Piotr Marantowicz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 608475036 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

W związku z niedawną zmianą w zatrudnieniu (awans, zmiana z etatu dzielonego na 3 firmy na pełen etat w jednej) poprzednia doradczyni poinformowała mnie, że się nie da. Z rekomendacji dewelopera, nie mając już nic do stracenia, zadzwoniłem do pana Piotra, który powiedział, że się da. I dało się: nie wszędzie, ale trzeba było wiedzieć, gdzie szukać. No i sukces. Polecam usługi pana Piotra :)

Bartosz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne podejście, dostępność, cierpliwość i zrozumiałe tłumaczenie zawiłości. Polecam!

Maciej Bartkowiak Pomoc w uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra jako doradcę/pośrednika przy ubieganiu się o kredyt. Pełen profesjonalizm w udzielaniu informacji. Pan Piotr sprawnie i bezstresowo przeprowadził mnie przez cały proces. Dziękuję za wsparcie!

Andżelika J. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm i doradztwo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Piotra. Duża dyspozycyjność i doświadczenie sprawiło, że proces kredytu przebiegł sprawnie i skutecznie.

Łukasz D Kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr zajął się naszą sprawą i przeprowadził nas przez cały proces uzyskania kredytu bardzo profesjonalnie. Wyjaśniał wszystko językiem zrozumiałym, informował o sytuacji i możliwościach dotyczących naszych wniosków, wyjaśniał najlepsze oferty i traktował naszą sprawę bardzo indywidualnie. Polecam współpracę z Panem Piotrem.

Magdalena Trzcińska Bezpieczny kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki wsparciu Pana Piotra Marantowicza, udało mi się szybko i sprawnie uzyskać kredyt hipoteczny, co pozwoliło zrealizować moje plany życiowe. Polecam jego profesjonalne podejście każdemu, kto szuka fachowej pomocy w zakresie uzyskania kredytu.

Marcin Uzyskanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Highly recommended. Piotr got the mortgage that we were looking for. Thank you!

Paul Taylor Mortgage

Przydatność rekomendacji: 50 %
Moje doświadczenie z Panem Piotrem było absolutnie doskonałe! Z pełnym zaufaniem mogę przyznać najwyższą notę za profesjonalizm, skuteczność i staranność w obsłudze mojego wniosku o kredyt. Od pierwszego dnia czułam się perfekcyjnie obsłużona wszystko wyjaśnione od początku do końca prostym i zrozumiałym dla mnie językiem. Pan Piotr nie tylko wypełnia i przygotowuje wszystkie niezbędne dokumenty, ale także udzielał mi bieżących informacji i doradzał na każdym etapie procesu. Pełna opieka, indywidualne podejście i skuteczny kontakt z bankiem sprawiły, że uzyskanie kredytu było dla mnie mniej stresujące niż się spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam usługi każdemu, kto szuka profesjonalizmu i wsparcia na najwyższym poziomie. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam z całego serca WSZYSTKIM !

Beata Konkel Opinia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem! Profesjonalnie podchodzi do klienta i ma dużo cierpliwości w wyjaśnianiu zawiłych przepisów i wymagań. W dodatku - co dla mnie jest bardzo dużym plusem - zawsze dostępny pod telefonem i gotowy udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania. Dzięki Panu Piotrowi udało się szybko i sprawnie załatwić kredyt. Dziękuję serdecznie ;)

Sylwia M. bezpieczny kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy pana Piotra jako doradcę kredytowego. Proces był bardzo długi i niekiedy męczący, ale dzięki "opiece" Pana Piotra wszystko się udało :) zawsze odpowiadał na wszystkie pytania i zagwostki, dostępny dla nas o każdej porze, motywował i zachęcał, aby próbować innych możliwości, dzięki czemu otrzymaliśmy kredyt dokładnie taki, jak chcieliśmy. Polecamy!

Justyna i Sebastian Kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z p. Piotrem. Zawsze dostępny pod telefonem, wszystkie wątpliwości zwięźle wytłumaczone, niezbędne dokumenty załatwia bezpośrednio ze sprzedającym, a cały proces kredytu w Santander Banku, jak na BK2 załatwiony bardzo sprawnie.

Patryk BK2

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem. Jego profesjonalne podejście, rzetelność i skuteczność sprawiają, że to doskonały wybór dla tych, którzy szukają solidnego doradcy finansowego. Zawsze był dostępny w razie pytań, co dodatkowo zwiększało moje poczucie pewności i komfortu podczas całego procesu.

Szymon La.... Kretyd hipoteczny 2%

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr to ekspert w pełnym tego słowa znaczeniu. Przeprowadził nas przez naprawdę skomplikowany dla nas proces w taki sposób, że na każdym etapie byliśmy o wszystkim informowani i przede wszystkim spokojni. Pan Piotr wzbudza ogromne zaufanie, a jego imponującą wiedzę i doświadczenie widać już od pierwszej rozmowy. Cieszę się, że trafiliśmy na Pana Piotra i nie wyobrażam sobie, jakby ten proces wyglądał, gdybyśmy nie mieli wsparcia takiego eksperta. Panie Piotrze, jest Pan niezastąpiony, bardzo, ale to bardzo dziękujemy i oczywiście będziemy rekomendować współpracę z Panem przy każdej możliwej okazji.

Joanna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Namiar do Pana Piotra dostałam od znajomych. I szczerze w trakcie trwania procesu, jak i po szczerze będę polecać go dalej. Pan Piotr jest rzetelny, ma przeogromna widzę i w razie potrzeby jest bardzo elastyczny. Brałam kredyt 2%, który był nowym kredytem, niedopracowanym. Pan Piotr przeprowadził mnie przez cały proces bardzo skrupulatnie,a także miał duża cierpliwość ! Trzy razy na TAK ;-)

Anna Waszkiewicz Kredyt 2 procent

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Piotra, w skrócie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wysoki poziom wiedzy i bardzo profesjonalne podejście. Dzięki jego pomocy i wsparciu otrzymaliśmy kredyt. Serdecznie dziękujemy za spełnienie naszego marzenia o wymarzonym mieszkaniu

Martyna i Sebastian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panem Piotrem. Przejrzysty oraz szybki kontakt, pełen profesjonalizm w udzielaniu informacji oraz przekazywaniu informacji. Dzięki zaangażowaniu Panu Piotrowi udało się uzyskać kredyt hipoteczny w Banku Pekao.

Karol N Bezpieczny kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem i spokojnym snem można polecić Pana Piotra jako agenta. Rzetelny, wiarygodny, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Szybkie tempo pracy, warunki i możliwości dobrane do potrzeb klienta. Super!

Maciej Czerliński Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcielibyśmy gorąco polecić Pana Piotra, z którym mieliśmy okazję niedawno współpracować.To profesjonalista który zapewnił doskonały kontakt telefoniczny i skuteczne wsparcie na każdym etapie procesu. Profesjonalizm i zaangażowanie tego eksperta kredytowego są godne polecenia. Pozdrawiamy

Nadia i Bogdan Podziękowania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Sprawna i rzeczowa współpraca.

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Piotra Sprawna i fachowa pomoc. Zaproponowany przez Pana Piotra kredyt jest na warunkach dokładnie takich na jakich mi zależało. Sprawne i uczciwe przeprowadzenie przez proces udzielania kredytu.

Szymon Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z usług Pana Piotra. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny oraz bardzo zaangażowany w swoją pracę. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Pan Piotr cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie nasze zagadnienia - pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadził nas przez cały proces uzyskania kredytu. Doradca godny zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu. Dziękujemy bardzo za pomoc i wsparcie, Asia i Marcin

Joanna Halwas Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam błyskawiczna reakcja bardzo dobry rezultat pomoc i doradztwo pierwsza klasa brak jakichkolwiek problemów z komunikacją dobra i szybka współpraca z czystym sumieniem mogę polecić

Patryk Ł Rekomendacja eksperta

Przydatność rekomendacji: 50 %
POMOC PANA PIOTRA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE , FACHOWE DORADZTWO , PRZEDSTAWIENIE WARUNKÓW BARDZO JASNE I RZETELNE . OSOBA GODNA POLECENIA

Aleksander i Beata Hinc kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Piotra, bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Sprawnie przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, był zawsze do naszej dyspozycji. Pan Piotr jest nieocenionym wsparciem.

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dziękuję Panu Piotrowi za pomoc w uzyskaniu kolejnego już kredytu na zakup nieruchomości. Myślę, że powierzenie procedury uzyskiwania kredytu Panu Piotrowi oszczędzi dużo czasu i niepotrzebnej papierologii. Polecam

Tomasz Lipiński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo goraco polecam Pana Piotra. Bardzo profesjonalnie i konkretnie udzielil nam porad w sprawie kredytu. Byl zawsze do naszej dyspozyjcji i odpowiadal na wszystkie pytania. Bardzo dobra komunikacja i wspolpraca, oddany sprawie do samego konca! Najlepszy ekspert w sprawach kredytu hipotecznego.

Adriana i Krzysztof Kredyt Hipoteczny dla osob praujacych za granica

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z usług Pana Piotra. Wszystkie formalności załatwione w ekspresowym tempie, do tego mega wiedza, super kontakt i dyspozycyjnośc! Kredyt uruchomiony.

Rafał Grudnowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam usługi Pana Piotra. Współpraca układała się do samego końca bardzo dobrze. Marzenie spełnione o własnym mieszkaniu- jeszcze raz bardzo dziękujemy 😄

Aleksandra Czarnojan Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panem Piotrem. Cały proces przebiegł szybko i pomyślnie. Kontakt z Panem Piotrem był wzorowy.

Ewelina i Błażej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Piotrem przebiegła fantastycznie. Kredyt został nam udzielony według wszystkich danych jakie P. Piotr nam podał na pierwszym spotkaniu. Pan Piotr jest osobą bardzo cierpliwą, dostępną pod telefonem od wczesnego ranka do późnego wieczora. Ze spokojem odpowiadał na każde pytanie (nawet te bezsensowne i oczywiste, ale człowiek w pewnym momencie się gubi co musi załatwić). Pomoc otrzymywaliśmy przez cały okres ubiegania się o kredyt jak i po otrzymaniu go. Godziny spotkań zawsze były wspólnie dopasowane do naszych potrzeb, a każda informacje dokładnie objaśniona. Z całego serca możemy polecić współpracę z Panem Piotrem, szczególnie dla tych co tak jak my boją się kredytów i tego, że wpadną na oszustów. Jesteśmy wdzięczni za pomoc! :D

Jankowska Jagoda Doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Piotra jako doradcę finansowego. Pomógł mi przy kredycie hipoteczny i dzięki Panu Piotrowi nie musiałem o nic się martwić, ponieważ wszystkie formalności związane z kredytem załatwił za mnie . Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność. Polecam

Jakub Górski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr ma ogromną wiedzę na temat produktów i usług bankowych, doskonale orientuje się w ofertach kredytowych, dzięki czemu jest w stanie podpowiedzieć klientowi, która opcja będzie dla niego najkorzystniejsza. Co więcej, ma ogromną wiedzę o procesach prawnych/notarialnych - dzięki czemu kompleksowo przeprowadził nas przez cały proces zakupu wymarzonego mieszkania. Jest osobą bardzo rzeczową i konkretną - potrafi w jasny, przejrzysty sposób wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zapisy umowne czy procesy bankowe. Przy tym wszystkim Pan Piotr szanuje czas swoich klientów - dzięki temu zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, chociażby na uzupełnianiu wniosków kredytowych. Co najważniejsze - Pan Piotr jest osobą, która budzi zaufanie. Dzięki temu mogliśmy przejść przez cały proces ze spokojną głową, bo czuliśmy, że nasza sprawa znajduje się w dobrych rękach. Życzę każdemu, aby na swojej drodze spotykał takich profesjonalistów jak p. Piotr. Dziękujemy za wsparcie i profesjonalizm.

Aleksandra Pacholak Doradca idealny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pomocą Pana Piotra Marantowicza otrzymałam kredyt szybko i sprawnie. Podczas całego procesu mogłam liczyć na pomoc w każdej chwili. Otrzymywałam jasne odpowiedzi na pytania w błyskawicznym tempie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pan Marantowicz jest specjalistą który swoją pracę wykonuje na najwyższym poziomie. Polecam!

Agnieszka Kass Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo miła współpraca z Panem Piotrem.Bardzo dobry kontakt,telefoniczny i mailowy.Pan Piotr bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez proces kredytowy.Jestem zadowolony z usług Pana Piotra.Serdecznie Polecam!

Patryk Siwko Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Piotrem to czysty profesjonalizm. Szczerze mówiąc, nie obchodziło Nas nic wnioskując o kredyt hipoteczny, Pan Piotr wszystkim się zajął. Kontakt był wzorowy, grafik spotkań bardzo elastyczny, w.w. Doradca dopasowywał się do Nas pod względem godzin spotkań, w momencie gdy nie mógł odebrać telefonu to zawsze oddzwaniał. Jesteśmy bardzo zadowoleni !!! 10/10

Mikołaj i Paulina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo serdecznie polecam Pana Piotra jako doradcę finansowego. Bardzo nam pomógł w procedurze kredytowej. Zawsze był pomocny, odpowiadał na wszystkie pytania i był z nami w stałym kontakcie emailowych i telefonicznym. Dzięki wsparciu Pana Piotra będziemy mieli nas wymarzony dom nad morzem.

Wioletta Zielińska-Kułaga Z całego serca polecamy Pana Piotra Marantowicza.

Przydatność rekomendacji: 0 %
Współpraca z Panem Piotrem to sama przyjemność bardzo kompetentny Dorada z bardzo dużym doświadczeniem! Każdy kto zastanawia się nad wyborem Doradcy Kredytowego szczerze Polecamy!

Adriana i Sebastian Polecenie

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pełen profesjonalizm i doradztwo. Pan Piotr to najlepszy doradca finansowy, chcę przekazać że Pan Piotr jest kompetentny, konsekwentny i skuteczny. Nigdy nie pozostawi klienta bez odpowiedzi. Można powiedzieć że prowadzi klienta za rękę. Z wielką przyjemnością mogę zarekomendować Pana Piotra.

Agnieszka Janczyńska Polecam w 100%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jak najbardziej polecam Pana Piotra. Fachowe i rzetelne doradztwo, bardzo dobry kontakt, pomoc i cierpliwość w trudnych sytuacjach na drodze do uzyskania kredytu oraz otwartość do klienta to jakże rzadkie cechy w dzisiejszym świecie a wszystkie charakteryzują Pana Piotra. Z czystym sumieniem polecam.

Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Mogę z czystym sumieniem i pełną świadomością polecić Pana Piotra Marantowiczna jako eksperta kredytowego. Jest to osoba profesjonalna, z dużą wiedzą i chęcią szczerej pomocy. Odpowiada na wszystkie pytania, sam żywo interesuje się swoimi klientami, zarówno w trakcie jak i po uzyskaniu kredytu. Z pewnością polecę Pana Piotra każdemu, komu będę mógł.

Maciej C. Pomoc w uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Piotr bardzo fachowo zajął się pomocą przy uzyskaniu kredytu hipotecznego i cel został osiągnięty. Poprowadził moją sprawę bardzo dobrze i solidnie a gdy tylko Bank próbował zburzyć moje plany kupna mieszkania poprzez bardzo wygórowane wymogi to zawsze sobie poradził i doprowadził wszystko do końca. W każdej sytuacji zawsze był dostępny i pomocny. Ponadto kiedy zajmuje się klientem to pomaga nie tylko przy uzyskaniu kredytu ale we wszystkich sprawach urzędowych związanych z zakupem nieruchomości aż do końcowego etapu czyli zamieszkania. Bardzo Polecam

ROMIPRUS UZYSKANIE KREDYTU

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne podejście sprawiło, że po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy już, że to Pan Piotr jest odpowiednią osobą, która pomoże nam w realizacji naszych celów. Kredyt hipoteczny był dla nas bardzo trudną i ważną decyzją, ale dzięki ogromnej wiedzy Pana Piotra otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie dręczące nas pytania, poznaliśmy wszystkie możliwości związane z kredytem i po otrzymaniu takiego kompletu informacji ze spokojem mogliśmy rozpocząć starania o zakup mieszkania. Żadne z naszych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Mino wszelkich trudności, z sukcesem przebrnęliśmy przez proces weryfikacji. Od początku do końca w pełni zaangażowany w naszą sprawę. Dziękujemy za pomoc i gorąco polecamy!

Renata Szara, Bogusław Szary Pomoc w zakupie mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na budowę domu. Bardzo dobry kontakt, fachowe doradztwo na każdym etapie, również już po uzyskaniu kredytu. Polecam Pana Piotra jako Super Doradcę!

Hania R. Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam skorzystanie z pomocy Pana Piotra przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pan Piotr bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadził mnie przez cały proces kredytowy. Był zawsze pod telefonem w sprawie jakichkolwiek pytań . Dziękuję za pomoc i polecam.

Katarzyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm i doradztwo od a do z. Wszystko na najwyższym poziomie. Pan Piotr to wyjątkowy doradca finansowy, przede wszystkim kompetentny, konsekwentny i skuteczny. Z wielką przyjemnością mogę zarekomendować Pana Piotra. Godny polecenia.

Bojke Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panem Piotrem. Przejście tego trudnego dla nas procesu było o wiele mniej stresujące tylko dzięki fachowej pomocy i profesjonalizmowi Pana Piotra Marantowicza. Przez cały czas oczekiwania na decyzje z banku byliśmy w kontakcie z ekspertem, Pan Piotr odpowiadał zawsze na telefony i wiadomości. W przystępny i zrozumiały sposób pan ekspert wyjaśniał oferty banków i umowy kredytowe. Polecam serdecznie.

Alicja Tomczuk Współpraca przy uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pana Piotra możemy polecić z czystym sumieniem, wszystkie formalności związane z załatwieniem kredytu/przekazaniem dokumentów błyskawicznie realizowane. Wszystkie nasze pytania otrzymywały wyczerpująca odpowiedź, kontakt doskonały, oferty banków przedstawione zostały w sposób czytelny i zrozumiały jako zestawienie z dokładnym omówieniem. Pełne zaangażowanie ze strony Pana Piotra od początku aż do końca całego procesu kredytowego :) Polecamy, Pozdrawiamy, Michał i Patrycja.

Michał Kredyt Hipoteczny, Polecam!

Przydatność rekomendacji: 0 %
Profesjonalne podejście do sprawy. Szybka i prosta obsługa. Całkowicie jestem zadowolony z kontaktu i obsługi. Szczerze polecam.

Bogdan Romejko Profesjonalny doradca

Przydatność rekomendacji: 0 %
Profesjonalna obsługa, wszystko sprawnie, bezstresowo i bezproblemowo. Pan Piotr przystępnie potrafi wytłumaczyć wszystkie niejasności. Z czystym sumieniem polecam - fachowiec w swojej dziedzinie!

Seweryn kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Doradca godny polecenia w 100%. Zaangażowany, rzeczowy,cierpliwy. Pan Piotr sprawił ,że niemożliwe stało się możliwym. Pomimo trudności, nie wątpił i prowadził cały proces do końca . Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy . Dziękujemy !!!

Gosia i Piotr J. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Po raz drugi zdecydowaliśmy się na proces uzyskania kredytu hipotecznego przy pomocy Pana Piotra. Ilość czasu jaką musielibyśmy sami spędzić nad zebraniem, porównaniem ofert oraz wypełnieniem i złożeniem dokumentów zdecydowanie się skróciła. Cały proces przebiegał sprawnie, a napotkane problemy były szybko adresowane i rozwiązywane. Zdecydowanie polecam Pana Piotra

Joanna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Solidne , rzetelne i rzeczowe podejście do sprawy! Dobra znajomość rynku i przepisów która dysponuje pan Piotr pomogła nam znaleźć optymalną ofertę. Bardzo polecamy i bardzo rekomendujemy tego człowieka. MN

Marcin Solidne i rzetelne

Przydatność rekomendacji: 50 %
Solidne , rzetelne i rzeczowe podejście do sprawy! Dobra znajomość rynku i przepisów która dysponuje pan Piotr pomogła nam znaleźć optymalną ofertę. Bardzo polecamy i bardzo rekomendujemy tego człowieka. MN

Marcin Solidne i rzetelne

Przydatność rekomendacji: 0 %
Rzetelność i sukces to drugie imię Pana Piotra. Polecam z czystym sumieniem!

Agnieszka Kredyty hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Piotra, cierpliwy, odpowie na każde pytanie ile razy by nie padło, tłumaczy zrozumiale, a nawet prowadzi za rękę przez trudne kwestie kredytu i jeszcze sympatyczny w ogólnym odbiorze.

Małgorzata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Ekspert godny polecenia.

Mateusz Gaj Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam jak najbardziej. Kontakt z Panem Piotrem jest bezproblemowy. Wszystko wyjaśnia od A do Z. Wszystkie formalności dla Pana Piotra, to żaden problem. Szczerze polecam.

Krystian S Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAMY PANA PIOTRA. BARDZO DOBRY I SZYBKI KONTAKT,ODPOWIEDZ NA KAŻDE PYTANIE,BARDZO CIERPLIWY I DOKŁADNY.

KAROLINA,MAREK KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy z czystym sumieniem każdemu skorzystanie z usług Pana Piotra. Jest w pełni oddanym, profesjonalnym i fachowym doradcą kredytowym. Pomógł nam określić zdolność kredytową, przygotował odpowiednie zestawienia, po czym przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, aż do podpisania umowy. Zawsze chętnie nam doradzał, odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Po uzyskanym kredycie również zapewnił nas o swojej dyspozycyjności, gdybyśmy mieli jakieś pytania. Dzięki Panu Piotrowi dziś możemy się cieszyć własnym mieszkaniem. Serdecznie polecamy, Monika i Tomek.

Monika, Tomasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Piotra, bardzo dobry kontakt, odpowiedź na każde pytanie, pomoc w każdym aspekcie związanym z udzieleniem kredytu.

A i M Pomoc w udzieleniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Miałem wraz z Żoną okazję współpracować z p. Piotrem w temacie kredytu hipotecznego na budowę domu. Pomimo skomplikowanej sytuacji kredytowej, z pomocą Pana Piotra udało się uzyskać pozytywną decyzję kredytową na budowę wymarzonego domu. Kontakt z p. Piotrem jest wzorowy. Wszelkie niejasności szybko i zrozumiale zawsze są wytłumaczone. Gorąco polecam współpracę z Panem Piotrem. ;)

Tomasz P POLECAM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeżeli ktoś stara się o kredyt to bez dwóch zdań nie mógł lepiej trafić. Pan Piotr jest osobą sympatyczną, kontaktową z bardzo duża wiedzą i doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem. Zawsze znalazł dla Nas czas i rzeczowo odpawiadał na Wszystkie Nasze pytania. Większość formalności Pan Piotr wziął na swoje barki a Nam zostało parę szczegółów i podpisanie umowy kredytowej z bankiem. Naprawdę gorąco polecamy!

Aleksandra i Mariusz D. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradztwo Pana Piotra oceniam bardzo wysoko. Od pierwszego kontaktu cechowała go rzeczowość, obiektywność oraz pragmatyczne podeście do tak ważnej rzeczy jak zaciągnięciu kredytu hipotecznego na budowę domu. Na kżym etapie procesu mogłem liczyć na Jego wsparcie i dostępność w komunikacji mailowej bądź telefonicznej. Goraco polecam współpracę!

Waldemar Baczyński doradztwo w zakresie uzyskanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra, zawsze udziela konkretnych informacji bez owijania w bawełnę. Przeprowadził mnie przez proces kredytowy sprawnie, rzetelnie i najważniejsze zakończone pozytywnie!

Konrad L Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pomimo panującej sytuacji w Polsce udało się uzyskać kredyt za pośrednictwem Pana Piotra. Cały proces przebiegał dość długo w tym szczególnym okresie i nie było możliwości omówienia w szczegółach umowy kredytowej - a szkoda. Mimo wszystko Pan Piotr zawsze był dostępny i odpowiadał na każde pytania rzeczowo i szybko.

Sylwia Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystko udało się bez problemów. Jestem zadowolony. Polecam

Volodymyr Makar Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam pana Piotra. Nie tylko przeprowadził mnie przez cały proces uzyskania kredytu, ale pomógł mi, w trudnej sytuacji, znaleźć kompromis z bankiem. Myślę, że wsparcie takiego specjalisty, będzie niezwykle przydatne, w tym całym koronawirusowym szaleństwie.

Karol Dzierżyński Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr to najlepszy fachowiec jakiego znamy! - wykwalifikowany ekspert!. Kolejny raz pomógł nam w doborze dogodnego i rozsądnego dla nas kredytu. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny i wiele innych doradców twierdziło, że nie mamy szans. Pan Piotr dokonał wszelkich starań: sprawdził, ocenił, analizował wszystkie możliwe dla nas wyjścia.... i się udało!. Na spotkania przyjeżdżał zawsze przygotowany. Potrafił szczegółowo przedstawić dostępne oferty banków dopasowane do naszych oczekiwań, przedstawiał plusy i minusy każdej z nich. Szczerze polecamy Pana Piotra! I jeszcze raz dziękujemy Panu za pomoc! Pozdrawiamy.

Katarzyna i Tomasz Ch Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr sprawił,że niemożliwe stało się osiągalnym.Sama z dziećmi, z bagażem kredytu gotówkowego na barkach .... Pan Piotr poprowadził tak moją sprawę,że otrzymałam kredyt hipoteczny i jeszcze gotówkowy (na wykończenie mieszkania).Inni doradcy zostawiali mnie bez szans i na dodatek porobili niepotrzebne "historie" w BIK-u,a Pan Piotr nie dość,że miał przez to spore utrudnienia-zdobył dla mnie ten nieosiągalny kredyt. Dodam,że byłam tylko raz w placówce banku-podpisać ostateczną umowę....W dobie koronawirusa to bardzo istotna kwestia.Do tego cierpliwie wysłuchiwał moich obaw i wyjaśniał wszystko .Zbyt wiele miejsca zajęłoby mi wyliczanie pozytywów na temat tego WSPANIAŁEGO DORADCY. Po prostu szczerze POLECAM!!!

Elżbieta H. profesjonalizm w pełnym zakresie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie Polecam Pana Piotra, konkretny doradca z obszerną wiedzą i doświadczeniem. Jeżeli ktoś poszukuje pomocy przy uzyskaniu kredytu itp. nie może trafić lepiej. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i załatwienie wszelkich formalności.

Rafał Baczewski Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadził nas przez cały proces kredytowy. Bardzo profesjonalny i zawsze pod telefonem w sprawie jakichkolwiek pytań . Pana Piotra mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim którzy chcą szybko i sprawnie otrzymać kredyt. SUPER DORADCA!

A.Sewast Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam każdemu kto szuka profesjonalnego podejścia. Pan Piotr bardzo się angażuje i poświęca swój cenny czas by znaleźć najkorzystniejszą opcję finansowania dla klienta. Kontakt bardzo dobry, na spotkaniach wszystko jest przejrzyście omawiane by nie było jakichkolwiek nieporozumień. Jak najbardziej będę polecał znajomym i rodzinie. Jestem mega zadowolony. Pozdrawiam.

Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Śietny doradca. Pomógł nam załatwić kredyt walutowy i dzięki temu mamy swój domek. Gorąco polecam usługi Pana Piotra. Profesjonalista potrafiący pomóc w 99,9% przypadków. 10/10 punktów

Adrian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Piotrowi spełniło się nasze marzenie i kupiliśmy upragnione mieszkanie 🙂Pan Piotr to Wyjątkowy Człowiek i Najlepszy Doradca!!🙂Tym bardziej jesteśmy przekonani,że mieliśmy ogromne szczęście poznając Pana Piotra, 0a tak sprawne przeprowadzenie naszej sprawy to wynik Pana zaangażowania ,posiadanych kompetencji i indywidualnego podejścia do Klienta!. . Z całą odpowiedzialnością będziemy polecać Super Eksperta! Oby Każdy mógł spotkać na swojej drodze tak Niesamowitego Człowieka!Serdecznie Panu Dziękujemy!!🙂

Agnieszka Hubert Toczyńscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm, przygotowanie na wysokim poziomie nawet dla najbardziej wymagających klientów ;). Polecam

Maciej Warszczuk Doradctwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy bardzo zadowolenia ze współpracy z Panem Piotrem. Wszystkie sprawy załatwione szybko i profesjonalnie. Ocena 10/10.

Jakub i Patrycja Przychodzeń Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy Pana Piotra. Bardzo profesjonalne podejście , rzeczowy i zawsze służący poradą. Szybko i sprawnie pomógł nam dostać kredyt. Serdecznie polecamy. 10/10

Arek i Dominika S. Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gdy podjeliśmy z mężem decyzje o kupnie mieszkania, najpierw byliśmy przerażeni procedurami banków, później zdecydowaliśmy, że skorzystamy z pomocy doradcy kredytowego. Zgłosiliśmy się z prośbą o pomoc do 4 różnych doradców i każdy mówił to samo: Niemożliwe. Myślałam, że możemy tylko pomarzyć o własnym mieszkaniu, chcieliśmy zrezygnować wtedy znajomy polecił nam Pana Piotra mówiąc, że ten człowiek zajmuje się właśnie rzeczami niemożliwymi i miał racje! Nie wyobrażamy sobie z mężem wzięcia jakiekolwiek kredytu bez pomocy Pana Piotra, na wszelkie pytania otrzymywaliśmy odpowiedź jeszcze tego samego dnia. Procedura kredytowa trwała bardzo szybko, sami nie bylibyśmy wstanie ogarnąć takiej ilości formalności. Pan Piotr nabierząco informował nas na jakim etapie jest decyzja kredytowa a później co mamy zrobić krok po kroku. Obdarzyliśmy Pana Piotra ogromnym zaufaniem i nie zawiedliśmy się, jesteśmy bardzo wdzięczni i będziemy go polecać zawsze i wszędzie. Nam pozostało planowanie jak urządzić nasze wymarzone mieszkanko.

