Foto_ktoryekspert

Piotr Nejman

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 786811834 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Piotr pomógł gdy inni nie byli w stanie pomóc, na pewno w przyszłości skorzystam ponownie!

Justyna Z kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-21

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy współpracę z Panem Piotrem. Był to nasz pierwszy kredyt hipoteczny i cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Pan Piotr zawsze bardzo dokładnie tłumaczył każdy krok w procesie. Jest bardzo rzeczowy i miły, z przede wszystkim fachową wiedzą, co pozwoliło nam zaoszczędzić sporo czasu. Na pewno będziemy polecać Pana Piotra znajomym, którzy będą chcieli starać się o kredyt.

Paulina i Przemek kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-12-11

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko i tanio. Porownywalem wczesniej oferty banków, Pan Piotr znalazł jeszcze lepsze i tańsze rozwiązanie.

Damian Kredyt

Data dodania: 2018-12-07

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Piotra, bardzo szybko uporał się z problemami, które dla innego doradcy były nie do przeskoczenia!

Adam Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-20

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr to profesjonalista w każdym calu. Jest zaangażowany, kompetentny i kulturalny. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych a z każdym napotkanym problemem radzi sobie błyskawicznie. Dzięki pracy Pana Piotra kupiliśmy wymarzony dom :)

Kamila Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-01

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, skoncentrowanie na kliencie, załatwienie sprawy od samego początku do końca, uprzejmość, szybkość w działaniu- tak w skrócie możemy opisać pracę Pana Piotra:). Na Pana Piotra trafiliśmy przez czysty przypadek. Pan Piotr zadzwonił, zaprosił na spotkanie- omówiliśmy wszystkie kwestie, a w chwili obecnej "cieszymy się"- jeżeli tak można nazwać fakt posiadania kredytu:) z załatwienia sprawy do końca. Z pełnym przekonaniem polecamy Pana Piotra!!!

Robert H kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bez Pana Piotra nie udałoby się dostać kredytu! Informuje na bieżąco i wyprzedza co się może wydarzyć (pozwala to zdobyć troche więcej czasu na zdobycie odpowiednich dokumentów). Polecam!

Krzysztof N kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko I sprawnie. Pan Piotr przekazuje cenne wskazowki. Co najwazniejsze - bardzo dokladnie opisuje proces. Z nim wszystko przebiega klarownie I wiadomo czego sie spodziewac. Polecam!

Stanislaw Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest profesjonalistą w każdym calu, dokładny, zaangażowany, kompetentny i bardzo kulturalny. Wszystko cierpliwie tłumaczy i doradza. Dzięki Panu Piotrowi i firmie TAGER nasze marzenie się spełniło a formalności, które wydawały się nie do przejścia okazały się przysłowiową "bułką z masłem". Bardzo dziękujemy za współpracę i szczerze polecamy :)

Zenek i Sylwia Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest osobą, która wzbudza zaufanie już od pierwszej rozmowy. Przeprowadził mnie przez wszystkie procedury związane z wnioskiem kredytowym w taki sposób, że o nic nie musiałem się troszczyć (poza wyborem mieszkania :), a naprawdę w kwestiach bankowości jestem totalnym laikiem. Mam kredyt jaki chciałem, wszystko było i jest dla mnie zrozumiałe. Przy tym wszystkim, pan Piotr ma poczucie humoru, jest niezwykle kulturalny, słowny! co sprawia, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Polecam pana Piotra wszystkim moim znajomym.

Adam Trela kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-07-17

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, najważniejsze to indywidualne podejście, bardzo miła i przyjazna atmosfera. Dla Pana Piotra nie ma rzeczy niemożliwych. Pomógł wyjść z kilku trudnych sytuacji. Gorąco polecam.

Michał Oleszczuk Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-03-22

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Piotra! Pełen profesjonalizm! Pozwolił mi przejść bardzo sprawnie przez cały proces kredytowy. Szczegółowo omówił wszystkie koszty i pomógł wybrać najlepszą ofertę!

Krzysztof Kamiński Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-03-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko, sprawnie I zrozumiale. Polecam !

Patrycja Mazur Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-31

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Piotrem to duża przyjemność, kultura osobista, doradztwo i opieka na najwyższym poziomie, dyspozycyjny, informacje zwrotne docierały do nas natychmiast. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spotkaliśmy tak kompetentną osobę. Do Pana Piotra dotarliśmy przez polecenie innych osób, w naszym przypadku była to córka z mężem. Pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów w pracy.

Barbara Borucka Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-17

Przydatność rekomendacji: 100 %
Osoba godna polecenia, wynegocjował dodatkową zniżkę na marży banku z dość niskim wkładem własnym. Bardzo dobry kontakt i przez okres negocjacji nigdy nie usłyszałem od niego słowa NIE bądź NIE DA SIĘ. Zdaję sobie sprawę że nie byłem łatwym klientem ale Pan Piotr był jedyną osobą która patrzyła na kredyt z mojej strony nie ze strony własnej marży. Polecam

Adam Kubicki Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-09

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalny, mocno zaangażowany, doświadczony i posiadający szeroką wiedzę o kredytach. Wieloletnie doświadczenie i wysoka kultura osobista to jego główne atuty. Kredyt dostaliśmy szybko i na dobrych warunkach dlatego polecam Pana Piotra Nejmana.

Adam Wiśniewski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-08

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr jest doradcą, który bardzo angażuje się podczas współpracy z klientem, konkretny, zawsze służy fachową wiedzą, a przy tym jest osobą komunikatywną i z miłą aparycją. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny, dzięki panu Piotrowi wszystko poszło sprawnie i szybko, a co najważniejsze zaoszczędziliśmy dużo własnego czasu i niepotrzebnych nerwów. Jak najbardziej doradca godny polecenia.

Joanna Sygnowska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-08

Przydatność rekomendacji: 83 %
Przed wizytą u Pana Piotra odwiedziłam kilka banków i innych doradców finansowych. Polecam Pana Piotra wszystkim znajomym z czystym sumieniem. Pan Piotr profesjonalnie i zrozumiało przedstawia proces kredytowy i pomaga kompletować dokumenty, pomógł rozpisać kosztorys remontu. Wyróżnia go czas (składałam równocześnie wnioski u innych doradców i pierwsze decyzje były u Piotra) Idealnie wyczuł potrzeby co do remontu mieszkania i zaproponował dodatkową kwotę wolną aby uporać się ze wszystkimi kosztami. Do tego 100% dyspozycyjności, wysoka kultura osobista, Pan Piotr potrafi nie tylko szybko i sprawnie załatwić kredyt ale również rozwiać wszelkie wątpliwości poprzez swoje zaangażowanie i doświadczenie. Wynegocjował niższe koszty notarialne o kilkaset złotych. Jestem bardzo zadowolona, z pewnością wrócę do takiego doradcy.

Barbara Saja Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-08

Przydatność rekomendacji: 100 %