Snapshot_20120130_1

Piotr Chmielewski

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 48605910608 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Mam na imie Piotrek. Kocham koszykówkę, znam się na finansach (kredyty, inwestycje, ubezpieczenia, leasingi), mam 2 synów - Maksa i Mikołaja:)

Doświadczenie

Posiadam prawie 10 letnie doświadczenie w branży finansowej. Pracowałem już bezpośrednio w bankach, dla brokerów finansowych (oferty wielu banków) jak również dla firm ubezpieczeniowych.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2005 2008 Szkoła Główna Handlowa (Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne)
2009 2010 Szkoła Główna Handlowa (Zarządzanie Sprzedażą - Podyplomowe)

Atuty eksperta

Swoim klientom pomagam znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Dzięki dobrym relacjom w bankach, nawet w tak trudnych jak dzisiejsze okolicznościach rynkowych, mam możliwość zaproponowania specjalnych ofert dla swoich klientów.

Dodatkowo mając do dyspozycji oferty wielu banków jestem w stanie dopasować optymalny kredyt praktycznie dla każdego Klienta.

Osobom szukającym kredytu pomagam:

1. wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert 29 banków,
2. określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty zadłużenia,
3. wyjaśnić różnice w poszczególnych ofertach,
4. wypełnić wymagane dokumenty,
5. sfinalizować podpisanie umowy z bankiem,
6. zamienić dotychczasowy kredyt na nowy - tańszy - w innym banku,
7. połączyć wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy.

Wyróżnia mnie profesjonalizm, szybkie działanie, optymizm, mobilność, elastyczność, promocyjne oferty bankowe dla moich klientów, wsparcie banków, analityków, indywidualne podejście do każdego.

 

Ponadto jestem Agentem Ubezpieczeniowym w firmie Allianz SA, jako uzupełnienie kompleksowej oferty finansowej dla wymagającego klienta.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją elektroniczną wizytówką:

http://port.allianz.pl/piotr.chmielewski/

Przykłady opisanych spraw

Od małych do wielkich. Skontaktuj się, na pewno warto. Mam wielu klientów zadowolonych z mojej pomocy, gdyż wychodzę poza standardy.

Wybrane rekomendacje

Z przyjemnością polecam współpracę z Panem Piotrem Chmielewskim. Pan Piotr jest osobą z ogromnym doświadczeniem Finansowym, głównie z obszaru kredytów hipoteczych ale również ubezpieczeń jak i produktów depozytowych. Posiada bardzo szeroką wiedzę ofertową i reaguje bardzo szybko na wszelkiego rodzaju zapytania. Pośredniczy we wszystkich etapach uzyskania Produktu finansowego (kredyty/lokaty etc.) i posiada dobre możliwości negocjacyjne. Jest doradcą opanowanym, cierpliwym i punktualnym. Polecam Pana Piotra jako Specjalistę w ofercie Kredytów oraz Finansów. Życzę dalszych sukcesów.

Krzysztof Poprawa Kredyty/Finanse

Data dodania: 2012-01-11

Pan Piotr jest osobą zdecydowanie godną polecenia. O kredyt starałem się nie będąc w kraju a mimo to nie miałem z jego uzyskaniem żadnego problemu. Bardzo dobry i profesjonalny kontakt, wszelkie pytania i wątpliwości jakie miałem zostały dobrze wytłumaczone a moja sytuacja finansowa jak i odpowiedni wybór kredytu dobrze przeanalizowane. Osobiście polecam współpracę z Panem Piotrem Chmielewskim.

Piotr Koziel Hipoteczny (złotówkowy)

Data dodania: 2011-04-14