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Duże zaangażowanie oraz dyspozycyjnosc na najwyższym poziomie. Szybko i bez żadnych komplikacji przyznany kredyt hipoteczny. Z czystym sumieniem POLECAMY !

Dominika i Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Korzystałam z pomocy Pana Piotra Marantowicza przy załatwianiu kredytu hipotecznego pod zakup mieszkania. Pan Piotr wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem, pomagał mi na każdym etapie, jak również pomagał w rozwiązaniu każdego problemu, jaki się po drodze pojawiał. Działał bardzo szybko i przez cały czas byłam przekonana, że "jestem w dobrych rękach". Do tego Pan Piotr jest niezwykle kontaktowy i sympatyczny, bardzo zrozumiale i wyrozumiale tłumaczył wszelkie zawiłości związane z procesem pozyskiwania kredytu. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Piotra każdemu, kogo czeka konieczność pozyskania kredytu.

Grażyna J. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam usługi Pana Piotra. W moim przypadku starał się o wybór najlepszej oferty kredytu hipotecznego, co oczywiście udało się osiągnąć. Współpraca przebiegała od samego początku bardzo sprawie. Przy pojawiających się niuansach kontaktowaliśmy się drogą mailową, bądź telefonicznie co znacznie przyspieszyło finalizację sprawy. Pan Piotr wykazał się dużą wiedzą w swoim fachu oraz profesjonalizmem. Widać jego zaangażowanie w sprawę dzięki czemu w pełni zawierzyłam wiedzy i doświadczeniu Pana Piotra. SERDECZNIE POLECAM!

Paweł R. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Nie wyobrażam sobie przejścia procesu wyboru i starania się o uzyskanie kredytu bez Pana Piotra. Zawsze przygotowany, kompetentny, pomocny i zarażający swoim spokojem profesjonalista. Panu Piotrowi Marantowiczowi powierzyliśmy prowadzenie procesu ubiegania się o kredyt, który wszystkie formalności zrealizował w terminach, na bieżąco informując nas o postępach. Profesjonalnie doradzał nam w wyborze banku, czy warunków które proponowały, czytelnie je przedstawiając. Zawsze dostępny i pomocny zarówno w trakcie ubiegania się o kredyt, jaki po jego otrzymaniu. Z pełnym przekonaniem polecam Pana Piotra Marantowicza.

Paweł Szymański Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do p. Piotra otrzymałem od Dewelopera. Wszelka współpraca przebiegała wzorowo. Zawsze odpowiadał na zadane mu pytania i jasno i klarownie wyjaśniał wszelkie zawiłości dotyczące umowy kredytowej. Podczas naszej współpracy wykazywał się profesjonalizmem i dużą znajomością rynku ubezpieczeń. Jego wiedza niejednokrotnie pozwoliła na znalezienie lepszego rozwiązania, a co za tym idzie oszczędności. Pan Piotr z łatwością nawiązuje kontakt z klientem. Większość kwestii dotyczących kredytu ustaliliśmy drogą mailową lub telefoniczną, co ułatwiło i przyspieszyło cały proces. Z całą pewnością mogę polecić usługi Pana Piotra.

Kredytobiorca Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szybko, sprawnie, profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie! Sympatyczny kontakt. Gorąco polecamy.

Magda i Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Piotra Marantowicza. Marzylismy z mężem o swoich czterech kontach i właśnie dzięki Panu nasze marzenie się spełniło. Pan Piotr naprawdę potrafi fachowo doradzić w wyborze odpowiedniego kredytu, mogliśmy zadzwonić naprawdę z każdą sprawą ,za każdym razem służył pomocą i nie próbował zbyć nas byle odpowiedzią zawsze wyczerpująco odpowiadał na nasze pytania . Pierwszy raz bralismy tak duży kredyt więc mogą nam Państwo wierzyć że pytań było multum. Wszystko odbyło się naprawdę szybko i bez żadnych komplikacji i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Piotra. Dziękujemy z całego serca za pomoc w spełnieniu naszego małego marzenia 😊

Angelika Polecam

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam profesjonalizm , skuteczność oraz kompetencje Pana Piotra w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Maria Maszota Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Współpraca z Panem Piotrem Marantowiczem przebiegała na najwyższym poziomie, podkreślić należy jego zaangażowanie, dyspozycyjność i indywidualne podejście do klienta. Ważną cechą było działanie w jak najlepszym interesie klienta. Polecam tego doradcę finansowego.

B. B. Ocena współpracy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam współpracę z Panem Piotrem. Niezwykle rzetelny i pomocny. Jest osobą posiadającą ogromną wiedze. Sytuacja nie była łatwa, ale Pan Piotr stanął na wysokości zadania i dzięki temu mam wymarzony dom:) za co jestem bardzo wdzięczna.

Monika Pomoc w uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam Pana Piotra. Sam szukałbym kredytu hipotecznego na lokal użytkowy bardzo długo, Panu Piotrowi zajęło to chwilę. Sam proces udzielania kredytu przebiegł zadziwiająco szybko i sprawnie. Polecam raz jeszcze.

Tomasz Kredyt na lokal użytkowy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z usług Pana Piotra korzystaliśmy po raz drugi i pewnie nie ostatni. Fachowość, konkret, szybkość działania, profesjonalizm. To tak w dużym skrócie. 2-3 spotkania i możesz cieszyć się z nowego gniazdka. Naprawdę gorąco polecam.

Zadowolony klient Tomek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 16 %
Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność,pełen profesjonalizm. Myślałem że załatwienie kredytu jest czymś nie do ogarnięcia jednak dzięki Panu Piotrowi zmuszony bylem jedynie podsyłać dokumenty potrzebne do załatwienia sprawy.Pozdrawiam i polecam każdemu.

Radosław Hennig Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z pozoru przerażająca i skomplikowana procedura uzyskania kredytu hipotecznego dzięki pomocy Pana Piotra stała się czystą formalnością. Wiedza i doświadczenie jakie posiada przyczyniły się do wspólnego wybrania najkorzystniejszej oferty na rynku. Zaangażowanie oraz dyspozycyjność Pana Piotra sprawiły, że cały proces przebiegł bezproblemowo i bezstresowo. Polecam w 100%! :)

Emilia B Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 28 %
Serdecznie polecamy skorzystanie z profesjonalnych usług Pana Piotra. Dzięki Panu Piotrowi uzyskaliśmy kredyt na budowę naszego wymarzonego domu :)

AN Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność. Pomógł nam sprawnie przejść przez cały proces biurokracji i uzyskać bardzo dobrą ofertę. Komunikacja między nami nie stanowiła nigdy problemu zarówno w trakcie procesu, jak i po jego zakończeniu. Pan Piotr to bardzo pomocna i życzliwa osoba, godna polecenia przy podejmowaniu decyzji kredytowych.

Patrycja Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Uzyskanie kredytu przebieglo bardzo profesjonalnie. Staly kontakt pozwolil na wyjasnienie wszelkich watpliwosci jak rowniez na dobor najkorzystniejszej dla nas oferty. Jestesmy bardzo zadowoleni z zaangazowania i ekektu koncowego. Bardzo polecamy pana Piotra.

Monika Jaskólska-Salata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam ! Pana Piotra, zawsze rzetelnie odpowiada na pytania, szybko i sprawnie przeprowadza przez całą procedurę związana z udzieleniem kredytu hipotecznego.

Cezary M Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 25 %
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi pana Piotra!!! Pełen profesjonalizm!!!

Dariusz Piątkowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Wraz z mężem staraliśmy się o kredyt hipoteczny dwa miesiace temu. Na samym początku Pan Piotr wyliczył nasza zdolność kredytowa oraz przedstawił wszystkie banki w których moglibyśmy dostać kredyt na najkorzystniejszych dla nas warunkach. Pan Piotr odpowiadał zawsze na każde pytanie - nawet te mało istotne. Jeśli chodzi o sam proces kredytowania to bardzo szybko dostawaliśmy wiadomość od Pana Piotra, ze bank potrzebuje dodatkowych dokumentów, i wspólnie staraliśmy się je jak najszybciej zorganizować. Da się zauważyć ze Pan Piotr ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o doradztwo kredytowe, posiada solidna wiedzę na temat banków oraz różnych procesów związanych z kredytem, dzięki czemu zawsze tłumaczył czego można się spodziewać. Poza formalnościami, Pan Piotr zawsze wspierał nas pomimo naszych wątpliwości i starał się je rozwiać. Serdecznie polecam usługi Pana Piotra.

Patrycja S Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Piotrem to sama przyjemność..jest 100% profesjonalistą w swojej dziedzinie. Polecam.

Mateusz M kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Piotrowi otrzymałam kredyt w ekspresowym tempie, szybka analiza jaki bank jest najbardziej korzystny. Kontakt telefoniczny jak i e-mail bardzo sprawny . Pan Piotr skrupulatnie tłumaczy , odpowiada na wszystkie zadane pytania. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę brała kredyt , to napewno z pomocą Pana Piotra 🙂 Polecam w 100%. Pozdrawiam Dagmara N.

Dagmara N. Polecam w 100%

Przydatność rekomendacji: 75 %
Jestem bardzo zadowolony z usług pana Piotra. Mój kredyt napotkał wiele przeszkód , na które pan Piotr zawsze znalazł jakiś sposób. Bardzo dziękuję, i polecam

Damian L. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam Pana Piotra, zawsze rzetelnie odpowiada na pytania, szybko i sprawnie przeprowadza przez całą procedurę związana z udzieleniem kredytu hipotecznego.

Barbara Karpińska profesjonalista

Przydatność rekomendacji: 100 %
SUPER DORADCA! Ogromnie polecamy usługi Pana Piotra, który okazał się profesjonalistą. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pan Piotr to osoba bardzo sumienna, zawsze służyła pomocą oraz radą podczas wielu formalności związanych z kredytem hipotecznym. Dla nas pomoc, zaangażowanie oraz wiedza Pana Piotra były bezcenne. Pozostaje mi tylko szczerze polecić Pana Piotra innym. DZIĘKUJEMY.

Martyna Polecam!!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam serdecznie wszystkich odwiedzających i szukających opinii o Panu Piotrze Marantanowicz. Wszystkich tych, którzy się wahają w sprawie kredytu mogę uspokoić i upewnić że wszystkie za i przeciw, pokazane przez P. Piotra pozwolą wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową. A jego profesjonalne podejście do doradztwa, tylko Państwu uswiadomi że wiecie co robicie. Polecam.

Waldemar. S Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Naszym zdaniem, najlepszy doradca finansowy w okolicy Trójmiasta. Niejednokrotnie wykazał się pełnym profesjonalizmem. Poważny, rzetelny i zaangażowany w prowadzeniu sprawy klienta. Za każdym razem dba o dobro usługobiorcy i w jasny sposób przedstawia zarówno korzystne jak i niekorzystne warunki kredytu. Dla Pana Piotra "niemożliwe" nie istnieje, kiedy inni doradcy rozkładają ręce Pan Piotr analizuje i przedstawia wiele rozwiązań. Szczerze polecamy !

Magdalena, Maciej Noetzel Profesjonalna współpraca

Przydatność rekomendacji: 66 %
Kompetentny, konkretny doradca . Uzyskałam kredyt w jednym z lepszych i tańszych banków. Powierzyłam Panu Piotrowi Marantowiczowi opiekę nad moim kredytem i uzyskałam pomoc jakiej naprawdę oczekiwałam. Dopełnił wszystkich formalności w terminach, zawsze służył pomocą. Potrafił bardzo dobrze doradzić nam w wyborze banku, przedstawił wszystkie niezbędne informację na temat kredytu, jego składowych, różnych opcji wyboru w zależności od potrzeb klienta - jednym słowem widać było wielki profesjonalizm z jego strony. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Piotra. Dziękuję za spełnienie moich marzeń związanych z kupnem własnego mieszkania. Pozdrawiam

Mariusz Holc hipoteka

Przydatność rekomendacji: 75 %
Profesjonalna i skuteczna pomoc Pana Piotra przyczyniła się do wybrania przeze mnie najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na rynku, Pan Piotr jest zawsze "pod telefonem" i nie zostawia spraw na później. Serdecznie polecam usługi Pana Piotra.

Bartosz Józefowski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Możemy z czystym sumieniem polecić Pana Piotra. Profesjonalny, rzetelny, sumienny- ekspert w swojej dziedzinie. Pomimo kilku przeszkód na drodze do uzyskania kredytu- Pan Piotr był z nami w stałym kontakcie i skutecznie pokierował, co należy jeszcze zrobić. Dziękujemy za pomoc!

Justyna i Krzysztof Serdecznie polecamy!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panem Piotrem. W kilku słowach: profesjonalizm, zaangażowanie, fachowość, skuteczność. Szybko i bezboleśnie przeprowadzone formalności z załatwieniem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Od początku do końca, wystarczyło jedynie podpisać końcowe dokumenty.

Justyna Piekarczyk Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam w 100% usługi p. Piotra. Biorąc pod uwagę skomplikowanie sprawy, wiem, że bez pomocy p. Piotra nie byłoby możliwe uzyskanie kredytu. Pełna pomoc i dyspozycyjność od pierwszego spotkania aż do pozytywnego końca. Polecam!!

Grzegorz Górzny Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetentny, konkretny doradca . Uzyskałam kredyt w jednym z lepszych i tańszych banków. Powierzyłam Panu Piotrowi Marantowiczowi opiekę nad moim kredytem i uzyskałam pomoc jakiej naprawdę oczekiwałam. Dopełnił wszystkich formalności w terminach, zawsze służył pomocą. Potrafił bardzo dobrze doradzić nam w wyborze banku, przedstawił wszystkie niezbędne informację na temat kredytu, jego składowych, różnych opcji wyboru w zależności od potrzeb klienta - jednym słowem widać było wielki profesjonalizm z jego strony. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Piotra. Dziękuję za spełnienie moich marzeń związanych z kupnem własnego mieszkania. Pozdrawiam

Anna Kaczmarska Najlepszy doradca ds kredytu mieszkaniowego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr pomógł w uzyskaniu pożyczki hipotecznej. Sprawę poprowadził od początku do końca. Polecam z czystym sumieniem

Szymon Pożyczka hpoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Panu Piotrowi uzyskaliśmy kredyt hipoteczny na nasze mieszkanie. Pan Piotr pomógł nam wybrać bank, wypełnić dokumenty oraz złożyć wszystko w oddziale. Wspierał nas już na etapie umowy przedwstępnej, jak i w trakcie czekania na decyzję kredytową. Wszystko przebiegło bez problemów. Polecamy!

Marcin i Ewelina R. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Temat załatwiony szybko, sprawnie, bez problemów. Oferta dopasowana oraz czytelna (wszystko wytłumaczone profesjonalnie bez niejasności) . Mocno polecam Dawid Lesnau :) !!!

