na każdym etapie. Polecamy !!!

Kasia i Sylwek, Wrocław Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam serdecznie, Chce polecic Wszystkim usługi doractwa finansowego, ktore udziela Pani Paulina. Wspolnie z Pania Paulina - pozytywnie i sprawnie - przeszlismy proces ubiegania sie o kredyt hipoteczny z doplata MDM. Pani Paulina dotrzymala wymaganych terminów i wykazala sie pelnym profesjonalizmem. Kontakt i komunikacja z Pania Paulina bez zadnych zastrzezen. Szczerze polecam tą Doradczynię Finansową Sam wrócę do Pani Pauliny z kolejnymi planami inwestycyjnymi. Pozdrawiam, DR

Dawid Ryczek Opinia pozytywna - kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy Pani Pauliny udało nam się sprawnie przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i doprowadzić sprawę do założonego celu – otrzymania kredytu z hipotecznego na budowę domu. Pani Paulina cierpliwie tłumaczyła niejasne kwestie, odpowiadając na każde z naszych pytań dotyczących kredytu. Pełen profesjonalizm, wzorowa współpraca i miła atmosfera podczas spotkań, to w największym skrócie nasze odczucia. Dzięki bardzo dobremu kontaktowi, zarówno telefonicznemu jak i mailowemu, pojawiające się problemy były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Pani Paulina pomogła nam załatwić wszystko kompleksowo, od początku do końca. Począwszy od pomocy w wyborze najlepszej dla nas oferty bankowej, aż do dnia podpisania umowy kredytowej, kiedy również nam towarzyszyła. Pani Paulina jest osobą miłą i bardzo życzliwą. Mimo zakończenia sprawy dotyczącej przyznania kredytu, wiemy, że zawsze możemy zwrócić się do niej z prośbą o pomoc w nurtujących nas kwestiach. Dziękujemy! Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni współpracą z Panią i z pewnością skorzystamy z dalszej pomocy w przyszłości. Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy - biuro Pani Pauliny to właściwy adres.

Monika i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Zdecydowałem sie wziąć kredyt hipoteczny na kupno mieszkania. W internecie znalazłem profil pani Pauliny w którym przeczytałem same pozytywne opinie na temat jej pracy. Myślę, czemu nie. Pani Paulina to dobry doradca, jest świetna w tym co robi. Podpowie, doradzi, wyjaśni, wytłumaczy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Moim jedynym zadaniem było dostarczenie odpowiednich dokumentow i czekać cierpliwie :-). Całą reszta zajęła sie pani Paulina. Mój przypadek był troche skomplikowany ale dzięki właśnie doswiadczeniu, zaangażowaniu i chęci pomocy pani Pauliny cel został osiągnięty - jest mieszkanie :-). Za co jej jeszcze raz bardzo dziekuję. Polecam wszystkim. Pozdrawiam

Adam Cierniejewski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Gorąco polecamy Panią Paulinę jako doradcę kredytowego. Dzięki pomocy Pani Pauliny szybko i sprawnie uzyskaliśmy kredyt na dokończenie budowy domu. Bardzo ważna była dla nas również elastyczność w kwestii miejsca i czasu spotkań (w miejscu naszego zamieszkania). Podsumowując, jest to osoba kompetentna i chętna do pomocy. Dziękujemy za współpracę.

Ewa i Tomasz Sudoł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Nie ukrywam, że zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tego typu usług, jednak dzięki Pani Paulinie zmieniłam zdanie. Pani Paulina pomogła mi przy wybiorze kredytu, kierowała się głównie moim dobrem, moimi potrzebami a nie potrzebami banku. Naprawdę szczerze polecam Pani Paulinę - warto :) Monika

Monika Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
W dobrym towarzystwie żadne przeszkody niestraszne, a z doradcą tak rzetelnym i fachowym jak pani Paulina nawet kredyt da się ujarzmić. Gdybym miała załatwić wszelkie zagmatwane formalności sama, prędzej bym osiwiała, więc to dzięki pani Paulinie nareszcie mam swój własny skrawek wszechświata!

Ola z Wrocławia Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Moje starania o kredyt były trudne do tego praca jako kierowca w transporcie międzynarodowym; wysokie dochody lecz bariera ze strony banków dla mnie trudna do przejścia.Miałem już odpuścić lecz postanowiłem jeszcze poprosić o pomoc specjalistę i to był strzał w dziesiątkę Pani Paulina zajęła się wszystkim nawet przeprowadziła bój z moimi kadrami o zaświadczenie o dochodach którego ja bym pewnie nie otrzymał do tego wszystko w przejrzysty sposób wytłumaczone. Śmiało polecam usługi Pani Pauliny i myślę że każdy będzie zadowolony tak jak ja pozdrawiam))

Krzysiek Pożyczka gotówkowa

Przydatność rekomendacji: 100 %
Cieszę sie, że trafiliśmy do Pani Pauliny, dzięki niej otrzymaliśmy bardzo korzystny kredyt szybko i sprawnie. Pani Paulina to rzetelna, uśmiechnięta i zaangażowana w swoją prace osoba, gorąco polecam !!

Kamila Kredyt gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do pani Pauliny trafiliśmy po tym jak poprzedni doradca kredytowy, nie był wstanie umówić się z nami przez 2 tygodnie. Ponieważ czas bardzo naglił pani Paulina znalazła go dla nas jeszcze w tym samym dniu po rozmowie telefonicznej. Od tego momentu sprawy potoczyły się błyskawicznie. Wspólnie wybraliśmy najkorzystniejszą dla nas opcję kredytową. Pomoc profesjonalisty stała się niezbędna ponieważ okazało się, że był ich cały wachlarz, a nasza wiedza nikła. Poznaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania związane warunkami kredytu i jego pełnymi kosztami. Pani Paulina pozostawała w kontakcie z naszym pośrednikiem nieruchomości, kancelarią notarialną i bankiem, zdejmując z nas ciężar dodatkowych formalności. Polecamy i dziękujemy:-)

Licznerska&Romanek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Poza sumiennością i fachowym podejściu, osoba pomocna, o dużym uroku osobistym

Konrad Osoba godna polecenia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z nieukrywaną przyjemnością polecam współpracę z Panią Pauliną. 100% zaangażowania i profesjonalizmu w trakcie całego procesu pozyskania kredytu hipotecznego. Pytania uzyskały odpowiedź, a wszelkie niejasności zostały rozwiane. Na uwagę zasługuje również otwartość i elastyczność działań. Wszystko to doprawione uśmiechem i bardzo miłą atmosferą podczas każdego ze spotkań. Jeżeli ktoś wymaga rzetelnej, partnerskiej współpracy na wysokim poziomie - szczerze polecam kontakt z Panią Pauliną. Ja ze swojej strony zapewniam pozytywne rekomendacje i raz jeszcze dziękuję za ogromne wsparcie, jakie uzyskałem.

Krzysztof Szafran kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Pauliną. Przez cały ten okres wykazywała się zaangażowaniem, fachowością i pełnym profesjonalizmem- przez duże P!!!. Wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Do tego Pani Paulina jest bardzo miłą i życzliwą osobą. Współpraca z nią była czystą przyjemnością. Jeśli szukasz zaufanego i skutecznego Doradcy- to właśnie Pani Paulina jest tą osobą. POLECAMY SERDECZNIE!!!!! Pani Paulino dziękujemy za współpracę i pomoc. Pozdrawiamy!

Justyna i Maciej D Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do pani Pauliny dostaliśmy od zachwyconej współpracą z nią koleżanki i sami też się nie zawiedliśmy- więcej- to przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Na początku mnogość ofert kredytów hipotecznych przyprawiała nas o ból głowy, ale pani Paulina z ogromnym zaangażowaniem, krok po kroku, w uporządkowany i zrozumiały sposób potrafiła wszystko nam wyjaśnić, dzięki czemu podjęliśmy w pełni świadomą decyzję. Nasza sytuacja była dość skomplikowana i zmieniała się w międzyczasie, co powodowało, że właściwie tą samą pracę wykonywała kilka razy, ale nigdy nie okazała żadnego przejawu niezadowolenia, wręcz przeciwnie- była dla nas ogromnym wsparciem i podchodziła do wielu spraw z niesłychaną wyrozumiałością. Co ważne- nigdy nie mieliśmy poczucia, że ktoś nas naciska, próbuje coś sprzedać. Pani Paulina zajęła się też całą dokumentacją, m.innymi sama jeżdżąc na budowę, kontaktując się z deweloperem i bankami. To profesjonalistka, której można zaufać.

Paulina i Andrzej Maj Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Postanowiliśmy skorzystać już drugi raz z wiedzy i doświadczenia Pani Pauliny.Potrzebowaliśmy z mężem szybkiej i dużej gotówki na zakup mieszkanie.Brak czasu,bieganie po bankach, dużo dokumentów ,same problemy.Pani Paulina załatwiła wszystko bardzo szybko :dobre warunki i duża gotówka.Myślę ze sami nie mieliśmy szans załatwić kredytu gotówkowego tak szybko i na takich dobrych warunkach.Wszyscy wiedzą jak ta procedura trwa w bankach. Wszystkim polecam tak dobrego doradce finansowego jak Pani Paulina jest to osoba godna zaufania,kompetentna i bardzo miła. .Dziękuję,że pomogła nam Pani po raz drugi :)

Łukasz Kasia Michalak dziekuję

Przydatność rekomendacji: 100 %
Potrzebowaliśmy kredytu hipotecznego na dokończenie budowy domu, jednak niewielkie doświadczenie w zaciąganiu kredytu skłoniło nas do skorzystania z usług doradcy kredytowego. Informacje o pani Paulinie znaleźliśmy na stronie internetowej. To był bardzo dobry wybór. Pani Paulina jest osobą bardzo dobrze zorientowaną na rynku kredytowym i angażującym się całym sercem w sprawy klienta. Pomogła nam przejść przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego od początku do końca. Załatwiła wszystko sprawnie i poświęciła dużo uwagi wyjaśniając wszystkie niejasności. Pani Paulina to doradca kredytowy na najwyższym poziomie. Współpraca z takim doradcą to czysta przyjemność. Miła, bezstresowa atmosfera, biegłość w dziedzinie finansów i wysokie kompetencje to cechy, które wyróżniają panią Paulinę. Zdecydowanie polecamy współpracę z panią Pauliną i jeszcze raz dziękujemy za wszystko!

