Piotr Osija

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 604118530 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

 

POMAGAM W WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEGO KREDYTU HIPOTECZNEGO DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

 

Klient indywidualny:

 • kredyt hipoteczny - na zakup , budowę, remont , MDM
 • pożyczka hipoteczka- na dowolny cel pod zabezpieczenie
 • kredyt gotówkowy

Firma:

 • kredyty dla firmy - zabezpieczone i niezabezpieczone
 • kredyt obrotowy
 • leasing

Moja praca polega przede wszystkim na:

1) pomocy w wyborze optymalnych dla Klienta ofert kredytowych

2) pomocy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych

3) złożeniu dokumentów w bankach w imieniu Klienta

4) zapoznaniu Klienta z zapisami decyzji i umowy kredytowej

5) czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu

Z reguły Klienci z moją pomocą składają wnioski do kilku banków - ostatecznego wyboru oferty dokonują po uzyskaniu pozytywnych decyzji.

Moja usługa jest bezpłatna - klient nie ponosi żadnych kosztów.  dlaczego? Bo to banki wynagradzają mnie za zrealizowany kredyt. Zamiast zatrudniać pracowników, szkolić ich, wolą zlecić proces obsługi Klienta doradcy. Oferta dla Klienta w banku niczym się nie różni od tej którą ja przedstawiam -  inaczej sam by do tego banku poszedł gdyby miał taniej.

 

Czego można się po mnie spodziewać:

 • Szybkości działania
 • Zrozumienia potrzeb
 • Załatwienia sprawy od początku do końca
 • Zaangażowania w powierzone zadanie
 • Poszukiwania lepszych rozwiązań
 • Zawsze odbiorę telefon lub oddzwonie

 

Doświadczenie

 

Kierownik Oddziałów -  Zielona Góra ,Głogów , Lubin -  Open Finance

Atuty eksperta

 

1) Umiejętność porównywania kilku ofert kredytowych oraz dopasowywania ich do potrzeb Klienta

2) 10 letnie  doświadczenie

3) Skuteczność

4) Rzetelność

Przykłady opisanych spraw

 

-kredyt na zakup nieruchomości (rynek pierwotny i wtórny )

-kredyt na zakup działki budowlanej, siedliskowej

-kredyt na budowe domu systemem gospodarczym

-kredyt refinasowy

-kredyt hipoteka łączna (rynek wtórny i pierwotny)

-kredyt konsolidacyjny

-pożyczka hipoteczna (cel dowolny)

-kredyt na oświadczenie (firma)

-kredyt dla Polaków zatrudnionych za granica oraz cudzoziemców zatrudnionych w Polsce

-zakup nieruchomości komercyjnej

-kredyt na zakup nieruchomosci  i dokonczenie budowy

-kredyt dla wybranych  grup zawodowych ( Zawód Zaufania Publicznego )

-kredyty w PLN / EUR / CHF / SKF / NOK / USD/ GBP

-kredyty gotówkowe

Banki z którymi współpracujemy:
Alior Bank S.A., Get Bank S.A., BGŻ S.A., BOŚ S.A., Bank BPH S.A. (Grupa GE Capital), BZ WBK S.A., Citi Handlowy Bank Handlowy S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., DB PBC S.A., DnB NORD Polska S.A., Euro Bank S.A, BNP Paribas Bank Polska S.A., GNB S.A., Idea Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Kredyt Bank S.A., BRE Bank SA – mBank, MultiBank, Meritum Bank ICB S.A., Bank Millennium S.A., Nordea Bank Polska S.A., Bank PKO S.A., Pekao Bank Hipoteczny S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., Bank Pocztowy S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A

Wybrane rekomendacje

Polecam. Mimo problemów większych niż normalnie wszystko udało się pozytywnie doprowadzić do końca.

Tomasz Łukasik Kredyt hipoteczny

Pan Piotr jest konkretnym i rzeczowym doradcą. Człowiek który wie jak wykonywać swoją pracę na 101%😀 Pomógł nam przy kredycie hipotecznym, wszystko poszło sprawnie i szybko na najwyższym poziomie. Polecam

Ewelina, Emil Sz. Kredyt hipoteczny

Bardzo dobry kontakt. Płynność w załatwieniu kredytu, ogromna wiedza merytoryczna.

Jacek Strugielski Opinia

Trafiliśmy do Pana Piotra z polecenia i się nie zawiedliśmy. Pan Piotr cierpliwie i rzeczowo udzielał nam informacji na każdym etapie starania się o kredyt. Bardzo pomocny i wyrozumiały. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Polecamy Pana Piotra z całego serca.

Wioleta i grzegorz kredyt hipoteczny

Profesjonalna obsługa, polecam na 100%. Jak ktoś się mnie pyta o doradcę to zawsze polecam Pana Piotra z czystym sumieniem.

Marcin K. Kredyt hipoteczny

Jeśli ktoś zapragnie zakupić swoje upragnione cztery ściany, a będzie potrzebował do tego kredytu to nikt inny jak Pan Piotr Osija wam nie pomoże. Jest naprawdę bardzo miła i fajna osoba, działa szybko i bardzo skutecznie, z tym Panem w zaledwie 3 tygodnie otrzymałem kredyt działo się to tak szybko że byłem w szoku. Wszystko załatwiał sam naprawdę gość który lubi energiczna i szybka pracę. Polecam z całego serca👌👌

Paweł Godlewski Kredyt

Pan Piotr pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Bardzo kompetentny, sympatyczny a przede wszystkim skuteczny doradca. POLECAMY WSZYSTKIM !!

Renata, Dariusz L. kredyt hipoteczny

Wszystko na plus.

Sebastian Walczak Kredyt hipoteczny

Instytucja Pana Piorta bardzo kompetentna. Kredyt załatwiony baz żadnych problemów. Wszystkim od A do Z, zajmował się Pan Piort i jego asystentka. Bez wątpienia będę korzystał w przyszłości. Jak najbardziej polecam...

