Piotr Rutkowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 502325332 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Zdecydowałem się udać do Pana Piotra po przeczytaniu tak wielu pozytywnych opinii na jego temat . Z czystym sumieniem polecam pana Piotra jako doradcę finansowego, jest osobą bardzo rzeczową, kompetentną i pomógł mi szybko i sprawnie przejść przez proces załatwienia kredytu hipotecznego. Znalazł bank, w którym otrzymałem najkorzystniejszą ofertę, przedstawiając wszystkie plusy i minusy każdej z opcji.

Jakub Jezierny Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Powierzyliśmy kwestię kredytu hipotecznego Panu Piotrowi. Mimo różnych przeszkód, pojawiających się na drodze do uzyskania kredytu, Piotr wykazując się wiedzą i doświadczeniem w temacie finansów, przeprowadził nas przez tą ścieżkę. Dostaliśmy najkorzystniejszą dla nas ofertę, procedura zakończyła się decyzją pozytywną. Dodatkowo Piotr znalazł korzystne ubezpieczenie dla naszej nieruchomości, lepsze niż bank oferował w pakiecie. Dodam tylko, że Piotr nie zapomina o klientach, odbiera telefony i oddzwania. Dziękujemy i polecamy!

Wojciech i Anna P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ubezpieczenia z inwestycją były dla mnie zawsze trudnym tematem. Piotr wytłumaczył mi na czym to polega, pokazał plusy i minusy przygotowanych ofert. Nie naciskał na szybki wybór, wręcz przeciwnie, dał czas do namysłu, rozwiał ostatnie wątpliwości. Piotr jest naprawdę ekspertem w swojej dziedzinie - polecam.

Magdalena Sokołowicz Ubezpieczenie + inwestowanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Piotr od samego początku wsłuchał się w moje potrzeby, przygotował kilka ofert kredytowych, wszystkie omówił ze mną, odpowiedział na moje pytania. Zawsze miał czas na rozwianie moich wątpliwości. Przeprowadził mnie przez cały proces kredytowy. Dziękuję bardzo Piotr. Polecam gorąco.

Magdalena Sokołowicz Doradztwo finansowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam .Do pana Piotra trafiłam przez przypadek i nie żałuję . Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić pana Piotra jako eksperta kredytowego, świetnego doradcę w ubezpieczeniach ale również jako człowieka który zawsze służy pomocą i chętnie dzieli się swoją wiedzą w dziedzinie finansów itd .Super podejście , do klienta . nigdy bym sobie sama nie poradziła z kredytem gdyby nie pan Piotr . Prowadził nas przez wszystkie etapy jak dzieci błądzące we mgle .Nawet jeżeli jest to spora odległość od pana Piotra do nas zawsze będę polecać .Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc przy kredycie ale i za to ile mogłam się nauczyć od pana Piotra. Dziękujemy to za mało .

Marzene kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Piotra z czystym sumieniem. Kompleksowo zajął się naszym kredytem hipotecznym, przygotowując najlepsza ofertę. Poprowadził przed cały proces zbierania dokumentów i podpisania umowy. Dodatkowo doradzil nam ubezpieczenie. Pilnował wszelkich terminów oraz kroków. Informując nas kiedy co należy załatwić. Do tej pory Pan Piotr doradza nam w kwestiach finansowych.

Malgorzata P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Piotra trafiliśmy z polecenia, ponieważ poszukiwaliśmy Doradcy Kredytowego. Lepiej trafić nie mogliśmy i już polecamy dalej. Piotr ma rozległą wiedzę na temat rynku kredytów hipotecznych i można mu w 100% powierzyć cały proces. Kredyt można dostać na lepszych warunkach niż "na własną rękę", czy z innymi Ekspertami ds. Kredytów. Jednak czynnikiem, który wyróżnia Piotra jest opieka przez cały okres kredytowania. Każdą niejasność cierpliwie wyjaśnia po kilka razy, informuje o możliwościach uzyskania mniejszej raty i często sam dzwoni przypomnieć o nadchodzących terminach składania dokumentów. Nie tylko na etapie składania papierów do banku, ale również po uzyskaniu kredytu. Z czystym sumieniem polecam

Michał T Kredyt hipoteczny, ubezpieczenie na życie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny fachowiec z dziedziny finansów , konkretny , uczciwy. Pan Piotr bardzo nam pomógł w sprawie kredytu. Po pierwszej rozmowie już wiadomo że posiada wiedzę i wiele możliwości , przedstawił propozycje i co najważniejsze cały czas mieliśmy z nim kontakt . Wszelkie niejasności i pytania wyjaśniał w sposób przystępny i zrozumiały . Oczywiście całość zakończyła się sukcesem za co bardzo mocno dziękujemy.

Tomasz K. Kredyt hipoteczny, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie domu.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panem Piotrem znamy się już 1,5 roku. Gdyby nie On to pewnie nie udałoby nam się kupić naszego wymarzonego mieszkania. Zawsze jest słowny, sumienny, pracowity, pod telefonem i służy radą i pomocą. Gorąco polecamy!

Zuzanna Kredyt hipoteczny, ubezpieczenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca jakich mało. Piotr posiada wszechstronną wiedzę finansową, jest bardzo kompetentny, potrafi wszystko wyjaśnić. Sprawnie przeprowadził nas przez procedury kredytowe, cały czas był z nami w kontakcie. Otrzymaliśmy kredyt na dogodnych warunkach. Ponadto Piotr zadbał o ubezpieczenie naszego domu oraz pomógł mi zabezpieczyć przyszłość finansową mojej rodziny na wypadek mojej śmierci, a gdy to prędko nie nastąpi na co liczę, wszystkie wpłacone pieniądze otrzymam z powrotem bez żadnych ryzyk. Zdecydowanie polecam Tomek.

