Przemysław Kaczmarek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667980329 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jestem ekspertem kredytowym od ponad 15 lat. W tym czasie pomogłem ponad 2000 Klientom w wyborze najlepszego kredytu mieszkaniowego.

Moje doświadczenie w dziedzinie kredytów, wiedza i umiejętności, sprawiają, że szybko i skutecznie przeprowadzę Cię przez cały proces kredytowy, dbając jednocześnie o Twoją wygodę i bezpieczeństwo.

PORÓWNAM DLA CIEBIE OFERTY Z WIELU BANKÓW I POMOGĘ WYBRAĆ NAJLEPSZY KREDYT

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego to jedna z najtrudniejszych decyzji, z którymi mierzymy się w zarządzaniu domowymi finansami. O kredycie hipotecznym zaczynamy myśleć najczęściej w momencie, gdy decydujemy się na zmianę swojego mieszkaniowego statusu. Niezależnie od tego, czy kupujemy mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym, finansowa strona całego przedsięwzięcia wymaga odpowiednich przygotowań. Najlepiej zacząć je nieco wcześniej, zanim znajdziemy wymarzone mieszkanie lub dom. Okoliczności często nie sprzyjają działaniu z namysłem, a emocje nierzadko biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Współpraca ze mną pozwoli oszczędzić niepotrzebnych nerwów i podjąć optymalną decyzję.

Poszukując odpowiedniej nieruchomości, przede wszystkim należy mieć świadomość, na jakie wydatki będzie nas stać. Kwota dostępnego kredytu hipotecznego często wyznacza zakres poszukiwań, dlatego w pierwszej kolejności warto  oszacować swoją zdolność kredytową.

Używając kalkulatorów bankowych wyliczę Twoją zdolność kredytową i odpowiem na pytanie ile kredytu możesz zaciągnąć.

Omówię również wymogi dotyczące dokumentów oraz zapoznam Cię się z symulacją wysokości rat i dodatkowych kosztów około kredytowych.

W Twoim imieniu złożę wniosek kredytowy w banku i dołożę wszelkich starań, aby doprowadzić sprawę do pozytywnego zakończenia.

 

MOJA POMOC JEST BEZPŁATNA - jeśli chcesz zatem skorzystać z najlepszej oferty, to zadzwoń lub napisz do mnie.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Moje biuro mieści się:

ul. Legnicka 56 (II piętro)
Budynek Legnicka Business House

54-204 Wrocław

 

 

Doświadczenie

Doświadczenie Zawodowe:

od. 10.2014 - Ekspert Kredytowy w SprawdzonyEkspert.pl

od 04.2012 do 09.2014 - Doradca ds. Kredytów Hipotecznych Tax Care SA

od 09.2007 do 03.2012  - Doradca Finansowy Open Finance SA

od 02.2006 do 08.2007 - Doradca Finansowy ING BSK SA

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2000 2005 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Atuty eksperta

 

OFERTA KREDYTÓW  DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO Z 25 BANKÓW

BOGATA OFERTA KREDYTÓW FIRMOWYCH

MOBILNOŚĆ

RZETELNOŚĆ I PROFESJONALIZM


ZAPRASZAM!

[email protected]

lub tel. 667 980 329


 

Przykłady opisanych spraw

 • kredyty na zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub pierwotnym
 • kredyty na zakup działki budowlanej
 • kredyty na budowę domu
 • kredyty na refinansowanie kredytu lub kosztów poniesionych na cel mieszkaniowy
 • kredyty remontowe
 • kredyty konsolidacyjne
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty dla firm
 • kredyty inwestycyjne
 • kredyty obrotowe/ratalne
 • kredyty gotówkowe

 

Wybrane rekomendacje

Bardzo polecamy pana Przemysława, jako osobę, która pomoże przy uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach. Jest on profesjonalistą w każdym calu, bardzo dobrze zorganizowany, przygotowany, doskonale zorientowany w aktualnej ofercie banków. Pomoże dobrać najkorzystniejszą ofertę dla potrzeb klientów, wszystko dokładnie wyjaśni, pomoże w przygotowaniu koniecznej dokumentacji, a dodatkowo wynegocjuje jeszcze korzystniejsze - od standardowych - warunki! Tak było w naszym przypadku. Pan Przemek był też osobiście obecny przy podpisywaniu przez nas umowy z bankiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług.

Karolina i Paweł Kredyt hipoteczny

Na pewno trudno było wyszukać ofertę kredytową dla nas, ponieważ postawiliśmy kilka warunków, które musi spełniać nasz kredyt i bez nich nie zdecydujemy się na podpisanie umowy, Pan Przemek znalazł taką ofertę i jeszcze dodatkowo wynegocjował korzystniejsze warunki niż sami zakładaliśmy na początku. Poza tym w bardzo przejrzysty sposób zostały nam przedstawione informacje i warunki kredytowe, co ważne dla osób nie znających pojęć i tematyki bankowej. W związku z tym serdecznie polecamy Pana Przemka jako doradcę. Bezboleśnie przebrnęliśmy przez kredyt na działkę, za co dziękujemy i na pewno wrócimy jak otrzymamy pozwolenie na budowę.

Kornelia i Paweł kredyt hipoteczny

O Panu Przemysławie dowiedzieliśmy się od znajomej. Już od początku naszej rozmowy wiedzieliśmy,że trafiliśmy na odpowiednią osobę na właściwym stanowisku. Konkretny, potrafiący sprostać trudnemu wyzwaniu, odpowiada na każde pytanie, a co najważniejsze załatwia sprawę od początku do końca ze 100 % zadowoleniem. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Przemysławem Kaczmarkiem.

Katarzyna Zielińska Kredyt

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pomocy Pana Przemka. Oprócz tego, że jest bardzo profesjonalny to dodatkowo sympatyczny i komunikatywny. Pomógł nam w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, mimo, iż my się na tym zupełnie nie znamy. Doradził, wybrał banki, które najbardziej odpowiadały naszym wymaganiom, wypełnił wszelką dokumentację, a także był z nami w banku przy podpisywaniu umowy. Zapewnił również o chęci pomocy w razie pytań w trakcie trwania całego kredytu. Jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie polecamy!

Katarzyna i Grzegorz kredyt hipoteczny

W związku z tym, iż nie mieszkam na stałe w Polsce, szukałem kogoś, kto załatwi za mnie wszystkie sprawy związane z kredytem hipotecznym. Pan Przemysław został polecony mi przez znajomą, która korzystała z Jego pośrednictwa i była bardzo zadowolona. Komunikacja z Panem Przemysławem przebiegała bardzo sprawnie. Wszystko czego nie wiedziałem, zostało mi przez Niego wyjaśnione. Na koniec otrzymałem porównanie możliwych opcji w różnych bankach, z czego wybrałem najkorzystniejszą dla mnie. Za pomoc w pośrednictwie nic nie płaciłem. Wszystkim osobom szukającym najlepszego kredytu polecam Pana Przemysława. Jego pomoc zaoszczędzi Ci czasu na chodzenie po bankach, wypełnianie masy papierów oraz nerwów związanych z tym wszystkich.

Marek Mazur Polecam

Pan Przemysław Kaczmarek pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Jest osobą kompetentną i uczciwą. Pomagał nam we wszelkich kwestiach związanych z uzyskaniem kredytu jak i w trakcie wypłat transz. Polecam Pana Przemka jako doradcę finasowego.

Dominika Grobelna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Pan Przemysław to bardzo kompetentny doradca znający się doskonale na finansach. Cieszymy się, że trafiliśmy na taką osobę. Wszystkim gorąco polecamy!

Krzysztof Michalski Kredyt mieszkaniowy

Gorąco polecamy usługi Pana Przemysława , gdyż jest to profesjonalista w każdym tego słowu znaczeniu. Pomógł nam uzyskać kredyt na korzystnych warunkach- przy trudnej sytuacji , przejście z kredytu gotówkowego na kredyt hipoteczny, załatwiając po drodze z należytą starannością , terminowo i solidnie wszelkie potrzebne formalności. Z czystym sumieniem polecamy Pana innym znajomym. Dziękujemy raz jeszcze za pomoc w uzyskaniu kredytu.

Iza, Andrzej Kredyt hipoteczny