Maciej Plutowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 509024333 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Bardzo polecamy współpracę z Panem Maciejem. Przeprowadził nas przez cały proces uzyskania kredytu - od wyliczenia zdolności do uzyskania ostatecznej decyzji kredytowej. Sprawna i fachowa pomoc na każdym etapie. Nawet po uruchomieniu kredytu odpowiada na wszystkie pytania, zawsze służy pomocą. Dzięki Panu Maciejowi budujemy nasz wymarzony dom :)

Katarzyna i Paweł Panek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy współpracę z Panem Maciejem. Bardzo profesjonalny, rzetelny, z ogromnym doświadczeniem!Przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, począwszy od wyliczenia zdolności kredytowej. Pomagał przebrnąć przez wszystkie formalności, ZAWSZE był dostępny telefonicznie i udzielał odpowiedzi na zadane mu pytania. Czuliśmy się zaopiekowani od A do Z. Udanie się po pomoc kredytową do Pana Macieja to był strzał w 10!!

Basia i Filip Dylewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
One man army! Tak mogę opisać Pana Macieja jednym zdaniem i choć to jedno zdanie to niewiele by opowiedzieć o profesjonalizmie i zaangażowaniu Pana Macieja to musi starczyć bo w innym wypadku należałoby napisać rozprawkę na ten temat. Szczerze polecam!

Tomasz Kredyt hipoteczny!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzieki Panie Macieju ! W dobie, gdy na kredyt hipoteczny czeka się tygodniami my po miesiącu podpisaliśmy umowe! Mega sprawnie profesjonalnie! Pomoc Pana Maćka na każdym etapie, od wypełnienia wniosku kredytowego po podpisanie umowy. Kontakt w każdym momencie praktycznie natychmiastowy. Naprawdę szczerze polecamy @

Agnieszka Hajdebrek Szczerze polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Macieja, kredyt na mieszkanie w szybkim tempie załatwiony. Fachowo i konkretnie, tak jak powinno to wyglądać.

Bartosz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Maciejowi udało nam się przebrnąć przez skomplikowane procedury kredytowe. Bardzo rzetelny, przypomina o zbliżających terminach i o potrzebnych dokumentach. Kontakt z Panem Maciejem, bardzo dobry, rozmowy telefoniczne, SMS'y, maile - zawsze błyskawiczna reakcja. Ponadto Pan Maciej jest bardzo ludzki w relacjach z klientami. Serdecznie polecamy i dziękujemy za pomoc.

Kuba Szczesny Pomoc przy otrzymaniu kredytu hipotecznego.

Przydatność rekomendacji: 50 %
W pełni profesjonalne podejście do klienta. Pomimo problemów z udzieleniem kredytu z strony banku, pan Maciej bardzo pozytywnie reagował i sprawił,że bez problemów udało doprowadzić temat do końca. Polecam bardzo serdecznie.

Dawid Kotarski kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecamy współpracę z p. Plutowskim. Dzięki niemu przejście przez procedury dotyczące uzyskania kredytu nie było straszne, tak jak nam się wcześniej wydawało.

Paulina i Dawid Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej bardzo rzetelnie i sumiennie pomagał w każdej kwestii związanej z kredytem. Zawsze odpowiadał na maile i służył pomocą. Serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Mateusz Skowyrski Pomoc w kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 0 %
Serdecznie polecam, bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Szybko załatwiona cała procedura. Bardzo dobry kontakt. To mój pierwszy kredyt hipoteczny, ale Pan Maciej wszystko dokładnie wyjaśnił i zawsze znalazł czas na dodatkowe porady i rozwiewanie wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona.

Dagmara Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam, pragnę polecić Pana Macieja jako świetnego fachowca, który sprawnie przeprowadził nas przez całą ścieżkę uzyskania kredytu, ograniczając czynności po naszej stronie do absolutnego minimum, Szczerze polecam

Daria i Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalne i skuteczne podejście sprawiło, że pomimo trudności napotkanych przy uzyskiwaniu kredytu cały proces przebiegł sprawnie i bezstresowo . Wszelkie problemy Pan Maciej rozwiązywał od ręki i był dostępny w razie pytań, a na każdy pytanie oczywiście znał odpowiedź dzięki profesjonalnej wiedzy. Z czystym sumieniem polecam i dziękuje za wykonaną pracę.

Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
P. Maciej jest odpowiednią osobą, na odpowiednim stanowisku. Przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, począwszy od wyliczenia zdolności kredytowej. Zawsze był dostępny telefonicznie i udzielał odpowiedzi na wszystkie zadane mu pytania. Serdecznie polecam.

Agnieszka i Piotr Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Skuteczne i profesjonalne przeprowadzenie przez wszystkie etapy związane z zaciągnięciem kredytu. Jasne i czytelne informacje dotyczące wszelkich formalności, zapytań, problemów oraz dyspozycyjność i błyskawiczne załatwianie spraw. W skrócie bardzo polecam korzystanie z usług Pana Macieja.

Szymon Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Maciej skutecznie przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, mimo, że sprawa nie była prosta. Zaproponował najkorzystniejszą ofertę uwzględniając przy tym preferencje kredytobiorcy. Serdecznie polecam.

Kamil Kredyt gotówkowy + kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Korzystałam z doradztwa pana Macieja we wrześniu tego roku. Pomimo tego, że uzyskanie kredytu okazało się być trudniejsze niż się spodziewaliśmy, dostalam pozytywną decyzję z banku. Zawdzięczam to zaangażowaniu i doświadczeniu pana Maćka. Nie musiałam martwić się o dokumenty, dostarczyłam jedynie potrzebne zaświadczenia, a pan Maciej zajął się resztą. Kupowanie mieszkania to stresujący proces, ale dzięki panu Maćkowi mogłam być spokojna, ze wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Serdecznie polecam.

Ilona K Kupno mieszkania

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Maciej Plutowski przeprowadził mnie przez całą drogę - od obliczenia zdolności kredytowej do kupna mieszkania. Pan Maciej ma bardzo dużą wiedzę na temat kredytów oraz rynku nieruchomości w Trojmiescie i świetne, bardzo wyrozumiałe podejście do klienta. Pan Maciej wypełnił dokumenty oraz dostarczył je do banku, co zaoszczędziło mi bardzo dużo stresu oraz czasu. Pozytywnie zaskoczyła mnie duża dyspozycyjność i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, rozwiewanie wątpliwości. Myśle, że bez pomocy pana Macieja nie udałoby mi się dostać kredytu i zamieszkać w wymarzonym mieszkaniu.

Izabella Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Podczas całego procesu Pan Maciej był dostępny i pomocny. Nie było pytania, na które nie uzyskałam odpowiedzi (to mój pierwszy kredyt, więc pytań było dużo). Działa szybko i skutecznie. Polecam z pełnym przekonaniem.

Izabela Wielicka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam serdecznie. Decyzja kredytowa pozytywna. Dobra współpraca pomiędzy kredytobiorcą , doradcą i deweloperem. Dziękujemy.

Marszałkowscy Elżbieta i Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 42 %
Szczerze polecamy pana Macieja jako profesjonalnego doradcę, sprawnie przeprowadził nas przez całą procedurę uzyskania kredytu. Zgromadził wszystkie potrzebne dokumenty oraz dostarczył do banku i dewelopera. Zawsze służył pomocą przez telefon. Bardzo dobry kontakt! Teraz czekamy na klucze 😊 Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy gorąco 😁

Ania i Tomek Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 33 %
Dzięki pomocy Pana Macieja z łatwością przebrnęliśmy przez wszelkie zawiłości związane z naszym kredytem. Z wielkim zaangażowaniem tłumaczy bankową terminologię i kieruje swoich klientów do odpowiednich instytucji celem uzyskania niezbędnych dokumentów i zaświadczeń . Przez cały czas byliśmy w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym . Polecamy wszystkim zabieganym i zapracowanym z uwagi na dogodne godziny pracy naszego doradcy.

Justyna i Mariusz Zadowoleni klienci

Przydatność rekomendacji: 57 %
Gorąco polecamy Pana Macieja, który pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny ze Szwecji. Pan Maciej od samego początku, zajmował się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem, a deweloperem. dzięki czemu zaoszczędziliśmy czas i pieniądze, bo nie musieliśmy być na miejscu. Dostaliśmy tez pomoc w tłumaczeniu potrzebnych dokumentów. Bardzo dobry kontakt mejlowy, prowadził sprawę kredytu od początku do końca i był też obecny osobiście na sfinalizowaniu kredytu w banku. Szczerze polecamy i bardzo dziękujemy za fachową, profesjonalna obsługę.

Krzysztof i Iwona Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Pana Macieja. Przeprowadził rzetelną analizę, profesjonalnie doradzał, dopilnował wszelkich formalności i pośredniczył w trakcie całej procedury. Zawsze byłem informowany na bieżąco i nigdy nie miałem problemu z kontaktem mailowym i telefonicznym. Pomimo nietypowej sytuacji i wielu trudności udało się uzyskać kredyt na czas dzięki niezwykłemu zaangażowaniu Pana Macieja.

Krzysztof W. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 60 %
Szczerze polecam Pana Macieja w kwestii doradca kredytu hipotecznego. Bardzo kompetentna i sympatyczna osoba. Był to nasz pierwszy wspólny kredyt podczas, którego nasza wiedza na ten temat nie była zbyt obszerna. Dzięki pomocy Pana Macieja wszystko było jasne i klarowne, zawsze mogliśmy liczyć na kompleksowe wytłumaczenie naszych wątpliwości.

Michał S. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie dziękuję Panu Maciejowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Pan Maciej udzielił mi bardzo fachowej porady, rzetelnie przeanalizował dostępne oferty bankowe i niezwykle sprawnie pośredniczył w trakcie całej procedury. Dzięki temu zaoszczędziłem swój czas i uzyskałem kredyt na optymalnie dobranych dla mnie warunkach.

Damian K Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dziękuję za kompetentną i rzetelna obsługę oraz duże zaangażowanie łącznie z przygotowaniem wszelkich dokumentów do kredytu. Mimo problemu z uzyskaniem kredytu sprawa została załatwiona przez pana Macieja ze skutkiem pozytywnym. Polecam usługę i profesjonalizm pana Macieja.

Rutyna Krystyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalista w 100%. Wszystko załatwione pomyślnie mimo przeszkód i niespodzianek, którym tak doświadczony doradca bez problemu stawił czoła. Szczerze polecam.

Jakub Świątkiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Bardzo dziękuję za profesjonalną i rzetelną obsługę. Dzięki Panu Maćkowi zaoszczędziłem czas oraz pieniądze bo dostałem najtańszą opcję kredytową. Dodam też że dzięki doświadczeniu i spokojowi Pana Maćka sprawa zakończyła się sukcesem bo sam dawno zwątpiłem na otrzymanie kredytu na budowę domu. Nie chodźcie sami do banków po kredyty, utoniecie w gąszczu papierów, procedur oraz informacji... Szczerze polecam usługę Pana Maćka. Warto!

R.Jakubiak Kredyt na Dom

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy pana Macieja jako profesjonalnego doradcę, sprawnie przeprowadził nas przez całą procedurę załatwiania kredytu. Zawsze służy pomocą przez telefon. Teraz czekamy na klucze do mieszkania. Pozdrawiamy

p. Romanowscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Plutowski dba o Twoje sprawy. Na każdym etapie pośrednictwa w kredycie jest dyspozycyjny i udziela niezbędnych odpowiedzi. Również po uzyskaniu kredytu pozostaje gotowy do pomocy. Jestem w pełni zadowolony. Sam o nie wiele musiałem zabiegać.

Ł Wronecki Sprawnie i dokładnie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z ogromną przyjemnością mogę polecić Pana Macieja osobom starającym się o kredyt na zakup własnego mieszkania. Jest osobą kompetentną i skuteczną. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. W ciągu dwóch spotkań dopieliśmy wszystkie szczegóły. Wszelkie sprawy związane z bankiem załatwiał sam, pozostawiając mi podpisanie odpowiednich dokumentów i na koniec samej umowy. Gorąco polecam!

Jolanta Krawczonek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam bardzo profesjonalizm w każdym calu. Bez żadnych haczyków kredyt załatwiony na bardzo pozytywnych warunkach. Nigdzie nie trzeba jeździć wystarczy tylko dostarczyć Panu Maciejowi niezbędne dokumenty i on wszystko zrobi za Ciebie. Mało tego wyjaśni wszystko idealnie w jak najprostszy sposób

Marcin Andrószowski Kredyt gotówkowy - remont mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam serdecznie wszystkim doradztwo pana Maćka! Profesjonalne i co najważniejsze indywidualne podejście do Klienta. Jestem bardzo zadowolona z działania p. Maćka :-)

Agnieszka D Polecam!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentny i zorientowany w temacie doradca. Pomogl na kazdym etapie i wszystko objasnial tak ze dalo sie zrozumiec. Odbieral telefony takze w trakcie wlasnego urlopu i pomagal w zawilosciach kredytowych. Przypominal o czym trzeba pamietac i o co sie pytac w banku. Naprawde polecam,

Jowita kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałbym polecić Macieja jako Eksperta Kredytowego. Wszystko szybko, skutecznie, zawsze pod telefonem. Polecam.

Marcin Grablewski Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Maciejem, profesjonalnie przeprowadził całą procedure uruchomienia kredytu od kompletowania dokumentów do wypłaty środków finansowych. Indywidualne podejście , duże zaangażowanie.

Piotr G kredyt hipoteczny/MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zanim trafiliśmy do Pana Macieja mieliśmy z narzeczonym styczność z dwoma doradcami. Próbowali nam wciskać różne dodatkowe produkty, typu "niezbędne" ubezpieczenia, emerytury i lokaty. Z Panem Maciejem Plutowskim od początku było inaczej. Błyskawicznie przedstawił nam symulacje kredytowe, cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania (a mam ich zawsze miliony :) oraz przeprowadził bezboleśnie przez cały proces formalności. Właściwie wszystkie dokumenty były wypełnione za nas, na podstawie naszych odpowiedzi. Byliśmy na bieżąco o wszystkim informowani, dzięki czemu spokojnie (jak na moje możliwości) czekaliśmy na decyzje banku. Teraz już tylko czekamy na klucze od dewelopera, aby móc urządzić swoje gniazdko. Kontakt telefoniczny/e-mailowy był błyskawiczny. Po otrzymaniu kredytu otrzymaliśmy również podsumowanie informujące nas od strony prawnej o kolejnych krokach (wpisy do Ksiąg Wieczystych itp.). Bardzo, bardzo dziękujemy! :) Pomógł nam Pan spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. :) :)

Alicja Bialik Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miła i profesjonalna współpraca przy kredycie hipotecznym. Wszystkie sprawy załatwione od początku do końca przez Pana Macieja. Serdecznie polecam!

Joanna W. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo serdecznie polecam Pana Macieja! Jest absolutnym fachowcem w swojej dziedzinie, a przy tym także niezwykle sympatycznym człowiekiem. Skutecznie zajął się wszystkimi formalnościami kredytowymi, dzięki czemu już po miesiącu stałam się właścicielką wymarzonego mieszkania :)

Marta Markiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
BARDZO POLECAM i DZIĘKUJĘ. Pełen profesjonalizm :)

ewelina m. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalna obsługa i pomoc na każdym etapie procesu kredytowego. Polecam!

Michał Kungonda Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem gorąco polecam Pana Macieja! Kredyt załatwiony bez zbędnego stresu, wszystko jasne i przejrzyste. Miła atmosfera pracy, pełen profesjonalizm i bogate doświadczenie, a także cierpliwość do pytań klientów. Nie mogliśmy trafić w lepsze ręce!

Adriana Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
p.Maciej prowadzil mnie od poczatku do konca przy wzieciu kredytu i przyznam ze lepiej nie moglem trafic , Polecam w 100% !!!

Patrycjusz Rzetelny doradca !

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam serdecznie. Decyzja kredytowa pozytywna. Dobra współpraca pomiędzy kredytobiorcą , doradcą i deweloperem. Dziękuję

Magda kredyt hipoteczny mieszkanie od DS Development

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej został nam polecony i my polecamy go dalej. Rzetelny doradca kredytowy, który wytłumaczy wszystko w sposób jasny i zrozumiały. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny w ramach programu MdM, który otrzymaliśmy, mimo skomplikowanej sytuacji. Dodatkowo na Pana Macieja można liczyć również po podpisaniu umowy kredytowej, służy pomocą i radą, wyjaśnia ewentualne niejasności.

Paulina Urban i Piotr Tucholski Rzetelny doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam BARDZO ...niezwykla SKUTECZNOSC dzialania i szybkosc !!! Pan Maciej jest wyjatkowo dobrze zorganizowana osoba ! moj kredyt zalatwil w kilka dni !

Paulina Prochnicka Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalista. Pan Maciej rzetelnie i bezboleśnie przeprowadził nas przez całą operację kredytową. Na każdym etapie służył pomocą i wyjaśniał zawiłe bankowe procedury. Człowiek, który jeśli może, to odbiera telefony po jednym sygnale. Polecamy!

Bartłomiej i Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Trzy słowa opisujące osobę Pana Macieja Plutowskiego to rzetelny, miły i przede wszystkim profesjonalny. Procedury bankowe dzięki jego pomocy poszły sprawnie i bez problemowo. Załatwił także dofinansowanie MDM. Będę polecać wszystkim znajomym. Pozdrawiam.

Tomasz Pellowski Kredyt na mieszkanie od dewelopera

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Macieja mogę polecić w 100%, zorganizował wszystko od początku do końca , cierpliwy, serdeczny i chętnie służący dobrą radą . Polecam !!!

Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 20 %
Pełen profesjonalizm, polecam !

Lidia Maciej Plutowski

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pan Maciej załatwił wszystko bardzo szybko i sprawnie

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej załatwił wszystko od początku do końca. Na wszystkie pytania związane z uzyskaniem kredytu odpowiadał błyskawicznie. Jest to doradca, którego mogę na 100% mogę polecić.

Mateusz B. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
po prostu bardzo szybko sprawnie, pełen profesjonalizm, i załatwienie sprawy idealnie....

Dariusz.Ś kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm, szybkość działania, prowadzenie całego procesu od A do Z w ciągłym kontakcie, wszystko szczegółowo omawiane. Zdecydowanie Polecam, 100% Zadowolenia!

Patryk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Jak najbardziej polecam Pana Macieja. Bardzo dobry kontakt, wszystko szybko i sprawnie . Profesjonalizm ! ;)

Piotr. P kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam kontakt i współpracę z Panem Maciejem. Sprawny proces kredytu hipotecznego, skompletował wszystkie dokumenty od dewelopera co zaoszczędziło sporo mojego czasu. Był w stałym kontakcie na każdym etapie kredytu. Dopasowuje najlepszą ofertę dla klienta.

Agnieszka D. Rekomendacje

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy współpracę z Panem Maćkiem. Przeprowadził nas przez wszystkie procedury związane z kredytem MDM od początku do końca tak, że o nic nie musieliśmy się martwić. Dopilnował wszystkich formalności, dzięki czemu zaoszczędziliśmy i nerwy i czas. Pan Maciek działa bardzo szybko i sprawnie, ze skontaktowaniem się z nim nie mieliśmy żadnego problemu, szczerze możemy polecić tak profesjonalnego doradcę.

Ania i Łukasz Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej jest osobą konkretną, załatwiają sprawy od początku do końca. Cierpliwość Pana Macieja w kwestii tłumaczenia języka kredytowego na ludzki - bardzo duża. Można liczyć na pomysłowość,zaangażowanie i spokój. Pan Maciej ma duże i długoletnie doświadczenie gorąco polecam.

Elwira Niemiec Kredyt -przepisanie, zmiana banku

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo jestem zadowolony ,ze wspolpracy !. Staralem sie o kredyt za granica ,ale jako ew.zabezpieczenie gdyby wyniknely jakies trudnosci zlozylem wniosek rowniez w kraju przy pomocy Pana Macieja. Uprzedzilem ,ze moze jego trud isc na marne,gdyz zagraniczny kredyt byl dla mnie korzystniejszy. Poprowadzil sprawy szybko I sprawnie. Konieczne tlumaczenia tez sam zalatwil ,zeby przyspieszyc bieg. Niestety zrezygnowalem z kredytu ,ale gdy bedzie taka potrzeba na pewno powtorze wspolprace I bede polecal znajomym. Dziekuje Panie Macieju.

