Paweł Trochonowicz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 792583593 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Serdecznie polecamy Pana Pawła każdej osobie, która potrzebuje dodatkowych środków na zakup mieszkania. Pan Paweł posiada ogromną wiedzę merytoryczną na temat procesu kredytowego i dzielnie wspierał nas od samego początku do końca. Cierpliwość i uprzejmość to mocne strony Pana Pawła, nasze zadowolenie było dla niego najważniejsze. Jeszcze raz z całą przyjemnością polecamy Pana Pawła jako doradcę.

Mateusz i Kasia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kiedy pierwszy raz zglosilismy się do Pana Pawła mieliśmy zamiar kupić dom w okolicach Warszawy . Jednak po kilku miesiącach zmieniliśmy zdanie i zdecydowaliśmy się na dom dużo tańszy, w innej części Polski. Pan Paweł podążał za naszymi marzeniami, konsekwentnie i skrupulatnie analizował nasza sytuację żeby dopasować do nas odpowiednią ofertę. Po drodze mieliśmy jeszcze kilka problemów ale Pan Paweł był przy nas, miałam poczucie, że walczy wręcz o to żebyśmy dostali do o czym marzymy , no i stało się teraz mieszkamy w swoim wymarzonym domu ! 😊 Panie Pawle jeszcze raz serdeczne dzięki !! 😊😊

Marta i Przemek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kiedy zaczęliśmy myśleć o wzięciu kredytu hipotecznego, mieliśmy bardzo dużo wątpliwości, niewiadomych, przestróg 'od uprzejmych znajomych' i błędnych (jak się potem okazało) przekonań. Potrzebowaliśmy wsparcia kogoś, kto zna się na temacie do cna. I Pan Paweł taką osobą właśnie jest. To ekspert o niezwykle szerokiej wiedzy i oddanym sprawie podejściu! Sprawdził dokładnie nasze możliwości, znał chyba wszystkie oferty banków na wskroś i umiał precyzyjnie trafić w połączenie naszych oczekiwań ale i możliwości. Zadał kilka niespodziewanych pytań, które pomogły bez problemu przebrnąć przez cały proces. A dodatkowo, był niezwykle cierpliwy w udzielaniu nam odpowiedzi, również chętnie umawiając się z nami na spotkania. Naprawdę szczerze i uczciwie polecamy Pana Pawła do współpracy. Cały nasz proces wnioskowania przebiegł niezwykle spokojnie, w poczuciu bezpieczeństwa i został zwieńczony (zaskakująco szybko!) pozytywnym wynikiem. POLECAMY!

A&B Anteccy Najlepsza pomoc w kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panem Pawłem. Pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na wymarzone mieszkanie w początkowym okresie pandemii , w czasie spowodowanej nią kwarantanny kiedy myśleliśmy już, że zakup własnego mieszkania będziemy musieli odłożyć na 2021 r. Dzięki poradom pana Pawła oraz z jego pomocą udało się jednak zgromadzić potrzebne dokumenty i dosłownie w ostatniej chwili złożyć wniosek do banku. Z tego względu polecam usługi pana Pawła, który potrafi pomóc nawet w ekstremalnych warunkach.

Katarzyna Stolarkiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Paweł jest osobą komunikatywną i zaangażowaną w sprawę klientów, a dodatkowo cechuje go wysoka kultura osobista. Biorąc pod uwagę naszą sprawę - tj. kredyt hipoteczny, który zaciągany był w trudnym dla wszystkich okresie pandemii, możemy szczerze polecić Pana Pawła. Sprawa zakończyła się pozytywnie, a ze współpracy jesteśmy zadowoleni. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach prowadzić ten proces sam, nie ma czasu lub doświadczenia to warto skorzystać z usług dobrego eksperta.

Marcin i Sylwia Godny polecenia ekspert ds. kredytów

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam Pana Pawła jako doradce kredytowego. Wszystkie zagadnienia kredytowe były wyjaśniane w bardzo prosty i jasny sposób.

Rafał Ćwiek Polecam :)

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Paweł załatwił wszystko ekspresowo z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi. Rzetelny i znający się na swojej pracy

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dobry rzetelny i godny do polecenia. Pan Paweł rzetelnie pomaga w doborze kredytu jak i wyjaśnieniu wszystkich zawiłości (co z opinii innych ludzi nie jest tak oczywiste wśród innych doradców)

Patryk Celiński kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam Pana Pawła jako doradcę. Trafiłem do niego z polecenia i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pan Paweł z łatwością wytłumaczył mi sposób działania kredytu hipotecznego. W zrozumiały sposób wyjaśnił wszystkie możliwe konsekwencje pożyczki bankowej i z pełnym zaangażowaniem, cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Myślę, ze bez pomocy Pana Pawła miesiącami siedziałbym w papierach próbując samemu wybrać ofertę, załatwić potrzebne dokumenty i nadal nie miałbym pewności czy wszystko jest ok. A tak, wszystko odbyło się błyskawicznie, otrzymałem najkorzystniejszą ofertę i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. A wszystko to nie płacąc nawet złotówki. Zdecydowanie polecam każdemu.

Piotr L Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam p.Pawła jako doradcę. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć wszystkie kwestie związane kredytem i bez problemu tłumaczy zagadnienia, które są niezrozumiałe dla osób, które w ogóle nie są wtajemniczone w kwestie kredytowe. Stara się pomóc przy wyborze najkorzystniejszej opcji nie tylko biorąc pod uwagę to, co jest "tu i teraz", ale także odnosząc się do przyszłości. Kredyt załatwiony sprawie i szybko.

Ewa i Przemek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Pawła trafiliśmy z polecenia znajomych i był to najlepszy wybór. Pan Paweł poświęcił nam naprawdę dużo czasu na wprowadzenie w temat kredytów i wszelkich dodatkowych spraw z tym związanych, cierpliwie tłumaczył każde zagadnienie i odpowiadał na wszystkie pytania, dzięki czemu porównywanie ofert kredytowych było dla nas zrozumiałe i mogliśmy w pełni zrozumieć wszystkie zawiłe kwestie. Ogromna wiedza, duże doświadczenie i zaangażowanie Pana Pawła wzbudzają zaufanie i pomagają podjąć najlepszą decyzję. Kontakt był bezproblemowy, spotkania przebiegały w miłej atmosferze. Dzięki pomocy Pana Pawła bez problemu uzyskaliśmy kredyt a dopełnianie formalności było klarowne i bezstresowe. Polecamy w 100%!

Ewelina i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Pana Pawła w 100%. Jako doradca kredytowy wykazał się niezwykłym profesjonalizmem, znajomością całego procesu przebrnięcia przez ,,gąszcz,, przepisów i dokumentów bankowych. Od początku do końca był w ciągłym kontakcie z nami, skrupulatnie i cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości, jednocześnie nie odczuliśmy żadnej presji,czy nacisku na podjęcie jakichkolwiek decyzji związanych z kredytem. Odczuliśmy za to, że klient jest dla niego bardzo ważny i ze stawia na jakość świadczonych przez siebie usług. Będziemy polecać Pana Pawła naszym znajomym i bliskim !

Beata i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Pana Pawła jako doradce kredytowego. Gdyby nie Pan Paweł na pewno sam bym sobie z tym nie poradził. Wszystkie zagadnienia kredytowe były wyjaśniane w bardzo prosty i jasny sposób. Gdy miałem tylko jakie kolwiek pytania mogłem dzwonić, pisać o każdej porze zawsze mnie wysłuchał wytłumaczył wszystko doradzil, pilnował wszystkich terminów przez to ja mogłem spać spokojnie. Każdemu przy wyborze doradcy będę z czystym sercem polecał Pawła Trochonowicza :)

Daniel K Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Decyzję o nawiązaniu kontaktu z Panem Pawłem podjąłem kierując się pozytywnymi opiniami na tym profilu, mam więc przyjemność potwierdzić wszystkie rekomendacje i dopisać własną. Przed podjęciem współpracy miałem okazję porozmawiać z przedstawicielami dwóch innych, "dużych" firm zajmujących się pośrednictwem, bardzo szybko stracili oni jednak moje zaufanie. Pan Paweł jako ekspert już na wczesnym etapie rozmów zdecydowanie zdystansował jakością pracy swoich poprzedników, co było szczególnie ważne, ze względu na naszą dość złożoną i mało atracyjną dla banków strukturę zarobków. Na każdym etapie starań o kredyt, a także już po podpisaniu (dobrej) umowy, Pan Paweł udzielał wyczerpujących wyjaśnień, proponował skuteczne rozwiązania i aktywnie negocjował jak najlepsze warunki, elastycznie dopasowując się do naszych potrzeb. Bardzo wysoko oceniam fakt pozostawania z nami w ciągłym kontakcie, dzięki czemu byłem dobrze zorientowany w aktualnej sytuacji (jak wspomniałem, nasza sprawa była dość trudna). Chciałbym także podkreślić, że przez cały okres współpracy miałem przeświadczenie, że jednym z głównych wyznaczników działań Pana Pawła było dobro klienta i podpisanie przez nas jak najkorzystniejszej umowy kredytowej. Szczerze polecam współpracę z Panem Pawłem Trochonowiczem, jako osobą godną zaufania, a także profesjonalistą o szerokiej wiedzy i kompetencjach .

Maciej Małkowski Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Nad kredytem zastanawiałam się dosyć długo...przerażały mnie zawiłości bankowe i zupełnie obca mi wówczas tematyka kredytów hipotecznych. W końcu jednak podjęłam decyzję! W związku z tym, że jestem totalną ignorantką w kwestiach finansowych oraz osobą nieufną i ostrożną chciałam aby pomocy przy tych wszystkich formalnościach kredytowych udzieliła mi osoba z wiedzą absolutną oraz osoba zaufana :). Pana Pawła wybrałam nieprzypadkowo, pomagał moim 2 braciom przy zakupie mieszkań. Co prawda sytuacja finansowa moich braci znacząco odbiega od mojej i dlatego początkowo dosyć sceptycznie podchodziłam do całej sprawy.... Pan Paweł okazał się osobą godną polecenia, „bezboleśnie” przeprowadził mnie przez kolejne etapy całej procedury, cierpliwie wyjaśniał, tłumaczył, zwracał uwagę na rzeczy o których w życiu bym nawet nie pomyślała. Zaangażowanie i serce jakie Pan Paweł wkłada w to co robi powoduje, że ma się wrażenie że proceduje w swoim imieniu a nie osoby ubiegającej się o kredyt. Żadne pytanie, żadna wątpliwość nie pozostaje bez odpowiedzi. Zawsze można liczyć na szybki kontakt, zarówno telefoniczny jak i emailowy. Jestem pełna uznania i szacunku dla wiedzy, którą Pan Paweł ma, a zarazem pozytywnie zaskoczona otwartością, szczerością i życzliwością jaką Pan Paweł otacza osoby z którymi współpracuje. Jeżeli bym miała drugi raz wybierać, bez wahania skorzystałabym z pomocy Pana Pawła. Polecam!