Dawid Lesnau Jak to dziadek mój mówił Piątka z Plusem

Przydatność rekomendacji: 50 %
Miałam już doświadczenia z Panem Piotrem przy braniu kredytu na nowe mieszkanie. Ostatnio zaczynałam 'rozmowy' z bankiem na temat zmiany nieruchomości będącej zabezpieczeniem hipoteki. Bank wystosował takie pismo, że nic z niego nie rozumiałam. Pan Piotr chetnie przeanalizowałem pismo i wyjaśnił opcje i ich konsekwencje. Ślicznie dziękuję!

Gosia Konsultacje z Panem Piotrem

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr pomagał mi od początku do końca przy kredycie hipotecznym, jest osobą bardzo kompetentną,rzetelną, kulturalną, i bardzo zaangażowaną w swoją pracę.Bez pomocy Pana Piotra nie udałoby mi się dostać kredytu,dlatego polecam wszystkim Pana Piotra jako doradcę pełnego profesjonalizmu !!!

Piotr Krukowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr jest osobą profesjonalną z ogromną wiedzą i doświadczeniem w pomocy, w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Polecam go jako doradcę, ponieważ potrafi ugryźć ciężkie sprawy i wytłumaczyć co, dlaczego i po co się będzie działo. Będę polecał Pana Piotra każdemu kto szuka dobrego doradcy i waha się kogo wybrać. dziękujemy za pomoc :)

Michał Mieczkowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Piotrem ,co tu dużo pisać rekomendacje mówią same za siebie, pełen profesjonalizm i godziny pracy które przyspieszają cały proces .Dziękujemy serdecznie ,na pewno polecimy znajomym.

Ewelina L Tomasz W Kredyt budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Piotra jako doradcę. Pan Piotr wykazał się naprawdę dużą cierpliwością. Nasza droga po kredyt była długa i wyboista, dlatego, że mąż nie ma polskiego obywatelstwa, lecz mimo wszystko z pomocą Pana Piotra udało się. Mogliśmy liczyć nie tylko na wsparcie merytoryczne, ale również na słowa otuchy i wsparcia w całym procesie. Jeszcze raz polecam, Pan Piotr odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości i dobierze najkorzystniejszą ofertę.

Daria S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy usługi Doradcy Finansowego Pana Piotra Marantowicza. Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Pan Piotr jest bardzo profesjonalnym i rzetelnym Doradcą, zawsze w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej. Fachowa pomoc z jego strony okazała się bezcenna przy wyborze oferty bankowej i uruchomieniu procedury przyznawania kredytu. Ogromne zaangażowanie z jego strony i wsparcie w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi. Skuteczność działania, która w naszym przypadku zaowocowała przyznaniem dodatkowego kredytu (MDM). Wszystkie rady oraz uwagi Pana Piotra mają swoje odzwierciedlenie w ratach kredytu. Na pewno będziemy rekomendować Pana Piotra swoim znajomym. Jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną i nieocenioną pomoc.

Anna i Przemysław J. Kredyt MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Piotrem. Szybko, sprawnie, a co najważniejsze - skutecznie, przeprowadził nas przez proces ubiegania się o kredyt. Przekonałam się, że p. Piotr Marantowicz to profesjonalista w każdym calu. Bardzo ujęło mnie to, że zawsze pozostawał w kontakcie - szybko odpisywał na maile; oddzwaniał, gdy nie mógł odebrać połączenia. Czułam , że jestem poważnie traktowana i dobrze zaopiekowana :). Z czystym sumieniem gorąco polecam, ponieważ współpraca z p. Piotrem to czysta przyjemność.

Magda O. Szczerze polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
jestem bardzo zadowolana z pomocy Pana Piotra. dzieki niem,u dostalam najlepsza oferte kredytu plus nie musialam placic zadnej prowizji dla banku. konkretny, rzetelny, uczciwy . polecam kazdemu

maria dudzinska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr z dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem pomaga przebrnąć przez cały proces kredytowy, dokładnie tłumaczy wszelkie niejasności, pomaga ze wszystkimi formalnościami , zawsze jest do dyspozycji. Współpraca na wysokim poziomie.

Karolina Profesjonalna współpraca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Piotra Marantowicza! Zawiłe procedury podczas ubiegania się o kredyt przedstawiono nam w zrozumiały i uprzejmy sposób. Żadne pytanie postawione przez nas nie pozostało bez odpowiedzi. Szczerze polecamy tego doradcę osobom, które nie czują się dobrze w zawiłym języku banków... Dzięki pomocy Pana Piotra mogliśmy wybrać najdogodniejszą dla nas opcję. Szczerze polecamy.

Bartosz Sychowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Piotrem przebiegała bardzo pomyślnie. Doradca bardzo szybko zorganizował pierwsze spotkanie na którym po zebraniu podstawowych wiadomości przedstawił mi moje możliwości kredytowe. Po omówieniu 4 różnych wariantów dostałam czas do namysłu. Otrzymałam dodatkowe informacje drogą mailową. Pan Piotr często też powtarzał że jeżeli mam jakieś wątpliwości czy czegoś nie rozumiem to mam śmiało pytać. Był to mój pierwszy kredyt, więc pytań miałam całkiem sporo. Na każde dostałam jasną i rzeczową odpowiedź. W naszej współpracy bardzo podobała mi się dyspozycyjność i elastyczność Pana Piotra. Poprzez swoją rzetelną postawę, zaangażowanie i profesjonalizm zyskał moje zaufanie i na pewno będę polecać jego usługi znajomym.

Krystyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr Marantowicz w krótkim czasie przedstawił realne propozycje z kilku banków na zaciągnięcie kolejnego kredytu hipotecznego. Mimo mojego wieku 50+ otrzymana propozycja zawierała pewne promocje. Obecnie pozostało sumiennie spłacać zaciągnięty kredyt.

Marek Domnik pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
BARDZO POLECAM TEGO PANA. JASNO PREDSTAWIONE WARUNKI. POZDRAWIAM

KRZYSZTOF S. KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Piotra, jako doskonałego doradę . Pomoc Pana Piotra bardzo ułatwiła nam zrealizowanie marzeń o własnym mieszkaniu. Pan Piotr, bardzo dokładnie rozpoznał nasze potrzeby, w prosty i rzeczowy sposób wszystko wytłumaczył i pomógł przejść przez ten bardzo skomplikowany proces. To była naprawdę czysta przyjemność, jestem pewien że sami byśmy sobie z tym wszystkim nie poradzili. Polecam z czystym sumieniem .

Mateusz Okrój Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystko sprawnie załatwione. Pan Piotr był ciągle ,, pod telefonem ". Pomógł mi z kredytem + MDM. Pozdrawiam.

Wojtek Polecam!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi pana Piotra. Moją sprawę prowadził sumiennie, w każdej chwili mogłam liczyć na Jego pomoc. Pan Piotr jest osobą solidną, kompetentną, przede wszystkim skuteczną. Znakomicie potrafi doradzić, podpowiedzieć, zaproponować korzystne rozwiązanie.

Kasia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest odpowiedzialnym i bardzo pomocnym doradcą. Wszelkie formalności i dokumenty były sprawnie przygotowywane i realizowane. Współpraca z bankiem również była realizowana sprawnie i szybko. Dla Pana Piotra nie ma spraw niemożliwych. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z obsługi oraz wszelkiej pomocy jak również kontaktu w każdej sytuacji.

Izabela Sirocka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie! Z całą pewnością mogę polecić Pana Piotra.

Dorota i Łukasz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witamy ! Oczywiście polecamy w 100% Pana Piotra. Bardzo miło się z Panem Piotrem współpracuję, dysponuję wszechstronną wiedzą na temat kredytów hipotecznych jak również późniejszych procesów. Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt.

Beata i Wojciech Farjon Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradca godny polecenia. Pan Piotr posiada dużą wiedzę,doświadczenie i cierpliwość. Wszystkie formalności przebiegały sprawnie. Z czystym sumieniem polecamy Pana Piotra Marantowicza.

Maciej i Anna Kunkel Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Dość sceptycznie podchodziłem do tego aby sprawą kredytu hipotecznego zajał się doradca kredytowy. Dodam, że pierwszy raz załatwiałem sprawę w taki właśnie sposób. Uwierzyłem w opinie pisane przez innych klientów i równierz postanowiłem skorzystac z usług Pana Piotra. Był to bardzo mądry wybór - Pan Piotr Marantowicz wie o czym mówi, potrafi wyjasnic wszelkie pytania i profesjonalnie zajał się moją sprawą - kredytem hipotecznym. Moim zadaniem było tylko skompletować dokumenty związane z procedurą kredytową i pojechac osobiście do Gdyni do Pana Piotra. Odczekałem ok 4 tyg i Pan Piotr zadzwonił i poinformował abym do niego przyjechał podpisac umowę kredytową . Wyjasnił mi i mojej zonie wszystkie ważne kwestie występujące w tej umowie, a nastepnie pozostało tylko złożyć podpisy. Ten człowiek działa "w tle" nie widać go , nie słychać, a procesem kredytowym cały czas się zajmuje. Nie żałuję decyzji wyboru doradcy kredytowego Pana Piotra i będe polecał "go" innym znajomym. Pozdrawiam Byczkowski Rafał

Byczkowski Rafał Opinia - doradztwo kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy skorzystanie z pomocy Pana Piotra. Już od samego początku, a mianowicie od określenia zdolności kredytowej Pan Piotr profesjonalnie i cierpliwie nam doradzał. Jak większość osób myślących o zakupie swojego pierwszego mieszkania nie mieliśmy pojęcia jak się do tego zabrać, czy mamy w ogóle szansę dostać kredyt, a jeśli tak to jak duży i już na tym etapie polecam skorzystać z pomocy profesjonalisty. Wbrew powszechnej opinii, nie tylko osoby z umową o pracę na czas nieokreślony mają szansę dostać kredyt i za wyprowadzenie nas z błędu bardzo dziękujemy Panu Piotrowi. Już po wyborze odpowiedniego mieszkania na każdym etapie, począwszy od tego do jakich banków złożyć wnioski, przez pomoc w skompletowaniu dokumentów, aż do podpisania umowy kredytowej Pan Piotr służył pomocą. Co dla nas ważne, nie musieliśmy sami chodzić od banku do banku, pierwszy raz byliśmy tam już na podpisaniu umowy kredytowej. Z pomocą Pana Piotra, kupienie własnego mieszkania okazało się być osiągalne i dziękujemy za cierpliwe pomaganie nam w przebrnięciu przez proces starania się o kredyt hipoteczny.

Gosia i Michał Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Piotra każdemu, kto myśli o kredycie hipotecznym. Pan Piotr w ekspresowym tempie pomógł nam załatwić wszystkie niezbędne formalności do uzyskania kredytu wraz z dopłatą MdM. Zawsze dyspozycyjny pod telefonem , odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania. Na pewno będziemy polecać go wszystkim naszym znajomym.

Agata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Naprawdę fachowe podejście, poszło szybko i sprawnie, bez zbędnych komplikacji i uzupełniania dokumentów w nieskończoność.

Grzegorz K Polecam / szybko, fachowo i na czas

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam od razu powiem że nie jestem przekonany do ofert z internetu. Pan Piotr rozwiał wszystkie wątpliwości podczas rozmowy telefonicznej a dalsza współpraca była na najwyższym poziomie. Pomoc była na każdym etapie z chęcią mogę polecić tego doradcę

Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 20 %
Witam moja godność Dybowski Mirosław, pan Piotr bardzo pomógł nam w załatwieniu wszelkiej dokumentacji oraz złożeniu wszystkich potrzebnych dokumentów i wniosków aby otrzymać kredyt hipoteczny. Jestem zadowolony w stu procentach i polecam Pana Piotra wszystkim, którzy chcą starać się o kredyt hipoteczny. Pozdrawiam

Mirosław Dybowski Pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego.

Przydatność rekomendacji: 66 %
Wiele miesięcy starałem się z żoną o uzyskanie kredytu na mieszkanie. W tamtym okresie przerobiłem wielu doradców finansowych, jednych lepszych drugich gorszych, ale żaden z nich w moim mniemaniu nie był profesjonalistą, a na pewno godnym polecenia. Pana Piotra poznałem w zasadzie w podbramkowej sytuacji, i to właśnie on mi pomógł. Pamiętam , że pierwszy raz zadzwoniłem do Pana Piotra w dniu wolnym od pracy ( święto narodowe ). Był on jedyną osobą spośród 10-15 doradców , który w ogóle odebrał telefon. Wytłumaczyłem całą moją beznadziejną sytuacje ( 4-5 tygodni na uzyskanie kredytu , albo stracę przedpłatę w wysokości 10,000 zł ) W tym samym dniu miałem wstępne kalkulacje kredytowe na mailu. Później spotkanie, pomoc w wypełnieniu dokumentów, fachowe doradztwo....itd 4 tygodnie później miałem przyznany wymarzony kredyt. Jak dla mnie mnie w całym trójmieście nie ma bardziej profesjonalnej i rzetelnej osoby. Podsumowując: Nazwanie Pana Piotra profesjonalistą , to zbyt mało, sam bym określił go mianem "czarodzieja od kredytów " - a sprawy niemożliwe załatwia od reki !!!

Paweł kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
W pełni polecamy Pana Piotra. Fachowa obsługa, cierpliwe tłumaczenie i dopasowanie oferty zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Joanna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
spotkać Pana Piotra na drodze zakupu mieszkania to prawdziwe szczęście wszystko załatwione bez problemowo każde zagadnienie kredytowe wyjaśnione pełen profesjonalizm i fachowe podejście do klienta. w 100% polecam.

mariusz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr był z nami od samego początku decyzji o wzięciu kredytu aż do sfinalizowania umowy z bankiem. Tłumaczył cierpliwie wszystkie pojęcia i zasady, których nie rozumieliśmy i dopasował najbardziej korzystną ofertę. Z całą pewnością będziemy go polecać naszym znajomym

Anna i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam wszystkim usługi Doradcy Finansowego Piotra Marantowicza. Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. To Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, jak i w trakcie całego procesu uzyskiwania pożyczki. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi (działanie z upoważnienia klienta w różnych instytucjach). Monitoring, zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w naszym przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Do ostatniej chwili, czyli do wypłaty pożyczki czuliśmy się zaopiekowani.

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr pomógł nam przejść przez cały proces starania się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w Trójmieście. W tym czasie mieszkaliśmy jeszcze w Krakowie i dzięki pomocy Pana Piotra cały proces starania się o kredyt w Trójmieście był dla nas bezbolesny. Pan Piotr dokładnie wytłumaczył nam kolejne etapy starania się o kredyt, zajął się wszystkimi formalnościami, pomógł wybrać najkorzystniejszą ofertę, a na koniec aby było nam łatwiej, zorganizował dla nas podpisanie umowy kredytowej w oddziale banku w Krakowie. Polecam współpracę z Panem Piotrem.

Martin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pan Piotra, jest profesjonalistą.

Bożena i Wojciech kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy kontakt z Panem Piotrem. Jest osobą bardzo miłą i sympatyczną. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Można zaufać w 100 % Dziękujemy!