Antoni Brol kredyt walutowy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Maciej pomógł nam skutecznie uzyskać kredyt hipoteczny walutowy, profesjonalna obsługa, sprawnie kompletuje dokumenty. POLECAMY W 100%.

Joanna i Darek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam serdecznie, Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pana Macieja. Dobór taktyki składania wniosków ostał dobrany indywidualnie po rozmowie jak najlepiej zmierzyć się z zadaniem. Wypełnianie wniosków odbywało się bardzo sprawnie z zachowaniem zebrania wszystkich informacji ale też maksymalnie komfortowo dla klienta. Jest to ważne w sytuacji, gdzie na spotkanie przychodzimy z naszą małą pociechą. Decyzja kredytowa zapadła w 6-dni i uznaję to za absolutny rekord przy kredycie hipotecznym. Dodatkowo Pan Maciej jest miłym i komunikatywnym człowiekiem, co warto docenić.

Marcin kredy hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej to profesjonalista od A do Z. Pomógł Nam w przygotowaniu dokumentów do starań o kredyt na mieszkanie oraz na dofinansowanie MDM.Od pierwszego kontaktu mogliśmy na Nim polegać. Informował Nas na każdym etapie co się dzieje. Kontakt był zarówno telefoniczny jak i mailowy. Nigdy nie było z tym problemu , aby uzyskać informacje dotyczące Naszej sprawy. To człowiek, któremu warto zaufać. Jeszcze raz dziękujemy!!!

Izabela i Paweł Kowalscy Pomoc w uzyskaniu kredytu i dofinansowania MDM

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo dobra, szybka i profesjonalna współpraca przy kredycie hipotecznym. Świetny kontakt z klientem, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Polecam usługi pana Maćka!

Daria podziękowanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej, sprawnie i bezstresowo przeprowadził sprawę mojego kredytu wraz z dopłatą. Sprawę prowadził z osobistym zaangażowaniem. Każdemu życzę takiego doradcy.

gabriela Zdecydowanie TAK!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam pomoc Pana Macieja. Ja skorzystałem z Pana usług podczas starania się o kredyt na mieszkanie i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie informacje były mi przekazywane dokładnie, zrozumiale i rzeczowo. Dokumenty były przygotowywane na czas, a ze spotkaniami też nigdy nie było problemów, zawsze punktualnie i w dogodnym dla mnie miejscu. Polecam.

Mirosław Kirschling Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej okazał się osobą niezbędną w całym procesie uzyskiwania kredytu. W całym gąszczu zagadnień spotkań i kwestionariuszy wykazał się niebywałą pomocą. Gorąco polecam.

Damian Pomoc w otrzymaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo rzetelny doradca. Pomógł w wielu sprawach nie tylko związanych z kredytem hipotecznym. Godny polecenia.

Leszek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Maciej to znakomity profesjonalista. Dostosowuje ofertę do potrzeb klienta, jest kompetentny, dyspozycyjny, kompleksowo odpowiada na każde pytanie i tłumaczy niejasności. Dynamicznie reaguje w przypadku pojawiających się ewentualnych przeszkód. Gorąco polecam ponieważ skorzystanie z jego usługi doradztwa pozwoliło zaoszczędzić naprawdę dużo cennego czasu.

Alicja kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
z czystym sumieniem mogę polecić Pana Macieja. Porównywałem ofertę innego doradcy, a nawet ofertę samego banku bezpośrednio. Pan Maciej załatwił mi lepsze warunki niż bank,w którym się kredytuję ;) na pewno skorzystamy z Pańskiej pomocy przy kredycie hipotecznym. Pozdrawiam i polecam Tomek

Tomek Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej Plutowski to osoba, z którą współpraca to czysta przyjemność. Punktualność,rzetelność i uczciwość to tylko niektóre cechy charakteru jakie można wymienić w jego skromnej osobie. Doprowadza sprawy do końca, udzielając przy tym fachowej i profesjonalnej porady.Potrafi pomóc w sytuacjach bez wyjścia. Serdecznie polecam wszystkim.

Piotr Gorąco polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam - szybki konkretny wszystko wytłumaczy .

Adam R. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Macieja. Cała procedura nie była najłatwiejsza ponieważ kredyt zaciągnęliśmy w obcej walucie, jednak nie było to problemem dla p.Macieja gdyż doprowadził nas do upragnionego celu Przez cały ten czas był z nami w stałym kontakcie i o wszystkim informował niejednokrotnie też wykazywał się cierpliwością której nieraz nam już brakowało za co serdecznie dziękujemy!

Żaneta i Maciej Maciejewscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez cały proces uzyskania kredytu pomógł we wszystkich formalnościach cały czas wrazie wątpliwości pytań dostępny był pod telefonem. Załatwienie kredytu ograniczyło się do kilku meili a wszystkie zagadnienia i zapisy były przedstawiane mi w sposób jak najbardziej zrozumiały i prosty. Sam trafiłem do pana Macieja z polecenia i sam polecam w 100% .

Piotr K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt i życzliwość - polecam.

Kamila Szempruch Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy usługi Macieja, dzięki jego profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do klienta proces uruchomienia kredytu hipotecznego jest bezstresowy i nie angażuje zbędnych kosztów i czasu.

Jagoda i Krzysztof kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej to osoba kompetentna w sprawach kredytów hipotecznych. Pomógł przejść mi wszystkie procedury dotyczące kredytu : wnioski, ubezpieczenia, notariusze. Życzliwy, miły, ematyczny. Jak najbardziej godny polecenia. Dziękuję Panie Maćku :) Pozdrawiam Urszula Kozielska

Urszula Kozielska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradztwo zostało wykonane na najwyższym poziomie, Pan Maciej wykazał się dużym potencjałem kreatywnym. Doskonały kontakt, szybkość załatwienia sprawy. Polecam.

M.Olszewski umowa Bank, kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kontakt z Panem Maciejem przebiegał wzorowo. Szczególowo przedstawił nam wszystkie oferty kredytowe oraz wynegocjował bardzo korzystne warunki. Bardzo pomógł nam w załatwieniu wszystkich formalności, dzięki czemu zaoszczędziliśmy czas i nie musieliśmy martwić się, czy wszystko dostarczyliśmy do banku, gdyż zrobił to za nas. Zdecydowanie warto skorzystać z usług Pana Macieja.

Monika Szyc Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam. Bardzo miła i owocna współpraca, pełen profesjonalizm i szybkość działania.

Szymon Białk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalna obsługa i pomoc w tematach nie do końca zrozumiałych dla Mnie :) Bardzo polecam Tego doradcę

Aleksander Gajewski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Maciejem. Przed rozpoczęciem starań o kredyt na umowę zagraniczną myślałem że to droga trudna i długa, która pewnie zakończy się niepowodzeniem. Jednak moje obawy były bezsensowne. Po jednym spotkaniu z Panem Plutowskim i przedstawieniu dokumentów następnym było spotkanie na podpisaniu umowy w banku. Bardzo dobry kontakt, a wszystkie sprawy załatwialiśmy elektronicznie. Bardzo serdecznie polecam

Kamil Kredyt hipoteczny na umowę zagraniczną

Przydatność rekomendacji: 50 %
"The right person for the job". Profesjonalna obsługa, podejście do klienta, znajomość tematu, interpersonalne kompetencje sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pana Macieja.

Marcin Dziobiak doradztwo przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pomoc na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście, dotrzymanie terminów i bardzo sprawne rozwiązanie moich drobnych przeszkód. Zawsze uzyskiwałem szybko potrzebne informacje. Polecam współpracę z P. Maciejem.

Michal K Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z przyjemnością dołączamy do grona osób zadowolonych!!! Bardzo dziękujemy Panu Maciejowi za ogromne zaangażowanie, oraz rzetelną i fachową obsługę związaną z załatwieniem naszego kredytu. Polecamy współpracę z Panem Maciejem ,który wybiera najlepsze rozwiązania dla swoich klientów ,a jego usługi są bezpłatne.

Ewa i Marek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kolejny raz zwróciłem się do Pana Macieja o pomoc w uzyskaniu kredytu i kolejny raz się nie zawiodłem. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam

Mariusz Sz Kolejny raz zadowolony

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy!!! Pan Maciej jest skuteczny i szybki, a to najważniejsze przy kredytach:) Jak będziemy potrzebować jeszcze kiedyś wsparcia finansowego to z pewnością powrócimy!!!

Ela Rybus Polecam!

Przydatność rekomendacji: 50 %
w 100% polecam Pana Macieja. Jest osobą kompetentną i bardzo pomocną w załatwieniu spraw dotyczących kredytu. Szybko i sprawnie kompletował wszystkie potrzebne dokumenty. Przy podpisywaniu kredytu też był obecny - jasno wyjaśniał wszystkie nasze wątpliwości. Bardzo łatwy kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Polecamy serdecznie:)

Agnieszka i Piotr K kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Nie spodziewaliśmy się, że procedowanie kredytu hipotecznego może przejść tak sprawnie. Ciężar życiowej decyzji nie doskwierał tak bardzo, dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Macieja, szybkiej reakcji na pytania, wątpliwości czy przeszkody, które pojawiały się na różnych etapach. Szczerze polecamy i pozdrawiamy.

M&P B kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Macieja. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, zawsze znajdzie jak najlepsze rozwiązanie. Bezproblemowy kontakt i załatwianie spraw w szybkim tempie.

Jarosław Różyc kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej to bardzo profesjonalny i sprawny doradca. W czasie naszych "przygód" z bankiem był bardzo pomocny i zaangażowany w sprawę. Zawsze znalazł dla nas czas. Pana Macieja szczerze polecamy.

Monika i Wojtek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Szczerze polecamy Pana Macieja jako doradcę. Kredyt mieszkaniowy załatwiony praktycznie bezobsługowo z naszej strony. Myśmy tylko przyszli podpisać umowę do banku, resztą zajął się p. Maciej. Dziękujemy za pozytywne załatwienie sprawy.

Ola i Tomek-harmony Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panem Macieje. Dobry i sprawny kontakt telefoniczny i mailowy. Pozytywna decyzja kredytowa w banku z najniższą marżą na rynku.

Mateusz M. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam pana Macieja Plutowskiego. Jest 100% profesjonalistą w swojej branży. Starałem sie o kredyt hipoteczny, co w moim przypadku nie było wcale takie proste. Od złożenia wniosku do podpisania umowy minęło sporo czasu ale cierpliwość i zaangażowanie pana Macieja opłaciło się. Dziś jestem szczęśliwy, gdyż spełniło się moje marzenie o własnym mieszkaniu. Jeszcze raz szczerze polecam i pozdrawiam, Michał Naumowicz.

Michał Naumowicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Macieja. Bardzo profesjonalne podejscie do klienta, zawsze znajdzie jak najlepsze rozwiazanie. Bezproblemowy kontakt i załątwianie spraw w szybkim tempie.

Łukasz Kredy gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dziękujemy raz jeszcze za pomoc przy formalnościach związanych z nabyciem pierwszego M. Szczególnie za fachowość i szybkość we wszystkich czynnościach związanych z kredytem. Z opowiadań znajomych, którzy korzystali z usług innych doradców, nie zapowiadało się to tak ciekawie, podobno był to żmudny i długotrwały proces kredytowy. Natomiast my jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, ekspresowo to wszystko ruszyło i się zakończyło. Mega polecamy zwłaszcza dla osób, które mają zerowe pojęcie o kredycie hipotecznym, Pan Maciej super profesjonalnie wszystko wytłumaczy i załatwi wiele formalności. Bardzo polecamy Pana Macieja.

Dominika i Paweł Zadowoleni Klienci

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm, skutecznosc w dzialaniu oraz elastycznosc to tylko jedne z nielicznych atutow tego Doradcy. Przez kredyt przeszlismy gladko i bez niepotrzebnego biegania po bankach. Cierpliwie wytlumaczy jak przejsc przez ten horror ktory funduje nam biurokracja. Kazdemu możemy smialo polecić uslugi Pana Macieja.

Marta i Patryk Półchłopek kredyt mieszkaniowy MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jak najbardziej w 100% polecam Pana Maćka ! Osoba profesjonalna, rzetelna i bardzo konkretna. Mimo, iż nasz kretyt był ciężki do zrealizowania udało się go zdobyć dzięki zaangażowaniu Pana Macieja i dobrej współpracy. Bardzo miła osoba !

Monika i Mateusz Kredyt Hipiteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam doradcę w zakresie kredytu konsolidacyjnego, wraz z mężem pan Maciej załatwiał nam taki kredyt. Obsługa przebiegła bardzo sprawnie, a umowę mogliśmy podpisać w Warszawie

Agata kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wspólpraca z p.Maciejem to czysta przyjemność.Osoba kompetentna i godna zaufania.Pełen profesjonalizm w doradztwie połączony z pasją. Ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność.Z mojego punktu widzenia mogę powiedzieć, że jakość usługi doradczej świadczonej przez p. Macieja nie ma sobie równych. Nie odpuści niczego co może pomóc klientowi. Szczerze polecam , bo jest to zdecydowanie najlepszy doradca z jakim miałam okazję wspólpracować.

Wanda Wojciechowicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam osobę Pana Macieja. Okazuje się, że sprawy finansowe można załatwiać w miłej i niekoniecznie śmiertelnie poważnej atmosferze. Pan Maciej bardzo konkretnie wyjaśnił mi wszystko co jest związane z kredytem hipotecznym. O skuteczności oraz bardzo szerokiej wiedzy Pana Macieja już nie wspomnę, bo właśnie za to jest ta rekomendacja.

Marcin S. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej to bardzo profesjonalny doradca, Sprawa, z ktora inni doradcy "męczyli" się kilka miesięcy zostala przez Pana Macieja zalatwiona w tydzień. Z czystym sumieniem polecam.

Michalina pełen profesjonalizm.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na Pana Macieja natrafiliśmy poprzez polecenie od dewelopera. Był do naszej dyspozycji od momentu przygotowania oferty, aż do podpisania samej umowy z bankiem. W trakcie całego procesu odpowiadał na wszystkie nasze pytania i rozwiewał ewentualne wątpliwości. Polecamy współpracę z Panem Maciejem!

Małgorzata i Marcin K. kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pana Macieja, to świetny specjalista. Zawsze dyspozycyjny, komunikatywny o ogromnym zaangażowaniu. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

Mateusz Kamieński kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej sprawił, że cieszyliśmy się jak dzieci z wstąpienia w długoletni związek kredytowy z bankiem. Pełen profesjonalizm i doradztwo na poziomie, który zadowoli najbardziej drobiazgowych (i upierdliwych) klientów, do grona których na pewno się zaliczamy. POLECAMY... jeśli kredyt, to tylko z Panem Maciejem!!!

IWONA I PAWEŁ kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzeczowe podejście do sprawy. Dobry kontakt. Polecam ! :)

Piotr M. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dziękujemy za pomoc w uzyskaniu trudnego kredytu hipotecznego. W 100% polecam!!!

Joanna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Maciej w sposob profesjonalny, rzeczowy i szybki pomogl nam w procesie uzyskania kredytu. Zawsze dyspozycyjny, chetny do pomocy i wyjasnienia laikowi przystepnym jezykiem wszelkich niezrozumialych kwestii. Wysoko na plus - indywidualne podejscie do klienta, w przypadku naszego kredytu sprawa byla troche utrudniona gdyz maz jest obcokrajowcem z niedlugim "stazem" pobytu w Polsce. Serdecznie polecamy Pana Macieja!

Joanna i John Rolls kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu. Jeśli planujesz zakup mieszkania i niezbędny będzie kredyt Pan Maciej to najbardziej odpowiednia osoba do poprowadzenia całego nie łatwego przecież procesu.

Bartosz Tobieński POLECAM !!!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej Plutowski to doradca godny polecenia w 100%!!! Jest bardzo konkretny , rzeczowy , doskonale wiedzący co robi i jaki produkt sprzedaje. Jego wiedza i zaznajomienie z tematem kredytów i ubezpieczeń jest ponadstandardowe. Zawsze przygotowany , punktualny , elastyczny znający i wyczuwajacy potrzeby klienta. Prowadził mnie od początku do końca. Jak rownież zawsze miał czas i odpowiedz już po zamknięciu sprawy. Polecam każdemu w 100%!!!!

Maciej Kredyt hipoteczny i polisa na życie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej Plutowski jest doradcą w pełnym tego słowa znaczeniu. Profesjonalizm u tego Pana widać w każdej sytuacji i na każdym etapie procedury załatwiania jak rownież po podpisaniu umowy. Jest swietnie zorganizowany , przygotowany , zaznajomiony z tematem w 100% i posiada pełną wiedzę potrzebna przy załatwianiu wszystkich spraw związanych z jakimkolwiek kredytem. Dba o klienta i prowadzi go od początku do końca. Klient nie traci czasu na nic. Jest tez bardzo elastyczny co uważam jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach kiedy ludzie są zabiegani. Polecam szczerze Pana Macieja każdemu. Osobiście już poleciłem tego Pana moim znajomym i są bardO zadowoleni. Żeby wszyscy doradcy byli tacy jak Pan Plutowski to załatwianie kredytu byłoby przyjemnością. Walczy P jak najlepsze warunki dla klienta. Tak wiec raz jeszcze polecam!!!!

Adam Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
To już trzeci kredyt hipoteczny z Panem Maciejem, kredyty przygotowane w ekspresowym tempie !!!! Sprawnie, konkretnie bez zbędnych opóźnień. Polecam wszystkim, którzy nie mają cierpliwości. Najwięcej czasu zajmuje podpisanie umowy w banku :) . - Anita i Artur Czaplińscy

Artur Czapliński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dobra obsługa, Pan Maciej zawsze chętny do pomocy odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania w bardzo prosty i zrozumiały sposób!! Bardzo polecam oraz bardzo dziękuję za fachową obsługę :)

Bartek kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Miałam przyjemność współpracować z Panem Maćkiem starając się o kredyt na mieszkanie i oceniam tą współprace na 5 z plusem:) Sumienny,staranny i widać,że zna się na rzeczy.Zawsze też pod telefonem w razie pytań:) Na prawdę polecam wszystkim takiego doradcę!

Natalia C kredyt na mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Maciej od lat zajmuje się kredytami , wie o czym mówi. Jest osobą słowną i uczciwą. Polecam jego usługi bez wahania. M.W

Marcin Wrzosek Polcem

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej doradzał mi przy kredycie na mieszkanie. W sposób jasny i przejrzysty przedstawił oferty kilku banków i pomógł w wyborze najkorzystniejszej opcji. Szczerze polecam tego doradcę.

Małgorzata Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
polecam tego doradcę; sprawnie kompletuje dokumenty , dotrzymuje terminów spotkań, zawsze merytorycznie przygotowany do spotkania.

Marzena Gadomska Maciej Plutowski

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecamy Pana Macieja, pełen profesjonalizm i pomoc w każdym momencie procesowania wniosku jak i po podpisaniu dokumentów.

Zadowolony Klient Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
A mi Pan Maciej pomógł w załatwieniu kredytu aż z Norwegii :) Serdecznie polecam wszystkim którzy mieszkają za granicami naszego kraju i marzą o własnym kącie w Polsce . Długo szukałam informacji w internecie aż w końcu na trafiłam na Pana Macieja , który wytłumaczył mi wszystko w dosłownie 5 min. K9ntaktowalismy się mailowo , okazało się , że przy Pana pomocy kredyt to nic tak strasznie skaplikowanego. Umówiliśmy się na 1 spotkanie i juz !!! Mam swoje M . Mozna !! Polecam naprawdę !! Polecam !!!

izabela kredyt z zagranicy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki pomocy Pana Macieja udało mi się, szybko i profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytowania inwestycji, na satysfakcjonujących mnie warunkach. W czasie tym, mogłam liczyć na skuteczną pomoc oraz fachową wiedzę, a także skrócenie niezbędnych formalności do minimum. Od samego początku, zajmował się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem, a deweloperem. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach, oraz skorzystać z rad kompetentnego i sprawdzonego doradcy.

Weronika doradca godny polecenia!

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dziękuje panu Maciejowi za cierpliwość i sprawne uruchomienie kredytu konsolidacyjnego, a nie było łatwo, zoobowiązań było sporo. Pan Maciej spośród wielu banków na rynku wybrał dla nas ten najkorzystniejszy, Szczerze polecam usługi tego doradcy.

Barbara Grubba kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej pomagał nam przy kredycie gotówkowym. Był zawsze dyspozycyjny i błyskawicznie załatwił kredyt.

Artur Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Macieja. Sprawna i fachowa obsługa, Pan Maciej w przystępny sposób wyjaśnił wszystkie wątpliwości oraz był w pełni dyspozycyjny.

Katarzyna Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ciężko nam ująć słowami jak bardzo pomoc i poświęcenie Pana Macieja sprawiły że z pozoru trudny temat kredytu mieszkaniowego stał się prosty i przyjemny. Już na pierwszym spotkaniu Pan Maciej wzbudził nasze zaufanie ...wiedzieliśmy że jest to właściwa osoba do poprowadzenia nasz przez ten zawiły proces. Dzięki niemu obecnie możemy spędzać wieczory pod naszym wspólnym dachem... aktualnie już we trójkę

Jan Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej Plutowski to życzliwy, rzetelny i profesjonalny doradca. Z zaangażowaniem pomaga rozwiązać wszelkie problemy doradzając najlepsze możliwe opcje. Serdecznie polecam

Monika i Łukasz kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej Plutowski to profesjonalista w każdym calu. Wszystko załatwione "na wczoraj", bezstresowe dla klienta uruchomienie kredytu hipotecznego, stały kontakt telefoniczny i mailowy, siedziba pracy w dogodnym miejscu. Polecam

Szymon N. Profesjonalista

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Macieja poznałem przy okazji kupna nowego mieszkania. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę pozwoliło mi szybko uzyskać kredyt hipoteczny na wymarzone mieszkanie. Choć sprawa kredytu już jest dawno załatwiona to nadal korzystam doświadczenia Pana Macieja przy okazji innych produktów bankowych. Wiem, że zawsze moge liczyć na fachowa pomoc i że moje sprawy zostaną dobrze załatwione. Polecam korzystanie z Usług Pana Plutowskiego szczególnie tym osobom które nie znają prawa bankowego lub nie mają czasu na zgłębianie tematyki umów kredytowych. Pan Maciej wszystko im wytłumaczy w sposób zrozumiały. Podpisujac umowy będą mieli 100% pewność co podpisują.

Mariusz polecam doradce

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny zaufania. W przeciwieństwie do kilku doradców, z którymi miałem okazje współpracować Pan Maciej wykazał się doświadczeniem i zaangażowaniem oraz terminowością. Dużym plusem to stały kontakt oraz dyspozycyjność.

Leszek F. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Macieja!

Joanna Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
PAN MACIEJ POMÓGŁ NAM SKUTECZNIE UZYSKAĆ KREDYT HIPOTECZNY. PROFESJONALNA OBSŁUGA ,PUNKTUALNOŚĆ,DUŻE ZAANGAŻOWANIE. POLECAMY W 100%.

Sławek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Macieja w zakresie doradztwa finansowego, w szczególności pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do klienta, przełożyła się na sprawny kontakt pomiędzy bankiem a deweloperem. Doradztwo nie tylko w zakresie wyselekcjonowania najlepszych ofert na rynku, ale także przygotowania potrzebnych dokumentów do uzyskania kredytu. Z pewnością przy kolejnych planowanych inwestycjach kierować będę swoje zapytania do Pana Macieja.

Zbyszek GORĄCO POLECAM

Przydatność rekomendacji: 50 %
witam, w 100% mogę polecić Doradcę. miałem przyjemność 3 lata temu współpracować z Nim i wszystko było w jak największym porządku. przejął swoją rolę w załatwianiu papierologii z deweloperem. warunki umowy przygotowane były zgodnie z zapowiedzią. pełny profesjonalizm.

ZMyskiewicz POLECAM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej Plutowski to profesjonalny doradca. Szybko i sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny, z którym sami na pewno byśmy się nie uporali. Ogromne zaangażowanie, dyspozycyjność i fachowa znajomość realiów banków. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

Justyna i Piotr Polecamy Pana Macieja

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalnie, terimnowo i na temat, zdecydowanie polecam!

Kamil S Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam Polecam Pana Macieja jak najbardziej, jest osobą która wie co i jak oraz gdzie poruszyć. Z Nim na pewno załatwić można każdy kredyt :)

Patryk M Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej Plutowski to życzliwy, rzetelny i profesjonalny doradca. Z zaangażowaniem pomaga rozwiązać wszelkie problemy doradzając najlepsze możliwe opcje. Serdecznie polecam, Marta

Marta polecam tego doradcę

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, z Panem Maciejem załatwiałem dwa kredyty hipoteczne w Gdańsku na Lawendowych Wzgórzach, Wszystko w jak najlepszym porządku. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. POLECAM

Łukasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Maciej prowadził sprawy związane z moim kredytem hipotecznym. Jestem osobą zabieganą, a dzięki pomocy Pana Macieja wszystko odbyło się sprawnie i moim udziałem ograniczonym do minimum. Weryfikując z doświadczeniami moich znajomych, którzy samodzielnie zaciągali kredyty w bankach z czystym sumieniem polecam usługi Pana Macieja. Jeżeli wszyscy doradcy kredytowi świadczyliby usługi na tym poziomie, to na pewno nie byłoby powodów do skarg na temat ich rzetelności. Jeszcze raz - gorąco polecam!

Rafał N. Doradca wart polecenia!

Przydatność rekomendacji: 50 %
W natłoku obowiązków domowych i zawodowych jaki mam na co dzień, Pan Maciej okazał się wspaniałą pomocą i poprowadził proces kredytowy szybko i sprawnie. Gorąco polecam!

Rafał Szybko i sprawnie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowa i rzeczowa pomoc. Współpraca idealnie doprowadzona do konca a nawet dalej. Zero problemow z kontatkem zarowno telefonicznym jak i mailowym. Człowiek godny polecenia i zaufania.

RK Wszystko super!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam p. Macieja Plutowskiego, jego wiedza pozwolila mi wybrac optymalny kredyt, poza tym ma cechy charakterologiczne, ktore nie pozwalaja mu naciagnac klienta, czy sklamac odnosnie warunkow , a to nie czeste w tej branzy.

Dariusz Proll kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Macieja, kredyt na mieszkanie wzięty w wydawałoby się niemożliwym do załatwienia tempie! Fachowo i konkretnie, tak jak powinno to wyglądać, jeszcze raz polecam!

Marek Świerczyński MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Macieja gorąco poleciła mi moja doradca finansowa która wielokrotnie korzystała z jego usług. Zwróciłem się do niego w celu uzyskania kredytu hipotecznego. Jako obcokrajowiec, nie miałem bladego pojęcia na ten temat. Nie miałem nawet żadnej historii kredytowej. Pan Maciej cierpliwie poprowadził mnie tą drogom od A do Z aż do skutku. Nie było to łatwe, ale w końcu mam kredyt mieszkaniowy, mieszkanie i wielkie zaufanie do Pana Macieja którego polecam wszystkim moim znajomym.

Włodzimierz Krutko Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Macieja jako doradcę kredytowego. Wszystkie formalności były załatwione bardzo sprawnie i niczym nie musiałam się przejmować. Przy samym podpisywaniu kredytu doradca był też obecny - jasno wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Bardzo łatwy kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Polecam serdecznie:)

Monika kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Pana Macieja, niezależnie od nawału pracy zawsze można na Nim polegać w każdej sytuacji i co najważniejsze dba o dobro klienta a nie ...

Patrycja Polecany doradca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Pana Macieja,doradzi oraz pomoże w wielu sprawach kredytowych jak i na około kredytowych,bardzo dobry kontakt.

Michał i Marta D Doradca godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Goraco polecam Pana Macieja. Podczas nerwowego procesu starania sie o kredyt hipoteczny byl ostoją. Jego profesjonalizm jest godny podziwu. Juz dwukrotnie pomogl nam w wyborze odpowiedniej oferty i zajal sie wszelkimi formalnosciami. Naprawde szczerze polecam!

Daniel T Gorąco polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam uslugi Pana Macieja. Bardzo profesjonalne podejscie do klienta. Pan Maciej juz nie jednokrotnie pomoglmi przy uzyskaniu kredydu oraz wybraniu najbardziej dogodnej oferty kredytowej.

Daniel Tassious Serdecznie polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej doradzał mi przy kredycie gotówkowym. Załatwił kredyt na bardzo dobrych warunkach finansowych, a wszystko trwało jeden dzień. O wszystko zadbał i był dyspozycyjny bez względu na porę. Polecam z czystym sumieniem.

Agata Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecamy Pana Macieja, wykazał się ogromnym profesjonalizmem rozwiązując wszystkie formalne trudności jakie pojawiały się na naszej drodze. Mieliśmy dużo szczęścia trafiając wlasnie na niego i także innym osobą będziemy go szczerze polecać. Bardzo miło zaskoczyła nas jego dyspozycyjność. Nie były dla niego problemem spotkania w godzinach wieczornych, a nawet w sobotnie popołudnie był w stanie znaleść dla nas czas. Napewno jeszcze skorzystamy z usług Pana Macieja

Michał Polecenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej to profesjonalista, który pomaga w każdej możliwej kwestii i odpowiada na każde pytanie.Jest komunikatywny terminowy, kontaktowy i naprawdę bardzo zaangażowany. Gorąco polecamy!

Alicja i Krzysztof kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej poprowadził nas od A do Z w kwestiach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego z dopłatą MDM. Chociaż nie było łatwo ze względu na rozbudowaną papierologię, to w końcu z sukcesem po wielomiesięcznym oczekiwaniu udało się podpisać umowę z Bankiem. Pan Maciej był w tym czasie cierpliwy, nie było problemu z przekazaniem uzupełniających dokumentów w dogodnym dla nas miejscu, terminy spotkań w Banku również były dostosowywane do naszych możliwości. Bardzo miła współpraca - serdecznie polecamy!

Nicol & Kuba kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowa pomoc, znajomość rynku, stały kontrakt. Polecam tego doradcę, ponieważ wśród tak ogromnej ilości banków potrafił wybrać idealny dla mnie.

Karolina kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Maciej jest profesjonalnym doradcą, który uporał się ze wszystkimi problemami na drodze do uruchomienia mojego kredytu hipotecznego. Wszelkie wątpliwe kwestie w pełni wyjaśnia, poświęca odpowiednio dużo czasu na analizę sytuacji i potrafi skrupulatnie uprościć język bankowy tak, aby był zrozumiały. Rzetelny w każdym calu.

Marta O Polecam

Przydatność rekomendacji: 75 %
Duże doświadczenie i zaangażowanie. Stały kontakt. Polecam Tego doradcę !

Natalia K POLECAm

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecam serdecznie Pana Macieja Plutowskiego . Jest świetnym fachowcem pracującym w branży już wiele lat. Korzystałam z usług wiele razy a także polecam znajomym- zawsze sprawnie i fachowo działa. Pomoże , doradzi , dobrze wytłumaczy !!! W banku niestety nie można liczyć na ten przywilej bo tam każdy chce sprzedać swój produkt. Jeszcze raz naprawdę polecam !!!!!

Izabela Najlepszy doradca Polecam

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Maciej jest osobą niezwykle kompetentną w zakresie kredytów hipotecznych. Dzięki niemu bez zbędnych stresów przeszliśmy wszystkie procedury bankowe. Negocjował dla nas najniższe stawki, byliśmy w stałym kontakcie. Mogę się tylko wypowiadać w samych superlatywach, ponieważ dzięki niemu zakup naszego mieszkania kojarzy mi się tylko z pozytywnymi emocjami. Oszczędził nasz czas i pieniądze. Pozdrawiamy Agata i Andrzej Muszyńscy

Agata Muszyńska Polecam z czystym sumieniem.

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecamy Pana Macieja, wyróżnia go profesjonalizm i szybkość działania!!!

Adam & Agnieszka polecam Pana Macieja

Przydatność rekomendacji: 66 %
Maciek jest sprawdzonym doradcą , wie o czym mówi . Spotkałem już kilku doradców w życiu - niestety nie o wszystkich da się to powiedzieć :-) Maciej załatwia sprawy szybko i sprawnie .Polecam .

Marcin W Polecam

Przydatność rekomendacji: 66 %
Gorąco polecam tego doradcę.Profesjonalne podejście.Szybka obsługa.Pełen profesjonalizm

Ewa Daszuta kredyt hipoteczny "rodzina na swoim"

Przydatność rekomendacji: 75 %
Gorąco polecam tego doradcę.Profesjonalne podejście.Szybka obsługa.Pełen profesjonalizm

Ewa Daszuta polecam

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecam w 100% Pana Macieja, wykazuje ogromne zrozumienie zagadnień, zaangażowanie oraz wysoką elastycznośc, a także kreatywność i profesjonalizm. Nadmienię, iż kredyt hipoteczny który Pan Maciej pomagał mi uzyskać był bardzo trudnym i pracochłonnym kredytem.

Julia Grzybkowska kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 44 %
Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa. Rzetelna pomoc i życzliwe podejście do klienta. Gorąco polecam Pana Maćka jako doradcę!!!

Emilia Krajewska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 68 %