Foto

Piotr Marantowicz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 608475036 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

O mnie

 

OFERUJĘ BEZPŁATNĄ POMOC NA KAŻDYM ETAPIE STARANIA SIĘ O KREDYT

W  branży finansowej pracuję od 10 lat. W tym czasie udało mi się zgromadzić wiedzę i doświadczenie, które dziś pomagają mi w pracy z moimi Klientami. Moja praca polega na bezpłatnym i profesjonalnym doradztwie w zakresie pozyskania finansowania zarówno przez osoby fizyczne, osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i spółki prawa hadlowego.

W szczególności koncentruję się na pomocy w uzyskaniu najkorzystniejszego dla Klienta kredytu hipotecznego - na zakup mieszkania,  domu, czy budowę - również w programie Mieszkanie dla Młodych - MdM.

Zakres mojej usługi obejmuje przede wszystkim:

- zbadanie zdolności kredytowej - dzięki temu wiesz ile kredytu otrzymasz

- przedstawienie szczegółów kredytów z ponad 20 banków - da to pełny obraz oferty kredytowej dostępnej w danym czasie

- wyjaśnienie procedur bankowych i procesu uzyskania kredytu "krok po kroku"

- dokładne porównanie tych kredytów i doradztwo w kwestii wyboru najlepszego z nich - dzięki temu będziesz  mógł wybrać  najlepszą opcję dla siebie

- pomoc w zebraniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosków kredytowych w bankach

- złożenie wniosków kredytowych w imieniu Klienta - zaoszczędzi Ci to czasu i wizyt w  bankach - zrobię to za Ciebie

- negocjowanie warunków kredytu - zawsze walczę o jak najlepsze warunki dla  mojego Klienta

- doprowadzenie do pozytywnej decyzji i wypłaty kredytu

- obsługę pokredytową

 

MOJA USŁUGA JEST BEZPŁATNA DLA KLIENTA

 

W mojej pracy kieruję sie przede wszystkim uczciwością, rzetelnością i sumiennością - wszystko podporządkowuję zadowoleniu Klienta. Wysokie znaczenie ma dla mnie również terminowość, rzeczowość i dyspozycyjność. Najważniejszym dla mnie zawsze pozostaje szacunek do Klienta i sprawy,  którą mi powierza.

WYBIORĘ NAJLEPSZY PRODUKT dla Klienta indywidualnego:

 • kredyt hipoteczny - na zakup czy też budowę
 • pożyczka hipoteczka- na dowolny cel pod zabezpieczenie
 • kredyt gotówkowy
 • plany oszczędnościowe/emerytalne

WYBIORĘ NAJLEPSZY PRODUKT dla Firmy:

 • kredyty dla firmy - zabezpieczone i niezabezpieczone
 • kredyt obrotowy
 • leasing
 • faktoring
 • optymalizacja podatkowa

Produkty, które oferuję to produkty bankowe, oferowane przez działające w Polsce banki. Moje zadanie to analiza  tych produktów, jak najlepsza ich  znajomość i  wybór najlepszych z nich - w tym się specjalizuję - w wybieraniu dla  moich Klientów najkorzystniejszych produktów bankowych i pomoc w ich uzyskaniu.

Produkty, które są dostępne z moją pomocą, są na takich samych warunkach  jak uzyskane bezpośrednio w banku  -  nigdy nie są gorsze. Wybierając współpracę ze mną uzyskujesz dostęp do całej palety rynkowej danego produktu, masz gwarancję wyselekcjonowanych ofert pod kątem jakości cenowej i produktowej.

To ja dla Ciebie szukam ofert, selekcjonuję, analizuję i przedstawiam efekty mojej pracy - Ty, Drogi Kliencie, dokonujesz wyboru - wyboru dostępnego z kilku ofert, które warte są Twojej uwagi - czyli zostały wybrane jako najlepsze spośród dostępnych.

 

GWARANTUJĘ WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUGI

 

ZAPRASZAM PAŃSTWA DO KONTAKTU ZE MNĄ - CHĘTNIE POMOGĘ W PAŃSTWA SPRAWIE

Piotr  Marantowicz

tel. 608 475 036

 

 

Doświadczenie

 

10 letnie doświadczenie w bankowości oraz branży finansowej.

Zdobywałem doświadczenie i wiedzę między innnymi w:

GE Money Bank

Europejski Fundusz Leasingowy

Open Finance

Tax Care

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2000 2003 Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
2005 2007 Politechnika Gdańska

Atuty eksperta

 

 • Możemy spotkać się w dowolnym miejscu na terenie województwa pomorskiego,
 • Wspólnie znajdziemy rozwiązanie finansowe dopasowane do Państwa potrzeb,
 • Pomogę zorganizować dokumenty dotyczące nieruchomości i ocenić stan prawny nieruchomości,
 • Udzielę cennych wskazówek przy finansowaniu budowy domu (kosztorys- transze, projekt- adaptacja, rozliczanie transz),
 • Polecę kompetentnego, szybko działającego rzeczoznawcę (jeśli jest wymagany operat szacunkowy nieruchomości)
 • pełen zakres usług tzn. oferta jak i wiedza obejmuje w zasadzie całą gamę produktów kredytowych/ finansujących klienta zarówno detalicznego (osoba fizyczna) jak i przedsiębiorcę

               Nie trać czasu - wybierz moje doświadczenie i wiedzę - porównam dla Ciebie wszystkie dostępne oferty kredytowe i pomogę wybrać najlepszą dla Ciebie

Przykłady opisanych spraw

 

 • Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym (w tym z zerowym stanem zaawansowania budowy oraz na budowę domu, remont/modernizację/wykończenie mieszkania/ domu)- nawet do 110% wartości nieruchomości,
 • Kredyt na zakup nieruchomości mieszkalnych (dom, mieszkanie), nieruchomości komercyjnych (pensjonat, lokal usługowy, hotel, zajazd, apartament pensjonatowy), działki budowlane, rekreacyjne, siedliskowe, rolne,
 • Kredyt konsolidacyjny i pożyczka hipoteczna- przy zabezpieczeniu na nieruchomości nawet do 80% wartości nieruchomości,
 • Kredyty w PLN, EUR i USD
 • Kredyt dla uprzywilejowanych grup zawodowych-osób sprawujących Zawód Zaufania Publicznego ,
 • Pożyczka zabezpieczona na obciążonej już hipotece ( II hipoteka),
 • Dla osób osiągających dochód za granicą (zarówno w UE oraz poza UE, z tytułu etatu, prowadzenia działalności gospodarczej, marynarzy- kontraktów),
 • Kredyty z dopłatami w programie "Rodzina na Swoim",
 • Kredyty dla osób prowadzących działalność gospodarczą- na oświadczenie do 1 mln złotych,
 • układanie Planów Finansowych (programy emerytalne, edukacja dzieci, zabezpieczenie spłaty kredytu)
 • finansowanie majątku trwałego (zarówno poprzed kredyt jak i leasing- kapitałowy lub obrotowy)
 • pożyczki gotówkowe na dowolny cel
 • faktoring- zabezpieczenie płynności finansowej przedsiębiorcy
 • kredyty obrotowe
 • kredyty inwestycyjne
 • finansowanie nowych działalności (tzw. start up'ów)
 • finansowanie dla przedsiębiorców w oparciu o przyszłe dochody (na biznesplan)

Wybrane rekomendacje

Szczerze polecamy współpracę z Panem Piotrem. Okazał się być osobą bardzo kompetentną i rzeczową. Zawsze dostępny i skory do pomocy. Dzięki Jego doświadczeniu i zaangażowaniu proces przydzielenia Nam kredytu przebiegł bardzo sprawnie i bezproblemowo. Z czystym sumieniem raz jeszcze polecamy Pana Piotra jako człowieka i doradcę.

Karolina i Marek Kredyt mieszkaniowy z dopłatą MdM

Data dodania: 2014-12-07

Pan Piotr Marantowicz jako doradca w sprawie kredytu mieszkaniowego sprawdzil się w 100%. Kredyt dostaliśmy szybko i bez problemu. Pan Piotr na pytania odpowiada wyczerpująco i wszystko dokładnie tłumaczy. W każdej chwili można kontaktować się telefonicznie. Bardzo sympatyczny, konkretny człowiek. Godny polecenia!

Marzena i Kamil Opinia :)

Data dodania: 2013-11-19

Sumienny, słowny a przede wszystkim profesjonalny w swoim fachu. Bez dwóch zdań doradca godny polecenia! Dziękujemy i pozdrawiamy Panie Piotrze.

Łukasz Drechnowicz Profesjonalizm w 100%

Data dodania: 2013-04-29

Bardzo profesjonalne podejscie do sprawy. Szeroki zakres wiedzy Pana Piotra na tematy finansowe ulatwil nam przejscie przez ciezki proces kredytowy. Doskonala dyspocyzyjnosc pomogla nam w bardzo szybkim pozyskaniu kredytu, a sam proces przejscia przez formalnosci przebiegal bezproblemowo. Szczerze polecam Pana Piotra gdyz swoja fachowoscia i profesjonalnym podejsciem do sprawy sprawil ze udalo sie nam dostac kredyt.