Dawid Jóźwiak Kredyt hipoteczny

Jako współkredytobiorcy,kredytu hipotecznego w Banku Millenium rekomendujemy korzystanie z usług i wszelkiej pomocy w załatwieniu kredytu hipotecznego za pośrednictwem eksperta kredytowego Pana Piotra Osiji z Zielonej Góry. Jesteśmy zadowoleni z otrzymanego produktu. Pan Osija jest bardzo rzeczowym specjalistom z ogromną wiedzą,dbającym o klienta. Na pochwałę zasługuje również asystenkta Pana Osiji Pani Renata. Korzystałam z pomocy różnych ekspertów,lecz niewątpliwie Biuro Pana P.Osiji jest wyjątkowo profesjonalne.Polecam korzystanie z ich usług.

Mariola,Bogusław i Małgorzata Plekaniec profesjonalna obsługa ,doradztwo i pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego

Chciałam uzskać kredyt hipoteczny (i otrzymałam). Pan Piotr rzetelnie podszedł realizacji mojej prośby. Przedstawił wyniki analiy i rekomendował najbardziej korzystny kredyt. Na moje szczegółowe pytania uzyskałam pełną odpowiedź. Proces kredytowy był szybki i przyjemny. Gorąco polecam usługi Pana Piotra.

Katarzyna D. Udzielenie kredytu hipotecznego

Jak najbardziej polecam Pana Piotra . W dwóch bankach dostałem odmowę. . . Przysłano mnie do Pana Piotra Z polecenia , po niecałych dwóch tygodniach jechałem już na podpisanie umowy o kredyt hipoteczny . Gdzie każdy inny doradca mówił że nie ma sensu składać papierów. Teraz tylko spłacać i remontować swoje mieszkanie a nie komuś do kieszeni za wynajem ! ! !

Michał D Kredyt hipoteczny

Dziękujemy za profesjonalne podejście i dużo poświęconego czasu.

Natalia i Marcin Kredyt hipoteczny

Dzięki Panu Piotrowi mogę dokończyć dom. Pan Piotr pomógł mi we wszystkim od początku do końca. Bardzo ale to bardzo profesjonalne podejście do sprawy i klienta. Świetnie zorientowany na rynku finansowym, a w szczególności rynku kredytów hipotecznych. Dla Pana Piotra niemożliwe staje się możliwe. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję i polecam z czystym sumieniem.

L Wyrwa Kredyt hipoteczny

Bardzo profesjonalna obsługa. Pan Piotr, wszystko skrupulatnie wytłumaczył, zawsze służył pomocą. Kredyt hipoteczny załatwiony w bardzo szybkim czasie. Z czystym sumieniem polecamy Pana Piotra

Piotr, Natalia Kredyt hipoteczny

Dla Pana Piotra nie ma rzeczy niemożliwych. Współpraca i pomoc na medal. Polecam.

Katarzyna Warszawska kredyt hipoteczny

Pan Piotr został nam polecony przez koleżankę. Oferty przedstawił jasno i zrozumiałe. Pomógł w załatwieniu wielu formalności i pilotował sprawę z bankiem do końca. Jesteśmy zadowoleni z Jego ussług.

Rafał i Marta Sprawnie i jasno

Pan Piotr jest profesjonalistą a współpraca to czysta przyjemność. Uzyskanie kredytu hipotecznego przebiegło szybko i sprawnie. Po rzeczowej rozmowie zostały nam przedstawione rozwiązania dobrane do naszych potrzeb i możliwości. Na każdym etapie byliśmy informowani o statusie sprawy, żadne nasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Komunikacja, zebranie dokumentów i przesłanie wniosku odbywało się bardzo sprawnie. Kredyt uzyskaliśmy na bardzo dobrych warunkach.

Michał i Katarzyna Kredyt hipoteczny

Świetny doradca, zawsze znajdzie czas by odpowiedzieć na pytanie. Kredyt załatwiony ekspresowo. Polecam z czystym sumieniem.

Jacek Wróbel Kredyt hipoteczny

Pan Piotr jest osoba kompetentna dla mnie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Kredyt załatwiony sprawnie i terminowo. To co było dla mnie już nie do osiągnięcia zostało załatwione przez Pana Piotra. Do tego bardzo miły człowiek. Terminowy i bardzo dokładnie tłumaczy. POLECAM !!!!!

Sylwia Kredyt

Profesjonalne podejście. Sprawy niemożliwe do załatwienia dla mnie przez Pana Piotra załatwione bardzo szybko i sprawnie za co dziękuję. Naprawdę polecam.

Marcin O. Kredyt

Współpraca z Panem Piotrem godna polecenia. Posiada on ogromną wiedzę w temacie kredytów,. Wszystkie zagadnienia objaśnia w prosty i zrozumiały sposób. Przedstawia jasne symulacje i porównania banków oraz zaznacza o czym należy pamiętać, co kiedy zrobić. Dzięki współpracy z Panem Piotrem nie musieliśmy się o nic martwić. Jeśli nie jesteś obeznany w procedurach i ofertach bankowych to rekomenduje udać się do Pana Piotra Osija. Na pewno oszczędzisz dużo czasu i pieniędzy! Jeszcze raz polecam i dziękujemy za pomoc.

Katarzyna, Żary kredyt hipoteczny

Bardzo polecam Pana Piotra. Na start powiedział ze dostanę najlepsza ofertę na rynku na zakup mieszkania i tak się stało. Mimo kilku problemów przy prowadzeniu działaności gospodarczej Pan Piotr mnie poinstruował co zrobić i jak by było dobrze. Polecam z czystym sumieniem.

Klaudia Kredyt na mieszkanie

Pana Piotr jest godny polecenia. Pomógł załatwić w bardzo szybkim czasie wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym na mieszkanie. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione i wytłumaczone. Polecam!

Bartłomiej Kredyt hipoteczny

Dzięki Panu Piotrowi szybko i bezboleśnie uzyskaliśmy kredyt na nasz wymarzony dom. Wszystko dokładnie nam wytłumaczył, doradził. pomógł skompletować wszystkie dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu. Świetny kontakt. Polecam!

Samanta Kredyt hipoteczny

Słowo ekspert pasuje jak ulał. Pan Piotr pomógł uzyskać kredyt hipoteczny na zakup domu zaczynając od przygotowania do samej wypłaty kredytu. Odpowiadał na wszelkie pytania, pomagał kompletować odpowiednie dokumenty. Mogłem do niego dzwonić w dowolnej chwili z pytaniami i zawsze służył pomocą. Bez jego wiedzy i porad prawdopodobnie nie miałbym nawet szans na zakup swojego wymarzonego domu. Zdecydowanie polecam!

Bartosz Szcześniak Hipoteka

Doradca godny polecenia.

Maciej Ptasińki Pomoc w uzyskaniu kredytu

Bez wątpliwość i zastanowienia śmiało polecam współpracę z Panem Piotrem. :) W tych ograniczonych czasach kredyt został przyznany dzięki Panu. Kontakt świetny, wszystko jasno i szybko wytłumaczone. Wszystkie moje niewiadome zostały rozwiane. :)

Darek. Zdecydowanie polecam. :)

Pełen profesjonalizm.Dziękuje

Renata i Bogdan Konczanin Przygotowanie dokumentów na udzielenie kredytu

Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Piotra! Pomógł nam załatwić wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym na budowę domu. Pan Piotr bardzo dokładnie wszystko tłumaczył i wyjaśniał. Polecamy! :)

Przemek i Gosia Kredyt hipoteczny

Na starość, kiedy zasiądę przy kominku w swoim pięknym mieszkaniu, opowiem wnukom o współpracy z Panem. Polecam z calego biznesowwgo serca :) P. S każdemu życzę aby starając sie o kredyt hipoteczny trafił na takiego kogos jak Pan Piotr Osija :) załatwi wszystko poprzez caly alfabet, nie pomijając również ą, ć, ę etc.. :)

Anna Kredyt hipoteczny

Ten Pan i Pani Asystentka zasługują na medal!!!! Profesjonalizm malo powiedziane, bardzo jestem zadowolona i wszystkim moge polecić ! Najlepszy :) kredyr zalatwiony i wszystko pomogl dopiac na ostatni guzik :)

Oliwia Kredyt hipoteczny

Bardzo bardzo polecam Pana Piotra.Fach w ręku.Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Dokumentow mnóstwo dwa czy trzy spotkania i kredyt przyznany.Nawet jak wystąpi jakiś problem to Pan Piotr potrafi go rozwiązać natychmiast.Nie ma zbytnio dużo do załatwiania Pan Piotr wiekszościa sie zajmuje.A co najważniejsze potrafi doradzić,pokierować i sprawy doprowadza do końca.Wiec jak kredyt lub porada i oferty banków to tylko Pan Piotr.

Darek kredyt hipoteczny

Bardzo mocno polecam każdemu Pana Piotra. Prawdziwy profesjonalista. Dwa razy potrzebowaliśmy doradcy i dwa razy Pan Piotr załatwił wszystko bez problemów w ekspresowym tempie wybierając przy tym najatrakcyjniejszą ofertę.

Mirosław Makosz Kredyt hipoteczny

Serdecznie dziękuję i zarazem Polecam osobę Pana Piotra . Udało nam się szybciutko dostac kredyt , papierów mnóstwo bo umów dużo . Pan Piotr konkretny z każdego problemu znajdzie wyjscie. A tak poukladane papiery w teczce potrafi mieć jedyna sekretarka ;) pozdrawiamy Joanna i Przemek B.

Joanna Kredyt na budowe domu

Bardzo polecam Pana Piotra, który bardzo nam pomógł przy znalezieniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Z uwagi, że to nasz pierwszy kredyt pomoc okazała się nieoceniona. Wszystko załatwione od A do Z. Kontakt z Panem Piotrem wzorowy. W każdej sytuacji można było zadzwonić i dopytać o różne kwestie. Polecam!

Mateusz Stępniak Współpraca przy udzieleniu kredytu hipotecznego.

Pan Piotr Osija to prawdziwy profesjonalista. Sprawnie i szybko zgromadził niezbędne dokumenty, udzielił porady i przyśpieszył sprawy w banku, kiedy sytuacja tego wymagała.

Łukasz Stachurski Rekomendacja

Pan Piotr bardzo rzetelnie i profesjonalnie poprowadził mnie przez procedurę kredytowania mieszkania. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtując pytania, doradził, wskazał najlepsze rozwiązania. Miał zawsze czas dla mnie. Był bardzo pomocny, konkretny, punktualny i rzetelny. Serdecznie polecam.

Elwira kredyt hipoteczny

Pan Piotr Osija to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, kompetentna. Bardzo zaangażowana w swoja pracę, proces udzielenia kredytu na mieszkanie z Panem Piotrem nie był straszny. Bardzo polecam!!

Marta Stańko Polecam w 100%.

Szczerze polecam współpracę z Panem Piotrem. Bardzo dobry doradca finansowy. Wysoki poziom wiedzy i odpowiednie podejście do klienta. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Z czystym sumieniem mogę polecić i będę polecała Pana Piotra moim znajomym. Cały proces od porównania ofert, poprzez omówienie umów o kredyt,wybór najbardziej korzystnej umowy oraz jej podpisania przebiegło bardzo sprawnie, jasno i rzeczowo. Podczas współpracy z Panem Piotrem ma się pełną świadomość kosztów ponoszonych oraz pewność, że to najtańsza i najbardziej korzystna z dostępnych ofert.

Katarzyna kredyt

Bardzo miły pan konkretny wszystko na czas srały kontakt super polecam

Sławomir Kredyt hipoteczny

Z całego serca polecam Pana Piotra. Kompetentna osoba na właściwym miejscu. Ogrom wiedzy i lata doświadczenia to z pewnością jego wielka zaleta.

Katarzyna K Kredyt hipoteczny

Świetny kontakt, indywidualne podejście, profesjonalny a przede wszystkim skuteczny. Szczerze polecam

Anna Cieślak Kredyt indywidualny

Pan Piotr kompetentny, rzeczowy, dyspozycyjny. Szczerze polecam!! Kredyt załatwimy bez większych problemów.

Mateusz Kredyt hipoteczny

Profesjonalne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu, współpraca bez zarzutu. Doradca godny polecenia, jeśli będę kiedyś potrzebował kolejnego kredytu, to także skorzystam z pomocy Pana Piotra.

Krzysztof Krysiński Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Polecam Pana Piotra. Sprawy związane z kredytem hipotecznym załatwione bardzo sprawnie i szybko. Kupno nieruchomości przebiegło bezproblemowo. Kontakt z Panem Piotrem jest bardzo dobry i można pytać o każdy szczegół. Polecam i pozdrawiam !

Natalia Temniuk Kredyt hipoteczny

Będziemy bardzo dobrze wspominać współpracę z Panem Piotrem. Profesjonalne podejście, wszystko na czas, dobry kontakt z klientem przez cały proces kredytowy. Szczerze polecamy.

Tomasz i Jolanta Kredyt hipoteczny

Szybko i skutecznie. Polecam pana Piotra, który jest osobą rzetelną i skuteczną. Bez większych problemów otrzymaliśmy kredyt na dobrych warunkach. Pozostawia ostateczny wybór klientowi i omawia dokładnie wszystkie istotne różnice w ofertach banków, dzięki czemu wybór jest w pełni świadomy.

Grzegorz Kredyt hipoteczny

Pan Piotr bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez procedurę kredytowania mieszkania. Potrafił odpowiedzieć na wszystkie nurtujące mnie pytania, doradził, przestrzegł. Pomocny, konkretny, rzetelny. Polecam. I dziękuję raz jeszcze!

Magdalena, Zielona Góra Kredyt hipoteczny

Bardzo miła, profesjonalna i zakończona sukcesem współpraca, polecam!

Ewa B. Kredyt hipoteczny

Super załatwiony Kredyt Hipoteczny na wykończenie domu pozytywnie wszystko załatwione polecam pana Piotra Osija

Michał Kędzia Kredyt hipoteczny

Pan Piotr to osoba godna polecenia , sprawa załatwiona w sposób profesjonalny.

Anna Woźniak Kredyt hipoteczny

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, świetny kontakt, profesjonalna obsługa z czystym sumieniem polecam Pana Piotra.

Patryk Rekomendacja

Najlepszy i godny zaufania, wszystko szybko, sprawnie i bez problemu :) polecam każdemu :)

Ewelina Grzybowska Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra każdemu, kto ma przed sobą decyzję o kredycie hipotecznym. Profesjonalista, jakich mało.

Piotr Sienkiewicz Kredyt hipoteczny

Bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem. Miła i profesjonalna obsługa klienta.

Łukasz Dobosz Rekomendacja

Polecamy pana Piotra z całego serca,wszystko załatwione bardzo profesjonalnie,bardzo dobry doradca z uczciwym i konkretnym podejściem do klienta,osoba godna polecenia.

Anna Tomasz Żary Kredyt Hipoteczny

Pan Piotr jest osoba godna polecenia. Jest rzeczowy, potrafi czlowiekowi wytlumaczyc te wszystkie bankowe slangi, terminowy a co najwazniejsze zawsze sluzyl pomoca. Polecam Pana Piotra kazdemu kto ma problem z zalatwieniem czegos w banku :-)

Grzegorz Kredyt hipoteczny

Wszystkim osobom, które maja w planach zaciągniecie kredytu na cele mieszkaniowe, życzę, by przeszli przez wszystkie procedury tak bezproblemowo, jak ja dzięki pomocy pana Piotra. Szczerze polecam!

Piotr Sienkiewicz Kredyt hipoteczny

Pan Piotr to osoba godna polecenia bardzo rzeczowy ,kompetentny oraz sympatyczny człowiek. Współpracę z Panem Piotrem wspominamy bardzo dobrze . Osobiście poleciliśmy go rodzinie i przyjaciołom . Jeśli jeszcze kiedyś będziemy potrzebować pomocy z tej branży to na pewno skorzystamy z usług Pana Piotra!

Sylwia Rafał Pertyk Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

SUPER bardzo polecam

Ryszard Kredyt

Jednym zdaniem. Kompetentny fachowiec. Bardzo dobry doradca z uczciwym i rzetelnym podejściem do klienta. Z całą pewnością osoba godna polecenia.

Krzysztof Wojtas Sprawdzony doradca.

Polecam z czystym sumieniem Pana Piotra, tak jak i mi polecili moi znajomi. Rzetelna, profesjonalna, współpraca z Panem Piotrem owocuje skutecznym uzyskaniem kredytu bez ukrytych kosztów i minimum formalności. Pan Piotr jak i jego sympatyczne asystentki wywiązują się z obowiązków na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz BARDZO POLECAM !

Marcin Piróg Kredyt hipoteczny.

Trafiliśmy do Pana Piotra dzięki poleceniu. Wcześniej mieliśmy doświadczenie z innym doradcą, jednak dopiero Pan Piotr wytłumaczył nam wszystko, co powinniśmy wiedzieć i czego potrzebujemy. Po dostarczeniu kompletu dokumentów sprawa kredytu poszła szybko i oczywiście z sukcesem. Polecamy bez żadnych zastrzeżeń!!!

Maciek & Emila Kredyt hipoteczny

Skorzystałam z pomocy Pana Piotra z polecenia znajomych. Od początku do końca profesjonalne podejście do sprawy oraz wysoka kultura osobista. Stały kontakt, który rozwiał wszystkie moje wątpliwości dotyczące procesu kredytu hipotecznego. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Szczerze polecam!

Janina Długosz Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam tego doradcę. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny na zakup domu. P. Osija wyjaśnił nam wszelkie niuanse ofert kredytów w różnych bankach, a co najważniejsze załatwił za nas wszystkie formalności. W banku byliśmy tylko 2 razy - aby podpisać umowę kredytową oraz aby udokumentować spełnienie wymagań określonych w umowie.

Joanna Wojtas kredyt hipoteczny

Do Pana Piotra trafiłem z polecenia znajomych i bardzo dobrze się stało, bo Pan Piotr jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Fachowa pomoc, duża wiedza, ogromne zaangażowanie, szybkie i bezproblemowe doradztwo w wyborze najkorzystniejszych warunków kredytowych. Jak najbardziej Polecam Pana Piotra!!!

Paweł K Kredyt hipoteczny

Do pana Piotra trafiliśmy z polecenia mojego brata byl sprawdzonym doradca przez niego dlatego postanowilismy mu powierzyć nasza sprawe w załatwieniu kredytu hipotecznego Pan Piotr wszystko poprowadził od poczatku do konca kredyt zostal nam udzielony bardzo szybko 8 marca zlozylismy wszystkie dokumenty ktore pan Piotr kazal dostarczyc do niego a 1 kwietnia podpisalismy juz kredyt w banku .Na dzien dzisiejszy nasz wymazony domek jest w trakcie remontu 😊" panie Piotrze z calego serca dziękujemy !!!

Anna i Jarosław Kredyt hipoteczny

Pan Piotr Osija jest osobą kompetentną, sumienną, kulturalną i cierpliwą. Wszystkie formalności załatwił w ekspresowym czasie. Bardzo nam pomógł i go gorąco polecamy!

Małgorzata i Leszek Kredyt hipoteczny

Chciałbym gorąco polecić Pana Piotr. Działa błyskawicznie, posiada ogromną wiedzę na temat aktualnych promocji bankowych w zakresie kredytów hipotecznych. Wykazuje się ogromną cierpliwością gdy klient ma pytania lub wątpliwości. Wszelkie niejasności Pan Piotr powoli do końca wyjaśnia i rozwiewa każdą wątpliwość. Gorąco polecam,

Paweł Jankowski Gorąco polecam

Pan Piotr jest osobą kompetentną w swoim zawodzie. Wyjaśni wszelkie niejasności, służy pomocą i doradztwem przy zawieraniu umowy. Sprawnie i szybko doprowadza sprawę do końca. Polecam jego usługi. Osobiście jestem zadowolona ze współpracy z Panem Piotrem.

Małgorzata Sosińska kredyt hipoteczny

Wcześniej korzystaliśmy z żoną z pomocy ekspertów finansowych, ale zawsze czegoś brakowało. Pan Piotr to strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecamy!

Rafał Kredyt hipoteczny

Pan Piotr został nam polecony przez znajomych, i nie ma co się dziwić, ta osoba naprawdę zna się na rzeczy. Konkretny, obeznany w temacie kredytów. Z czystym sumieniem możemy polecać go dalej. Przy okazji bardzo dziękuje za pomoc.

Paszkowski Łukasz kredyt hipoteczny

Polecam pana Piotra fachowiec w swojej dziedzinie pozdrawiam

Zdzisław R Kredyt hipoteczny

Polecam pana Piotra fachowiec w swojej dziedzinie pozdrawiam

Zdzisław R Kredyt hipoteczny

Do Pana Piotra trafiłem z polecenia nie z przypadku a to często kluczowe podczas dalszej współpracy i doboru faktycznie sensownych i najtrafniejszych rozwiązań spełniających moje oczekiwania. Polecam Pana Piotra to człowiek, który profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i pomaga znaleźć rozwiązania nawet w trudniejszych sytuacjach. PS: Te "łapki w dół" to chciwa konkurencja - więc nie przejmujcie się. POLECAM.

Łukasz Kredyt hipoteczny

Bardzo Polecam Pana Piotra i jego firmę, robi cuda:)mimo trudnej naszej sytuacji udało się zrealizować nasze marzenie:)

Małgosia POLECAM

Formalności z Panem Piotrem to czysta przyjemność. Kredyt udzielono bez większych problemów.

Andrzej Kredyt hipoteczny

Szybka pomoc w kredycie gotówkowym jestem bardzo wdzięczna ,polecam i pozdrawiam całe biuro !

Klient Polecam !!!!!!

Szczerze polecam! Dla tego Pana nie ma rzeczy nie mozliwych nasza sytuacja nie byla prosto ale udalo sie. Wszystko szybko i na temat.

Magda Kredyt hipoteczny

Bardzo sprawne doradztwo, pełna informacja o wadach i zaletach ofert bankowych. Polecam Pana Piotra.

PK Kredyt hipoteczny

Pan Piotr jest ekspertem w swoim zawodzie, pomoc przy udzieleniu kredytu okazała się nieoceniona, wszystko udało się załatwić sprawnie i bezproblemowo. Polecam z czystym sumieniem!

Anita B. współpraca przy udzieleniu kredytu hipotecznego

Dyspozycyjny , godny polecenia z profesjonalnym podejściem do każdej sytuacji.

Damian Czarciński Współpraca przy udzielaniu kredytu hipotecznego.

Profesjonalna i szybka pomoc w wyborze odpowiedniego kredytu. Poprowadzenie wszelkich formalności potrzebnych do uzyskania kredytu. Polecam !!! Artur Zdebiak

Artur Zdebiak Pełna obsługa w wyborze banku i formy kredytowej

Rekomenduję usługi finansowe doradcy finansowego-pana Piotra Osiji. Doradca jest jest kompetentny. Dotrzymuje ustalonych terminów. Świadczy profesjonalne usługi doradztwa kredytowego. Polecam .

Agnieszka Kostrzewa

Świetny kontakt, fachowa porada. Polecam z czystym sumieniem.

Filip Kurzyński Kredyt

Pan Piotr i Pani Paulina konkretnie przedstawili jakich informacji potrzebują ode mnie, szczegółowo przedstawili oferty kilku banków, później zajeli się aby sprawa nabrała tempa. Bardzo polecam, cały proces kredytowy profesjonalnie przeprowsdzony

Paweł Kredyt hipoteczny

Cały proces przebiegł sprawnie i możliwe szybko. Kredyt hipoteczny z zarobkami zagranicznymi, temat nie najłatwiejszy, ale p. Osija poradził sobie bardzo dobrze. Polecam

Bartosz Sykała Kredyt hipoteczny

Z usług Pana Piotra korzystałem już trzykrotnie . Za każdym razem pomoc była bardzo fachowa, wszystko było starannie wyjaśnione. Jeśli miałem jakiś problem czy pytanie za każdym razem starannie i powoli wszystko było wyjaśnione. Jak wspomniałem wcześniej trzy raz starałem się o kredyt hipoteczny i za każdym razem dostawałem, uważam że na bardzo dobrych warunkach. Jeśli będę chciał wziąć 4 raz to tylko przy pomocy Pana Piotra. Pozdrawiam Tomek

Tomasz S Opinia Kredyt Hipoteczny

Z usług Pana Piotra korzystaliśmy dwa razy - pierwszy przy kredycie na zakup mieszkania, drugi przy kredycie na budowę domu. Pan Piotr, zakręcony pozytywnie człowiek 😉 pomógł przebrnąć nam przez stos papierów i zaświadczeń, jak trzeba było sam podjeżdżal do mojej pracy po stosowne podpisy aby sprawy szybciej przybrały tempa. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Piotrem i serdecznie pozdrawiamy Aga i Grześ

Aga Plewka Wszystko super

Bardzo gorąco polecam Pana Piotra, prawdę mówiąc nie musiałem się o nic martwić, a całość dokumentów była przygotowana na czas. Co więcej Pan Piotr mocno angażuje się w każda zleconą mu sprawę, więc jeżeli mówi, że walczy o lepsze warunki, to faktycznie tak czyni. Lepszego doradcy ze świecą szukać!

Grzesiek Kredyt hipoteczny

Bardzo fachowa pomoc przy załatwieniu kredytu hipotecznego. Wszystkie informacje rzetelnie udzielone. Pan Piotr poświęcił nam wiele czasu, nic nie było na pół gwizdka. Zawsze pod kontaktem. Polecam!

Agnieszka Polecam

Z usług Pana Piotra korzystaliśmy dwa razy - pierwszy przy kredycie na zakup mieszkania, drugi przy kredycie na budowę domu. Pan Piotr, zakręcony pozytywnie człowiek 😉 pomógł przebrnąć nam przez stos papierów i zaświadczeń, jak trzeba było sam podjeżdżal do mojej pracy po stosowne podpisy aby sprawy szybciej przybrały tempa. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Piotrem i serdecznie pozdrawiamy Aga i Grześ

Aga Plewka Wszystko super

Masz problem z dostaniem kredytu? Pan Piotr Osija to zalatwi! Wilkie podziekowania za dokonanie niemozliwego! Polecam dla kazdego.

Piotr Kaczmarek Kredyt hipoteczny

Całym sercem polecam Pana Piotra. Współpraca z nim to czysta przyjemność i zero stresu. Mimo, iż był to pierwszy kredyt w moim życiu , mimo wielu wątpliwości Pan Piotr wykazał się ogromną cierpliwością, zawsze chętny do pomocy. Konkretny, sumienny, zaangażowany. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie wyobrażam sobie już współpracy z nikim innym.

Kasia Kredyt hipoteczny

SERDECZNIE POLECAM / PROFESJONALISTA W 100% SZYBKO, SPRAWNIE BEZ PROBLEMÓW :)

MATEUSZ CIERZNIAK KREDYT HIPOTECZNY

Ogromne podziękowania! Gość znajduję rozwiązania, których sam nie wymyślisz... Ja, mając już dość duży kredyt, dostałem jeszcze dwa, hipoteczny i gotówkowy, wykazując, udokumentowane b. małe dochody (najniższą krajową) :) Wie gdzie uderzyć :) No i miła, sprytna, sympatyczna pracownica p Paulina, która ogarnęła sprawnie temat, będąc w stałym kontakcie, informując o wszystkim. Dzięki i polecam, polecam! :)

Marek kredyt hipoteczny i gotówkowy

Ekspert w swoim fachu. Nasza sprawa nie należała do prostych dla nas wrecz czarna magia, na szczęście trafiliśmy na Pana Piotra, ktory jest profesjonalistą w swojej dziedzinie wszystko załatwił w mgnieniu oka. Niezawodna pomoc, Pan Piotr zawsze do dyspozycji, wszystko wyjaśni, wytłumaczy wspaniały człowiek. Polecamy z czystym sumieniem każdy kto skorzysta z pomocy Pana Piotra bedzie zadowolony. Polecamy w 100%

Mirosława i Piotr Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra!! Wszystkie sprawy związane z kredytem załatwione bardzo sprawnie i bezproblemowo.

Kamil B. Kredyt Hipoteczno - Budowlany

Doskonała rzeczowa pomoc , na spokojnie , bez nerwów dostałem tyle ile chciałem dziękuję !

Michał M . dziękuję za pomoc

Szybko, fachowo, konkretnie dodatkowo w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam każdemu cieniącemu fachowe podejście do sprawy

Tomasz S. Kredyt Hipoteczny

Pan Piotr został Nam polecony przez znajomych, naprawdę super fachowiec, wytłumaczył i odpowiadał na każde pytanie. Kredyt hipoteczny został załatwiony bez żadnych problemów - mieszkanie już kupione !!!! Jesteśmy bardzo zadowolenie z usług p.Piotra i bardzo, bardzo dziękujemy za wszystko a zwłaszcza za cierpliwość. Polecamy w 100% !!!!!

Małgorzata.S Kredyt hipoteczny

Polecam ! Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego! Duże zaangażowanie i "anielska cierpliwość". Z pewnością skorzystam w przyszłości z usług Pana Piotra!

Batłomiej Kredyt hipoteczny

Polecam Pana Piotra Osije ,bardzo szybko i bez problemowo dokonalismy zakupu . W 100 % Polecam

Michał Zakup Mieszkania

Chciałbym bardzo podziękować Panu Piotrowi za szybkie i fachowe udzielenie pomocy przy wyborze i uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Przebrnięcie przez wszystkie papiery i kruczki samemu byłoby katorgą. Pan Piotr wszystko przedstawił różne oferty banków i pomógł wybrać najlepszą i załatwić wszystko szybko i bez problemów, a nawet obniżyć cenę mieszkania u dewelopera. Nie można trafić lepiej. Polecam z całego serca i pozdrawiam!

Tomasz Szewców Kredyt hipoteczny

Dzięki Panu Piotrowi udało nam się szybko załatwić formalności związane z kredytem. Wyjaśniał wszystkie wątpliwości i cierpliwie odpowiadał na pytania.

Magda Andruszkiewicz Kredyt mieszkaniowy

Skorzystaliśmy z pomocy Pana Piotra przy kredycie hipotecznym.Współpraca z Panem Piotrem była rewelacyjna.Pełen profesjonalizm i zaangażowanie .Prowadzi sprawę od początku,aż do samego końca.Pomaga w naprawdę trudnych sytuacjach.Jesteśmy w 100%zadowoleni z usług Pana Piotra.Kontakt jest znakomity i wszystkie sprawy związane z dokumentami.Gorąco zachęcamy do współpracy .Dziękujemy Panie Piotrze!!

Olga Kredyt Hipoteczny

Pan Piotr jest fachowcem w swojej dziedzinie. Razem z całą rodziną jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Piotrowi ponieważ spełnił nasze marzenie dostajac pozytywną decyzje z banku. Bardzo wszystkim polecamy jest niezawodnym doradcą w 100%.

Monika Brejdak Kredyt hipoteczny

Usłyszałem o gościu od kolegi któremu załatwiał kredyt że gościu magik, dla którego słowo nie da się załatwić nie istnieje. A należę do osób które nie lubią tego zwrotu.Zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie.przedstawiłem swoją sytuację -w tym momencie zaznaczę że byłem z żoną wcześniej u jednego pseudo fachowca który zamordował nasze marzenia o nowym mieszkaniu (umowa na stałe ,zarobki na poziomie 3tysi i jeszcze kilka innych bzdetów ) porażka.Pan Piotr powiedział mi że nie ma problemu że wszystko da się załatwić EXPERT i profesjonalista w swoim zawodzie !Miesiądz później zaczynamy z żoną i dzieciakami przeprowadzkę .Jeszcze raz dziękuje Panie Piotrze polecam każdemu.

Sebastian. O kredyt hipoteczny

Usłyszałem o gościu od kolegi któremu załatwiał kredyt że gościu magik, dla którego słowo nie da się załatwić nie istnieje. A należę do osób które nie lubią tego zwrotu.Zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie.przedstawiłem swoją sytuację -w tym momencie zaznaczę że byłem z żoną wcześniej u jednego pseudo fachowca który zamordował nasze marzenia o nowym mieszkaniu (umowa na stałe ,zarobki na poziomie 3tysi i jeszcze kilka innych bzdetów ) porażka.Pan Piotr powiedział mi że nie ma problemu że wszystko da się załatwić EXPERT i profesjonalista w swoim zawodzie !Miesiądz później zaczynamy z żoną i dzieciakami przeprowadzkę .Jeszcze raz dziękuje Panie Piotrze polecam każdemu.

Sebastian. O kredyt hipoteczny

Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa. Gorąco polecam.

Łukasz Dobosz Rekomendacja

Pan Piotr Osija to profesjonalista. Jeszcze niedawno sama czytałam opinie na jego temat, a dziś mogę mu ją wystawić, oczywiście pozytywną i zdecydowanie polecam jego osobę. Pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Sprawę zamknęliśmy w niecałe 2 tygodnie i już mogę cieszyć się moim nowym domem. Współpraca układała się bardzo dobrze, profesjonalny kontakt telefoniczny i mailowy. Gorąco polecam!!!

Monika K. Kredyt hipoteczny

Fachowa obsługa! Polecam

Kamila Kredyt hipoteczny

Pan Piotr Osija jest bardzo konkretny, wraz z całą załogą pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny gdzie już myślałem że moja sytuacja jest beznadziejna. Bardzo miło i przede wszystkim indywidualnie traktuje klientów. Jeszcze raz dziękuję za tak wspaniałą pomoc, serdecznie pozdrawiam całe biuro😊 zdecydowanie POLECAM!!!!

Tomasz kredyt hipoteczny

Pan Piotr to bardzo kompetentna osoba, godna zaufania i wykwalifikowana. Sprawnie przeprowadził nas przez gąszcz zawiłości związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego na remont starego domku. Pan Piotr to tez osoba przyjazna, cierpliwa, wyrozumiała z wysoka kultura osobista i niezbędnym poczuciem humoru w tym całym bankowym horrorze. Gorąco polecamy!

Kacper Haber Doradca

Pan Piotr pomógł nam w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Przeprowadził nas błyskawicznie przez wszystkie formalności. Służył dobrą radą i wsparciem. Wyczerpująco odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Z pomocą Pana Piotra otrzymaliśmy najlepsze z możliwych warunków kredytowych i to w bardzo krótkim czasie! To co dla nas wydawało się niemożliwe Pan Piotr załatwił w tempie ekspresowym! Polecamy gorąco!!!

Małgorzata Dalecka Polecam gorąco!

Osoba profesjonalna, odpowiedzialna, punktualna i sympatyczna.

klient sprawdzony doradca

Witam serdecznie miałem możliwość skorzystać z doradztwa Pana Piotra dwukrotnie. Była to pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego na dwa mieszkania. Pan Piotr wykazał się w obydwu sprawach profesjonalizmem i zadbaniem o najmniejszy szczegół !!! Niestety trafiliśmy przy pierwszym kredycie w banku WBK na bardzo niemiła Panią ( na która pozniej złożyłem skargę ) i myśle że bez Pana Piotra by sie nie udało!!! Ze 100 % pewnością moge tego Pana polecić i myśle że jak bede myśle w najbliższych paru latach budował dom to też skorzystam z Pana Piotra doradztwa i pomocy.

Tomek S. Kredyt hipoteczny

Niezawodna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pan Piotr, zawsze do dyspozycji, pełen profesjonalizm. Prowadził nas w załatwianiu wszelkich formalności jak"po sznurku", wszystko trwało niesłychanie krótko i bezstresowo. Bardzo szybko wyprowadzismy się do nowego mieszkanka. Dziękujemy i wszystkim polecamy!!!

Agnieszka Barylska Kredyt hipoteczny

Absolutnie polecam, nie ma sensu chodzic do banków, wszedzie odmowy a Pan Piotr zawsze poradzi. Dzieki niemu mieszkamy w swoim wymarzonym domku. Dziekujemy i polecamy :)

Kamil Polecam zdecydowanie !!!

Pełen profesjonalizm,doradca godny polecenia,napewno nikogo nie zawiedzie.

Marek Kuc Ocena doradcy

Moja sytuacja nie była łatwa, starałam się o kredyt hipoteczny szanse były niewielkie. Poprosiłam o pomoc Pana Piotra. Wziął sprawy w swoje ręce i po 3 tygodniach byłam już właścicielką swojego wymarzonego mieszkania. SERDECZNIE POLECAM!!

Marta Zemboldt Kredyt hipoteczny

A czystym sumieniem polecamy Pana Piotra Osija. W pełni profesjonalne podejście i kompleksowa pomoc przy załatwieniu kredytu. Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Własciwa osoba na właściwym miejscu.

Paulina i Zbyszek Chilczer kredyt hipoteczny

Razem z moją narzeczona skorzystaliśmy z pomocy Pana Piotra przy staraniu się o kredyt hipoteczny. Dzięki szybkiemu działaniu oraz fachowemu podejściu do sprawy przez doradcę w szybkim czasie otrzymalismy decyzję pozytywną. Z przyjemnością polecam.

Sławomir Wlazły Pomoc przy kredycie hipotecznym

Pan Piotr szybko i skutecznie załatwił kredyt hipoteczny.Po 3 tygodniach od spotkania z p. Piotrem mamy już swój wymarzony domek. GORĄCO POLECAMY!!!

Anna i Paweł Tomczak kredyt hipoteczny

Szybki, sprawdzony, skuteczny!!!! wybrałam mieszkanie, a po trzech tygodniach byłam już jego właścicielką, a to zasługa Pana Piotra. Gorąco polecam!!!!

Maria T Doradca godny polecenia

Właściwy człowiek na właściwym miejscu 100% kompetencji 100% pomocy 100% szybkości działania. Pan Piotr w sposób zrozumiały wytłumaczył nam zawiłości kredytowe, oferta była jasna i czytelna. Dzięki niemu już ponad rok cieszymy się własnym mieszkaniem. Dziękujemy i Pozdrawiamy oraz gorąco polecamy !

Mariusz Grabowski kredyt hipoteczny

wiele miesięcy sam starałem się o kredyt hipoteczny w Bankach ze skutkiem negatywnym , P. Piotr pomógł mi w dwa tygodnie , gorąco polecam

Piotr Niesiorewicz polecam

Szybko i sprawnie gorąco polecam

Sylwia Wycińska kredyt hipoteczny

Skorzystaliśmy z pomocy Pana Piotra przy kredycie hipotecznym. Cenimy sprawność, umiejętność i fachowość. Godny zaufania doradca finansowy, a przy tym przyjazny, cierpliwy, wyrozumiały i miły. Polecamy!!! Profesjonalna i szybka pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej i przygotowania niezbędnych dokumentów. Współpraca z Panem Piotrem pozwoliła szybko przejść ogrom procedur bankowych i dziś możemy się cieszyć własnym mieszkaniem. Polecam wszystkim!!!!

Ireneusz i Joanna Adamczyk Kredyt hipoteczny

Skorzystałam z pomocy Pana Piotra przy kredycie hipotecznym. Udało się :-) dzięki sprawności, umiejętności i fachowości Pana Piotra. Wysoko wykwalifikowany i godny zaufania doradca finansowy, a przy tym przyjazny, cierpliwy, wyrozumiały i miły człowiek. Polecam wszystkim tym, którzy zmagają się z problemami i zawiłością kredytów.

Katarzyna Chaberska dot. Pana Piotra

We współpracy ze mną jako doradca finansowy Pan Piotr wyróżnił się wysokim poziomem wiedzy z branży, elastycznością (jako klient byłam wciąż w rozjazdach), umiejętnością dopasowania ofert banków do moich potrzeb oraz sprawnym i korzystnym dla mnie ustawieniem proporcji kredytu. Okazał mi również dużo cierpliwości i wyrozumiałości wielokrotnie, tłumacząc zawiłe dla mnie wątki finansowe i odpowiadając na wiele moich uporczywych pytań, a także łagodząc umiejętnie moje zniecierpliwienie, jakie okazywałam wobec niektórych decyzji.

Ewelina Bielawska dot. Pana Piotra O.

W ręce Pana Piotra powierzyłem tematy związane z wyborem kredytu oraz z zakupem nieruchomości. Decyzja okazała się trafiona. polecam wszystkim niezdecydowanym.

Tomasz Pas kredyt mieszkaniowy

Dziękujemy za profesjonalną pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej, jak również w czasie przygotowania niezbędnych dokumentów. Pan Piotr Osija jest doradcą godnym polecenia. Współpraca z Panem Piotrem pozwoliła Nam bez stresu, szybko przejść odrom procedur bankowych i dziś możemy się cieszyć własnym domem. Polecamy wszystkim!!!!

Kinga Krawczyk- Sadurska pomoc przy wyborze kredytu

Pan Piotr w bardzo szybkim czasie potrafił przedstawić mi 3 oferty kredytu hipotecznego, w tym 2 oferty w euro. Dodam, że był to czas świąteczny a mimo to w ciągu 5 dni o dnia złożenia wniosku już miałem załatwioną pozytywną decyzję. W ciągu miesiąca podpisana została umowa kredytowa. Później również w szybki czasie załatwił sprawę aneksu. Polecam!

Grzegorz Tłuczyński Załatwienie kredytu hipotecznego

Kompetencja, wysokie zaangażowanie oraz umiejętność budowania własciwych relacji z klientem. Dzięki pomocy Piotra zaoszczędziłam mnóstwo czasu. Oferta, którą w końcu przyjęłam spełnia moje oczekiwania i jest dostosowana do mojej sytuacji. Polecam, co zresztą uczyniłam juz niejednokrotnie.

Beata Pazdej obsługa klienta

Szybko i sprawnie gorąco polecam.

Rafał Błaż Doradca godny polecenia

Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Polecamy bez dwóch zdań.

Ewelina Bielawska dot. Pana Piotra

Człowiek na właściwym miejscu i z właściwymi kwalifikacjami nic dodać i ująć

Aleksandra i Krzysztof Stepek Sprawdzony Doradca

Skorzystałem z pomocy p. Piotra przy kredycie hipotecznym. Człowiek konkretny, bardzo kompetentny, sprawy poprowadził samodzielnie, praktycznie złożyłem jedynie parafki na wnioskach a po 2 tyg. otrzymałem informację o przyznaniu kredytu. Krótko mówiąc szybko, sprawnie i fachowo. Z przyjemnością mogę polecić p. Piotra jako doradcę finansowego.

Krzysztof Kuryata doradztwo kredytowe

DORADCA FACHOWY, RZECZOWY, PERFEKCJONISTA W KAŻDYM CALU, ALE PRZEDE WSZYSTKIM POMOCNY W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMU. GORĄCO POLECAM I POZDRAWIAM PANA PIOTRA.

BARBARA KONSTAŃCZAK SERDECZNIE POLECAM

Szybko, miło, skutecznie !!! Polecam :)

Radosław R. kredyt hipoteczny