Foto_ktoryekspert

Piotr Nejman

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 786811834 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?

Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Pan Piotr bardzo pomógł nam w doborze odpowiedniego kredytu. Cała procedura uzyskania finansowania przebiegła bardzo sprawnie i szybko.

Marta kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-09-13

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam firmę Tager, a w szczególności Pana Piotra Nejmana. Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, ogromna troska i przede wszystkim duża cierpliwość. Dziękuję Panie Piotrze

Sylwia kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-07-24

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam firmę TAGER, a szczególnie Pana Piotra Nejmana. Od pierwszego spotkania wszystko było dokładnie oraz fachowo wytłumaczone, wybrał dla nas najlepszą ofertę kredytową. Przeprowadził nas z kredytem krok po kroku do samego końca. Zawsze można było liczyć na pomoc

Kinga kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-07-19

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr pomógł w bardzo trudnej sytuacji. Wszystko przedswtawił zrozumiale, na bieżąco informował co się dzieje z wnioskiem. Wcześniej starałem się u innych doradców, ale problemem była niemożliwa do ustalenia powierzchnia nabywanej nieruchomości. Polecam !

Mateusz K Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-07-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do firmy TAGER trafiliśmy z Narzeczoną dzięki poleceniom przyjaciół. Wcześniej z usług doradcy finansowego korzystaliśmy tylko raz – w Gdańsku. Naszym kredytem hipotecznym zajął się Pan Piotr Nejman. Już pierwsze spotkanie zrobiło na nas niesamowite wrażenie. Mimo że myśleliśmy, że to firmę z Gdańska ocenimy ,,wyżej”, to jednak firma TAGER i Pan Piotr wypadli o wiele, wiele lepiej w naszej ocenie. Co mamy na myśli mówiąc lepiej? Na pierwszym spotkaniu Pan Piotr wyjaśnił nam wszystkie podstawy, terminy, dosłownie WSZYSTKO, co wiąże się z wzięciem kredytu na mieszkanie, a o czym pospolity Kowalski niekoniecznie wie (od słowa WIBOR przez LtV po zabezpieczenie pomostowe, itp.). Wychodząc z biura, naprawdę czuło się profesjonalizm, a także poczucie pewnego rodzaju bezpieczeństwa, które wiązało się z powierzeniem ,,naszego kredytu” odpowiedniej osobie. Przez cały okres naszych starań o kredyt Pan Piotr był dostępny pod telefonem a także mailowo. Odpowiadał cierpliwie na KAŻDE nasze pytanie – nawet te, które ktoś inny mógłby nazwać głupimi (z perspektywy czasu sami dostrzegamy ,,śmieszność” niektórych z naszych zapytań, jednak Pan Piotr nigdy nie dał nam tego odczuć). Przedstawił nam oferty z paru banków, będących ofertami najkorzystniejszymi dla nas. Co było w tym wszystkim najwygodniejsze i chyba najlepsze? To, że sprawę powierzyliśmy osobie kompetentnej, która praktycznie załatwiała wszystko za nas (włączając w to bieganie po bankach, wypełnianie niezbędnych dokumentów, itd., itd.). Pan Piotr wyjaśnił nam także każde punkty i podpunkty umów z bankiem, żebyśmy nie tylko podpisali umowę, ale też rozumieli dokładnie, co tak naprawdę podpisujemy. Dzięki Jego pomocy otrzymaliśmy kredyt i co najważniejsze: kredyt na atrakcyjnych warunkach! Co wydaje nam się jeszcze istotne to to, że Pan Piotr jest cały czas do naszej dyspozycji i chętnie pomaga, gdy zwracamy się do Niego z dodatkowymi pytaniami. Mamy nadzieję, że nasza opinia pomoże ludziom, takim jak my, w podjęciu decyzji o powierzenie swoich spraw finansowych właśnie Panu Piotrowi. DZIĘKUJEMY!

Mateusz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-06-06

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam wspolprace z Panem Piotrem. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny, sumienny oraz solidny w tym co robi. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Pan Piotr potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych i jest w stanie rozwiązać każdy problem, który pojawi się na drodze do uzyskania kredytu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą z którą rozmowa to czysta przyjemność. Doradca godny zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu

Magdalena kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-05-17

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr poświęcił nam bardzo dużo czasu. Bardzo rzetelna i kompetentna osoba. A przy tym niezwykle taktowny i wyrozumiały. Bez jego pomocy w bankowym gąszczu pewnie byśmy sobie nie poradzili. Duża klasa. Szczerze polecamy!

Katarzyna kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-04-17

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna i skuteczna pomoc Pana Piotra przyczyniła się do wybrania przeze mnie najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na rynku, Pan Piotr jest zawsze "pod telefonem" i nie zostawia spraw na później. Serdecznie polecam usługi Pana Piotra.

Damian I Aneta Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-04-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetentny, konkretny doradca . Uzyskałam kredyt w jednym z lepszych i tańszych banków. Powierzyłam Panu Piotrowi opiekę nad moim kredytem i uzyskałam pomoc jakiej naprawdę oczekiwałam. Dopełnił wszystkich formalności w terminach, zawsze służył pomocą. Potrafił bardzo dobrze doradzić nam w wyborze banku, przedstawił wszystkie niezbędne informację na temat kredytu, jego składowych, różnych opcji wyboru w zależności od potrzeb klienta - jednym słowem widać było wielki profesjonalizm z jego strony. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Piotra. Dziękuję za spełnienie moich marzeń związanych z kupnem własnego mieszkania. Pozdrawiam

Karolina kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-04-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest godny polecenia, wykwalifikowany ekspert z zakresu finansów. Bardzo nam pomógł przy wyborze kredytu. Na spotkaniach zawsze przygotowany i dawał z siebie wszystko. Potrafił szczegółowo przedstawić dostępne oferty banków dopasowane do naszych oczekiwań. Spokojnie i przejrzyście przedstawiał plusy i minusy każdej z nich. Współpraca nie kończy się na wyborze kredytu, uzyskujemy od Pana Piotra informację dotyczącą obecnej koniunktury runku, co bardzo poszerza nam wiedzę w tej dziedzinie. Pozdrawiamy

Tomasz i Anna P Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2019-04-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Piotra jako doradcę. Pan Piotr wykazał się naprawdę dużą cierpliwością. Nasza droga po kredyt była długa i wyboista, dlatego, że mąż nie ma polskiego obywatelstwa, lecz mimo wszystko z pomocą Pana Piotra udało się. Mogliśmy liczyć nie tylko na wsparcie merytoryczne, ale również na słowa otuchy i wsparcia w całym procesie. Jeszcze raz polecam, Pan Piotr odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości i dobierze najkorzystniejszą ofertę.

Joanna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-18

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna i skuteczna pomoc Pana Piotra przyczyniła się do wybrania przeze mnie najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na rynku, Pan Piotr jest zawsze "pod telefonem" i nie zostawia spraw na później. Serdecznie polecam usługi Pana Piotra.

Bartosz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-15

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność, doradzi w temacie kredytów oraz pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę. Jadąc na pierwsze spotkanie, nie wierzyliśmy że jest szansa aby dostać kredyt hipoteczny. Droga była długa i ciężka lecz Pan Piotr sprawnie radził sobie ze wszystkimi napotkanymi problemami. Czasem nerwy nam puszczały, Pan Piotr mimo wszystko podchodził do sprawy z uśmiechem na twarzy. Bardzo pomocny, wszystko doskonale tłumaczył, świetny kontakt telefoniczny. Dzięki pomocy Pana Piotra, już dziś mamy swój wymarzony dom. Gorąco polecamy!!

Mateusz i Karolina Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2019-03-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Godny polecenia Doradca. Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalne podejście do tematu. Olbrzymia pomoc w zebraniu dokumentów oraz uzyskaniu samego kredytu. Polecam

Piotr kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi Pana Piotra. Pomógł nam w doborze odpowiedniego kredytu, wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Przed podpisaniem umowy sprawdził dokładnie całą umowę. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług tego doświadczonego doradcy.

Klaudia Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-03-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Piotra Nejmana, w 100%mozna mu zaufać. Szybko i skutecznie doprowadził sprawę do końca. Miła i rzetelna obsługa, polecam firme Tager Eksperci Finansowi

Iwona Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-27

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doświadczenie i profesjonalizm, Pan Piotr udowodnił że niema sytuacji bez wyjścia a Jego doświadczenie sprawiło ,że czułam się prowadzona za rękę do finału. Dziekuję za pomoc bez Pana Piotra nie mogła bym cieszyć się własnym mieszkaniem. Polecam z całą odpowiedzialnością !!

Asia kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-02-15

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr pomógł gdy inni nie byli w stanie pomóc, na pewno w przyszłości skorzystam ponownie!

Justyna Z kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy współpracę z Panem Piotrem. Był to nasz pierwszy kredyt hipoteczny i cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Pan Piotr zawsze bardzo dokładnie tłumaczył każdy krok w procesie. Jest bardzo rzeczowy i miły, z przede wszystkim fachową wiedzą, co pozwoliło nam zaoszczędzić sporo czasu. Na pewno będziemy polecać Pana Piotra znajomym, którzy będą chcieli starać się o kredyt.

Paulina i Przemek kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-12-11

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko i tanio. Porownywalem wczesniej oferty banków, Pan Piotr znalazł jeszcze lepsze i tańsze rozwiązanie.

Damian Kredyt

Data dodania: 2018-12-07

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Piotra, bardzo szybko uporał się z problemami, które dla innego doradcy były nie do przeskoczenia!

Adam Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-20

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr to profesjonalista w każdym calu. Jest zaangażowany, kompetentny i kulturalny. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych a z każdym napotkanym problemem radzi sobie błyskawicznie. Dzięki pracy Pana Piotra kupiliśmy wymarzony dom :)

Kamila Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-01

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, skoncentrowanie na kliencie, załatwienie sprawy od samego początku do końca, uprzejmość, szybkość w działaniu- tak w skrócie możemy opisać pracę Pana Piotra:). Na Pana Piotra trafiliśmy przez czysty przypadek. Pan Piotr zadzwonił, zaprosił na spotkanie- omówiliśmy wszystkie kwestie, a w chwili obecnej "cieszymy się"- jeżeli tak można nazwać fakt posiadania kredytu:) z załatwienia sprawy do końca. Z pełnym przekonaniem polecamy Pana Piotra!!!

Robert H kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bez Pana Piotra nie udałoby się dostać kredytu! Informuje na bieżąco i wyprzedza co się może wydarzyć (pozwala to zdobyć troche więcej czasu na zdobycie odpowiednich dokumentów). Polecam!

Krzysztof N kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko I sprawnie. Pan Piotr przekazuje cenne wskazowki. Co najwazniejsze - bardzo dokladnie opisuje proces. Z nim wszystko przebiega klarownie I wiadomo czego sie spodziewac. Polecam!

Stanislaw Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest profesjonalistą w każdym calu, dokładny, zaangażowany, kompetentny i bardzo kulturalny. Wszystko cierpliwie tłumaczy i doradza. Dzięki Panu Piotrowi i firmie TAGER nasze marzenie się spełniło a formalności, które wydawały się nie do przejścia okazały się przysłowiową "bułką z masłem". Bardzo dziękujemy za współpracę i szczerze polecamy :)

Zenek i Sylwia Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest osobą, która wzbudza zaufanie już od pierwszej rozmowy. Przeprowadził mnie przez wszystkie procedury związane z wnioskiem kredytowym w taki sposób, że o nic nie musiałem się troszczyć (poza wyborem mieszkania :), a naprawdę w kwestiach bankowości jestem totalnym laikiem. Mam kredyt jaki chciałem, wszystko było i jest dla mnie zrozumiałe. Przy tym wszystkim, pan Piotr ma poczucie humoru, jest niezwykle kulturalny, słowny! co sprawia, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Polecam pana Piotra wszystkim moim znajomym.

Adam Trela kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-07-17

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, najważniejsze to indywidualne podejście, bardzo miła i przyjazna atmosfera. Dla Pana Piotra nie ma rzeczy niemożliwych. Pomógł wyjść z kilku trudnych sytuacji. Gorąco polecam.

Michał Oleszczuk Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-03-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Piotra! Pełen profesjonalizm! Pozwolił mi przejść bardzo sprawnie przez cały proces kredytowy. Szczegółowo omówił wszystkie koszty i pomógł wybrać najlepszą ofertę!

Krzysztof Kamiński Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-03-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko, sprawnie I zrozumiale. Polecam !

Patrycja Mazur Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-31

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Piotrem to duża przyjemność, kultura osobista, doradztwo i opieka na najwyższym poziomie, dyspozycyjny, informacje zwrotne docierały do nas natychmiast. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spotkaliśmy tak kompetentną osobę. Do Pana Piotra dotarliśmy przez polecenie innych osób, w naszym przypadku była to córka z mężem. Pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów w pracy.

Barbara Borucka Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-17

Przydatność rekomendacji: 100 %
Osoba godna polecenia, wynegocjował dodatkową zniżkę na marży banku z dość niskim wkładem własnym. Bardzo dobry kontakt i przez okres negocjacji nigdy nie usłyszałem od niego słowa NIE bądź NIE DA SIĘ. Zdaję sobie sprawę że nie byłem łatwym klientem ale Pan Piotr był jedyną osobą która patrzyła na kredyt z mojej strony nie ze strony własnej marży. Polecam

Adam Kubicki Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-09

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalny, mocno zaangażowany, doświadczony i posiadający szeroką wiedzę o kredytach. Wieloletnie doświadczenie i wysoka kultura osobista to jego główne atuty. Kredyt dostaliśmy szybko i na dobrych warunkach dlatego polecam Pana Piotra Nejmana.

Adam Wiśniewski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-08

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest doradcą, który bardzo angażuje się podczas współpracy z klientem, konkretny, zawsze służy fachową wiedzą, a przy tym jest osobą komunikatywną i z miłą aparycją. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny, dzięki panu Piotrowi wszystko poszło sprawnie i szybko, a co najważniejsze zaoszczędziliśmy dużo własnego czasu i niepotrzebnych nerwów. Jak najbardziej doradca godny polecenia.

Joanna Sygnowska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-08

Przydatność rekomendacji: 85 %
Przed wizytą u Pana Piotra odwiedziłam kilka banków i innych doradców finansowych. Polecam Pana Piotra wszystkim znajomym z czystym sumieniem. Pan Piotr profesjonalnie i zrozumiało przedstawia proces kredytowy i pomaga kompletować dokumenty, pomógł rozpisać kosztorys remontu. Wyróżnia go czas (składałam równocześnie wnioski u innych doradców i pierwsze decyzje były u Piotra) Idealnie wyczuł potrzeby co do remontu mieszkania i zaproponował dodatkową kwotę wolną aby uporać się ze wszystkimi kosztami. Do tego 100% dyspozycyjności, wysoka kultura osobista, Pan Piotr potrafi nie tylko szybko i sprawnie załatwić kredyt ale również rozwiać wszelkie wątpliwości poprzez swoje zaangażowanie i doświadczenie. Wynegocjował niższe koszty notarialne o kilkaset złotych. Jestem bardzo zadowolona, z pewnością wrócę do takiego doradcy.

Barbara Saja Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-08

Przydatność rekomendacji: 100 %