Małgorzata i Damian Mróz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam panią Paulinę jako doradcę finansowego, jest osobą bardzo rzeczową, kompetentną i pomogła mi szybko i sprawnie przejść przez proces załatwienia kredytu hipotecznego. Znalazła bank, w którym otrzymałam najkorzystniejszą ofertę, przedstawiając wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Pomaga wypełniać wszelkie formalności i odpowiada na każde zadane pytanie w sposób jasny i zrozumiały.Widać szczerość, zaangażowanie w swoją pracę, budzi zaufanie i stawia przede wszystkim na dobro i zadowolenie klienta.

Małgorzata T. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie dziękuję Pani Paulinie, za pomoc przy wyborze, jak i zebraniu wszelkiej dokumentacji, dotyczącej kredytu hipotecznego. Cierpliwość w naszym przypadku okazała się kluczem do sukcesu. Polecam p. Paulinę, jest Sprawdzonym Doradcą. Profesjonalnie doradzi, podpowie, jaki Bank ma najkorzystniejsze warunki kredytu, pomoże wypełnić dokumenty i nigdy nie odmówi nagłego spotkania. :)

Kamila Pękala kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z wielką przyjemnością oraz pełnym przekonaniem polecam doradztwo Pani Pauliny Popławskiej. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz rzetelne podejście do klienta, to tylko niektóre z wielu pozytywnych aspektów naszej współpracy. Do tego nieoceniona pomoc przy kompletowaniu i przygotowaniu wszelkich dokumentów. Z całą odpowiedzialnością polecam. Przy okazji chciałbym raz jeszcze podziękować za pomoc w uzyskaniu kredytu. Pozdrawiam

Łukasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina po raz kolejny okazała się Sprawdzonym Doradcą.W sposób szybki i profesjonalny dokonała analizy moich możliwości finansowych wraz z wydrukowaniem przejrzystej tabeli, która już na początku drogi kredytowej wiele wyjaśniała.Wszystko odbyło się w komfortowym biurze oraz w dogodnej dla mnie godzinie. Dzięki pomocy Pani Pauliny wybrałyśmy ten jedyny bank oraz wspólnie przygotowałyśmy całą tą skomplikowaną dokumentację. Pomimo ograniczonych terminów z mojej strony zawsze Pani Paulina dbała o kontakt i służyła pomocą do momentu podpisania umowy w banku. Serdecznie polecam.

Agnieszka Ś. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełne zaangażowanie i profesjonalizm Pani Pauliny pozwoliły nam bezproblemowo przejść przez proces starania się o kredyt hipoteczny. Pani Paulina na każdym etapie tłumaczyła niezrozumiałe zapisy bankowe, rozwiewała wszelkie wątpliwości i dbała o to, by wszelkie formalności zostały załatwione prawidłowo i na czas. Bezproblemowy i błyskawiczny kontakt(zarówno mailowy jak i telefoniczny)- zawsze dla klienta. Nie mogliśmy lepiej trafić. Gorąco polecamy!

Agnieszka i Wojtek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Lepiej trafić nie można. Po doświadczeniach z innymi doradcami, Pani Paulina w końcu wytłumaczyła wszystko jak należy i przeprowadziła mnie przez meandry kredytu hipotecznego. Profesjonalnie, szybko, zawsze przygotowana, odpowiadała na każde pytanie, o nic nie musiałem się martwić. Polecam gorąco i będę polecał innym.

Jakub F. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pracując za granicą nigdy nie sądziłam, że uda mi się zakupić mieszkanie w Polsce. Dzięki Państwa opinii na temat współpracy z Panią Pauliną postanowiłam podjąć takie wyzwanie. Temat nie był łatwy do dźwignięcia ze względu na odległość, szereg dodatkowych formalności związanych z tytułu uzyskanego dochodu za granicą a przede wszystkim na ubogą ofertę kredytów niż osób zatrudnionych w Polsce. Ale udało się i tylko dzięki jednej osobie - Pani Paulinie. Dzięki jej wielkiemu zaangażowaniu, wytrwałości a przede wszystkim profesjonalizmowi udało mi się przejść cały ten proces. Dzieląca mnie odległość nie ułatwiała tego. Dlatego wszelkie możliwe formalności związane z bankiem, deweloperem itp. zostały przez nią załatwione. Za co jestem ogromnie wdzięczna. Ubieganie się o kredyt hipoteczny to dość skomplikowany proces, więc jeśli szukacie Państwo kompetentnej, rzetelnej i dobrej w swojej profesji osoby to serdecznie polecam współpracę z Panią Pauliną.

Monika Stempiń kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Pauliną Popławską. Pełen profesjonalizm, miły i ciepły kontakt, przede wszystkim ogromna skuteczność - to główne atuty Pani Pauliny.Gorąco polecam.

Justyna Suszko Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina od początku bardzo zaangażowała się w pomoc nam w uzyskaniu kredytu i była z nami do samego końca. Jest osoba konkretną i profesjonalną, załatwienie kredytu poszło bardzo sprawnie. Pani Paulina jest dyspozycyjna, oraz jest z nią bardzo dobry kontakt. Dziękujemy i serdecznie polecamy !

Agnieszka i Artur kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością rekomenduję Panią Paulinę za wkład i profesjonalizm oraz osobiste zaangażowanie podczas każdego z etapów. Wszelkie niejasności oraz niedociągnięcia rozwiązywane na miejscu i natychmiastowo. Polecam.

Paweł Szymański Kredyt gotówkowy / mieszkaniowy MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Moja opinia jest wyrazem wdzięczności i podziękowania dla Pani Pauliny, która w sposób rzetelny i kompletny poprowadziła dla mnie procedurę kredytową. Panią Paulinę miałam przyjemność pierwszy raz spotkać na Targach Nieruchomości, gdzie skorzystałam z darmowego doradztwa kredytowego zarówno jej, jak i przedstawiciela Open Finance. Od samego początku Pani Paulina wzbudziła we mnie wrażenie osoby godnej zaufania, kompetentnej, która nie tylko chce pozyskać nowego Klienta, ale i w zaangażowany sposób podzielić się wiedzą na temat samych kredytów i procedur około kredytowych. Zatem kiedy podjęłam decyzje o kupnie mieszkania, pomimo poleconych mi doradców, posłuchałam własnej intuicji i skorzystałam z usługi Pani Pauliny. Zapewniam, że gdybym musiała podejmować drugi raz tą samą decyzję, byłaby ona taka sama. Zdaje sobie sprawę, że jestem wymagającą osobą, która szuka wytłumaczenia dla użycia przecinka lub kropki, ale Pani Paulina cierpliwie i z uśmiechem na ustach odpowiadała na moje „zawiłe” pytania, poprowadziła całą procedurę kredytową, przy moim niewielkim zaangażowaniu i nie namawiała mnie na wybór konkretnego banku wręcz przeciwnie, czułam ciężar podejmowanej decyzji, ale z poczuciem, że obok towarzyszy mi fachowy doradca, który nie pozwoli mi na podjecie błędnej i szkodliwej dla mnie decyzji. Pani Paulino, jeszcze raz dziękuję serdecznie za trud i poświęcenia włożone, by cały proces kredytowy zakończył się w sposób pomyślny dla mnie. Myślę, że swoim uśmiechem, pracowitością i zaangażowaniem sama przyciąga Pani do siebie Klientów, a jeżeli moja opinia miałaby się jeszcze temu przysłużyć, to jak najbardziej mogę powiedzieć tutaj, jak również wśród moich znajomych, że jest Pani doradcą godny polecenia!

Bożena Sz. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Paulinę poznałam na targach nieruchomości. Od razu wydała się profesjonalna i sympatyczna. Wtedy jeszcze nie miałam pewności, że zdecyduję się na kredyt. Szybką decyzję podjęłam m.in. wyjaśnieniu procedury i ułatwieniu wszelkich niuansów właśnie dzięki Pani Paulinie. Wszystko odbyło się ekspresowo i mimo, że nie miałam dużej zdolności kredytowej udało się uzyskać taki kredyt, który mi odpowiada i nie odczuwam go zbytnio. Nie chcę bardzo słodzić, jednak z Panią Pauliną wszystko udało się załatwić gładko i sprawnie. Jestem ogromnie wdzięczna. Dziękuję serdecznie!

Martyna Wasiak Współpraca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pani Pauliny Popławskiej trafiliśmy przez przypadek, rozczarowani jakością współpracy z innym doradcą kredytowym. Z perspektywy czasu oceniamy ten przypadek jako wyjątkowo szczęśliwe zrządzenie losu. Pani Paulina to człowiek – instytucja; bardzo kompetentny doradca o szerokiej wiedzy z dziedziny finansów i wysokiej kulturze osobistej. Jasno tłumaczy zawiłości ofert kredytowych, dostarcza informacji niezbędnych do podjęcia decyzji, ale niczego nie narzuca. Stara się zrozumieć położenie klienta i znaleźć rozwiązanie odpowiadające jego możliwościom i potrzebom. Przechodząc do konkretów, Pani Paulina trafnie rozeznała naszą sytuację finansową, dzięki czemu w żadnym z banków, do którego wnioskowaliśmy o kredyt hipoteczny, nie spotkaliśmy się z decyzją odmowną. Jej doświadczenie i skuteczność negocjacyjna pozwoliły nam uzyskać najlepsze możliwe warunki kredytowe i zaoszczędzić niemałe sumy tytułem bankowych kosztów okołokredytowych (ubezpieczenia, prowizje, etc.). Na szczególne uznanie zasługuje dyspozycyjność i zaangażowanie Pani Pauliny, która zajęła się wszystkimi formalnościami i oszczędziła nam tym samym mnóstwo czasu i nerwów. W naszej sytuacji rodzinnej i zawodowej miało to niebagatelne znaczenie. Jesteśmy szczerze wdzięczni za okazaną pomoc i z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Panią Paulinę jako sprawdzonego doradcę kredytowego.

Agnieszka i Maciej Kawka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie mogę polecić panią Paulinę jako doradcę kredytowego. W moim przypadku był to kredyt hipoteczny. Pani Paulina zaprezentowała mi kilka ofert z 3 różnych banków i co ciekawe, oferta banku którą wybraliśmy była lepsza u pani Pauliny niż w placówce banku! (Pani Paulina potrafiła wynegocjować niższą prowizję niż oferowano w placówce). Dodatkowo polecam skorzystanie z usługi pani Pauliny osobom które nie mają czasu/chęci na prowadzenie korespondencji z bankiem. Pani Paulina zajęła się zebraniem wszystkich potrzebnych dokumentów od developera, tak więc ja jako klient byłem od tego odciążony. Zdecydowanie mogę powiedzieć że wrócę do Pani Pauliny kiedy będę potrzebował kolejnego kredytu :-). Zadowolony klient.

Bartosz B. Rekomendacja klienta

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki pomocy Pani Pauliny udało mi się bezproblemowo przejść przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Pani Paulina rzetelnie i w przystępny sposób objaśniła wszelkie kwestie dotyczące poszczególnych ofert, dzięki czemu udało mi się uniknąć niemiłych niespodzianek. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i z pewnością polecę Panią znajomym :)

Barbara Sobieszuk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradca naprawdę godny zaufania.Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Paulinę. Profesjonalna, życzliwa, a co najważniejsze skuteczna. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania jasno, przejrzyście i bez zwłoki. Jednym słowem- polecam.

A.P kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina jest bardzo dobrym doradcą, można śmiało powiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Świetnie orientuje się we wszystkich aspektach procedury uzyskania kredytu oraz olbrzymią cierpliwością do klientów :) Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nigdy nie usłyszeliśmy "nie", czy to w związku z pytaniami związanymi z kredytem, także tymi mniej związanymi, czy też w sytuacjach gdy musieliśmy prosić abyśmy spotkali się poza Wrocławiem. Poziom zaangażowania przerósł nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi pani Pauliny każdemu, kto chce ubiegać się o kredyt hipoteczny. Nie ulega wątpliwości, że to dzięki Niej wybraliśmy najlepszą opcję kredytu a cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. A teraz pozostaje nam się cieszyć z nowego "M".

Olga i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witamy :-) Do Pani Pauliny trafiłyśmy przypadkiem i wcale tego nie żałujemy wrecz jesteśmy bardzo zadowolone. Jesteśmy w związku homoseksualnym i od dawna marzyłyśmy o swoich czterech kątach. Dzięki Pani Paulinie nasze marzenie w końcu się spełnia. Pani Paulina jest profesjonalistką, nigdy nie owija w bawełne i stanie na głowie, aby wszystko się udało. Prostym językiem wytłumaczy wszystkie szczegóły krok po kroku powie co w danym momencie trzeba zrobić jakie dokumenty skompletować. Pani Paulina informuje o wszystkim co robi i na jakim etapie jest. Polecamy Panią Paulinę wszystkim z czystym sumieniem, gdyż sądzimy, że lepszej profesjonalistki nie znajdziecie nigdzie. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca, że tak sprawnie i perfekcyjnie wszystko poszło.

Monika i Marta Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Paulina została polecona mi przez znajomych którzy byli bardzo zadowoleni ze współpracy z nią.No to i ja zadzwoniłem, spotkaliśmy się, opowiedziałą mi na czym stoje i już po 4 tygodnia mogę się "cieszyć" kredytem. Jako doradca Pani Paulina spełnia wszystkie wymagnia a nawet podnosi poprzeczkę innym. Jak najbardziej polecił bym Panią P. wszystkim którzy chcą się zmierzyć z kredytem. Ja osobiście jeszcze z raz na pewno się do niej zgłoszę po poradę :) Takżę "Kredyt? Tylko z Panią P." :)

Duda Patryk Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Paulina w sposób profesjonalny pomogła nam w znalezieniu najkorzystniejszego banku na kredyt hipoteczeny na zakup domu. Przedstawiła oferty kilku banków spośród których moglismy wybrać bank najbardziej korzystny dla naszych potrzeb. Następnie pilotowała cały proces udzielenia kredytu od początku aż do końca czyli do podpisania umowy kredytowej (uczestniczyła również przy podpisywaniu umowy). Pomogła nam wypertraktować najlepsze warunki zaciąganego kredytu. Pani Paulina spowodowała iż udało nam się podpisać umowę kredytową na bardzo dobrych warunkach i nie musieliśmy tracić czasu na wszelkie formalności. Poza tym jest osobą bardzo pracowitą, dyspozycyjną, rzetelną a przy tym wesołą i optymistyczną. Bardzo polecamy Panią Paulinę wszystkim osobom, które chcą zaoszczędzić czas, nerwy i mieć pewność że skorzystały z najlepszej na rynku oferty.

Paweł, Kamila Korytko udzielenie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 33 %
Z całym przekonaniem mogę polecić współpracę z Panią Pauliną. Oboje z mężem chcieliśmy zakupić mieszkanie korzystając z programu MDM, a nie mieliśmy pojęcia o sprawach związanych z kredytami i brakowało nam czasu na załatwianie formalności z uwagi na nasze małe dziecko. Pani Paulina przez cały okres współpracy wykazywała pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Wytłumaczyła nam cierpliwie wszystkie etapy zarówno od strony samego kredytu jak i od strony dopłaty MDM, pomogła nam kompleksowo w całej procedurze od gromadzenia dokumentów aż do podpisania umowy. Nawet po podpisaniu umowy mogliśmy liczyć na jej pomoc przy nurtujących nas kwestiach.Bardzo Dziękujemy za pomoc fachowość i cierpliwość!

Paulina Maj kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam wszystkim usługi pani Pauliny. Fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi. Zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w moim przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Jestem bardzo wdzięczny za tak profesjonalną pomoc. SUPER I MEGA POLECAM !!! !!!

Robert K. Kredy Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup mieszkania. Do tego pomysłu również zachęciła mnie moja siostra, która rok temu, właśnie za pomocą Pani Pauliny, zrealizowała swoje marzenie. Teraz dzięki Jej zaangażowaniu i bez wątpienia ogromnym profesjonalizmie ja już też spełniłam swoje marzenie. Wykazała się ogromną cierpliwością i serdecznością. Współpraca z Panią Pauliną była bardzo miła współpracą, której na pewno szybko nie zapomnę bo takich osób jest naprawdę mało. Chętnie służyła swoją pomocą o każdej porze dnia, zajmowała się przepływem informacji pomiędzy bankiem a deweloperem. Miałam ogromne szczęście korzystając z usług takiego doradcy. Z opowiadań znajomych w przeciwieństwie do mnie ich kupno mieszkania było koszmarem. GORĄCO POLECAM! Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, która otrzymałam.

Magdalena Zygmunt Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowałem się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na budowę domu jednorodzinnego. Z uwagi na bardzo dobre rekomendacje moich poprzedników, zdecydowałem się skorzystać z pomocy Pani Pauliny. Rekomendacje sprawdziły się w stu procentach. Pani Paulina okazała się kompetentną, profesjonalną doradcą i doskonale obytą w skomplikowanej dokumentacji bankowej. Nadmienić należy, że wykazuje się dużą cierpliwością a ja niestety nie byłem łatwym klientem. Bez problemu udzielała niezbędnych informacji na zadawane przeze mnie trudne pytania. Wszystkie moje obawy, dodatkowe uzyskane przeze mnie informacje i inne propozycje bankowe były dogłębnie sprawdzane i przeanalizowane. Kredyt uzyskałem szybko i sprawnie. Nawet po podpisaniu umowy kredytowej, zakończeniu współpracy i uzyskaniu kredytu nie odmówiła dalszej pomocy. W moim imieniu kontaktowała się z przedstawicielem banku celem uzyskania dodatkowych informacji. Pani Paulina jest godnym polecenia doradcą "sprawdzonymdoradcą". Szczerze polecam.

Krzysztof Śmiertka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam serdecznie, Chciałbym gorąco polecić p. Paulinę Popławską jako godnego zaufania doradcę kredytowego. Od samego początku naszego kontaktu, pani Paulina wszystko bardzo rzeczowo przedstawiła oraz wytłumaczyła wszelkie wątpliwości. Na bieżąco informowała mnie na temat statusu procedury uzyskania kredytu. Efektem naszej pracy jest kredyt gotówkowy na naprawdę dobrych warunkach. Zdecydowanie polecę panią Paulinę swoim znajomym którzy rozpoczynają bądź niedługo rozpoczną wędrówkę po jakże skomplikowanym świecie kredytów.