Jacek Lesisz Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-02-20

Pan Piotr do na prawdę porządna "firma" sumienność, dyspozycyjność skuteczność działania to Jego cechy. Nawet po zakończeniu procesu ubiegania się o kredyt mogę liczyć na fachową poradę dotyczącą finansów domowych (np. plany oszczędnościowe). Na początku sam chciałem ogarnąć temat kredytu (finalnie zabrakło mi czasu i zapału na załatwienie tych wszystkich formalności) dlatego wiem jak dużo znaczy pomoc dobrego doradcy.

Jacek Kobiela Kredyt na dokończenie domu

Data dodania: 2011-02-18

Polecam pana Piotra Marantowicza do załatwienia wszystkich spraw związanych z kredytami hipotecznymi. Po wizycie pana Piotr i porównaniu przez niego wszystkich dostępnych ofert kredytów na rynku zdecydowałem się na jego pomoc w załatwieniu kredytu. Pan Piotr podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i moim zadaniem było tylko dostarczenie do niego niezbędnych dokumentów. Kredyt został załatwiony w tempie ekspresowym !!!

Bartłomiej Frey Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-02-17

Doradca bardzo dobrze orientujący się w ofercie kredytów hipotecznych - już od pierwszego spotkania jego wiedza i doświadczenie były widoczne, zawsze dostępny i skrupulatnie udzielający odpowiedzi na pytania, rzetelny i godny polecenia.

Sylwia Galikowska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-09-22

Pan Piotr pomagał nam od początku do końca przy kredycie na zakup mieszkania, jest osobą bardzo kompetentną,rzetelną i niezwykle zaangażowaną w swoją pracę.Bez pomocy Pana Piotra nie udałoby się nam załatwić kredytu,dlatego polecam wszystkim w 100% Pana Piotra jako super doradcę!!

Grzegorz Konkol kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-09-08

Pan Piotr jest osobą kompetentną posiadającą ogromną wiedzę w zakresie bankowości i finansów.Jest to osoba rzeczowa i co bardzo ważne cierpliwa.Cenię jego profesjonalizm i rzetelność.Jego również głównym atutem jest dyspozycyjność i w każdej chwili można liczyć na pomoc z jego strony.Polecam wszystkim jego jako doradcę,który potrafi znalezć wyjście z każdej sytuacji,choćby wydawałaby się ona beznadziejna a Panu Piotrowi dziękuję za okazaną mi pomoc i życzliwość.Pozdrawiam

Magdalena Hałaj Kredyt na dom

Data dodania: 2010-09-08

Pan Piotr Marantowicz jest osobą rzetelną i kompetentną. Jego profesjonalizm przekłada się na jego działania. Bardzo dba o swojego klienta. Pod jego opieką można się czuć bezpiecznie i bez obaw oddać sprawy kredytowe w Pana Piotra ręce. Jest na prawdę osobą godną zaufania. Nie ukrywa faktów. Jasno przedstawia wszystkie strony umów kredytowych. Pomaga w dobrym podejmowaniu decyzji. Jest wyrozumiały i cierpliwy w objaśnianiu zawiłości bankowych. Zawsze dostępny w razie wątpliwości osobiście, telefonicznie czy mailowo. Cechuje go wysoka kultura osobista, a to rzadkość w naszych czasach.

Anna Mależ kredyt hipoteczny

Data dodania: 2010-09-06

Pan Piotr jest godny polecenia, wykwalifikowany ekspert z zakresu finansów. Bardzo nam pomógł przy wyborze kredytu. Na spotkania przyjeżdżał zawsze przygotowany i dawał z siebie wszystko. Potrafił szczegółowo przedstawić dostępne oferty banków dopasowane do naszych oczekiwań. Spokojnie i przejrzyście przedstawiał plusy i minusy każdej z nich. Współpraca nie kończy się na wyborze kredytu, uzyskujemy od Pana Piotra informację dotyczącą obecnej koniunktury runku, co bardzo poszerza nam wiedzę w tej dziedzinie. Pozdrawiamy

Anna i Damian Podbielscy kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-09-05

Chciałabym bardzo polecić Pana Piotra jako sprawdzonego doradcę. Dzięki Panu Piotrowi refinansowanie kredytu hipotecznego przebiegło szybko, sprawnie i bez zarzutów.Uniknęliśmy biegania po bankach w swojej sprawie, a poszliśmy tylko złożyć parę podpisów i sprawa była załatwiona. Zawsze możemy się skontaktować z Panem Piotrem i uzyskać rzetelną informację oraz bardzo cenną w dzisiejszych czasach wiedzę na temat koniunktury rynku. Polecam wszystkim SUPER DORADCĘ, wszystkim tym, którzy chcą spokojnie spać i nie martwić stosem zadań odnośnie kredytu. Dziękuję

Anna Wirska refinansowanie kredytu

Data dodania: 2010-09-05