Czy warto współpracować z ekspertem kredytowym ?

Jak Twój bank wypada na tle innych z kosztami kredytu hipotecznego? Dlaczego ekspert finansowy może przedstawić Ci korzystniejsze warunki kredytu, niż Twój bank? Instytucja, z której usług korzystasz przekonuje Cię do siebie np. darmowym prowadzeniem konta, czy wypłatami z bankomatów. Natomiast, gdy ubiegasz się o kredyt hipoteczny bank ma tylko jedną ofertę - własną. Ze mną możesz porównać, jak oferta wypada na tle innych dostępnych na rynku. Moja baza pozwala mi porównywać ponad 20 ofert.

Ile może wynosić różnica między najtańszym, a najdroższym kredytem hipotecznym?

Bagatela 111 016 zł (w skali 30 lat, przy kredycie na 300 000 zł). Spokojnie, Twój bank być może zaproponuje jedną z korzystniejszych opcji, ale lepiej to sprawdzić i porównać.

Dysponuję narzędziami, dzięki którym robię to błyskawicznie. Ponadto z doświadczenia wiem, że ekspert, prowadzący sprawę potrafi wynegocjować korzystniejsze warunki, niż sam klient. Mówimy tutaj o sytuacji przed podpisaniem nowej umowy.

Dlaczego nie warto bawić się w samodzielne wycieczki do instytucji finansowych?

Porównajmy to do sytuacji, gdy psuje się nam samochód. W moim przypadku częstokroć wiem, co mniej więcej stało się pod maską. Mimo to nie zabieram się do naprawiania sam, zlecam to specjaliście, bo mechanik wie jak zrobić to najszybciej, najlepiej i możliwie najmniej ubrudzić ręce (albo ma sprawdzone mydło!). Czas na ostatni argument, przemawiający za współpracą z ekspertem finansowym podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny. Otóż jest to doświadczenie, szeroko rozumiane. Podczas kompletowania dokumentów, analizy itd. ekspert może wykryć niejasności, których sam nie dostrzeżesz.

Kończąc, przypominam Ci - moje eksperckie usługi są darmowe, ponieważ ekspertom od kredytów hipotecznych płaci bank po udzieleniu kredytu. Bank nie przerzuci kosztów moich usług na Twoje raty.

Skontaktuj się z autorem porady

Zadzwoń: 696668846

Albo wyślij wiadomość

Porozmawiaj z ekspertem

Nasi eksperci:

Znajdź eksperta w swoim mieście