1

Piotr Rutkowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 502325332 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam Pana Piotra z czystym sumieniem. Kompleksowo zajął się naszym kredytem hipotecznym, przygotowując najlepsza ofertę. Poprowadził przed cały proces zbierania dokumentów i podpisania umowy. Dodatkowo doradzil nam ubezpieczenie. Pilnował wszelkich terminów oraz kroków. Informując nas kiedy co należy załatwić. Do tej pory Pan Piotr doradza nam w kwestiach finansowych.

Malgorzata P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Piotra trafiliśmy z polecenia, ponieważ poszukiwaliśmy Doradcy Kredytowego. Lepiej trafić nie mogliśmy i już polecamy dalej. Piotr ma rozległą wiedzę na temat rynku kredytów hipotecznych i można mu w 100% powierzyć cały proces. Kredyt można dostać na lepszych warunkach niż "na własną rękę", czy z innymi Ekspertami ds. Kredytów. Jednak czynnikiem, który wyróżnia Piotra jest opieka przez cały okres kredytowania. Każdą niejasność cierpliwie wyjaśnia po kilka razy, informuje o możliwościach uzyskania mniejszej raty i często sam dzwoni przypomnieć o nadchodzących terminach składania dokumentów. Nie tylko na etapie składania papierów do banku, ale również po uzyskaniu kredytu. Z czystym sumieniem polecam

Michał T Kredyt hipoteczny, ubezpieczenie na życie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny fachowiec z dziedziny finansów , konkretny , uczciwy. Pan Piotr bardzo nam pomógł w sprawie kredytu. Po pierwszej rozmowie już wiadomo że posiada wiedzę i wiele możliwości , przedstawił propozycje i co najważniejsze cały czas mieliśmy z nim kontakt . Wszelkie niejasności i pytania wyjaśniał w sposób przystępny i zrozumiały . Oczywiście całość zakończyła się sukcesem za co bardzo mocno dziękujemy.

Tomasz K. Kredyt hipoteczny, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie domu.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panem Piotrem znamy się już 1,5 roku. Gdyby nie On to pewnie nie udałoby nam się kupić naszego wymarzonego mieszkania. Zawsze jest słowny, sumienny, pracowity, pod telefonem i służy radą i pomocą. Gorąco polecamy!

Zuzanna Kredyt hipoteczny, ubezpieczenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca jakich mało. Piotr posiada wszechstronną wiedzę finansową, jest bardzo kompetentny, potrafi wszystko wyjaśnić. Sprawnie przeprowadził nas przez procedury kredytowe, cały czas był z nami w kontakcie. Otrzymaliśmy kredyt na dogodnych warunkach. Ponadto Piotr zadbał o ubezpieczenie naszego domu oraz pomógł mi zabezpieczyć przyszłość finansową mojej rodziny na wypadek mojej śmierci, a gdy to prędko nie nastąpi na co liczę, wszystkie wpłacone pieniądze otrzymam z powrotem bez żadnych ryzyk. Zdecydowanie polecam Tomek.

Tomasz M. Kredyt hipoteczny, ubezpieczenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panu Piotrowi w 100% od samego początku do końca powierzyliśmy sprawę naszego kredytu hipotecznego . Po pierwszej rozmowie już wiadomo że posiada wiedzę i wiele możliwości , przedstawił propozycje i co najważniejsze cały czas mieliśmy z nim kontakt . Wszelkie niejasności i pytania wyjaśniał w sposób przystępny i zrozumiały . Oczywiście całość zakończyła się sukcesem za co bardzo mocno dziękujemy . Bardzo gorąco polecam usługi Pana Piotra ! Dawid i Monika

Dawid K Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny fachowiec w dziedzinie finansów , bardzo konkretny i poinformowany człowiek zawsze wie w które drzwi zapukać aby pomóc w załatwieniu sprawy. Pan Piotr bardzo mi pomógł w sprawie kredytu , której nie jeden doradca powiedział że będzie ciężko załatwić ten temat. Na pewno gdy będę potrzebował jakichkolwiek informacji inwestycyjnych będę się z nim kontaktował. Bardzo polecam wszystkim. Dziękuje za pomoc jeszcze raz.

Piotr Łukasik pomoc w kredycie i ubezpieczeniach

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny fachowiec z dziedziny finansów , konkretny , uczciwy. NIe owija w bawełnę jak powie to tak jest . Co więcej napisać. Dziękuję za zwrócenie uwagi na zagadnienia sukcesji. Polecam

Bartłomiej O. Sukcesja, zabezpieczenie wspólników

Przydatność rekomendacji: 100 %
Znam Piotra od ładnych kilku lat i gdy potrzebowałem doradcy, który pomógłby mi zainwestować pieniądze, to trafiłem do osoby bardzo profesjonalnej, który dobrze potrafił w sposób zrozumiały i nienachalny doradzić w co zainwestować i co z czym się wiąże, a co najważniejsze to miałem cały czas serwis z jego strony. Piotr jest doradcą godnym polecenia.

Waldek Inwestycje

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Piotr rzetelnie przeanalizował mój dotychczasowy portfel inwestycyjny oraz III-filarowy. Sprecyzował priorytety oraz uwypuklił braki dotychczasowych rozwiązań. Wspólnie dobraliśmy nowe projekty, które zostały klarownie przedstawione, jeżeli chodzi o najważniejsze parametry. Z czystym sumieniem rekomenduję Pana Piotra. Pełen profesjonalizm.

Jakub M. Inwestycje

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szanowni Państwo rynek finansowy jest okropny. Naprawdę musimy mieć szczęście by trafić na szczerych i etycznych ludzi. Kiedyś zakupiłam produkt u osoby, która charakteryzowała się mianem specjalisty i wiele dobrego z tego nie wyszło. Pana Rutkowskiego otrzymałam z polecenia mojej bliskiej sąsiadki i przyznam, że tak sympatycznego miłego Pana dawno nie spotkałam. Ta empatia jest przeogromna. Dziękuje Panie Piotrze za uporządkowanie moich spraw.

Bronisława Matczak Inwestycje

Przydatność rekomendacji: 50 %
Przyznam, że na samym początku ubezpieczenia połączone z inwestycjami były dla mnie trudne do zgryzienia, fakt niewiedza i przyznam strach do takiego rodzaju produktu był z mojej strony ogromny. Pan Piotr wytłumaczył mi dokładnie na czym to wszystko polega i pomimo że znam Pana Piotra dość długo i mam do niego zaufanie, jednak cały czas nie do końca byłem przekonany. Ale fakt jest jeden, jestem szczęśliwym posiadaczem 3 propozycji. Poprzednie zakończyły się pełnym sukcesem. Panie Piotrze jeszcze raz dziękuje za złamanie moim obaw i z całym szacunkiem ta rekomendacja się należy.

Bolesław K Ubezpieczenia Inwestycyjne

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bez żadnych oporów należy się rekomendacja. Wraz z mężem szukaliśmy rozwiązania, które umożliwiło by w różnych sytuacjach życiowych, zabezpieczyć nasze dziecko. Sami z mężem jesteśmy młodym małżeństwem i wiemy, jak trudno było opłacać nasze studia. Nauczeni sytuacji chcieliśmy mieć coś co by zabezpieczyło nas przed miesięcznymi kosztami w przyszłości. Pan Piotr zaproponował nam rozwiązanie, które nie ma żadnej konkurencji. Po spotkaniu z Panem Piotrem szukaliśmy jeszcze na rynku innych propozycji, ale okazało się to bezcelowe. Szczere podziękowania. Agnieszka i Jarek.

Agnieszka M. Polisa dla dziecka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Piotra znam 5 lat. Od samego początku zauroczył mnie wiedzą. Jego propozycje zawsze były i do dnia dzisiejszego są optymalne dla mojego portfela. Potrafi wskazać wady i zalety rozwiązań, które znajdują się na rynku. Żałuję, że nie posłuchałem Pana Piotra gdy chciał mnie uchronić przed firmą Finroyal, gdzie na szczęście tylko część środków ulokowałem, straciłem i prawdopodobnie nigdy nie odzyskam. Od tego momentu bez Pana Piotra nigdzie się nie ruszam.

Grzegorz Kozielski Inwestycje

Przydatność rekomendacji: 100 %