Anna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zanim trafiłem do Pana Pawła Trochonowicza , odbyłem co najmniej kilka rozmów z tak zwanymi "doradcami kredytowymi". Niestety żadna z ofert nie spełniła moich oczekiwań. Owi "specjaliści" najchętniej wciskali mi oferty, z których wyciągali najwyższe prowizje a nie te, które były najkorzystniejsze dla mnie. Pan Paweł niczym świetny przewodnik bezpiecznie przeprowadził mnie przez gąszcz urzędowych znaków zapytania omijając ukryte w "atrakcyjnych ofertach" koszty, oraz pomógł mi wybrać opcję niemal szytą na miarę. Pan Paweł Trochonowicz to bardzo miły, uśmiechnięty, niezwykle skrupulatny i godny zaufania człowiek. Gorąco polecam pomoc Pana Pawła zarówno jeśli mają Państwo problem z uzyskaniem kredytu (np. z racji wykonywanego zawodu) jak i z dobraniem najodpowiedniejszej dla siebie oferty.

Antek Smykiewicz Gorąco polecam !!!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Pana Pawła, człowiek który zna się na rzeczy jak mało kto. Dzięki Panu Pawłowi dostanie kredytu przebiegło praktycznie niezauważalnie , szybko i bez żadnych przeszkód . Oby tylko spłata tez tak przebiegła :) Śmiało mogę polecić Pana Pawła!!!

Patryk Szczerze polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Paweł to profesjonalista przez duże "P". Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu uzyskaliśmy kredyt hipoteczny MdM w sytuacji określanej przez innych doradców jako beznadziejna. Żaden z nich nie podjął się tego wyzwania. Również samodzielna próba uzyskania kredytu zakończyła się porażką. Kontakt z Panem Pawłem okazał się strzałem w 10-tkę. Pomoc Pana Pawła obejmowała proces od sporządzenia umowy przedwstępnej do podpisania umowy kredytowej. Zawsze dostępny (telefonicznie bądź e-mailowo), cierpliwie i wyczerpująco rozwiewał wątpliwości. Punktualny, dyspozycyjny i zaangażowany a przede wszystkim skuteczny. Doradca, który nie obawia się tzw. trudnych kredytów. Świetny fachowiec z poczuciem humoru, sympatyczny człowiek. Szczerze polecamy. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Adam i Ewelina kredyt hipoteczny MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Pawła trafiliśmy poprzez portal. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Pawła wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny. Pan Paweł z zaangażowaniem dba o sprawy klientów. W sposób jasny jest w stanie wyjaśnić zasady zaciągnięcia kredytu, co umożliwia świadome podjęcie decyzji przez klienta. Od początku do końca pełne zaangażowanie, bardzo dokładnie wytłumaczył co składa się na każdą z ofert kredytu, pomógł wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta poprzez stały kontakt telefoniczny i mailowy. Pan Paweł to rzetelny, kompetentny i zaangażowany doradca. Zdecydowanie można zaufać. Gorąco polecamy!

Ewa i Jarek Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
PROFESJONALIZM, PROFESJONALIZM, PROFESJONALIZM plus DOŚWIADCZENIE i co jeszcze bardzo ważne: szczere, życiowe, cierpliwe i życzliwe podejście do klienta i jego problemu - to jest charakterystyka Pana Pawła w pigułce. SZCZERZE POLECAM

Tomasz z Gdańska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panem Pawłem skontaktowaliśmy się czytając wcześniej opinie innych osób na przedmiotowym portalu. To dnia dzisiejszego podjętej decyzji nie żałujemy i cieszymy się już z nowego domu. Na pierwszym spotkani otrzymaliśmy bardzo dokładną informację na temat zasada na jakich oparte są kredyty tj. marże, prowizje, ubezpieczenia, raty malejące rosnące oraz konsekwencjami finansowymi związanymi ze powyższymi zmiennymi. Po wyborze odpowiedniej dla nas oferty Pan Paweł przeprowadził nas przez cały dość żmudny i trudny proces złożenia odpowiednich dokumentów. Dzięki działaniom Pana Pawła otrzymaliśmy kredyt na korzystnych warunków mimo kłopotów dotyczących rodzaju gruntów na którym powstał dom ( efekt wprowadzenia rozporządzenia dotyczącego sprzedaży gruntów rolnych). Mając na uwadze powyższe z pełną świadomością polecamy Pana Pawła, jako profesjonalistę którego celem nie jest zaoferowanie Klientowi pierwszego lepszego kredytu, ale znalezienie opcji najbardziej korzystnej dla sytuacji Klienta.

Artur i Agnieszka Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Pawła polecamy szczególnie tym osobom dla których kwestie kredytów i bankowości nie są chlebem powszednim. Pan Paweł otoczył nas fachową opieką, zawsze mogliśmy liczyć na jego radę i wyjaśnienie niezrozumiałych czy wątpliwych dla nas kwestii. Cierpliwie, rzetelnie i co najważniejsze w przystępny sposób tłumaczył nam wszystko. Do naszej sprawy podszedł z zaangażowaniem i mimo, że ze względu na nasze ogromne obawy sprawa trochę trwała Pan Paweł nie dawał za wygraną, zawsze pilnował wszystkich terminów i pomógł nam przebrnąć przez wszystkie formalności.

Magda i Mirek Polecamy

Przydatność rekomendacji: 71 %
już po raz kolejny Pan Paweł okazał się fachowcem. Organizacja kredytu przebiegła, szybko, sprawnie, bez żadnych problemów a co najważniejsze na najlepszych możliwych warunkach. ZDECYDOWANIE POLECAM

KR Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Na tel dzisiejszej konkurencji między firmami pośredniczącymi w pomocy przy wyborze najlepszej oferty kredytowej z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować Pawła jak niezwykle rzetelnego, kompetentnego i zaangażowanego doradcę. Przed wszystkim ujął nas swoją szczerością, zaangażowaniem w naszą sprawę i profesjonalizmem. Posiada też bogate doświadczenie zawodowe, co widać już podczas pierwszego spotkania. Jeśli nie mają Państwo czasu na indywidualne wyszukiwanie ofert kredytów hipotecznych, lub nie znają się Państwo zupełnie na bankowości, najlepszym sposobem jest powierzenie tego właściwemu i uczciwemu doradcy, a takim bez wątpienia jest Paweł Trochonowicz. Polecamy w 100 % !!! . Kasia i Tomek.

Tomek i Kasia Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam Pana Pawła. Świetnie doradził, wszystko dokładnie wyjaśnił i wypełnił całą papierologię za mnie (jestem totalny laik w tej dziedzinie). Pomógł też w negocjacjach z deweloperem i już niedługo będę cieszyć się z nowego mieszkania :) Jak ktoś, tak jak ja, nie wie od czego zacząć to polecam swoje kroki skierować do Pana Pawła.

Katarzyna Lenart Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzien dobry, roznych Doradców Finansowych miałam i niestety nie wspominam ich dobrze, ale Pan Paweł okazał się profesjonalistą. Zawsze dostepny, zawsze pomocny i przede wszystkim czlowiek, ktory tlumaczy i prowadzi sprawę od początku do końca. Procz pomocy znaleIenia kredytu na najbardziej korzystnych warunkach, Pan Pawel pomagał mi w wielu kwestiach i rozmowach z deweloperem. Swietnie wychwycił punkty niekorzystne dla mnie w umowie z deweloperem, tym sposobem zapisy w umowie zostaly zmienione na takie, ktore byly dla mnie bardziej korzystne lub w ogole wykreslone. Umowy kredytowe na mieszkanie to jest bardzo ważna sprawa i wazne jest zeby zrozumiec umowe punkt po punkcie i miec poczucie, ze wybralo sie to najkorzystniejszą z posrod dostepnych na rynku. Pan Pawel po podpisaniu umowy rowniez jest caly czas dostepny dla klientow, co wczesniej nigdy mi sie nie zdarzylo. Profesjonalista w pracy, bardzo fajny człowiek, szczerze polecam.

Dominika Kolasa Profesjonalista w kazdym calu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy p. Pawła jako świetnego doradcę kredytowego. Nasza sytuacja na pierwszy rzut oka była prosta i wydawałoby się, że jedyną kwestią jest wybranie najlepszej oferty banku. Co się później okazało, po złożeniu dokumentów pojawiły się różne dziwne problemy, na jaw wyszły sprawy o których my nie wiedzieliśmy, ale dzięki p. Pawłowi wszystko szybko się wyjaśniło praktycznie bez naszego udziału i nerwów. Pan Paweł naprawdę CHCE aby każdy z jego klientów otrzymał jak najlepszą ofertę, a nie pierwszą z brzegu - i to jest dużym plusem. Ponadto kontakt jest bez zarzutów (odbieranie telefonów, odpowiadanie na @, ustalenie dogodnego dla obu stron terminu i godziny spotkania) a przy tym bardzo miła atmosfera. Cała procedura dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu odbyła się szybko i sprawnie - dwa spotkania i później już tylko podpisanie umowy w banku. Z pełną odpowiedzialnością polecamy i będziemy polecać Pana Pawła jako profesjonalnego doradcę kredytowego.!!!! Pozdrawiamy i dziękujemy :):)

Sandra i Piotr kredyt hipoteczny na dom - najlepszy doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
witam, współpraca z Panem Pawłem układała nam się wzorowo, przeszła zdecydowanie nasze oczekiwania, in plus oczywiście. Na początek byliśmy trochę przerażenie wzięciem kredytu, ale potem okazało się, że wszystko jest dla ludzi:) To co warto zauważyć we współpracy z Panem Pawłem to to, że kredyt dostaliśmy dwa miesiące temu a On nadal odpowiada na nasze pytania związane ze wspólnotą mieszkaniową i tym podobnymi sprawami. Wiedza Pana Pawła ale i szybkość jego działania naprawdę pomagają człowiekowi przez to wszystko przejść ze spokojem. pozdrawiamy wszystkich i życzymy udanej współpracy z Panem Pawłem Aneta i Jarek z Otwocka

Jarosław i Aneta Otwock kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
O Panie Pawle mogę mówić tylko w samych superlatywach - bardzo rzetelny, sumienny, jak również bardzo życzliwy. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Przeprowadził mnie przez całą, kompletnie mi nieznaną drogę po wyborze mieszkania – od pierwszego lekko panicznego pytania „I co ja mam dalej robić…?” do podpisania satysfakcjonującej umowy o kredyt hipoteczny. Zaangażowany w 100%, zawsze dostępny pod telefonem i mailem cierpliwie odpowiadał na setki moich pytań, jasno tłumaczył aspekty prawne, finansowe i kredytowe, skutecznie doradzał w kwestiach negocjacji z deweloperem oraz weryfikował i opiniował dokumenty przez nich przesyłane. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Pawła, jestem mu ogromnie wdzięczna za profesjonalną pomoc i ludzkie podejście. Dzięki jego „opiece” zawiła i długa droga kupna pierwszego mieszkania wcale nie była taka zła :)

Beata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z panem Pawłem. Do zlecenia podszedł bardzo szybko i profesjonalnie przygotował wszystkie dane. Zmienialiśmy bank, obslugujacy nasz kredyt hipoteczny. W ciągu dwóch spotkań informacje dotyczące najlepszych ofert kredytowych i formalności, przez które będzie trzeba przejść, zostały przedstawione przez pana Pawła zrozumiale i wyczerpująco. Do końca pozostawał z nami w kontakcie. Wysoka kultura osobista dopełniała współpracę.