Marcin S Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kupując mieszkanie, bardzo zależało mi na znalezieniu osoby kompetentnej i obeznanej w kredytach hipotecznych. Cieszę się, że miałam przyjemność przekazać Pani Paulinie odpowiedzialność znalezienia i wynegocjowania odpowiedniego kredytu na najlepszych warunkach. Dzisiaj mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja i polecam wszystkim Panią Paulinę ze względu na jej zaangażowanie w prace i odpowiedzialność.

Marlena, Wrocław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Najlepszy Doradca Kredytowy na rynku!!! Współpraca z Panią Popławską rozpoczęła się od prowadzenia kredytu na moje mieszkanie...wówczas trudno było mi odnaleźć się w gąszczu przepisów i zawiłości kredytowych. Dostęp wielu ofert z rynku finansowego w postaci globalnych i silnych marek, pseudoelastyczność banków i przede wszystkich mnogość doradców o korporacyjnym podejściu do Klienta...sprawiły, że kupno mieszkania stało się coraz bardziej enigmatyczne. Można powiedzieć, że prawie zrezygnowałam z kupna mieszkania z uwagi na brak zaufania do instytucji i osób chcących “pomóc mi w sfinalizowaniu kredytu”. Dopiero spotkanie z Panią Popławską sprawiło, że od początku do końca czułam i byłam prowadzona/zaopiekowana w sposób uczciwy, indywidualny i ludzki. Dlaczego Popławska – ponieważ po pierwsze ma nieprzerysowane, a profesjonalne podejście do Klienta, po drugie bez korporacyjnej kokieterii, a w oparciu o analizę moich potrzeb i możliwości przygotowała oferty, po trzecie o uczciwym i empatycznym podejściu do człowieka. Proces przygotowań, czas poświęcony na wyedukowanie a nawet obecność Pani Popławskiej podczas podpisania umowy kredytowej sprawiły, że sprawnie w ciągu kilku tygodniu sfinalizowaliśmy kredyt. Gorąco polecam Panią Popławską – jako godnego zaufania partnera w doradztwie kredytowym. Pomijam aspekty miłej aparycji, savoir vivre osobistego czy znajomości etykiety biznesowej. NIE JEST TYLKO DOBRYM DORADCĄ – TO JEST ŚWIETNY FACHOWIEC W ZAKRESIE WSPARCIA PRZY KREDYTACH - JAK DLA MNIE I MOJEGO ŚRODOWISKA PANI POPŁAWSKA JEST NAJLEPSZA W BRANŻY! POLECAM!

Kamila Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina pomagała mi w wyborze najlepszej propozycji kredytowej dla mnie. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie, dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu Pani Pauliny. Z pewnością polecam Pani usługi rodzinie i znajomym. Jestem zadowolona ze współpracy z Panią i jeszcze raz dziękuję.

Aleksandra Obrzut Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracuję z panią Pauliną od dawna i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. To bardzo pomocna i zaangażowaną w sprawy klientów osoba. Jest niezwykle pracowita i mogę bez wahania ją polecić :)

Sara Sarzyńska Ekstra House współpraca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowaliśmy się na kredyt hipoteczny na dokończenie budowy, ale nie chcieliśmy w ciemno pójść do pierwszego lepszego banku, tylko planowaliśmy porównać kilka ofert. Gdybyśmy chcieli sami latać po bankach, zajęło by to sporo czasu, więc zdecydowaliśmy się na pomoc doradcy, a dokładnie Pani Pauliny. Przez cały okres współpracy Pani Paulina była bardzo pomocna, wszystko tłumaczyła nam na ludzki język, dzięki czemu nie było problemów ze zrozumieniem tych jakże skomplikowanych procesów. Kontakt z Panią Pauliną oceniamy na wyśmienity, mogliśmy zawsze zadzwonić w razie pytań. Nawet po uzyskaniu kredytu służy pomocą. Bardzo polecamy Panią Paulinę tym, którzy szybko i ze zrozumieniem chcą załatwić kredyt. Dziękujemy ;)

Komorowscy Kredyt hipoteczny na dokończenie budowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam serdecznie.Do Pani Pauliny trafiliśmy z mężem nieco przypadkiem i bardzo dobrze się stało, kredyt jaki był nam potrzebny próbowaliśmy załatwić sami ale nadmiar dokumentów jakie były potrzebne przerósł nasze wyobrażenia. Pani Paulina była świetnie zorientowana w tym co, gdzie i kiedy będzie trzeba załatwić i jakie złożyć dokumenty. Wszystko sprawdziła i w naszym imieniu kontaktowała się z bankiem a my pojechaliśmy już na podpisanie umowy kredytowej ,przy której była obecna i co ważne CZUJNA :). pozdrawiam serdecznie i dziękuje za pomoc. Polecam bo warto. Małgorzata

Małgorzata Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Doradcę kredytowego szukaliśmy przez dobre 2 tygodnie. Dlaczego zdecydowaliśmy się na Panią Paulinę: bardzo dobre rekomendacje, najlepsze warunki współpracy, dostępność praktycznie non stop (duży atut, gdyż nie mieszkaliśmy we Wrocławiu). Pani Paulina odznaczała się: słownością, kompetencją, obiektywnością oraz profesjonalizmem. Współpracę jak i doradztwo oceniam na 5+. POLECAMY!

Magdalena i Radosław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina "przeprowadziła" mnie przez formalne kwestie uzyskania kredytu mieszkaniowego w sposób profesjonalny i rzeczowy. Jej wiedza i doświadczenie znacznie skróciły czas potrzebny na załatwienie wszystkich formalności. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie Pani Pauliny w pomoc swoim klientom. Potrafiła wyjść na przeciw moich potrzeb i mogę śmiało polecić jej usługi wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny.

Michał Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy p. Paulinę Popławską! To bardzo kompetentna i miła osoba. Dzięki jej pomocy otrzymaliśmy bardzo korzystny kredyt MdM. Dzięki profesjonalizmowi i wytrwałości p. Pauliny udało się wynegocjować bardzo niską marżę. Jesteśmy wdzięczni za jej zaangażowanie, zainteresowanie i pomoc również po podpisaniu umowy. Pani Paulina miała dla nas zawsze czas i z ogromną cierpliwością tłumaczyła nam wszystkie zawiłości związane z uzyskaniem kredytu. Pani Paulino serdecznie dziękujemy i polecamy Panią wszystkim osobom ubiegającym się o kredyt hipoteczny! Marta i Arek

Arek i Marta Wawrzyniak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina bardzo mi pomogła w uzyskaniu pożyczki hipotecznej. Wyjaśniła mi wszystkie kwestie związane z warunkami jakie muszą zostać spełnione żeby otrzymać pożyczkę hipoteczną oraz pomogła mi wybrać najkorzystniejszą dla mnie ofertę. Dzięki Pani Paulinie cała procedura kredytowa przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Szczerze polecam Panią Paulinę wszystkim którzy potrzebują rzetelnej i kompetentnej pomocy związanej z uzyskaniem kredytu.

Tomek Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Pauliny trafiłem przez przypadek na targach mieszkaniowych w marcu 2015 roku. Cały proces trwał niecałe dwa miesiące, już na początku maja podpisałem umowę kredytową. Pani Paulina przedstawiła mi kilka ofert i zajęła się całym procesem, poza dostarczeniem dokumentów nie musiałem nic załatwiać. Przed całym procesem nie wiedziałem nic na temat zakupu mieszkania, Pani Paulina zawsze kompetentnie odpowiadała na moje pytania. Przy podpisaniu umowy kredytowej, również mi towarzyszyła i pilnowała by wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam wszystkim którzy chcą wziąć kredyt usługi Pani Pauliny.

Artur, Wrocław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina pomagała nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Po raz pierwszy występowaliśmy do banku o kredyt, więc był to dla nas temat nowy i nieznany. Dzięki Pani Paulinie cała procedura przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Służyła nam radą i wyjaśnieniami na każdym etapie. Rzeczowo odpowiadała na wszystkie nasze pytania i rozwiewała wszelkie wątpliwości. W naszym imieniu zajęła się formalnościami oraz kontaktem z bankami i deweloperem. Była też obecna podczas podpisywania umowy w banku. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania Pani Pauliny i jej życzliwego podejścia do Klienta. Z pełnym przekonaniem polecamy wszystkim osobom ubiegającym się o kredyt.

Ewelina i Andrzej - Brzeg Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Razem z mężem postanowiliśmy kupić mieszkanie co oczywiście wiązało się w naszym przypadku z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Dodatkowo nie posiadaliśmy wkładu własnego więc zależało nam na rządowej dopłacie MdM. Pani Paulina pomogła nam w przejściu przez cały proces kredytowy, a co najważniejsze w uzyskaniu kredytu, wszystko dokładnie nam wytłumaczyła oraz zaproponowała kilka propozycji z banków i razem wybraliśmy najbardziej korzystną dla nas. Dzięki pomocy Pani Pauliny kredyt otrzymaliśmy bardzo szybko. Towarzyszyła nam również przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku przy okazji tłumacząc wszystko jeszcze raz. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Paulinie, bez jej pomocy pewnie utknęlibyśmy w którymś momencie procesu kredytowego, a tak wszystko przebiegło sprawnie :) Pani Paulino jeszcze raz bardzo dziękujemy ... :)

Agnieszka i Kamil Zielińscy Kredyt hipoteczny z MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Co tu duzo mowic... najlepszy wybor... wystarczy tylko zglosic sie do Pani Pauliny a ona juz poprowadzi przez caly proces ubiegania sie o kredyt..ogromna wiedza i profesjonalizm...dziekujemy!

Justyna i Michael Idzik kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ja oraz moja narzeczona zdecydowalismy sie na zakup mieszkania niestety jak 99% spoleczenstwa na kredyt ale dzieki Pani Paulinie sprawa poszla bardzo sprawnie pomimo malych problemow z niektorymi dokumentami (firma w ktorej pracuje zwlekala z wystawieniem dokumentow ) . Natomiast Pani Paulina swietnie dawala sobie rade od samego poczatku pomimo moim zdaniem pokreconej sytuacji :) . Sami bysmy tego nie zdolali pozalatwiac , z czystym sumieniem polecam Pania Pauline ktora jest kompetentna komunikatywna zawsze sluzy rada i sprosta kazdej sprawie :)

mateusz lara wzorowo :)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina została mi polecona jako osoba godna zaufania i obdarzona dużą wiedzą w zakresie kredytów i oferty banków. I muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Pauliną. Począwszy od gromadzenia dokumentów, po porównanie oferty banków aż do złożenia wniosków kredytowych mogłem liczyć na pomoc i fachowe doradztwo. Złożyliśmy wnioski kredytowe do trzech banków, wszystkie odpowiedziały pozytywnie, a na koniec wybraliśmy najlepszą ofertę. Oprócz wiedzy i zaangażowania Pani Paulina jest osobą sympatyczną, uśmiechniętą... Jeżeli staracie się zatem Państwo o kredyt i nie macie pojęcia jak to ugryźć, bądź nie macie czasu by biegać od banku do banku, to Pani Paulina jest osobą która w sposób profesjonalny i fachowy pomoże!!! Polecam :-)

Marcin Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam współpracę z Panią Pauliną Popławską. Przy pierwszej rozmowie telefonicznej powiedziałam czego potrzebuje, w jakiej okolicy i ile jestem skłonna zapłacić. Na pierwszej rozmowie w biurze Pani Paulina zaproponowała parę różnych rozwiązań kredytowych i wyliczyła moja „zdolność” - co pozwoliło mi określić na jakie mieszkanie mnie stać. Nie marnowałam czasu na samodzielne poszukiwanie ofert banków . W sumie po obejrzeniu paru mieszkań ponownie skontaktowałam się z Panią Pauliną i przygotowałyśmy wyliczenia pod konkretną ofertę. Pani Paulina sprawdziła wszystkie dokumenty, ba nawet kwestie związane z nieruchomością oraz załatwiła sprawy z kredytującym bankiem (takie drobnostki, ale zawsze miałam mniej biegania i załatwiania). Pani Paulina (choć nie musiała) kontrolowała również sprawy notarialne. Jestem bardzo wdzięczna za szybką i rzetelną pomoc w uzyskaniu kredytu. Dzięki Pani Paulinie po dwóch miesiącach zamieszkałam w własnym M2.

Anna Świrska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Paulinę znalazłem w internecie szukając doradców kredytowych. Od pierwszego telefonu spotkałem się z pełnym profesjonalizmem. Pani Paulina szybko i skutecznie przeprowadziła mnie przez proces kredytu hipotecznego-konsolidacyjnego zamieniając kilka rat w jedną. Przedstawiła mi oferty kilku banków, z których wybraliśmy najkorzystniejszą dla mnie. Podczas całej naszej współpracy bardzo ceniłem sobie dostępność pani Pauliny, która zawsze znajdowała czas aby cierpliwie i rzeczowo odpowiadać na moje pytania. Jeśli chcesz szybko, skutecznie i bezstresowo przejść przez proces kredytowy, to wybór pani Pauliny Popławskiej będzie najlepszym rozwiązaniem. Piotr P.

Piotr P. kredyt hipoteczny-konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Potrzebowałem duży kredyt gotówkowy. Myślałem, że sam załatwię sprawę w banku. Nie było to jednak takie proste, gdyż w tym czasie miałem już zadłużenie tj. trzy kredyty gotówkowe i karty kredytowe. Jeden z banków uznał, że nie mam zdolności kredytowej. Zwróciłem się o pomoc w sprawie do doradcy finansowego- pani Pauliny Popławskiej. Teraz wiem, że był to najlepszy wybór. Dzięki pani Paulinie otrzymałem w krótkim czasie kilka propozycji z kilku banków. Pomogła mi wybrać kredyt gotówkowy na najbardziej korzystnych dla mnie warunkach. Co było jeszcze dla mnie miłym zaskoczeniem, to w dniu podpisywania umowy kredytu okazało się, że wynegocjowała jeszcze niższą prowizję. Pani Paulina jest bardzo zaangażowana w prowadzoną przez siebie sprawę. Służy fachową radą i pomocą. Na bieżąco informowała mnie o postępowaniu w sprawie. Przeprowadziła mnie przez cały proces kredytu. Najbardziej jednak zaskoczyła mnie tym, że w bardzo krótkim czasie została pozytywnie załatwiona moja sprawa. Otrzymałem kredyt gotówkowy szybciej niż się spodziewałem. Zaoszczędziłem przy tym dużo czasu i niepotrzebnych nerwów. Moim zdaniem pani Paulina- JEST NAJLEPSZYM DORADCĄ FINANSOWYM. Poza tym jest osobą niezwykle sympatyczną, życzliwą i serdeczną, o wyjątkowym uroku osobistym.

Jarosław Malcharek Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 80 %
Witamy,nasza przeprawa z załatwieniem mieszkania trwała bardzo długo,jednak było warto,spotkaliśmy Panią Paulinę na targach i od tamtej pory zawsze była z nami,chętna do pomocy w każdej chwili i w każdej sytuacji. Nigdy się nie poddała, nie rezygnowała z założonych celów i dążeń. Polecamy wszystkim Panią Paulinę,jest to osoba bardzo mila,spokojna, sympatyczna. Bardzo dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy

Damian i Ela kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nieruchomość, na zakup której ubiegałem się o kredyt hipoteczny nie była dla większości banków możliwa do kredytowania. Mimo to pani Paulina zdołała przedstawić kilka ofert kredytowych, klarownie wyjaśniła warunki otrzymania kredytu, omówiła niezrozumiałe dla mnie zapisy, porównała te oferty i faktycznie doradziła najlepszą z obcji. Wielka jej pomoc przy wypełnianiu i kompletowaniu dokumentów. Była również obecna przy podpisaniu umowy w banku. Finalnie jest tak, że w porównaniu do znajomymych, którzy również zaciągnęli kredyt w prostszym stanie prawnym nieruchomości mam od nich lepsze warunki spłaty. Pani Paulina to naprawdę rzetelny, dbający o szczegóły doradca. Już po kilku minutach rozmowy wiesz, że masz do czynienia z profesjonalistką. Dodatkowo jest to niezwykle ciepła i miła osoba. Z czystym sumieniem polecam doradztwo pani Pauliny!

Grzegorz Ś. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina jest doskonałym fachowcem.Przeprowadziła mnie przez cały okres starań o kredyt na wymarzone mieszkano z rynku pierwotnego.Moja sprawa była bardzo trudna,zawiła oraz wymagała więcej starań i czasu. Kilka razy miałam już ochotę zrezygnować a Pani Paulina robiła wszystko by mi pomóc.W niektórych bankach już na początku odmawiano mi kredytu.Pani Paulina walczyła do końca,do chwili aż się udało,a trwało to naprawdę długo, aż ponad 9 miesięcy.Moja sprawa była naprawdę skomplikowana.Nie wszystkie dokumenty od dewelopera były do zaakceptowania przez bank, a Pani Paulina potrafiła z bankiem negocjować w taki sposób, że udało mi się nabyć mieszkanie jako jednej z pierwszych osób w naszym bloku.Muszę jeszcze powiedzieć, że Pani Paulina pomogła również mojemu Deweloperowi w załatwianiu niektórych formalności ,wszystko po to by mi się udało.Jeżeli potrzebne były jakiekolwiek dokumenty od Dewelopera to Pani Paulina bezpośrednio się z nim kontaktowała i wszystko błyskawicznie załatwiała.Mnie nic nie interesowało,nie musiałam załatwiać nic poza zaświadczeniami z pracy.Dodam jeszcze, ze w każdej chwili mogłam zadzwonić do Niej i pytać o wszystko, mimo że na bieżąco byłam informowana.Nie wyobrażam sobie starań o kredyt bez Pani Pauliny,nigdy by mi się to nie udało.Panią Paulinę z czystym sumieniem polecam każdemu, jest Cudotwórczynią od spraw beznadziejnych :-)

Kamila K. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina jest zdecydowanie doradcą, którego będę mógł polecić swoim znajomym. Cały proces zakupu mieszkania, łącznie z weryfikacą stanu prawnego nieruchomości, zawierania umowy ze sprzedającym i bankiem był pod czujnym nadzorem Pani Pauliny. Doskonale orientuje się w meandrach ofert banków dzieki czemu decyzję wyboru banku można podjąć w pełni świadomie.

Jakub Słomiński Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zanim spotkałem Panią Paulinę, w sprawie kredytu hipotecznego prowadziłem rozmowy z doradcami finansowymi banków oraz firm doradczych. Mimo wynegocjowanych w miarę dobrych warunków w jednym z banków, ze względu na mało rzetelne podejście do sprawy doradcy postanowiłem poszukać jeszcze jednej osoby, u której mógłbym porównać zaproponowane mi przez bank warunki. W internecie natrafiłem na Panią Paulinę. Od pierwszego spotkania Pani Paulina wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem w mojej sprawie. Pomimo zaproponowania mi podobnych warunków kredytowych w innym banku, Pani Paulina nie dała za wygraną i po paru dniach przedstawiła mi jeszcze korzystniejszą ofertę, którą udało się Jej wynegocjować. Pani Paulina przekonała mnie rzetelnym i profesjonalnym podejściem do tematu oraz ogromną życzliwością. Polecam !

Mateusz P. Wrocław Kredyt hipoteczny (MdM)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina jest bardzo kompetentnym doradcą, pomogła nam w wyborze najbardziej korzystnego dla nas kredytu hipotecznego. Rozwiała nasze wszelkie wątpliwości i obawy. Przy tym wszystkim była osobą bardzo rzetelną, dokładną i czuliśmy się przy niej bardzo komfortowo. Ani razu Pani Paulina nie dała nam odczuć, że zadajemy infantylne i banalne pytania, co wydaje nam się, że często się zdarzało :) Pozdrawiamy Pani Paulino i wszystkim polecamy gorąco doradztwo tego doradcy!

Anna i Tomasz Polecamy!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Potrzebowaliśmy kredytu na wykończenie domu.Szukaliśmy opinii o bankach na forach i w ten sposób trafiliśmy na Panią Paulinę.Postanowiliśmy skorzystać z Jej pomocy.Okazała się osobą kompetentną. Dzięki zaangażowaniu Pani Pauliny ,otrzymaliśmy kredyt na dobrych warunkach. Doradca godny polecenia. Danuta i Andrzej

Danuta Godny polecenia doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zanim trafiłam do Pani Pauliny, odwiedziłam kilka banków w poszukiwaniu kredytu dla siebie. Dość szybko zorientowałam się, że moja sytuacja jest dla banków nie typowa i sama mogę mieć trudności w zdobyciu kredytu na zakup nieruchomości. Pani Paulina znalazła rozwiązanie dla mojej sytuacji, pomogła przejść przez całą procedurę i doprowadziła sprawę do końca. Bardzo kompetentna i profesjonalna osoba, godna polecenia. Nawet w trudnych przypadkach, jeśli rozwiązanie jest, Pani Paulina na pewno je znajdzie.

Aga C. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Pauliny trafiliśmy z rekomendacji, która okazała się zupełnie uzasadniona. Dzięki jej znajomości standardów i procedur w bankach szybko doradziła nam, które z instytucji będą przychylnie weryfikować przez nas dochody uzyskiwane z tytułu umów o dzieło i zlecenia, a które od razu możemy sobie odpuścić. Złożyliśmy wnioski w trzech bankach z czego dwa wydały pozytywna decyzję kredytową na bardzo atrakcyjnych warunkach. Co ważne, doradziła nam również jak alokować środki własne, aby uzyskać jak najniższą marżę. Przez cały proces była dostępna, odpowiadała na wszystkie nasze pytania i rozwiewała wątpliwości. Co ważne, pamiętała również o terminach gromadzenia poszczególnych dokumentów i z wyprzedzeniem uprzedzała o konieczności ich zdobycia. To ważne, gdy banki wymagają dodatkowych poświadczeń uzyskiwanych przychodów. Warto również zwrócić uwagę na jej dobre relacje z koordynatorami w poszczególnych bankach. dzięki temu może szybko zweryfikować jak konkretne sytuacje wnioskujących zostaną ocenione przez analityków, co zaoszczędza mnóstwo czasu i formalności. Możemy polecić Panią Paulinę wszystkim, którzy chcą wziąć kredyt hipoteczny i mają inne niż umowa o pracę źródła dochodu

Wojtek Michalak Niestandardowe źródła dochodów przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rozczarowany podejściem do klienta pracowników znanej firmy doradczej, postanowiłem poszukać rekomendacji w internecie. Pozytywne opinie o Pani Paulinie okazały się prawdziwe. Jest osobą bardzo zaangażowaną w cały proces załatwiania kredytu, odpowiada cierpliwie na pytania, pomaga w kontaktach nie tylko z bankiem, ale również deweloperem. W krótkim czasie dostałem kredyt na korzystnych warunkach. Polecam, takie profesjonalne podejście do klienta jest niestety jeszcze w Polsce rzadkością.

Sławek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Właściwa osoba na właściwym stanowisku!!! - tak jednym zdaniem można określić Panią Paulinę. Razem z żoną staraliśmy się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Dzięki przedstawieniu przez Panią Paulinę, pełnej oferty banków w programie MdM wybór był prostszy, a już na pewno szybszy, gdyż nie musieliśmy chodzić po bankach. Ponadto dostarczanie wszelkich dokumentów do banku to ogrom czasu który trzeba poświęcić, co przy pełnym etacie często staje się niemożliwe do wykonania. Tylko dzięki Pani Paulinie w bardzo szybkim czasie udało nam się przebrnąć przez "kredyt mieszkaniowy" i w ciągu krótkiego okresu czasu wejść w własne mieszkanie, za co bardzo dziękujemy, a zarazem gorąco polecamy gdyż Pani Paulina była obecna zawsze tam gdzie mieliśmy wątpliwość.

Anna i Michał Bartniccy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina, jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu banku, wiedza oraz doświadczenie bezcenne. Wszystkie wnioski do sądu, notariusza otrzymywałem drogą mail'ową już wypełnione, wystarczyło pójść i złożyć co dla osoby pierwszy raz się z tym wszystkim stykającej pozwoliło zaoszczędzić dużo czasu i związanego z tym stresu. Na duży plus zasługuje nastawienie oraz zaangażowanie Pani Pauliny. Polecam Wszystkim, którzy szukają osoby godnej zaufania i kompetentnej.

Łukasz Zarzycki Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Paulinie udało się bez problemów załatwić wg nas najlepszy możliwy kredyt. Pani Paulina jest bardzo zaangażowaną osobą i podchodzi indiwidualnie do każdej sprawy. Jest zaznajomiona ze wszystkimi aktualnymi ofertami banków i potrafiła doradzić, która oferta kredytowa była najlepsza dla nas. Bardzo dobrze wyjaśnia wszystkie kruczki jakie banki stosują oraz jakie inne produkty są wymagane do kredytu. Bardzo polecamy korzystanie z usług Pani Pauliny.

Justyna i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Decydując się na zakup mieszkania wiedzieliśmy że musimy wziąć kredyt hipoteczny ale kompletnie nie wiedzieliśmy jakie formalności są z tym związane. Kontakt do Pani Pauliny otrzymaliśmy od znajomych i to był strzał w 10. Jest to osoba bardzo kompetentna i skrupulatna dzięki czemu prowadziła nas przez cały proces składania wniosku aż do podpisania umowy w bardzo szybki i przejrzysty sposób. Zawsze służyła nam radą i pomocą kiedy mieliśmy wątpliwości, pomogła wybrać najlepszą ofertę i dopilnowała każdego szczegółu. Jednym słowem fachowa współpraca i profesjonalne podejście. Z całą pewnością Pani Paulina to doradca godny polecenia.

Monika i Artur Profesjonalny doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Naprawdę polecam tego doradcę. Wiem co mówię dlatego, że sam pracuję w bankowości. Pełny profesjonalizm, duże możliwości i wytrwałość w walce z przeszkodami, których jest coraz więcej ze strony banków.

Michał Pietrzak kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina pomogła mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na mieszkanie. Mogę w 100 procentach powiedzieć, że jest osobą bardzo kompetentną. Zna tajniki procedur związanych z kredytami i potrafi to wykorzystać w sprawie swojego klienta. Tak było w moim przypadku. Praktycznie od samego początku współpracy wiedziałem co mam robić - nie błąkałem się od banku do banku. Pani Paulina wydrukowała wszystkie potrzebne zaświadczenia i świstki do wypełnienia, ja to zebrałem, później razem wypełniliśmy i skompletowaliśmy wnioski do banków. Później na chwilę zapomniałem o kredycie bo to p. Paulina załatwiała formalności. Po analizie dowiedziałem się o decyzji pozytywnej i mogłem odetchnąć z ulgą. Sprawa zakończyła się pozytywnie więc jestem bardzo zadowolony z współpracy. Polecam

Marcin Pikulski kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina jest to właściwą osobą na właściwym miejscu. Potwierdzam profesjonalizm pani Pauliny jako doradcy kredytowego. Pani Paulina jest osobą, która orientuje się w tematyce kredytów hipotecznych, jak również potrafi w sposób przystępny przedstawić wszelkie kwestie związane z zaciąganiem kredytu mieszkaniowego. Kupno mieszkania to spory stres i w moim przekonaniu wsparcie osoby znającej się na temacie jest bardzo ważne i pomocne. Gorąco polecam Panią Paulinę!!!

Natalia Bojke kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękujemy Pani Paulinie za pomoc w przejściu całej procedury kredytowej,za jej dokładność,rzetelność,cierpliwość oraz profesjonalizm. Dzięki jej pomocy udało się nam zaoszczędzić sporo czasu na załatwieniu wszelkich spraw związanych z kredytem.Pomogła rozwiązać pojawiające się w trakcie całej procedury problemy za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Serdecznie polecamy Panią Paulinę jako kompetentnego doradcę

Joanna i Sebastian kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
W dzisiejszych czasach, gdzie większość chce szybko załatwić kolejną sprawę i mieć Cię już za sobą, są na szczęście takie osoby jak Pani Paulina. Początkowo kiedy nie mieliśmy jeszcze 100% pewności do mieszkania rozeznawaliśmy się u innego doradcy i obsługa była bardzo ogólnikowa. Pani Paulina natomiast zawsze była gotowa i udzielała konkretnych odpowiedzi. Dla osób takich jak my, które nie mają styczności na co dzień z kredytami, pomoc takiego fachowca jakim jest Pani Paulina jest nieoceniona.Pani Paulina jest osobą sympatyczną i życzliwą. Jej profesjonalizm, zaangażowanie, dyspozycyjność a co za tym idzie także poświęcenie dają poczucie bardzo kompetentnego i indywidualnego podejścia do klienta - co jest bardzo miłe. Mimo różnych trudności zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc, dobrą radę. Bardzo cieszymy się, że skorzystaliśmy z usług Pani Pauliny i jesteśmy wdzięczni za jej starania w naszej sprawie. Myślę, że jeśli ktoś potrzebuje pomocy w załatwianiu tego typu spraw to powinien skorzystać z usług Pani Pauliny a na pewno się nie rozczaruje.

Anna i Karol Sala kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gdy zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania byliśmy w kropce. Żona w ciąży i żaden bank nie patrzył na nas przychylnym okiem. Wtedy właśnie Bardzo pomogła nam Pani Paulina Popławska, Która wykazała się ogromną wiedzą i determinacją aby pomóc nam w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Jej indywidualne podejście do klienta, rozumienie tematu i wielkie zaangażowanie doprowadziły do szczęśliwego zakończenia negocjacji z bankiem. Teraz z żoną cieszymy się z własnego M :P. Pani Paulina jest osobą rzetelną, sumienną i godną polecenia.

Ewa, Rafał Lechnio kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt z Doradcą otrzymałem z polecenia. Dzięki p. Paulinie otrzymałem kredyt bardzo szybko i sprawnie, teraz to ja będę polecał usługi takiego doradcy jakim jest p. Paulina. Szczerze polecam i dziękuję !!!

Sebastian Michalski Podziękowanie za współpracę

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina jest wyjątkowo skrupulatna. Bardzo zaangażowana w każda transakcje od początku do końca. Zanim zgłosiłam się do Pani Pauliny, sama zbadałam oferty odpowiednie dla siebie przy kredycie hipotecznym, ale Pani Paulina przedstawiła oraz wynegocjowała dla mnie o wiele lepsze oferty niż byłabym sama w stanie to zrobić. Dba o każdy szczegół transakcji, większość formalności załatwia samodzielnie, aby klient nie musiał się osobiście fatygować, tak aby zminimalizować formalności oraz stres. Czuwa nad każdym etapem współpracy. Dyspozycyjna, potrafi też dać komfort, że jest tym jedynym oraz najważniejszym choć zapewne prowadzi wielu klientów na raz, a to jest niezwykła umiejętność. Zdecydowanie polecam Panią Paulinę jako doradcę.

Milena Popko kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina to fantastyczna osoba i fantastyczny doradca. Doskonała organizacja pracy, duża cierpliwość i zrozumienie dla klienta. Po prostu osoba, która lubi swoją pracę, a przede wszystkim lubi ludzi, a to nieoceniona cecha w naszych czasach. Serdecznie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Jola Łask kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam w 100%. Jestem bardzo zadowolona. Mam wymarzone mieszkanie i tani kredyt. Czego więcej chcieć?

Katarzyna Kos kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina jest bardzo dobrym doradcą, posiada bieżące informacje na temat ofert kilkudziesięciu banków, jest konsekwentna, uczciwa i niezawodna. Z wielką precyzję i zaangażowaniem zajęła się uzyskaniem przez nas kredytu co zaoszczędziło nam dużo czasu i stresu. Ponadto jest osobą bardzo otwartą, komunikatywną i przesympatyczną. Bez wahania polecam wszystkim starającym się o kredyt.

Małgorzata Duchnik kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
dzięki p. Paulinie prawie w ogóle nie zauważyliśmy, że wnioskujemy o kredyt hipoteczny :) zero biegania, załatwiania, stania w kolejkach, czy odpowiadania na pytania o niezrozumiałej treści :) zastępowała nas w kontaktach z bankami, wspierała w rozmowach z developerem, dzięki jej pomocy wzięcie kredytu w ogóle nie kojarzy nam się z drogą przez mękę :) szybko, miło i solidnie :) polecamy!

Sylwia kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Poniewaz pracujemy za granica a chcelismy kupic mieszkanie w Polsce bardzo zalezalo nam na poszukaniu dobrego doradcy financowego, ktory bylby w stanie pomoc nam w uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej na odleglosc. Pani Paulina w pelni wywiazala sie z jej roli pomagajac nam na kazdym etapie rozmow z bankami I deweloperem.

Marcin i Joanna Sprawdzony doradca

Przydatność rekomendacji: 90 %
Chcielibyśmy polecić Panią Paulinę osobom, które chcą ubiegać się o kredyt hipoteczny. Spotkaliśmy Panią Paulinę na targach mieszkaniowych i od tego momentu mieliśmy swojego doradcę kredytowego. Pani Paulina pomogła nam w przejściu całej drogi kredytowej wykazując się dużą rzetelnością. Podchodzi do klientów z wielkim zaangażowaniem. Jesteśmy wdzięczni jej za poświęcony nam czas. Mamy wrażenie, że dla Pani Pauliny nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy trzeba było podpisać nagle jakiś dokument potrafiła przyjechać do nas, aby ten dokument podpisać. Wykazuje się dużą cierpliwością i uprzejmością. Dziękujemy serdecznie za okazaną pomoc, otrzymaliśmy kredyt na dogodnych warunkach i realizujemy swoje marzenie. Mamy nadzieję, że współpraca z Panią Pauliną będzie trwała a jej zaangażowanie w pracę przyczyni się do dalszych sukcesów zawodowych, ponieważ na to zasługuje.

Agnieszka i Mariusz Michalscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mieliśmy przyjemność korzystać z pomocy Pani Pauliny przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, dyspozycyjności i profezjonalizmowi Pani Pauliny udało się sfinalizować umowę w banku. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią Paulinę jako sprawdzonego i rzetelnego doradcę.

Małgorzata Karkowska, Michał Chruścicki Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym gorąco polecić wszystkim usługi Pani Pauliny Popławskiej, którą przyjemność poznać miałem na targach mieszkaniowych we Wrocławiu. Pani Paulina po krótkim spotkaniu zdecydowała się mi pomóc, przeprowadzić żmudny proces kredytowy. Uzyskałem nie tylko informacje. Zrozumiałem, że to ja świadomie podejmuję decyzję. Fakt, że chwilowo znajduję się za granicą nie stanowił dla Pani Pauliny problemu. Okazało się, że większość czynności mogliśmy zrealizować przez internet, pocztę oraz telefon. Sprawna współpraca pozwoliła nam szybko dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty do analizy wniosku. Co skutkowało wydaniem pozytywnej decyzji kredytowej. Na każdym etapie współpracy byłem informowany o kosztach i warunkach, których wynikiem stał się komplet dokumentów. Pani Paulina uczestniczyła oraz pilnowała wszystkich wynegocjowanych parametrów kredytowych, które zostały umieszczone w umowie. Co najważniejsze po udzieleniu kredytu wiem, że w dalszym ciągu mogę liczyć na Panią Paulinę, cieszyć się współpracą bazując na doświadczeniu oraz jej wiedzy.

Adam P. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 90 %
Miałem kilka kredytów w kilku bankach (w tym hipoteczny) i sumę rat, która dusiła mnie już na kilka dni po wypłacie. Byłem przekonany że nic z tym nie zrobię bo przecież kredyt to kredyt, a bank to bank... siedziałem więc bez słowa i "dusiłem się" regularnie miesiąc w miesiąc. na szczęście znajomy polecił mi ponad rok temu doradcę kredytowego. po długiej dyskusji ze znajomym i mojej, niemalże alergicznej, reakcji (przez atmosferę wysokich rat i czasów, w których słowo "kryzys" występuję w co drugim artykule) zdecydowałem się umówić na spotkanie. Doradcą okazała się właśnie (i na szczęście) Pani Paulina. Od tego momentu, chociaż jestem nieufny z natury, wszystko potoczyło się błyskawicznie - okazało się że mogę "skonsolidować" moje kredyty (jeszcze nie wiedziałem wtedy, co to znaczy) i przez to obniżyć ratę. Pani Paulina szybko też obaliła moje podejrzenia, że jest "człowiekiem jakiegoś banku" i pewnie będzie namawiać mnie do z góry wiadomego kredytu. Ofertę otrzymałem z 7 (siedmiu) banków podaną jak na tacy z łatwą możliwością porównania. Polegając natomiast na mojej wrodzonej nieufności oraz ówczesnym braku wiedzy na temat kredytów - czekałem na dodatkowe koszty jak na wyrok... Aktualnie fakt jest taki, że spłacam nowy kredyt od ponad roku i mam jedną ratę w sumie niższą o 20% od sumy poprzednich rat, nie wspominając już o niższych odsetkach! Pani Paulina - doradca zdecydowanie godny polecenia!!!

Szymon Kujat Kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalnie, błyskawicznie, miło i sympatycznie to cechy charakteryzujące współpracę z Panią Pauliną. Wszystkie sprawy załatwiane z tym doradcą to istna przyjemność! Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. Pozdrawiamy:-)

B.A. & M.A. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
W zeszłym roku z pomocą pani Pauliny udało mi się uzyskać kredyt mieszkaniowy. Byłem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Pauliną, gdyż dała się poznać jako bardzo sympatyczna i rzeczowa osoba, znająca się na swoim fachu i potrafiąca w obiektywny sposób przedstawić wszystkie za i przeciw oferty banków. Dlatego też, teraz gdy potrzebowałem pilnie pożyczki gotówkowej również zwróciłem się do Pani Pauliny po pomoc. Przedstawiła mi propozycję kilku banków i pomogła w formalnościach. Wszystko udało się bardzo szybko i sprawnie załatwić. Szczerze polecam takiego doradcę!

Daniel Matkowski pożyczka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam panią Paulinę Popławską wszystkim tym osobom, które chcą otrzymać kredyt mieszkaniowy, a nie mają czasu na bieganie po bankach i zastanawianie się czy akurat ten bank jest najlepszy. Pani Paulina pomogła mi we wszystkich formalnościach, w wypełnianiu dokumentów i tych wszystkich formularzy. Sprawnie przeszłam całą procedurę, od złożenia wniosku w banku do wypłaty kredytu. Pani Paulina była za mną w stałym kontakcie, a terminy spotkań dostosowywała do moich potrzeb. Pani Paulina jest kompetentną, ciepłą i cierpliwą osobą. Polecam wszystkim jej osobę

Justyna Pietrzak kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zanim trafiłam do Pani Pauliny, spotkałam się z innymi doradcami kredytowymi. Ale to właśnie Pani Paulina przekonała mnie do siebie przede wszystkim kompetencją oraz życzliwym i pomocnym podejściem do klienta. Przedstawia wszystkie składowe kredytu, łącznie z kosztami które trzeba ponieść przy zaciąganiu tego kredytu. Pani Paulina zajęła się moją sprawą bardzo profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem. Naprawdę polecam takiego doradcę!

Kamila Sawicka kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Paulinie udało nam się profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Mogliśmy liczyć na pomoc oraz fachową wiedzę. Zajęła się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego oraz przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem a nami. Polecam Panią Paulinę, która bardzo angażuje się w swoją pracę.

Joanna i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuje serdecznie że zajęła się Pani moim problemem przy załatwianiu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Jak najbardziej będę polecała Panią moim znajomym, ponieważ jest Pani osobą bardzo kompetentną, a przede wszystkim bardzo Pani zabiega by pomóc klientowi. Przedstawia Pani wszystkie kwestie związane z uzyskaniem kredytu obiektywnie, w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Przez Pani aktywną pracę zdobywa Pani zaufanie klienta. Jeszcze raz dziękuję serdecznie!

Krystyna Sapa- Masset kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do pani Pauliny trafiliśmy z polecenia znajomego. Szukaliśmy kredytu na zakup mieszkania i jego wykończenie, a nie za bardzo mieliśmy czas chodzić po bankach. Dlatego też zdecydowaliśmy się na doradcę. Pani Paulina to właściwa osoba na właściwym miejscu: znająca ofertę banków i potrafiąca ją w zrozumiały sposób przedstawić, zaangażowana w swoją pracę, a do tego bardzo sympatyczna osoba. Na pierwszym spotkaniu Pani Paulina przedstawiła nam oferty różnych banków łącznie z wszystkimi kosztami: prowizje, ubezpieczenia - było to dla nas bardzo ważne, bo od razu wiedzieliśmy jakie koszty musimy ponieść w bankach, które rozważaliśmy i ile tak naprawdę będzie nas ten kredyt kosztować. Okazało się, że najkorzystniejszą cenowo ofertę dla nas miał bank, którego w ogóle wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Od pierwszego spotkania do uruchomienia kredytu byliśmy w kontakcie z Panią Pauliną i mogliśmy liczyć na Jej pomoc. Dzięki Pani Paulinie mamy dzisiaj wymarzone mieszkanie i kredyt na bardzo dobrych warunkach. Szczerze polecamy takiego doradcę wszystkim ubiegającym się o kredyt hipoteczny!

Anna i Piotr Kamińscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowałam się na zakup mieszkania i potrzebowałam kredytu hipotecznego. Moja wiedza w kwestii kredytowej ograniczała się do tego, ze wiedziałam, ze coś takiego jest. Potrzebowałam przewodnika, bo sama byłam jak „dziecko we mgle”, a nie chciałam podejmować pochopnych decyzji. Chciałam dostać dobry kredyt, a nie jakikolwiek. Po rozmowie ze znajomymi otrzymałam kontakt do Pani Pauliny. Ona okazała się moim przewodnikiem. Przede wszystkim pomogła mi zrozumieć proces ubiegania się o kredyt. Rzetelnie przedstawiła oferty z kilku banków, tak, że ja mogłam sobie porównać ich składowe. Po porównaniu wiedziałam, która oferta jest dobra faktycznie, a która tylko pozornie. Pani Paulina pomogła mi w formalnościach, reprezentowała mnie w kontakcie z bankiem, zawsze odpowiadała na setki pytań, którymi ją zasypywałam. Uzyskałam decyzje kredytowe z kilku banków i wybrałam opcję najkorzystniejsza dla mnie. Proces ubiegania się o kredyt okazał się nie aż taki straszny - ale to dzięki Pani Paulinie.

Laura Janicka kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 88 %
Decydując się na kredyt hipoteczny nie sądziliśmy, że to tak wielkie wyzwanie. Jak to dobrze, że wybraliśmy się na Targi Mieszkaniowe, bo tam właśnie spotkaliśmy Panią Paulinę. Dzięki jej profesjonalizmowi zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów przy załatwianiu formalności kredytowych. Tak skomplikowane sprawy należy powierzać takim osobom jaką jest właśnie Pani Paulina. Profesjonalna, uśmiechnięta i zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Pani Paulina to prawdziwy doradca, którego obdarza się zaufaniem, przekazuje cały ogrom pracy związany z uzyskaniem kredytu, a po zakończonym procesie dziękuje się sobie, że zdecydowano się na skorzystanie z Jej doradztwa. Jednym słowem doradca godny polecenia!

Małgorzata, Andrzej Węcławiak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 86 %
Pani Paulina bardzo pomogła mi w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Sprawa w moim przypadku była dość skomplikowana i obawiałam się że już nie uzyskam kredytu. Na szczęście znajoma poleciła mi Panią Paulinę. Na spotkaniu wszystko spokojnie wyjaśniła, łącznie z kosztami oraz powiedziała jak będzie wyglądał cały proces. Dzięki pomocy Pani Pauliny udało mi się uzyskać kredyt w krótkim czasie i to na bardzo dobrych warunkach! W dodatku, czułam się bezpiecznie w całej transakcji, bo zawsze mogłam się skontaktować z doradcą i uzyskać odpowiedź na pojawiające się pytania. Także jeszcze raz dziękuję Pani Paulino za pomoc i na pewno polecę Panią wśród swoich znajomych!

Agata Nowak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Paulinie w sposób szybki, bezproblemowy i profesjonalny udało mi się wziąć kredyt. Pani Paulina jest osobą mocno zaangażowaną w swoją pracę, w sposób skuteczny dąży do celu, służy pomocą w każdym nawet najbardziej skomplikowanym temacie o każdej porze. Dzięki jej wysokim kompetencjom oraz znajomości tematu uzyskany kredyt jest dla mniej jak najbardziej korzystny. Polecam w 100%

Anna W. Wrocław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina doradzała nam w wyborze kredytu na mieszkanie. Jest osobą rzeczową, konkretną, można zawsze na nią liczyć. Pani Paulina pomogła nam przy wszystkich sprawach związanych z kredytem. Polecamy!

Dawid i Natalia Kredyt miekszaniowy

Przydatność rekomendacji: 92 %
Pani Paulina bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła mnie przez cały proces ubiegania się o kredyt mieszkaniowy. Od momentu pomysłu na zakup mieszkania do wypłaty środkow przez bank. Dokładnie tłumaczyla każdy krok, przedstawiła opcje kredytowe z wielu banków, szczegółowo omawiając każdą z nich. Doradzala, ale co ważne - nie narzucała swojego zdania. Jeżeli chodzi o formalności, pani Paulina zajęła sie kontaktami z deweloperem, notariuszem, bankiem (włącznie z asystą podczas podpisywania umów). Pani Paulina jest osobą kompetentną, komunikatywna, elastyczną i tym samym w pełni godną polecenia.

Ewelina, Wrocław Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy Pani Pauliny udało się nam, szybko i profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytowania inwestycji, na satysfakcjonujących nas warunkach. W czasie tym, mogliśmy liczyć na skuteczną pomoc oraz fachową wiedzę, a także skrócenie niezbędnych formalności do minimum. Od samego początku, zajmowała się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem, a deweloperem. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach, oraz skorzystać z rad kompetentnego i sprawdzonego doradcy.

Anna i Zbigniew Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 89 %
Pani Paulina pomogła mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie, które kupowałam od dewelopera. Przede wszystkim wytłumaczyła mi cały proces kredytowy. Następnie zaproponowała mi ofertę, która faktycznie była dla mnie najlepsza. Dzięki jej pomocy proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i szybko. Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani Pauliny. Polecam!

Joanna Kołacz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 92 %
Pani Paulina pomogła nam uzyskać w bardzo krótkim czasie kredyt na zadowalających warunkach mimo kilku dość istotnych przeszkód. Zajmowała się wszystkimi sprawami i komunikowała dewelopera i banki, dzięki czemu nasz udział w uzyskiwaniu kredytu ograniczył się do zapoznania z przygotowanymi tabelami, podpisania dokumentów i zatwierdzania decyzji. Zaoszczędziliśmy dzięki temu dużo czasu, a cały proces kupna mieszkania minął szybko i bez problemów.

Hubert Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Paulina jest osobą kompetentną, rzeczową i jednocześnie bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Polecam kontakt wszystkim planującym kredyty hipoteczny.

Mikołaj Drozd Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %