10196

Radosław Wasilewski

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 793012206 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?

Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

O mnie

Pomagam w uzyskaniu korzystnych kredytów. W mojej działalności koncentruję się na kredytach hipotecznych - takich jak kredyt  na zakup mieszkania czy domu, a także na finansowaniu dla firm.

Moja usługa jest bezpłatna dla Klienta

Po porównaniu wielu  dostępnych  ofert - pomagam Klientom wybrać najlepszą

Porównuję cenę kredytu w  poszczególnych bankach, wysokość raty, wyliczam zdolność kredytową, omawiam wszelkie koszty związane z kredytem,odpowiadam na wszystkie pytania Klienta, przeprowadzam przez cały  proces starania się o kredyt.

Zawodowo z branżą finansową jestem związany od 2004, natomiast doradztwem w zakresie kredytów zajmuję się od 2006 roku.  Na początku swojej kariery skupiłem się na pomocy klientom w spełnieniu ich marzeń mieszkaniowych. I tak zostało….konsulting, wybór najlepszej oferty, pomoc w przejściu przez mozolne procedury bankowe, negocjacje warunków, etc.

Głównym priorytetem, którym się kieruję jest zadowolenie Klienta.

Mam doświadczenie również w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Możliwości jakie daje wachlarz produktów i rozwiązań finansowych dostępnych na rynku jest znacznie większy niż jest to w przypadku klienta indywidualnego.

W głównej mierze bazuję na poleceniach stąd zadowolenie klienta jest dla mnie absolutnym priorytetem!

 

Zaufało mi ponad 580 osób/firm, którym pomogłem uzyskać finansowanie na przeróżne cele.

 

Klient nie ponosi kosztów z tytułu moich usług - nawet w przypadku gdy dojdzie do negocjacji cenowych.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM  DO  KONTAKTU ZE MNĄ

tel. 793 012 206

mail: [email protected]

albo proszę  o wysłanie formularza spod zdjęcia- oddzwonię

 


Ściągnij kod QR mojej wizytówki

 

Doświadczenie

Od 2006 jestem związany z doradzaniem w zakresie kredytów, pracowałem w nastepujących firmach:

Nordea Bank Polska S.A. – Doradca Kredytowy – doradztwo, analiza oraz sprzedaż produktów hipotecznych osobą indywidualnym.

Credit Care SA – Doradca Finansowy – doradztwo w zakresie finansowania osób fizyczna jak również małych i średnich przedsiębiorstw: kredyty firmowe oraz indywidualne, leasingi, faktoringi, gwarancje bankowe, produkty księgowe oraz bankowe. Pomoc w uzyskaniu finansowania oraz negocjacje warunków cenowych w imieniu klienta

Aspiro S.A. (Grupa BRE Bank S.A.) – Doradca klienta, linia hipoteczna i biznesowa – doradztwo w zakresie produktów kredytowych dla osób indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

mBanku S.A. (Grupa BRE Bank S.A.) – Doradca d.s. produktów hipotecznych – doradztwo produktów hipotecznych osobom indywidualnym.

W Bankach oraz firmach w których pracowałem przeszedłem szereg szkoleń związanych z produktami bankowymi, procesem analizy finansowej, technicznej oraz prawnej. Nabyłem również doświadczenie w zakresie współpracy i utrzymaniem relacji z klientem, bezpieczeństwem informacji jak również etyki pracy.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2001 2008 Politechnika Warszawska, Tytuł: Inżynier Magister

Atuty eksperta

 

 • kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej,
 • szeroka wiedza z zakresu produktów kredytowych, leasingowych i faktoringowych,
 • kompleksowa obsługa klienta, w tym pomoc przy znalezieniu nieruchomosci,
 • szybkość i skuteczność realizacji,
 • systematyczność i sumienność oraz skuteczność,
 • stawianie na długoletnią współpracę z klientem,
 • etyka pracy,
 • niezależność,
 • elastyczność co do miejsca i pory spotkania jak również kontaktów telefoniczych,
 • przygotowywanie dokumentacji oraz pomoc w jej wypełnieniu,
 • badanie zdolnosci kredytowej,
 • przygotowywanie do kredytu,
 • weryfikacja umowy kredytowej oraz obecność przy jej podpisaniu.

 

Przykłady opisanych spraw

 

ZAKRES OFEROWANYCH PRZEZ MNIE PRODUKTÓW:

I PRODUKTY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH:

 

- Kredyt hipoteczny:

                - Kredyt mieszkaniowy: Kredyt na określony cel

zakup/budowa/przebudowa/dokończenie budowy lokalu/domu/działki – rynek wtórny oraz pierwotny

- Pożyczka hipoteczna: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym

- Kredyt konsolidacyjny: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym

 

- Pożyczka gotówkowa

- Kredyt samochodowy

 

II PRODUKTY FIRMOWE:

 - Kredyt na start:

- kredyt zabezpieczony do 350 000zł bez wymogu stażu prowadzonej dz.g. jak również na oświadczenie;

- kredyt bez zabezpieczenia do 25 000zł bez wymogu stażu prowadzonej dz.g. jak również na oświadczenie, bez weryfikacji ZUS i US;

- Kredyt inwestycyjny:

Kredyty celowe: zakup/budowę/dokończenie budowy/remont nieruchomości jak również ruchomości Zabezpieczone nieruchomością, ruchomością, udziałami, akcjami oraz kontraktami. Bez wkładu własnego.

- Kredyty w formie linii:

- Kredyty w formie linii niezabezpieczone jak również zabezpieczone nieruchomością, dostępne w formie kredytu obrotowego.

- Kredyt na cel związany z bieżącymi wydatkami prowadzonej działalności gospodarczej zabezpieczone oraz nie zabezpieczone.

- Rachunki firmowe:

Rachunki bankowe bez opłat za prowadzenie, za otwarcie oraz za przelewy internetowe. Z możliwością otwarcia dobrze oprocentowanych lokat nocnych (tzw. Overnight)

- Leasing:

                - Leasing operacyjny

                - Leasing finansowy

                - Leasing w formie zwrotnej – leasingujemy urządzenie będące własnością Klienta

- Pożyczka leasingowa – Klient jest właścicielem środka trwałego, ułatwi Ci to uzyskanie dotacji Unijnej

Leasingi dostępne są również dla firm które dopiero co zostały założone, bez weryfikacji raportu BIK, ZUS oraz US jak również dochodów. Zapewniam pomoc w zakresie uzyskania korzyści prawno-podatkowych.

-Faktoring:

                - Faktoring z regresem: faktorant przejmuje odpowiedzialność za dług kontrahenta

                - Faktoring bez regresu: faktor przejmuje odpowiedzialność za dług kontrahenta

 

 

 

 

Wybrane rekomendacje

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się doświadczeniem współpracy z Panem Radosławem Wasilewskim, który pomógł nam w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Pan Radosław na pierwszym spotkaniu przedstawił nam kilkanaście ofert banków, z których wybraliśmy dwie najlepsze. Dostarczyliśmy tylko zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, a resztą zajął się Pan Radosław. Na każde spotkanie był przygotowany i pomógł nam przejść przez całą papirologię. Z każdym problem czy pytaniem (nawet błahym) mogliśmy dzwonić (nawet jak był na urlopie!) i otrzymywaliśmy rzeczową odpowiedź. Dla nas laików w tym temacie – każde zagadnienie było trudne, Pan Radosław zawsze starał się wszystko wytłumaczyć. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi z banku, Pan Radosław zorganizował nam spotkanie w najbliższej dla nas placówce, gdzie podpisaliśmy umowę (swoją drogą Pani Katarzyna również okazała się miłą i profesjonalną osobą) i już po trzech dniach otrzymaliśmy pierwszą transzę na nasz wymarzony dom! Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, za co jesteśmy wdzięczni. Cieszymy się, że trafiliśmy na doradcę, który naszym zdaniem okazał się bezstronny i poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Serdecznie dziękujemy! Marta i Krzysztof

Marta i Krzysztof kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-09-17

Dzięki Panu Radosławowi, mam swoje wymarzone miejsce. Pomógł we wszystkich sprawach i kwestiach. Zawsze gotowy do kontaktu, nawet w okresie urlopowym. Wyjaśniał , jeżeli było coś niezrozumiałe. Polecam wszystkim tak kompetentnego specjalistę w swojej dziedzinie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Justyna Malinowska Zakup nieruchomości

Data dodania: 2019-09-17

Pana Radosława znalazłam przypadkiem w internecie. Zachęcona opiniami innych klientów umówiłam się na spotkanie. Bardzo spodobało mi się konkretne podejście do sprawy- Pan Radosław rzeczowo i zrozumiale wyjaśnił nam wszelkie kwestie związane z kredytem oraz pokierował w dalszych krokach jakie powinniśmy poczynić. Na każdym etapie załatwiania kredytu mogłam liczyć na fachową pomoc.Na każde pytanie dostałam obszerną odpowiedź. Nawet podczas swojego urlopu Pan Radosław pilnował, by wszelkie kwestie kredytu dopięte były na ostatni guzik - nie obyło się bowiem bez drobnych problemów po stronie banku. Jednak i tutaj Pan Radosław wykazywał się szybką reakcją na przeciwności i pomagał w ich przezwyciężaniu. Jeśli jeszcze kiedyś zdecydujemy się na zakup nieruchomości- z całą pewnością zwrócimy się o pomoc do Pana Radosława.

Joanna i Mariusz kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2019-09-11

Załatwienie kredytu przebiegło wyjątkowo szybko. Jasne i rzeczowe informacje od Pana Radka poskutkowały tym, ze wybór odpowiedniego banku nastąpił błyskawicznie. Przedstawionych zostało kilka propozycji, które natychmiast zostały objaśnione, a wszelkie "kruczki" bankowe - wyjaśnione. Świetna współpraca w zakresie przekazywania wszelkich dokumentów potrzebnych do uruchomienia... raz nawet w MOP na A2 :) Gorąco polecam współpracę z Panem Radosławem. Patryk

Patryk Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-06-08

Pan Radosław jest nie tylko ekspertem w dziedzinie doradztwa kredytowego, ale również uczciwym i pełnym zrozumienia człowiekiem. Z przyczyn niezależnych od nas podejmowaliśmy kilkukrotnie próbę wzięcia kredytu hipotecznego i wiele razy pytaliśmy Pana Radka o zdanie. Nigdy nie odmówił nam pomocy, cierpliwie doradzał nam przy każdej nieruchomości, którą chcieliśmy kupić, kierując się przy tym naszym dobrem. Razem z Mężem polecamy Pana Radosława z zamkniętymi oczami :)

Martyna B. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-05-02

Ze 100% pewnością polecamy Pana Radka jako doradcę kredytowego . Dzięki jego pomocy załatwienie formalności kredytowych było prawie jak spacer po lesie :). Pan Radek zawsze był pod telefonem, wiele elementów formalności kredytowych załatwianych było drogą mailową. Dzięki Panu Radkowi bardzo szybko udało nam się przebrnąć przez formalności kredytowe. Pierwszy kontakt z Panem Radkiem był trzy miesiące temu, a mamy już 50% stanu surowego :)

Ola i Zbyszek Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2019-04-29

Pana Radka poleciła nam znajoma, która korzystała z jego usług i była bardzo zadowolona. My również nie zawiedliśmy się. Cały proces załatwiania kredytu praktycznie był dla nas nie odczuwalny. Poza uzyskaniem dokumentów, o które tylko my mogliśmy wnioskować np. w starostwie czy sądzie, nic nas nie interesowało. Nasz przypadek nie był "zero-jedynkowy", więc tym bardziej bez pomocy sami byśmy sobie nie poradzili, a na pewno nie w tak krótkim czasie i nie na takich warunkach. Pan Radek ma ogromną wiedzę i jest bardzo pomocny we wszystkich niezrozumiałych kwestiach. Wyjaśnia cierpliwie, dokładnie, podpowiada najbardziej korzystne rozwiązania. Kontakt jest rewelacyjny - osobiście, telefonicznie, mailowo. Pana Radka polecam każdemu, kto szuka fachowca w całym tym przedsięwzięciu, jakim jest uzyskanie kredytu hipotecznego.

Marta i Jacek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-04-13

Pan Radek to świetny i godny polecenia przewodnik po świecie finansów dzięki któremu wspólnie z żoną sprawnie przebrnęliśmy z sukcesem przez etap pozyskania środków finansowych na nasz wymarzony dom! Wielkie dzięki Panie Radku.!

Michał & Monika z Sochaczewa Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2018-11-05

Współpraca z Panem Radosławem to przede wszystkim pewność, że sprawy powierza się w ręce profesjonalisty. Doświadczenie i kompetencja idzie w parze z zaangażowaniem, nawet w sytuacji kiedy cały proces trwa dłużej niż zakładano na początku.

Tomasz Weiss Rekomendacja

Data dodania: 2018-11-04

Pragnę szczerze polecić Pana Radosława. Rzetelność, Elastyczność, Pracowitość, Wyrozumiałość - w tych słowach mogę określić tego Doradcę! Po wcześniejszych konsultacjach z innymi niezbyt rzetelnymi "doradcami" (w tym z expandera...) polecono nam Pana Radosława. Pan Radosław dostosowuje swój tryb pracy do klienta - bardzo elastyczne godziny pracy, bardzo duża wyrozumiałość i możliwość kontaktu o każdej porze dnia - do późnych godzin wieczornych. Pan Radosław nie obiecuje "gruszek na wierzbie" aby tylko zdobyć klienta. Bardzo rzetelnie, cierpliwie i z dużą dbałością o zrozumienie zagadnień przez laika wyjaśnia oraz przedstawia najlepsze dostępne oferty banków - które można sprawdzić samemu - co też niejednokrotnie zrobiłem. Dodatkowo Pan Radosław przedstawiał tyle planów/harmonogramów Kredytu ile sobie tylko zażyczyliśmy - dodam że takowe plany Pan Radosław przygotowuje ad hoc... Pragnę dodać, że wykazał się bardzo dużą wyrozumiałością - nasze negocjacje trwały kilka miesięcy - musieliśmy je przerwać z powodów prywatnych - Pan Radosław mimo zainwestowania masy czasu wykazał się ogromnym zrozumieniem oraz cały czas doradzał nam ewentualne następne kroki. Po kilku miesiącach gdy znów się do niego zwróciliśmy ponownie zaczął współpracę z nami z niezmiennym profesjonalizmem oraz zrozumieniem i pracowitością. Pan Radosław pomagał nam i opiekował się naszą sprawą na każdym kroku gdy musieliśmy wykonywać jakieś czynności związane ze staraniem się o kredyt. Pragnę również dodać - co bardzo ważne - jeden z banków na który bardzo liczyliśmy odmówił nam udzielenia kredytu (bez podania powodu...). Gdy myśleliśmy, że to koniec Naszych marzeń o własnym kącie - Pan Radosław nie zostawił nas "na lodzie" tylko kontynuował negocjacje z innymi bankami na porównywalnych lub nawet trochę lepszych warunkach. Dzięki ciężkiej pracy Pana Radosława otrzymaliśmy kredyt - czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zawdzięczamy mu własny kąt. Zostajemy z Panem Radosławem w serdecznych kontaktach jako jego klienci - mamy przez niego zapewnioną opiekę nad kredytem - renegocjacje, ewentualne zmiany gdy tylko pojawi się lepsza oferta.

Szymon Czajka Pomoc w uzyskaniu Kredytu Hipotecznego

Data dodania: 2018-06-15

Postanowiliśmy z mężem kupić własne mieszkanie, więc w związku z tym zaczęliśmy szukać doradcy kredytowego. Nie mieliśmy żadnego sprawdzonego, więc postanowiliśmy poszukać w internecie i natrafiliśmy na Pana Radosława. Wiele pozytywnych komentarzy skłoniło nas do kontaktu i to był strzał w 10. Nasza współpraca z Panem Radosławem zaczęła się około 3 miesiące temu i musimy przyznać, że jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Pan Radosław to profesjonalista pod każdym względem. Jasno i rzeczowo przedstawił nam propozycje kredytu hipotecznego, pomógł we wszystkich formalnościach. Bardzo kontaktowy, spokojny i cierpliwy. W trakcie wszystkich formalności był w stałym kontakcie z nami i bankiem. Był również obecny przy podpisywaniu umowy kredytu, co dało nam poczucie, że ktoś z większą wiedzą i doświadczeniem czuwa nad pomyślnością transakcji. Po tym jak już został nam przyznany kredyt, wynikły pewne komplikacje z udziałami na terenie, na którym stoi blok. Reakcja Pana Radka była błyskawiczna. Jako, że umowa kredytowa musiała być aneksowana, Pan Radek pozostawał w stałym kontakcie z nami i bankiem i informował o postępach w przygotowywaniu aneksu. Dzięki rzetelności i sumienności Pana Radka, sprawę udało się zakończyć bardzo szybko i pomyślnie, co sprawiło, że wraz z mężem jesteśmy teraz szczęśliwymi posiadaczami własnego M. Szczerze i gorąco polecamy Pana Radosława!

Kasia i Przemek Warszawa Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-05-16

Bardzo polecamy Pana Radosława, potrzebowaliśmy fachowej opinii dot. aktualnych opcji kredytowych. Dzięki Panu Radosławowi udało nam się wybrać najbardziej dogodną dla nas ofertę. Wszystkie wątpliwości, zapytania były na bieżąco bardzo dokładnie wyjaśniane. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, również pod kątem dostosowania się do godzin spotkań i przygotowywania wszelkich potrzebnych dokumentów do podpisania umowy. Pan Radosław jest bardzo cierpliwą osobą, także nawet bankowym laikom udało się wytłumaczyć wiele spraw :) Dziękujemy jeszcze raz!

Aleksandra Borzęcka, Jan Szkop Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-11-13

Chodzenie po bankach, wyszukiwanie odpowiedniego dla nas kredytu sprawiło, że mieliśmy ogromny mętlik w głowie... Na szczęście trafiliśmy na Pana Radosława, który rozwiał nasze wszelkie wątpliwości. Zasugerowaliśmy się opiniami znajdującymi się tutaj na stronie i postanowiliśmy skorzystać z usługi Pana Radosława. Nasza sytuacja była skomplikowana przez kilka czynników - kredyt na jedną osobę (przez co zdolność była mniejsza), umowa na czas określony, rodzaj działki (siedlisko), na której stała nieruchomość. Banki nie chcą przyznawać kredytu na tego typu działki. Wydawało się, że wszystko na naszą niekorzyść, a jednak Pan Radosław daje nadzieję :). Od razu zorientował się, który bank jest w stanie przychylić się do rodzaju działki. Przy tak poważnej decyzji, jaką jest kredyt wiadomo, że ciągle pojawiają się pytania, czasami nawet trzy razy zadawane - Pan Radosław wykazywał się ogromnym profesjonalizmem, spokojem i cierpliwością. Rzetelnie odpowiadał nam, tłumaczył i wyjaśniał w szybkim tempie (mejlowo, telefonicznie, na spotkaniach). Czuliśmy, że nikt nas nie oszuka. Pan Radosław pomógł nam wypełniać wnioski o kredyty, tłumaczył punkt po punkcie niezrozumiałe kwestie, prowadził naszą sprawę do samego końca. Dzięki Panu Radosławowi mamy wymarzony dom. Polecamy serdecznie!!!

Joanna i Artur Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-24

Szczerze i gorąco polecam usługi Pana Radosława! Pod jego opiekę trafiłem razem z żoną z polecenia zaufanej osoby, która zasugerowała nam go ze względu na kompetencje, uczciwość i elastyczność w kontaktach z klientem. W związku z dość przyzwoitą wiedzą na temat usług bankowych miałem konkretne wymagania co usług doradcy – oczekiwałem oferty kilku najlepszych banków dopasowanych pod planowany przez nas zakup mieszkania, z prostym porównaniem poszczególnych kosztów i warunków, bez nacisku na konkretne oferty i zbędne produkty dodatkowe. Dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem. Mogłem wybrać optymalne oferty pod względem kosztów, ale też zgodnie z sugestiami Pana Radosława zabezpieczyć się także wnioskiem, w banku który najkorzystniej spojrzy na moje nieregularne dochody (dwie umowy zlecenia z dużymi wahaniami wpływów). Dzięki świetnemu kontaktowi przez maila i telefon szybko udało się zebrać wymagane dokumenty i otrzymać pozytywne decyzje kredytowe. Pomimo iż wybrałem już konkretną ofertę Pan Radosław negocjował jeszcze lepsze warunki z drugim bankiem, który był najlepszą alternatywą. Oprócz szczegółowej opieki związanej z kredytem zasugerował na co powinienem zwrócić uwagę w związku z zakupem mieszkania obciążonego hipoteką. Wszystko zakończyła jedna krótka wizyta w banku i wykaz terminów i dokumentów, których należało dopilnować po uruchomieniu kredytu. Jestem bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i dużą oszczędność czasu i mogę uczciwie polecić usługi Pana Radosława. Dziękuję!

Robert Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-20

Pozytywne opinie o p. Radku znalazłem właśnie na tym portalu. Nie ukrywamy, że zdecydowaliśmy się na usługi p. Radka z 2 względów: - pozytywnych opinii tutaj - braku czasu na co dzień Ze zdolnością kredytową nie mieliśmy problemów, chodziło głównie o optymalizację czasową. NIE ZAWIEDLIŚMY SIĘ. Pan Radek najpierw nas odwiedził, zbadał potrzeby, zdolność, omówił W SZCZEGÓŁACH każdy aspekt kredytu hipotecznego i potencjalnych niejasności i oczywiście przedstawił kilka (dokładnie 4) oferty różnych banków. Spotkanie trwało 2h. Później spotykaliśmy się jeszcze dwukrotnie - zbierając dokumenty i finalnie, na podpisaniu umowy z bankierem - Pan Radek był też wtedy obecny, to BARDZO WAŻNE, gdyż mogliśmy liczyć na pomocną dłoń również przy samym podpisywaniu umowy o kredyt hipoteczny. Nie ukrywamy, że pytania 'last minute' się wtedy pojawiły i mogliśmy liczyć na szybką pomoc :-) Podsumowując - profesjonalizm - responsywność (Pan Radek odpisywał na maile w przeciągu minut, nie godzin; odbierał zawsze telefony lub po chwili oddzwaniał) - zrozumienie, wyrozumiałość - obyło się bez zbędnych ironii, kręcenia głową przy odpowiedziach na teoretycznie łatwe pytania - CZAS - od 1. spotkania do umowy minęło raptem 5-6 tygodni. Gdyby nie okres świąteczno-noworoczny, ten czas pewnie skróciłby się o kolejny tydzień, może dwa. Polecamy z czystym sumieniem! Dziękujemy.

Kamila i Kamil Kredyt hipoteczny w Warszawie

Data dodania: 2017-03-07

Szukając w naszej okolicy doradcy kredytowego trafiliśmy na Pana Radosława, kierując się rekomendacjami w sieci. Pierwszym pozytywnym zaskoczeniem było odebranie telefonu w sobotę po Nowym Roku oraz propozycja pierwszego spotkania jeszcze tego samego dnia. Na spotkaniu po wstępnej analizie zostało nam przedstawione kilkanaście ofert z różnych banków plus komentarz ze strony doradcy na temat ofert najlepszych. Oferty były czytelne, zrozumiałe, a zagadnienia, które pojawiły się po raz pierwszy wytłumaczone w klarowny sposób. Byliśmy na samym początku machiny biurokracyjnej. Ruszyliśmy do lokalnych urzędów po mapki, wyrysy i wnioski. Tu napotkaliśmy niespodziankę w pełnym wsparciu ze strony doradcy przy kompletowaniu dokumentów. Po okresie miesiąca, oferty banków zostały zaktualizowane i wybraliśmy dwie najlepsze. Punktualność, sumienność i rzetelność ze strony doradcy pozostały nadal na tym samym wysokim poziomie. Złożone zostały dwa wnioski kredytowe, gdzie w obydwu przypadkach decyzja ze strony banku była pozytywna. W kolejnym spotkaniu rozłożyliśmy obie oferty na czynniki pierwsze, wybierając i dopasowując do naszych potrzeb szczegóły. Doradca odznaczył się również profesjonalizmem i był podczas podpisania umowy kredytowej. Z czystym sercem możemy z żoną polecić Pana Radosława jako doradcę kredytowego, za błyskawiczną komunikację (telefon, sms, mail) bardzo dobrą znajomość branży oraz dopięcie i dopasowanie szczegółów do samego końca.

Daniel z żoną Kredyt na budowę domu

Data dodania: 2016-06-03

Na starcie nie mieliśmy ułatwionej sytuacji, ponieważ ja mam działalność gospodarczą, która nie przynosi dużych dochodów a w między czasie zmieniałem pracę i byłem na wypowiedzeniu. Dostaliśmy z żoną kontakt do Pana Radka od mojej kuzynki i nie zawiedliśmy się. Pan Radek przedstawił nam kilka ofert z różnych banków i wspólnie wybraliśmy ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Pomógł również w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące formalności, jak również jasno i klarownie wyjaśnił umowę kredytową.Pan Radek to godny polecenia sumienny i rzetelnie wypełniający swoje obowiązki doradca. Życzę wszystkim takiego profesjonalnego daradcy jakim jest Pan Radosław Wasilewski.

Robert z żoną kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-05-22

Pan Radosław bardzo profesjonalnie (a zarazem w przystępnej, zrozumiałej formie) przedstawił wszelkie szczegóły dotyczące formalności i procedur uzyskania kredytu mieszkaniowego. Przygotował i omówił kilka(naście) wstępnych ofert różnych banków (nie nalegał przy tym na konkretną ofertę danego banku, omówił wszystkie, wskazał ich dobre i słabe punkty, decyzję o wyborze pozostawiając wyłącznie nam - co oceniam na plus, duży). Przedstawił i omówił szczegółowo projekt umowy. Udzielał odpowiedzi na wszelkie pytania (dziękuję za cierpliwość!). Sprawnie poprowadził przez cały proces uzyskania kredytu, zapewniając fachową pomoc do samego końca. Świetny kontakt ("w nocy o północy"). Dzięki temu "wyrok" w postaci kredytu na najbliższe 30 lat podpisałem z uśmiechem na twarzy;) Zdecydowanie polecam, zarówno czytającym to nieznanym mi Państwu, jak i znajomym. Jeśli miałbym ponownie zaciągnąć kredyt lub uzyskać fachowe doradztwo w "wielkim świecie finansjery", wiem do kogo się zgłosić.

E&M Gr**ek Zdecydowanie polecamy

Data dodania: 2016-03-17

Do Pana Radka trafiłem przez polecenie z rodziny i szczerze muszę napisać że się nie zawiodłem. Razem z żoną mieliśmy problem z dochodem jedynym wyjściem, jak się okazało, było przystąpienie do kredytu moich rodziców. Chciałem uzyskać dofinansowanie z programu Mieszkanie dola Młodych ale zostaliśmy odrzuceni przez bank z powodu słabego stanu nieruchomości i czym wcześniej informował nam doradca, że może dojść do takiej sytuacji. Na szczęście Pan Radek namówił nas do złożenia dodatkowego wniosku na kredyt hipoteczny poza programem MDM, dzięki temu że był analizowany równolegle to otrzymaliśmy finansowanie za co jestem wdzięczny doradcy. Sam bym w życiu na to nie wpadł, a w bankach w których wcześniej byłem informowano mnie ze nieruchomość powinna być zaakceptowana w ramach MDM. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radka, który wykazał się dużą wiedzą, kompetencją oraz niespotykanym wyczuciem. Jest jeszcze jedna kwestia która mi się spodobał we współpracy z Panem Radkiem: jest dostępny za każdym razem kiedy do niego dzwoniłem/pisałem. Poza tym należy pochwalić jego wysoką kulturę osobistą i umiejętności tłumaczenia zawiłości ofert kredytowych. A ofertę otrzymałem ze wszystkimi kosztami, bo w bankach zaprezentowano tylko harmonogram i wysokość prowizji. Serdecznie Polecam Pana Radka!!!

Jakub Dz. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-03-04

Do Pana Radosława trafiłem z polecenia - znajomy z pracy już korzystał z jego usług i był zadowolony. Ja nie posiadałem wiedzy oraz doświadczenia w rozmowach z bankami, po wizycie w banku dostałem informację o wysokości raty i prowizji. Po rozmowie z Panem Radosławem okazało się że jest jeszcze masę aspektów które należy wziąć pod uwagę wybierając najkorzystniejsze oferty: ubezpieczenia na życie, od utraty pracy, pomostowe niskiego wkładu własnego. Poza tym banki pobierają prowizje za wcześniejszą spłatę oraz stawiają wymogi odnośnie korzystania z innych produktów: rachunek ROR, karta debetowa, kredytowa, narzucają przeniesienie wpływów od pracodawcy na swój rachunek. Pan Radosław uświadomił mi z czego tak naprawdę składa się kredyt hipoteczny, na jakie opłaty będę narażony i w jakim okresie spłaty kredytu. Pierwsze spotkanie trwało ok 2 godzin ale dostałem tyle informacji, że wszystko zrozumiałem. Można powiedzieć że byłem już świadomy kredytu mieszkaniowego. Kolejny krok to kompletowanie dokumentacji do kredytu. Pan Radosław oczywiście pomógł mi uzupełnić wnioski i inne formularze i po 2 tygodniach zaczęły spływać decyzje bankowe. Pan Radosław wynegocjował niższą marżę oraz brak prowizji, dzięki czemu zaoszczędziłem ok 23.500zł na całym kredycie. Środki zostały sprawnie uruchomione na rzecz zbywcy, a ja jak na razie jestem zadowolony z kredytu.

Łukasz G. Sochaczew Kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2016-02-25

Pan Radek pomógł mi przy wyborze najlepszego kredytu mieszkaniowego w programie Mieszkanie do Młodych. Zgłosiłem się przez polecenie kolegi z pracy, któremu to Pana Radosław organizował kredyt na budowę domu. Oczywiście był zachwalany, dlatego postanowiłem się z nim spotkać. Okazał się bardzo kompetentny i z duża wiedzą na temat bankowości oraz niuansów związanych ze staraniem się o kredyt hipoteczny. Pochodzę z Sochaczewa a tu mamy praktycznie 4 banki na krzyż. Pan Radosław zaproponował również banki których oddziały nie mieszczą się w moim miasteczku. Zasugerował które rozwiązanie jest najtańsze i dokonałem wyboru. I rzeczywiście ta oferta jest bardzo dobra. Pan Radek był ze mną na podpisaniu umowy, którą to otrzymałem kilka dni wcześniej, Dzięki czemu miałem sporo czasu na jej przeanalizowanie i omówienie z doradcą. Teraz ja polecam Pana Radka - naprawdę mi pomógł!

Maciej Sochaczew Kredyt MdM na mieszkanie

Data dodania: 2016-02-24

Razem z mężem trafiliśmy do Pana Radka przez stronę internetową sprawdzonydoradca.pl Ilość pozytywnych opinii oraz informacja o doświadczeniu sprawiły że postanowiliśmy poprosić Pana Radka o pomoc. Ja posiadałam umowę o pracę od 5 miesięcy. Niestety kończyła się po 2 miesiącach od naszego pierwszego spotkania. Pan Radek oznajmił że jest bank który mógłby udzielić nam kredytu hipotecznego, niestety nie mieliśmy zdolności kredytowej przez posiadany kredyt gotówkowy. Pan Radek zaproponował nam refinansowanie w/w kredytu do banku który miałby nam kredytu hipotecznego. Okazało się że warunki cenowe były bardzo dobre - lepsze od tych które mieliśmy. Udało nam się zapisać na promocję w ostatniej chwili. Obecne warunki cenowe są dużo mniej konkurencyjne. Szybko dostaliśmy decyzję pozytywną, dzięki czemu mogliśmy już cieszyć się naszym domem w ciągu miesiąca od pierwszego spotkania z doradcom. Jestem pod dużym wrażeniem zaangażowania, wiedzy oraz dyspozycyjności pana Radka. Na maile odpisuje w ciągu godziny. Telefony odbiera, jeśli nie może rozmawiać to oddzwania. Na pewno osoba godna polecenia. Dziękujemy za pomoc Panie Radku.

Monika i Paweł (Serock) Kredyt na zakup domu

Data dodania: 2016-02-23

Od 2 lat bezskutecznie starałem się o kredyt hipoteczny na budowę domu. Pomimo pozytywnych weryfikacji początkowych banku, w kolejnej fazie analityk odrzucał mój wniosek ze względu na ''za duże ryzyko kredytowe'' . Nadmienię, iż od 13 lat jestem na stałe zatrudniony w jednej firmie oraz mam dobrą historię kredytową. Miałem już dosyć wizyt w bankach, ciągłego kompletowania i aktualizowania dokumentów, poddałem się, myślałem , że nigdy mi się nie uda, ten cały system bankowych analiz, statystyk jest pop......... Pana Radosława poleciła mi siostra, której pomógł otrzymać kredyt hipoteczny. W przeciągu miesiąca otrzymałem kredyt na budowę domu. W banku byłem dwa razy , podpisać wniosek kredytowy oraz po przyznaniu kredytu, podpisać umowę kredytową. Wszystko załatwiał za mnie Pan Radosław. Kredyt jest na bardzo dobrych warunkach, praca Pana Radosława nic mnie nie kosztowała. Żałuję, że wcześniej nie pomyślałem o skorzystaniu z jego pomocy. Dlatego jeżeli to czytasz, oszczędź sobie trudu, pomyśl o swoim zdrowiu, nie zastanawiaj się i skorzystaj z usług Pana Radosława Wasilewskiego, serdecznie polecam.

Piotr Zalewski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-07-31

Od 2 lat bezskutecznie starałem się o kredyt hipoteczny na budowę domu. Pomimo pozytywnych weryfikacji początkowych banku, w kolejnej fazie analityk odrzucał mój wniosek ze względu na ''za duże ryzyko kredytowe'' . Nadmienię, iż od 13 lat jestem na stałe zatrudniony w jednej firmie oraz mam dobrą historię kredytową. Miałem już dosyć wizyt w bankach, ciągłego kompletowania i aktualizowania dokumentów, poddałem się, myślałem , że nigdy mi się nie uda, ten cały system bankowych analiz, statystyk jest popie.......... Pana Radosława poleciła mi siostra, której pomógł otrzymać kredyt hipoteczny. W przeciągu miesiąca otrzymałem kredyt na budowę domu. W banku byłem dwa razy , podpisać wniosek kredytowy oraz po przyznaniu kredytu, podpisać umowę kredytową. Wszystko załatwiał za mnie Pan Radosław. Kredyt jest na bardzo dobrych warunkach, praca Pana Radosława nic mnie nie kosztowała. Żałuję, że wcześniej nie pomyślałem o skorzystaniu z jego pomocy. Dlatego jeżeli to czytasz, oszczędź sobie trudu, pomyśl o swoim zdrowiu, nie zastanawiaj się i skorzystaj z usług Pana Radosława Wasilewskiego, serdecznie polecam.

Piotr Zalewski Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-07-31

Pana Radosława znalazłem zupełnie przypadkiem – wpisując w google: dobry doradca, warszawa… Po przeczytaniu jakie ma kwalifikacje, sprawdzeniu czy nie ma o nim negatywnych opinii w sieci, postanowiłem zadzwonić z prośbą o wyszukanie jak najlepszego rozwiązania dla sytuacji z którą do niego przyszedłem. Moja sprawa była dość skomplikowana, dodatkowo złe doświadczenia z bankierem, który udzielał mi wcześniejszego kredytu hipotecznego, sprawiły, że podchodziłem do niego z dużym dystansem. Szybko jednak, kontakt telefoniczny, kompetentne w 100% podejście do sprawy, elastyczność w wielu kwestiach, sprawiły, że uzyskanie refinansowania kredytu przebiegało w spokojnej niczym nie zmąconej atmosferze. Radosław Wasilewski to człowiek, skrupulatny, rzeczowy, drobiazgowy co w na jego stanowisku jest niezwykle ważne. Z czystym sumieniem mogę polecić go jako doradcę finansowego.

Mateusz Polecenie

Data dodania: 2015-07-22

Gorąco polecamy usługi pana Radosława Wasilewskiego. Znaleźliśmy się z mężem w trudnej sytuacji finansowej. Mąż od dwóch lat prowadzi działalność gospodarczą. Opóźnienia w płatnościach faktur spowodowały brak płynności finansowej, które były powodem zaciągania kolejnych kredytów. Po podjęciu decyzji o skonsolidowaniu naszych dotychczasowych zobowiązań kredytowych okazało się, że nie mamy wystarczającej zdolności kredytowej, co było przyczyną odmownych decyzji dwóch banków. Ostatnią deską ratunku był pan Radosław Wasilewski, do którego otrzymaliśmy namiary od znajomej. W bardzo kompetentny sposób przeprowadził z nami rozmowę. Dało się zauważyć, że jest to osoba o wysokich kwalifikacjach oraz o wysokiej kulturze osobistej. Udało się skonsolidować nasze zobowiązania kredytowe, co odciążyło nasze zobowiązania miesięczne co najmniej o połowę. Panie Radku, bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

M.R. Ziółkowscy kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2014-11-27

Staraliśmy się z mężem o kredyt na dokończenie naszego wymarzonego domu. Nie mieliśmy ułatwionej sytuacji, ponieważ ja mam umowę na czas określony, która już wygasa. Dostaliśmy kontakt do Pana Radka od mojej kuzynki i nie zawiedliśmy się. Pan Radek przedstawił nam kilka ofert z różnych banków i wspólnie wybraliśmy ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Pan Radek wynegocjował dla nas kredyt na bardzo dobrych warunkach i to w krótkim czasie. Pomógł również w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące formalności, jak również jasno i klarownie wyjaśnił umowę kredytową.Pan Radek to godny polecenia sumienny i rzetelnie wypełniający swoje obowiązki doradca. Jeżeli chcesz uzyskać profesjonalną pomoc w sprawach finansowych to wybór jest prosty - miły i odpowiedzialny Pan Radosław Wasilewski.

Mariola Szypszak kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-09-01

Bardzo gorąco polecam Pana Radosława Wasilewskiego wszystkim, którzy szukają doradcy uczciwego, zorientowanego na klienta i dbającego o niego, dyspozycyjnego, oddanego sprawie, doskonale odnajdującego się w proponowanych produktach. Pan Radosław niezwykle skutecznie doprowadził moją sprawę do końca, bardzo intensywnie zajmując się nią przez cały proces. Kredyt otrzymałam niemalże natychmiast. Poza fachowością, serdecznością i sumiennością niewątpliwą zaletą Pana Radosława jest cierpliwe tłumaczenie i opisywanie każdego punktu (umów, wniosków, zaświadczeń, itp.) prowadzącego zarówno do realizacji podjęcia kredytu jak i jego spłaty oraz spełnienia warunków banku. Uczciwość, którą dostrzegłam przy pierwszym spotkaniu z Panem Radosławem i która wzbudziła moje zaufanie, dała mi poczucie, że zajęła się mną właściwa osoba. Jeżeli szukają Państwo doradcy, który zaopiekuje się Państwem od "A" do "Z" to wybór jest oczywisty - p. Radosław Wasilewski.

Małgorzata Rytel Kredyt na start.

Data dodania: 2013-06-25

Znalazłam kontakt do Pana Radka na stronie www.sprawdzonydoradca.pl. Był jednym doradcą w moim miasteczku, który posiadał ofertę wielu banków. Miał dobre opinie więc postanowiłam się skontaktować. Przede wszystkim Pan Radosław dojechał do mnie - co już na początku pokazało jego zaangażowanie. Później oczywiście się to nie zmieniło. Po pierwszym spotkaniu dostałam informację że nie powinno być problem z uzyskaniem kredytowania i rzeczywiście bez utrudnień uzyskałam kredyt na przystępnych warunkach. dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Marta O Kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2013-06-12

Otrzymałam w spadku 50% domu jednorodzinnego, razem z mężem postanowiliśmy wykupić pozostałe udziału. W tym przypadku potrzebowaliśmy kredytu. Dostaliśmy namiary do Pana Radka, który pomógł już mojej koleżance z pracy. Uzyskał dla nas kredyt w złotówkach bardzo szybko. To co nas interesowało zostało spełnione - niska rata, szybka decyzja. Warto wspomnieć że Pan Radek nie pobrał od nas wynagrodzenia. Wiem że doradcy kredytowi narzucają swoje prowizję, tu akurat tego nie było. Z całą pewnością możemy polecić usługi Pana Radka.

Halina i Karol z Mińska Mazowieckiego Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-06-10

Pan Radek pomógł mi przy uzyskaniu kredytu gotówkowego. Potrzebowałem gotówki, ale miałem problem ze zdolnością kredytową, Dostałem dwie decyzje negatywne i trafiłem na Pana Radosława, który poukładał moje sprawy finansowe, co pozwoliło poprawić moją zdolność kredytową. Spisaliśmy wniosek kredytowy. Pan Radosław wniosek z dokumentami sam zawiózł do banku, był ze mną przy podpisaniu umowy. Polecam współpracę z takim doradcą.

Ludwik Majewski Kredyt Gotówkowy

Data dodania: 2013-05-10

Razem z mężem przed poszukiwaniami mieszkania zgłosiliśmy się do Pana Radka. W pierwszej kolejności Pan Radek zbadał naszą zdolność kredytową - dzięki temu dostaliśmy informację na jaką kwotę kredytu możemy sobie pozwolić i co za tym idzie jakiego mieszkania możemy szukać. Mieszkania szukaliśmy ok 7 miesięcy, kredyt załatwiamy z Panem Rakiem w 2 tygodnie. Mąż również gromadził informacje na temat warunków kredytowych w różnych bankach na własną rękę i rzeczywiście otrzymaliśmy bardzo dobrą ofertę. Dodatkowo mogliśmy liczyć na pomoc Pana Radka przez cały czas starania się o kredyt. Pomógł w wielu formalnościach, zaoszczędził nam wiele czasu i kłopotów. Polecamy tego doradcę.

Hanna i Roman kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2013-05-10