Dsc_0593

Piotr Jagiełło

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 48697972802 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Dokładnie tak wyobrażałem sobie doradztwo w sprawie kredytu hipotecznego. Wszystko omówione prostym, zrozumiałym językiem, przystępnym dla normalnego człowieka, który bez pomocy zgubiłby się w gąszczu paragrafów i cyferek. Pomoc na każdym etapie uzyskania kredytu dosłownie od A do Z. Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Piotrem i mogę go polecić z czystym sumieniem - z taką pomocą uzyskanie kredytu to sama przyjemność.

Michał Szafryński Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Data dodania: 2018-05-27

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Piotra mogę polecić z czystym sumieniem. Uzyskaliśmy profesjonalną pomoc w szukaniu odpowiedniego banku w celu uzyskania kredytu hipotecznego. Pan Piotr Jagiełło przedstawił oferty banków, ale przede wszystkim uczestniczyła na każdym etapie uzyskania kredytu. Wszelkie wątpliwości oraz niejasności były w tempie natychmiastowym sprawdzane, dzięki czemu nasza aktywność w tej sprawie ograniczała się do komfortowego dla nas minimum. Zaangażowanie, profesjonalizm – te słowa oddają w zupełności sposób pracy Pana Piotra.

Maciej z Ostródy Kredyt hipoteczny z minimalnym wkładem własnym

Data dodania: 2018-05-21

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałbym serdecznie podziękować Panu Piotrowi za pomoc w uzyskaniu kredytu MdM na moje pierwsze mieszkanie. Polecam Pana Piotra jako specjalistę od spraw trudnych...

Marcin R. Zakup pierwszego mieszkania MDM

Data dodania: 2018-05-08

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sercem i sumieniem możemy polecić Pana Piotra. Jest on specjalistą w swojej dziedzinie a jego wiedza pozwala na bezproblemowe poruszanie się w obszarze Doradztwa Finansowego. Jego zaangażowanie i pomoc sprawa że człowiek praktycznie nie martwi się o nic, ponieważ wszelkie formalności oraz “papierologia” zostają w profesjonalny sposób załatwione przez Pana Piotra. Zawsze ma czas aby odpowiedzieć na wszelkie pytania bądź wątpliwości. Co bardzo ważne, prowadzi cały “proces finansowy” od początku do końca (w naszym przypadku od momentu złożenia wniosku, poprzez weryfikację dokumentów, aż po podpisanie umowy z wybranym bankiem i wypłatę środków). W rzetelny sposób informuje o wszystkich warunkach dot. produktów finansowych, doradza jakie rozwiązanie jest najwłaściwsze dla danego przypadku (jednakże ostateczna decyzja zawsze należy do klienta). Podsumowując… Jeśli kiedykolwiek będę potrzebował pomocy w kwestii finansów na pewno zgłoszę się do Pana Piotra i będę ją polecał wszystkim tym, którzy potrzebują fachowej pomocy finansowej. Pozdrawiam i dziękuje za wszystko :)

Ania i Łukasz Olsztyn Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-08-02

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pan Piotr Jagiełło okazał się osobą, która poza niepodważalnymi kompetencjami w zakresie swojej działalności, potrafi również dokonywać rzeczy z pogranicza niemożliwych lub niezwykle trudnych do osiągnięcia. W mojej sytuacji kompleksowo pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny przy średnich zarobkach z ostatnich 12 miesięcy na poziomie 1700 zł. Na dodatek z moim pracodawcą wiąże mnie wyłącznie umowa zlecenie. Bez wątpienia polecam usługi Pana Piotra Jagiełły wszystkim, którzy starają się o kredytowanie swoich inwestycji. Pomoc objęła nie tylko sprawy związane z podpisaniem umowy kredytowej, ale również realizację czynności sądowych, a także współpracę z rzeczoznawcą nieruchomości.

Grzegorz Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Data dodania: 2016-01-29

Przydatność rekomendacji: 50 %