Aga i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr przeprowadził nas przez cały proces starania się o kredyt. Krok po kroku analizował z nami wszystkie oferty i pomógł wybrać najkorzystniejszą. Odpowiadał cierpliwie i wyczerpująco na wszystkie nasze pytania. Pan Piotr jest osobą bardzo kompetentną. Polecam jego pomoc przy staraniu się o kredyt.

Dorota Górska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować Pana Piotra ! Profesjonalność, rzetelność i terminowość to cechy, które go wyróżniają. Zawsze był dla nas dostępny, wszystko jasno nam przedstawił i dzięki niemu szybko spełniło sie nasze marzenie o własnym mieszkaniu :) Jeszcze raz gorąco polecamy współpracę z panem Piotrem :)

Kasia i Remek Mieszkanie z dopłatą MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Pana Piotra, kompetentny i w 100% skuteczny

Mariusz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam usługi Pana Piotra,profesjonalna i szybka pomoc w udzieleniu kredytu.Jest to rzetelny i bardzo miły doradca.

Krystian i Alicja Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo miła współpraca z Panem Piotrem. Szybki i sprawny kontakt, zarówno e-mailowo jak i telefonicznie. Przedstawił i wytłumaczył krok po kroku jak będzie wyglądać cały etap udzielenia kredytu oraz znalazł najkorzystniejszą ofertę dla nas. Polecam :)

Małgorzata Litwin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem możemy polecić pana Piotra. Dzięki jego zaangażowaniu i profesjonalizmowi bardzo szybko udało nam sie uzyskac kredyt na zakup naszego wymarzonego mieszkania. Pan Piotr jest osobą bardzo kompetentną, jasno i rzetelnie wytłumaczył wszelkie procedury związane z kredytem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy :-)

Asia i Kamil kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalna i konkretna pomoc. Kupując mieszkanie jako młodzi ludzie mieliśmy wiele pytań i obaw z którymi Pan Piotr pomógł nam sie zmierzyć. Jesteśmy zachwyceni z usługi, która otrzymaliśmy. Kredyt jak i mieszkanie otrzymaliśmy bardzo szybko. Na twarzy Pana Piotra zawsze gościł uśmiech, a przyjemna atmosfera redukowała stres. Polecamy!

Nikola Baranowdka Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam wszystkich szukających kredytu na spełnienie swoich marzeń. Myślę, że nie trzeba tu wiele pisać i chwalić Pana Piotra bo o jego wiedzy, kompetencji, pomocy przy szukaniu i załatwieniu formalności związanych z kredytem świadczą wszystkie pozytywne komentarze. Jak ktoś myśli, że kredyt to masa papierów, formalności biegania do banków ... to prawda jeśli załatwiasz to sam ale jeśli korzystasz z pomocy doradcy finansowego to nawet nie wiesz kiedy idziesz podpisywać umowę do banku. Tak właśnie było dzięki pomocy pana Piotra. Nic dodać nic ująć my gorąco polecamy i jesteśmy na TAK.

Kaia i Marek Ł. kredyt hipoteczny na budowę

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolony z Pana Piotra. Zawsze do dyspozycji, proste i logiczne wyjaśnienie etapu kredytowania oraz bieżące informowanie o sytuacji. Generalnie polecam każdemu kto chce zaciągnąć kredyt mieszkaniowy szczególnie osobą młodym tak jak ja które nie wiedza co, jak i po co ;)

Kamil Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam konkretnego doradcę , wartego zaufania. Osoba profesjonalna, życzliwa i naprawdę konkretna. Serdecznie dziękujemy za udzielona pomoc.

Emilia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr przemiły człowiek, o dużej wiedzy i profesjonalnym podejściu do Klienta. Kontakt mailowy i telefoniczy bez zarzutu. Polecam.

Iwona i Rafał Sprawdzony doradca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecamy !Kontakt z panem Piotrem był zawsze możliwy,profesjonalna obsługa,decyzja pozytywna w krótkim czasie,wszystkim będziemy gorącopolecać.

URBAN IWONA I RAFAŁ kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pana Piotra i polecamy go wszystkim, którzy myślą o kredycie hipotecznym. Udało nam się załatwić wszystko na dwóch wizytach. Pełen profesjonalizm, duża wiedza, miła atmosfera. Dziękujemy bardzo panie Piotrze i polecamy każdemu !

Jagoda Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr pomagał nam na całym, zawiłym, etapie zaciągania kredytu. Zawsze dyspozycyjny pod telefonem. Nie wciskał nam bajek o "świetlanej przyszłości kredytowej" tylko jasno i rzetelnie objaśnił nam jak to będzie wyglądać.

Mateusz Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pana Piotra i polecamy go wszystkim znajomym, którzy myślą o kredycie hipotecznym. Miła atmosfera, rzetelne podejście do sprawy, doświadczenie, ogromna wiedza, kredyt załatwiony w bardzo szybkim tempie, wielkie wsparcie dla klienta. Dziękujemy bardzo panie Piotrze i polecamy każdemu !

Kasia i Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Trochę to trwało (z różnych powodów), ale w końcu udało się kredyt załatwić po naszej myśli. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Dorota i Marcin kredyt na dom z MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
z cała odpowiedzialnością polecam Pana Piotra wszystkim którzy ubiegają się o kredyt mieszkaniowy, szybko i sprawnie Pan Piotr pomógł mi w załatwieniu spraw kredytytowych. GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM !!!

Jaroszewski Patryk Doradztwo przy kredycie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Pana Piotra w zakresie doradztwa kredytowego. Pan Piotr Marantowicz umożliwił nam otrzymanie kredytu, wykazując się przy tym dużym profesjonalizmem i znajomością tematów bankowych. Dziękujemy za pomoc, życzliwość i wyrozumiałość.

Wioletta i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzień Dobry, w związku z tym iż zakończył się mój proces hipoteczny ( pozytywnie :)) chciałbym tylko powiedzieć że Pan Piotr posiada ogromną wiedzę merytoryczną jak i praktyczną oraz wykazuje się pełnym profesjonalizmem. Potrafi doradzić jak człowiek a nie jak sprzedawca. Z pełnym przekonaniem będę polecał Pana Piotra

Michał Chmielarz Świetny Doradca Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Pana Piotra. Szybko i sprawnie pomógł nam w zdobyciu kredytu hipotecznego.

Tomasz, Sylwia kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalny doradca, potrafi dobrać najlepszą ofertę do klienta, kontakt telefoniczny i mailowy bez zarzutu. Wszystko dopina na ostatni guzik, odpowiada na wszystkie pytania klienta, wszystko szczegółowo omawia. Polecam każdemu!!!

K.A.J. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelny i profesjonalny doradca. Zazwyczaj dostepny, nie ma takze problemow z oddzwanianiem na telefon lub z umowieniem na spotkanie. Bardzo mily. Wspolpraca z Panem Piotrem to byla przyjemnosc, jesli za przyjemnosc przyjmiemy uzyskanie kredytu. Pozdrawiam

Pawel Mazur Pomoc przy uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
„Gorąco polecam wszystkim usługi Doradcy Finansowego Piotra Marantowicz. Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. To Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, jak i w trakcie całego procesu uzyskiwania pożyczki. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi (działanie z upoważnienia klienta w różnych instytucjach). Monitoring, zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w naszym przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Do ostatniej chwili, czyli do wypłaty pożyczki czuliśmy pełne zaangażowanie doradcy. Pan Piotr dowiadywała się nawet po wypłacie przez bank ustalonej kwoty, czy wszystko jest w porządku. Dzięki Panu Piotrowi , już niedługo będziemy mogli cieszyć się , naszym upragnionym mieszkaniem . Jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną i nieocenioną pomoc.” Z poważaniem: Joanna i Maciej Koseccy

Joanna i Maciej Koseccy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelny, sumienny, uczciwy doradca finansowy. Kompetentny, doskonaly w swoim fachu. 101% profesjonalizmu. Zdecydowanie i bez watpienia godny polecenia!

Katarzyna J. pomoc przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr to rzetelny i skuteczny profesjonalista. Kompetentny i dyspozycyjny doradca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na szybką realizację kredytu. Polecam potencjalnym kredytobiorcom ! Pozdrawiam

Robert B. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam wszystkim jego jako doradcę,który potrafi znalezć wyjście z każdej sytuacji,choćby wydawałaby się ona beznadziejna a Panu Piotrowi dziękuję za okazaną mi pomoc i życzliwość.Pozdrawiam

Jagoda Gojke Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam. Jesteśmy młodzi.Świeżo po ślubie. Koleje życia spowodowały rezygnacje z dotychczasowych planów i zmusiły nas do zmian. Więc kredyt.Ale jaki?Gdzie? Początki to działanie na własną rękę.Sprawdzanie ofert w własnych bankach i rozeznania w internecie.Ale tak naprawdę to o co chodzi w tych tabelkach i cyferkach? Czuliśmy że sami tego tematu bez odpowiedniej pomocy nie udźwigniemy.Zaczęliśmy się rozpytywać znajomych o kogoś kto zajmuje się doradztwem przy udzielaniu kredytów hipotecznych.W ten sposób otrzymaliśmy kontakt do Pana Piotra,od osoby która już korzystała z jego usług i bardzo nam go polecała. Pierwsze spotkanie i od razu bardzo pozytywne wrażenie.Pan Piotr jest miłą i pozytywną osobą,która rozumie,wysłucha i na spokojnie wszystko wytłumaczy-nam,finansowym laikom.Przedstawił nam warunki udzielania kredytów i zarysował cały proces kredytowy.Kolejne spotkania upewniły nas w przekonaniu,że jesteśmy pod odpowiednimi skrzydłami.Wiedzieliśmy że trafiliśmy na odpowiednia osobę. Pan Piotr doskonale orientuje się w każdych kruczkach i zawiłościach systemów bankowych i potrafi je świetnie przedstawić. Na prawdę wrażenie robi jego wiedza i kompetencja.Fachowa pomoc udzielona nam okazała się bezcenna przy wyborze ofert banków i uruchomieniu procedury przyznawania kredytu.Jego życzliwość i opanowanie zapewniła nam spokój i pewność że dokonujemy najwłaściwszych kroków.Bardzo dobra dyspozycyjność zapewniła nam szybki wybór odpowiedniej oferty. Rzetelność i profesjonalizm Pana Piotra są cechami dzięki którym z czystym sumieniem i ochotą go polecamy.

Miłosz i Monika Kustusz Kredyt hipoteczny 2016

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałabym polecić Pana Piotra jako bardzo profesjonalnego doradcę. Dzięki Panu Piotrowi w niezwykle krótkim czasie udało nam się zawrzeć umowę o kredyt, który sfinansował nasz wymarzony dom. Pan Piotr zawsze pomocny, dyspozycyjny jest niezaprzeczalnie jednym z doradców, któremu warto zaufać. Dziękujemy!

Aleksandra i Krzysztof Serdecznie polecamy!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr Marantowicz jako doradca finansowy został nam polecony. Nie należymy do osób młodych, jesteśmy z małżonką po 50, w naszym przypadku uzyskanie kredytu hipotecznego na dokończenie budowy domu graniczyło z cudem. Tylko dzięki bardzo rzetelnemu i profesjonalnemu zaangażowaniu Pana Piotra otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na bardzo dobrych warunkach, za co bardzo dziękujemy. Marzenia się spełniają dzięki takim jak Pan. Polecamy, Bogumiła i Ryszard.

Ryszard Wolak KREDYT NA BUDOWĘ DOMU

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr mimo, ze mial ciezki orzech do zgryzienia bo moja sprawa nie byla latwa , poradzil sobie doskonale. Jedynym sposobem na odwdzieczenie sie za wszystko jest poprostu napisanie prawdy. Pan Piotr jest wspanialym doradca zawsze dostepnym I chetnym pomocy. Zalatwil wszystkie formalnosci upewniajac sie, ze wszystko jest dopiete na tzw " ostatni guzik". Polecam uslugi Pana Piotra w 101% !

Malwina Walkusz Bardzo dobry doradca finansowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Piotrowi zaoszczedziliśmy na koszcie kredytu około 15 tysięcy złotych. Bardzo dobrze orientuje się w ofertach banków i ich ewentualnych kosztach. Otrzymaliśmy kredyt mimo problemów ze stanem prawnym nieruchomości, który trzeba było uregulować w trakcie załatwiania formalności kredytowych.

Adam i Helena Ś. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr jest kompetentny i cierpliwy. Mimo moich ciągłych wątpliwości co do wyboru kredytu, ostateczna wersja jaką wybrałam jest satysfakcjonująca. Jestem bardzo zadowolona. Kredyt został doskonale dobrany do moich możliwości. Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego mieszkania, spokojnie spłacam sobie kredyt i m.in. jest to zasługa Pana Piotra.

Paula Godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr to profesjonalna, sympatyczna i zaangażowana osoba. Wszystko tłumaczy cierpliwie i wyczerpująco. Odpowiada na każde pytanie i w fachowy sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Pomaga przy wypełnianiu stosu dokumentów i wspiera do samego końca. Po "dopełnieniu formalności z bankiem" nie porzuca klienta. Zdecydowanie można zaufać. Gorąco polecamy !!!!!!

Weronika i Mariusz Knuta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr dokonuje rzeczy prawie niemożliwych! Jego kompetencje i wiedza spowodowały, że mam mieszkanie takie jakie chciałam. Jest bardzo pomocny w każdej dziedzinie kredytów. Jest bardzo zaangażowany w to co robi ja jedynie dostarczałam potrzebne dokumenty a Pan Piotr załatwiał resztę! Naprawdę polecam Pana Piotra!!!!

Marta Flisikowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wysoki poziom obsługi , profesjonalne podejście ,rzetelność i uczciwość w stosunku do klienta .

Rafał Skibowski Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam usługi p.Piotra - pełen profesjonalizm

Izabella Kozłowska świetny doradca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Od dłuższego czasu szukaliśmy dla siebie naszego wymarzonego domu. Gdy wreszcie go znaleźliśmy okazało się, że nasz bank, w którym mieliśmy konto od wielu, wielu lat nie może z różnych względów udzielić nam kredytu na jego zakup w kwocie jakiej potrzebowaliśmy. Wówczas otrzymaliśmy numer telefonu do Pana Piotra od dewelopera, który wybudował dla nas dom. Jak się okazało dla Pana Piotra nie ma rzeczy niemożliwych. Przygotował i przedstawił nam szczegółowe zestawienie ofert różnych banków oraz przeprowadził nas po dość krętej i wyboistej - szczególnie w naszym przypadku - drodze od wyboru oferty banku do odbioru kluczy. Pan Piotr na każdym spotkaniu dostarczał nam wielu istotnych informacji oraz wskazówek. Jest to doradca godny polecenia i ... zawsze pod telefonem. POLECAMY SERDECZNIE!!!

Alicja i Marek Kredyt hipoteczny na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradztwo jak i obsługa była na bardzo wysokim poziomie. Pan Piotr wykazał się dużym profesjonalizmem jak i rzetelnością w wykonywaniu swojej pracy. Zawsze jest do dyspozycji, nawet w godzinach wieczornych. Nie było rzeczy na którą Pan Piotr nie znał odpowiedzi. Wszelkie dokumenty deweloper-bank dostarczał sam, chyba że była konieczność stawienia się osobiście. Godny polecenia. Na pewno będdziemy rekomendować Pana Piotra swoim znajomym.

