Radosław Wasilewski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 793012206 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

W związku z obecną sytuacją z Covid-19 mogę przeprowadzić spotkanie za pomocą komunikatora Skype live:radoslaw.wasilewski

LINK do kontaktu: https://join.skype.com/invite/hHhp2fw9xhJa

 

Pomagam w uzyskaniu korzystnych kredytów. W mojej działalności koncentruję się na kredytach hipotecznych - takich jak kredyt  na zakup mieszkania czy domu, a także na finansowaniu dla firm.

Moja usługa jest bezpłatna dla Klienta

Po porównaniu wielu  dostępnych  ofert - pomagam Klientom wybrać najlepszą

Porównuję cenę kredytu w  poszczególnych bankach, wysokość raty, wyliczam zdolność kredytową, omawiam wszelkie koszty związane z kredytem,odpowiadam na wszystkie pytania Klienta, przeprowadzam przez cały  proces starania się o kredyt.

Zawodowo z branżą finansową jestem związany od 2004, natomiast doradztwem w zakresie kredytów zajmuję się od 2006 roku.  Na początku swojej kariery skupiłem się na pomocy klientom w spełnieniu ich marzeń mieszkaniowych. I tak zostało….konsulting, wybór najlepszej oferty, pomoc w przejściu przez mozolne procedury bankowe, negocjacje warunków, etc.

Głównym priorytetem, którym się kieruję jest zadowolenie Klienta.

Mam doświadczenie również w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Możliwości jakie daje wachlarz produktów i rozwiązań finansowych dostępnych na rynku jest znacznie większy niż jest to w przypadku klienta indywidualnego.

W głównej mierze bazuję na poleceniach stąd zadowolenie klienta jest dla mnie absolutnym priorytetem!

 

Zaufało mi ponad 580 osób/firm, którym pomogłem uzyskać finansowanie na przeróżne cele.

 

Klient nie ponosi kosztów z tytułu moich usług - nawet w przypadku gdy dojdzie do negocjacji cenowych.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM  DO  KONTAKTU ZE MNĄ

tel. 793 012 206

mail: [email protected]

albo proszę  o wysłanie formularza spod zdjęcia- oddzwonię

 


Ściągnij kod QR mojej wizytówki

 

Doświadczenie

Od 2006 jestem związany z doradzaniem w zakresie kredytów, pracowałem w nastepujących firmach:

Nordea Bank Polska S.A. – Doradca Kredytowy – doradztwo, analiza oraz sprzedaż produktów hipotecznych osobą indywidualnym.

Credit Care SA – Doradca Finansowy – doradztwo w zakresie finansowania osób fizyczna jak również małych i średnich przedsiębiorstw: kredyty firmowe oraz indywidualne, leasingi, faktoringi, gwarancje bankowe, produkty księgowe oraz bankowe. Pomoc w uzyskaniu finansowania oraz negocjacje warunków cenowych w imieniu klienta

Aspiro S.A. (Grupa BRE Bank S.A.) – Doradca klienta, linia hipoteczna i biznesowa – doradztwo w zakresie produktów kredytowych dla osób indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

mBanku S.A. (Grupa BRE Bank S.A.) – Doradca d.s. produktów hipotecznych – doradztwo produktów hipotecznych osobom indywidualnym.

W Bankach oraz firmach w których pracowałem przeszedłem szereg szkoleń związanych z produktami bankowymi, procesem analizy finansowej, technicznej oraz prawnej. Nabyłem również doświadczenie w zakresie współpracy i utrzymaniem relacji z klientem, bezpieczeństwem informacji jak również etyki pracy.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2001 2008 Politechnika Warszawska, Tytuł: Inżynier Magister

Atuty eksperta

 

 • kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej,
 • szeroka wiedza z zakresu produktów kredytowych, leasingowych i faktoringowych,
 • kompleksowa obsługa klienta, w tym pomoc przy znalezieniu nieruchomosci,
 • szybkość i skuteczność realizacji,
 • systematyczność i sumienność oraz skuteczność,
 • stawianie na długoletnią współpracę z klientem,
 • etyka pracy,
 • niezależność,
 • elastyczność co do miejsca i pory spotkania jak również kontaktów telefoniczych,
 • przygotowywanie dokumentacji oraz pomoc w jej wypełnieniu,
 • badanie zdolnosci kredytowej,
 • przygotowywanie do kredytu,
 • weryfikacja umowy kredytowej oraz obecność przy jej podpisaniu.

 

Przykłady opisanych spraw

 

ZAKRES OFEROWANYCH PRZEZ MNIE PRODUKTÓW:

I PRODUKTY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH:

 

- Kredyt hipoteczny:

                - Kredyt mieszkaniowy: Kredyt na określony cel

zakup/budowa/przebudowa/dokończenie budowy lokalu/domu/działki – rynek wtórny oraz pierwotny

- Pożyczka hipoteczna: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym

- Kredyt konsolidacyjny: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym

 

- Pożyczka gotówkowa

- Kredyt samochodowy

 

II PRODUKTY FIRMOWE:

 - Kredyt na start:

- kredyt zabezpieczony do 350 000zł bez wymogu stażu prowadzonej dz.g. jak również na oświadczenie;

- kredyt bez zabezpieczenia do 25 000zł bez wymogu stażu prowadzonej dz.g. jak również na oświadczenie, bez weryfikacji ZUS i US;

- Kredyt inwestycyjny:

Kredyty celowe: zakup/budowę/dokończenie budowy/remont nieruchomości jak również ruchomości Zabezpieczone nieruchomością, ruchomością, udziałami, akcjami oraz kontraktami. Bez wkładu własnego.

- Kredyty w formie linii:

- Kredyty w formie linii niezabezpieczone jak również zabezpieczone nieruchomością, dostępne w formie kredytu obrotowego.

- Kredyt na cel związany z bieżącymi wydatkami prowadzonej działalności gospodarczej zabezpieczone oraz nie zabezpieczone.

- Rachunki firmowe:

Rachunki bankowe bez opłat za prowadzenie, za otwarcie oraz za przelewy internetowe. Z możliwością otwarcia dobrze oprocentowanych lokat nocnych (tzw. Overnight)

- Leasing:

                - Leasing operacyjny

                - Leasing finansowy

                - Leasing w formie zwrotnej – leasingujemy urządzenie będące własnością Klienta

- Pożyczka leasingowa – Klient jest właścicielem środka trwałego, ułatwi Ci to uzyskanie dotacji Unijnej

Leasingi dostępne są również dla firm które dopiero co zostały założone, bez weryfikacji raportu BIK, ZUS oraz US jak również dochodów. Zapewniam pomoc w zakresie uzyskania korzyści prawno-podatkowych.

-Faktoring:

                - Faktoring z regresem: faktorant przejmuje odpowiedzialność za dług kontrahenta

                - Faktoring bez regresu: faktor przejmuje odpowiedzialność za dług kontrahenta

 

 

 

 

Wybrane rekomendacje

Polecam Pana Radosława Wasilewskiego. Przedstawił oferty i doradził co będzie najlepszą opcją. Pomógł z wszystkimi dokumentami i formalnościami. Udzielił rzetelnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Z jego pomocą branie kredytu przebiegło prosto i bezpiecznie. Pełen profesjonalizm.

Janek Kredyt hipoteczny

Pan Radosław pomógł na każdym etapie procesu kredytowego od A do Z. Zawsze był dostępny i odpowiadał na każde wątpliwości. Bardzo polecam tego doradcę.

Daniel Michalski Doradztwo przy kredycie hipotecznym

Chciałbym gorąco polecić Pana Radosława, jego zaangażowanie i profesjonalizm w trakcie procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego były niewątpliwie kluczowe dla sukcesu. Co więcej, jego zaangażowanie nie ograniczało się jedynie do formalności. Pan Radosław regularnie dostarczał aktualizacje dotyczące postępów, tłumacząc każdy krok procesu w sposób zrozumiały i klarowny. Dzięki temu, mimo pewnych opóźnień ze strony banku, czułem się komfortowo i pewnie, że otrzymam kredyt

Paweł Bęza Kredyt hipoteczny - bezpieczny kredyt 2%

W pełni profesjonalny i rzetelny ekspert Kredytowy. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Najważniejsza dla mnie była możliwość ciągłego kontaktu, który z niewiarygodną cierpliwością odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Na każde zadane pytanie otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi, a wszystkie wątpliwości znikły już na pierwszym spotkaniu. Proces kredytowy przeprowadzony od samego początku, był dopilnowany na każdym etapie, aż do momentu podpisania umowy kredytowej w banku. Pana Radosława polecam z czystym sumieniem

Patrycja Kredyt 2%

Z całego serca polecamy skorzystanie z usług Pana Radosława. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny, sumienny oraz solidny w tym co robi. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Na pierwszym spotkaniu porównał nam oferty banków przystępujących do programu BK2%, później pomógł skompletować niezbedne dokumenty, przy czym zawsze odpowiadał na każde pytania- nawet te najgłupsze :-) Pan Radosław potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych i jest w stanie rozwiązać każdy problem, który pojawi się na drodze do uzyskania kredytu. Później musieliśmy już tylko czekać, na pozytywną decyzję kredytową. Dodatkowo Pan Radosław punkt po punkcie omówił z nami zaproponowaną przez bank umowę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą z którą rozmowa to czysta przyjemność. Doradca godny zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu.

Marta i Mariusz Bezpieczny kredyt 2%

Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność. Od samego początku bardzo mocno zaangażowany w sprawę. Znajduje świetne rozwiązania sytuacji, które dla nas były już bez wyjścia. Każdemu polecam takiego Doradcę, całą procedura przebiegła tak jak tego oczekiwaliśmy.

Dominika Opiela Przeprowadzenie procedury kredytu

Współpracowałem z Panem Radosławem w ramach pozyskania kredytu w programie Bezpieczny kredyt 2%. Kontakt otrzymałem od siostry której Pan Radosław również pomógł uzyskać kredyt. Od początku Pan Radosław wykazywał się rzetelnością i profesjonalizmem. Program z którego korzystałem był świeżo wprowadzony w banków a mimo to Pan Radosław wszystko wytłumaczył i doradził najlepsze rozwiązania. Dodatkowo pomagał przy obrocie dokumentów Bank-Deweloper-Ja. Na bieżąco informował o postępach i etapach na jakich są wnioski. Już na samym początku poinformował mnie ze szansa na uzyskanie kredytu jest wysoka dzięki swojemu doświadczeniu. Mimo obaw wszystko się udało za co bardzo dziękuje i naprawdę z całego serca polecam.

Bartosz Balasiński Współpraca

Gorąco polecam współpracę z p. Radosławem - wszystkie sprawy zostały załatwione sprawnie i rzetelnie. Nie było miejsca na wątpliwości czy problemy pozostawione same sobie. Doradca aktywnie przeprowadził mnie przez cały proces zaciągania kredytu. Pożyczkę dostałem zgodnie z planem.

Grzegorz G. Kredyt hipoteczny - bezpieczny kredyt 2%

Miałem przyjemność współpracować z Panem Radosławem w celu uzyskania bezpiecznego kredytu 2%, podczas największego natłoku wniosków, niejasnych procedur, sezonu urlopowego i wielu innych problemów. Pomimo tego udało nam się, mimo że z ponad 3-miesięcznym opóźnieniem, uzyskać i uruchomić kredyt. Pan Radosław, pomimo wszystkich trudności, stanął na wysokości zadania. Kontakt zawsze przebiegał bezproblemowo, miałem odczucie że realnie ktoś w moim imieniu próbuje uzyskać jak najlepszą ofertę, a jednocześnie walczy o to, żeby wszystko się udało. Jeśli chodzi o mnie, z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Radosławem, i jeśli kiedykolwiek w przyszłości będę jeszcze potrzebował kredytu hipotecznego, to z całą pewnością wrócę!

Łukasz Domeradzki Kredyt hipoteczny

Bardzo dobra współpraca Cieszę się że trafiłam właśnie do Pana Radosława. Naprawdę znający się na swojej pracy specjalista, bardzo pomocny zawsze majacy czas by udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania Dzięki Panu Radosławowi udało się nam razem z mężem uzyskać kredyt na dom marzeń.

Sandra Kredyt na dom

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Radosławem. Przeprowadził nas w sposób bardzo profesjonalny i z wielką cierpliwością przez wszystkie kroki do uzyskania kredytu hipotecznego. Po wstępnej rozmowie telefonicznej umówiliśmy się na spotkanie online , podczas którego przedstawił obszerną listę ofert kredytów hipotecznych o parametrach, które nas interesowały. Na etapie przygotowywania przez nas niezbędnych dokumentów byliśmy cały czas w kontakcie i bardzo szybko odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości. Po wstępnym wyborze przez nas 3 ofert przygotował wnioski do banków, podpisanie wniosków to było nasze jedyne spotkanie w formie stacjonarnej. Następnie po uzyskaniu pozytywnych decyzji wybraliśmy najdogodniejszą dla nas ofertę, a Pan Radosław umówił spotkanie z pracownikiem banku w celu podpisania umowy kredytowej. Zdjęcie z nas ciężaru załatwiania wszystkich formalności związanych z kredytem było dla nas ogromnym ułatwieniem. Serdecznie polecamy tego eksperta kredytowego.

Katarzyna Myśliwiec-Czajka Uzyskanie kredytu hipotecznego

Polecam Pana Radosława do oceny oraz wyboru kredytu hipotecznego. Duże zaangażowanie oraz elastyczność, profesjonalne doradctwo od samego początku spotkań. Kontakt również po uruchomieniu kredytu, czy nie potrzebujemy jakiegokolwiek wparcia w dalszych czynnościach bankowych. Polecam z czystym sumieniem.

Kamil Rekomendacja

Polecam Pana Radosława. Skontaktował się z nami z propozycją przeniesienia kredytu hipotecznego do innego banku. Pozwoliło to ostatecznie obniżyć wysokość miesięcznej raty o ok. 20%. Otrzymaliśmy oferty kilku banków do wyboru ze szczegółowym porównaniem kosztów początkowych i miesięcznych, specjalnych warunków i możliwości dodatkowego obniżenia oprocentowania. Za jego pośrednictwem złożyliśmy wniosek o wybrany kredyt. Przez cały proces pozostawał z nami w kontakcie i wskazywał kolejne kroki niezbędne do przeniesienia kredytu. Po podpisaniu umowy kredytowej monitorował oferty banków na wypadek gdyby przed uruchomieniem kredytu pojawiła się lepsza oferta. Dzięki Panu Radosławowi udało się uniknąć wysokich kosztów wcześniejszej spłaty kredytu. Zaoferował także pokrycie kosztów wyceny nieruchomości. Pan Radosław jest świetnie zorientowany w branży kredytów, potrafi wyjaśnić wszelkie zawiłości, a kontakt z nim przebiegał bez zarzutów.

Krzysztof Przeniesienie kredytu

Pan Radosław po zebraniu informacji na temat stanu faktycznego kredytu oraz sytuacji finansowej przygotował ofertę dzięki której udało się obniżyć oprocentowanie o 2,4 %. Operacja przeprowadzona sprawnie i niemal bez wychodzenia z domu. Serdecznie polecam. To już kolejny raz kiedy korzystam ze wsparcia Pana Radosława i jestem bardzo zadowolony!

Łukasz Kusy Refinansowanie kredytu hipotecznego w PLN

Chciałbym polecić usługi Pana Radka, który jako osoba profesjonalna poprowadziła nas przez trudny proces zaciągnięcia kredytu hipotecznego na zakup domu. Pan Radek przygotował klika wariantów kredytów oraz pomógł nam skompletować potrzebne dokumenty oraz złożył je w naszym imieniu do banku. Kontakt z Panem Radkiem oraz doradztwo merytoryczne bez zarzutów. Bardzo Polecam

Arek Bratowski Pomoc w uruchomieniu kredytu hipotecznego

Polecam Pana Radosława jako sprawdzonego doradcę kredytowego, do którego kontakt otrzymałam również z polecenia. Zależało mi bardzo na szybkim uzyskaniu kredytu i dzięki profesjonalizmowi oraz naprawdę wielkiemu zaangażowaniu Pana Radosława udało mi się załatwić sprawę w oczekiwanym czasie. Jest osobą kompetentną, z dużym doświadczeniem a rozmowy z Nim, mimo stresującego tematu, przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam.

Danuta Daśko polecam sprawdzonego doradcę

Przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego, postanowiliśmy skontaktować się z kompetentnym doradcą kredytowym. Poprzez dobre rekomendacje postanowiliśmy, że skorzystamy z pomocy pana Radosława. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Na pierwszym spotkaniu w sposób rzetelny i na spokojnie, zostały nam przedstawione oferty kilku banków. Podczas kolejnego spotkania wszystko to, co musimy spełnić i dostarczyć, aby otrzymać kredyt na zadowalającą nas sumę. W konsekwencji zostały nam przedstawione warunki do trzech banków, z czego jeden z nich proponował nam najwyższą z możliwych kwot. W zasadzie postawiliśmy wszystko ( w tym trudnym okresie na uzyskanie kredytu) na jedną kartę i Pan Radosław złożył papiery do tego banku. Po długiej drodze z załatwianiem potrzebnych papierów...udało się! i otrzymaliśmy kredyt. Trwało to dość długo ( poprzez sterty potrzebnych dokumentów) ale finał jest bardzo zadowalający i z pewnością samodzielnie nie bylibyśmy w stanie tego ogarnąć. Pan Radosław był zawsze do naszej dyspozycji (mimo przebywania na urlopie kontaktował się telefonicznie). Jeśli jakieś dokumenty były dodatkowo wymagane do dostarczenia do banku, niezwłocznie dostawaliśmy informacje i instrukcje, aby proces przebiegał sprawnie. Gorąco polecamy!

Asia i Dawid kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Radosławem. Podczas dziesiątek rozmów telefonicznych, maili i kilku spotkań za każdym razem otrzymaliśmy rzetelne odpowiedzi na nurtujące nas pytania a luźna atmosfera tylko zachęcała nas do zadawania kolejnych 😊 Otrzymaliśmy kilka opcji kredytowych dopasowanych do naszych potrzeb i możliwości. Po zgłębieniu tematu dostaliśmy jeszcze kilka kolejnych. Każda z opcji wraz ze szczegółowym opisem i kosztorysem. Pan Radosław na każdym etapie sugerował nam z którymi bankami warto wejść we współpracę a które są mniej nastawione na klienta. Nawet przez moment nie poczuliśmy że zostajemy z tym wszystkim sami. I pomimo dynamicznej sytuacji związanej ze stopami procentowymi Pan Radek cały czas szukał dla nas rozwiązania. Dzięki pomocy Pana Radka kredyt otrzymaliśmy. Dzięki swojemu doświadczeniu był w stanie na bieżąco proponować nam nowe rozwiązania i możliwości. Chcieliśmy tym komentarzem podziękować za poświęcony czas i zaangażowanie. Kolejnym razem również skorzystamy z Pańskich usług. I to chyba najlepsza rekomendacja

Przemysław Ratliński Polecenie współpracy

Jestem bardzo zadowolona z usługi, Radek jest profesjonalny, bardzo rzeczowy, sam wychodzi z propozycją najbardziej korzystną dla klienta. Zawsze odpowiada na próby kontaktu, pilnuje terminów, bardzo dobrze orientuje się na rynku kredytów. Polecam!

Dorota Milczarek Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam współpracę z Panem Radosławem. Sprawnie, szybko i rzeczowo przeprowadzi przez cały proces, do tego nie pozostawi kredytobiorcy z wątpliwościami. Dzięki Panu organizacja kredytu nie jest enigmatyczna. Jeszcze raz gorąco polecam.

Sylwia Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam współpracę z Panem Radosławem Wasilewskim. Pan Radek szybko i sprawnie pomógł mi w uzyskaniu kredytu i załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności. Pan Radek to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę, doświadczona, pomocna, rzetelna, a przy tym miła i życzliwa. Zawsze był dostępny i cierpliwie odpowiadał na wszelkie moje pytania i wątpliwości, przedstawiał mi różne rozwiązania, tak żeby kredyt wyszedł dla mnie jak najkorzystniejszej. Współpraca z Panem Radkiem to sama przyjemność, jeszcze raz polecam, a Panu Radkowi bardzo dziękuję za poświęcony czas 😊

Justyna M Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem polecam Pana Radosława. Wiedza dostępna o każdej porze, nawet po realizacji transakcji, profesjonalne podejście, minimalizacja spraw formalnych po naszej stronie do minimum. 10/10!

kamil rekomendacja

Gorąco polecam Pana Radosława jako eksperta kredytowego. Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Po paru wymienionych e-mailach dostaliśmy oferty banków, z którymi mogliśmy się zapoznać. W momencie wybrania oferty wszystkie za i przeciw zostały nam przedstawione w rzetelny i wyczerpujący sposób. Pan Radosław był zawsze sumienny i dyspozycyjny, odbierał za każdym razem jak dzwoniłem. Jeżeli nie mógł odebrać to bardzo szybko oddzwaniał. Dzięki fachowej pomocy zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową. Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność. Szczerze polecam.

Filip Kredyt hipoteczny

Jestem wdzięczna za szybką pomoc w uzyskaniu kredytu.Wszystko zostało przeprowadzone sprawnie i pomyślnie.Dziekuje i polecam

Justyna Polecam Pana Radosława Wasilewskiego jaki doradcę kredytowego

Z pełnym przekonaniem o tym, że się nie zawiedziecie mogę polecić kontakt z Panem Radosławem i jego zespołem. Mój bank zwlekał ze zorganizowaniem kredytu i pojawiło się ryzyko, że przepadnie mi możliwość podpisania korzystnej umowy. Pan Radosław w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku zorganizował wiążącą ofertę z banku. Pełne informacje, jasny obraz kosztów, praktyczne doradztwo, wszystko łopatologicznie i w bardzo miłej atmosferze. Szczerze i serdecznie polecam.

Maciej Ploch Kredyt

Szczerze polecam Pana Radosława. Pomógł mi w przejściu przez cały proces przygotowania wymaganych dokumentów i finalnie w uzyskaniu kredytu. Udzielał trafnych i pomocnych wskazówek i porad, w razie jakichkolwiek pytań pozostawał w stałym kontakcie. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalne. Polecam.

Oliwia Kredyt hipoteczny

Pan Radosław w sposób bardzo fachowy, a także przyjazny wsparł mnie w wyborze banku i załatwieniu formalności związanych z kredytem hipotecznym na remont mieszkania. Polecam, na pewno skorzystałabym jeszcze raz z jego usług.

Katarzyna Świetne wsparcie w załatwieniu kredytu hipotecznego

Polecam współpracę z Panem Radosławem. Po raz kolejny współpracowałam z Panem Radosławem przy ubieganiu się o kredyt. Rzetelnie i konkretnie wytłumaczone, cały proces kredytowania przebiegł sprawnie.

Joanna Rekomenadacje

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radosława. Elastyczny w kwestii spotkań, rzeczowo przedstawia i analizuje oferty różnych banków krok po kroku. Pomaga w przygotowaniu wniosków oraz dokumentacji. Z pomocą Pana Radosława udało się szybki i bezboleśnie przejść proces oraz uruchomić kredyt. Polecam!

Damian Kredyt hipoteczny

Cały proces złożenia wniosku o kredyt hipoteczny oceniam bardzo wysoko. Komunikacja przebiegała wzorowo.

Adrian Kredyt

Pan Radosław pomógł nam przebrnąć przez wszystkie procedury związane z kredytem hipotecznym. Przedstawił kilkanaście ofert kredytowych i pomógł wybrać najlepszą. Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność, nigdy nie pozostaliśmy bez odpowiedzi. Serdecznie polecamy.

Damian Dąbrowski Kredyt hipoteczny

Świetny specjalista, konkretny i bardzo miły. Zna się na tym, co robi. W sumie nie znam lepszego doradcy od kredytów hipotecznych.

Marcin Kłak Kredyty hipoteczne

Polecam współpracę z panem Radosławem , na początku nie rozumieliśmy niuansów związanych z kredytem ale pan Radek na spokojnie tłumaczył , rysował , poświęcał tyle czasu ile potrzebowaliśmy . Nie odczułam presji z jego strony ani nacisku na konkretny bank . W każdej chwili był do dyspozycji , rozwiewał wątpliwości . Polecam :)

Kinga Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Witam. Szybko,sprawnie i mury pna się do góry 😉

Adam Kredyty hipoteczny

Z całego serca polecamy doradztwo Pana Radosława. Od samego początku współpraca układała się wzorowo. Po telefonie z naszej strony, umówiliśmy się w dogodnej dla nas lokalizacji i pasującym nam terminie. Na spotkaniu w sposób rzetelny i na spokojnie, bez pospiechu zostały nam wytłumaczone wszystkie niuanse i zawiłości tematu kredytów hipotecznych oraz przedstawione oferty kilkunastu banków. Pan Radosław był zawsze do naszej dyspozycji (mimo przebywania na urlopie na bieżąco odpowiadał na nasze maile i w razie potrzeby również kontaktował się telefonicznie) Jeśli jakieś dokumenty były dodatkowo wymagane do dostarczenia do banku, niezwłocznie dostawaliśmy informacje i instrukcje, aby proces przebiegał sprawnie. Z pomocą Pana Radosława pozytywną decyzję kredytową uzyskaliśmy w trybie ekspresowym (biorąc pod uwagę obecny okres) Pierwsze spotkanie w połowie lipca, podpisanie umowy kredytowej pod koniec sierpnia. Gorąco polecamy!

Paweł i Sylwia Ostrowscy Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Ubiegaliśmy się z małżonką o kredyt hipoteczny za pośrednictwem Pana Radosława. Z czystym sumieniem polecam Pana Radosława jako znakomitego eksperta. Współpraca była czystą przyjemnością, gdyż Pan Radosław był zawsze dyspozycyjny, cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania i na bieżąco sprawdzał statusy naszych wniosków w bankach. Jeśli coś trzeba było uzupełnić lub dostarczyć do banku - niezwłocznie dostawałem od Pana Radosława wszystkie niezbędnie instrukcje.

Roman Stolbow Ubieganie się o kredyt hipoteczny

Pomoc Pana Radosława w procesie uzyskiwania kredytu hipotecznego oceniam bardzo pozytywnie. Od początku współpracy Pan Radosław wykazywał się doskonałą znajomością tematu, która pozwoliła nam rozwiać wszelkie wątpliwości związane z zawiłościami ofert kredytów hipotecznych. Dodatkowo, dzięki stałemu monitorowaniu ofert kredytowych przez Pana Radosława (również po złożeniu wniosku do jednego z banków), byłem w stanie w porę złożyć wniosek do innego kredytodawcy, który finalnie udzielił nam kredytu na bardzo dobrych warunkach. Pozytywnie oceniam również gotowość do niezwłocznego odpisywania na e-maile, czy udzielania informacji telefonicznych.

Piotr Tabaka Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Kontakt do Pana Radosława dostaliśmy z polecenia i był to bardzo dobry wybór. Pan Radosław zrobił na nas bardzo dobre wrażenie już podczas pierwszego spotkania. Zostaliśmy przeprowadzeni krok po kroku przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny, a każda oferta została dokładnie omówiona. Kontakt z Panem Radosławem był bardzo dobry, nigdy nie czekaliśmy na spotkanie, a większość z nich odbyła się w dogodnej dla nas formie online. Pan Radosław pilnował całego procesu, dbał byśmy dostarczyli niezbędne dokumenty i informował nas o postępach w uzyskaniu kredytu. Mimo dość krótkiego czasu udało nam się uzyskać odpowiedni dla nas kredyt hipoteczny. Możemy polecić Pana Radosława każdej osobie, która ubiega się o kredyt. Szczególnie na uwagę zasługuje podejście do klientów i zaangażowanie w proces.

Anna i Daniel Profesjonalna pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny

Dzięki Panu Radosławowi udało nam się uzyskać kredyt na budowę domu. Konkretnie był to eko kredyt na budowę domu energooszczędnego. Współpraca od samego początku była bardzo profesjonalna, w każdym momencie mogliśmy liczyć na fachową i rzetelną pomoc i porady. Pierwszy kontakt z Panem Radosławem mieliśmy jeszcze na etapie marzeń o działce i domu - chcieliśmy się dowiedzieć czy nasz pomysł jest realny i czy nasza zdolność kredytowa jest wystarczająca. Pan Radosław traktował nas od samego początku bardzo poważnie i dokładnie tłumaczył kolejne etapy starania się o kredyt. Szczerze możemy napisać, że bardzo baliśmy się całej procedury brania kredytu, wiele kwestii nas niepokoiło, ale z Panem Radosławem mogliśmy szybko pozbyć się wszystkich naszych obaw. Spokój o kredyt i bezpieczeństwo, które otrzymaliśmy od Pana Radosława są bezcenne. Nadal jesteśmy w szoku, że cała procedura była tak przyjemna i prosta - wszystkim co trudne i stresujące zajmował się Pan Radosław, my w zasadzie musieliśmy tylko dostarczyć mu wszystkie dokumenty. Pan Radosław zawsze odbierał od nas telefony lub oddzwaniał, jeśli akurat nie mógł rozmawiać. Na spotkania przyjeżdżał o umówionej godzinie, nigdy się nie spóźniał, ani ich nie przekładał. Nie przeszkadzały mu nasze małe dzieci, które zazwyczaj były zainteresowane wszystkich co się dzieje wokół i robiły niemały harmider :) Szczerze polecamy współpracę z Panem Radosławem i bardzo dziękujemy! To była czysta przyjemność.

Paulina Ekokredyt hipoteczny

Polecam współpracę z Panem Radosławem. Wszystko przebiegło sprawnie, zostałem poprowadzony za rękę przez całą drogę związaną z kredytem. Współpraca przebiegała następująco: 1. Wstępna rozmowa telefoniczna na temat szczegółów kredytu, ile potrzebuję pieniędzy, ile mam wkładu własnego, na ile rat chce rozłożyć 2. Spotkanie zdalnie, na którym p. Radosław przedstawił kilkadziesiąt ofert z różnych banków z symulacjami spłaty, omówił na co uważać w każdym z banków i poruszył inne ważne kwestie związane z kredytami hipotetycznymi. 3. Pan Radosław przygotował wnioski do banków, które wybrałem na podstawie wcześniejszych symulacji i spotkaliśmy się, żebym mógł je podpisać 4. Po otrzymaniu wstępnej decyzji od banku, p. Radosław wysłał mi pełną listę dokumentów, które musiałem przygotować do otrzymania decyzji ostatecznej. 5. Gdy otrzymałem decyzję ostateczną, znów się zdalnie spotkaliśmy i omówiliśmy bardzo szczegółowo projekt umowy z bankiem. Pan Radosław odpowiedział na wszystkie moje pytania i dał swoje porady dotyczące spłacania kredytu. Po naszej rozmowie, p. Radosław umówił spotkanie z pracownikiem banku, na którym podpisałem umowę i uruchomiłem kredyt.

Mariusz Misiak Uzyskanie kredytu hipotecznego

Bardo polecamy współprace z Panem Radosławem, Skontaktowaliśmy się dzięki naszemu deweloperowi, od Pana Radosława otrzymaliśmy : -dokładnie informacje dotyczące naszej zdolności kredytowej - szerokie zestawienie ofert kredytowych, ze szczegółowym omówieniem -rzeczowe i dokładne wyjaśnienie każdego naszego pytania czy też wątpliwości -kompletna pomoc w organizacji wszystkich niezbędnych dokumentów -bez problemowy, szybki i fachowy kontakt - przeprowadzenie przez cały proces, od początku do sfinalizowania umowy z bankiem Dziękujemy za pomoc i polecamy współprace z Panem Radosławem!

Żaneta i Mateusz Kredyt Hipoteczny

Z przyjemnością daję rekomendację pozytywną dla Pana Radosława w sprawie kredytu hipotecznego. Doradca kompetentny i solidny oraz w pełni profesjonalny. Polecam serdecznie.

Agnieszka K. Kredyt hipoteczny

Z Panem Radosławem skontaktowaliśmy się na etapie poszukiwania nieruchomości. Przedstawił nam naszą szacunkową zdolność kredytową i przykładową symulację rat oraz dodatkowych kosztów kredytu. Po podjęciu decyzji o zakupie, przedstawił aktualne oferty banków i pomógł dobrać 3 z nich do naszych potrzeb, a także zebrać i wypełnić dokumenty potrzebne do złożenia wniosków kredytowych, co dodatkowo utrudniała nałożona na nas kwarantanna. Reprezentował nas przed bankami na etapie składania i rozpatrywania wniosków, wspierał podczas uruchamiania kredytu i odpowiadał na liczne pytania. Przez cały czas kontakt z Panem Radosławem był bez zarzutu. Ostatecznie, pomimo napiętego harmonogramu, udało się podpisać umowę i uruchomić kredyt na czas. Pan Radosław doprowadził także do zwrotu kosztów wyceny nieruchomości z jednego banków, z którego oferty ostatecznie nie skorzystaliśmy. Polecam.

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Do Pana Radosława trafiłam z polecenia znajomych. Bardzo pomógł przejść przez cały proces od przedstawienia ofert do momentu podpisania umowy kredytowej. Cały proces bardzo ułatwiła możliwość załatwienia wielu spraw drogą elektroniczną oraz dokładne rozpisanie, jakie dokumenty są potrzebne i ich kompletowanie przez Pana Radosława. Również polecam!

Daria Ch. Kredyt hipoteczny

Współpracę z Panem Radosławem rozpoczęliśmy w styczniu 2020 r. od wstępnej rozmowy, uzyskaliśmy wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów do uzyskania kredytu, porady dot. wyliczania zdolności kredytowej oraz zasady udzielania i korzystania z kredytu hipotecznego. W maju rozpoczęliśmy proces przygotowywania wszelkich dokumentów. Pan Radosław "prowadził nas za rękę" przez wszystkie etapy w trudnym czasie pandemii. Pomógł również w uzyskaniu operatu szacunkowego. Ostatecznie wybraliśmy ofertę najbardziej nam odpowiadającą. Z czystym sumieniem mogę polecić, współpraca układała się bez zarzutu, mieliśmy stałą możliwość kontaktu, zadawania pytań, których było niemało.

Adrian Z. Kredyt hipoteczny

Rzetelność i profesjonalizm w 100%. Za słowami Pana Radosława zawsze idą czyny. Cierpliwość i dbałość o każdy aspekt sprawy. Rekomendacja na najwyższą ocenę.

Adam Wilczynski Kredyt hipoteczny

Pana Radosława poleciła mi osoba z rodziny, gdyż była ona bardzo zadowolona z jego usług. Pan Radosław pomagał mi od samego początku w procesie uzyskania kredytu hipotecznego. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił i odpowiedzał na każde moje pytanie. Doskonale doradził z wyborem najlpeszej oferty dla mnie. Co dla mnie było istotne, był bardzo responsywny i zaangażowany. Polecam serdecznie :)

Krzysztof P. Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Serdecznie polecam wsparcie p. Radosława w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Nie ukrywam, że zdecydowaliśmy się na jego usługi bazując na dziesiątkach, a nawet setkach pozytywnych rekomendacji w internecie i się nie zawiedliśmy. Cały proces pozyskania kredytu w 3 bankach "wyoutsourcowaliśmy" w pełni do p. Radosława, można powiedzieć, że byliśmy prowadzeni "za rączkę" - p. Radosław wskazywał jakie dokumenty nadesłać, w jakim terminie, informację zwrotną o postępach procesu mieliśmy na bieżąco. Dostaliśmy dokładnie to czego oczekiwaliśmy - bezstresowy proces i pewność uzyskania kredytu w oczekiwanym przez nas terminie (tuż przed płatnością na rzecz dewelopera). Gorąco polecamy, Monika i Mariusz

Monika i Mariusz Doradztwo przy kredycie Hipotecznym

Pana Radka polecili mi znajomi. Szukałem doradcy, który pomoże mi zdobyć kredyt hipoteczny w Warszawie. I była to bardzo dobra rekomendacja. Już po pierwszym spotkaniu zapoznawczym wiedziałem, że będzie to doskonała współpraca. Przepływ dokumentów jest bardzo sprawny, bardzo łatwo się z p. Radkiem skontaktować, informuje o wszystkim w sposób jasny i zrozumiały, służy poradą, rozwiewa wątpliwości, sygnalizuje możliwe ryzyka i przedstawia od razu, jak można je zminimalizować, a to bardzo ważne. Polecam wszystkim moim dobrym znajomym współpracę z p. Radkiem i z przyjemnością pozostawiam najlepszą rekomendację, bo poczucie, że współpracuję z rzetelną i odpowiedzialną osobą zaoszczędziło mi w całym procesie bardzo dużo stresu. POLECAM BARDZO.

Arkadiusz Polecam WSZYSTKIM

Pan Radosław był bardzo pomocny w uzyskanie kredytu na nowe mieszkanie. Pozostawał zawsze do dyspozycji, chętnie wyjaśniał zawiłości związane z uzyskaniem kredytu. Jest osobą godną polecenia.

Krzysztof Wacławek Kredyt hipoteczny

Wg mnie najlepszy doradca w kraju (a miałem już kilku innych). Współpraca trwała pół roku. Pan Radosław jest bardzo rzetelny, uprzejmy, rzeczowy i zawsze ma najświeższe informacje nt oferty banków. Nie często się zdarza by klient czuł się tak ważny jak ja, we współpracy z Panem Radosławem. Dostępny w każdym momencie (w ważnych sprawach nawet w weekend). Moja sprawa kredytowa była bardzo skomplikowana, gdyż był to 3-ci mój kredyt (jeden we frankach, drugi w złotówkach). W tej sytuacji trudno znaleźć właściwy bank - wręcz to mission impssible. Wielu doradców wcześniej negowało moją zdolność kredytową. Pan Radosław jednak potrafił dopasować się do mojej sytuacji. Nie dość, że otrzymałem kredyt hipoteczny pod zakup domu, to jeszcze na bardzo korzystnych warunkach. Bardzo Polecam Pana Radosława i mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy.

Jakub 3-ci Kredyt Hipoteczny

Pan Radosław Wasilewski jest człowiekiem mega cierpliwym oraz bardzo konkretnym. Od pierwszego telefonu mogliśmy liczyć na wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i na konkretne odpowiedzi na nawet wydawałoby się głupie pytania. Pomógł nam wybrać ofertę kredytu hipotecznego i poprowadził "za rękę" przez cały proces. Ponad to jest elastyczny jeśli chodzi o spotkania z klientami i nie było żadnych problemów z umówieniem się na krótkie spotkanie. Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Radosława.

Małgorzata Kredyt Hipoteczny

W 100 % polecam Pana Radosława Wasilewskiego. Dzięki Jego pomocy uzyskaliśmy dwa kredyty. Najpierw kredyt na działkę a później kredyt na budowę i refinansowanie kredytu na działkę. W całym procesie uzyskiwania kredytu mogliśmy liczyć na pomoc Pana Radosława. W każdej chwili odpowiadał na nasze pytania odnośnie kredytu (mailowo i telefonicznie). Oferty banków przedstawione przez Pana Radosława dostosowane były do naszych indywidualnych potrzeb. W zakresie dokumentacji potrzebnej do uzyskania kredytu otrzymaliśmy pełną listę dokumentów które były wymagane przez banki. Mogliśmy również liczyć na pomoc w uzyskaniu ich oraz skanowaniu i dostarczaniu ich do banków. Dzięki Panu Radosławowi cały proces kredytowy przebiegł sprawnie i szybko. W ciągu kilku miesięcy od kupna działki uzyskaliśmy środki na budowę domu z drugiego kredytu. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Radosława Wasilewskiego. Kto nawiąże z Nim współpracę będzie w 100 % zadowolony.

Paweł Sierakowski Kredyt hipoteczny

Polecam Pana Radosława w 100%. Staraliśmy się z mężem o kredyt hipoteczny na mieszkanie. Pan Radosław pomógł nam wybrać odpowiednią ofertę i przejść przez wszystkie etapy całego procesu. Byliśmy cały czas z nim kontakcie, zawsze odpowiadał na wszystkie pytania mailowo lub telefonicznie. Kredyt otrzymaliśmy i spełniło się nasze marzenie o własnym mieszkaniu. Polecam i pozdrawiam!

Kinga Kredyt mieszkaniowy

Dowiedziałem się o p.Radosławie od siostry której pan Radosław bardzo szybko i sprawnie pomógł uzyskać kredyt na zakup mieszkania.Nie czekając skontaktowaliśmy się z p Radosławem potrzebowaliśmy uzyskać kredyt na budowę własnego domku jednorodzinnego dzwoniąc do p.Radosława odbierał tel nawet na urlopie i udzielał bardzo szybko i konkretnych odpowiedzi spotkania odbywały się bezproblemowo we wskazanym miejscu przez nas, odbyły się tylko 2 spotkania z panem Radosławem, pomógł nam wybrać najlepszą ofertę kredytu dla nas i po miesiącu mamy już gotówkę.:). Będziemy polecać p.Radosława bo naprawdę warto współpracować z takim doradcą.

Radosław Antoniakqq Kredyt na budowę domu jednorodzinnego

Pan Radosław rzeczowo i kompetentnie wyjaśnił wszystkie zawiłości i pomógł w wyborze najlepszej oferty. Przeprowadził przez każdy etap kredytu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Bartek Kredyt hipoteczny

Współpracę z Panem Radosławem nawiązaliśmy po rekomendacji znajomych. W tym momencie my również z czystym sumieniem możemy polecić Pana Radosława. Pan Radosław obdarzony jest niesamowitą cierpliwością, której nie zachwiał nawet szczególny okres pandemii i dynamiczna sytuacja na rynku. Żadne z naszych pytań nie zostało bez odpowiedzi, a wątpliwości były rozwiewane natychmiastowo i rzeczowo. Pana Radka cechuje profesjonalne podejście do swojej pracy, którą wykonuje z wielkim zaangażowaniem oraz widoczną pasją. Na każdym etapie czuliśmy się faktycznie wspierani za co jesteśmy Panu Radkowi bardzo wdzięczni.

Dagmara i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Gorąco polecam współpracę z Panem Radosławem! Pomagał naszemu małżeństwu uzyskać kredyt hipoteczny na kupno mieszkania. Przeszliśmy przez wszystkie możliwe dla nas i korzystne oferty banków i wybraliśmy najlepsze z pomocą Pana Radosława, gdzie wytłumaczył nam główne rzeczy i również szczegóły ofert, co daje możliwość być pewnym że jesteśmy w "dobrych rękach". Spotykaliśmy się kilka razy. Kontakt był bardzo wygodny, Pan Radosław odpowiada szybko i można było umawiać się na rozmowę/spotkanie nie czekając długo. Pomógł przygotować wszystkie formularze potrzebne dla wniosku do banku, nasza potrzeba iść do banku była dopiero w podpisaniu właśnie samej umowy hipotecznej. Personalne podejście, wysoki profesjonalizm, cierpliwość do pytań klienta. Polecam jak najbardziej!

Natalia Haponenko Kredyt hipoteczny dla kupna mieszkania

Gorąco polecam wspólpracę z Panem Radosławem. Pan Radosław pomagał mnie uzyskać kredyt hipoteczny na kupno mieszkania. Było bardzo miło korzystać s uslug Pana. Świetnie obeznany na rynku usług kredytowych i pomógł mi znałeźć najlepszą ofertę dla mnie jako dla obcokrajowca. Również chcę podkreślić to, że Pan Radosław jest bardzo nastawiony do pomocy w różnych kwestjach związanych z kredytem., mi osobiście pomógł wyjaśnić różne tematy prawne związane z kupnem mieszkania i polecał dobrego notariusza. Bardzo mi było przyjemnie współpracować z Panem i chętnie go polecam.

Taras Skobelko Kredyt hipoteczny

Poszukując doradcy kredytowego (internet, metoda chybił- trafił, kredyt hipoteczny na zakup mieszkania) posiłkowałam się opiniami klientów- mam nadzieję że moja rekomendacja również komuś pomoże- gdyż ja trafiłam w samo sedno. Uzyskanie kredytu na początku pandemii- kiedy przestało istnieć słowo pewność- nie było łatwe. Wiedza o tym że uzyskanie kredytu hipotecznego nie musi być oczywiste i łatwe oraz że wymaga mnóstwa cierpliwości docierała do mnie stopniowo. W tym miejscu pojawia się Pan Radosław Wasilewski- kompetentny i profesjonalny. Nasza współpraca pokrótce wyglądała tak: kontakt telefoniczny i wyczerpujące przedstawienie warunków współpracy, przedstawienie i rzetelne omówienie ofert, cierpliwe przedstawianie kolejnych ofert (moje zmiany koncepcji), odpowiedzi na wszystkie pytania, lista dokumentów do przygotowania, rzeczy do zrobienia, przypomnienia o terminach, sugestie, podpowiedzi, rozwiewanie wątpliwości. Pomoc w wyborze oferty. Kontakt telefoniczny i mailowy- zawsze możliwy, biuro w centrum Warszawy- gdzie można „podrzucić” dokumenty. Możliwość umówienia spotkania osobistego w innej dogodnej lokalizacji- chociaż dla mnie bardzo ważne było że większość spraw załatwiliśmy drogą elektroniczną. Byłam rzetelnie o wszystkim informowana, przygotowana na każdy kolejny etap. Pilotowanie spraw w banku, dopilnowywanie dokumentów… i jeszcze wiele, wiele innych koniecznych spraw którymi nie musiałam zajmować się ja !!! Praca i postawa Pan Radosława Wasilewskiego skłaniają do jedynej, możliwej oceny- POLECAM na 100%. Powierzajcie swoje sprawy najlepszym profesjonalistom. Bardzo Panu dziękuję za pomoc.

Joanna Włodarczyk kredyt hipoteczny

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Radosława Wasilewskiego. Kontakt otrzymaliśmy od Dewelopera a rekomendacje w Internecie przekonały nas, że trafiliśmy na fachową osobę. Pan Radosław poświecił nam dużo czasu, zawsze przygotowany oraz dysponujący ( biorąc pod uwagę bardzo utrudniony czas pandemii) . Pan Radosław rozwiewa wątpliwości, doradza ale też co bardzo ważne nie wciska nic na siłę. Wspiera i ułatwia proces przygotowania dokumentacji do wniosku o kredyt hipoteczny oraz przekazania jej między klientem, a bankiem prowadzącym do pozytywnego finału. Tak też było w naszym przypadku. Na pomoc i poradę mogłam liczyć zawsze, bez względu na porę. Ze stoickim spokojem Pan Radosław analizował każde zdanie umowy która dla nas była ( w pierwszej chwili kompletnie niezrozumiała). Z czystym sumieniem polecam zarówno tutaj, jak i wśród swoich znajomych. Panie Radku jeszcze raz dziękujemy za pomoc!!

Bartoszowie Kredyt Budowalno-Hipoteczny

Bardzo polecam Pana Radka.. Pomógł nam w kredycie, gdzie sytuacja wymagała większego poświęcenia. Ciagle był pod telefonem, odpowiadał na każde pytania i był bardzo pomocny. Wszystkim zajął się sam, a nam pozostało podpisać potrzebne dokumenty. Dzięki Panu Radkowi nasze marzenie o własnym mieszkaniu spełniło się bez większych utrudnień. Polecam!!!

Aleksandra Sokołowska Kredyt hipoteczny

Fachowa i praktyczna pomoc w wyborze oraz przygotowaniu dokumentów do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. Pan Radosław rozwiewa watpliwości, doradza indywidualnie dobierając ofertę na potrzeby klienta. Wspiera i ułatwia proces przygotowania dokumentacji do wniosku o kredyt hipoteczny oraz przekazania jej między klientem, a bankiem prowadzącmy do pozytywnego finału. Bardzo dobry kontakt droga telefoniczną i elektroniczną. Klient podczas wpółpracy ma wrażenie profesjonalnego podejścia oraz doświadczenia wyniesionego z pracy w tej branży. Z czystym sumieniem POLECAM.

Arkadiusz Rączka Kredyt hipoteczny

Współpraca z panem Radosławem była bardzo sprawna. Korzystaliśmy z pomocy przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Podczas naszej współpracy kilkakrotnie się spotkaliśmy. Pierwsze spotkanie było spotkaniem wstępnym, gdzie zostały nam wytłumaczone wszystkie nasze wątpliwości i pytania. Kontakt z panem Radosławem był bardzo dobry - w przypadku dodatkowych wątpliwości był zawsze pod telefonem. Był bardzo pomocny przy wypełnianiu dokumentów, wszystko dokładnie wyjaśniał i sprawdzał na każdym etapie. W przypadku drobnego niedociągnięcia z jednym z dokumentów osobiście zadbał, by poprawka została dopięta (w dzień wolny od pracy). Kontakt z bankiem z naszej strony był ograniczony do niezbędnego minimum, wszystkie tego typu zadania wziął na siebie pan Radosław, co sprawiło, że mieliśmy bardzo duży komfort współpracy i pewność że wszystkie tematy zostały zaopiekowane. Kredyt otrzymaliśmy bardzo szybko. Polecamy z czystym sumieniem tego doradcę.

Oliwia i Mariusz Doradztwo kredyowe

Pana Radosława znalazł mój mąż przypadkiem w internecie. Był on drugim doradca kredytowym, pierwszy "warszawski" niestety nie podołał zadaniu. Kredyt był na zakup domu na ziemi rolnej. Zadzwoniłam i bardzo spodobało mi sie rzeczowe i dokładne wyjaśnienie wszelkich kwestii związane z kredytem. Na każdym etapie załatwiania kredytu mogłam liczyć na fachową pomoc. Na każde pytanie dostałam obszerną odpowiedź nawet podczas jego urlopu. Wizyty w banku były ograniczone do minimum, co było dla nas niezmiernie ważne. Spotkać się i wyjaśnić kwestie kredytu można było wszędzie. Nie był to żaden problem. Dziękuję za wzorową współpracę.

Joanna Adamska Kredyt hipoteczny na zakup domu

Pan Radosław Wasilewski pomagał nam w uzyskaniu kolejnego kredytu hipotecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Radkiem. Nigdy nie było problemu z kontaktem nawet gdy przebywał na urlopie. Monitorować nasz kredyt,kompletowal dokumenty i kontaktował się z bankiem. Wyliczył nam zdolność kredytową już na pierwszym spotkaniu. Pokazał najbardziej korzystne dla nas kredyty. W bardzo szybkim tempie złożył wniosek do Banku i otrzymaliśmy kredyt. Polecam wszystkim Pana Radosława. Dla nas doradca idealny.

Dariusz Kredyt hipoteczny

Do Pana Radosława postanowiliśmy zgłosić się po otrzymaniu pozytywnych rekomendacji od jednego z członka naszej rodziny, który rówież korzystał z jego usług. Współpraca z Panem Radosławem przebiegała bardzo dobrze. Byliśmy miło zaskoczeni jego otwartością, ogromnym zainteresowaniem naszą sprawą, jak i indywidualnym podejściem. Dzięki szybkiemu i sprawnemu działaniu Pana Radosława, prędko i bez problemu skompletowaliśmy dokumenty potrzebne do złożenia wniosku kredytowego. Pan Radosław pomagał nam również wypełnić wnioski, co w rzeczywistości byłoby bardzo czasochłonne. Na każdym etapie służył wsparciem i poradą. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Radosława innym, którzy stoją przed podjęciem decyzji dotyczącej wzięcia kredytu.

Marcin i Ola Kredyt hipoteczny

Do Pana Radosława Wasilewskiego trafiliśmy z rekomendacji innej zadowolonej klientki. Pan Radosław już na pierwszym spotkaniu wyliczył naszą zdolność kredytową i udzielił wszelkich informacji, które pomogły nam podjąć świadomą decyzję na temat kredytu. Dzięki jego szybkiemu i sprawnemu działaniu prędko i bez problemu skompletowaliśmy dokumenty potrzebne do złożenia wniosku kredytowego. Pan Radosław pomagał nam także wypełnić same wnioski, co jest bardzo pracochłonną procedurą. Na każdym etapie służył wsparciem i poradą - wziął na siebie całkowity kontakt z deweloperem, dzięki czemu sprawnie uzyskiwał potrzebne od niego dokumenty - informując nas zawsze o kolejnych krokach. Gdyby nie Pan Radosław, pewnie sami nie poradzilibyśmy sobie z procedurą kredytową, jego pomoc była nieoceniona i na najwyższym poziomie. To doradca, którego z czystym sumieniem możemy polecić innym osobom starającym się o kredyt i znajomym, bez obaw, że Pan Radosław ich zawiedzie.

Kasia i Mirek polecamy serdecznie Pana Radosława Wasilewskiego

Z pełną świadomością i odpowiedzialnością mogę polecić usługi eksperckie P. Radosława Wasilewskiego. Wspólnie z żoną chcieliśmy otrzymać pomoc w przebyciu całego procesu uzyskania kredytu na budowę domu jednorodzinnego - wszelkie wsparcie otrzymaliśmy od Pana Radosława, począwszy od fachowego i w pełni zrozumiałego dla osób nie mających styczności z bankowością wytłumaczenia wszelkich niejasności dotyczących kredytów, odsetek, rat, WIBORU itd., po pomoc w wybraniu odpowiedniego dla nas kredytu oraz wypełnienie i złożenie wniosku kredytowego. Oprócz merytorycznego wsparcia, Pan Radosław doradza w sposób nieoderwany od rzeczywistości, czysto praktyczny, co jest bardzo ważne dla osób, które obawiają się zobowiązania jakim jest wzięcie kredytu. Pan Radosław spotykał się z nami kilkukrotnie, zawsze otwarty na kolejną porcję pytań z naszej strony, Spotkania przebiegały w miłej atmosferze, w pełni fachowej i co ważne dla większości - pomoc była bezpłatna. Pan Radosław nadal służy nam pomocą już po uruchomieniu kredytu, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radosława innym, wahającym się przed podjęciem tej bardzo ważnej decyzji, jaką jest wzięcie kredytu.

Szymon Jabłoński Pomoc w uzyskaniu kredytu na budowę domu

Pan Radoslaw był w Naszym przypadku jedynym doradca, z którym skontaktowalismy się w sprawie kredytu. Ten czlowiek jest profesjonalista w kazdym calu! Bardzo fachowe podejscie oraz wiedza jaka posiada! Bardzo dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu za cierpliwość i czas nam poświęcony! Wyczerpujące odpowiedzi na każde pytania i Nasze wątpliwości! Wystawiamy oczywiście pozytywną opinię i będziemy polecać!! W dniu wczorajszym podpisaliśmy dyspozycję przelewu i uruchomienia a dziś już sprzedajacy mieli pieniądze na koncie.   Jeszcze raz dziękujemy za pomoc!!!🤗

Pawłowscy Kredyt hipoteczny

Pan Radosław Wasilewski doradzał nam przy pozyskaniu kredytu hipotecznego na dom na rynku wtórnym. Współpraca z Panem Radosławem przebiegła bardzo sprawnie i skutecznie. Otrzymaliśmy: • Już na samym początku wyczerpującą i przejrzystą informację o zasadach współpracy • Transparentną informację o zdolności kredytowej • Bardzo dokładne i szczegółowe zestawienie i porównanie ofert różnych banków • Wsparcie w wyborze preferowanych banków odpowiednich do naszej sytuacji • Pomoc przy gromadzeniu wszystkich dokumentów • Podpowiedzi na co warto zwrócić uwagę, żeby proces pozyskania kredytu przebiegł jak najszybciej • Bezproblemowe pośrednictwo z bankiem • Pomoc przy przygotowaniu finalnych dokumentów Współpraca z Panem Radosławem była cenna ze względu na jasne zasady współpracy oraz szybkość reagowania na nasze zapytania i przekazywania wymagań ze strony banków. Polecamy!

Robert wsparcie w pozyskaniu kredytu hipotecznego

Znalazłam pozytywne opinie na temat Pana Radosława w Internecie, więc postanowiłam sprawdzić - i się oczywiście nie zawiodłam! Pomógł mi przy kredycie na zakup mieszkania z rynku wtórnego. Było dosłownie kilka konkretnych i rzeczowych spotkań. Głównie kontakt mailowy i telefoniczny oraz profesjonalne podejście. Sprawy zostały załatwione szybko i bez komplikacji. Bardzo polecam.

Linda Kredyt hipoteczny

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się doświadczeniem współpracy z Panem Radosławem Wasilewskim, który pomógł nam w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.Współpracę nawiązałam po rekomendacji znajomych. Pan Radosław na pierwszym spotkaniu przedstawił nam kilka ofert banków. Dostarczyliśmy tylko zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, a resztą zajął się Pan Radosław. Na każde spotkanie był przygotowany i pomógł nam przejść przez całą papirologię. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, za co jesteśmy wdzięczni. Cieszymy się, że trafiliśmy na doradcę, który naszym zdaniem okazał się bezstronny i poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Serdecznie dziękujemy! Joanna i Przemysław

Joanna i Przemysław Kredyt Hipoteczny

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się doświadczeniem współpracy z Panem Radosławem Wasilewskim, który pomógł nam w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Pan Radosław na pierwszym spotkaniu przedstawił nam kilkanaście ofert banków, z których wybraliśmy dwie najlepsze. Dostarczyliśmy tylko zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, a resztą zajął się Pan Radosław. Na każde spotkanie był przygotowany i pomógł nam przejść przez całą papirologię. Z każdym problem czy pytaniem (nawet błahym) mogliśmy dzwonić (nawet jak był na urlopie!) i otrzymywaliśmy rzeczową odpowiedź. Dla nas laików w tym temacie – każde zagadnienie było trudne, Pan Radosław zawsze starał się wszystko wytłumaczyć. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi z banku, Pan Radosław zorganizował nam spotkanie w najbliższej dla nas placówce, gdzie podpisaliśmy umowę (swoją drogą Pani Katarzyna również okazała się miłą i profesjonalną osobą) i już po trzech dniach otrzymaliśmy pierwszą transzę na nasz wymarzony dom! Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, za co jesteśmy wdzięczni. Cieszymy się, że trafiliśmy na doradcę, który naszym zdaniem okazał się bezstronny i poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Serdecznie dziękujemy! Marta i Krzysztof

Marta i Krzysztof kredyt hipoteczny

Dzięki Panu Radosławowi, mam swoje wymarzone miejsce. Pomógł we wszystkich sprawach i kwestiach. Zawsze gotowy do kontaktu, nawet w okresie urlopowym. Wyjaśniał , jeżeli było coś niezrozumiałe. Polecam wszystkim tak kompetentnego specjalistę w swojej dziedzinie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Justyna Malinowska Zakup nieruchomości

Pana Radosława znalazłam przypadkiem w internecie. Zachęcona opiniami innych klientów umówiłam się na spotkanie. Bardzo spodobało mi się konkretne podejście do sprawy- Pan Radosław rzeczowo i zrozumiale wyjaśnił nam wszelkie kwestie związane z kredytem oraz pokierował w dalszych krokach jakie powinniśmy poczynić. Na każdym etapie załatwiania kredytu mogłam liczyć na fachową pomoc.Na każde pytanie dostałam obszerną odpowiedź. Nawet podczas swojego urlopu Pan Radosław pilnował, by wszelkie kwestie kredytu dopięte były na ostatni guzik - nie obyło się bowiem bez drobnych problemów po stronie banku. Jednak i tutaj Pan Radosław wykazywał się szybką reakcją na przeciwności i pomagał w ich przezwyciężaniu. Jeśli jeszcze kiedyś zdecydujemy się na zakup nieruchomości- z całą pewnością zwrócimy się o pomoc do Pana Radosława.

Joanna i Mariusz kredyt na zakup mieszkania

Załatwienie kredytu przebiegło wyjątkowo szybko. Jasne i rzeczowe informacje od Pana Radka poskutkowały tym, ze wybór odpowiedniego banku nastąpił błyskawicznie. Przedstawionych zostało kilka propozycji, które natychmiast zostały objaśnione, a wszelkie "kruczki" bankowe - wyjaśnione. Świetna współpraca w zakresie przekazywania wszelkich dokumentów potrzebnych do uruchomienia... raz nawet w MOP na A2 :) Gorąco polecam współpracę z Panem Radosławem. Patryk

Patryk Kredyt hipoteczny

Pan Radosław jest nie tylko ekspertem w dziedzinie doradztwa kredytowego, ale również uczciwym i pełnym zrozumienia człowiekiem. Z przyczyn niezależnych od nas podejmowaliśmy kilkukrotnie próbę wzięcia kredytu hipotecznego i wiele razy pytaliśmy Pana Radka o zdanie. Nigdy nie odmówił nam pomocy, cierpliwie doradzał nam przy każdej nieruchomości, którą chcieliśmy kupić, kierując się przy tym naszym dobrem. Razem z Mężem polecamy Pana Radosława z zamkniętymi oczami :)

Martyna B. Kredyt hipoteczny

Ze 100% pewnością polecamy Pana Radka jako doradcę kredytowego . Dzięki jego pomocy załatwienie formalności kredytowych było prawie jak spacer po lesie :). Pan Radek zawsze był pod telefonem, wiele elementów formalności kredytowych załatwianych było drogą mailową. Dzięki Panu Radkowi bardzo szybko udało nam się przebrnąć przez formalności kredytowe. Pierwszy kontakt z Panem Radkiem był trzy miesiące temu, a mamy już 50% stanu surowego :)

Ola i Zbyszek Kredyt Hipoteczny

Pana Radka poleciła nam znajoma, która korzystała z jego usług i była bardzo zadowolona. My również nie zawiedliśmy się. Cały proces załatwiania kredytu praktycznie był dla nas nie odczuwalny. Poza uzyskaniem dokumentów, o które tylko my mogliśmy wnioskować np. w starostwie czy sądzie, nic nas nie interesowało. Nasz przypadek nie był "zero-jedynkowy", więc tym bardziej bez pomocy sami byśmy sobie nie poradzili, a na pewno nie w tak krótkim czasie i nie na takich warunkach. Pan Radek ma ogromną wiedzę i jest bardzo pomocny we wszystkich niezrozumiałych kwestiach. Wyjaśnia cierpliwie, dokładnie, podpowiada najbardziej korzystne rozwiązania. Kontakt jest rewelacyjny - osobiście, telefonicznie, mailowo. Pana Radka polecam każdemu, kto szuka fachowca w całym tym przedsięwzięciu, jakim jest uzyskanie kredytu hipotecznego.

Marta i Jacek Kredyt hipoteczny

Pan Radek to świetny i godny polecenia przewodnik po świecie finansów dzięki któremu wspólnie z żoną sprawnie przebrnęliśmy z sukcesem przez etap pozyskania środków finansowych na nasz wymarzony dom! Wielkie dzięki Panie Radku.!

Michał & Monika z Sochaczewa Kredyt Hipoteczny

Współpraca z Panem Radosławem to przede wszystkim pewność, że sprawy powierza się w ręce profesjonalisty. Doświadczenie i kompetencja idzie w parze z zaangażowaniem, nawet w sytuacji kiedy cały proces trwa dłużej niż zakładano na początku.

Tomasz Weiss Rekomendacja

Pragnę szczerze polecić Pana Radosława. Rzetelność, Elastyczność, Pracowitość, Wyrozumiałość - w tych słowach mogę określić tego Doradcę! Po wcześniejszych konsultacjach z innymi niezbyt rzetelnymi "doradcami" (w tym z expandera...) polecono nam Pana Radosława. Pan Radosław dostosowuje swój tryb pracy do klienta - bardzo elastyczne godziny pracy, bardzo duża wyrozumiałość i możliwość kontaktu o każdej porze dnia - do późnych godzin wieczornych. Pan Radosław nie obiecuje "gruszek na wierzbie" aby tylko zdobyć klienta. Bardzo rzetelnie, cierpliwie i z dużą dbałością o zrozumienie zagadnień przez laika wyjaśnia oraz przedstawia najlepsze dostępne oferty banków - które można sprawdzić samemu - co też niejednokrotnie zrobiłem. Dodatkowo Pan Radosław przedstawiał tyle planów/harmonogramów Kredytu ile sobie tylko zażyczyliśmy - dodam że takowe plany Pan Radosław przygotowuje ad hoc... Pragnę dodać, że wykazał się bardzo dużą wyrozumiałością - nasze negocjacje trwały kilka miesięcy - musieliśmy je przerwać z powodów prywatnych - Pan Radosław mimo zainwestowania masy czasu wykazał się ogromnym zrozumieniem oraz cały czas doradzał nam ewentualne następne kroki. Po kilku miesiącach gdy znów się do niego zwróciliśmy ponownie zaczął współpracę z nami z niezmiennym profesjonalizmem oraz zrozumieniem i pracowitością. Pan Radosław pomagał nam i opiekował się naszą sprawą na każdym kroku gdy musieliśmy wykonywać jakieś czynności związane ze staraniem się o kredyt. Pragnę również dodać - co bardzo ważne - jeden z banków na który bardzo liczyliśmy odmówił nam udzielenia kredytu (bez podania powodu...). Gdy myśleliśmy, że to koniec Naszych marzeń o własnym kącie - Pan Radosław nie zostawił nas "na lodzie" tylko kontynuował negocjacje z innymi bankami na porównywalnych lub nawet trochę lepszych warunkach. Dzięki ciężkiej pracy Pana Radosława otrzymaliśmy kredyt - czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zawdzięczamy mu własny kąt. Zostajemy z Panem Radosławem w serdecznych kontaktach jako jego klienci - mamy przez niego zapewnioną opiekę nad kredytem - renegocjacje, ewentualne zmiany gdy tylko pojawi się lepsza oferta.

Szymon Czajka Pomoc w uzyskaniu Kredytu Hipotecznego

Postanowiliśmy z mężem kupić własne mieszkanie, więc w związku z tym zaczęliśmy szukać doradcy kredytowego. Nie mieliśmy żadnego sprawdzonego, więc postanowiliśmy poszukać w internecie i natrafiliśmy na Pana Radosława. Wiele pozytywnych komentarzy skłoniło nas do kontaktu i to był strzał w 10. Nasza współpraca z Panem Radosławem zaczęła się około 3 miesiące temu i musimy przyznać, że jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Pan Radosław to profesjonalista pod każdym względem. Jasno i rzeczowo przedstawił nam propozycje kredytu hipotecznego, pomógł we wszystkich formalnościach. Bardzo kontaktowy, spokojny i cierpliwy. W trakcie wszystkich formalności był w stałym kontakcie z nami i bankiem. Był również obecny przy podpisywaniu umowy kredytu, co dało nam poczucie, że ktoś z większą wiedzą i doświadczeniem czuwa nad pomyślnością transakcji. Po tym jak już został nam przyznany kredyt, wynikły pewne komplikacje z udziałami na terenie, na którym stoi blok. Reakcja Pana Radka była błyskawiczna. Jako, że umowa kredytowa musiała być aneksowana, Pan Radek pozostawał w stałym kontakcie z nami i bankiem i informował o postępach w przygotowywaniu aneksu. Dzięki rzetelności i sumienności Pana Radka, sprawę udało się zakończyć bardzo szybko i pomyślnie, co sprawiło, że wraz z mężem jesteśmy teraz szczęśliwymi posiadaczami własnego M. Szczerze i gorąco polecamy Pana Radosława!

Kasia i Przemek Warszawa Kredyt hipoteczny

Bardzo polecamy Pana Radosława, potrzebowaliśmy fachowej opinii dot. aktualnych opcji kredytowych. Dzięki Panu Radosławowi udało nam się wybrać najbardziej dogodną dla nas ofertę. Wszystkie wątpliwości, zapytania były na bieżąco bardzo dokładnie wyjaśniane. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, również pod kątem dostosowania się do godzin spotkań i przygotowywania wszelkich potrzebnych dokumentów do podpisania umowy. Pan Radosław jest bardzo cierpliwą osobą, także nawet bankowym laikom udało się wytłumaczyć wiele spraw :) Dziękujemy jeszcze raz!

Aleksandra Borzęcka, Jan Szkop Kredyt hipoteczny

Szczerze i gorąco polecam pana Radosława każdemu kto planuje zaciągnięcie kredytu. Na pana Radosława trafiłam na tej stronie a do skorzystania z jego usług zachęciły mnie opinie innych osób zamieszczone na tej stronie. Muszę przyznać ,że to był strzał w dzisiątkę. Razem z mężem planowaliśmy zakup domu i szukaliśmy "dobrego" kredytu. Ponieważ to był nasz trzeci kredyt hipoteczny w życiu sprawa wydawała nam się prosta....aż do wizyt w bankach. Niby każdy bank chętnie udzieli kredytu ale jak dochodziło do konkretów to albo jednak kwota nie taka o jaką pytaliśmy, albo nagle jakieś dodatkowe wymagania. Dodam, że z przyczyn zależnych od dewelopera cała sprawa ciągnęła się grubo ponad pół roku. Nie ukrywam, że podziwiam pana Radosława, że tyle z nami wytrzymał bo my byliśmy już bliscy zrezygnowania z wymarzonego domu. Finał jest taki, że mamy wymarzony dom i kredyt taki jak chcieliśmy i na najbrdziej korzystnych warunkach jakie były możliwe. Podsumowujac pan Radek nie tylko pomaga zdobyć kredyt ale pomaga spełniać marzenia. Jestem pod wielkim wrażeniem zarówno wiedzy, prowesjonalizmu jak i niesamowicie przyjaznego podejścia do klienta ( o cierpliwości to już nawet nie wspomnę). Dlatego polecam pana Radka każdemu kto szuka kredytu a chce zaoszczędzić sobie czasu i nerwów a dostać kredyt "szyty na miarę"

Edyta kredyt

Chodzenie po bankach, wyszukiwanie odpowiedniego dla nas kredytu sprawiło, że mieliśmy ogromny mętlik w głowie... Na szczęście trafiliśmy na Pana Radosława, który rozwiał nasze wszelkie wątpliwości. Zasugerowaliśmy się opiniami znajdującymi się tutaj na stronie i postanowiliśmy skorzystać z usługi Pana Radosława. Nasza sytuacja była skomplikowana przez kilka czynników - kredyt na jedną osobę (przez co zdolność była mniejsza), umowa na czas określony, rodzaj działki (siedlisko), na której stała nieruchomość. Banki nie chcą przyznawać kredytu na tego typu działki. Wydawało się, że wszystko na naszą niekorzyść, a jednak Pan Radosław daje nadzieję :). Od razu zorientował się, który bank jest w stanie przychylić się do rodzaju działki. Przy tak poważnej decyzji, jaką jest kredyt wiadomo, że ciągle pojawiają się pytania, czasami nawet trzy razy zadawane - Pan Radosław wykazywał się ogromnym profesjonalizmem, spokojem i cierpliwością. Rzetelnie odpowiadał nam, tłumaczył i wyjaśniał w szybkim tempie (mejlowo, telefonicznie, na spotkaniach). Czuliśmy, że nikt nas nie oszuka. Pan Radosław pomógł nam wypełniać wnioski o kredyty, tłumaczył punkt po punkcie niezrozumiałe kwestie, prowadził naszą sprawę do samego końca. Dzięki Panu Radosławowi mamy wymarzony dom. Polecamy serdecznie!!!

Joanna i Artur Kredyt hipoteczny

Szczerze i gorąco polecam usługi Pana Radosława! Pod jego opiekę trafiłem razem z żoną z polecenia zaufanej osoby, która zasugerowała nam go ze względu na kompetencje, uczciwość i elastyczność w kontaktach z klientem. W związku z dość przyzwoitą wiedzą na temat usług bankowych miałem konkretne wymagania co usług doradcy – oczekiwałem oferty kilku najlepszych banków dopasowanych pod planowany przez nas zakup mieszkania, z prostym porównaniem poszczególnych kosztów i warunków, bez nacisku na konkretne oferty i zbędne produkty dodatkowe. Dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem. Mogłem wybrać optymalne oferty pod względem kosztów, ale też zgodnie z sugestiami Pana Radosława zabezpieczyć się także wnioskiem, w banku który najkorzystniej spojrzy na moje nieregularne dochody (dwie umowy zlecenia z dużymi wahaniami wpływów). Dzięki świetnemu kontaktowi przez maila i telefon szybko udało się zebrać wymagane dokumenty i otrzymać pozytywne decyzje kredytowe. Pomimo iż wybrałem już konkretną ofertę Pan Radosław negocjował jeszcze lepsze warunki z drugim bankiem, który był najlepszą alternatywą. Oprócz szczegółowej opieki związanej z kredytem zasugerował na co powinienem zwrócić uwagę w związku z zakupem mieszkania obciążonego hipoteką. Wszystko zakończyła jedna krótka wizyta w banku i wykaz terminów i dokumentów, których należało dopilnować po uruchomieniu kredytu. Jestem bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i dużą oszczędność czasu i mogę uczciwie polecić usługi Pana Radosława. Dziękuję!

Robert Kredyt hipoteczny

Pozytywne opinie o p. Radku znalazłem właśnie na tym portalu. Nie ukrywamy, że zdecydowaliśmy się na usługi p. Radka z 2 względów: - pozytywnych opinii tutaj - braku czasu na co dzień Ze zdolnością kredytową nie mieliśmy problemów, chodziło głównie o optymalizację czasową. NIE ZAWIEDLIŚMY SIĘ. Pan Radek najpierw nas odwiedził, zbadał potrzeby, zdolność, omówił W SZCZEGÓŁACH każdy aspekt kredytu hipotecznego i potencjalnych niejasności i oczywiście przedstawił kilka (dokładnie 4) oferty różnych banków. Spotkanie trwało 2h. Później spotykaliśmy się jeszcze dwukrotnie - zbierając dokumenty i finalnie, na podpisaniu umowy z bankierem - Pan Radek był też wtedy obecny, to BARDZO WAŻNE, gdyż mogliśmy liczyć na pomocną dłoń również przy samym podpisywaniu umowy o kredyt hipoteczny. Nie ukrywamy, że pytania 'last minute' się wtedy pojawiły i mogliśmy liczyć na szybką pomoc :-) Podsumowując - profesjonalizm - responsywność (Pan Radek odpisywał na maile w przeciągu minut, nie godzin; odbierał zawsze telefony lub po chwili oddzwaniał) - zrozumienie, wyrozumiałość - obyło się bez zbędnych ironii, kręcenia głową przy odpowiedziach na teoretycznie łatwe pytania - CZAS - od 1. spotkania do umowy minęło raptem 5-6 tygodni. Gdyby nie okres świąteczno-noworoczny, ten czas pewnie skróciłby się o kolejny tydzień, może dwa. Polecamy z czystym sumieniem! Dziękujemy.

Kamila i Kamil Kredyt hipoteczny w Warszawie

Szukając w naszej okolicy doradcy kredytowego trafiliśmy na Pana Radosława, kierując się rekomendacjami w sieci. Pierwszym pozytywnym zaskoczeniem było odebranie telefonu w sobotę po Nowym Roku oraz propozycja pierwszego spotkania jeszcze tego samego dnia. Na spotkaniu po wstępnej analizie zostało nam przedstawione kilkanaście ofert z różnych banków plus komentarz ze strony doradcy na temat ofert najlepszych. Oferty były czytelne, zrozumiałe, a zagadnienia, które pojawiły się po raz pierwszy wytłumaczone w klarowny sposób. Byliśmy na samym początku machiny biurokracyjnej. Ruszyliśmy do lokalnych urzędów po mapki, wyrysy i wnioski. Tu napotkaliśmy niespodziankę w pełnym wsparciu ze strony doradcy przy kompletowaniu dokumentów. Po okresie miesiąca, oferty banków zostały zaktualizowane i wybraliśmy dwie najlepsze. Punktualność, sumienność i rzetelność ze strony doradcy pozostały nadal na tym samym wysokim poziomie. Złożone zostały dwa wnioski kredytowe, gdzie w obydwu przypadkach decyzja ze strony banku była pozytywna. W kolejnym spotkaniu rozłożyliśmy obie oferty na czynniki pierwsze, wybierając i dopasowując do naszych potrzeb szczegóły. Doradca odznaczył się również profesjonalizmem i był podczas podpisania umowy kredytowej. Z czystym sercem możemy z żoną polecić Pana Radosława jako doradcę kredytowego, za błyskawiczną komunikację (telefon, sms, mail) bardzo dobrą znajomość branży oraz dopięcie i dopasowanie szczegółów do samego końca.

Daniel z żoną Kredyt na budowę domu

Na starcie nie mieliśmy ułatwionej sytuacji, ponieważ ja mam działalność gospodarczą, która nie przynosi dużych dochodów a w między czasie zmieniałem pracę i byłem na wypowiedzeniu. Dostaliśmy z żoną kontakt do Pana Radka od mojej kuzynki i nie zawiedliśmy się. Pan Radek przedstawił nam kilka ofert z różnych banków i wspólnie wybraliśmy ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Pomógł również w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące formalności, jak również jasno i klarownie wyjaśnił umowę kredytową.Pan Radek to godny polecenia sumienny i rzetelnie wypełniający swoje obowiązki doradca. Życzę wszystkim takiego profesjonalnego daradcy jakim jest Pan Radosław Wasilewski.

Robert z żoną kredyt hipoteczny

Pan Radosław bardzo profesjonalnie (a zarazem w przystępnej, zrozumiałej formie) przedstawił wszelkie szczegóły dotyczące formalności i procedur uzyskania kredytu mieszkaniowego. Przygotował i omówił kilka(naście) wstępnych ofert różnych banków (nie nalegał przy tym na konkretną ofertę danego banku, omówił wszystkie, wskazał ich dobre i słabe punkty, decyzję o wyborze pozostawiając wyłącznie nam - co oceniam na plus, duży). Przedstawił i omówił szczegółowo projekt umowy. Udzielał odpowiedzi na wszelkie pytania (dziękuję za cierpliwość!). Sprawnie poprowadził przez cały proces uzyskania kredytu, zapewniając fachową pomoc do samego końca. Świetny kontakt ("w nocy o północy"). Dzięki temu "wyrok" w postaci kredytu na najbliższe 30 lat podpisałem z uśmiechem na twarzy;) Zdecydowanie polecam, zarówno czytającym to nieznanym mi Państwu, jak i znajomym. Jeśli miałbym ponownie zaciągnąć kredyt lub uzyskać fachowe doradztwo w "wielkim świecie finansjery", wiem do kogo się zgłosić.

E&M Gr**ek Zdecydowanie polecamy

Do Pana Radka trafiłem przez polecenie z rodziny i szczerze muszę napisać że się nie zawiodłem. Razem z żoną mieliśmy problem z dochodem jedynym wyjściem, jak się okazało, było przystąpienie do kredytu moich rodziców. Chciałem uzyskać dofinansowanie z programu Mieszkanie dola Młodych ale zostaliśmy odrzuceni przez bank z powodu słabego stanu nieruchomości i czym wcześniej informował nam doradca, że może dojść do takiej sytuacji. Na szczęście Pan Radek namówił nas do złożenia dodatkowego wniosku na kredyt hipoteczny poza programem MDM, dzięki temu że był analizowany równolegle to otrzymaliśmy finansowanie za co jestem wdzięczny doradcy. Sam bym w życiu na to nie wpadł, a w bankach w których wcześniej byłem informowano mnie ze nieruchomość powinna być zaakceptowana w ramach MDM. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radka, który wykazał się dużą wiedzą, kompetencją oraz niespotykanym wyczuciem. Jest jeszcze jedna kwestia która mi się spodobał we współpracy z Panem Radkiem: jest dostępny za każdym razem kiedy do niego dzwoniłem/pisałem. Poza tym należy pochwalić jego wysoką kulturę osobistą i umiejętności tłumaczenia zawiłości ofert kredytowych. A ofertę otrzymałem ze wszystkimi kosztami, bo w bankach zaprezentowano tylko harmonogram i wysokość prowizji. Serdecznie Polecam Pana Radka!!!

Jakub Dz. Kredyt hipoteczny

Do Pana Radosława trafiłem z polecenia - znajomy z pracy już korzystał z jego usług i był zadowolony. Ja nie posiadałem wiedzy oraz doświadczenia w rozmowach z bankami, po wizycie w banku dostałem informację o wysokości raty i prowizji. Po rozmowie z Panem Radosławem okazało się że jest jeszcze masę aspektów które należy wziąć pod uwagę wybierając najkorzystniejsze oferty: ubezpieczenia na życie, od utraty pracy, pomostowe niskiego wkładu własnego. Poza tym banki pobierają prowizje za wcześniejszą spłatę oraz stawiają wymogi odnośnie korzystania z innych produktów: rachunek ROR, karta debetowa, kredytowa, narzucają przeniesienie wpływów od pracodawcy na swój rachunek. Pan Radosław uświadomił mi z czego tak naprawdę składa się kredyt hipoteczny, na jakie opłaty będę narażony i w jakim okresie spłaty kredytu. Pierwsze spotkanie trwało ok 2 godzin ale dostałem tyle informacji, że wszystko zrozumiałem. Można powiedzieć że byłem już świadomy kredytu mieszkaniowego. Kolejny krok to kompletowanie dokumentacji do kredytu. Pan Radosław oczywiście pomógł mi uzupełnić wnioski i inne formularze i po 2 tygodniach zaczęły spływać decyzje bankowe. Pan Radosław wynegocjował niższą marżę oraz brak prowizji, dzięki czemu zaoszczędziłem ok 23.500zł na całym kredycie. Środki zostały sprawnie uruchomione na rzecz zbywcy, a ja jak na razie jestem zadowolony z kredytu.

Łukasz G. Sochaczew Kredyt na zakup mieszkania

Pan Radek pomógł mi przy wyborze najlepszego kredytu mieszkaniowego w programie Mieszkanie do Młodych. Zgłosiłem się przez polecenie kolegi z pracy, któremu to Pana Radosław organizował kredyt na budowę domu. Oczywiście był zachwalany, dlatego postanowiłem się z nim spotkać. Okazał się bardzo kompetentny i z duża wiedzą na temat bankowości oraz niuansów związanych ze staraniem się o kredyt hipoteczny. Pochodzę z Sochaczewa a tu mamy praktycznie 4 banki na krzyż. Pan Radosław zaproponował również banki których oddziały nie mieszczą się w moim miasteczku. Zasugerował które rozwiązanie jest najtańsze i dokonałem wyboru. I rzeczywiście ta oferta jest bardzo dobra. Pan Radek był ze mną na podpisaniu umowy, którą to otrzymałem kilka dni wcześniej, Dzięki czemu miałem sporo czasu na jej przeanalizowanie i omówienie z doradcą. Teraz ja polecam Pana Radka - naprawdę mi pomógł!

Maciej Sochaczew Kredyt MdM na mieszkanie

Razem z mężem trafiliśmy do Pana Radka przez stronę internetową sprawdzonydoradca.pl Ilość pozytywnych opinii oraz informacja o doświadczeniu sprawiły że postanowiliśmy poprosić Pana Radka o pomoc. Ja posiadałam umowę o pracę od 5 miesięcy. Niestety kończyła się po 2 miesiącach od naszego pierwszego spotkania. Pan Radek oznajmił że jest bank który mógłby udzielić nam kredytu hipotecznego, niestety nie mieliśmy zdolności kredytowej przez posiadany kredyt gotówkowy. Pan Radek zaproponował nam refinansowanie w/w kredytu do banku który miałby nam kredytu hipotecznego. Okazało się że warunki cenowe były bardzo dobre - lepsze od tych które mieliśmy. Udało nam się zapisać na promocję w ostatniej chwili. Obecne warunki cenowe są dużo mniej konkurencyjne. Szybko dostaliśmy decyzję pozytywną, dzięki czemu mogliśmy już cieszyć się naszym domem w ciągu miesiąca od pierwszego spotkania z doradcom. Jestem pod dużym wrażeniem zaangażowania, wiedzy oraz dyspozycyjności pana Radka. Na maile odpisuje w ciągu godziny. Telefony odbiera, jeśli nie może rozmawiać to oddzwania. Na pewno osoba godna polecenia. Dziękujemy za pomoc Panie Radku.

Monika i Paweł (Serock) Kredyt na zakup domu

Od 2 lat bezskutecznie starałem się o kredyt hipoteczny na budowę domu. Pomimo pozytywnych weryfikacji początkowych banku, w kolejnej fazie analityk odrzucał mój wniosek ze względu na ''za duże ryzyko kredytowe'' . Nadmienię, iż od 13 lat jestem na stałe zatrudniony w jednej firmie oraz mam dobrą historię kredytową. Miałem już dosyć wizyt w bankach, ciągłego kompletowania i aktualizowania dokumentów, poddałem się, myślałem , że nigdy mi się nie uda, ten cały system bankowych analiz, statystyk jest pop......... Pana Radosława poleciła mi siostra, której pomógł otrzymać kredyt hipoteczny. W przeciągu miesiąca otrzymałem kredyt na budowę domu. W banku byłem dwa razy , podpisać wniosek kredytowy oraz po przyznaniu kredytu, podpisać umowę kredytową. Wszystko załatwiał za mnie Pan Radosław. Kredyt jest na bardzo dobrych warunkach, praca Pana Radosława nic mnie nie kosztowała. Żałuję, że wcześniej nie pomyślałem o skorzystaniu z jego pomocy. Dlatego jeżeli to czytasz, oszczędź sobie trudu, pomyśl o swoim zdrowiu, nie zastanawiaj się i skorzystaj z usług Pana Radosława Wasilewskiego, serdecznie polecam.

Piotr Zalewski Kredyt hipoteczny

Od 2 lat bezskutecznie starałem się o kredyt hipoteczny na budowę domu. Pomimo pozytywnych weryfikacji początkowych banku, w kolejnej fazie analityk odrzucał mój wniosek ze względu na ''za duże ryzyko kredytowe'' . Nadmienię, iż od 13 lat jestem na stałe zatrudniony w jednej firmie oraz mam dobrą historię kredytową. Miałem już dosyć wizyt w bankach, ciągłego kompletowania i aktualizowania dokumentów, poddałem się, myślałem , że nigdy mi się nie uda, ten cały system bankowych analiz, statystyk jest popie.......... Pana Radosława poleciła mi siostra, której pomógł otrzymać kredyt hipoteczny. W przeciągu miesiąca otrzymałem kredyt na budowę domu. W banku byłem dwa razy , podpisać wniosek kredytowy oraz po przyznaniu kredytu, podpisać umowę kredytową. Wszystko załatwiał za mnie Pan Radosław. Kredyt jest na bardzo dobrych warunkach, praca Pana Radosława nic mnie nie kosztowała. Żałuję, że wcześniej nie pomyślałem o skorzystaniu z jego pomocy. Dlatego jeżeli to czytasz, oszczędź sobie trudu, pomyśl o swoim zdrowiu, nie zastanawiaj się i skorzystaj z usług Pana Radosława Wasilewskiego, serdecznie polecam.

Piotr Zalewski Kredyt hipoteczny

Pana Radosława znalazłem zupełnie przypadkiem – wpisując w google: dobry doradca, warszawa… Po przeczytaniu jakie ma kwalifikacje, sprawdzeniu czy nie ma o nim negatywnych opinii w sieci, postanowiłem zadzwonić z prośbą o wyszukanie jak najlepszego rozwiązania dla sytuacji z którą do niego przyszedłem. Moja sprawa była dość skomplikowana, dodatkowo złe doświadczenia z bankierem, który udzielał mi wcześniejszego kredytu hipotecznego, sprawiły, że podchodziłem do niego z dużym dystansem. Szybko jednak, kontakt telefoniczny, kompetentne w 100% podejście do sprawy, elastyczność w wielu kwestiach, sprawiły, że uzyskanie refinansowania kredytu przebiegało w spokojnej niczym nie zmąconej atmosferze. Radosław Wasilewski to człowiek, skrupulatny, rzeczowy, drobiazgowy co w na jego stanowisku jest niezwykle ważne. Z czystym sumieniem mogę polecić go jako doradcę finansowego.

Mateusz Polecenie

Gorąco polecamy usługi pana Radosława Wasilewskiego. Znaleźliśmy się z mężem w trudnej sytuacji finansowej. Mąż od dwóch lat prowadzi działalność gospodarczą. Opóźnienia w płatnościach faktur spowodowały brak płynności finansowej, które były powodem zaciągania kolejnych kredytów. Po podjęciu decyzji o skonsolidowaniu naszych dotychczasowych zobowiązań kredytowych okazało się, że nie mamy wystarczającej zdolności kredytowej, co było przyczyną odmownych decyzji dwóch banków. Ostatnią deską ratunku był pan Radosław Wasilewski, do którego otrzymaliśmy namiary od znajomej. W bardzo kompetentny sposób przeprowadził z nami rozmowę. Dało się zauważyć, że jest to osoba o wysokich kwalifikacjach oraz o wysokiej kulturze osobistej. Udało się skonsolidować nasze zobowiązania kredytowe, co odciążyło nasze zobowiązania miesięczne co najmniej o połowę. Panie Radku, bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

M.R. Ziółkowscy kredyt konsolidacyjny

Staraliśmy się z mężem o kredyt na dokończenie naszego wymarzonego domu. Nie mieliśmy ułatwionej sytuacji, ponieważ ja mam umowę na czas określony, która już wygasa. Dostaliśmy kontakt do Pana Radka od mojej kuzynki i nie zawiedliśmy się. Pan Radek przedstawił nam kilka ofert z różnych banków i wspólnie wybraliśmy ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Pan Radek wynegocjował dla nas kredyt na bardzo dobrych warunkach i to w krótkim czasie. Pomógł również w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące formalności, jak również jasno i klarownie wyjaśnił umowę kredytową.Pan Radek to godny polecenia sumienny i rzetelnie wypełniający swoje obowiązki doradca. Jeżeli chcesz uzyskać profesjonalną pomoc w sprawach finansowych to wybór jest prosty - miły i odpowiedzialny Pan Radosław Wasilewski.

Mariola Szypszak kredyt hipoteczny

Bardzo gorąco polecam Pana Radosława Wasilewskiego wszystkim, którzy szukają doradcy uczciwego, zorientowanego na klienta i dbającego o niego, dyspozycyjnego, oddanego sprawie, doskonale odnajdującego się w proponowanych produktach. Pan Radosław niezwykle skutecznie doprowadził moją sprawę do końca, bardzo intensywnie zajmując się nią przez cały proces. Kredyt otrzymałam niemalże natychmiast. Poza fachowością, serdecznością i sumiennością niewątpliwą zaletą Pana Radosława jest cierpliwe tłumaczenie i opisywanie każdego punktu (umów, wniosków, zaświadczeń, itp.) prowadzącego zarówno do realizacji podjęcia kredytu jak i jego spłaty oraz spełnienia warunków banku. Uczciwość, którą dostrzegłam przy pierwszym spotkaniu z Panem Radosławem i która wzbudziła moje zaufanie, dała mi poczucie, że zajęła się mną właściwa osoba. Jeżeli szukają Państwo doradcy, który zaopiekuje się Państwem od "A" do "Z" to wybór jest oczywisty - p. Radosław Wasilewski.

Małgorzata Rytel Kredyt na start.

Znalazłam kontakt do Pana Radka na stronie www.sprawdzonydoradca.pl. Był jednym doradcą w moim miasteczku, który posiadał ofertę wielu banków. Miał dobre opinie więc postanowiłam się skontaktować. Przede wszystkim Pan Radosław dojechał do mnie - co już na początku pokazało jego zaangażowanie. Później oczywiście się to nie zmieniło. Po pierwszym spotkaniu dostałam informację że nie powinno być problem z uzyskaniem kredytowania i rzeczywiście bez utrudnień uzyskałam kredyt na przystępnych warunkach. dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Marta O Kredyt konsolidacyjny

Otrzymałam w spadku 50% domu jednorodzinnego, razem z mężem postanowiliśmy wykupić pozostałe udziału. W tym przypadku potrzebowaliśmy kredytu. Dostaliśmy namiary do Pana Radka, który pomógł już mojej koleżance z pracy. Uzyskał dla nas kredyt w złotówkach bardzo szybko. To co nas interesowało zostało spełnione - niska rata, szybka decyzja. Warto wspomnieć że Pan Radek nie pobrał od nas wynagrodzenia. Wiem że doradcy kredytowi narzucają swoje prowizję, tu akurat tego nie było. Z całą pewnością możemy polecić usługi Pana Radka.

Halina i Karol z Mińska Mazowieckiego Kredyt hipoteczny

Pan Radek pomógł mi przy uzyskaniu kredytu gotówkowego. Potrzebowałem gotówki, ale miałem problem ze zdolnością kredytową, Dostałem dwie decyzje negatywne i trafiłem na Pana Radosława, który poukładał moje sprawy finansowe, co pozwoliło poprawić moją zdolność kredytową. Spisaliśmy wniosek kredytowy. Pan Radosław wniosek z dokumentami sam zawiózł do banku, był ze mną przy podpisaniu umowy. Polecam współpracę z takim doradcą.

Ludwik Majewski Kredyt Gotówkowy

Razem z mężem przed poszukiwaniami mieszkania zgłosiliśmy się do Pana Radka. W pierwszej kolejności Pan Radek zbadał naszą zdolność kredytową - dzięki temu dostaliśmy informację na jaką kwotę kredytu możemy sobie pozwolić i co za tym idzie jakiego mieszkania możemy szukać. Mieszkania szukaliśmy ok 7 miesięcy, kredyt załatwiamy z Panem Rakiem w 2 tygodnie. Mąż również gromadził informacje na temat warunków kredytowych w różnych bankach na własną rękę i rzeczywiście otrzymaliśmy bardzo dobrą ofertę. Dodatkowo mogliśmy liczyć na pomoc Pana Radka przez cały czas starania się o kredyt. Pomógł w wielu formalnościach, zaoszczędził nam wiele czasu i kłopotów. Polecamy tego doradcę.

Hanna i Roman kredyt na mieszkanie