Tomasz M. Kredyt hipoteczny, ubezpieczenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panu Piotrowi w 100% od samego początku do końca powierzyliśmy sprawę naszego kredytu hipotecznego . Po pierwszej rozmowie już wiadomo że posiada wiedzę i wiele możliwości , przedstawił propozycje i co najważniejsze cały czas mieliśmy z nim kontakt . Wszelkie niejasności i pytania wyjaśniał w sposób przystępny i zrozumiały . Oczywiście całość zakończyła się sukcesem za co bardzo mocno dziękujemy . Bardzo gorąco polecam usługi Pana Piotra ! Dawid i Monika

Dawid K Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny fachowiec w dziedzinie finansów , bardzo konkretny i poinformowany człowiek zawsze wie w które drzwi zapukać aby pomóc w załatwieniu sprawy. Pan Piotr bardzo mi pomógł w sprawie kredytu , której nie jeden doradca powiedział że będzie ciężko załatwić ten temat. Na pewno gdy będę potrzebował jakichkolwiek informacji inwestycyjnych będę się z nim kontaktował. Bardzo polecam wszystkim. Dziękuje za pomoc jeszcze raz.

Piotr Łukasik pomoc w kredycie i ubezpieczeniach

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny fachowiec z dziedziny finansów , konkretny , uczciwy. NIe owija w bawełnę jak powie to tak jest . Co więcej napisać. Dziękuję za zwrócenie uwagi na zagadnienia sukcesji. Polecam

Bartłomiej O. Sukcesja, zabezpieczenie wspólników

Przydatność rekomendacji: 100 %
Znam Piotra od ładnych kilku lat i gdy potrzebowałem doradcy, który pomógłby mi zainwestować pieniądze, to trafiłem do osoby bardzo profesjonalnej, który dobrze potrafił w sposób zrozumiały i nienachalny doradzić w co zainwestować i co z czym się wiąże, a co najważniejsze to miałem cały czas serwis z jego strony. Piotr jest doradcą godnym polecenia.

Waldek Inwestycje

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr rzetelnie przeanalizował mój dotychczasowy portfel inwestycyjny oraz III-filarowy. Sprecyzował priorytety oraz uwypuklił braki dotychczasowych rozwiązań. Wspólnie dobraliśmy nowe projekty, które zostały klarownie przedstawione, jeżeli chodzi o najważniejsze parametry. Z czystym sumieniem rekomenduję Pana Piotra. Pełen profesjonalizm.

Jakub M. Inwestycje

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szanowni Państwo rynek finansowy jest okropny. Naprawdę musimy mieć szczęście by trafić na szczerych i etycznych ludzi. Kiedyś zakupiłam produkt u osoby, która charakteryzowała się mianem specjalisty i wiele dobrego z tego nie wyszło. Pana Rutkowskiego otrzymałam z polecenia mojej bliskiej sąsiadki i przyznam, że tak sympatycznego miłego Pana dawno nie spotkałam. Ta empatia jest przeogromna. Dziękuje Panie Piotrze za uporządkowanie moich spraw.

Bronisława Matczak Inwestycje

Przydatność rekomendacji: 50 %
Przyznam, że na samym początku ubezpieczenia połączone z inwestycjami były dla mnie trudne do zgryzienia, fakt niewiedza i przyznam strach do takiego rodzaju produktu był z mojej strony ogromny. Pan Piotr wytłumaczył mi dokładnie na czym to wszystko polega i pomimo że znam Pana Piotra dość długo i mam do niego zaufanie, jednak cały czas nie do końca byłem przekonany. Ale fakt jest jeden, jestem szczęśliwym posiadaczem 3 propozycji. Poprzednie zakończyły się pełnym sukcesem. Panie Piotrze jeszcze raz dziękuje za złamanie moim obaw i z całym szacunkiem ta rekomendacja się należy.

Bolesław K Ubezpieczenia Inwestycyjne

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bez żadnych oporów należy się rekomendacja. Wraz z mężem szukaliśmy rozwiązania, które umożliwiło by w różnych sytuacjach życiowych, zabezpieczyć nasze dziecko. Sami z mężem jesteśmy młodym małżeństwem i wiemy, jak trudno było opłacać nasze studia. Nauczeni sytuacji chcieliśmy mieć coś co by zabezpieczyło nas przed miesięcznymi kosztami w przyszłości. Pan Piotr zaproponował nam rozwiązanie, które nie ma żadnej konkurencji. Po spotkaniu z Panem Piotrem szukaliśmy jeszcze na rynku innych propozycji, ale okazało się to bezcelowe. Szczere podziękowania. Agnieszka i Jarek.

Agnieszka M. Polisa dla dziecka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Piotra znam 5 lat. Od samego początku zauroczył mnie wiedzą. Jego propozycje zawsze były i do dnia dzisiejszego są optymalne dla mojego portfela. Potrafi wskazać wady i zalety rozwiązań, które znajdują się na rynku. Żałuję, że nie posłuchałem Pana Piotra gdy chciał mnie uchronić przed firmą Finroyal, gdzie na szczęście tylko część środków ulokowałem, straciłem i prawdopodobnie nigdy nie odzyskam. Od tego momentu bez Pana Piotra nigdzie się nie ruszam.

Grzegorz Kozielski Inwestycje

Przydatność rekomendacji: 100 %