Łukasz i Anna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Piotra mogę polecić wszystkim zainteresowanym kredytem hipotecznym. Współpraca z Panem Piotrem przebiegła bardzo szybko, profesjonalnie i rzetelnie, bez żadnych problemów. Napewno doradzi i znajdzie oferty podporządkowane indywidualnie dla każdego klienta, oczywiście z maksymalną korzyścią dla kredytobiorcy. Jeżeli komuś zależy na sprawnym "przeprowadzeniu " go przez cały proces biurokracji związany z ubieganiem się o kredyt, to Pan Piotr napewno jest osobą odpowiednią do pomocy a także człowiekiem któremu z pewnością można powierzyć tego typu sprawy. Polecam...

Łukasz Piątyszek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy współpracę z Panem Piotrem. Pan Piotr jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę, rzetelną, kompetentną i godną zaufania. Posiada bardzo dużą wiedzę, jest w stanie przedstawić oferty z kilku banków w sposób zrozumiały nawet dla laików, przedstawiając wszystkie plusy i minusy otrzymanych ofert, a co za tym idzie ułatwiając wybór najkorzystniejszej oferty kredytowej.

Patrycja i Daniel Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bez wahania polecamy Pana Piotra jako najlepszego doradce kredytowego.Jest kompetentny,rzetelny,cierpliwy i co najwazniejsze krok po kroku potrafił nam wszystko wytłumaczyc i podpowiadał nam jak polepszyc swoja sytuacje w oczach banku.Pan Piotr był zawsze do naszej dyspozycji,odpowiadał na kazdy nasz telefon czy e-mail.Nasz Doradca był zawsze z nami-polecamy z pełnym zaufaniem.

Magda Adam Cieplinscy Kredyt remontowo-budowlany

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam Pana Piotra. Otrzymałem dzięki niemu najkorzystniejszą i dopasowaną ofertę banku. Wytłumaczył konkretnie i fachowo wszystkie zagadnienia związane z kredytem. Cały proces przebiegł bez najmniejszych problemów. Polecam w 100%.

Łukasz R. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr jest godny polecenia. Pomógł mi w załatwieniu kredytu na zakup mieszkania od początku do końca. Zna się bardzo dobrze na tym co robi.

Kasia kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo się cieszę, że mogłem skorzystać z doradztwa Pana Piotra. Dzięki niemu wybrałem najkorzystniejszą ofertę banku i wynegocjowałem dobrą prowizję. Pan Piotr pomógł załatwić wszystkie formalności, dzięki czemu zaoszczędziłem swój cenny czas. Nie kosztowało mnie to ani złotówki więcej.

Tomasz Terlecki Nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr pomógł nam od początku do końca załatwić wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego na budowę domu. Doradca, który dobrze orientuje się w ofertach kredytowych i który pomógł nam podjąć decyzję w wyborze dla nas najkorzystniejszej oferty. Bardzo dobry kontakt. Polecamy!

Justyna i Krzysztof kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo sympatyczny i kulturalny człowiek. Bardzo profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca. Polecamy pana Piotra jako doradcę w załatwieniu wszystkich formalności związanych z kredytem hipotecznym.

Ewa i Dariusz Puszkin kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr Marantowicz jest doradcą rzetelnym i kompetentnym. Profesjonalnie dba o sprawy swojego klienta. Jest osobą godną zaufania z bardzo wysoką kulturą osobistą. Jasno przedstawia wszystkie strony umów kredytowych nie ukrywając przy tym żadnych faktów. Pomaga w dobrym podejmowaniu decyzji. Zawsze dostępny w razie wątpliwości. Reasumując pomoc Pana Piotra bardzo ułatwiła nam podjęcie tak trudnej decyzji jaką jest wybór odpowiedniego kredytu pod budowę domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Piotrem i na pewno będziemy rekomendować Go jako bardzo dobrego doradcę finansowego naszym znajomym. Pozdrawiamy

Elżbieta i Marek Hoppe kredyt pod budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Piotra osobom starającym się o kredyt za fachowość, rzetelność i zaangażowanie.No i co najważniejsze za skuteczność. Dziękujemy.

Ewa i Janusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Piotra jako 100 procentowego specjalistę w swojej dziedzinie. Na każde pytanie i ewentualne wątpliwości z naszej strony odpowiadał rzeczowo i konkretnie, dyspozycyjny, kulturalny, posiadający fachową wiedzę.

Sebastian Pietryk kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalizm, rzetelnośc, zaangażowanie i sumiennośc to cechy, które wyróżniają Pana Piotra spośród wielu doradców finansowych. Dzięki niemu udało mi się uzyskac kredyt na bardzo korzystnych warunkach i w stosunkowo szybkim czasie. Polecam z czystym sumieniem wszystkim tym, którzy zamierzają się starac o kredyt hipoteczny. Moja ocena to 10/10.

Przemysław Ziółkowski kredyt hipoteczny z MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr pomógł nam dostać kredyt na mieszkanie i na jego urządzenie czego dwóch jego poprzedników nie dało rady załatwić. teraz pomógł rodzicom w skredytowaniu działki choć szanse były marne. Z czystym sumieniem mogę polecić Pan Piotra, jest świetnym doradcą!

Bartek J. polecam!!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecamy pana Piotra, bo to świetny Doradca Kredytowy. Z początku ubiegania się o kredyt mieliśmy dylemat - załatwiać wszystkie te sprawy około kredytowe samemu czy wziąć doradcę z biura nieruchomości.Spróbowaliśmy jednej i drugiej następnie zleciliśmy to wszystko panu Piotrowi i wiemy, że była to najlepsza opcja.Po pierwsze uniknęliśmy biegania po bankach, po drugie od razu wiedzieliśmy gdzie i jakie są oferty dostępne dla nas...Zawsze dyspozycyjny, miły i przygotowany do spotkania.Już poleciliśmy i nadal będziemy polecać usługi tego doradcy. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!

Anna i Artur Pawłowscy kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z wielką przyjemnością dołączamy do grona osób, którym dane było spotkać (już nie pierwszy raz :) Pana Piotra w drodze uzyskania kredytu. Pan Piotr wykazał się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością oraz profesjonalizmem. Pomógł w załatwianiu wszelkich formalności, służył pomocą i radami na każdym kroku, dzięki czemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i stresu. Z pełna odpowiedzialnością polecamy Pana Piotra :) z naszej strony serdecznie podziękowania:)

Anna i Marcin S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr jest godnym polecenia ekspertem ds finansów. Bardzo rzetelnie i dokładnie przygotował dla nas ofertę. Co ważne opracował wiele wariantów i symulacji, przedstawiając w zrozumiały sposób plusy i minusy każdego z nich, dzięki czemu mogliśmy wybrać kredyt idealny dla naszych potrzeb i możliwości. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc. Z pewnością będziemy Pana rekomendować wszystkim znajomym.

Aleksandra i Marcin B. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr w kontakcie ze mną wykazał się nie tylko bardzo fachową wiedzą, ale przede wszystkim ogromną cierpliwością. Jako że jestem marynarzem, postarał się przeprowadzić cały proces bardzo szybko. Zawsze służy szybką i trafną odpowiedzią. Jeżeli potrzebujecie doradcy, który ma wyjaśnić wszelkie zawiłości i tajemnice procesu przyznawania kredytu hipotecznego, to Pan Piotr Marantowicz będzie naprawdę najlepszym doradcą. Bardzo polecam!

Agnieszka W. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr to profesjonalista. Współpraca z takim doradcą to czysta przyjemność. Polecam w 100%.

Maria Super doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr pomagał mi w przejściu skomplikowanej procedurze zdobycia kredytu na własne M. Jest osobą bardzo kompetentną,rzetelną i niezwykle zaangażowaną w swoją pracę.Nawet nie zauważyłam kiedy już podpisywałam umowę kredytową,dlatego polecam wszystkim w 100% Pana Piotra jako super doradcę!!

Monika Kępczyńska Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr to osoba rzetelna i sumienna. Pomógł nam bardzo szybko załatwić kredyt na mieszkanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań zawsze służy pomocą. Polecam i zachęcam do współpracy z panem Piotrem.

Michał Szewc Kredyt mdm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam p. Piotra jako doradcę, pomimo naszej skomplikowanej sytuacji kredytowej pomógł nam w znalezieniu odpowiedniego dla nas banku. Naprawdę wielka od nas pochwała. Kompetencja, rzeczowość i przygotowanie do każdej rozmowy. Same zalety, ponadto bardzo miły i uprzejmy.Gdyby każdy działał w taki sposób, nasza rzeczywistość około bankowa byłaby prostsza i przejrzysta. Pozdrawiam i polecam.

Dominika Bryja- Hajkowska Kredyt na budowę

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr Marantowicz w moim przekonaniu jest bardzo profesjonalnym doradcą w kwestii kredytów hipotecznych. Potrafi wskazać najlepsze oferty na rynku i również ostrzec przed wysokością kosztów przy niekorzystnych propozycjach. Serdecznie polecam !

Marta Derylak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy współpracę z Panem Piotrem. Okazał się być osobą bardzo kompetentną i rzeczową. Zawsze dostępny i skory do pomocy. Dzięki Jego doświadczeniu i zaangażowaniu proces przydzielenia Nam kredytu przebiegł bardzo sprawnie i bezproblemowo. Z czystym sumieniem raz jeszcze polecamy Pana Piotra jako człowieka i doradcę.

Karolina i Marek Kredyt mieszkaniowy z dopłatą MdM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcemy polecić Pana Piotra wszystkim osobom,którym zależy na fachowym doradztwie. Od samego początku do szczęśliwego końca otrzymaliśmy pomoc we wszystkich formalnościach. Rzadko zdarza się aby w dzisiejszych czasach ktoś wykazywał tyle zaangażowania w sprawę innych osób. Taką osobą jest Pan Piotr.Właśnie odebraliśmy klucze do Naszego mieszkania.Dziękujemy!

Monika i Piotr Rompca kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr to doświadczony i sprawny doradca, a przede wszystkim miły i kontaktowy człowiek dla którego dobro klienta jest najważniejsze. Stypendia naukowe, dochody z zagranicy ( marynarz) - u pana Piotra nie ma problemu w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Godny polecenia doradca

Joanna i Radosław Jokiel kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr wykazał się ogromną rzetelnością, kompetencją i cierpliwością (mam na myśli moje częste telefony i pytania :)). Był dla nas dostępny w każdej chwili gdy tego potrzebowaliśmy. Wiemy, że nadal będziemy korzystać z jego usług, bo warto ( mamy domek ). Dziękujemy panie Piotrze :)

Monika i Tomek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy Pana Piotra Marantowicza jako doradcę. Jestesmy zadowoleni z zaangażowania i rzetelnosci Pana Piotra. Okazał sie osobą nie tylko profesjonalną, co po prostu dobrym człowiekiem, który potrafił znalezc rozwiązanie na wszystkie nasze problemy jakie spotykały nas na drodze do uzyskania kredytu. Myślimy,że nasz przypadek nie należał do najłatwiejszych, gdyż bylismy przez cały czas poza granicami kraju, mimo to Pan Piotr na bieżąco informował nas mailowo i telefonicznie o postępach w naszej sprawie. Jest to osoba godna polecenia!! Dziękujemy Panie Piotrze :)

Emilia & Arek T. kredyt mieszkaniowy mdm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę z całym szacunkiem polecić Pana Piotra, który pomógł uzyskać naszej rodzinie kredyt hipoteczny. Co go wyróżnia: łatwy kontakt, szybkość i precyzja działania, duże doświadczenie na rynku bankowym, dostosowuje się do potrzeb klienta. Gdyby nie on nie on nie udało by nam się uzyskać kredytu na dobrych warunkach na wymarzoną nieruchomość. Pozdrawiamy :)

Arkadiusz Jakimczuk kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest bez wątpienia osobą godną polecenia. Rzetelna pomoc i fachowa wiedza uzyskane od Pana Piotr pozwoliły mi bez większych problemów sfinalizować uzyskanie kredytu.

Piotr Urban Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy wraz z żoną bardzo zadowoleni, z pomocy pana Piotra. Dzięki niemu bardzo sprawnie i szybko zgromadziliśmy dokumenty i podpisaliśmy umowę. Pełen profesjonalizm .Zdecydowanie polecam.

Rogowski Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo szybko uzyskany kredyt, pomoc w uzupełnianiu papierów kredytowych. Jeżeli będzie taka potrzeba na pewno skorzystam z usług Pana Piotra ponownie. Super skuteczny, polecam.

Krystyna Prokopowicz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym polecić wszystkim próbującym uzyskać jakikolwiek kredyt pana Piotra Marantowicza. Firma moja zajmuje się usługami budowlanymi. Jest to branża po macoszemu traktowana przez banki. Pomimo zabezpieczenia nie udawało mi się załatwić kredytu dla firmy w żadnym banku. Pana Piotra polecili mi znajomi. Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu, a przede wszystkim skuteczności w działaniu p. Piotra. Polecam wszystkim szukającym efektywnego w działaniu a przy tym sympatycznego w kontaktach doradcy. Reginald Bałamączek

USŁUGI BUDOWLANE REGINALD BAŁAMĄCZEK KREDYT

Przydatność rekomendacji: 100 %
Od wielu lat prowadzę firmę budowlaną. W związku z kryzysem na rynku pierwszy raz od założenia firmy próbowałem uzyskać kredyt na rozwinięcie działalności. I to okazało się prawie niemożliwe. Pomimo że istniejemy na rynku sporo lat, płacimy regularnie podatki , okazuje się iż fakt że jest to firma budowlana, czyli w/g bankowych procedur branża dużego ryzyka kredyt w założeniu był nieosiągalny. I to co było nieosiągalne dla wielu doradców bankowych, okazało się całkiem możliwe do załatwienia przez pana Piotra Marantowicza,. Kredyt został załatwiony w szybkim terminie a my dziękujemy za miłą i bardzo profesjonalną usługę, która polecamy wszystkim potrzebującym. Łukasz Jaroń

Zakład Usług Budowlanych MELUX Łukasz Jaroń Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Osoba bardzo kompetentna, wszystkie formalności można mu powierzyć i zapomnieć o nich. Kredyt załatwiony dokładnie tak jak chciałem. Komunikatywny, pomocny, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, przedstawić różne oferty i pomóc w wyborze. Serdecznie polecam!!!

Robert D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Uważam wraz z żona ze pan Piotr jest bardzo dobrym i ambitnym czlowiekiem.Nie mamy zadnych zastrzeżen odnośnie pracy jaka dla nas wykonywał a ,,odwalil kawał dobrej roboty" Gdyby nie Pan Piotr pewnie dalej byśmy biegali po bankach i wyciskali poty ale dzieki niemu poszło szybko i bez nerwow :)

Pranga kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca bardzo dobrze orientujący się w ofercie kredytów hipotecznych - już od pierwszego spotkania jego wiedza i doświadczenie były widoczne, zawsze dostępny i skrupulatnie udzielający odpowiedzi na pytania, rzetelny i godny polecenia. Pozdrawiam Agnieszka Łozicka-Buja

Agnieszka Łozicka-Buja kredyty

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miła i profesjonalna obsługa.

KATARZYNA TREPCZYK KREDYT MIESZKANIOWY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze i zdecydowanie polecam współpracę z Panem Piotrem.Fachowa pomoc na każdym etapie załatwiania spraw związanych z ubieganiem się o kredyt. Wszystko zakończone oczywiście zawarciem umowy kredytowej z bankiem, co nie jest w dzisiejszych czasach sprawą łatwą. Jeszcze raz polecam.

Maciej Kredyt na budowę domu jednorodzinnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dobry kontak nawet za granica . Pełen profesjonalizm. Nie mozna sie do niczego przyczepić . Polecam !

Jakub Nieruchomość

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr przede wszystkim wykazał się dużą wiedzą w zakresie kredytów hipotecznych w programie Mieszkanie dla Młodych (MdM). Szybko wyliczył moją zdolność kredytową. Udało mu się wliczyć do mojej zdolności kredytowej stypendia naukowe, które otrzymuje (prócz stałego wynagrodzenia za pracę), dzięki czemu możliwe było uzyskanie odpowiedniego kredytu. Przedstawił różne warianty kredytowania w kilku bankach o różnym okresie trwania kredytu i pomógł wybrać najlepszą ofertę, dopasowując ją do moich możliwości i preferencji. Kontakt z Panem Piotrem przebiegał bardzo sprawnie, niemal natychmiast odpowiadał na moje zapytania. Czy to mailowe czy też telefoniczne. Widać, że jest to doradca, który szanuje swojego klienta, ma dla niego czas i stara się pomóc w poszczególnych kwestiach. Co bardzo istotne, większość dokumentów można było wysyłać skanem. Dodatkowo Pan Piotr chętnie dojeżdża do miejsc dogodnych dla klienta w celu przekazania/odebrania dokumentacji, dostosowując się do godzin zaproponowanych przeze mnie. Pan Pior w sposób bardzo dostępny dla zwykłego laika potrafił przetłumaczyć język bankowy, dzięki czemu wszystko okazało się być bardzo przejrzyste i zrozumiałe. Dzięki swoim "znajomościom" i umiejętnościom na polu kredytów hipotecznych, ale również ubezpieczeń itp. udało się załatwić kredyt w bardzo szybkim czasie, na satysfakcjonujących mnie warunkach. (Znajomi, którzy ubiegali się o ten sam kredyt w tym samym banku ale z innym doradcą czekali na jego finalizację znacznie dłużej i otrzymali gorsze warunki). Godne pochwały jest również podejście Pana Piotra, uzyskanie kredytu nie wiąże się z zakończeniem współpracy. Nadal służy on radą i wsparciem. Nadal można liczyć na jego osobę w rożnych kwestiach. Z czystym sumieniem i szczerze mogę polecić Pana Piotra osobom, którym zależy na profesjonalnym podejściu do klienta, szybkim i sprawnym załatwieniem kredytu i "wywalczeniem" jak najlepszych warunków :)

Łukasz Pietruszyński Kredyt MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Piotr Marantowicz = profesjonalizm kompetencja i rzetelność. Brak opowieści, obietnic oraz ukrywania faktów. Trafnie doradza w doborze rozwiązań finansowych. Zawsze dostępny.

Wojciech Dropiewski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr pomógł mi w skomplikowanej sytuacji kredytowej.Szybko, uprzejmie, a przede wszystkich skutecznie.Pomaga spełniać marzenia o własnym M.Polecam jako profesjonalistę.

Marcin Zawalski kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Jest właściwym doradcą dla ludzi zabieganych, zapracowanych - dba o wszystkie szczegóły, szuka rozwiązań z sytuacji, z których wydawałoby się nie ma rozwiązania.

Monika Rolbiecka, Dawid Mielewczyk Profesjonalne podejście do klienta

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Piotrem. Przez cały czas współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość. Człowiek kompetentny i konkretny. Jednym słowem wytrawny doradca. Cały proces począwszy od wniosku po podpisanie umowy, dzięki wsparciu Pana Piotra okazał się być nie taki straszny jak go malują. Podsumowując, zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z usług Pana Marantowicza.

Sławomir i Karolina Bianga Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Piotra polecił nam mój kolega. Jest bardzo rzetelnym oraz profesjonalnym doradcą. Cała procedura wzięcia kredytu odbywała się bardzo sprawnie i szybko. Wszystkie informacje na bieżąco były nam przekazywane, na wszystkie dręczące nas pytania otrzymywaliśmy błyskawiczne odpowiedzi. Wszystko odbywało się w bardzo miłej atmosferze i dzięki Jego pomocy już jutro zaczynamy budowę naszego domu :) DORADCA GODNY POLECENIA!!!

Marzena Łukasz Hoppe Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całym przekonaniem polecam usługi Pana Piotra. Bardzo pomógł nam w załatwieniu wszelkich spraw kredytowych. Wszystko poszło szybko i sprawnie, a nam pozostało pojechać do banku i podpisać dokumenty. Pan Piotr dał się poznać jako czlowiek konkretny, odpowiedzialny i profesjonalny. Szczerze polecam.

Tomek Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam skorzystanie z pomocy Pana Piotra. Dzięki współpracy cały proces był dość prosty, a wszelkie problemy bardzo szybko rozwiązane. Zawsze otrzymaliśmy odpowiedź na wszelkie pytania. Kontakt był bardzo dobry i natychmiastowy. Dzięki pomocy Pana Piotra wszystko przebiegło płynie. Bardzo serdecznie polecamy :)

Ada Adam Domscy kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Skorzystaliśmy z oferty pana Piotra, gdy spotkaliśmy się z nieprofesjonalnym podejściem naszego banku do tzw. "trudnego" kredytu. Uzyskanie tego kredytu, na warunkach, które byliśmy w stanie zaakceptować, graniczyło z przysłowiowym cudem. Jednak pomimo "sztywnych" przepisów prawa bankowego, panu Piotrowi udało się znaleźć bank, który skredytował nasze przedsięwzięcie. Można powiedzieć, że dla pana Piotra nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękujemy jeszcze raz.

Katarzyna i Janusz Trudny kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr pomagał nam od początku w otrzymaniu pożyczki ze środków Unii Europejskiej, jest osobą bardzo kompetentną,rzetelną i niezwykle zaangażowaną w swoją pracę.Bez pomocy Pana Piotra nie udałoby się nam osiągnąć celu,dlatego polecam wszystkim Pana Piotra jako doradcę finansowego !!!

Andrzej Białowski Pożyczka ze środków U.E.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Lepszego doradcy na pomorzu nie znajdziecie.Pan Piotr jest ekspertem w swojej dziedzinie i spokojnie mogę polecić jego usługi.Wybór Pana Piotra pozwolił nam zaoszczędził mnóstwo czasu i nerwów, a jego usługi są zupełnie bezpłatne. To co ustaliliśmy na 1 spotkaniu teraz mam już na papierze. Pozdrawiamy i życzymy wielu zadowolonych klientów.

Piotr Chrzanowski Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całym przekonaniem polecamy usługi P. Piotra, gdyż jego profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta, pomogło nam uzyskać kredyt. Chcemy zaznaczyć, że nasz przypadek nie był łatwy (w otrzymaniu kredytu na mieszkanie), lecz pomimo trudności P.Piotr znalazł najlepsze dla nas rozwiązanie. Pomimo zakończonej pozytywnie naszej sprawy, P Piotr nadal kontroluje wszelkie aspekty dotyczące kredytu. Serdecznie polecamy wszystkim!!! Dziękujemy

Sylwia Przemysław Staszkiewicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Posiłkuje się wiedzą i możliwościami Pana Piotra i jestem bardzo zadowolony. Przy zawieraniu kredytu hipotecznego w 2009r jak i produktu oszczędnościowego w 2013r doradzał mi w każdej kwestii,konkretnie i rzetelnie. POLECAM

Wojciech W. Polecam !

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr Marantowicz jako doradca w sprawie kredytu mieszkaniowego sprawdzil się w 100%. Kredyt dostaliśmy szybko i bez problemu. Pan Piotr na pytania odpowiada wyczerpująco i wszystko dokładnie tłumaczy. W każdej chwili można kontaktować się telefonicznie. Bardzo sympatyczny, konkretny człowiek. Godny polecenia!

Marzena i Kamil Opinia :)

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr jest osobą o doskonałych kwalifikacjach. Jest ekspertem w dziedzinie bankowości, rzetelnym i godnym polecenia. Pomagał nam przy załatwieniu kredytu na zakup domu, oraz przy otrzymaniu kredytu obrotowego dla firmy. Był dyspozycyjny nie tylko w godzinach swojej pracy. Polecamy Pana Piotra wszystkim zainteresowanym i szukającym pomocy w sprawach dotyczących kredytów lub gwarancji bankowych.

P.B. JARBUD c.s. kredyty

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr wykazał się fachową i rzetelną poradą w wyborze odpowiedniego banku i najkorzystniejszego dla nas kredytu. Pomógł szybko i sprawnie przejść przez ogrom formularzy, które trzeba wypełniać. Profesjonalizm i skuteczność działania, jakim wykazał się pan Piotr spowodował, że w krótkim czasie otrzymaliśmy kredyt. Miły człowiek, chętnie służy pomocą dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie polecam współpracę z panem Piotrem. Beata i Sławomir Kummer.

Beata i Sławomir Kummer kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr to rzetelna osoba z doskonałymi kwalifikacjami, współpraca z nim przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Polecam Pana Piotra dla osób szukających dobrego kredytu. Przedstawi ofertę, doradzi najlepszą, przeprowadzi przez cały proces załatwiania formalności kredytowych. Z nim bank wydaje się całkiem przyjazną instytucją.

Magdalena i Wojciech Adamczyk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rekomenduję osobę Pana Piotra Marantowicza, jako profesjonalnego doradcę. Nasza dotychczasowa współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze – na każdym etapie realizacji umów z Bankiem, a także w zakresie nie objętym umowami, a wynikającym z bieżących potrzeb, mogliśmy liczyć na pomoc oraz wiedzę Pana Marantowicza.

Tomasz Plichta umowa kredytowa

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowa wiedza, profesjonalne doradztwo, bardzo miła i solidna obsługa. Żadne nasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Pomoc przy załatwianiu formalności kredytowych jak i negocjowanie warunków kredytu - nieocenione! Szczerze polecam :-)

Beata Hinca kredyt budowlano-hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na mieszkanie. Przedstawił możliwe opcje, odpowiedział rzetelnie na moje pytania. Od początku do końca występował w moim interesie co za tym idzie zaoszczędziłem wiele czasu oraz uniknąłem wielu nieprzyjemności i problemów wynikających z braku wiedzy o tak złożonych umowach. Wierzę, iż dzięki Jego pomocy uzyskałem najlepsze możliwe warunki. Polecam współpracę z Panem Piotrem Marantowiczem :)

Krzysztof Gęsicki Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr jest prawdziwym ekspertem w bankowości, widać, iż to co robi jest zarówno jego pracą jak i pasją. Nasza współpraca troszkę czasu trwała, gdyż napotkaliśmy kilka problemów "technicznych", z którymi nasz Doradca Finansowy sobie znakomicie poradził, przy tym zawsze rozmawiał z nami z uśmiechem na twarzy, co dodawało nam wiary w to, że pomimo przeciwności obrany przez nas cel będzie zrealizowany. I oczywiście się tak stało ;) Teraz jesteśmy w trakcie wykańczania naszego mieszkania. Zapewne gdyby nie Pan Piotr jego kupno stałoby pod wielkim znakiem zapytania. Na wielki szacunek zasługuje jego obiektywizm w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru banku oraz rzetelna ocena sytuacji. Ponadto Pan Piotr był dla nas dyspozycyjny nie tylko w porach swojej pracy w biurze. Nawet teraz kiedy mamy jakieś pytania dotyczące naszego kredytu, harmonogramu spłat itd. zawsze służy swoją radą. Pan Piotr ma czas dla swoich klientów i jest Doradcą godnym polecenia. My jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani współpracą z Panem Marantowiczem. Pozdrawiam. Małgorzata Stenka

Małgorzata Stenka Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr pomaga w załatwieniu rzeczy naprawdę trudnych często graniczących nawet z niemożliwymi. Jedynie na cuda potrzeba czekać. Godny polecenia.

Paweł Michalewski Kredyty hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam usługi firmy Pana Piotra Marantowicza, które są wykonywane sumiennie i rzetelnie jesteśmy bardzo zadowoleni, że z Pana pomocą dostaliśmy kredyt na własne M. Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Korzeniowska pomoc w uzystkaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam -pelen profesjonalizm w obsludze klienta. Wspolpraca zdecydowanie na tak.

p.T kredyty mieszkaniowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr profesjonalnie i sprawnie pomógł uzyskać nam kredyt na mieszkanie. Z całego serca polecamy jego usługi i zaangażowanie w dobro klienta ;)

Robert kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr pomógł nam uzyskać kredyt na zakup mieszkania. Bez Jego pomocy, zniechęceni zawiłością ofert, umów i paragrafów - pewnie nie poradzilibyśmy sobie. Jest to osoba rzetelna, kompetentna, z ogromną wiedzą w dziedzinie bankowości ale też bardzo cierpliwa i zaangażowana. Dziękujemy za Pana pomoc. Doradca godny polecenia!

Anna i Radosław Bączyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Państwu współpracę z Panem Piotrem.Jest On osobą kompetentną i bardzo pomocą na każdym etapie działań kredytowych. Doradztwo w zakresie wyboru kredytu poparte było argumentami i zawsze bardzo życzliwe. Przekonalismy się także, że na informacje czy nawet wsparcie operacyjne możemy liczyć także po podpisaniu umowy kredytowej i formalnym zakończeniu tematu współpracy. Polecamy wszystkim szukającym kredytów :)

Radosław Joanna Lewiccy Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Sumienny, słowny a przede wszystkim profesjonalny w swoim fachu. Bez dwóch zdań doradca godny polecenia! Dziękujemy i pozdrawiamy Panie Piotrze.

Łukasz Drechnowicz Profesjonalizm w 100%

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest osobą godną polecenia w 100%. Cały proces szukania kredytu, podpisywania masy dokumentów i późniejszej pomocy został przedstawiony nam w tak przystępny sposób, że okazało się to znacznie prostsze.

Janusz Grodzki kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest osobą godną zaufania. Pomógł mi załatwić wszelkie formalności związane z kredytem. Nawet po uzyskaniu kredytu w przypadku jakichś niejasności pomaga je rozwiązać. Polecam Jego pomoc każdemu.

Andrzej Bzura Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Naprawdę fachowa pomoc ze strony Pana Piotra .

Andrzej Lesnau Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr Marantowicz jest osobą rzetelną i kompetentną. Jego profesjonalizm przekłada się na działanie. Pod jego opieką można się czuć bezpiecznie i bez obaw oddać sprawy kredytowe w jego ręce. Jest na prawdę osobą godną zaufania. Jasno przedstawia wszystkie strony umów kredytowych. Pomaga w dobrym podejmowaniu decyzji. Zawsze dostępny w razie wątpliwości. Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra wszystkim zainteresowanym i szukającym pomocy w sprawach kredytowych.

Antoni Blaszke kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Piotra jako doradcę, bardzo nam pomógł z kredytem na mieszkanie, a z pewnością nie było to łatwe, ponieważ mąż pracuje za granicą a jak wiadomo na dochody zagraniczne nie jest łatwo "załatwić" kredyt....Ale się udało!!!:) jesteśmy teraz szczęśliwymi posiadaczami mieszkania, Pan Piotr baaaardzo nam we wszystkim pomógł, był zawsze chętny do pomocy, dyspozycyjny oraz sumienny w tym co robi, Pan Piotr to naprawdę SUPER DORADCA!!!

Monika i Janusz Wittbrodt Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest osobą jak najbardziej godną polecenia. Jego profesjonalizm i dokładność w działaniu daje klientowi poczucie bezpieczeństwa i sprawia, iż klient ma pełne zaufanie. Pan Piotr wykorzystując swą szeroką wiedzę i umiejętności pomógł mnie i mężowi w zdobyciu kredytu hipotecznego na swój własny kąt, za co serdecznie dziękujemy!

Ewelina Pabisiak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo rzeczowa i fachowa pomoc. Skrupulatnie przejrzane oferty bankowe i wybór najbardziej odpowiadającej mojej zdolności kredytowej. Serdecznie polecam.

Andrzej Szefs kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Doradcę Pana Piotra bardzo dobrze orientuje się w ofercie kredytów hipotecznych, rzetelny , skrupulatnie udzielający odpowiedzi na pytania.

TOMASZ PLICHTA DORADCA FINANSOWY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność. Pan Piotr jest to osoba kompetentna i godna zaufania. Pełen profesjonalizm w doradztwie, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Świetny kontakt i błyskawiczna realizacja. Serdecznie polecamy.

Natalia, Tomasz Płotka Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy Pana Piotra Marantowicza to znakomity sumienny i wykwalifikowany doradca. Bardzo dziękuje Panie Piotrze za pomoc przy kredycie! :-)

Magdalena i Krzysztof Zbroińscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pana Piotra poznaliśmy wspólnie z mężem, gdy postanowiliśmy wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Od razu zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, jako świetny fachowiec, doskonale znający się na swojej profesji. Pan Piotr zawsze odpowiadał na korespondencję mailową nawet późnym wieczorem i jeżeli była konieczność bezzwłocznie oddzwaniał. Przy tym wszystkim jest bardzo sympatyczną osobą, dlatego też współpraca układała się bardzo dobrze i wszystko przebiegało sprawnie. Od samego początku był nam bardzo pomocny udzielając wyczerpujących odpowiedzi na każde z naszych licznych pytań. Posiada wysoki poziom etyczny a przy tym wyjątkowe umiejętności fachowe w wykonywanym zawodzie. Mówiąc w skrócie Pan Piotr posiada: bardzo dobrą znajomość rynku usług finansowych, wysoką orientację na potrzeby klienta, miłą aparycję i wysoką kulturę osobistą, dyspozycyjność i zaangażowanie. Z całą pewnością pracodawca może być dumny z tak wysoce wykwalifikowanego pracownika. Swoją wiedzą i umiejętnością kształtuje pozytywny wizerunek firmy. Doradca godny polecenia.

Dorota, Adam Adamczewscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Skorzystaliśmy z pośrednictwa Pana Piotra przy kredycie mieszkaniowym Duży plus za: - indywidualne podejście (wybranie ofert dopasowanych do naszych potrzeb) - wiedzę (szczegółowe odpowiedzi na wszystkie nasze pytania o prawnicze sformułowania w umowie z bankiem) - sporo włożonej pracy (marża naszego kredytu została obniżona, w stosunku do pierwotnej propozycji banku) Polecam jego pomoc.

Sławomir Koryciński Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 52 %
Znakomity doradca finansowy polecam usługi pana Piotra

Paweł Justyna Wardeńscy kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 51 %
Jestem właścicielem mieszkania w następstwie współpracy z Panem Piotrem - to pewnie wystarczająca rekomendacja. Dodam jednak, ze jest to człowiek rzetelny, odpowiedzialny i godny zaufania. Polecam usługi Pana Piotra

Jarosław Skoczeń kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 62 %
Bardzo profesjonalne podejscie do sprawy. Szeroki zakres wiedzy Pana Piotra na tematy finansowe ulatwil nam przejscie przez ciezki proces kredytowy. Doskonala dyspocyzyjnosc pomogla nam w bardzo szybkim pozyskaniu kredytu, a sam proces przejscia przez formalnosci przebiegal bezproblemowo. Szczerze polecam Pana Piotra gdyz swoja fachowoscia i profesjonalnym podejsciem do sprawy sprawil ze udalo sie nam dostac kredyt.

Jacek Lesisz Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 63 %
Pan Piotr w kontakcie ze mną wykazał się nie tylko bardzo fachową wiedzą, ale przede wszystkim ogromną cierpliwością. Jako że zamieszkuję za granicą, cały proces koordynowany był za pomocą emaili - pan Piotr odpowiadał zawsze cierpliwie i szybko, a wymieniliśmy conajmniej kilkadziesiąt wiadomości. Jeżeli potrzebujecie doradcy, który ma wyjaśnić wszelkie zawiłości i tajemnice procesu przyznawania kredytu hipotecznego, to Piotr Marantowicz będzie naprawde najlepszym doradcą. Bardzo polecam!

Marcin Domański Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 62 %
kompetentny, z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie, rzeczowy, profesjonalny, rzetelny, w pełni dyspozycyjny, pomocny, potrafi znalezć wyjście z każdej sytuacji - nawet najbardziej zawiłej polecam bardzo dziękuje Panie Piotrze

Karolina Cwalina kredyt na dowolny cel

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Piotra mogę polecić każdemu kto szuka kredytu na swoja miarę i potrzebuje fachowej pomocy w jego uzyskaniu. Osoba bardzo kompetentna znająca się na swoim fachu. Bardzo fajny kontakt, który utrzymuję do dnia dzisiejszego pomimo, że kredyt wziąłem ok 3 lat temu. Polecam gorąco!!!

Waldemar Kupicz kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 62 %
Pan Piotr Marantowicz to znakomity doradca finansowy miły , kompetentny. Po rocznych staranich i złych doświadczeniach z innymi doradcami pomógł nam zrealizować nasze marzenia . Wiele spraw załatwił za nas , zawsze dostępny pod telefonem . Odpowidzialność w wykonwaniu swoich obowiązków ,świadczą o jego profesjonaliźmie i zaangażowniu . Uważamy, iż kredyt jaki nam zaproponował jest najkorzystniejszy dla nas dlatego dziekując Panu Piotrowi pragniemy polecić z pełną odpowiedzialnąścią Jego osobę i usługi w jakich się specjalizuje .

Joanna i Marek Pietrzak Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 57 %
Pan Piotr do na prawdę porządna "firma" sumienność, dyspozycyjność skuteczność działania to Jego cechy. Nawet po zakończeniu procesu ubiegania się o kredyt mogę liczyć na fachową poradę dotyczącą finansów domowych (np. plany oszczędnościowe). Na początku sam chciałem ogarnąć temat kredytu (finalnie zabrakło mi czasu i zapału na załatwienie tych wszystkich formalności) dlatego wiem jak dużo znaczy pomoc dobrego doradcy.

Jacek Kobiela Kredyt na dokończenie domu

Przydatność rekomendacji: 68 %
Gorąco polecam Pana Piotra Marantowicza jako doradcę finansowego przy poszukiwaniu kredytu mieszkaniowego. Wszelkie formalności zostały przez Niego załatwione bardzo szybko i sprawnie. Angażuje klientów w proces pozyskiwania kredytu tylko w sytuacjach, gdy konieczne jest uzyskanie dodatkowych informacji lub niezbędnych dokumentów. W kontaktach cechował go pełen profesjonalizm i szybkość działania. Doradzając szuka najbardziej optymalnych rozwiązań. Służy ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każdy, kto oczekuje profesjonalnego podejścia do klienta bez wahania powinien skorzystać z Jego usług.

Sławomir WOŹNIAK Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 55 %
Dobra współpraca oraz bezproblemowy kontakt,polecam Pana Piotra. Kredyt na budowę domu to całkiem skomplikowane przedsięwzięcie. Pozbieranie tych wszystkich dokumentów związanych z działką, pozwolenia i inne świstki nie jest łatwe - zwłaszcza dla kogoś kto pracuje i zawsze narzeka na brak czasu. Pan Piotr we wszystkim pomógł i dzięki niemu cała sprawa poszła gładko. Dziękuję i polecam.

Sebastian Szumlas Kredyt na budowe domu

Przydatność rekomendacji: 41 %
Polecam pana Piotra Marantowicza do załatwienia wszystkich spraw związanych z kredytami hipotecznymi. Po wizycie pana Piotr i porównaniu przez niego wszystkich dostępnych ofert kredytów na rynku zdecydowałem się na jego pomoc w załatwieniu kredytu. Pan Piotr podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i moim zadaniem było tylko dostarczenie do niego niezbędnych dokumentów. Kredyt został załatwiony w tempie ekspresowym !!!

Bartłomiej Frey Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Doradca bardzo rzetelny, miły i wiarygodny. Polecił mi kredyt z którego jestem bardzo zadowolona. Płacę duże niższe raty a co za tym idzie więcej gotówki pozostaje na moje wydatki :)). Polecam tego doradcę wszystkim znajomym. Zna swój fach bardzo dobrze i umie fachowo wyjaśnić wszystkie zagadnienia kredytowe oraz dobrać kredyt najlepszy na rynku w danej chwili dla każdego kredytobiorcy. Pomógł mi bardzo. Jeśli masz ochotę na kredyt to zgłoś się do p.Piotra a na pewno będziesz zadowolona/y z tego co Ci zaproponuje i zaoszczędzisz bardzo dużo swoich pieniędzy.

Mirosława Pawłowska Kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Doradca bardzo dobrze orientujący się w ofercie kredytów hipotecznych - już od pierwszego spotkania jego wiedza i doświadczenie były widoczne, zawsze dostępny i skrupulatnie udzielający odpowiedzi na pytania, rzetelny i godny polecenia.

Sylwia Galikowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 56 %
Pan Piotr pomagał nam od początku do końca przy kredycie na zakup mieszkania, jest osobą bardzo kompetentną,rzetelną i niezwykle zaangażowaną w swoją pracę.Bez pomocy Pana Piotra nie udałoby się nam załatwić kredytu,dlatego polecam wszystkim w 100% Pana Piotra jako super doradcę!!

Grzegorz Konkol kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Piotr jest osobą kompetentną posiadającą ogromną wiedzę w zakresie bankowości i finansów.Jest to osoba rzeczowa i co bardzo ważne cierpliwa.Cenię jego profesjonalizm i rzetelność.Jego również głównym atutem jest dyspozycyjność i w każdej chwili można liczyć na pomoc z jego strony.Polecam wszystkim jego jako doradcę,który potrafi znalezć wyjście z każdej sytuacji,choćby wydawałaby się ona beznadziejna a Panu Piotrowi dziękuję za okazaną mi pomoc i życzliwość.Pozdrawiam

Magdalena Hałaj Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 47 %
Pan Piotr jest osobą o niezwykle dużej wiedzy w swoim fachu. Zanim dostałem do Niego kontakt próbowałem sam pochodzić po bankach lecz ogrom formalności i zawiłych paragrafów bankowych zniechęcił mnie do dalszego działania. Okazuje się że dla dobrego doradcy nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam każdemu!!!

Łukasz Blaszke kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 59 %
Pan Piotr Marantowicz jest osobą rzetelną i kompetentną. Jego profesjonalizm przekłada się na jego działania. Bardzo dba o swojego klienta. Pod jego opieką można się czuć bezpiecznie i bez obaw oddać sprawy kredytowe w Pana Piotra ręce. Jest na prawdę osobą godną zaufania. Nie ukrywa faktów. Jasno przedstawia wszystkie strony umów kredytowych. Pomaga w dobrym podejmowaniu decyzji. Jest wyrozumiały i cierpliwy w objaśnianiu zawiłości bankowych. Zawsze dostępny w razie wątpliwości osobiście, telefonicznie czy mailowo. Cechuje go wysoka kultura osobista, a to rzadkość w naszych czasach.

Anna Mależ kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Pan Piotr pomógł mi znaleźć dostępny dla mnie kredyt hipoteczny oraz maksymalnie przyspieszyć procedury bankowe, dzięki czemu udało mi się kupić mieszkanie.

Małgorzata Górska kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 44 %
Polecam Pana Piotra z czystym sumieniem.Jest osobą kompetentną i bardzo życzliwą. Dzięki pomocy Pana Piotra zmniejszyłem moje obciążenia miesięczne związane z kredytem Mam tańszy kredyt i jestem zadowolony. Spotkanie Pana Piotra bardzo pomogło w realizacji tego celu. Jeszcze raz polecam.

Artur Szczepaniak Refinansowanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 57 %
Pan Piotr jest godny polecenia, wykwalifikowany ekspert z zakresu finansów. Bardzo nam pomógł przy wyborze kredytu. Na spotkania przyjeżdżał zawsze przygotowany i dawał z siebie wszystko. Potrafił szczegółowo przedstawić dostępne oferty banków dopasowane do naszych oczekiwań. Spokojnie i przejrzyście przedstawiał plusy i minusy każdej z nich. Współpraca nie kończy się na wyborze kredytu, uzyskujemy od Pana Piotra informację dotyczącą obecnej koniunktury runku, co bardzo poszerza nam wiedzę w tej dziedzinie. Pozdrawiamy

Anna i Damian Podbielscy kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałabym bardzo polecić Pana Piotra jako sprawdzonego doradcę. Dzięki Panu Piotrowi refinansowanie kredytu hipotecznego przebiegło szybko, sprawnie i bez zarzutów.Uniknęliśmy biegania po bankach w swojej sprawie, a poszliśmy tylko złożyć parę podpisów i sprawa była załatwiona. Zawsze możemy się skontaktować z Panem Piotrem i uzyskać rzetelną informację oraz bardzo cenną w dzisiejszych czasach wiedzę na temat koniunktury rynku. Polecam wszystkim SUPER DORADCĘ, wszystkim tym, którzy chcą spokojnie spać i nie martwić stosem zadań odnośnie kredytu. Dziękuję

Anna Wirska refinansowanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 51 %
Rekomenduję Pana Piotra.Cechuje go życzliwość,zaangażowanie oraz bardzo miły kontakt z klientem.Pełen profesjonalizm.Dziękuję Panie Piotrze za Pana czas,pomoc i Pana życzliwość.

Adriana Zajkowska kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 38 %