Radosław Kodorski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 501624328 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam usługi Pana Radka pełen profesjonalizm zaangażowanie i rzetelność. Zawsze do dyspozycji klienta ,wyjaśni wszelkie wątpliwości w sposób zrozumiały dla laika. Jego pomoc w załatwieniu formalności w banku była nieoceniona.

Dorota Lewandowska kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy, jaką otrzymaliśmy od Pana Radosława przy uzyskiwaniu kredytu hipotecznego. Jego profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Gorąco polecamy jego usługi każdemu szukającemu wsparcia w finansowaniu nieruchomości.

Natalia i Dawid Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Świetna, fachowa pomoc i pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca.

Izabela Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wraz z małżonką przymierzaliśmy się do zakupu lokalu mieszkalnego korzystając z udogodnienia jakim jest bezpieczny kredyt 2%. W tym celu posiłkując się opiniami odnośnie ekspertów finansowych w Olsztynie, postanowiliśmy udać się do Pana Radosława Kodorskiego celem zasięgnięcia informacji w zakresie wymienionego kredytu. Nie zawiedliśmy się. Bardzo pozytywne opinie na temat Pana Radosława Kodorskiego miały swoje odzwierciedlenie przy naszej współpracy. Pełen profesjonalizm, szacunek i życzliwość do klienta, a także fachowa wiedza i obycie w bieżących przepisach prawa spowodowały, iż cały etap dotyczący uzyskania wspomnianego kredytu na zakup lokalu mieszkalnego przebiegł bardzo sprawnie i bez żadnych przeszkód. Spotkaliśmy się z opinią, iż jest to najlepszy ekspert finansowy w Olsztynie i całkowicie się z tym zgadzamy. Serdecznie polecamy !

Błażej i Martyna Bezpieczny kredyt 2% za zakup lokalu mieszkalnego.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowa pomoc, Pan Radek odpowiedział na wszystkie pytania i dopiął wszystkich formalności. Polecam!

Adrian Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek działa bardzo sprawnie, zawsze podpowie jak można rozwiązać problem, nigdy nie zostawia klienta bez pomocy i odpowiedzi na pytania. Wszystko od A do Z.

Mateusz Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam, świetna współpraca przez cały okres wnioskowania o hipotekę. Pan Radek pomagał z każdym tematem i pytaniem oraz skutecznie doprowadził nas do podpisania moim zdaniem atrakcyjnej umowy. Wybrałbym ponownie!

Jakub Hipoteka na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam doradcę finansowego specjalistę kredytów hipotecznych - Pana Radosława. Jako jeden z niewielu w pełni angażuje się i potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w pozornie beznadziejnych sprawach i udzielanych pożyczkach. Pełen profesjonalizm, łatwy kontakt i dyspozycyjność. Również odległość do Olsztyna do agencji Pana Radosława nie stanowi problemu, ponieważ realizuje zlecenia praktycznie w całej Polsce. POLECAM !

Tomasz Finansowanie zakupu domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radka, zostały nam przekazane wszystkie możliwości związane z kredytem, prowadził nas przez cały proces bardzo dokładnie i szczegółowo zawsze jak czegoś nie rozumieliśmy Pan Radek dokładnie wytłumaczył dane zagadnienie.

Daniel Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalizm I zaangażowanie godne podziwu. Życzyłbym sobie i wszystkim by trafiać tylko na takich ekspertów w każdej dziedzinie. Współpraca to była czysta przyjemność, gorąco polecam !

Kamil Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
W obecnych czasach, gdzie uzyskanie kredytu graniczy czasem z cudem- cieszę się że miałam Pana Radosława po swojej stronie. Jestem przekonana, że gdyby nie on- nie udałoby mi się uzyskać środków na budowę. Cały proces przebiegł naprawdę przyjemnie! Intuicyjnie wiedziałam, że mogę zaufać i podążać za wskazówkami P. Radosława. Teraz wiem że trafiłam naprawdę szczęśliwie :)

Katarzyna Kredyt na budowę domu.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek to człowiek profesjonalny, rzetelny, pomocny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a do tego wszystkiego przemiły i uskrzydlający :) Najlepszy ekspert, jakiego można sobie wymarzyć. Sprawił, że moja droga do zakupu mieszkania była łatwa i przyjemna, ani przez chwilę nie byłam pozostawiona sama sobie z jakimikolwiek formalnościami, czy dokumentami. Pan Radek doprowadził mnie do kredytu od początku do końca, na najkorzystniejszych warunkach, jakie były możliwe. Dodatkowo udzielił cennych rad i wskazówek na przyszłość. Gorąco polecam Pana Radka każdemu, kto potrzebuje pomocy eksperta w dziedzinie finansów- złoty człowiek :)

Karolina Piskorowska kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam. Współpraca z Panem Radosławem to profesjonalne, szybkie i przede wszystkim rzetelne doradztwo na każdym etapie. Duża wiedza i chęć pomocy w najbardziej skomplikowanych sprawach. Polecam, polecam, polecam.

Monika Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zaangażowanie godne naśladowania. Bardzo dobry kontakt z klientem i pełen profesjonalizm. Dzięki Panu Radosławowi otrzymaliśmy kredyt na korzystnych warunkach. Pomógł nam dotrzymać terminów i zaoszczędzić dużo nerwów. Szczerze polecam pomoc Pana Radka. Pozdrawiam, szczęśliwy właściciel nowego mieszkania :)

Dominika K. Kredyt Hipoteczny na zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pomoc Pana Radosława dla wszystkich osób planujących wziąć kredyt, także w niecodziennych warunkach jak nieruchomość zakupiona od Syndyka lub Komornika. Nieoceniona pomoc w wypełnieniu dokumentacji kredytowej, a także spełnieniu nietypowych warunków przy bardziej skomplikowanych rodzajach rodzajach kredytów. Dziękuję bardzo za zaangażowanie, bardzo dobry kontakt przez cały dzień, fachową pomoc przy wyjaśnianiu zawiłości prawnych z tym związanych oraz dbanie aby cała procedura sprawnie szła do przodu. Polecam wszystkim bardzo mocno.

Przemysław L. Kredyt Hipoteczny na nieruchomość od Syndyka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam w 100% Pana Radosława. Prowadził nas od samego początku, przez co nawet w tych trudnych czasach udało się nam dostać kredyt. Pilnuje , podpowiada, poświęca się w całości w prowadzoną sprawę . Jasno , czytelnie przedstawia możliwości i najlepsze opcje kredytowania. Po uzyskanym kredycie, zawsze można liczyć na poradę. Pełen profesjonalizm. Polecam !!

Iza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław to profesjonalista w swoim fachu. Jego ogromna wiedza i doświadczenie pomogły nam w niedługim czasie i bez większych przeszkód spełnić marzenie o pierwszym mieszkaniu. Bardzo dobry kontakt, doradztwo na każdym kroku, wysoka kultura osobista i pełne zaangażowanie to tylko niektóre atuty, którymi się wykazał. Zdecydowanie polecamy.

Anna i Artur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca przebiegła sprawnie i w milej atmosferze. Pan Radek jest cierpliwy i dyspozycyjny. Polecam, pomimo że nie zawsze zgadzałem się z jego opinią.

B. P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Radosława, w jasny i rzetelny sposób wyjaśnił nam wszystkie za i przeciw ofert jakie dostaliśmy oraz co trzeba zrobić aby uzyskać jak najlepszą ofertę. Wspaniale współpracować z takim doradcą :)

Justyna i Anatol Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowa pomoc i ogromna dyspozycyjność sprawiła, że bez stresu uzyskaliśmy kredyt hipoteczny. Zdecydowanie polecamy skorzystać z pomocy Pana Radka wszystkim którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny.

Beata k. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Najlepszy fachowiec w swoim fachu nic dodać nic ująć.

Krystian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek jest osobą, która przeniesie nawet góry jak tylko będzie trzeba. Bardzo sumienny, zaangażowany, dyspozycyjny i cierpliwy. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Gorąco polecam najlepszy ekspert kredytowy w Olsztynie !

Gosia i Marek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam doradcę, profesjonalny, konkretny, bardzo pomocny, bdb kontakt. Dzięki Panu Radkowi dostaliśmy kredyt w optymalnym czasie. Super. Dziękujemy.

Aga i Arek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen zawodowy profesjonalizm, wysoka kultura osobista. Człowiek na odpowiednim stanowisku, doskonale zna się na tym co robi. Zawsze wszystko w terminie i dopięte na ostatni guzik. Polecam, z czystym sumieniem Pana Radka wszystkim chętnym, potrzebującym eksperta finansowego.

Anna Kuchta kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm. Człowiek z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Pomagał nam już przy 3 sprawach związanych z kredytem hipotecznym i nie wyobrażam sobie innego doradcy. Wszystko załatwione od początku do końca, jasno wytłumaczone. Z całą pewnością człowiek godny polecenia.

R.S. Kredyty hipoteczne i gotówkowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
To nie pierwsza współpraca moja z Panem Radosławem. Pełen profesjonalizm, super kontakt i pełne zaangażowanie z w sprawę klienta. Całym sercem polecam! Przy okazji jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Magdalena N. kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm i fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dokumentacja została skrupulatnie przygotowana a wszelkie wątpliwości i kredytowe zawiłości jasno wyjaśnione. Korzystanie z usług Pana Radosława z pewnością pozwala uniknąć "kredytowego stresu". Serdecznie polecam.

Paulina G. Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dobra współpraca. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.

Dariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm. Do Pana Radka trafiliśmy z polecenia i polecamy innym. Osoba kontaktowa, cierpliwa i bardzo zaangażowana. Do tego wiedza i doświadczenie. Wszystkie dokumenty złożone sprawnie i bez żadnych poprawek

Adam i Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie. Polecam Pana Radosława.

Grzegorz D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Radosława trafiliśmy z polecenia naszego znajomego. Dziś możemy śmiało polecić Pana Radosława wszystkim, którzy szukają osoby z ogromnym doświadczeniem, zaangażowaniem w powierzone mu zadanie, nadzwyczaj kontaktowej i ponad wszystko profesjonalnej. Z czystym sumieniem polecamy doradztwo Pana Radosława. Jeszcze raz dziękujemy Panie Radku. :)

Anna i Waldemar Kredyt na budowę domu.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam Pana Radka, oddany sprawie, zaangażowany. Wszystkiego pilnuje odciążając Twoja zajętą głowę:)

Ewa Zalewska Skuteczny doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radek jest profesjonalistą w tym co robi. Cały proces uzyskania kredytu przebiegł błyskawicznie. Pan Radek cały czas służył pomocą, odpowiadał na wszystkie pytania, bardzo dokładnie tłumaczył. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, nie tylko na temat kredytów ale i wszelkiego rodzaju nieruchomości i spraw z tym związanych. Ogromnie dziękujemy i będziemy polecali każdemu, kto szuka rzetelnego doradcy. Ekspert "przez duże E".

Sylwia i Łukasz Ch. Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław Kodorski jest osobą profesjonalną, kompetentną, dyspozycyjną, znającą dogłębnie temat. Pan Kodorski rzeczowo odpowiadał na każde moje pytanie. Współpraca układała się bardzo dobrze. Szczerze polecam usługi Pana Radka.

Kamila kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Najlepszy ekspert finansowy w naszym mieście. Solidna i profesjonalna pomoc, zaangażowanie i fachowe doradztwo. Sympatyczna atmosfera i przemiła osoba. Wszystkie sprawy związane z kredytem załatwione starannie a najważniejsze, że zakończone sukcesem. Z całego serca wszystkim polecam.

K. Ż. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Namiar na Pana Radosława dostałem od znajomego, któremu też pomagał przy kredycie. Mogę szczerze polecic tego pana, bo niewiem jak bym sam to wszystko ogarnal bez niego. Sympatyczny i fachowy! Polecam

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Radosława! Mega profesjonalne podejście. Zawsze służy pomocą. Przeprowadzi z dużym zaangażowaniem przez wszystkie szczeble uzyskania kredytu. Z czystym sumieniem Pana Radosława można polecić innym osobom!

J.S. Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca przebiegła w dobrej atmosferze. Pan Radosław potrafi zrozumieć oczekiwania klientów i zaradzić problemom, które występują przy staraniu się o kredyt. Cierpliwie tłumaczy na czym polega cały proces. Uzyskałam kredyt i jestem zadowolona. Polecam współpracę z Panem Radkiem.

Elżbieta Doradztwo przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław bardzo kompetentny człowiek. Przez rok czasu prowadził mnie" za rękę " abym jako samotna matka mogła kupić mieszkanie, co było bardzo trudną sprawą. Dzięki niemu mamy z synkiem własny kąt. Panu Radku będę dozgonnie wdzięczna, więc mogę z szczerego serca polecić Go jako doradcę.

Agnieszka P. Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalny doradca kredytowy. Polecam wszystkim.

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
W kilku słowach "WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU"

K.D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Radka w 100% trafiony wybór doradcy. Jest to osoba na właściwym miejscu z ogromną wiedzą oraz poczuciem humoru. Bez wahania dokonalibyśmy drugi raz tego samego wyboru.wszystko zalatwone w perfekcyjny sposób. Polecamy.

Monika i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Radkiem każdemu kto potrzebuje pomocy przy znalezieniu najlepszej oferty kredytowej. Cechuje go pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Cierpliwość, ogromna wiedza i znakomite podejście do Klienta.

Sylwia M. Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo rzetelna, przejrzysta i szybka współpraca w ramach starań o kredyt hipoteczny. Z uwagi na mój bardzo ograniczony pracą czas bardzo ceniłem cierpliwość we współpracy z Panem Radosławem. Doświadczenie Pana Radosława pozwoliło maksymalnie zminimalizować moją rolę w całym procesie co było dla mnie sprawą kluczową. Szczerze polecam współpracę z P. Radosławem. Idealny partner dla konkretnych i zdecydowanych pożyczkobiorców.

Damian P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Radosława! Podejście bardzo mocno profesjonalne kontakt praktycznie 24h/7, Posiada ogromną wiedze, zawsze służy pomocą, miły i uśmiechnięty . Jeszcze raz dziękujemy za poprowadzenie nas przez wszystkie szczeble uzyskania kredytu!

Gabriel i Ewelina Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Radosława! Podejście bardzo mocno profesjonalne kontakt praktycznie 24h/7, Posiada ogromną wiedze, zawsze służy pomocą, miły i uśmiechnięty . Jeszcze raz dziękujemy za poprowadzenie nas przez wszystkie szczeble uzyskania kredytu!

Gabriel i Ewelina Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie i szczerze polecam. Pan Radosław pomoże w każdej kwestii. Każdemu że, znajomych polecam Pana Radosława!

Jpiotrowicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Radosława Kodorskiego. Wydawać by się mogło że skomplikowana sytuacja nie pozwoli nam wziąć kredytu na mieszkanie, jednak dzięki profesjonalizmowi i znajomości branży przez Pana Radosława Kodorskiego udało się.

Damian Kredyt hipoteczny w skomplikowanej sytuacji

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy Pana Radosława!!! Pan Radosław, bardzo miły, sympatyczny, uśmiechnięty do klienta. Był to nasz pierwszy kredyt w życiu, dzięki Panu Radosławowi przeszliśmy przez to bezproblemowo, nie martwiliśmy się zupełnie o nic, wszystko było na czas, kontakt 24/h. Pan Radosław to kopalnia wiedzy na temat kredytów, kosztorysów budowlanych i wszystkiego co z tym związane. Co najważniejsze otrzymaliśmy kredyt na dobrych warunkach, w banku ,na którym nam zależało. Już polecamy Pana Radosława znajomym!!

Justyna i Marek Kredyt hipoteczny na budowę domu ING

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam tego pana !!!! Podejscie bardzo mocno profesjonalne kontakt mozna powiedziec ze 24h/7, Posiada ogromną wiedze. Dziekuje i napewno jeszcze wrócę

Marlena A. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław jest naprawdę kopalnia wiedzy na temat kredytów hipotecznych. Potrafi wyprostować nawet najtrudniejsze tematy życiowe aby uzyskać pozytywną opinie dla banku. Poświecą dożo swojego czasu na pomoc w załatwianiu formalności. Jestem mega zadowolony że trafiłem właśnie do niego i mam teraz swój wymarzony dom.

Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecamy współpracę z Panem Radosławem. Ogromna wiedza, niezastąpione doradztwo, świetna komunikacja.

Patryk i Agnieszka Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy z czystym sumieniem , bardzo pomocny , dyspozycyjny, z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem, życzymy samych sukcesów

Kamila S. i MIchał M. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dobry, uczciwy, skuteczny fachowiec. Zaangażowany w sprawy które prowadzi. Zawsze dostępny klientowi. Polecamy.

Martyna G. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Cały proces odbył się w ekspresowym tempie bez zarzutu. Serdecznie polecam współpracę z Panem Radosławem

Mariusz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław, no cóż-profesjonalizm, pomoc, determinacją....te słowa pierwsze przychodzą mi na myśl. Dzięki Niemu dostaliśmy kredyt hipoteczny, a łatwo nie było 😉 Jeszcze raz ogromne dziękuję i szczerze polecam Pana Radosława

Alicja i Grzegorz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm na wysokim poziomie. Zdecydowanie jeden z najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie. Daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wysoko cenię jego osobę.

Kamil S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełna profesjonalizacja, sto prcent zadowolenia z mojej strony. Cierpliwość i determinacja, oraz chęć dążenia do celu w imieniu klienta. Polecam i pozdrawiam.

Agnieszka P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław jakiś czas temu pomógł mnie i mojej żonie w wyborze kredytu hipotecznego. Profesjonalizm, wiedza, komunikatywność to tylko jedne z wielu cech które sprawiają, że na każde spotkanie chodziliśmy z przyjemnością. Serdecznie polecam.

Edyta i Arkadiusz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ogromna wiedzą, wspaniałe podejście, bardzo miły odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, z całego serca dziękujemy za pomoc!

Ada i Mirek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam - świetny, uczciwy, w pełni zaangażowany - ekspert i dobry człowiek po prostu!

Agata M. Kredyt Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ogromna wiedza i super podejście do trudnych przypadków. Jestem wymagającym klientem jednak kultura i pomoc eksperta Pana Radosława w pełni mnie satusfakncjonowala. Dzięki niemu szybko i sprawnie mogłem otrzymać klucze do nowego mieszkania. Polecam

Szymon R. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalny doradca kredytowy, konkretny i rzeczowy. Polecam wszystkim

Patrycja S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki wsparciu Pana Radosława udało się uzyskać kredyt na najlepszych warunkach i spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy. Pan Radek jest bardzo pomocny, zaangażowany , rzetelny. Informuje o wszystkim na bieżąco, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Pan Radek został mi polecony przez znajomych i teraz ja, będę polecać dalej.

Kamila D. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Naprawdę bardzo dobry doradca pozytywny i konkretny zna się na swojej robocie. Pozdrawiam

Arek Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jest to już drugi kredyt który zaciągnęłam przy Pomocy Pana Radosława . Opinia którą mogę wydać jest na 5kę! Od początku widać dużą wiedzę o branży w której się porusza Pan Radosław, profesjonalizm oraz zaangażowanie . Dostępny zawsze do dyspozycji . Chociaż moja sytuacja była dość skomplikowana, dla Pana Radosława była to bułka z masłem . Przedstawił mi oferty , pomógł wybrać najkorzystniejszą dla mnie i był ze mną aż do aktu notarialnego. Czułam się po prostu bezpieczna w Pana rękach . Kiedyś wrócę , na bank . Dziękuje raz jeszcze za pomoc , jest Pan Mistrzem w swoim fachu . Pozdrawiam

Anna L. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo kompetentny, sumienny i pomocny. Szuka najlepszego rozwiązania dla klienta i towarzyszy przy spotkaniach w banku. Polecam!

Agnieszka M. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm w pełnym wydaniu, doświadczenie, kultura i świetny kontakt z klientem. Polecam

Marcin Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław jest super doradcą - rzetelny, doświadczony i naprawdę kieruje się dobrem klienta. Z całym przekonaniem polecam go każdemu, kto zamierza wziąć kredyt i szuka pomocy przy ogarnięciu wszystkiego, co z nim związane:)

Adam N. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław Kodorski jest bardzo rzetelny i zaangażowany, od chwili udzielenia informacji do zakończenia jest na każdym etapie tego procesu.Bardzo polecam współpracę z Panem Radosławem gdyż jest naprawdę dobrym doradcą . Bardzo dziękuje za pomoc Panie Radku ,dzięki Panu mam Swój wymarzony kącik . Pozdrawiam

Milena K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo konkretny, rzetelny oraz bardzo sprawnie działający w pełnym słowie tego znaczenia ekspert. Polecam na 1000%

Igor Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Duże doświadczenie,wiedza i zaangażowanie, bardzo polecam Pana Radka.

Marlena P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki wsparciu Pana Radka ubieganie się o kredy było dużo prostsze i krótsze. Pomógł załatwić wszystkie formalności. Polecam serdecznie.Rzetelność i profesjonalizm.

Alicja Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław Kodorski poprowadził mnie przez wszystkie formalności profesjonalnie z dużym zaangażowaniem, będę polecać kolejnym osobom. dziękuję

Agnieszka A. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Super kontakt, świetne podejście do klienta, niczym nie musiałem się martwić, wszystko załatwiał Pan Radosław

Marcin M. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław Kodorski ma duże doświadczenie i wiedzę w pomocy przy ubieganiu się o kredyt .Jest bardzo odpowiedzialnym i kompetentnym ekspertem w tej dziedzinie .Z pewnością polecę go każdej osobie która będzie ubiegała się o kredyt .Jestem bardzo zadowolony Pozdrawiam

Konrad G. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z usług Pana Radosława korzystałam dwukrotnie. Pierwszy raz przy pożyczce gotówkowej na zakup samochodu, drugi raz, po roku, już przy kredycie hipotecznym. Pan Radek przeprowadził mnie przez cały proces, od udzielenia informacji odnośnie schematu działania kredytów do podpisania umowy w banku. Od początku do końca minął rok. Pan Radek posiada wszelkie cechy dobrego doradcy. Jest rzetelny, kontaktowy, pomocny. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań, wykazuje inicjatywę i zaangażowanie. Jest też bardzo cierpliwy. Podczas szukania mieszkania spotkałam się z dobrą opinią o Panu Radku również ze strony pośredników mieszkaniowych. Polecam z pełnym przekonaniem.

Anna L. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Radosława. Sumiennie, rzetelnie, terminowo

Andrzej Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentny, zaangażowany i bardzo pomocny. Prowadzi sprawę od początku do końca, pomaga w każdej kwestii i zawsze odpowie na zadane pytanie. Bardzo polecam współpracę z Panem Radkiem, gdyż jest naprawdę dobrym doradcą.

Ireneusz D. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolony z usług doradcy finansowego Pana Radosława. Od samego początku wykazał się pełnym profesjonalizmem. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i nietypowych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymalismy kredyt na miarę naszych potrzeb. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Radosława.

Agnieszka i Paweł Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kontakt do Pana Radosława otrzymaliśmy od znajomego, który już wcześniej korzystał z jego usług. Mimo, że mieszkamy już na swoim od kilku tygodni, wciąż nie możemy wyjść z podziwu nad jego profesjonalizmem, sprawnością i skutecznością! Dzięki Panu Radkowi mieliśmy świetne rozeznanie w rynku kredytów, wybraliśmy zdecydowanie najlepszą ofertę (a czasy na taki kredyt nie były najłatwiejsze), a do tego wiele formalności (w których zresztą można łatwo się pogubić) przejął na siebie. Gorąco polecimy każdemu, kto będzie potrzebować takiego profesjonalisty! Jesteśmy przekonani, że gdy zaistnieje w przyszłości potrzeba, nasze drogi jeszcze się skrzyżują.

Alicja i Jakub Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Radkiem. Pan Radek jest profesjonalistą w każdym calu, indywidualnie podchodzi do klienta. Z czystym sumieniem można Pana Radka polecić innym osobom. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i za to, że dzięki Panu już niebawem będziemy mieli swoje ,,gniazdko":) Polecamy i pozdrawiamy!

Milena i Artur Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dobry specjalista bardzo szybko i sprawnie bardzo pomocny w każdej sprawie podpowie jaka opcja jest najlepsza i jaki wariant polecam Pana Radosława

Anna Z. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
jestem bardzo zadowolona gdyż kredyt otrzymałam i moge skończyć swój dom :) świetny doradca który pomoże w każdej sytuacji. podejście bardzo profesjonalne i indywidualne co do kredytu. wszystko na plus :) polecam serdecznie.

Iwona D. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. bardzo dobry kontakt telefoniczny. Pan Radosław posiada bardzo dużą wiedze , którą potrafi przekazac w bardzo prosty sposób. z czystym sumieniem polecamy i dziekujemy

Mariola i Igor Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Radkiem, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku,zawsze służy pomocą,nie ma sytuacji bez wyjścia. Pan Radek jest bardzo miłą i sympatyczną osobą,pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta, fachowe doradztwo. Gorąco polecam, współpraca z Panem Radkiem to sama przyjemność

Piotr K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam współpracę z Panem Radkiem, fachowe doradztwo, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta,dokłada wielu starań aby klient był zadowolony,przemiła atmosfera i ogromne doświadczenie. Gorąco polecam

Agnieszka Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalista pod każdym względem! Klient czuje się zaopiekowany na każdym etapie załatwiania kredytu, moim zdaniem najlepszy! Zawsze będę polecać!

Arkadiusz M. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalny, sympatyczny, dyspozycyjny i konkretny doradca. Bez zarzutów zajmuje się klientem i pomaga rozwiązać wszystkie problemy.. Polecam

Artur P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek bardzo rzetelnie podszedł do naszego kredytu. We wszystkim nam pomógł, przygotował dokumenty, dzwonił za każdym razem jeżeli coś było nie tak. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Pana Radka każdemu kto szuka doradcy.

Karolina i Zbyszek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić p. Radosława, który służy pomocą na każdym etapie załatwiania kredytu jaki samej procedury zakupu mieszkania. Pan Radosław jest obecny podczas podpisywania umowy z bankiem jak i aktu notarialnego. W 100% pełen profesjonalizm! Polecam!!

Marcin G. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalizm w 100%, konkretny i kompetentny. Godny polecenia doradca.

Szymon K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo polecam pana Radosława.

Daniel R-ka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy serdecznie Pana Radka każdemu.

Agata i Mirek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecamy Pana Radosława Kodorskiego Jest to najlepszy doradca kredytowy, bardzo pomocny, zaangażowany, cierpliwy, skuteczny. Zachęcamy do skorzystania z jego uslug.

Marzena i Filip Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wspaniała osoba. Poziom obsługi klienta najwyższy jaki można oczekiwać. Ogromna wiedza, dyspozycyjność oraz zaangażowanie w sprawy klienta stawia Pana Radka jako wzór osoby, która zawsze będę polecać.

Kamila kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalizm 100% Rzetelność 100% Sumienność 100% Darzenie do wyznaczonego celu 100 %

Adrian B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Człowiek z olbrzymim profesjonalizmem. Fachowiec w swojej dziedzinie jakiego nigdzie indziej się nie spotka. Czarodziej. Polecam z całego serca

Sylwia M. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Co można napisać o Panu Radku, myślę że wystarczy 1 zdanie. Najlepszy doradca😊 Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Małgorzata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław jest niezwykle kompetentnym i fachowym doradcą. Udziela jasnych i zrozumiałych odpowiedzi nawet osobom, które nie mają zbyt dużego pojęcia, jeśli chodzi o kredyty. Jest bardzo pomocny, można się do niego zawsze zwrócić z pytaniem o pomoc. Polecam współpracę z Panem Radosławem.

Dominika G. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam każdemu pomoc Pana Radosława-„człowiek,który spełnia marzenia”. Prowadzi sprawę od samego początku aż do końca- podpisania aktu notarialnego. Na każdym etapie bardzo zaangażowany i profesjonalny. Działa zawsze na korzyść klienta. Kredyt z Panem Radkiem to czysta przyjemność- szybko i sprawnie. Serdecznie polecam.

Patrycja Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowy,profesjonalny służąc pomocą na każdym etapie załatwiania kredytu jaki samej procedury zakupu mieszkania.Obecny podczas podpisywania mowy z bankiem i aktu notarialnego.Konkretny facet służący konkretną pomocą polecam

Ewa K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentny i konkretny doradca. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pan Radosław robi więcej niż musi w każdej sytuacji stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dbając o interes klienta. Prowadzi sprawę do samego końca. Pan Radosław posiada dużą wiedzę i co ważne szybkość działania. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy i gorąco polecamy dla wszystkich. Justyna I Jan, Mrągowo.

Justyna i Jan Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Radosława Kodorskiego. Już na pierwszym spotkaniu czułam, że mam do czynienia z fachowcem. Ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Pan doradca uczciwy, niezależny, kompetentny, bardzo zaangażowany w pracę. Wszystkie formalności zostały dopełnione w krótkim czasie, realizacja transakcji przebiegła bardzo sprawnie a Pan Radosław towarzyszył mi nawet podczas podpisywania umowy kredytowej.

Izabela K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalizm w 100%, konkretny i kompetentny. Godny polecenia doradca.

Marek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Pan Radosław zna się na tym czym się zajmuje, naprawdę zależy mu na dobru klienta. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Eksperta :)

Anna B. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek pomaga w każdej sprawie związanej z kredytem i nie tylko. Potrafił zostać nawet w dzień wolny, żeby dokończyć załatwianie formalności. Od pierwszego spotkania wzbudza zaufanie i sympatię. Szczerze polecamy go każdemu kto stara się o kredyt. Współpraca z nim to była niewątpliwa i stuprocentowa przyjemność!

Bożena i Marek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radoslaw Kodorski to nie tylko doskonaly ekspert finansowy ale tez swietny czlowiek. Zawsze sluzy rada, szuka najkorzysniejszych rozwiazan dla klientow. POLECAM

Daniel P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradca bardzo mocno zaangażowany. Posiada bardzo dużą wiedzę przydatną przy załatwieniu kredytu. Pomocny na każdym etapie procesu przy załatwieniu kredytu. Gorąco polecam współpracę z Panem Radosławem.

Kamil K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam. Pan Radosław pomógł mi z kredytem od A do Z. 100% profesjonalista.

Agnieszka S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Radosławem. Bardzo kompetentny profesjonalny doradca, sumienny,cierpliwy, sympatyczny.. Osoba godna polecenia

Artur G. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
pełen profesjonalizm... bardzo szybko otrzymałem kredyt bo zaledwie od dnia zlożenia wniosku dokładnie po 4 tygodniach juz podpisywałem akt. notarialny. Wystarczyły trzy wizyty u pana Radka i mieszkam na swoim ....

MIrosław k. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo szybko i profesjonalnie,pomógł pan w załatwieniu kredytu hipotecznego. Polecam jak najbardziej jeśli ktoś nie ma czasu biegać po bankach i innych instytucjach ten doradca pomoże we wszystkich sprawach.

Dawid G. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dołączamy do wszystkich zadowolonych klientów Pana Radosława. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą, a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny, a łatwo nie było.Polecamy w 100% Pana Radosława.

Ewelina i Kamil Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Radkiem. Jest osobą bardzo sumienną, zawsze służył pomocą oraz radą podczas formalności związanych z kredytem. W bardzo krótkim czasie udało mi się zakończyć wszelkie formalności związane z kupnem mieszkania. Dziękuję za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecam.

Emilia T. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek to bardzo kompetentny i niezwykle profesjonalny doradca, wszystko sprawnie i jasno wyjaśniał krok po kroku przy braniu kredytu. Poza sumiennością wielką zaletą jest dyspozycyjność, cierpliwość, dokładność i bardzo dobry kontakt. Zawsze pomocny i przy okazji bardzo sympatyczny. Na pewno każdemu będę Go polecała jestem zadowolona ze współpracy i pomocy z jego strony.

Kamila P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne doradztwo. Proces załatwiania kredytu hipotecznego przeszedł szybko i bez uwag. Polecam Pana Radosława.

Igor S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław to bardzo skuteczny i kompetentny Doradca Finansowy, potrafiący znaleźć rozwiązania dla różnych nieprzewidzianych sytuacji (w naszym przypadku również pomoc w przygotowaniu umowy z deweloperem). Kredyt hipoteczny załatwiony od A do Z, z bardzo dużym zaangażowaniem, co zaoszczędziło nam dużo czasu. Z całego serca dziękuję i polecam:)

Dorota i Robert Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pieniądze na budowę domu już są na koncie. Cały proces załatwiania kredytu hipotecznego przeszedł szybko i bez problemów. Szczerze będę polecał Pana Radka znajomym!

Dominik K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne doradztwo w wyborze oferty kredytu hipotecznego. Pomocny w załatwieniu wszelkich formalności, zaświadczeń. Dzięki Panu Radosławowi na decyzję nie czekaliśmy zbyt długo, a pieniądze na kącie były na drugi dzień po podpisaniu umowy.

Kamila i Norbert Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Absolutnie najwyższa półka wśród doradców kredytowych. Rzetelny, doskonale radzący sobie każdej napotkanej po drodze sytuacji. Bezapelacyjnie polecam!

Marcel G. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław całkowicie poświęcił się mojej sprawie. Informacje podawał w sposób dostępny i jasny, pilnował i dotrzymywał wszystkich terminów. Pomagał mi przez około 6 miesięcy i przez cały ten czas był w pełni dyspozycyjny. Na pewno będę polecać znajomym Pana Radosława.

Kornelia S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek to bardzo kompetentny i niezwykle profesjonalny doradca, wszystko sprawnie i jasno wyjaśniał krok po kroku przy braniu kredytu. Poza sumiennością wielką zaletą jest dyspozycyjność, cierpliwość, dokładność i bardzo dobry kontakt. Zawsze pomocny i przy okazji bardzo sympatyczny. Na pewno każdemu będę Go polecał jestem zadowolony ze współpracy i pomocy z jego strony.

Konrad Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentny,dyspozycyjny,pomocny same dobre opinie mamy o panu Radku.Bez niego byśmy nie dali rady.Bedziemy polecać znajomym.

Ania i Darek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
bardzo polecam Pana Radka :) przesympatyczny człowiek i przede wszystkim bardzo pomocny. bardzo mi pomogl i doradzal na każdym kroku w podjęciu decyzji. znalazłam go przez stronę i nie żałuję :) na pewno polecę go w przyszłości jesli znajomi beda pytac.

Ewa Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Radkiem to czysta przyjemność. Konkretny, rzeczowy, dyspozycyjny a przede wszystkim sumienny. Indywidualne podejście do klienta oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Daria Z. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z panem Radosławem Kodorskim. Jest to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie - doradztwie finansowym. Starałam się o kredyt hipoteczny i pan Kodorski skutecznie doprowadził do jego uzyskania, wykazując się przy tym wiedzą , zaangażowaniem i kulturą osobistą. Proces uzyskania kredytu na każdym etapie był mi czytelnie wyjaśniony. Polecam współpracę z panem Radosławem Kodorskim.

Magdalena K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Każdemu kto myśli o własnym mieszkanku polecę Pana Radka z czystym sumieniem,bardzo szybko i rzetelnie załatwiony kredyt, POLECAM !

Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność. Angażuje się w swoja prace w stu procentach a do tego miły i sympatyczny. Załatwianie Kredytu hipotecznego z Panem Radosławem było naprawdę proste, szybkie i bezproblemowe. Polecam w 100%

Krystyna G. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Konkretny , rzeczowy i bardzo dyspozycyjny. Dba o klienta z najwyższą starannością i wspiera go na każdym etapie kredytowania a także w sytuacjach kryzysowych. Potrafi podnieść na duchu i dać "kopa" do działania. Polecam z całą stanowczością!!!!!

Iwona S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Radka. Wszystko z załatwieniem kredytu przebiegło bez komplikacji i szybko. Fachowiec na swoim miejscu, który zna się na rzeczy. Będę polecał tego EKSPERTA!!

Krzysztof Kredy Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek to kompetentny specjalista posiadający ogromną wiedzę. Bez jego pomocy nie podołała bym z tymi wszystkimi formalnościami. O każdej może mogłam zadzwonić i spytać o porade. Do Pana Radka trafiłam z polecenia i sama również polecam. Jest przesympatyczny dlatego współpraca z nim to sama przyjemność

Beata K. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kilka słów o Panu Radku, z którym miałem przyjemność współpracować podczas kredytu hipotecznego. Ogromna wiedza, bardzo dobry kontakt z klientem, terminowość godna podziwu, w żadnej z sytuacji podczas tego miesiąca papirologi oraz biegu nie pozostawił mnie bez pomocy. Profesjonalista z prawdziwego zdarzenia. Polecam.

Artur C. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Radka trafiłem z polecenia. Nie żałuję,godny polecenia. Kompetentny, rzetelny i szybko załatwił mi kredyt. Załatwił wszystkie formalności, dopiął sprawy na ostatni guzik. Polecam! I Pozdrawiam.

Karol W. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek pomógł nam otrzymać kredyt bardzo szybko i bez zbednego biegania. Korzystaliśmy też z notariusza poleconego przez Pana Radka i cenowo zaoszczędzilismy troche grosza co przy zakupie wlasnego M jest bardzo ważne. Dziekujemy za pomoc i wszystkim naprawdę POLECAMY 👍

Bożena i Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław Kodorski w mojej opinii jest osobą kompetentną, posiadającą dużą wiedzę fachową w dziedzinie bankowości. W kontakcie z klientem skupiony był na mojej osobie oraz na moich potrzebach. W mojej ocenie udało się nam znaleźć najlepszy i najbardziej opłacalny kredyt na rynku spełniający w 100 % moje potrzeby. Jest osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakty, a przy tym cechującą się kulturą osobistą i profesjonalizmem.

Aleksandra O. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Radka trafiliśmy z polecenia, jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Pomoc kazała się nieoceniona na każdym etapie działań związanych z kredytem. Bardzo miły, sympatyczny, zaangażowany. Klientom towarzyszy od samego początku po przez wszystkie formalności bankowe, aż po etap końcowy. Wszelkie pytania wyjaśnia konkretnie i rzeczowo. Z czystym sercem będziemy wszystkim polecać Pana Radka.

Natalia i Konrad Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo szybka i rzetelna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego polecam !

Robert S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Radka, szybki i stały kontakt podczas załatwiania kredytu. Bardzo szybko i sprawnie załatwił nam kredyt hipoteczny. Szybko, sprawnie i bezpiecznie;) Polcam!

Aneta i Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Radka, szybki i stały kontakt podczas załatwiania kredytu. Bardzo szybko i sprawnie załatwił nam kredyt hipoteczny. Szybko, sprawnie i bezpiecznie;) Polcam!

Ewa i Marek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki panu Radkowi i jego zaangażowaniu droga przez bank była bardzo prosta. Wszystko było sprawnie i rzetelnie załatwione. Szczerze polecam !!

Ewelina K. kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku ,szybko i rzetelnie załatwił nam kredyt, osoba godna polecenia

Iwona i Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Razem z żoną osobiście jesteśmy zadowoleni z pomocy pana Radosława. Szybko sprawnie i bez żadnych komplikacji została nam udzielona pomoc przy kredycie. Od początku do końca był z nami. Jest miły i sympatyczny :) Jesteśmy ogromnie wdzięczni! ! Polecamy kazdemy oana Radka :) Pozdrawiamy !!

Janusz i Eliza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam usługi Pana Radosława Kodorskiego jestem zadowolony z jego współpracy zemna w związku z zakupem mieszkania pod kredyt hipoteczny ,szybko, sprawnie, bezpiecznie.

Adrian A. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pomocą Pana Radosława uzyskałam kredyt hipoteczny na optymalnych dla mnie warunkach. Zdecydowanie polecam!

Anna G. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Radka polecil nam znajomy.Jest to osoba godna zaufania,rzetelny,wysoka kultura osobista.Bardzo szybko i sprawnie załatwił nam kredyt.Dba o klienta,pełen profesjonalizm.Polecam bo mało jest tak kompetentnych osób.

Mariola i Tomasz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Radosława poleciła mi znajoma, a teraz ja śmiało mogę polecić jego usługi wszystkim tym, którzy są zainteresowani kredytem hipotecznym. Pan Radosław to świetny ekspert, który udzielił mi rzetelnych informacji niezbędnych przy kredycie. Jest bardzo zaangażowany w sprawę, wszystkim zajmuje się od początku do końca, tłumaczy krok po kroku co się dzieje. Bardzo dobry kontakt i szybki przepływ informacji, co przekłada się na błyskawiczne tempo udzielenia kredytu.

Kamila T. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Obsługa na najwyższym poziomie. Potrafi rozwiązać każdy problem- czego jesteśmy żywym dowodem. Doradca wykazał się pełnym profesjonalizmem. Ogromny bagaż doświadczenia pozwolił na trafny dobór Banku do naszych potrzeb. W ekspresowym czasie otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową i umowę. Wszędzie z nami był i zawsze wspierał dobrą radą. Nieustannie trzymał rękę na pulsie, dzięki czemu uniknęliśmy wielu pomyłek. Zawsze w zasięgu, pod telefonem o każdej porze dnia i nocy, w weekendy. Na pewno w krótce ponownie zgłosimy się do niego aby sfinalizować kolejne przedsięwzięcia.

Karina i Bartosz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo konkretny,komunikatywny,pomocny i zaangażowany.Pracuję jako kierowca a pan Radek ogarnoł dla mnie wszystko i przede wszystkim za mnie wszystko,tylko podpisy musiałem złożyć.Brawo i naprawdę polecam.

Cezary L. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Radka dostałem z polecenia.Profesjonalnie i bardzo szybko pomógł mi w znalezieniu odpowiedniego kredytu,kontakt ze mną był na bieżąco.Kultura osobista,konkretne podejście do klienta i całkowite zrozumienie moich oczekiwań.Mieszkam w Warszawie ale powrót w rodzinne strony to ciężka przeprawa.Lecz dzięki pomocy profesjonalisty jakim jest Pan Radek okazało się możliwe.Serdecznie Pozdrawiam i Bardzo Dziękuję za szybką pomoc :)SERDECZNIE I SZCZERZE POLECAM PANA RADOSŁAWA.

Konrad P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Specjalizacja: Kredyty hipoteczne | Data: 24 listopada 2017 roku Zdecydowanie najlepszy ekspert w Olsztynie. Pana Radka cechuje pełen profesjonaliz i duża wiedza. To osoba godna zaufania i bardzo zaangażowana. Prowadzi sprawę od początku do końca, zawsze jest dostępny dla klienta, odpowiada zrozumiale na wszystkie pytania. Zawsze można na Pana Radka liczyć. Nawet po załatwieniu sprawy z kredytem interesuje się klientami. Szczerze polecam Pana Radosława!

Kamil K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Obsługa na bardzo wysokim poziomie wiedzy i rzetelności. Do tego ogromne zaangażowanie, dyspozycyjność, wspaniały kontakt. Szukaliśmy doradcy, który "może wszystko" i udało się trafić na P. Radosława. Polecamy. Szybko, sprawnie, minimum formalności. Z takim doradcą wzięcie kredytu odbyło się "bez bólu" :).

Kasia i Krzysiek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta nie musieliśmy się niczym martwić. Kredyt bardzo szybko załatwiony. Polecam każdemu

Adam Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradca godny polecenia wśród znajomych czy rodziny. Wszystko załatwione i uruchomione bez żadnych utrudnień :)

Patryk B. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Pana Radka, z racji, iż pracujemy wszystkie formalności załatwialiśmy z Panem Radkiem telefonicznie. Jego zaangażowanie oraz rzetelność załatwianych spraw na wysokim poziomie, co przełożyło się na czas realizacji kredytu. Wiedza i umiejętność przekazania informacji super. Pewnie jeszcze skorzystamy z usług Pana Radka, bo warto :)

Patrycja i Michał Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam wszystkim tego doradcę finansowego. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Wszelkie sprawy związane z przygotowaniem i złożeniem dokumentów do kredytu hipotecznego omawiane były telefonicznie czy e-mailowo, co zaoszczędziło wiele czasu i pieniędzy. O wszelkich sprawach informuje na bieżąco.Polecam!

Sylwia M. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Najlepszy ekspert w Olsztynie . Z Panem Radkiem współpracowałam biorąc kredyt hipoteczny . Kompetencja, wiedza i doskonale podejście do klienta i do jego potrzeb . Wszystko załatwione przed terminem. Punktualność , dyspozycyjność , doświadczenie. To wszystko ma Ten pan . Polecam z całego serca .

Andrzej S. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radoslaw z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, przede wszystkim można zauważyć że robi to z pasją, jest bardzo dyspozycyjnym pracownikiem, co przekłada się na bardzo szybkie tempo załatwiania spraw.kredyt hipoteczny załatwił mi w 2 tygodnie, był ze mną do ostatniego momentu,informował w każdym etapie o postępie sytuacji- co uważam za istotne! Z takim człowiekiem można współpracować w ciemno ;) polecam Pana Radosława- ponieważ warto mu zaufać! Dziękuję

Daria G. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecamy Pana Radka. Posiada ogromną wiedzę w zakresie kredytów hipotecznych (to był nas interesujący temat).To osoba godna zaufania z profesjonalnym podejściem do Klienta i bardzo zaangażowana. Zdecydowanie wychodzi poza standardową obsługę klienta i nie ogranicza się tylko do formalnego załatwienia sprawy. Na bieżąco przekazuje wszystkie informacje, nie zwleka z odpowiadaniem na pytania. Jest terminowy. Wykazuje się wysoką kulturą osobistą.

Agata i Sławek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie . Korzystałam osobiscie z usług Radosława dwa razy , zawsze wszystko na czas, kredyt przyznany , formalności załatwił za mnie :) dostępny do mojej dyspozycji praktycznie cały czas , na wszelkie pytania odpowiadał wyczerpująco i językiem mi zrozumiałym . Poleciałam doradcę dalej znajomym . Oni również skorzystali z usług, niektórzy mieli sytuacje ciężkie do rozwiązania , ale ten doradca poradzi sobie z każdym problemem i Indywidualna sytuacją. Szczerze polecam Radosława , jest najlepszy .

Agnieszka Tessar Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Osoba niesamowicie profesjonalna,zaangażowana w sprawę, z wysoka kultura osobistą. Pan Radek jest człowiekiem z ogromnym pokładem empatii. Rozmowa z nim jest rzeczowa i konkretna. Dzięki Niemu uzyskałem kredyt, bez którego nie mógłbym spełnić swojego marzenia. Kontroluje sprawę od początku do końca.Życzę wszystkim Takiego Profesjonalisty w pomocy u ubieganie się o kredyt.

Marcin K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek jest osoba, której jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Miałam wraz z partnerem dość niekorzystne warunki, by ubiegać się o kredyt hipoteczny, jednak dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Radka, udało nam się ten kredyt uzyskać. Mieszkamy w wymarzonym mieszkaniu, a Pana Radka, jako doradcę finansowego zawsze będziemy polecać. Jego zaangażowanie, dyspozycyjność i wiedza powinny być przykładem dla innych doradców finansowych. Życzę wszystkim, którzy staraj się o wszelkiego rodzaju kredyty, by trafili na tej drodze na takiego Profesjonalistę, jakim jest Pan Radek. Polecam w 100 %. :)

Ewelina K. i Czarek M. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek jest bardzo dobrym doradcą jeśli chodzi o kredyt hipoteczny, którego polecam swoim znajomym oraz rodzinie, kiedy mają wątpliwości odnośnie "załatwienia" kredytu. Znalazł dla nas takie rozwiązanie, które pozwoliło nam na otrzymanie kredytu i kupno wymarzonego mieszkania! Zawsze dostępny i chętny do rozmowy. Polecam szczerze Pana Radka jako doradcę finansowego.

Izabela i Artur Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Trafiliśmy z Mężem na Pana Radosława zupełnie przypadkiem, gdyż nasza sytuacja w danym momencie pod kątem kredyty hipotecznego była bardzo skomplikowana. Na szczęście Pan Radek podjął się naszej sprawy i dzięki Niemu otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową. Ponadto Pan Radek jest osobą z ogromną wiedzą i doświadczeniem, co jest niezwykle pomocne. Zaangażowanie, dyspozycyjność, punktualność naprawdę u Pana Radka są na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim współpracę z Panem Radkiem, bo to gwarancja sukcesu. Panie Radku, jeszcze raz dziękujemy za pomoc w zakupie naszego pierwszego własnego M :) Joanna i Karol

Joanna i Karol Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam! Osoba godna zaufania, wysoki poziom wiedzy oraz zaangażowanie! Kilkukrotnie korzystałem z pomocy Pana Radosława i szczerze go zawsze polecam wszystkim swoim znajomym oraz rodzinie! Pozdrawiam

Sebastian K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław jest godnym zaufania i polecenia specjalistą w swojej dziedzinie.Jest profesjonalistą.Cieszę się ,że mogłam Go poznać i właśnie on pomagał Mi w mojej sprawie. Polecam wszystkim moim znajomym usługi Pana Radka Kodorskiego.Mimo tego jakie obejmuje stanowisko ,ma podejście do klienta i widać jego starania ,zależy mu żeby sprawa potoczyła się pomyslnie.

Beata K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wybór Pana Radka, to strzał w 10! Profesjonalne i fachowe podejście do klienta, dobór najlepszej oferty. Pan Radek zawsze i chętnie odpowiada na nurtujące pytania które powstają podczas zakupu mieszkania. Klient u Pana Radosława jest zawsze na 1 miejscu. Polecam serdecznie

Sylwia B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelny i dyspozycyjny. Zależy mu na kliencie. Punktualny. Potrafił odpowiedzieć na każde pytanie. Polecam.

Marcin G. Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Solidność, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Gorąco polecam!

Kamil W. Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dla Pana Radka nie ma rzeczy niemożliwych a przeszkody traktuje jako wyzwania . Pomimo wielu napotkanych po drodze problemów, dzięki zaangażowaniu i ogromnej wiedzy biurokracja i formalności nie były tak wielkimi problemami. Przy jakiejkolwiek konieczności wzięcia kredytu po raz kolejny wybór eksperta jest prosty - byłby to bez watpienia Pan Radosław

Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełna wiedza zaangazowanie i profesjonalizm. Szybka realizacja. Polecamy i pozdrawiamy Ewa i Andrzej

Ewa i Andrzej Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełna wiedza i profesjonalizm. Fantastyczny człowiek z wysoką kulturą osobistą Zaangażowanie i pełna dyspozycyjność Szybkość w realizacji powierzonych zadań. Polecam bo takich ludzi nam potrzeba Pozdrawiam

Kamila Z. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Radosława w 100%. Rzetelny i bardzo miły profesjonalista. Osoba, której można zaufać, jest uczciwy i dotrzymuje wszelkich terminów.

Sebastian K. Kredy gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek spadł nam z nieba ... To dzięki niemu spełniliśmy masze marzenie o własnym mieszkaniu. Nie było łatwo ale Pan Radek dał radę. Będę polecała wszystkim Pana Radka i wiem że nikt się na nim nie zawiedzie bo dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Pozdrawiamy.

Aneta i Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Pana Radka, miły, doświadczony doradca, który w prosty i zrozumiały sposób potrafi przekazać swoją wiedzę. Bardzo dobry kontakt, zawsze można było liczyć na telefon z najważniejszymi informacjami.

Martyna B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecę Pana Radosława znajomym i rodzinie. Mimo bardzo krótkiego okresu od decyzji o zakupie mieszkania do podpisania umowy kredytowej w jakim musieliśmy załatwić formalności Pan Radosław staną na wysokości zadania. Kredyt otrzymaliśmy w banku, na którym nam najbardziej zależało mimo wielu przeciwności. Z uwagi na zawody jakie wykonujemy bez wsparcia Pana Radosława nie bylibyśmy w stanie sami załatwić wszystkich formalności. Dziękujemy i gorąco polecamy.

Ela i Jan Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pelen klasy fachowiec polecam każdemu Pan Radek jest najlepszym doradcą finansowym. Nie wiecie jak się zabrać do wzięcia kredytu? Polecam Pana Radka zalatwi wszystko sprawnie i jak najszybciej. Zawsze wszystko wyjaśni i pomoże . Jak dla mnie 10/10 :-) Jeszcze raz wielkie dzięki Panie Radku :-)

Krystian B. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Pana Radosława, świetny doradca kredytowy, podjąwszy sprawę sprawnie doprowadza ją do szczęśliwego finału. Pozdrawiamy już serdecznie z nowego domu! :)

Aneta i Zbyszek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek jest profesjonalnym doradcą finansowym z ogromnym doświadczeniem. Pomimo różnych komplikacji dzięki zaangażowaniu Pana Radka udało mi się uzyskać kredyt na mieszkanie. Zawsze służy radą i pomocą. Polecam każdemu współpracę z Panem Radkiem, bo niemożliwe staje się możliwe.

Małgorzata P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Radkiem to zdecydowanie najlepsze co mogło nas spotkać przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Kompetentny ekspert, który pomógł nam zorganizować wszystkie dokumenty i poprowadził proces do samego końca z wielkim sukcesem. Cały proces przebiegł błyskawicznie a Pan Radek w każdej chwili służył nam pomocą, swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Polecamy serdecznie

Kasia i Eryk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Pan Radek zawsze był do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Gorąco polecamy wszystkim, którzy szukają osoby która pomoże im uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów. Dziękujemy bardzo!!!Pozdrawiamy.

Martyna i Jacek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek jest bardzo kompetentnym i rzetelnym doradcą i ekspertem finansowym. Współpraca z Panem Radkiem to czysta przyjemność - pełen profesjonalizm, skuteczność i szybkość załatwienia formalności związanych z uzyskaniem naszego kredytu - po prostu SUPER !!! Polecamy współpracę z Panem Radkiem każdemu, kto zamierza ubiegać się o kredyt. Jest to osoba naprawdę godna zaufania. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc :-)

Agnieszka i Paweł Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dla Pana Radka nie ma rzeczy niemożliwych. Pomimo wielu napotkanych po drodze problemów, dzięki zaangażowaniu i ogromnej wiedzy Pana Radka, dziś możemy się cieszyć własnym mieszkaniem :). Przy jakiejkolwiek konieczności wzięcia kredytu, nie wyobrażamy sobie korzystania z usług innego doradcy. Polecamy Pana Radka na każdym kroku :).

Marta i Arek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo doświadczona osoba. Zawsze służy radą i pomocą. Postępowanie kredytowe doprowadzone od początku do końca. Polecam

Marek K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam jak najbardziej. Pan Radosław jest rzetelnym i bardzo pomocnym doradcą świetnie radzącym sobie również w nietypowych sytuacjach. Jeżeli kiedyś będziemy potrzebowali jeszcze skorzystać z oferty kredytowej, z pewnością udamy się do Pana Radosława.

Anna i Robert Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
konkretny, rzeczowy, fachowy Dzięki Panu Radosławowi udało nam się zaoszczędzić naprawdę dużo cennego czasu Polecam z pełną odpowiedzialnością :)

Basia i Jarek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Swietny doradca,pelna kompetencja,zaangazowanie i fachowosc.Polecam,poniewaz dzieki profesjonalnej sztuce prowadzenia negocjacji z trudnym sprzedajacym ma dobry kredyt i swoje wymarzone mieszkanie.Rekomenduje z prawdziwa pzryjemnoscia.

Ewelina Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Najlepszy... W skrócie pisząc, mówiąc...Najlepszy ze wszystkich doradców jakich miałam okazję poznać. Ogromna wiedza, dzięki której posiadamy wymarzone mieszkanie. Do tej pory jak czegoś nie wiem - dzwonię, pytam...zawsze uzyskam wyjaśnienie i pomoc. Przesympatyczny! Każdemu z ręką na sercu polecam i będę polecać Pana Radka!

Anna K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Radka! Przyszedłem bez większego doświadczenia i wiedzy kredytowej. Pan Radek wprowadził mnie w temat i wyjaśnił wiele kwestii. Zaproponował sporo rozwiązań umożliwiających i ułatwiających wzięcie kredytu. Jest to osoba spokojna, cierpliwa, bardzo pomocna i przede wszystkim z dużą wiedzą. Jako klient zostałem bardzo dobrze potraktowany od początku do końca. Finalnie kredyt udało się sfinalizować, na możliwie najlepszych warunkach!

Kamil B. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Radkowi udało nam się spełnić nasze marzenie o własnym mieszkaniu. Podczas potkania wszystkie zagadnienia dotyczące kredytu zostały wyjaśnione w jasny przejrzysty sposób . Pan Radek towarzyszył nam na każdym etapie procesu kredytowego. Zawsze można było liczyć na pomoc, nawet w późniejszym etapie już po wypłaceniu kredytu . Doradca godny polecenia , pełen profesjonalizmy w wykonywanej pracy.

Emilia i Jarek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo pomocna osoba, z dużą wiedzą w swojej specjalizacji, profesjonalne podejście do sprawy. Doradca godny polecenia.

Arek L. Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelna, profesjonalna obsługa godna polecenia

Łukasz i Ewelina Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam usługi Pana Radosława. Rzetelny i uczciwy Doradca. Sprawnie pomógł nam załatwić wszelkie formalności związane z kredytem hipotecznym a także związane z kupnem, podpisaniem umowy notarialnej dotyczącej mieszkania.

Grażyna i Marek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy z usług Pana Radosława Kodorskiego. Dzieki zaangażowaniu, dyspozycyjności a także wiedzy która posiada udało nam się w końcu zamieszkac w swoim własnym mieszkaniu :) Jeżeli chodzi o pomoc to jest ona na 6+, na kazde nasze pytania znal logiczna odpowiedz. Ponadto Pan Radosław jest bardzo uprzejmą i miłą osobą. Jestesmy szczęśliwi, że udało nam się trafic na tak dobrego doradcę i z checia polecamy Pana Radosława wszystkim znajomym.

Krystian i Ewa Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelny, kompetentny, zaangażowany, terminowy, dyspozycyjny, człowiek o wysokiej kulturze osobistej, a także z poczuciem humoru i podejściem do klienta,którym potrafi rozładować stres związany z procesem oczekiwania na decyzję banku. Pan Radosław rewelacyjnie dobrał ofertę kredytową do naszych potrzeb. Pomagał od samego początku poprzez dobranie oferty, pomoc w wypełnieniu dokumentacji, aż po sama finalizację kredytu w banku. Współpraca z Panem Kodorskim dała nam poczucie bezpieczeństwa, gdyż otrzymywaliśmy rzetelne informacje przekazywane nam laikom bankowości, w sposób jasny i przejrzysty. Z Panem Kodorskim nasza ciężka dwuletnia walka o kredyt, zakończyła się sukcesem w dwa miesiące. Polecamy z czystym sercem. Profesjonalista w każdym calu!

Joanna i Piotr Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław Kodorski w sposób przejrzysty i zrozumiały przekazuje informacje o kredycie. Posiada umiejętność odczytywania potrzeb klienta. Ponadto Pan Radosław Kodorski jest osobą dyspozycyjną, terminową oraz pełną zaangażowania.

Iwona P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo rzetelny, konkretny i biegły w swoim fachu. Z pomocą Pana Radosława mamy wymarzone mieszkanie. Sprawy niemożliwe, z Panem Radosławem stają się osiągalne. Gorąco polecam.

Sylwia i Michał Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
profesjonalnie i konkretnie - uzyskałem wszelkie niezbędne informacje oraz pomoc od początku do końca przy umowie kredytowej; bez żadnych problemów z umówieniem spotkania :) Polecam

Bartek A. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Radkiem. Profesjonalista, kompetentny i terminowy (w dzisiejszych czasach ciężko z tym). Polecam znajomym

Małgorzata Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław jest osobą bardzo kompetentną i zaangażowaną w swoją pracę. Nie znałam wcześniej tak pozytywnej osoby dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Milion pomysłów i propozycji na minutę. Polecam serdecznie. Jeśli ktoś poszukuje szybkiego i fachowego doradztwa to tylko u Pana Radosława!

Adrian P. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Panem Radosławem, z chęcią polecam go znajomym. Jest kompetentny, pomocy i ma jeszcze wiele cech pozytywnych.

Aleksandra Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Absolutnie profesjonalna obsługa, pan Radosław wyjaśnia wszystko bardzo przejrzyście. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Ekspert godny polecenia!

Sylwia Jaga. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław to prawdziwy ekspert! Profesjonalista w każdym calu. Dzięki ogromnej wiedzy oraz zaangażowaniu Pana Radosława udało się wynegocjować jak najlepsze warunki kredytowe w ekspresowym tempie. Każdy etap oczekiwania na kredyt został mi rzetelnie przedstawiony. Już od ponad roku cieszę się swoim wymarzonym pierwszym M. Jeśli będę miała możliwość ponownego skorzystania z usług bez dwóch zdań będzie to właśnie Pan Radosław. Serdecznie Polecam!

Marta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Specjalista najwyższego poziomu. Pomocny, terminowy, rzetelny, a to tylko część z superlatywów. Współpraca z Panem Radosławiem to prawdziwa przyjemność, a klient może być spokojny o wszystkie formalności. Polecamy serdecznie.

Paweł i Marta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam!!! Człowiek z dużym doświadczeniem, który potrafi cierpliwie wytłumaczyć zawiłości związane z kredytem.

Marcin Michałek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze możemy polecić usługi Pana Radosława. Człowiek sumienny, punktualny, doskonale znajacy środowisko bankowe itp. Można na nim na prawdę polegać. Tyle telefonów od nas w czasie ogarniania nam kredytu, chyba nie odebrał nigdy ;) za każdym razem służył pomocą. Maile i SMS wysyłaliśmy pomiędzy sobą niezliczoną ilość razy, tak aby cala procedura kredytowania przebiegła bezboleśnie. Właściwy człowiek we właściwym miejscu. Polecamy z czystym sumieniem.

Piotr i Iwona kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam doradcę w 100%. Pełen profesjonalizm, kultura osobista, skuteczność i zaangażowanie. Doskonałe, wieloletnie doświadczenie. Zdecydowanie najlepszy specjalista kredytowy.

Hanna Tetmer - Rzepecka Pełen profesjonizm

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Radka polecił nam znajomy i my teraz z czystym sumieniem możemy polecić go innym osobom. Pan Radek w jasny i rzetelny sposób wyjaśnił nam wszystkie za i przeciw danych produktów hipotecznych, zawsze dyspozycyjny i profesjonalny w każdym calu. Do końca wspierał nas i pomagał nam uzyskać pozytywnie kredyt na WŁASNE M. Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Joanna i Paweł Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam Pan Radosław to świetny profesjonalista, doradzi na każdym etapie :). Terminowy i bardzo pomocny. Z uśmiechem odpowie na każde pytanie rozwiewać wszelkie wątpliwości Wspaniale współpracować z takim doradcą :) Polecam z całego serca :)

Agata Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca na medal :) Udziela informacji na każdym etapie trwania całego procesu, potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości. Wspaniały kontakt z klientem. Dyspozycyjny. Właściwy człowiek na właściwym miejscu :) Z pewnością polecam !!!

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo rzetelna osoba na odpowiednim stanowisku. Zawsze znajduję czas by odpowiedzieć na nurtujące pytania. Doświadczony w swojej profesji, pełen zaangażowania i profesjonalizmu. NUMER 1 . Polecam :)

Tomasz K. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo fachowa i kompleksowa obsługa klienta. Doskonała i aktywna komunikacja. Cały proces przebiegł bardzo szybko, sprawnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Doradca udzielał wsparcia na każdym etapie procesu. Rzeczowa i szeroka wiedza. Doradca zdecydowanie godny polecenia i dalszej współpracy przy kolejnych kredytach.

Marek i Alicja Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %