4_%e2%80%94_kopia

Piotr Osija

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 604118530 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

 

POMAGAM W WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEGO KREDYTU HIPOTECZNEGO DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

 

Klient indywidualny:

 • kredyt hipoteczny - na zakup , budowę, remont , MDM
 • pożyczka hipoteczka- na dowolny cel pod zabezpieczenie
 • kredyt gotówkowy

Firma:

 • kredyty dla firmy - zabezpieczone i niezabezpieczone
 • kredyt obrotowy
 • leasing

Moja praca polega przede wszystkim na:

1) pomocy w wyborze optymalnych dla Klienta ofert kredytowych

2) pomocy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych

3) złożeniu dokumentów w bankach w imieniu Klienta

4) zapoznaniu Klienta z zapisami decyzji i umowy kredytowej

5) czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu

Z reguły Klienci z moją pomocą składają wnioski do kilku banków - ostatecznego wyboru oferty dokonują po uzyskaniu pozytywnych decyzji.

Moja usługa jest bezpłatna - klient nie ponosi żadnych kosztów.  dlaczego? Bo to banki wynagradzają mnie za zrealizowany kredyt. Zamiast zatrudniać pracowników, szkolić ich, wolą zlecić proces obsługi Klienta doradcy. Oferta dla Klienta w banku niczym się nie różni od tej którą ja przedstawiam -  inaczej sam by do tego banku poszedł gdyby miał taniej.

 

Czego można się po mnie spodziewać:

 • Szybkości działania
 • Zrozumienia potrzeb
 • Załatwienia sprawy od początku do końca
 • Zaangażowania w powierzone zadanie
 • Poszukiwania lepszych rozwiązań
 • Zawsze odbiorę telefon lub oddzwonie

 

Doświadczenie

 

Kierownik Oddziałów -  Zielona Góra ,Głogów , Lubin -  Open Finance

Atuty eksperta

 

1) Umiejętność porównywania kilku ofert kredytowych oraz dopasowywania ich do potrzeb Klienta

2) 10 letnie  doświadczenie

3) Skuteczność

4) Rzetelność

Przykłady opisanych spraw

 

-kredyt na zakup nieruchomości (rynek pierwotny i wtórny )

-kredyt na zakup działki budowlanej, siedliskowej

-kredyt na budowe domu systemem gospodarczym

-kredyt refinasowy

-kredyt hipoteka łączna (rynek wtórny i pierwotny)

-kredyt konsolidacyjny

-pożyczka hipoteczna (cel dowolny)

-kredyt na oświadczenie (firma)

-kredyt dla Polaków zatrudnionych za granica oraz cudzoziemców zatrudnionych w Polsce

-zakup nieruchomości komercyjnej

-kredyt na zakup nieruchomosci  i dokonczenie budowy

-kredyt dla wybranych  grup zawodowych ( Zawód Zaufania Publicznego )

-kredyty w PLN / EUR / CHF / SKF / NOK / USD/ GBP

-kredyty gotówkowe

Banki z którymi współpracujemy:
Alior Bank S.A., Get Bank S.A., BGŻ S.A., BOŚ S.A., Bank BPH S.A. (Grupa GE Capital), BZ WBK S.A., Citi Handlowy Bank Handlowy S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., DB PBC S.A., DnB NORD Polska S.A., Euro Bank S.A, BNP Paribas Bank Polska S.A., GNB S.A., Idea Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Kredyt Bank S.A., BRE Bank SA – mBank, MultiBank, Meritum Bank ICB S.A., Bank Millennium S.A., Nordea Bank Polska S.A., Bank PKO S.A., Pekao Bank Hipoteczny S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., Bank Pocztowy S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A

Wybrane rekomendacje

Ekspert w swoim fachu. Nasza sprawa nie należała do prostych dla nas wrecz czarna magia, na szczęście trafiliśmy na Pana Piotra, ktory jest profesjonalistą w swojej dziedzinie wszystko załatwił w mgnieniu oka. Niezawodna pomoc, Pan Piotr zawsze do dyspozycji, wszystko wyjaśni, wytłumaczy wspaniały człowiek. Polecamy z czystym sumieniem każdy kto skorzysta z pomocy Pana Piotra bedzie zadowolony. Polecamy w 100%

Mirosława i Piotr Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-05-25

Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra!! Wszystkie sprawy związane z kredytem załatwione bardzo sprawnie i bezproblemowo.

Kamil B. Kredyt Hipoteczno - Budowlany

Data dodania: 2018-04-05

Doskonała rzeczowa pomoc , na spokojnie , bez nerwów dostałem tyle ile chciałem dziękuję !

Michał M . dziękuję za pomoc

Data dodania: 2018-03-25

Szybko, fachowo, konkretnie dodatkowo w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam każdemu cieniącemu fachowe podejście do sprawy

Tomasz S. Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2018-03-25

Pan Piotr został Nam polecony przez znajomych, naprawdę super fachowiec, wytłumaczył i odpowiadał na każde pytanie. Kredyt hipoteczny został załatwiony bez żadnych problemów - mieszkanie już kupione !!!! Jesteśmy bardzo zadowolenie z usług p.Piotra i bardzo, bardzo dziękujemy za wszystko a zwłaszcza za cierpliwość. Polecamy w 100% !!!!!

Małgorzata.S Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-03-20

Polecam ! Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego! Duże zaangażowanie i "anielska cierpliwość". Z pewnością skorzystam w przyszłości z usług Pana Piotra!

Batłomiej Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-10-03

Polecam Pana Piotra Osije ,bardzo szybko i bez problemowo dokonalismy zakupu . W 100 % Polecam

Michał Zakup Mieszkania

Data dodania: 2017-06-19

Chciałbym bardzo podziękować Panu Piotrowi za szybkie i fachowe udzielenie pomocy przy wyborze i uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Przebrnięcie przez wszystkie papiery i kruczki samemu byłoby katorgą. Pan Piotr wszystko przedstawił różne oferty banków i pomógł wybrać najlepszą i załatwić wszystko szybko i bez problemów, a nawet obniżyć cenę mieszkania u dewelopera. Nie można trafić lepiej. Polecam z całego serca i pozdrawiam!

Tomasz Szewców Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-08

Dzięki Panu Piotrowi udało nam się szybko załatwić formalności związane z kredytem. Wyjaśniał wszystkie wątpliwości i cierpliwie odpowiadał na pytania.

Magda Andruszkiewicz Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2017-04-01

Skorzystaliśmy z pomocy Pana Piotra przy kredycie hipotecznym.Współpraca z Panem Piotrem była rewelacyjna.Pełen profesjonalizm i zaangażowanie .Prowadzi sprawę od początku,aż do samego końca.Pomaga w naprawdę trudnych sytuacjach.Jesteśmy w 100%zadowoleni z usług Pana Piotra.Kontakt jest znakomity i wszystkie sprawy związane z dokumentami.Gorąco zachęcamy do współpracy .Dziękujemy Panie Piotrze!!

Olga Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2017-03-28

Pan Piotr jest fachowcem w swojej dziedzinie. Razem z całą rodziną jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Piotrowi ponieważ spełnił nasze marzenie dostajac pozytywną decyzje z banku. Bardzo wszystkim polecamy jest niezawodnym doradcą w 100%.

Monika Brejdak Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-03-16

Usłyszałem o gościu od kolegi któremu załatwiał kredyt że gościu magik, dla którego słowo nie da się załatwić nie istnieje. A należę do osób które nie lubią tego zwrotu.Zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie.przedstawiłem swoją sytuację -w tym momencie zaznaczę że byłem z żoną wcześniej u jednego pseudo fachowca który zamordował nasze marzenia o nowym mieszkaniu (umowa na stałe ,zarobki na poziomie 3tysi i jeszcze kilka innych bzdetów ) porażka.Pan Piotr powiedział mi że nie ma problemu że wszystko da się załatwić EXPERT i profesjonalista w swoim zawodzie !Miesiądz później zaczynamy z żoną i dzieciakami przeprowadzkę .Jeszcze raz dziękuje Panie Piotrze polecam każdemu.

Sebastian. O kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-21

Usłyszałem o gościu od kolegi któremu załatwiał kredyt że gościu magik, dla którego słowo nie da się załatwić nie istnieje. A należę do osób które nie lubią tego zwrotu.Zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie.przedstawiłem swoją sytuację -w tym momencie zaznaczę że byłem z żoną wcześniej u jednego pseudo fachowca który zamordował nasze marzenia o nowym mieszkaniu (umowa na stałe ,zarobki na poziomie 3tysi i jeszcze kilka innych bzdetów ) porażka.Pan Piotr powiedział mi że nie ma problemu że wszystko da się załatwić EXPERT i profesjonalista w swoim zawodzie !Miesiądz później zaczynamy z żoną i dzieciakami przeprowadzkę .Jeszcze raz dziękuje Panie Piotrze polecam każdemu.

Sebastian. O kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-21

Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa. Gorąco polecam.

Łukasz Dobosz Rekomendacja

Data dodania: 2017-01-06

Pan Piotr Osija to profesjonalista. Jeszcze niedawno sama czytałam opinie na jego temat, a dziś mogę mu ją wystawić, oczywiście pozytywną i zdecydowanie polecam jego osobę. Pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Sprawę zamknęliśmy w niecałe 2 tygodnie i już mogę cieszyć się moim nowym domem. Współpraca układała się bardzo dobrze, profesjonalny kontakt telefoniczny i mailowy. Gorąco polecam!!!

Monika K. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-06

Fachowa obsługa! Polecam

Kamila Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-03

Pan Piotr Osija jest bardzo konkretny, wraz z całą załogą pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny gdzie już myślałem że moja sytuacja jest beznadziejna. Bardzo miło i przede wszystkim indywidualnie traktuje klientów. Jeszcze raz dziękuję za tak wspaniałą pomoc, serdecznie pozdrawiam całe biuro😊 zdecydowanie POLECAM!!!!

Tomasz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-02

Pan Piotr to bardzo kompetentna osoba, godna zaufania i wykwalifikowana. Sprawnie przeprowadził nas przez gąszcz zawiłości związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego na remont starego domku. Pan Piotr to tez osoba przyjazna, cierpliwa, wyrozumiała z wysoka kultura osobista i niezbędnym poczuciem humoru w tym całym bankowym horrorze. Gorąco polecamy!

Kacper Haber Doradca

Data dodania: 2017-01-02

Pan Piotr pomógł nam w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Przeprowadził nas błyskawicznie przez wszystkie formalności. Służył dobrą radą i wsparciem. Wyczerpująco odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Z pomocą Pana Piotra otrzymaliśmy najlepsze z możliwych warunków kredytowych i to w bardzo krótkim czasie! To co dla nas wydawało się niemożliwe Pan Piotr załatwił w tempie ekspresowym! Polecamy gorąco!!!

Małgorzata Dalecka Polecam gorąco!

Data dodania: 2017-01-02

Osoba profesjonalna, odpowiedzialna, punktualna i sympatyczna.

klient sprawdzony doradca

Data dodania: 2017-01-02

Witam serdecznie miałem możliwość skorzystać z doradztwa Pana Piotra dwukrotnie. Była to pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego na dwa mieszkania. Pan Piotr wykazał się w obydwu sprawach profesjonalizmem i zadbaniem o najmniejszy szczegół !!! Niestety trafiliśmy przy pierwszym kredycie w banku WBK na bardzo niemiła Panią ( na która pozniej złożyłem skargę ) i myśle że bez Pana Piotra by sie nie udało!!! Ze 100 % pewnością moge tego Pana polecić i myśle że jak bede myśle w najbliższych paru latach budował dom to też skorzystam z Pana Piotra doradztwa i pomocy.

Tomek S. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-30

Niezawodna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pan Piotr, zawsze do dyspozycji, pełen profesjonalizm. Prowadził nas w załatwianiu wszelkich formalności jak"po sznurku", wszystko trwało niesłychanie krótko i bezstresowo. Bardzo szybko wyprowadzismy się do nowego mieszkanka. Dziękujemy i wszystkim polecamy!!!

Agnieszka Barylska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-30

Absolutnie polecam, nie ma sensu chodzic do banków, wszedzie odmowy a Pan Piotr zawsze poradzi. Dzieki niemu mieszkamy w swoim wymarzonym domku. Dziekujemy i polecamy :)

Kamil Polecam zdecydowanie !!!

Data dodania: 2016-12-30

Pełen profesjonalizm,doradca godny polecenia,napewno nikogo nie zawiedzie.

Marek Kuc Ocena doradcy

Data dodania: 2016-12-29

Moja sytuacja nie była łatwa, starałam się o kredyt hipoteczny szanse były niewielkie. Poprosiłam o pomoc Pana Piotra. Wziął sprawy w swoje ręce i po 3 tygodniach byłam już właścicielką swojego wymarzonego mieszkania. SERDECZNIE POLECAM!!

Marta Zemboldt Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-29

A czystym sumieniem polecamy Pana Piotra Osija. W pełni profesjonalne podejście i kompleksowa pomoc przy załatwieniu kredytu. Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Własciwa osoba na właściwym miejscu.

Paulina i Zbyszek Chilczer kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-28

Razem z moją narzeczona skorzystaliśmy z pomocy Pana Piotra przy staraniu się o kredyt hipoteczny. Dzięki szybkiemu działaniu oraz fachowemu podejściu do sprawy przez doradcę w szybkim czasie otrzymalismy decyzję pozytywną. Z przyjemnością polecam.

Sławomir Wlazły Pomoc przy kredycie hipotecznym

Data dodania: 2016-12-28

Pan Piotr szybko i skutecznie załatwił kredyt hipoteczny.Po 3 tygodniach od spotkania z p. Piotrem mamy już swój wymarzony domek. GORĄCO POLECAMY!!!

Anna i Paweł Tomczak kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-28

Szybki, sprawdzony, skuteczny!!!! wybrałam mieszkanie, a po trzech tygodniach byłam już jego właścicielką, a to zasługa Pana Piotra. Gorąco polecam!!!!

Maria T Doradca godny polecenia

Data dodania: 2016-12-28

Właściwy człowiek na właściwym miejscu 100% kompetencji 100% pomocy 100% szybkości działania. Pan Piotr w sposób zrozumiały wytłumaczył nam zawiłości kredytowe, oferta była jasna i czytelna. Dzięki niemu już ponad rok cieszymy się własnym mieszkaniem. Dziękujemy i Pozdrawiamy oraz gorąco polecamy !

Mariusz Grabowski kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-11-09

wiele miesięcy sam starałem się o kredyt hipoteczny w Bankach ze skutkiem negatywnym , P. Piotr pomógł mi w dwa tygodnie , gorąco polecam

Piotr Niesiorewicz polecam

Data dodania: 2014-02-08

Szybko i sprawnie gorąco polecam

Sylwia Wycińska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-01-31

Skorzystaliśmy z pomocy Pana Piotra przy kredycie hipotecznym. Cenimy sprawność, umiejętność i fachowość. Godny zaufania doradca finansowy, a przy tym przyjazny, cierpliwy, wyrozumiały i miły. Polecamy!!! Profesjonalna i szybka pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej i przygotowania niezbędnych dokumentów. Współpraca z Panem Piotrem pozwoliła szybko przejść ogrom procedur bankowych i dziś możemy się cieszyć własnym mieszkaniem. Polecam wszystkim!!!!

Ireneusz i Joanna Adamczyk Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-12-03

Skorzystałam z pomocy Pana Piotra przy kredycie hipotecznym. Udało się :-) dzięki sprawności, umiejętności i fachowości Pana Piotra. Wysoko wykwalifikowany i godny zaufania doradca finansowy, a przy tym przyjazny, cierpliwy, wyrozumiały i miły człowiek. Polecam wszystkim tym, którzy zmagają się z problemami i zawiłością kredytów.

Katarzyna Chaberska dot. Pana Piotra

Data dodania: 2013-03-06

We współpracy ze mną jako doradca finansowy Pan Piotr wyróżnił się wysokim poziomem wiedzy z branży, elastycznością (jako klient byłam wciąż w rozjazdach), umiejętnością dopasowania ofert banków do moich potrzeb oraz sprawnym i korzystnym dla mnie ustawieniem proporcji kredytu. Okazał mi również dużo cierpliwości i wyrozumiałości wielokrotnie, tłumacząc zawiłe dla mnie wątki finansowe i odpowiadając na wiele moich uporczywych pytań, a także łagodząc umiejętnie moje zniecierpliwienie, jakie okazywałam wobec niektórych decyzji.

Ewelina Bielawska dot. Pana Piotra O.

Data dodania: 2013-01-29

W ręce Pana Piotra powierzyłem tematy związane z wyborem kredytu oraz z zakupem nieruchomości. Decyzja okazała się trafiona. polecam wszystkim niezdecydowanym.

Tomasz Pas kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2013-01-26

Dziękujemy za profesjonalną pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej, jak również w czasie przygotowania niezbędnych dokumentów. Pan Piotr Osija jest doradcą godnym polecenia. Współpraca z Panem Piotrem pozwoliła Nam bez stresu, szybko przejść odrom procedur bankowych i dziś możemy się cieszyć własnym domem. Polecamy wszystkim!!!!

Kinga Krawczyk- Sadurska pomoc przy wyborze kredytu

Data dodania: 2013-01-17

Pan Piotr w bardzo szybkim czasie potrafił przedstawić mi 3 oferty kredytu hipotecznego, w tym 2 oferty w euro. Dodam, że był to czas świąteczny a mimo to w ciągu 5 dni o dnia złożenia wniosku już miałem załatwioną pozytywną decyzję. W ciągu miesiąca podpisana została umowa kredytowa. Później również w szybki czasie załatwił sprawę aneksu. Polecam!

Grzegorz Tłuczyński Załatwienie kredytu hipotecznego

Data dodania: 2013-01-17

Kompetencja, wysokie zaangażowanie oraz umiejętność budowania własciwych relacji z klientem. Dzięki pomocy Piotra zaoszczędziłam mnóstwo czasu. Oferta, którą w końcu przyjęłam spełnia moje oczekiwania i jest dostosowana do mojej sytuacji. Polecam, co zresztą uczyniłam juz niejednokrotnie.

Beata Pazdej obsługa klienta

Data dodania: 2013-01-17

Szybko i sprawnie gorąco polecam.

Rafał Błaż Doradca godny polecenia

Data dodania: 2013-01-16

Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Polecamy bez dwóch zdań.

Ewelina Bielawska dot. Pana Piotra

Data dodania: 2013-01-16

Człowiek na właściwym miejscu i z właściwymi kwalifikacjami nic dodać i ująć

Aleksandra i Krzysztof Stepek Sprawdzony Doradca

Data dodania: 2013-01-16

Skorzystałem z pomocy p. Piotra przy kredycie hipotecznym. Człowiek konkretny, bardzo kompetentny, sprawy poprowadził samodzielnie, praktycznie złożyłem jedynie parafki na wnioskach a po 2 tyg. otrzymałem informację o przyznaniu kredytu. Krótko mówiąc szybko, sprawnie i fachowo. Z przyjemnością mogę polecić p. Piotra jako doradcę finansowego.

Krzysztof Kuryata doradztwo kredytowe

Data dodania: 2013-01-16

DORADCA FACHOWY, RZECZOWY, PERFEKCJONISTA W KAŻDYM CALU, ALE PRZEDE WSZYSTKIM POMOCNY W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMU. GORĄCO POLECAM I POZDRAWIAM PANA PIOTRA.

BARBARA KONSTAŃCZAK SERDECZNIE POLECAM

Data dodania: 2013-01-16

Szybko, miło, skutecznie !!! Polecam :)

Radosław R. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-01-16