1

Piotr Rutkowski

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 502325332 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?

Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Świetny fachowiec z dziedziny finansów , konkretny , uczciwy. NIe owija w bawełnę jak powie to tak jest . Co więcej napisać. Dziękuję za zwrócenie uwagi na zagadnienia sukcesji. Polecam

Bartłomiej O. Sukcesja, zabezpieczenie wspólników

Data dodania: 2017-02-14

Przydatność rekomendacji: 50 %
Znam Piotra od ładnych kilku lat i gdy potrzebowałem doradcy, który pomógłby mi zainwestować pieniądze, to trafiłem do osoby bardzo profesjonalnej, który dobrze potrafił w sposób zrozumiały i nienachalny doradzić w co zainwestować i co z czym się wiąże, a co najważniejsze to miałem cały czas serwis z jego strony. Piotr jest doradcą godnym polecenia.

Waldek Inwestycje

Data dodania: 2014-12-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr rzetelnie przeanalizował mój dotychczasowy portfel inwestycyjny oraz III-filarowy. Sprecyzował priorytety oraz uwypuklił braki dotychczasowych rozwiązań. Wspólnie dobraliśmy nowe projekty, które zostały klarownie przedstawione, jeżeli chodzi o najważniejsze parametry. Z czystym sumieniem rekomenduję Pana Piotra. Pełen profesjonalizm.

Jakub M. Inwestycje

Data dodania: 2014-10-30

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szanowni Państwo rynek finansowy jest okropny. Naprawdę musimy mieć szczęście by trafić na szczerych i etycznych ludzi. Kiedyś zakupiłam produkt u osoby, która charakteryzowała się mianem specjalisty i wiele dobrego z tego nie wyszło. Pana Rutkowskiego otrzymałam z polecenia mojej bliskiej sąsiadki i przyznam, że tak sympatycznego miłego Pana dawno nie spotkałam. Ta empatia jest przeogromna. Dziękuje Panie Piotrze za uporządkowanie moich spraw.

Bronisława Matczak Inwestycje

Data dodania: 2014-10-29

Przydatność rekomendacji: 50 %
Przyznam, że na samym początku ubezpieczenia połączone z inwestycjami były dla mnie trudne do zgryzienia, fakt niewiedza i przyznam strach do takiego rodzaju produktu był z mojej strony ogromny. Pan Piotr wytłumaczył mi dokładnie na czym to wszystko polega i pomimo że znam Pana Piotra dość długo i mam do niego zaufanie, jednak cały czas nie do końca byłem przekonany. Ale fakt jest jeden, jestem szczęśliwym posiadaczem 3 propozycji. Poprzednie zakończyły się pełnym sukcesem. Panie Piotrze jeszcze raz dziękuje za złamanie moim obaw i z całym szacunkiem ta rekomendacja się należy.

Bolesław Maciejewski Ubezpieczenia Inwestycyjne

Data dodania: 2014-10-22

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bez żadnych oporów należy się rekomendacja. Wraz z mężem szukaliśmy rozwiązania, które umożliwiło by w różnych sytuacjach życiowych, zabezpieczyć nasze dziecko. Sami z mężem jesteśmy młodym małżeństwem i wiemy, jak trudno było opłacać nasze studia. Nauczeni sytuacji chcieliśmy mieć coś co by zabezpieczyło nas przed miesięcznymi kosztami w przyszłości. Pan Piotr zaproponował nam rozwiązanie, które nie ma żadnej konkurencji. Po spotkaniu z Panem Piotrem szukaliśmy jeszcze na rynku innych propozycji, ale okazało się to bezcelowe. Szczere podziękowania. Agnieszka i Jarek.

Agnieszka M. Polisa dla dziecka

Data dodania: 2014-09-26

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Piotra znam 5 lat. Od samego początku zauroczył mnie wiedzą. Jego propozycje zawsze były i do dnia dzisiejszego są optymalne dla mojego portfela. Potrafi wskazać wady i zalety rozwiązań, które znajdują się na rynku. Żałuję, że nie posłuchałem Pana Piotra gdy chciał mnie uchronić przed firmą Finroyal, gdzie na szczęście tylko część środków ulokowałem, straciłem i prawdopodobnie nigdy nie odzyskam. Od tego momentu bez Pana Piotra nigdzie się nie ruszam.

Grzegorz Kozielski Inwestycje

Data dodania: 2014-09-26

Przydatność rekomendacji: 100 %