Wioletta i Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Geniusz – chyba tak jednym słowem możemy określić P.Pawła. Jest to doradca, który wie wszystko :] ma wiedzę nie tylko w dziedzinach finansowych, ale też prawnych. Nie wiem jak P.Pawel to robi, ale odnosi się wrażenie, ze poświęca 100% swojego czasu dla danego klienta, a że klientów i pracy ma sporo, to tym bardziej słowa uznania się tutaj należą. Wszystko, co do tej pory pojawiło się w rekomendacjach możemy tylko potwierdzić. P. Paweł jest profesjonalistą w każdym calu, jest bardzo życzliwy, dokładny, rzetelny i sumienny. Prawdą jest też to, że odpisuje na maile, sms-y, oddzwania , co w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie oczywiste. Już po kilku zdaniach rozmowy wiedział dokąd trzeba skladać dokumenty, żeby w naszej konkretnej sytuacji dało się uzyskać kredyt - dla nas osobiście był to kredyt nie do uzyskania. Co i ciekawe i ważne pomimo pozytywnej decyzji kredytowej nie był zadowolony z warunków i znalazł nam inny bank z ofertą dużo dla nas korzystniejszą. Jest jeszcze jeden drobiazg, dla nas dużo mówiący o człowieku: pamięta o drobiazgach, takich niuansach, które mu się mówi, nie tylko związanych z przedmiotem kredytowania. Świadczy to po prostu o tym, ze słucha tego, co się do niego mówi. DZIĘKUJEMY Panie Pawle po raz kolejny. My dzięki Panu Świeta 2016 spędzimy już u siebie i to wszystko po zaledwie 2 spotkaniach. :] PS. W grudniu bierzemy się za drugie zadanie :] H&M

H&M kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo się cieszymy, że starając się o kredyt hipoteczny trafiliśmy do Pana Pawła Trochonowicza. Dzięki jego pomocy - szerokiej wiedzy i cierpliwości mieliśmy poczucie, że świadomie podjęliśmy decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięliśmy. Pan Paweł dając nam kilka propozycji banków pokierował nas i pomógł wybrać ofertę najlepszą nie tylko na teraz ale na cały okres spłaty. Ze względu na łatwość komunikacji z Panem Pawłem nie musieliśmy się o nic martwić, że coś przeoczymy. Doświadczenie Pana Pawła pozwoliło nam także "bezboleśnie" przeżyć wszystkie związane z kredytem formalności. I wreszcie - co szczególnie cenne - Pan Paweł jest nie stronniczy i koncentruje się na potrzebach i sytuacji klienta. Pełen profesjonalizm! Jeśli pojawi się kiedyś pomysł z zakupem kolejnej nieruchomości wiemy, że możemy liczyć na Pana Pawła i na pewno się do niego zwrócimy :) Dziękujmy i bardzo polecamy!

Wioletta i Grzegorz Rytelewscy Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam Pana Pawła jako doradce kredytowego. Gdyby nie Pan Paweł na pewno sam bym sobie z tym nie poradził. Wszystkie zagadnienia kredytowe były wyjaśniane w bardzo prosty i jasny sposób. Każdemu zastanawiającemu się przy wyborze doradcy będę z czystym sercem polecał Pawła Trochonowicza :)

Karol W Szczera rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zakup nieruchomości to jedna z ważniejszych decyzji jakie podejmujemy w życiu. Po wybraniu tej jedynej, najwłaściwszej lokalizacji i odnalezienie w niej wymarzonego M1, stanęliśmy przed wyzwaniem odnalezienia się w gąszczu produktów finansowych, które pomogą nam spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. W tym miejscu nieoceniona okazała się pomoc Pana Pawła Trochonowicza, który pomógł przeanalizować nasze możliwości finansowe, następnie zestawił je z aktualnymi ofertami na rynku i wybrał tę najkorzystniejszą, z którą udało nam się sfinalizować proces zakupu mieszkania. Nieoceniona jest duża elastyczność pana Pawła w kwestii obsługi klienta - znajdował zawsze czas o dogodnej dla nas porze, kontaktował się w późniejszym terminie jeśli akurat nie mógł z nami rozmawiać ale zawsze otrzymywaliśmy pełną i rzetelną informację na temat interesujących nas kwestii. Pan Paweł Trochonowicz posiada szeroką wiedzę z zakresu rynku finansowego, jest doskonałym analitykiem i jednocześnie kontaktowym człowiekiem, który potrafi zadbać o każdy aspekt przygotowania i realizacji transakcji nabycia produktu finansowego. Pan Trochonowicz to doskonały specjalista, który jest w pełni zaangażowany w swoją pracę i żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi. Polecamy wszystkim osobom szukającym profesjonalnego wsparcia na rynku finansowym.

Jolanta i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecamy Pana Pawła dla osób zmagających się z finansowaniem nabycia nieruchomości, bądź kredytem gotówkowym. Właściwa osoba na właściwym miejscu, znajomość procedur kredytowych, pełen profesjonalizm, zawsze gotowy do pomocy, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Praca wykonana przez Pana Pawła w naszym przypadku może być wzorem Doradcy Finansowego przez duże D. Z pewnością skorzystamy z dalszej pomocy w przyszłości. Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy - biuro Pana Pawła Trochonowicza to właściwy adres. Podsumowując - profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa - jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Emilka i Mariusz Prosesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam Pana Pawla Trochonowicza jako doradce kredytowego. Pelen profesjonalizm, zaangazowanie i wiedza spowodowaly ze juz po pierwszym spotkaniu z Panem Pawlem czulam sie calkowicie komfortowo. Analiza mozliwosci kredytowej, doboru bankow, opcji zostala przygotowana indywidualnie do mojej sytuacji i mozliwosci. Pan Pawel przeanalizowal wszystkie dokumenty, zwracal uwage na istotne rzeczy, ktore sa brakujace i powinny byc dopisane w akcie notarialnym. Dzwonil i informowal o wszystkich istotnych krokach ktore sie dzieja. Odpowiadal cierpliwie na wszystkie szczegolowe i wnikliwe pytania laika. Wspolpraca byla czysta przyjemnoscia i przy najblizszej mozliwej okazji, na pewno powroce do wspolpracy z Panem Pawlem. Jeszcze raz polecam!:) a Panu Pawlowi zycze jak najwiecej sukcesow:)

Magda Dydecka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Paweł Trochonowicz jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą w swojej dziedzinie. Potrafi bardzo dobrze zrozumieć potrzeby klienta, rzetelnie i fachowo doradzić. Jego wielkim atutem jest każdorazowe zaangażowanie w przedmiot sprawy. Na każdym etapie załatwiania kredytu, nie mieliśmy żadnych problemów z kontaktem, czy też ustaleniem czasu i miejsca spotkania. Pan Paweł jest osobą słowną i bardzo dokładną. Dołożył wszelkich starań, aby kredyt o który się staraliśmy, był dla nas najbardziej korzystny. Gorąco polecamy :)

Marta i Jarek kredy hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
W dwóch słowach - cudotwórca kredytowy. Profesjonalista w każdym calu, którego można polecić z pełną odpowiedzialnością i wielką przyjemnością. A teraz historia w skrócie. Razem z mężem na początku naszej drogi do uzyskania kredytu MDM korzystaliśmy z usług innego doradcy kredytowego, gdzie po długim oczekiwaniu i utrudnionym kontakcie otrzymaliśmy odpowiedź, że nie możemy dostać kredytu w żadnym banku. Jeszcze w trakcie tej nieudanej próby w tajemnicy skontaktowałam się z Panem Pawłem (p. Pawła polecili mi koledzy z pracy - zadowoleni klienci) i okazało się, że niemożliwe jest możliwe. Od razu poczułam różnicę w podejściu do Klienta. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty. Pan Paweł podszedł do naszej sprawy tak jak tego wymagała - indywidualnie, a przede wszystkim pomógł rozwiązać kwestię, która powodowała, że nie moglibyśmy wziąć kredytu. Tylko jego odpowiednia wnikliwość i upór w działaniu pozwoliły na zauważenie takiego szczegółu. Dzięki pomocy Pana Pawła mamy najlepsze warunki możliwe do uzyskania w naszej sytuacji (każda opcja została dokładnie omówiona, a najlepsza poparta silnymi argumentami) i zdążyliśmy przed podwyżkami. Pan Paweł pomógł przejść przez wszystkie formalności bardzo sprawnie, czuwał cały czas, żeby wszystko przebiegało pomyślnie i bez opóźnień. Podczas całego procesu odpowiadał cierpliwie, wyczerpująco i bardzo konkretnie na wszystkie (naprawdę wszystkie:) pytania, czym dał dowód, że posiada szeroką wiedzę o kredytach, którą ciągle aktualizuje. Największe wrażenie zrobiła na nas odpowiedź w środku nocy na listę pytań i wątpliwości, które pojawiły się w przeddzień podpisania umowy kredytowej. Poza tym, że Pan Paweł to wysokiej klasy specjalista, jest również pozytywnym i empatycznym człowiekiem, który pracuje z pasją i pełnym zaangażowaniem w to, co robi, a dobro klienta jest celem najwyższym. Dziękujemy za wszystko!!! :)

Ania i Kamil Jeruzalscy Kredyt MDM - tylko z Panem Pawłem

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą odpowiedzialnością i wielką przyjemnością możemy polecić usługi Pana Pawła w zakresie procesu związanego z wnioskowaniem i uzyskaniem kredytu hipotecznego. Jest rzetelnym i ,, oddanym,, swoim klientom doradcą dla którego nie ma spraw trudnych, dla którego klient jest w centrum uwagi i zawsze ma dla niego czas bez względu na porę dnia a czasami nawet nocy :-). Osobiście jestem zawodowo związany z branżą finansową i uważam, że Pan Paweł jest przykładem profesjonalistów, którzy wyróżniają się na tym rynku , którym można powierzyć najbardziej trudne i skomplikowane sprawy z gwarancją sukcesu. Panie Pawle, jeszcze raz dziękujemy Kamilla i Maciek

Kamilla i Maciek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam wszystkich. Korzystałem z usług p. Pawła Trochonowicza. Jestem bardzo zadowolony z efektu i przebiegu sprawy której podjął się pan Paweł. Miałem dość ciężką sytuację związaną ze zdolnością kredytową mojej firmy. Pan Paweł bardzo zaangażował się w moją sprawę czego efektem jest wniosek pozytywny. Polecam usługi pana Pawła, relacje przebiegły na najwyższym poziomie. Po prostu FACHOWIEC w swojej branży.

Krupa Grzegorz kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Skrupulatny PROFESJONALISTA, który w sytuacjach beznadziejnych znajduje rozwiązanie. Znegocjowana marża i prowizja do minimum! BARDZO POLECAM. Ukochany mój doradco, finansowym jesteś władcą! Taki mądry i rzetelny, a w urzędach super dzielny. Tyle już mnie nauczyłeś, a i z resztą miły byłeś. Bardzo pięknie Ci dziękuję i polecać obiecuje!

Magdalena kredyt hipoteczny na rynku pierwotnym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z wielką przyjemnością chciałabym wystawić pozytywną opinię panu Pawłowi. Kilka miesięcy temu, myśleliśmy, że temat kredytu ugryziemy sami. Po drodze napotkaliśmy problemy, których w ogóle się nie spodziewaliśmy. Na pomysł współpracy z doradcą kredytowym patrzyliśmy sceptycznie, jednak za namową znajomych, którzy dzięki panu Pawłowi otrzymali kredyt na bardzo dobrych warunkach - postanowiliśmy umówić się na spotkanie. Od pierwszej chwili pan Paweł daje się poznać jako osoba świetnie zorganizowana, profesjonalna i niezwykle uprzejma. Dzięki niemu przeszliśmy przez proces kredytowy szybko i bezboleśnie. Byliśmy na bieżąco informowani o każdym kroku banku. Z czystym sumieniem polecamy i sugerujemy kontakt z panem Pawłem. My wyszliśmy na tym bardzo dobrze :)

Maria i Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo zaangazowany, specjalsta w kazdym calu. Potraktowal moj niełatwy przypadek indywidualnie i wynegocjowal bardzo dobrewarunki dla mojego kredytu.

Natalia Doskonały fachowiec

Przydatność rekomendacji: 83 %
Z całą odpowiedzialnością rekomendujemy Pana Pawła. Poza zestawieniem aktualnych ofert i wnikliwym przedstawieniem zarówno ich wad jak i zalet, czy zbadaniem zdolności, dzięki jego pomocy udało nam się wynegocjować bardzo korzystne warunki kredytu, a także skutecznie i w pełni świadomie wynegocjować z deweloperem terminy i sposoby płatności transz. Dzięki niemu nie tylko udało się nam dokonać najlepszego wyboru, który korzystanie wpłynie na nasz budżet, ale mogliśmy z pełnym spokojem przejść przez całą procedurę bez poświęcania jej zbyt dużej ilości czasu.

Marzena i Adrian kredyt budowlano-hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Pawłem. Pomocny na każdym etapie załatwiania spraw związanych z kredytem. W bardzo krótkim czasie pomógł nam wybrać najbardziej optymalną ofertę kredytu oraz zebrać wszystkie potrzebne dokumenty do uzyskania kredytu.

Natalia & Rafał kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy współpracę z P.Pawłem. Znakomity doradca-pełen profesjonalizm. P.Trochonowicz działa z korzyścią dla klientów nie dla banku i daje się to odczuć przy współpracy z Nim. Można odnieść wrażenie,że dla tego człowieka nie ma rzeczy niemożliwych:)W Naszym odczuciu sytuacja,w której się znajdowaliśmy była beznadziejna jednakże wszystko zakończyło się pełnym sukcesem dzięki Jego determinacji i ogromnej wiedzy jaką niewątpliwie posiada . Fachowiec w każdym calu a do tego prze uprzejmy i wyrozumiały człowiek. Bez żadnego ale wystawiamy rekomendację dla P.Pawła! Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY!

Ewa i Adrian Kasperscy Kredyt hipoteczny mdm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mieliśmy okazję współpracować z panem Pawłem w tym roku przy wzięciu kredytu hipotecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Okazał się niezwykle kompetentnym człowiekiem fachowo doradzając nam przy wyborze kredytu oraz banku. Przedstawił wiele ofert kredytów, zwrócił uwagę na „haczyki” oraz przedstawił za i przeciw różnym ofertom. Nieoceniona okazała się pomoc pana Pawła przy załatwianiu formalności, zarówno z bankiem jak i z deweloperem, w który sprawiał problemy. Gdyby nie pan Paweł, nie wyrobilibyśmy się w terminie. Przejął na siebie kontakt z deweloperem, a także uzyskanie od niego wszystkich niezbędnych dokumentów i oświadczeń potrzebnych do wzięcia kredytu. Doradzał nam również jak rozmawiać z deweloperem, czego od niego wymagać. Egzekwował dokumentację od dewelopera, a także wskazywał w niej błędy, które mogły spowodować przedłużenie procesu udzielenia kredytu. Przed spotkaniem w banku pan Paweł omówił z nami umowę kredytową, a następnie był obecny przy jej podpisaniu. Spotkania z panem Pawłem były bardzo efektywne i miłe, panowała przyjemna atmosfera. Pan Paweł potraktował nas indywidualnie, skupił się na naszych potrzebach i oczekiwaniach. Na każdym etapie służył nam radą, okazał się niezwykle dyspozycyjny i elastyczny. Jeśli nie znał odpowiedzi na nasze pytania, szukał jej i sprawnie jej nam udzielał. Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić pana Pawła jako doradcę kredytowego.

Ewelina i Dominik Polecamy!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Potrzebowałam pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego i koleżanka poleciła mi Pana Pawła. Pan Paweł pomógł mi wybrać najlepsze oferty, wypełnił wnioski i formularze (niektóre miały po kilkanaście stron!), uporządkował dokumentację, wykonał zdjęcia inwestycji - po prostu ogarnął wszystko za mnie. Przez cały czas był do mojej dyspozycji, mimo że na pewno nie byłam jedyną klientką, regularnie odpowiadał na maile i telefony (na co jestem bardzo wrażliwa), znajdował dla mnie czas wieczorem, żebym mogła dotrzeć na spotkanie po pracy. Abym mogła uzyskać lepsze warunki kredytu, Pan Paweł najpierw zajmował się moją sprawą kiedy powinien być na zwolnieniu lekarskim, bo gonił nas termin, później zaproponował, że będzie prowadził moją sprawę pomimo niekorzystnych dla siebie okoliczności i niespodziewanych komplikacji ze strony banku - ponieważ, jak twierdził, najbardziej liczy się dla niego zadowolenie klienta. Nie spodziewałam się takiego oddania sprawie i po prostu chęci pomocy w tej branży. Pan Paweł to Prawdziwy Doradca, dzięki niemu uzyskałam kredyt na najkorzystniejszych możliwych warunkach. 100% profesjonalizmu i etyki zawodowej + bonus w postaci uprzejmości i skromności. Bardzo doceniam i z pewnością wrócę, jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebowała kredytu czy ubezpieczenia. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Pawła każdemu!

Barbara Baran Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli śnisz po nocach o kupnie własnego, przytulnego, tylko Twojego mieszkania, które będzie Twoim jedynym właściwym domem, ostoją i miejscem, gdzie zawsze będziesz z chęcią i jak najszybciej wracać, a wynajem pojawia się już tylko w sennych koszmarach, które powodują, że budzisz się zlana/-y potem... Jeśli chcesz to wszystko wdrożyć w życie, a nie wiesz, jak się do tego zabrać - jak najszybciej zadzwoń do Pawła! Po pierwsze, bardzo cieszymy się, że mogliśmy poznać tak wartościowego człowieka. To ciepły, kulturalny, pełen empatii i przemiły człowiek, a przy tym bardzo profesjonalny i znający się jak mało kto na swoim fachu - tzw. 'solidna firma', którą z czystym sumieniem możemy polecić. Odkąd poznaliśmy Pawła, polecamy go każdemu znajomemu, który planuje zakup własnego M. Paweł odpowie na każde pytanie, jest elastyczny i dostępny zawsze, kiedy tego potrzebujesz, czy to mailowo, telefonicznie czy smsowo. Rozwieje każdą Twoją wątpliwość, dla niego nie ma 'głupich pytań'. Doradzi, pomoże wybrać najlepszą dla Ciebie (nie dla siebie!) opcję, wyjaśni, raz, drugi,a jeśli zaistnieje taka potrzeba, to nawet rozrysuje ;) Nam Pawła polecili nasi rodzice, którzy najpierw skorzystali z jego usług. Mieli oni bardzo trudną sytuację kredytową, byli odsyłani 'z kwitkiem' przez niejeden bank/ przez niejednego doradcę, kiedy już prawie stracili nadzieję, na szczęście trafili na Pawła. Dzięki niemu wszystko się udało, niemożliwe stało się możliwym! Ale do tego potrzebna jest wiedza i doświadczenie, które nie każdy doradca posiada. Po takim 'teście' nie mieliśmy już wyboru - nie wyobrażaliśmy sobie udac się z naszą sprawą do kogoś innego, niż do Pawła. I my także nie zawiedliśmy się. Cóż... nie pozostaje nam nic innego jak polecić Pawła z całego serca, nie ryzykuj samemu 'zabawy' z bankami, bo może się to dla Ciebie źle skończyć... skorzystaj z wiedzy i doświadczenia kompetentnej osoby, która pewne kroki i ruchy przewidzi zanim Ty na nie wpadniesz - albo, na które w ogóle byś nie wpadł, a później byś bardzo żałował. Dzięki Pawłowi zaoszczędziliśmy wiele czasu, nerwów i wydatków. JESZCZE RAZ SERDECZNIE POLECAMY WSPÓŁPRACĘ Z PAWŁEM I BARDZO, BARDZO CIEPŁO POZDRAWIAMY!!! P&J

Paulina&Jasiek kredyt hipoteczny i nie tylko..

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem i z wielką przyjemnością możemy polecić Pawła. Profesjonalny, życzliwy, cierpliwy - zawsze pomocny. Polecamy znajomym i nieznajomym, z resztą dzięki rekomendacji znajomych właśnie wybraliśmy Pawła jako doradcę i nie zawiedliśmy się. Szczerze polecamy :)

Ania i Piotrek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pawła. Profesjonalny, życzliwy, a co najważniejsze skuteczny. Niemożliwe stało się możliwe

Ania i Piotrek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
KREDYT - już same słowo przeraża, ale wyjścia w tych czasach nie ma, trzeba go wziąć. Jak oswoić tego potwora? Jak się nie pogubić? Mamy proste rozwiązanie! Skontaktuj się z Pawłem Trochonowiczem. To kompetentny człowiek, który wie dosłownie wszystko na temat kredytów i z pewnością Ci pomoże. Kultura osobista i cierpliwość to jego druga natura. Zawsze miał dla nas czas. Jeśli pojawiały się jakieś wątpliwości to szybko je rozwiązywał. W efekcie tej współpracy dostaliśmy kredyt z najlepszą dla nas opcją. Panie Pawle DZIĘKUJEMY!!! Aneta i Kamil z Warszawy!

Aneta i Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Paweł Trochonowicz pomógł nam przejść przez wszystkie procedury związane z uzyskaniem kredytu: przygotował ofertę, wyjaśniał wątpliwości, tłumaczył zawiłosci kredytowe, przygotował dokumenty, osobiscie reagował na spoźnienia banku, oprócz tego był dostępny pod mailem, telefonem, lub osobiście. Super kontakt, fachowa pomoc, profesjonalne doradztwo. Naprawdę polecamy!!

Iwona i Rafał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup szeregowki w stanie surowym zamkniętym, a zatem w grę wchodził wyłącznie kredyt mieszany, czyli budowlano-hipoteczny. To był pierwszy stopień "hiszpańskich schodów", które musieliśmy pokonać by otrzymać kredyt. Dalej my, czyli ja pracująca i mieszkająca w Warszawie i maź pracujący i mieszkający w Oslo, czyli waluta kredytu nie PLN lecz NOK + tłumaczenia licznych, norweskich dokumentów. Kolejny stopień do pokonania to możliwość uzyskania kredytu tylko w jednym banku w Polsce PKO SA. Co ciekawe w jednym z oddzialow odmówiono zajmowania się tak złożonym kredytem i tylko upór i determinacja pana PT sprawiły, ze w końcu jeden z oddziałow banku podjął się tej sprawy. W dalszych etapach gromadziliśmy stosy dokumentów, które cierpliwie weryfikował i kompletował pan PT jednocześnie instruując nas do dalszych działań. Krok po kroku wykonywaliśmy jego polecenia... aż się udało

Agnieszka i Norbert Kredyt hipi

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli myślicie Państwo o kredycie hipotecznym - polecam usługi Pana Pawła - jest rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, ma dużą wiedzę na temat produktów oferowanych przez banki. Co ważne - jest dostępny - odpowiada jasno i przejrzyście na wszelkie pytania i wątpliwości, bez zbędnej zwłoki. Krótko mówiąc - polecam!

Marta kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
I recommend Paweł as a professional advisor in his field. My successful mortgage application was processed very quickly, thanks to the extensive knowledge and professional connections of Paweł. In particular, he ensured that I knew exactly the information he required and managed my deadlines. He was easy to communicate with, whilst observing a professional client relationship. He exceeded my expectations going the extra mile to assist my application. He demonstrated strong but empathetic negotiation skills ensuring all interested parties were fairly represented, to facilitate a trusting process. I would like to convey my thanks for all his assistance. ---------- Рекомендую пана Павла, как профессионала в своей области. Мой ипотечный кредит был получен очень быстро, благодаря работе пана Павла. Если бы меня попросили описать сотрудничестве с паном Павлом в несколько слов я бы отметила: конкретный, неназойливо настойчивый, следит чтобы все было четко в срок и так как требуется. Легок в общении, соблюдает суббординацию. Делает больше, чем входит в его обязанности, знает как вести переговоры, благодаря коммуникабельности и профессионализму выстраивает доверительные отношения с заинтересованными лицами, что думаю, влияет на скорость и качество решения вопросов. Я чувствовала заботу и искренность в процессе сотрудничества, получала важную информацию и советы. Очень довольна сотрудничеством, рекомендую!

Olga Kurakina ипотечный кредит, MDM program

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy usługi p. Pawła. Jeśli szukacie Państwo doradcy, który: 1. Jest polecany przez znajomych. 2. Ma odpowiednie doświadczenie. 3. Jest profesjonalistą w tym, co robi. 4. Posiada odpowiednie kompetencje. 5. Jest osobą niezależną i nastawioną na dobro klienta. 6. Odpowie na wszystkie Państwa pytania. 7. Będzie do dyspozycji w każdej chwili, to dobrze Państwo trafiliście. Pan Paweł pomógł nam w uzyskaniu kredytu dopasowanego do naszych potrzeb i możliwości. W sposób jasny i zrozumiały wytłumaczył wszystkie etapy procesu kredytowego, a następnie pomógł przebrnąć przez wszystkie zapisy umowy kredytowej. To osoba rzetelna, posiadająca niezbędne predyspozycje i umiejętności. Stara się poświęcić klientom maksimum energii i czasu. Kredyt hipoteczny to poważna decyzja, która będzie miała wpływ na następnych kilka-, kilkanaście- albo kilkadziesiąt lat. Warto więc zdecydować się na usługi Sprawdzonego Doradcy, który jest wg nas p. Paweł.

Ilona i Albert Doradca godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 85 %
Szczerze polecamy Pana Pawła jako świetnego doradcę kredytowego. Po pierwsze odpowiedzialność i słowność. To moje pierwsze skojarzenia. Zadzwoniłam na numer komórkowy z tej strony do Pana Pawła, odebrał telefon, ale w tym momencie nie mógł rozmawiać. Zapytał o której godzinie może zadzwonić i... o tej zadzwonił. I w tym momencie już wiedziałam, że można na nim polegać. Może dla kogoś jest to sytuacja bez znaczenia, ale po takich szczegółach poznaje się osobę odpowiedzialną. A przecież doradcy powierzamy nasze sprawy kredytowe. Po drugie zaangażowanie i dostępność. To niesamowite, że Pan Paweł angażuje się w to, co robi na 100%. Dostępny jest przez telefon, maile. Odpisuje na każdą wiadomość. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Z każdym też pytaniem mogliśmy zadzwonić i zapytać, upewnić się. Zawsze sympatyczny, uprzejmy, pomocny. W kontakcie osobistym również sprawia wrażenie osoby bardzo ciepłej, pomocnej. Wzbudza zaufanie. Po trzecie i najważniejsze profesjonalizm. Pan Paweł swój zawód wykonuje z pełnym profesjonalizmem. Świadczą o tym powyższe słowa, ale również bezproblemowo otrzymany kredyt. Pan Paweł przeprowadza wywiad, dobiera odpowiednią ofertę pod danego klienta. I oczywiście klient ma zawsze możliwość wyboru. Pan Paweł zaproponował nam najlepszą dla nas ofertę, podpowiadał, jakie będą potrzebne dokumenty i tak naprawdę wszystko za nas załatwiał. My jedynie dostarczyliśmy te dokumenty i złożyliśmy podpisy. Wszystkim zajmuje się doradca. To niesamowicie wygodne. Przy tym tłumaczy, ile czasu może potrwać cała procedura. Pan Paweł wyróżnia się tym, że nie załatwia jedynie spraw kredytowych. Przede wszystkim podpowiada. Dostaliśmy kilka cennych wskazówek dotyczących notariusza i mieszkania, które kupiliśmy. Jednym słowem serdecznie polecamy Pana Pawła jako sympatycznie profesjonalnego doradcę :)

Ania i Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję pracę Pana Pawła - jako rzetelną, uczciwą i profesjonalną. Właśnie ten profesjonalizm, duża świadomość zawodowa i empatia tak ważna w kontakcie z klientem przyczyniły się do pozytywnego załatwiona mojej sprawy. Dziękuję za życzliwość, spokój i dużą dyspozycyjność, a przy tym tzw. "ludzkie" podejście w działaniu, które dla mnie laika w dziedzinie ekonomii i prawa kredytowego miały ogromne znaczenie.

Ewa opinia

Przydatność rekomendacji: 83 %
Mieliśmy zamiar kupić mieszkanie ale nie wiedzieliśmy od czego zacząć.Żona znalazła Pana Pawła w internecie ,ja oczywiście bardzo sceptyczny ale w końcu dałem się przekonać.Nasza sytuacja finansowa wiele nie obiecywała,ale musieliśmy działać.Ja na umowie na czas określony,żona była wtedy na urlopie macierzyńskim od najniższej krajowej czyli sytuacja nieciekawa jednym słowem.I tutaj wkroczył Pan Paweł .Od samego początku bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz mailowy. Nie było sytuacji aby Pan Paweł nie oddzwonił,nie odpisał na sms-a. Wiele spraw załatwialiśmy na odległość z powodu naszego zamieszkania (około 60 km od Warszawy).Spokój i profesjonalizm przemawiał w każdej rozmowie z Panem Pawłem.Wiele banków nas skreśliło ze swojej listy kredytobiorców ale jednak udało się i teraz możemy cieszyć się z własnego mieszkania do którego wprowadzimy się niedługo. Pan Paweł jest godny polecenia w sprawach finansowych. Wystarczy spojrzeć w CV Pana Pawła które mówi samo za siebie. Dziękujemy Panie Pawle za pomoc. POZDRAWIAMY SERDECZNIE

Iwona i Bartek Kredyt hipoteczny MdM

Przydatność rekomendacji: 87 %
Miałam do czynienia z wieloma doradcami od spraw finansowych ale nigdy nie spotkałam się jeszcze z osobą o takiej wiedzy i zaangażowaniu w tym co robi. Podszedł do mojej sprawy od podszewki - mimo iż nie było to łatwe zadanie. Pomógł rozwiązać problem który zaistniał w BIK'u z winy innego banku za co jestem mu dozgonnie wdzięczna. Dzięki temu nie było problemu aby wybrać najlepszą ofertę kolejnego Banku. Pan Paweł przedstawił ich wiele i każdą z nich argumentował co pozwoliło nam wybrać tę najlepszą. Przez cały ten okres był pod telefonem, odpowiadał na każde pytania, nawet wielokrotnie :) w każdym momencie dysponował dla nas czasem. Pomógł nam również przejść przez wszystkie dokumenty zarówno te które były od banku dla nas i od nas dla banku za co jeszcze raz bardzo dziękuje. Najważniejsze jest to że w końcu poznałam osobę która świetnie zna temat którym się zajmuje i wiem że zawsze mogę zadzwonić po poradę - co na pewno uczynię jeszcze nie raz. Polecam w 100 a nawet w 1000000000000 %.

Katarzyna Perfekcjonista

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Pawłem Trochonowiczem, to realna recepta na sukces, który w naszym przypadku właściwie na samym początku skazany był na kompletną porażkę - mieliśmy dotychczas kontakt z ludźmi, którzy wykazali się nieprofesjonalizmem, brakiem zainteresowania człowiekiem oraz niefrasobliwością w podejmowaniu decyzji. Dopiero napotkanie na drodze poszukiwań Pana Pawła spowodowało diametralny zwrot w biegu wydarzeń. Nasza sytuacja była nieco skomplikowana - zarówno w kwestii formalnej (żyjemy w związku partnerskim) jak i finansowej, gdyż ja zmieniłam nie tylko miejsce zamieszkania, ale i miejsce pracy (pierwsza umowa została zawarta ze mną na czas określony) - co spowodowało, iż nasza zdolność finansowa w oczach banków (analityków) stanęła pod przysłowiowym znakiem zapytania. Mimo tego, iż sprzedaliśmy swoje mieszkanie, nie wystarczyło nam środków na zakup nowego w Warszawie - jednak to, co wydawało się na początku tej drogi proste - w efekcie zaczęło wyglądać na nieosiągalne. Zaczęliśmy myśleć już o tym, by zakup mieszkania odłożyć na jakiś czas - co oznaczało poddanie się. Dopiero rozmowy i dość długie godziny analiz naszej sprawy przez p. Pawła oraz Jego pozytywne podejście do tematu, zasiało w nas ponownie ziarenko nadziei. I nie chodzi tu o jakieś 'Pawłowe cudotwórstwo' - ale o rzetelność, profesjonalizm w każdym calu, zwykła, ludzka chęć pomocy człowiekowi, poszukiwanie takich rozwiązań, które mają szansę zadziałać w realnym życiu oraz spędzenie nad naszym 'przypadkiem' niewiarygodnej liczby godzin - zaowocowały w efekcie SUKCESEM. Jeśli dodać, iż Pan Paweł jest ZAWSZE do dyspozycji ludzi, z którymi pracuje, służy radą, pomocą i wyjaśnieniami każdej, nawet najdrobniejszej kwestii oraz zabiega o wynegocjowanie jak najlepszych warunków dla klienta - to czegóż jeszcze można sobie życzyć??? N I C Z E G O !!! Zatem, pozostaje nam jedynie ocenić działanie Pana Pawła jako wzorowe pod względem merytorycznym, samego nader skromnego Pawła jako osobę o wysokiej skuteczności, prawdziwego, kompetentnego profesjonalistę o gołębim sercu i serdecznym, dobrym uśmiechu, całkowicie oddanego sprawie, której się podejmuje, ale z drugiej strony realistę - NIE obiecującego gruszek na wierzbie, ale rzetelnie przedstawiającego faktyczny stan rzeczy i oświadczającego, iż jeśli tylko jest jakieś rozwiązanie, to ON na pewno je znajdzie. Jednym słowem - pełen profesjonalizm z tzw. górnej półki. Z prawdziwą przyjemnością POLECAMY współpracę z DORADCĄ FINANSOWYM - Pawłem Trochonowiczem, który jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Pozostaje nam jedynie serdecznie podziękować, Panie Pawle i wyrazić nadzieję, że w razie potrzeby zawsze będziemy mogli zapukać do Pana drzwi - bo takiej kompetencji i skuteczności, a także przyjemności współpracy - jesteśmy pewni - nie spotkamy nigdzie indziej. Jednocześnie życzmy Panu dalszych sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z tego, co Pan robi: 'Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.' — Steve Jobs Wdzięczni: Małgorzata K. i Jacek M. z Warszawy

Małgorzata i Jacek PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU...

Przydatność rekomendacji: 85 %
Gorąco polecam współpracę z p.Pawłem.To bardzo kompetentny i życzliwy człowiek,posiada dużą wiedzę i doświadczenie,odpowie na każde pytanie.Szybko i sprawnie załatwił nam kredyt,bardzo dobry kontakt o każdej porze.Naprawdę godny polecenia profesjonalny doradca.

Małgorzata i Artur kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Pan Paweł pomógł spełnić nasze marzenia. Jak większość młodych ludzi marzyliśmy o własnym domu, Niestety również jak większość staneliśmy przed problemem sfinansowania inwestycji . Własnych oszczędności starczyło zaledwie na stan surowy , po resztę udaliśmy się do pobliskiego banku który na dzień dobry odrzucił nasz wniosek , kolejny bank również. Marzenia i entuzjazm pomału gasł , wtedy też na stronie SPRAWDZONY DORADCA .PL poznaliśmy Pan Pawła. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej Pan Paweł zajął się nasza sprawa w sposób w pełni profesjonalny i zawodowy, przedstawił nam możliwości odpowiedział na każde pytanie. Zostaliśmy otoczeni wszelaka pomocą przy kompletowaniu dokumentów , załatwianiu bieżących spraw związanych z wnioskiem kredytowym jak i rozpoczętą inwestycją. Mimo wielu problemów ograniczających nas jako kredytobiorców takich jak ( umowy o prace na czas określony, dochody na najniższym poziomie w kraju, nieuregulowana własność gruntu pod inwestycje itd) Pan Paweł nigdy nie poddał się w dążeniu do celu, konsekwentnie wspierając również nas. Dysponując ogromnym doświadczeniem i wiedza na temat kredytów wybrał dla nas najlepszą ofertę spośród kilku banków , był dostępny zawsze i o każdej porze, nierzadko poza godzinami pracy. Żaden tel , e-meil nie został bez odpowiedzi. Pana Pawła polecamy każdemu kto zamierza składać wniosek o kredyt, lepszego doradcy niema. Tylko dzięki jego wiedzy i determinacji nasz domek rośnie w oczach. Dzięki takim ludziom jak On marzenia się spełniają. DZIĘKUJEMY PANIE PAWLE anna i paweł

ania i paweł kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Gorąco i z pełnym przekonaniem polecam Pana Pawła Trochonowicza jako odpowiedzialnego, doświadczonego i wiarygodnego Doradcę Finansowego. „Spotkanie” z kredytem hipotecznym było dla mnie pierwszym doświadczeniem, dlatego tez potrzebowałam rzetelnej wiedzy, rozwiania wątpliwości i pokonania sterty dokumentów związanej ze złożeniem wniosków. Podczas analizy możliwości przystąpienia do kredytu Pan Paweł z zaangażowaniem i poświęceniem spędzał ze mną czas dzieląc się wiedzą, chcąc jak najjaśniej wytłumaczyć mi sprawy okołokredytowe. W umiejętnościach Pana Pawła ważna jest elastyczność oraz doradztwo „szyte na miarę” potrzeb. Każdy przypadek traktuje indywidualnie. Dla mnie była to komfortowa sytuacja, w której w ważnej dla mnie decyzji finansowej towarzyszył mi PROFESJONALISTA!

AnetaM Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Dzięki Panu Pawłowi budujemy wymarzony dom i mamy kredyt na bardzo dobrych warunkach. Doradca godny polecenia. Nie ma problemów z kontaktem-dostępny o każdej porze dnia. Bardzo zaangażowany, uprzejmy i najważniejsze słowny. Przedstawia kilka wariantów z różnych banków i przy tym wyjaśnia wszystko dokładnie i zrozumiale, w takim języku, dzięki któremu mogliśmy zrozumieć warunki kredytu. Duży plus za optymizm oraz wysoką kulturę osobistą. Jak kredyt to tylko z Panem Pawłem.

Agnieszka, Łukasz Bąbik kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pawła Trochonowicza. Kredyt gotówkowy załatwiony w przeciągu trzech rozmów telefonicznych, z racji tego że nie było mnie na miejscu. Kompleksowa obsługa począwszy od wyszukania najkorzystniejszej oferty aż po podpisanie umowy kredytowej w banku, przy czym Paweł był także obecny. Polecam tego doradcę z pełną konsekwencją pisanych słów !!

Paweł Tarkowian opinia o doradztwie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Uczciwe i rzetelne podejście do klienta. W naszym przypadku, szybkie i sprawne załatwienie kredytu hipotecznego i wszelkich spraw z nim związanych, łącznie z ubezpieczeniem . Pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i ujmujący sposób bycia. W dzisiejszych czasach pogoni za klientem to perełka. Dziękujemy Panie Pawle za korzystne rozwiązania. Bardzo polecam

Dorota i Krzysztof Polecam

Przydatność rekomendacji: 87 %
O kredyt hipoteczny na budowę domu starałem się od 2011 roku. Na początku drogi ku uzyskaniu wymarzonego domu korzystałem z pomocy kilku doradców finansowych. Sprawy zawsze na początku wyglądały znakomicie, pięknie i obiecująco nie mniej jednak finał był zawsze taki sam – odmowa z banku. Wszystkie banki a raczej analitycy rozpatrujący moje wnioski odrzucali moje dokumenty nie potrafiąc do końca ich interpretować, a pomoc ze strony doradców była znikoma. Dodatkowym problemem był zaciągnięty kredyt hipoteczny na zakup działki pod dom. Po dwóch latach poszukiwań na początku roku 2013 dostałem namiar do Pana Pawła Trochonowicz. Po dwóch latach przykrych doświadczeń z różnymi osobami, na początku podszedłem z wielkim dystansem do pozytywnych opinii i zachwalań dotyczących kolejnego doradcy. Dodatkowo nie tak dawno przed otrzymaniem kontaktu do Pana Pawła rozpocząłem współpracę z innym doradcą. Na pierwszym spotkaniu uprzedziłem, iż sprawy będą wykonywane ewentualnie dwutorowo czyli przez mojego dotychczasowego doradcę oraz ewentualnie przez Pana Pawła. Spotkanie przebiegło bardzo rzeczowo i konkretnie, Pan Paweł zrobił bardzo dokładny wywiad dotyczący mojej osoby. Podejście w pełni profesjonalne bez obietnic czy też czarowania – zobaczymy co będziemy w stanie zrobić. „Walkę” z bankami Pan Paweł prowadził blisko rok – około 11 miesięcy. „Walka” zakończona wygraną Pana Pawła a zarazem moją. Po tak długim okresie negocjacji, rozmów z bankami sądzę, iż nie jedna osoba poddała by się w dalszych czynnościach, tym bardziej iż bank w pierwszych decyzjach również wydawał decyzję negatywną. Determinacja, ogromna wiedza finansowa pozwoliła na równorzędne negocjacje z osobami po stronie banku. Podejście takie pozwoliło na przedstawienie mojej sprawy w dogodnym świetle co w efekcie końcowym doprowadziło do pozytywnej oceny kredytowej. Pan Paweł zadbał o każdy detal podczas całego procesu weryfikacji finansowej. Przy ostatnim etapie podpisania umowy również uczestniczył z nami służąc pomocą i radą. Z całą przyjemności polecam osobę Pana Pawła Trochonowicz jako sprawdzonego, doświadczonego doradcę finansowego.

Robert Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Z przyjemnością możemy polecić Pana Pawła, to nie tylko profesjonalista w każdym calu ale również człowiek serdeczny, spokojny i z dużym poczuciem humoru. Trafiliśmy do Niego pod dwóch rozmowach z innymi doradzcami, w momencie kiedy przestałam już wierzyć że uda Nam się dostać kredyt na upragnione mieszkanie. Pan Paweł włożył całe swoje serce i dużo cennego czasu w Nasz ciężki przypadek. I udało się! Doradził Nam i pomógł również przy staraniu się o kredyt na wykończenie, który również otrzymaliśmy. Przez cały ten czas był z Nami w stałym kontakcie, odpowiadał na wszystkie Nasze pytania o każdej porze dnia i nocy, fachowo poprowadził przez wszystkie etapy załatwiania obu kredytów. Dzięki Niemu święta spędziliśmy już w nowym mieszkaniu. Panie Pawle jeszcze raz serdecznie Dziękujemy!

Karolina i Paweł Tyszewscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pan Paweł uczestniczył już przy moim drugim kredycie hipotecznym (wcześniej Nordea, teraz Tax Care). Nie miałem wątpliwości z kim kontaktować się, jak tylko zainteresowałem się drugą nieruchomością. Pan Paweł zaskakuje podejściem do obsługi: traktuje kredyt klienta, tak jakby brał dla dla samego siebie. Polecam wymagającym klientom, jak również tym pracującym w branży finansowej.

Rafał K Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z doradcą finansowym Panem Pawłem Trochonowiczem wszystkim osobom, które są przerażone wszelkimi zagadnieniami prawno-finansowymi, a chcą szybko, łatwo i bezboleśnie przejść przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Od kilku lat marzyłam o zakupie własnego mieszkania, jednak chodząc od doradcy do doradcy zawsze marzenie to pozostawało niespełnione. Poszukiwałam osoby godnej zaufania, która na spokojnie wyjaśni, poinformuje o wszelkich dodatkowych kosztach, skróci niezbędne formalności do minimum, a przede wszystkim przekona mnie do siebie. Namiar na Pana Pawła otrzymałam od znajomego, który kilka lat temu zmagał się z dosyć nietypową sprawą kredytową i zachwalał, że tylko ten doradca jest w stanie spełnić moje wszystkie wymagania. Pan Paweł okazał się być świetnym specjalistą, kompetentnym i bardzo zaangażowanym w daną sprawę fachowcem. Od samego początku zajmował się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy deweloperem a bankiem, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo czasu i nerwów. Udało mi się uzyskać kredyt w krótkim czasie i to na bardzo dobrych warunkach, a do dnia dzisiejszego wiem, że mogę liczyć na jego pomoc.

Urszula kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
W pełni odpowiedzialnie polecam Pana Pawła Trochonowicza, z którego pomocy skorzystałem przy wyborze i uruchomieniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. W skrócie scharakteryzuję współpracę z Panem Pawłem: - wysoka kultura osobista – jakże ważne - doskonała komunikacja - bieżące informowanie w każdym etapie procesu załatwiania kredytu, żaden telefon ani mejl nie pozostał bez odpowiedzi, - wybór najkorzystniejszej oferty – weryfikowałem, odwiedzałem banki, bez cienia wątpliwości lepszej oferty nie było – Pan Paweł wynegocjował warunki lepsze niż bym otrzymał bezpośrednio w banku, - dyspozycyjność – spotkania w terminach dla mnie korzystnych, wszystko odbywało się bez zbędnej zwłoki, - fachowość i kompetencja - rzeczowe wyjaśnianie zawiłości procesu kredytowego i pomoc w przebrnięciu przez biurokratyczną część procesu, - świetne pośrednictwo na linii kontaktu klient – bank, wynikające z doskonałego zrozumienia oczekiwań obu stron. Podsumowując - pełen profesjonalizm.

Jacek G. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Trafiliśmy do Pana Pawła z polecenia znajomych. Ponieważ mieliśmy trochę skomplikowaną sytuację i niewielką wiedzę zależało nam na kimś kto będzie mógł poświęcić swój czas i zająć się sprawą w profesjonalny sposób. I nie zawiedliśmy się. Pan Paweł zawsze służył pomocą, odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, a także podpowiadał najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Z największą przyjemnością i czystym sumieniem mogę polecić jego usługi.

Agnieszka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystkie zachwyty zawarte w rekomendacjach potwierdziły się podczas naszych wzajemnych kontaktów - pan Paweł Trochonowicz zapracował na swą znakomitą opinię. Sprawa była wyjątkowo trudna, ale umiejętności i talent pana Pawła doprowadziły do happy endu. Życzę mu serdecznie dalszych sukcesów w pracy i wsparcia ze strony rodziny, bowiem bywa i tak, że zaangażowanie w sprawy klientów zakłóca harmonię życia rodzinnego.

Mira Kredyt

Przydatność rekomendacji: 85 %
Współpraca z panem Pawłem Trochonowiczem to czysta przyjemność. Bardzo uprzejmy, kulturalny, konkretny i fachowy. Dysponuje ogromną wiedzą na temat kredytów, jak również usług finansowych wielu działających w Polsce banków. Posiada bardzo konkretną i aktualną wiedzę na temat kredytów z kilkunastu banków. Doskonale dostosowuje oferty do indywidualnych potrzeb klientów i w błyskawiczny sposób reprezentuje w banku. Nasz kredyt od pierwszej wizyty u pana Pawła sfinalizował się w niecałe dwa tygodnie. KONKRETNIE FACHOWO I BŁYSKAWICZNIE... Gorąco polecamy.

Renata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wszystkim p. Pawła Trochonowicza, który był moim doradcą finansowym przy zakupie mieszkania na Białołęce. Powiedział jakie mam przygotować dokumenty z miejsca zatrudnienia celem wypełnienia wniosku kredytowego. Sam wniosek do banku pomógł mi późnej wypełnić i uzyskać doskonałe warunki kredytu mieszkaniowego. Uzyskałem również od niego wiele cennych rad w momencie podpisywania umowy przedwstępnej jak i później w czasie podpisywania aktu notarialnego. Pan Paweł Trochonowicz wykazał się pełnym profesjonalizmem i troską o dobro klienta w czasie zakupu nieruchomości. Wszystkim polecam jego usługi.

Ryszard Opoka Opinia

Przydatność rekomendacji: 85 %
Naprawde szczerze polecam współpracę z panem Pawłem Trochonowiczem. Fachowiec - pierwsza liga. Bardzo profesjonalnie i z ogromnym zaangazowaniem zajal sie moja sprawa. Mialem olbrzymie zadluzenia - znalazl rozwiazanie szybko i na niezwyklych jak na dzisiejsze czasy warunkach. Nie wyobrazam sobie w przyszlosci wspolpracy z innym doradca finansowym.

Tomasz kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Doradca naprawdę godny zaufania. Wynegocjował bardzo dobre warunki (maksymalnie obniżona marża), szybko, sprawnie i konkretnie. Odpowiedział na każde pytanie (i nadal podpowiada różne rozwiązania, mimo, że od wzięcia kredytu minęły już 3 lata :). Działa w interesie klientów, a nie banków. Polecam!

Katarzyna Wojtkowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
O Panu Pawle mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach - tylko i wyłącznie dzięki Niemu udało mi się dostać kredyt hipoteczny, co nie było z samego założenia łatwe. Dzięki genialnemu doradztwu i przedstawieniu wszelakich zawiłości formalnych dokumentacji bankowej w sposób czytelny, jasny i przede wszystkim dla mnie zrozumiały, coś co było dla mnie "czarną magią" okazało się na prawdę realne w wykonaniu. Poza tym byłam niezwykle zadowolona z podejścia Pana Pawła do mojej osoby - przede wszystkim nie czułam się jak jeden z miliona anonimowych klientów, który dla doradcy nie ma znaczenia. Zawsze mogłam liczyć na pomoc, Pan Paweł zawsze był doskonale zorientowany na jakim etapie postępowania kredytowego jestem, co już wypełniłam, czego jeszcze nie. W prosty i przejrzysty sposób wyjaśnił mi dlaczego jedne oferty są dla mnie korzystniejsze, a inne z założenia nie powinny być brane pod uwagę. Niezwykle miłym i pomocnym okazały się telefony i maile z przypomnieniem o zbliżających się terminach wypełnienia bądź dostarczenia określonych dokumentów itp. Podsumowując, polecam współpracę z Panem Trochonowiczem, gdyż jest on osobą doskonale zorientowaną w tematyce jaką się zajmuje, pomocną i przede wszystkim godną zaufania.

Michalina kredyt i doradztwo

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Paweł to nie tylko doskonały profesjonalista, ale także bardzo życzliwy, uczciwy i zaangażowany w swoją pracę człowiek. Pomógł mi rozstrzygnąć wielu dylematów kredytowych i podjąć właściwe decyzje finansowe. Gorąco polecam Pana Pawła.

Mieczysław Jasiński Pełen profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 85 %
Miałem przyjemność współpracy z p. Pawłem przy okazji prowadzenia dwóch moich wniosków kredytowych związanych z zakupem nieruchomości. Współpraca obejmowała dodatkowo kilkuletnią, bieżącą obsługę klienta banku, doradztwo w kwestii inwestycji długoterminowych (programy oszczędnościowe) oraz realizację polis ubezpieczeniowych. Na tej podstawie oceniam merytorycznie p. Pawła jako osobę kompetentną, profesjonalną, konkretną, a przy okazji także pozytywną w ujęciu relacjach interpersonalnych. Polecam.

PR Obsługa kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych

Przydatność rekomendacji: 85 %
Nasza sprawa była dosyc nietypowa jak na polskie warunki. Budowaliśmy dom i braliśmy kredyt będąc w tym czasie za granicą - konkretnie w USA. Wraz z żoną pracowałem dla Ambasady Polskiej w Waszyngtonie i ze względu na obowiązki, ale też i na dystans i związane z tym koszty przelotu nie wchodził w grę kontakt osobisty na miejscu. Pan Paweł okazał sie jednocześnie bardzo pomocny i kreatywny wykazując się daleko pojętym zrozumieniem sytuacji. Dzięki niemu udało nam się wybudować dom bez konieczności przylatywania do Polski. Załatwiliśmy całą sprawę przez pełnomocnika. Szczerze polecam Pana Pawła Trochonowicza.

Maciej Woźniak kredyt załatwiony na odległość

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam jako fachowca bardzo rzetelnego, pracowitego i bardzo profesjonalnego, ale przede wszystkim jako młodego i uczciwego człowieka, który jako jedyny wśród kilku doradców jakich było nam dane poznać, dbał o nas jeszcze kilka lat po tym jak otrzymaliśmy kredyt.

BLanka gorąco polecam

Przydatność rekomendacji: 85 %
Do Pana Pawła trafiliśmy przez przypadek. Weszliśmy do banku tylko na chwilkę aby dowiedzieć się o podstawowych warunkach dot. kredytu hipotecznego. Pan Paweł odpowiedział na każde nasze pytanie a niejednokrotnie nawet je uprzedzał. Sytuacja nasza okazała się niezwykle trudna, ponieważ tylko mąż pracował a niestety nasza zdolność finansowa była o wiele za mała od tej wymaganej. Nie umiem nawet opisać słowami pomocy jaką wówczas wyświadczył nam P. Paweł. Jego profesjonalizm, zaangażowanie, optymizm i chęć pomocy innym jest niepodważalna. Czas jaki nam poświęcił by znaleźć inne rozwiązania był ogromny a wynikał ze skomplikowanej sytuacji. W końcu się udało. Polecam wszystkim bez wyjątku, ale najbardziej tym, którzy zwątpili, że kiedykolwiek uda się im mieć coś "swojego". Co tu dużo mówić - przekonaj się sam! Rekomendacja jak najbardziej zasłużona.

Ania i Mirek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
2011 rok,Frank stoi wysoki i praktycznie koniec dawania kredytów w CHFach. Zdolość niby mam z przysżłym mężem, ale chęci bnku niewilkie aby w tej walucie dać nam kredyt. Bardzo dużo formalności dodatkowych mieliśmy, ale sie opłacało :) Wzieliśmy kredyt w dogodnym momencie, a dzięki Pawłowi T. zarabiamy teraz na kredycie, nie dopłacamy ani złotówki, tylko jesteśmy poniżej wartości CHFa niz przy zacięganiu kredytu.

Gosia świetna współpraca

Przydatność rekomendacji: 85 %
Z czystym sumieniem polecam osobę Pana Pawła. Poznaliśmy się w 2011 roku przy wnioskowaniu o duży w mojej ocenie kredyt hipoteczny. Sam pracuje w bankowości i znam wszystkie sztuczki sprzedażowe i niekompetencje osób które nigdy nie powinny pracować w tego typu instytucji. Pan Paweł charakteryzuje się b.dużą kompetencją i determinacją do finalizacji transakcji. Na każdym etapie mogłem liczyć na bezpośredni kontakt oraz poradę. Szeroka wiedza i doświadczenie to najważniejsze cechy każdego człowieka który pracuje na tym stanowisku. Dodatkowo miły i sympatyczny. Polecam

Daniel Palicki Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Bez dwóch zdań najlepszy doradca finansowy jakiego spotkałem. "Pobił" konkurencję nie tyle negocjacjami cenowymi u leasingodawcy, co swoim konceptem. Odliczyłem VAT dwukrotnie w maksymalnej możliwej kwocie. Panie Pawle - gdyby kiedyś chciał Pan zmienić firmę, to proszę o mnie pamiętać...

Zadowolony Klient Leasing finansowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mieliśmy b. trudną sytuację, ponieważ w trakcie wnioskowania o kredyt zmieniałem pracodawcę. dodatkowo zabrakło nam zdolności kredytowej, a bylismy już po podpisaniu umowy przedwstepnej i wpłacie wysokiej zaliczki. Terminy były bardzo napięte i sytuacja zrobiła się stresująca. Kiedy trafilismy z polecenia do Pana Pawła już na pierwszym spotkaniu pojawiła się szansa dzięki pomysłowości doradcy. Pan Paweł szybko znalazł rozwiązanie i obronił wniosek przed komitetem kredytowym. Otrzymalismy przy tym rewelacyjne warunki (marża, prowizja i negocjowany kurs waluty). Polecamy doradcę każdemu klientowi, któremu wydaje się, że szanse uzyskania ktredytu spadły do 0.

Z.A. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 85 %
Do Pana Pawła trafiłam przypadkowo. Po prostu weszłam do oddziału. Po pierwszej rozmowie znakomicie rozpoznał temat, wskazał precyzyjnie dokumenty i wszystko wyjaśnił. Jeszcze tego samego dnia złożyłam wniosek kredytowy. Za dwa tygodnie miałam pozytywną decyzję i wynegocjowane warunki cenowe. Świetny kontakt, pozytywne podejście i wielki zapał do pracy. Specjalista!

Monika kredyt na zakup działki

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością polecam doradztwo Pawła. Jeśli tylko potrzebuję porady w zakresie kredytowania / finansów, zgłaszam się i od razu otrzymuję najlepsze rozwiązanie i niezbędne informacje. Paweł wspiera mnie, moich najbliższych oraz znajomych w sprawach kredytowych od kilku lat. Jest to bardzo komfortowa sytuacja, ponieważ zawsze możemy liczyć na rzetelność oraz sensowne rozwiązania. Niejednokrotnie przekonałam się, że ma bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu finansów. Dzięki negocjacjom otrzymałam korzystną marżę kredytu w dobrym banku. Współpraca godna polecenia, pełne zaangażowanie, profesjonalizm i pasja w działaniu. Dziękuję Pawle 

Karolina kredytowanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo, bardzo polecam współpracę z tym właśnie doradcą. Odwiedziłem wielu i wiem, co piszę. Miałem dość nietypową sytuację - kupno mieszkania (obciążonego kredytem) od obcokrajowca (Hiszpana), przez pełnomocnika- też obcokrajowca (Białorusina). Nie wnikając w szczegóły napiszę tylko, że sytuacja była zawiła.. i wymagała zaangażowania oraz wiedzy, zarówno w kwestii spraw bankowych na poziomie międzypaństwowym, jak i w kwestii pełnomocnictw. Pomimo wszystkich problemów i zawiłości, które skutecznie zniechęcały innych doradców, z Panem Pawłem załatwiliśmy temat szybko, skutecznie i bez problemów. W kwestii oferty (marża, prowizja banku, etc.) Pan Paweł spowodował, że zawsze nieugięty bank, stał się elastyczny i otrzymałem najlepszą z możliwych w danej chwili ofert na rynku. Co warte podkreślenia - dużo lepszą niż propozycja innych doradców tego samego banku. Z przyjemnością polecam, tą osobę kolejnym klientom, co już z resztą z powodzeniem zrobiłem.

Andrzej Kropiwnicki Kredyt hipoteczny i doradztwo

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Pawła znam już od od 2006 roku i moje zdanie o nim jest bardzo dobre, i z każdą kolejną załatwianą przez niego sprawą cały czas jest jeszcze lepsze. Profesjonalista w każdym calu. Potrafi problematykę udzielanych kredytów przełożyć na język zrozumiały dla przeciętnego konsumenta. Bardzo komunikatywny, pracowity i rzetelny. Do tej pory brałem z nim udział w załatwieniu sprawy trzech kredytów. Za każdym razem oferta, którą przygotował była najkorzystniejsza. Wiem to, bo porównuję ofertę z ofertami przygotowywanymi przez innych doradców kredytowych. Pracownik wart polecenia każdej rzetelnej instytucji finansowej i każdemu klientowi

Tomek Gall Współpraca i udzielanie kredytów

Przydatność rekomendacji: 83 %
Chciałbym zarekomendować Pana Pawła jako fachowego doradcę bankowego. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo odpowiedzialny i zaangażowany w swoją pracę. Pan Paweł uważnie słucha i uwzględnia potrzeby, plany i cele i zawsze znajdzie najlepsze rozwiązanie. Współpraca z Nim to sama przyjemność. Gorąco polecam i dziękuje za odpowiadanie na każde pytanie o każdej porze dnia oraz pilnowanie terminów ! :)

Agnieszka Kredyt hipoteczny+inne doradztwo finansowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
We wrześniu 2012 r. rozpoczęliśmy starania o kredyt hipoteczny. Utrudnienia stanowił czas, ponieważ od października ub. roku miały wejść w życie niekorzystne dla kredytobiorców zmiany warunków programu "Rodzina na swoim". Szczerze mówiąc nie liczyliśmy na to, iż uda nam się otrzymać kredyt w tak krótkim czasie, jednak profesjonalizm Pana Pawła sprawił, iż bank przyznał nam kredyt jeszcze przed końcem września. Podkreślić należy również, iż Pan Paweł był bardzo zaangażowany w nasze starania o kredyt, udzielał cennych wskazówek i kompetentnych odpowiedzi zarówno podczas starania się o kredyt, jak i po jego uzyskaniu. Nam serdecznie polecono Pana Pawła jako doradcę kredytowego. Wykazał się ogromnym doświadczeniem, profesjonalizmem i zaangażowaniem dlatego z pełną odpowiedzialnością również polecamy pomoc Pana Pawła!

Kasia i Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Namiar na Pana Pawła dostałem od kolegi. Oczywiście potwierdziło się wszystko co mi o nim opowiadał. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo rzeczowy, żadnych niespodzianek. Krótko mówiąc, jak powiedział tak zrobił, zdecydowanie polecam go każdemu .

Cezary Padzik Zdecydowanie polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Paweł to osoba która zna się na rzeczy. Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z pomocą doradcy uzyskałem dwa kredyty. Pierwszy związany z inwestycją mieszkaniową, a drugi refinansowy - na spłatę zobowiązania w innym banku. Pan Paweł wykazał się pomysłowością podczas doboru oferty, biorąc pod uwagę moje potrzeby. Wykazał się wiedzą bankową z zakresu form ustanawiania zabezpieczeń hipotecznych. Tak jak w przypadku poprzednich opinii dopilnował również b. dobrych warunków cenowych. W dwóch sprawach ta sama historia.

Radosław Pieluszyński Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Pawła polecam z pełną odpowiedzialnością. Bardzo miły spokojny człowiek, który robi to co robi z pełnym zaangażowaniem. W moim przypadku potrafił pomóc w uzyskaniu kredytu inwestycyjnego pomimo braku wykazanego dochodu na deklaracji PIT oraz wynegocjował marżę kredytu.

hubert karaaga kredyt hipoteczny i linia debetowa

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Pawła jako specjalistę i doradcę kredytowego poleciła nam znajoma (notabene również była klientka). Potrzebowaliśmy kredytu inwestycyjnego na rozwój firmy. Pytaliśmy znajomych o rekomendację doradców kredytowych lub banków, przedstawiając dość nietypowe oczekiwania i jednocześnie wymagania, jakie nas zaspakajają. Pomimo kilku ofert z innych źródeł, to właśnie Pan Paweł wykazał się ogromnym profesjonalizmem i nietuzinkowym charakterem w negocjacjach z bankami. Do samego końca angażował się w renegocjacje już przedstawionej oferty z bankiem o jak najlepsze warunki. Ta nieustępliwość i ambicja w dążeniu do realizacji celu zaowocowała spełnieniem naszych oczekiwań. Trudno o lepszą rekomendację. Dla nas 5+.

Beata i Krzysztof kredyt inwestycyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Pawłem układała się bardzo dobrze. Profesjonalista w każdym calu, niestety niewielu już takich zostało. Pan Paweł załatwił wszystko za mnie, wynegocjował super warunki, obniżoną prowizję i wszystko w bardzo krótkim czasie. Po prostu wiedziałem, że działa w MOIM interesie. Doradca godny polecenia, bardzo zaangażowany i bardzo pomocny.

BM kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Otrzymanie kredytu gotówkowego w naszych bankach nie jest sprawą prostą i oczywistą. Dzięki Panu Pawłowi cały proces udzielenia kredytu konsumpcyjnego okazał się dla mnie nieskomplikowaną formalnością urzędową. Ale to właśnie dzięki Panu Pawłowi, który w swoją pracę angażuje się całkowicie, a do klienta podchodzi z pełną powagą i zrozumieniem. Wsłuchując się w potrzeby klienta Pan Paweł wyszukuje indywidualnych rozwiązań, tak aby pomoc klientowi a nie zniechęcić do instytucji bankowych. Znając możliwości finansowe klienta wybiera optymalny wariant, akceptowalny przez bank udzielający pożyczki. Każda informacja czy propozycja analizy finansowej jest potwierdzana kontaktem telefonicznym albo mailowym. Przekazywane informacje są zrozumiałe i czytelne dla klienta. Można liczyć na pomoc w objaśnieniu czy wypełnieniu dokumentów związanych z udzieleniem kredytu. Z pewnością polecę doradztwo Pana Pawła moim znajomym, szczególnie tym, którzy wymagają indywidualnego podejścia do tematu. Dodatkowo chciałabym nadmienić, że na przełomie ostatnich kilku lat w jakich brałam kredyty dzięki doradztwu Pana Pawła jakość i profesjonalizm nie straciły nic na wartości , wręcz przeciwnie, są z najwyższej półki. Brawo Panie Pawle! Tak trzymać! E.S.

E.S. kredyt hipoteczny i gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nasza sytuacja kredytowa była dosyć nietypowa - gdyż dochody osiągamy z kilku źródeł. To, co dla banków powinno być zaletą zmniejszającą ryzyko kredytowe - dla wielu wcześniejszych rozmówców przeszkodą, której pokonanie wymagałoby zbyt wielkiego nakładu pracy. Pan Paweł okazał się nieoceniony i do naszej sprawy podszedł indywidualnie: nie tylko zbadał poszczególne źródła dochodów ale również przedstawił analitykowi bankowemu nasze kwalifikacje zawodowe. W rezultacie wkrótce otrzymaliśmy ofertę kredytową, a bank zaproponował nam nawet indywidualnie negocjowaną marżę. Niedługo później zamieszkaliśmy w nowym domu. W trakcie postępowania pan Paweł wyczerpująco informował, jakie dokumenty mamy złożyć i czego dalej możemy się spodziewać, a w ślad za każdą rozmową wysyłał e-mail z potwierdzeniami szczegółów dla pamięci. Gorąco polecamy pana Pawła osobom wiarygodnym, acz znajdującym się w sytuacjach wymagających indywidualnego podejścia. Jesteśmy pewni, że pan Paweł rzetelnie zapracował na taką rekomendację.

Radosław Rekomendacja kredytu mieszkaniowego

Przydatność rekomendacji: 100 %