Radosław Wasilewski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 793012206 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam Pana Radosława Wasilewskiego. Przedstawił oferty i doradził co będzie najlepszą opcją. Pomógł z wszystkimi dokumentami i formalnościami. Udzielił rzetelnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Z jego pomocą branie kredytu przebiegło prosto i bezpiecznie. Pełen profesjonalizm.

Janek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław pomógł na każdym etapie procesu kredytowego od A do Z. Zawsze był dostępny i odpowiadał na każde wątpliwości. Bardzo polecam tego doradcę.

Daniel Michalski Doradztwo przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałbym gorąco polecić Pana Radosława, jego zaangażowanie i profesjonalizm w trakcie procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego były niewątpliwie kluczowe dla sukcesu. Co więcej, jego zaangażowanie nie ograniczało się jedynie do formalności. Pan Radosław regularnie dostarczał aktualizacje dotyczące postępów, tłumacząc każdy krok procesu w sposób zrozumiały i klarowny. Dzięki temu, mimo pewnych opóźnień ze strony banku, czułem się komfortowo i pewnie, że otrzymam kredyt

Paweł Bęza Kredyt hipoteczny - bezpieczny kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
W pełni profesjonalny i rzetelny ekspert Kredytowy. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Najważniejsza dla mnie była możliwość ciągłego kontaktu, który z niewiarygodną cierpliwością odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Na każde zadane pytanie otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi, a wszystkie wątpliwości znikły już na pierwszym spotkaniu. Proces kredytowy przeprowadzony od samego początku, był dopilnowany na każdym etapie, aż do momentu podpisania umowy kredytowej w banku. Pana Radosława polecam z czystym sumieniem

Patrycja Kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całego serca polecamy skorzystanie z usług Pana Radosława. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny, sumienny oraz solidny w tym co robi. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Na pierwszym spotkaniu porównał nam oferty banków przystępujących do programu BK2%, później pomógł skompletować niezbedne dokumenty, przy czym zawsze odpowiadał na każde pytania- nawet te najgłupsze :-) Pan Radosław potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych i jest w stanie rozwiązać każdy problem, który pojawi się na drodze do uzyskania kredytu. Później musieliśmy już tylko czekać, na pozytywną decyzję kredytową. Dodatkowo Pan Radosław punkt po punkcie omówił z nami zaproponowaną przez bank umowę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą z którą rozmowa to czysta przyjemność. Doradca godny zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu.

Marta i Mariusz Bezpieczny kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność. Od samego początku bardzo mocno zaangażowany w sprawę. Znajduje świetne rozwiązania sytuacji, które dla nas były już bez wyjścia. Każdemu polecam takiego Doradcę, całą procedura przebiegła tak jak tego oczekiwaliśmy.

Dominika Opiela Przeprowadzenie procedury kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpracowałem z Panem Radosławem w ramach pozyskania kredytu w programie Bezpieczny kredyt 2%. Kontakt otrzymałem od siostry której Pan Radosław również pomógł uzyskać kredyt. Od początku Pan Radosław wykazywał się rzetelnością i profesjonalizmem. Program z którego korzystałem był świeżo wprowadzony w banków a mimo to Pan Radosław wszystko wytłumaczył i doradził najlepsze rozwiązania. Dodatkowo pomagał przy obrocie dokumentów Bank-Deweloper-Ja. Na bieżąco informował o postępach i etapach na jakich są wnioski. Już na samym początku poinformował mnie ze szansa na uzyskanie kredytu jest wysoka dzięki swojemu doświadczeniu. Mimo obaw wszystko się udało za co bardzo dziękuje i naprawdę z całego serca polecam.

Bartosz Balasiński Współpraca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam współpracę z p. Radosławem - wszystkie sprawy zostały załatwione sprawnie i rzetelnie. Nie było miejsca na wątpliwości czy problemy pozostawione same sobie. Doradca aktywnie przeprowadził mnie przez cały proces zaciągania kredytu. Pożyczkę dostałem zgodnie z planem.

Grzegorz G. Kredyt hipoteczny - bezpieczny kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Miałem przyjemność współpracować z Panem Radosławem w celu uzyskania bezpiecznego kredytu 2%, podczas największego natłoku wniosków, niejasnych procedur, sezonu urlopowego i wielu innych problemów. Pomimo tego udało nam się, mimo że z ponad 3-miesięcznym opóźnieniem, uzyskać i uruchomić kredyt. Pan Radosław, pomimo wszystkich trudności, stanął na wysokości zadania. Kontakt zawsze przebiegał bezproblemowo, miałem odczucie że realnie ktoś w moim imieniu próbuje uzyskać jak najlepszą ofertę, a jednocześnie walczy o to, żeby wszystko się udało. Jeśli chodzi o mnie, z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Radosławem, i jeśli kiedykolwiek w przyszłości będę jeszcze potrzebował kredytu hipotecznego, to z całą pewnością wrócę!

Łukasz Domeradzki Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dobra współpraca Cieszę się że trafiłam właśnie do Pana Radosława. Naprawdę znający się na swojej pracy specjalista, bardzo pomocny zawsze majacy czas by udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania Dzięki Panu Radosławowi udało się nam razem z mężem uzyskać kredyt na dom marzeń.

Sandra Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Radosławem. Przeprowadził nas w sposób bardzo profesjonalny i z wielką cierpliwością przez wszystkie kroki do uzyskania kredytu hipotecznego. Po wstępnej rozmowie telefonicznej umówiliśmy się na spotkanie online , podczas którego przedstawił obszerną listę ofert kredytów hipotecznych o parametrach, które nas interesowały. Na etapie przygotowywania przez nas niezbędnych dokumentów byliśmy cały czas w kontakcie i bardzo szybko odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości. Po wstępnym wyborze przez nas 3 ofert przygotował wnioski do banków, podpisanie wniosków to było nasze jedyne spotkanie w formie stacjonarnej. Następnie po uzyskaniu pozytywnych decyzji wybraliśmy najdogodniejszą dla nas ofertę, a Pan Radosław umówił spotkanie z pracownikiem banku w celu podpisania umowy kredytowej. Zdjęcie z nas ciężaru załatwiania wszystkich formalności związanych z kredytem było dla nas ogromnym ułatwieniem. Serdecznie polecamy tego eksperta kredytowego.

Katarzyna Myśliwiec-Czajka Uzyskanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Radosława do oceny oraz wyboru kredytu hipotecznego. Duże zaangażowanie oraz elastyczność, profesjonalne doradctwo od samego początku spotkań. Kontakt również po uruchomieniu kredytu, czy nie potrzebujemy jakiegokolwiek wparcia w dalszych czynnościach bankowych. Polecam z czystym sumieniem.

Kamil Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Radosława. Skontaktował się z nami z propozycją przeniesienia kredytu hipotecznego do innego banku. Pozwoliło to ostatecznie obniżyć wysokość miesięcznej raty o ok. 20%. Otrzymaliśmy oferty kilku banków do wyboru ze szczegółowym porównaniem kosztów początkowych i miesięcznych, specjalnych warunków i możliwości dodatkowego obniżenia oprocentowania. Za jego pośrednictwem złożyliśmy wniosek o wybrany kredyt. Przez cały proces pozostawał z nami w kontakcie i wskazywał kolejne kroki niezbędne do przeniesienia kredytu. Po podpisaniu umowy kredytowej monitorował oferty banków na wypadek gdyby przed uruchomieniem kredytu pojawiła się lepsza oferta. Dzięki Panu Radosławowi udało się uniknąć wysokich kosztów wcześniejszej spłaty kredytu. Zaoferował także pokrycie kosztów wyceny nieruchomości. Pan Radosław jest świetnie zorientowany w branży kredytów, potrafi wyjaśnić wszelkie zawiłości, a kontakt z nim przebiegał bez zarzutów.

Krzysztof Przeniesienie kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław po zebraniu informacji na temat stanu faktycznego kredytu oraz sytuacji finansowej przygotował ofertę dzięki której udało się obniżyć oprocentowanie o 2,4 %. Operacja przeprowadzona sprawnie i niemal bez wychodzenia z domu. Serdecznie polecam. To już kolejny raz kiedy korzystam ze wsparcia Pana Radosława i jestem bardzo zadowolony!

Łukasz Kusy Refinansowanie kredytu hipotecznego w PLN

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym polecić usługi Pana Radka, który jako osoba profesjonalna poprowadziła nas przez trudny proces zaciągnięcia kredytu hipotecznego na zakup domu. Pan Radek przygotował klika wariantów kredytów oraz pomógł nam skompletować potrzebne dokumenty oraz złożył je w naszym imieniu do banku. Kontakt z Panem Radkiem oraz doradztwo merytoryczne bez zarzutów. Bardzo Polecam

Arek Bratowski Pomoc w uruchomieniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Radosława jako sprawdzonego doradcę kredytowego, do którego kontakt otrzymałam również z polecenia. Zależało mi bardzo na szybkim uzyskaniu kredytu i dzięki profesjonalizmowi oraz naprawdę wielkiemu zaangażowaniu Pana Radosława udało mi się załatwić sprawę w oczekiwanym czasie. Jest osobą kompetentną, z dużym doświadczeniem a rozmowy z Nim, mimo stresującego tematu, przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam.

Danuta Daśko polecam sprawdzonego doradcę

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego, postanowiliśmy skontaktować się z kompetentnym doradcą kredytowym. Poprzez dobre rekomendacje postanowiliśmy, że skorzystamy z pomocy pana Radosława. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Na pierwszym spotkaniu w sposób rzetelny i na spokojnie, zostały nam przedstawione oferty kilku banków. Podczas kolejnego spotkania wszystko to, co musimy spełnić i dostarczyć, aby otrzymać kredyt na zadowalającą nas sumę. W konsekwencji zostały nam przedstawione warunki do trzech banków, z czego jeden z nich proponował nam najwyższą z możliwych kwot. W zasadzie postawiliśmy wszystko ( w tym trudnym okresie na uzyskanie kredytu) na jedną kartę i Pan Radosław złożył papiery do tego banku. Po długiej drodze z załatwianiem potrzebnych papierów...udało się! i otrzymaliśmy kredyt. Trwało to dość długo ( poprzez sterty potrzebnych dokumentów) ale finał jest bardzo zadowalający i z pewnością samodzielnie nie bylibyśmy w stanie tego ogarnąć. Pan Radosław był zawsze do naszej dyspozycji (mimo przebywania na urlopie kontaktował się telefonicznie). Jeśli jakieś dokumenty były dodatkowo wymagane do dostarczenia do banku, niezwłocznie dostawaliśmy informacje i instrukcje, aby proces przebiegał sprawnie. Gorąco polecamy!

Asia i Dawid kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Radosławem. Podczas dziesiątek rozmów telefonicznych, maili i kilku spotkań za każdym razem otrzymaliśmy rzetelne odpowiedzi na nurtujące nas pytania a luźna atmosfera tylko zachęcała nas do zadawania kolejnych 😊 Otrzymaliśmy kilka opcji kredytowych dopasowanych do naszych potrzeb i możliwości. Po zgłębieniu tematu dostaliśmy jeszcze kilka kolejnych. Każda z opcji wraz ze szczegółowym opisem i kosztorysem. Pan Radosław na każdym etapie sugerował nam z którymi bankami warto wejść we współpracę a które są mniej nastawione na klienta. Nawet przez moment nie poczuliśmy że zostajemy z tym wszystkim sami. I pomimo dynamicznej sytuacji związanej ze stopami procentowymi Pan Radek cały czas szukał dla nas rozwiązania. Dzięki pomocy Pana Radka kredyt otrzymaliśmy. Dzięki swojemu doświadczeniu był w stanie na bieżąco proponować nam nowe rozwiązania i możliwości. Chcieliśmy tym komentarzem podziękować za poświęcony czas i zaangażowanie. Kolejnym razem również skorzystamy z Pańskich usług. I to chyba najlepsza rekomendacja

Przemysław Ratliński Polecenie współpracy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona z usługi, Radek jest profesjonalny, bardzo rzeczowy, sam wychodzi z propozycją najbardziej korzystną dla klienta. Zawsze odpowiada na próby kontaktu, pilnuje terminów, bardzo dobrze orientuje się na rynku kredytów. Polecam!

Dorota Milczarek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Radosławem. Sprawnie, szybko i rzeczowo przeprowadzi przez cały proces, do tego nie pozostawi kredytobiorcy z wątpliwościami. Dzięki Panu organizacja kredytu nie jest enigmatyczna. Jeszcze raz gorąco polecam.

Sylwia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Radosławem Wasilewskim. Pan Radek szybko i sprawnie pomógł mi w uzyskaniu kredytu i załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności. Pan Radek to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę, doświadczona, pomocna, rzetelna, a przy tym miła i życzliwa. Zawsze był dostępny i cierpliwie odpowiadał na wszelkie moje pytania i wątpliwości, przedstawiał mi różne rozwiązania, tak żeby kredyt wyszedł dla mnie jak najkorzystniejszej. Współpraca z Panem Radkiem to sama przyjemność, jeszcze raz polecam, a Panu Radkowi bardzo dziękuję za poświęcony czas 😊

Justyna M Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam Pana Radosława. Wiedza dostępna o każdej porze, nawet po realizacji transakcji, profesjonalne podejście, minimalizacja spraw formalnych po naszej stronie do minimum. 10/10!

kamil rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam Pana Radosława jako eksperta kredytowego. Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Po paru wymienionych e-mailach dostaliśmy oferty banków, z którymi mogliśmy się zapoznać. W momencie wybrania oferty wszystkie za i przeciw zostały nam przedstawione w rzetelny i wyczerpujący sposób. Pan Radosław był zawsze sumienny i dyspozycyjny, odbierał za każdym razem jak dzwoniłem. Jeżeli nie mógł odebrać to bardzo szybko oddzwaniał. Dzięki fachowej pomocy zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową. Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność. Szczerze polecam.

Filip Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem wdzięczna za szybką pomoc w uzyskaniu kredytu.Wszystko zostało przeprowadzone sprawnie i pomyślnie.Dziekuje i polecam

Justyna Polecam Pana Radosława Wasilewskiego jaki doradcę kredytowego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pełnym przekonaniem o tym, że się nie zawiedziecie mogę polecić kontakt z Panem Radosławem i jego zespołem. Mój bank zwlekał ze zorganizowaniem kredytu i pojawiło się ryzyko, że przepadnie mi możliwość podpisania korzystnej umowy. Pan Radosław w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku zorganizował wiążącą ofertę z banku. Pełne informacje, jasny obraz kosztów, praktyczne doradztwo, wszystko łopatologicznie i w bardzo miłej atmosferze. Szczerze i serdecznie polecam.

Maciej Ploch Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Pana Radosława. Pomógł mi w przejściu przez cały proces przygotowania wymaganych dokumentów i finalnie w uzyskaniu kredytu. Udzielał trafnych i pomocnych wskazówek i porad, w razie jakichkolwiek pytań pozostawał w stałym kontakcie. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalne. Polecam.

Oliwia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Radosław w sposób bardzo fachowy, a także przyjazny wsparł mnie w wyborze banku i załatwieniu formalności związanych z kredytem hipotecznym na remont mieszkania. Polecam, na pewno skorzystałabym jeszcze raz z jego usług.

Katarzyna Świetne wsparcie w załatwieniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panem Radosławem. Po raz kolejny współpracowałam z Panem Radosławem przy ubieganiu się o kredyt. Rzetelnie i konkretnie wytłumaczone, cały proces kredytowania przebiegł sprawnie.

Joanna Rekomenadacje

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radosława. Elastyczny w kwestii spotkań, rzeczowo przedstawia i analizuje oferty różnych banków krok po kroku. Pomaga w przygotowaniu wniosków oraz dokumentacji. Z pomocą Pana Radosława udało się szybki i bezboleśnie przejść proces oraz uruchomić kredyt. Polecam!

Damian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ekspert przez wielkie E. Cały proces kredytowania zrealizowany bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Zawsze dostępny pod telefonem, służy doświadczeniem. Polecam w 100%.

Mateusz Surowiec Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Cały proces złożenia wniosku o kredyt hipoteczny oceniam bardzo wysoko. Komunikacja przebiegała wzorowo.

Adrian Kredyt

Przydatność rekomendacji: 33 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Radosławem, wszystko rzetelnie i konkretnie wytłumaczone, cały proces kredytowania przebiegł bardzo sprawnie Z czystym sumieniem polecam takiego doradcę

Małgorzata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław pomógł nam przebrnąć przez wszystkie procedury związane z kredytem hipotecznym. Przedstawił kilkanaście ofert kredytowych i pomógł wybrać najlepszą. Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność, nigdy nie pozostaliśmy bez odpowiedzi. Serdecznie polecamy.

Damian Dąbrowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Świetny specjalista, konkretny i bardzo miły. Zna się na tym, co robi. W sumie nie znam lepszego doradcy od kredytów hipotecznych.

Marcin Kłak Kredyty hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z panem Radosławem , na początku nie rozumieliśmy niuansów związanych z kredytem ale pan Radek na spokojnie tłumaczył , rysował , poświęcał tyle czasu ile potrzebowaliśmy . Nie odczułam presji z jego strony ani nacisku na konkretny bank . W każdej chwili był do dyspozycji , rozwiewał wątpliwości . Polecam :)

Kinga Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam. Szybko,sprawnie i mury pna się do góry 😉

Adam Kredyty hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całego serca polecamy doradztwo Pana Radosława. Od samego początku współpraca układała się wzorowo. Po telefonie z naszej strony, umówiliśmy się w dogodnej dla nas lokalizacji i pasującym nam terminie. Na spotkaniu w sposób rzetelny i na spokojnie, bez pospiechu zostały nam wytłumaczone wszystkie niuanse i zawiłości tematu kredytów hipotecznych oraz przedstawione oferty kilkunastu banków. Pan Radosław był zawsze do naszej dyspozycji (mimo przebywania na urlopie na bieżąco odpowiadał na nasze maile i w razie potrzeby również kontaktował się telefonicznie) Jeśli jakieś dokumenty były dodatkowo wymagane do dostarczenia do banku, niezwłocznie dostawaliśmy informacje i instrukcje, aby proces przebiegał sprawnie. Z pomocą Pana Radosława pozytywną decyzję kredytową uzyskaliśmy w trybie ekspresowym (biorąc pod uwagę obecny okres) Pierwsze spotkanie w połowie lipca, podpisanie umowy kredytowej pod koniec sierpnia. Gorąco polecamy!

Paweł i Sylwia Ostrowscy Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ubiegaliśmy się z małżonką o kredyt hipoteczny za pośrednictwem Pana Radosława. Z czystym sumieniem polecam Pana Radosława jako znakomitego eksperta. Współpraca była czystą przyjemnością, gdyż Pan Radosław był zawsze dyspozycyjny, cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania i na bieżąco sprawdzał statusy naszych wniosków w bankach. Jeśli coś trzeba było uzupełnić lub dostarczyć do banku - niezwłocznie dostawałem od Pana Radosława wszystkie niezbędnie instrukcje.

Roman Stolbow Ubieganie się o kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pomoc Pana Radosława w procesie uzyskiwania kredytu hipotecznego oceniam bardzo pozytywnie. Od początku współpracy Pan Radosław wykazywał się doskonałą znajomością tematu, która pozwoliła nam rozwiać wszelkie wątpliwości związane z zawiłościami ofert kredytów hipotecznych. Dodatkowo, dzięki stałemu monitorowaniu ofert kredytowych przez Pana Radosława (również po złożeniu wniosku do jednego z banków), byłem w stanie w porę złożyć wniosek do innego kredytodawcy, który finalnie udzielił nam kredytu na bardzo dobrych warunkach. Pozytywnie oceniam również gotowość do niezwłocznego odpisywania na e-maile, czy udzielania informacji telefonicznych.

Piotr Tabaka Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 66 %
Kontakt do Pana Radosława dostaliśmy z polecenia i był to bardzo dobry wybór. Pan Radosław zrobił na nas bardzo dobre wrażenie już podczas pierwszego spotkania. Zostaliśmy przeprowadzeni krok po kroku przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny, a każda oferta została dokładnie omówiona. Kontakt z Panem Radosławem był bardzo dobry, nigdy nie czekaliśmy na spotkanie, a większość z nich odbyła się w dogodnej dla nas formie online. Pan Radosław pilnował całego procesu, dbał byśmy dostarczyli niezbędne dokumenty i informował nas o postępach w uzyskaniu kredytu. Mimo dość krótkiego czasu udało nam się uzyskać odpowiedni dla nas kredyt hipoteczny. Możemy polecić Pana Radosława każdej osobie, która ubiega się o kredyt. Szczególnie na uwagę zasługuje podejście do klientów i zaangażowanie w proces.

Anna i Daniel Profesjonalna pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Radosławowi udało nam się uzyskać kredyt na budowę domu. Konkretnie był to eko kredyt na budowę domu energooszczędnego. Współpraca od samego początku była bardzo profesjonalna, w każdym momencie mogliśmy liczyć na fachową i rzetelną pomoc i porady. Pierwszy kontakt z Panem Radosławem mieliśmy jeszcze na etapie marzeń o działce i domu - chcieliśmy się dowiedzieć czy nasz pomysł jest realny i czy nasza zdolność kredytowa jest wystarczająca. Pan Radosław traktował nas od samego początku bardzo poważnie i dokładnie tłumaczył kolejne etapy starania się o kredyt. Szczerze możemy napisać, że bardzo baliśmy się całej procedury brania kredytu, wiele kwestii nas niepokoiło, ale z Panem Radosławem mogliśmy szybko pozbyć się wszystkich naszych obaw. Spokój o kredyt i bezpieczeństwo, które otrzymaliśmy od Pana Radosława są bezcenne. Nadal jesteśmy w szoku, że cała procedura była tak przyjemna i prosta - wszystkim co trudne i stresujące zajmował się Pan Radosław, my w zasadzie musieliśmy tylko dostarczyć mu wszystkie dokumenty. Pan Radosław zawsze odbierał od nas telefony lub oddzwaniał, jeśli akurat nie mógł rozmawiać. Na spotkania przyjeżdżał o umówionej godzinie, nigdy się nie spóźniał, ani ich nie przekładał. Nie przeszkadzały mu nasze małe dzieci, które zazwyczaj były zainteresowane wszystkich co się dzieje wokół i robiły niemały harmider :) Szczerze polecamy współpracę z Panem Radosławem i bardzo dziękujemy! To była czysta przyjemność.

Paulina Ekokredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam, pełen profesjonalizm.

Andrzej Z Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystko profesjonalnie, polecamy

Martyna Pośrednictwo

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panem Radosławem. Wszystko przebiegło sprawnie, zostałem poprowadzony za rękę przez całą drogę związaną z kredytem. Współpraca przebiegała następująco: 1. Wstępna rozmowa telefoniczna na temat szczegółów kredytu, ile potrzebuję pieniędzy, ile mam wkładu własnego, na ile rat chce rozłożyć 2. Spotkanie zdalnie, na którym p. Radosław przedstawił kilkadziesiąt ofert z różnych banków z symulacjami spłaty, omówił na co uważać w każdym z banków i poruszył inne ważne kwestie związane z kredytami hipotetycznymi. 3. Pan Radosław przygotował wnioski do banków, które wybrałem na podstawie wcześniejszych symulacji i spotkaliśmy się, żebym mógł je podpisać 4. Po otrzymaniu wstępnej decyzji od banku, p. Radosław wysłał mi pełną listę dokumentów, które musiałem przygotować do otrzymania decyzji ostatecznej. 5. Gdy otrzymałem decyzję ostateczną, znów się zdalnie spotkaliśmy i omówiliśmy bardzo szczegółowo projekt umowy z bankiem. Pan Radosław odpowiedział na wszystkie moje pytania i dał swoje porady dotyczące spłacania kredytu. Po naszej rozmowie, p. Radosław umówił spotkanie z pracownikiem banku, na którym podpisałem umowę i uruchomiłem kredyt.

Mariusz Misiak Uzyskanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 33 %
Bardo polecamy współprace z Panem Radosławem, Skontaktowaliśmy się dzięki naszemu deweloperowi, od Pana Radosława otrzymaliśmy : -dokładnie informacje dotyczące naszej zdolności kredytowej - szerokie zestawienie ofert kredytowych, ze szczegółowym omówieniem -rzeczowe i dokładne wyjaśnienie każdego naszego pytania czy też wątpliwości -kompletna pomoc w organizacji wszystkich niezbędnych dokumentów -bez problemowy, szybki i fachowy kontakt - przeprowadzenie przez cały proces, od początku do sfinalizowania umowy z bankiem Dziękujemy za pomoc i polecamy współprace z Panem Radosławem!

Żaneta i Mateusz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Radosławem. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Jest profesjonalistą. POLECAM!

Emilia N. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Z przyjemnością daję rekomendację pozytywną dla Pana Radosława w sprawie kredytu hipotecznego. Doradca kompetentny i solidny oraz w pełni profesjonalny. Polecam serdecznie.

Agnieszka K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z Panem Radosławem skontaktowaliśmy się na etapie poszukiwania nieruchomości. Przedstawił nam naszą szacunkową zdolność kredytową i przykładową symulację rat oraz dodatkowych kosztów kredytu. Po podjęciu decyzji o zakupie, przedstawił aktualne oferty banków i pomógł dobrać 3 z nich do naszych potrzeb, a także zebrać i wypełnić dokumenty potrzebne do złożenia wniosków kredytowych, co dodatkowo utrudniała nałożona na nas kwarantanna. Reprezentował nas przed bankami na etapie składania i rozpatrywania wniosków, wspierał podczas uruchamiania kredytu i odpowiadał na liczne pytania. Przez cały czas kontakt z Panem Radosławem był bez zarzutu. Ostatecznie, pomimo napiętego harmonogramu, udało się podpisać umowę i uruchomić kredyt na czas. Pan Radosław doprowadził także do zwrotu kosztów wyceny nieruchomości z jednego banków, z którego oferty ostatecznie nie skorzystaliśmy. Polecam.

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Radosława trafiłam z polecenia znajomych. Bardzo pomógł przejść przez cały proces od przedstawienia ofert do momentu podpisania umowy kredytowej. Cały proces bardzo ułatwiła możliwość załatwienia wielu spraw drogą elektroniczną oraz dokładne rozpisanie, jakie dokumenty są potrzebne i ich kompletowanie przez Pana Radosława. Również polecam!

Daria Ch. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpracę z Panem Radosławem rozpoczęliśmy w styczniu 2020 r. od wstępnej rozmowy, uzyskaliśmy wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów do uzyskania kredytu, porady dot. wyliczania zdolności kredytowej oraz zasady udzielania i korzystania z kredytu hipotecznego. W maju rozpoczęliśmy proces przygotowywania wszelkich dokumentów. Pan Radosław "prowadził nas za rękę" przez wszystkie etapy w trudnym czasie pandemii. Pomógł również w uzyskaniu operatu szacunkowego. Ostatecznie wybraliśmy ofertę najbardziej nam odpowiadającą. Z czystym sumieniem mogę polecić, współpraca układała się bez zarzutu, mieliśmy stałą możliwość kontaktu, zadawania pytań, których było niemało.

Adrian Z. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelność i profesjonalizm w 100%. Za słowami Pana Radosława zawsze idą czyny. Cierpliwość i dbałość o każdy aspekt sprawy. Rekomendacja na najwyższą ocenę.

Adam Wilczynski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Radosława poleciła mi osoba z rodziny, gdyż była ona bardzo zadowolona z jego usług. Pan Radosław pomagał mi od samego początku w procesie uzyskania kredytu hipotecznego. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił i odpowiedzał na każde moje pytanie. Doskonale doradził z wyborem najlpeszej oferty dla mnie. Co dla mnie było istotne, był bardzo responsywny i zaangażowany. Polecam serdecznie :)

Krzysztof P. Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław był bardzo pomocny w uzyskanie kredytu na remont domu. Pozostawał zawsze do dyspozycji, chętnie wyjaśniał zawiłości związane z uzyskaniem kredytu. Jest osobą godną polecenia. Jeżeli będzie potrzeba to napewno jeszcze skorzystam z jego pomocy

Mirosław Ratajczak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam wsparcie p. Radosława w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Nie ukrywam, że zdecydowaliśmy się na jego usługi bazując na dziesiątkach, a nawet setkach pozytywnych rekomendacji w internecie i się nie zawiedliśmy. Cały proces pozyskania kredytu w 3 bankach "wyoutsourcowaliśmy" w pełni do p. Radosława, można powiedzieć, że byliśmy prowadzeni "za rączkę" - p. Radosław wskazywał jakie dokumenty nadesłać, w jakim terminie, informację zwrotną o postępach procesu mieliśmy na bieżąco. Dostaliśmy dokładnie to czego oczekiwaliśmy - bezstresowy proces i pewność uzyskania kredytu w oczekiwanym przez nas terminie (tuż przed płatnością na rzecz dewelopera). Gorąco polecamy, Monika i Mariusz

Monika i Mariusz Doradztwo przy kredycie Hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Radka polecili mi znajomi. Szukałem doradcy, który pomoże mi zdobyć kredyt hipoteczny w Warszawie. I była to bardzo dobra rekomendacja. Już po pierwszym spotkaniu zapoznawczym wiedziałem, że będzie to doskonała współpraca. Przepływ dokumentów jest bardzo sprawny, bardzo łatwo się z p. Radkiem skontaktować, informuje o wszystkim w sposób jasny i zrozumiały, służy poradą, rozwiewa wątpliwości, sygnalizuje możliwe ryzyka i przedstawia od razu, jak można je zminimalizować, a to bardzo ważne. Polecam wszystkim moim dobrym znajomym współpracę z p. Radkiem i z przyjemnością pozostawiam najlepszą rekomendację, bo poczucie, że współpracuję z rzetelną i odpowiedzialną osobą zaoszczędziło mi w całym procesie bardzo dużo stresu. POLECAM BARDZO.

Arkadiusz Polecam WSZYSTKIM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław był bardzo pomocny w uzyskanie kredytu na nowe mieszkanie. Pozostawał zawsze do dyspozycji, chętnie wyjaśniał zawiłości związane z uzyskaniem kredytu. Jest osobą godną polecenia.

Krzysztof Wacławek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wg mnie najlepszy doradca w kraju (a miałem już kilku innych). Współpraca trwała pół roku. Pan Radosław jest bardzo rzetelny, uprzejmy, rzeczowy i zawsze ma najświeższe informacje nt oferty banków. Nie często się zdarza by klient czuł się tak ważny jak ja, we współpracy z Panem Radosławem. Dostępny w każdym momencie (w ważnych sprawach nawet w weekend). Moja sprawa kredytowa była bardzo skomplikowana, gdyż był to 3-ci mój kredyt (jeden we frankach, drugi w złotówkach). W tej sytuacji trudno znaleźć właściwy bank - wręcz to mission impssible. Wielu doradców wcześniej negowało moją zdolność kredytową. Pan Radosław jednak potrafił dopasować się do mojej sytuacji. Nie dość, że otrzymałem kredyt hipoteczny pod zakup domu, to jeszcze na bardzo korzystnych warunkach. Bardzo Polecam Pana Radosława i mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy.

Jakub 3-ci Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Radosław Wasilewski jest człowiekiem mega cierpliwym oraz bardzo konkretnym. Od pierwszego telefonu mogliśmy liczyć na wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i na konkretne odpowiedzi na nawet wydawałoby się głupie pytania. Pomógł nam wybrać ofertę kredytu hipotecznego i poprowadził "za rękę" przez cały proces. Ponad to jest elastyczny jeśli chodzi o spotkania z klientami i nie było żadnych problemów z umówieniem się na krótkie spotkanie. Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Radosława.

Małgorzata Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
W 100 % polecam Pana Radosława Wasilewskiego. Dzięki Jego pomocy uzyskaliśmy dwa kredyty. Najpierw kredyt na działkę a później kredyt na budowę i refinansowanie kredytu na działkę. W całym procesie uzyskiwania kredytu mogliśmy liczyć na pomoc Pana Radosława. W każdej chwili odpowiadał na nasze pytania odnośnie kredytu (mailowo i telefonicznie). Oferty banków przedstawione przez Pana Radosława dostosowane były do naszych indywidualnych potrzeb. W zakresie dokumentacji potrzebnej do uzyskania kredytu otrzymaliśmy pełną listę dokumentów które były wymagane przez banki. Mogliśmy również liczyć na pomoc w uzyskaniu ich oraz skanowaniu i dostarczaniu ich do banków. Dzięki Panu Radosławowi cały proces kredytowy przebiegł sprawnie i szybko. W ciągu kilku miesięcy od kupna działki uzyskaliśmy środki na budowę domu z drugiego kredytu. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Radosława Wasilewskiego. Kto nawiąże z Nim współpracę będzie w 100 % zadowolony.

Paweł Sierakowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelne podejście do współpracy. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Robert Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Radosława w 100%. Staraliśmy się z mężem o kredyt hipoteczny na mieszkanie. Pan Radosław pomógł nam wybrać odpowiednią ofertę i przejść przez wszystkie etapy całego procesu. Byliśmy cały czas z nim kontakcie, zawsze odpowiadał na wszystkie pytania mailowo lub telefonicznie. Kredyt otrzymaliśmy i spełniło się nasze marzenie o własnym mieszkaniu. Polecam i pozdrawiam!

Kinga Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalny doradca. Z Panem Radosławem kupowaliśmy działkę oraz załatwialiśmy kredyt na budowę domu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko mimo trudnego czasu pandemii. Na szczególną uwagę zasługuje uczciwość i elastyczność doradcy. Doradca dojeżdżał do nas 100km. Jasno i konkretnie wyjaśniał wszelkie zawiłości prawne. Generalnie wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko. Jeszcze raz gorąco polecam Pana Radka.

Przemysław Trzeciak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni mogliśmy zwrócić się z każdym pytaniem i problemem. Super kontakt i pomoc w wypełnianiu dokumentów wszystko rzeczowo i konkretnie 🙂 polecam z całego serca

Basia Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecamy Pana Radosława. Spotkania odbywały się w dogodnym dla nas miejscu, Pan Radosław szczegółowo odpowiadał na nasze pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Po szczegółowym wywiadzie dobrał najlepszą dla Nas ofertę. Bardzo dużym plusem byla luźna atmosfera podczas spotkań.

MiDB Polecamy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dowiedziałem się o p.Radosławie od siostry której pan Radosław bardzo szybko i sprawnie pomógł uzyskać kredyt na zakup mieszkania.Nie czekając skontaktowaliśmy się z p Radosławem potrzebowaliśmy uzyskać kredyt na budowę własnego domku jednorodzinnego dzwoniąc do p.Radosława odbierał tel nawet na urlopie i udzielał bardzo szybko i konkretnych odpowiedzi spotkania odbywały się bezproblemowo we wskazanym miejscu przez nas, odbyły się tylko 2 spotkania z panem Radosławem, pomógł nam wybrać najlepszą ofertę kredytu dla nas i po miesiącu mamy już gotówkę.:). Będziemy polecać p.Radosława bo naprawdę warto współpracować z takim doradcą.

Radosław Antoniakqq Kredyt na budowę domu jednorodzinnego

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Radosław rzeczowo i kompetentnie wyjaśnił wszystkie zawiłości i pomógł w wyborze najlepszej oferty. Przeprowadził przez każdy etap kredytu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Bartek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Współpracę z Panem Radosławem nawiązaliśmy po rekomendacji znajomych. W tym momencie my również z czystym sumieniem możemy polecić Pana Radosława. Pan Radosław obdarzony jest niesamowitą cierpliwością, której nie zachwiał nawet szczególny okres pandemii i dynamiczna sytuacja na rynku. Żadne z naszych pytań nie zostało bez odpowiedzi, a wątpliwości były rozwiewane natychmiastowo i rzeczowo. Pana Radka cechuje profesjonalne podejście do swojej pracy, którą wykonuje z wielkim zaangażowaniem oraz widoczną pasją. Na każdym etapie czuliśmy się faktycznie wspierani za co jesteśmy Panu Radkowi bardzo wdzięczni.

Dagmara i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Gorąco polecam współpracę z Panem Radosławem! Pomagał naszemu małżeństwu uzyskać kredyt hipoteczny na kupno mieszkania. Przeszliśmy przez wszystkie możliwe dla nas i korzystne oferty banków i wybraliśmy najlepsze z pomocą Pana Radosława, gdzie wytłumaczył nam główne rzeczy i również szczegóły ofert, co daje możliwość być pewnym że jesteśmy w "dobrych rękach". Spotykaliśmy się kilka razy. Kontakt był bardzo wygodny, Pan Radosław odpowiada szybko i można było umawiać się na rozmowę/spotkanie nie czekając długo. Pomógł przygotować wszystkie formularze potrzebne dla wniosku do banku, nasza potrzeba iść do banku była dopiero w podpisaniu właśnie samej umowy hipotecznej. Personalne podejście, wysoki profesjonalizm, cierpliwość do pytań klienta. Polecam jak najbardziej!

Natalia Haponenko Kredyt hipoteczny dla kupna mieszkania

Przydatność rekomendacji: 0 %
Gorąco polecam wspólpracę z Panem Radosławem. Pan Radosław pomagał mnie uzyskać kredyt hipoteczny na kupno mieszkania. Było bardzo miło korzystać s uslug Pana. Świetnie obeznany na rynku usług kredytowych i pomógł mi znałeźć najlepszą ofertę dla mnie jako dla obcokrajowca. Również chcę podkreślić to, że Pan Radosław jest bardzo nastawiony do pomocy w różnych kwestjach związanych z kredytem., mi osobiście pomógł wyjaśnić różne tematy prawne związane z kupnem mieszkania i polecał dobrego notariusza. Bardzo mi było przyjemnie współpracować z Panem i chętnie go polecam.

Taras Skobelko Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Poszukując doradcy kredytowego (internet, metoda chybił- trafił, kredyt hipoteczny na zakup mieszkania) posiłkowałam się opiniami klientów- mam nadzieję że moja rekomendacja również komuś pomoże- gdyż ja trafiłam w samo sedno. Uzyskanie kredytu na początku pandemii- kiedy przestało istnieć słowo pewność- nie było łatwe. Wiedza o tym że uzyskanie kredytu hipotecznego nie musi być oczywiste i łatwe oraz że wymaga mnóstwa cierpliwości docierała do mnie stopniowo. W tym miejscu pojawia się Pan Radosław Wasilewski- kompetentny i profesjonalny. Nasza współpraca pokrótce wyglądała tak: kontakt telefoniczny i wyczerpujące przedstawienie warunków współpracy, przedstawienie i rzetelne omówienie ofert, cierpliwe przedstawianie kolejnych ofert (moje zmiany koncepcji), odpowiedzi na wszystkie pytania, lista dokumentów do przygotowania, rzeczy do zrobienia, przypomnienia o terminach, sugestie, podpowiedzi, rozwiewanie wątpliwości. Pomoc w wyborze oferty. Kontakt telefoniczny i mailowy- zawsze możliwy, biuro w centrum Warszawy- gdzie można „podrzucić” dokumenty. Możliwość umówienia spotkania osobistego w innej dogodnej lokalizacji- chociaż dla mnie bardzo ważne było że większość spraw załatwiliśmy drogą elektroniczną. Byłam rzetelnie o wszystkim informowana, przygotowana na każdy kolejny etap. Pilotowanie spraw w banku, dopilnowywanie dokumentów… i jeszcze wiele, wiele innych koniecznych spraw którymi nie musiałam zajmować się ja !!! Praca i postawa Pan Radosława Wasilewskiego skłaniają do jedynej, możliwej oceny- POLECAM na 100%. Powierzajcie swoje sprawy najlepszym profesjonalistom. Bardzo Panu dziękuję za pomoc.

Joanna Włodarczyk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pełnym przekonaniem polecam Pana Radosława . Kontakt otrzymaliśmy od Dewelopera a rekomendacje w Internecie przekonały nas, że trafiliśmy na fachową osobę. Pan Radosław poświecił nam dużo czasu, zawsze przygotowany oraz dyspozycyjny ( biorąc pod uwagę bardzo utrudniony czas pandemii) . Pan Radosław rozwiewa wątpliwości, doradza ale też co bardzo ważne nie wciska nic na siłę. Wspiera i ułatwia proces przygotowania dokumentacji do wniosku o kredyt hipoteczny oraz przekazania jej między klientem, a bankiem prowadzącym do pozytywnego finału. Tak też było w naszym przypadku. Na pomoc i poradę mogłam liczyć zawsze, bez względu na porę. Ze stoickim spokojem Pan Radosław analizował każde zdanie umowy która dla nas była ( w pierwszej chwili kompletnie niezrozumiała). Z czystym sumieniem polecam zarówno tutaj, jak i wśród swoich znajomych. Panie Radku jeszcze raz dziękujemy za pomoc!!

Bartoszowie Kredyt budowlano-hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z pełnym przekonaniem polecam Pana Radosława Wasilewskiego. Kontakt otrzymaliśmy od Dewelopera a rekomendacje w Internecie przekonały nas, że trafiliśmy na fachową osobę. Pan Radosław poświecił nam dużo czasu, zawsze przygotowany oraz dysponujący ( biorąc pod uwagę bardzo utrudniony czas pandemii) . Pan Radosław rozwiewa wątpliwości, doradza ale też co bardzo ważne nie wciska nic na siłę. Wspiera i ułatwia proces przygotowania dokumentacji do wniosku o kredyt hipoteczny oraz przekazania jej między klientem, a bankiem prowadzącym do pozytywnego finału. Tak też było w naszym przypadku. Na pomoc i poradę mogłam liczyć zawsze, bez względu na porę. Ze stoickim spokojem Pan Radosław analizował każde zdanie umowy która dla nas była ( w pierwszej chwili kompletnie niezrozumiała). Z czystym sumieniem polecam zarówno tutaj, jak i wśród swoich znajomych. Panie Radku jeszcze raz dziękujemy za pomoc!!

Bartoszowie Kredyt Budowalno-Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo polecam Pana Radka.. Pomógł nam w kredycie, gdzie sytuacja wymagała większego poświęcenia. Ciagle był pod telefonem, odpowiadał na każde pytania i był bardzo pomocny. Wszystkim zajął się sam, a nam pozostało podpisać potrzebne dokumenty. Dzięki Panu Radkowi nasze marzenie o własnym mieszkaniu spełniło się bez większych utrudnień. Polecam!!!

Aleksandra Sokołowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław jest profesjonalnym doradcą, którego chętnie polecamy. Pomocny i uprzejmy, posiada wiedzę i doświadczenie. Dzięki niemu uzyskaliśmy kredyt na budowę wymarzonego domu.

Magdalena i Bartłomiej Polecamy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Fachowa i praktyczna pomoc w wyborze oraz przygotowaniu dokumentów do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. Pan Radosław rozwiewa watpliwości, doradza indywidualnie dobierając ofertę na potrzeby klienta. Wspiera i ułatwia proces przygotowania dokumentacji do wniosku o kredyt hipoteczny oraz przekazania jej między klientem, a bankiem prowadzącmy do pozytywnego finału. Bardzo dobry kontakt droga telefoniczną i elektroniczną. Klient podczas wpółpracy ma wrażenie profesjonalnego podejścia oraz doświadczenia wyniesionego z pracy w tej branży. Z czystym sumieniem POLECAM.

Arkadiusz Rączka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Współpraca z panem Radosławem była bardzo sprawna. Korzystaliśmy z pomocy przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Podczas naszej współpracy kilkakrotnie się spotkaliśmy. Pierwsze spotkanie było spotkaniem wstępnym, gdzie zostały nam wytłumaczone wszystkie nasze wątpliwości i pytania. Kontakt z panem Radosławem był bardzo dobry - w przypadku dodatkowych wątpliwości był zawsze pod telefonem. Był bardzo pomocny przy wypełnianiu dokumentów, wszystko dokładnie wyjaśniał i sprawdzał na każdym etapie. W przypadku drobnego niedociągnięcia z jednym z dokumentów osobiście zadbał, by poprawka została dopięta (w dzień wolny od pracy). Kontakt z bankiem z naszej strony był ograniczony do niezbędnego minimum, wszystkie tego typu zadania wziął na siebie pan Radosław, co sprawiło, że mieliśmy bardzo duży komfort współpracy i pewność że wszystkie tematy zostały zaopiekowane. Kredyt otrzymaliśmy bardzo szybko. Polecamy z czystym sumieniem tego doradcę.

Oliwia i Mariusz Doradztwo kredyowe

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pana Radosława znalazł mój mąż przypadkiem w internecie. Był on drugim doradca kredytowym, pierwszy "warszawski" niestety nie podołał zadaniu. Kredyt był na zakup domu na ziemi rolnej. Zadzwoniłam i bardzo spodobało mi sie rzeczowe i dokładne wyjaśnienie wszelkich kwestii związane z kredytem. Na każdym etapie załatwiania kredytu mogłam liczyć na fachową pomoc. Na każde pytanie dostałam obszerną odpowiedź nawet podczas jego urlopu. Wizyty w banku były ograniczone do minimum, co było dla nas niezmiernie ważne. Spotkać się i wyjaśnić kwestie kredytu można było wszędzie. Nie był to żaden problem. Dziękuję za wzorową współpracę.

Joanna Adamska Kredyt hipoteczny na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław indywidualnie podchodzi do klienta. Pomaga dobrać ofertę do potrzeb klienta i jego osobistej sytuacji. Analizuje możliwe opcję i przedstawia wszystkie bardzo zrozumiale. Dziś banki narzucają również sporo zagmatwanych przepisów które z doradcą bardzo płynnie można przejść.

Sławek i Marta Dobry doradca

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław Wasilewski pomagał nam w uzyskaniu kolejnego kredytu hipotecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Radkiem. Nigdy nie było problemu z kontaktem nawet gdy przebywał na urlopie. Monitorować nasz kredyt,kompletowal dokumenty i kontaktował się z bankiem. Wyliczył nam zdolność kredytową już na pierwszym spotkaniu. Pokazał najbardziej korzystne dla nas kredyty. W bardzo szybkim tempie złożył wniosek do Banku i otrzymaliśmy kredyt. Polecam wszystkim Pana Radosława. Dla nas doradca idealny.

Dariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecamy Pana Radosława Wasilewskiego. Staraliśmy się z żoną o kredyt na działkę. Pan Radosław od samego początku służył nam pomocą w całym procesie uzyskania kredytu. Już na pierwszym spotkaniu wyliczył nasza zdolność kredytową i wyjaśnił jak przebiega staranie się o kredyt hipoteczny oraz jakie dokumenty musimy skompletować.Podczas całego tego czasu zawsze udzielał nam odpowiedzi na nasze liczne pytania, zawsze mogliśmy liczyć na poradę z Jego strony. Uzyskanie kredytu przebiegło bardzo szybko i sprawnie dzięki Panu Radosławowi. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi świadczone przez Niego. W przyszłości będziemy starać się o kredyt na budowę domu i również zamierzamy skorzystać z pomocy Pana Radosława.

Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Radosława postanowiliśmy zgłosić się po otrzymaniu pozytywnych rekomendacji od jednego z członka naszej rodziny, który rówież korzystał z jego usług. Współpraca z Panem Radosławem przebiegała bardzo dobrze. Byliśmy miło zaskoczeni jego otwartością, ogromnym zainteresowaniem naszą sprawą, jak i indywidualnym podejściem. Dzięki szybkiemu i sprawnemu działaniu Pana Radosława, prędko i bez problemu skompletowaliśmy dokumenty potrzebne do złożenia wniosku kredytowego. Pan Radosław pomagał nam również wypełnić wnioski, co w rzeczywistości byłoby bardzo czasochłonne. Na każdym etapie służył wsparciem i poradą. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Radosława innym, którzy stoją przed podjęciem decyzji dotyczącej wzięcia kredytu.

Marcin i Ola Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Do Pana Radosława Wasilewskiego trafiliśmy z rekomendacji innej zadowolonej klientki. Pan Radosław już na pierwszym spotkaniu wyliczył naszą zdolność kredytową i udzielił wszelkich informacji, które pomogły nam podjąć świadomą decyzję na temat kredytu. Dzięki jego szybkiemu i sprawnemu działaniu prędko i bez problemu skompletowaliśmy dokumenty potrzebne do złożenia wniosku kredytowego. Pan Radosław pomagał nam także wypełnić same wnioski, co jest bardzo pracochłonną procedurą. Na każdym etapie służył wsparciem i poradą - wziął na siebie całkowity kontakt z deweloperem, dzięki czemu sprawnie uzyskiwał potrzebne od niego dokumenty - informując nas zawsze o kolejnych krokach. Gdyby nie Pan Radosław, pewnie sami nie poradzilibyśmy sobie z procedurą kredytową, jego pomoc była nieoceniona i na najwyższym poziomie. To doradca, którego z czystym sumieniem możemy polecić innym osobom starającym się o kredyt i znajomym, bez obaw, że Pan Radosław ich zawiedzie.

Kasia i Mirek polecamy serdecznie Pana Radosława Wasilewskiego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pełną świadomością i odpowiedzialnością mogę polecić usługi eksperckie P. Radosława Wasilewskiego. Wspólnie z żoną chcieliśmy otrzymać pomoc w przebyciu całego procesu uzyskania kredytu na budowę domu jednorodzinnego - wszelkie wsparcie otrzymaliśmy od Pana Radosława, począwszy od fachowego i w pełni zrozumiałego dla osób nie mających styczności z bankowością wytłumaczenia wszelkich niejasności dotyczących kredytów, odsetek, rat, WIBORU itd., po pomoc w wybraniu odpowiedniego dla nas kredytu oraz wypełnienie i złożenie wniosku kredytowego. Oprócz merytorycznego wsparcia, Pan Radosław doradza w sposób nieoderwany od rzeczywistości, czysto praktyczny, co jest bardzo ważne dla osób, które obawiają się zobowiązania jakim jest wzięcie kredytu. Pan Radosław spotykał się z nami kilkukrotnie, zawsze otwarty na kolejną porcję pytań z naszej strony, Spotkania przebiegały w miłej atmosferze, w pełni fachowej i co ważne dla większości - pomoc była bezpłatna. Pan Radosław nadal służy nam pomocą już po uruchomieniu kredytu, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radosława innym, wahającym się przed podjęciem tej bardzo ważnej decyzji, jaką jest wzięcie kredytu.

Szymon Jabłoński Pomoc w uzyskaniu kredytu na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecamy współpracę z Panem Radosławem, dzięki jego pomocy pozyskanie kredytu hipotecznego wydaję się bardzo prostą sprawą. Pan Radosław wszystko tłumaczy, pomaga wypełnić i wskazuje potrzebne dokumenty, a wizyty w banku są ograniczone do minimum. Gdybyśmy kiedyś brali kolejny kredyt hipoteczny, na pewno wrócimy.

Michał i Magda Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Gorąco polecamy Pana Radosława jest osobą niezwykle rzetelną, profesjonalną i słowną. Nie znamy się kompletne na sprawach finansowych, ale Pan Radosław łatwo i zrozumiale wytłumaczył nam od czego mamy zacząć. Otrzymaliśmy porównanie kilku banków oraz pomoc w wybraniu najlepszego kredytu ,który spełni nasze oczekiwana. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. POLECAMY !!!!

Daniel i Agnieszka Przondo Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław bardzo nam pomógł. Nie wciskał nam na siłe jednego Banku tylko przedstawił różne opcje doradzajac które są bardziej a które mniej korzystne. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomocy można było do niego zadzwonić lub napisać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług

Agnieszka Strzelczyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radoslaw był w Naszym przypadku jedynym doradca, z którym skontaktowalismy się w sprawie kredytu. Ten czlowiek jest profesjonalista w kazdym calu! Bardzo fachowe podejscie oraz wiedza jaka posiada! Bardzo dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu za cierpliwość i czas nam poświęcony! Wyczerpujące odpowiedzi na każde pytania i Nasze wątpliwości! Wystawiamy oczywiście pozytywną opinię i będziemy polecać!! W dniu wczorajszym podpisaliśmy dyspozycję przelewu i uruchomienia a dziś już sprzedajacy mieli pieniądze na koncie.   Jeszcze raz dziękujemy za pomoc!!!🤗

Pawłowscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Po raz drugi skorzystaliśmy z usuług Pana Radosława. Kilka lat temu braliśmy kredyt hipoteczny teraz gotówkowy. Pełen profesjonalizm.Dziękujemy za pomoc.

Magdalena F. Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław Wasilewski doradzał nam przy pozyskaniu kredytu hipotecznego na dom na rynku wtórnym. Współpraca z Panem Radosławem przebiegła bardzo sprawnie i skutecznie. Otrzymaliśmy: • Już na samym początku wyczerpującą i przejrzystą informację o zasadach współpracy • Transparentną informację o zdolności kredytowej • Bardzo dokładne i szczegółowe zestawienie i porównanie ofert różnych banków • Wsparcie w wyborze preferowanych banków odpowiednich do naszej sytuacji • Pomoc przy gromadzeniu wszystkich dokumentów • Podpowiedzi na co warto zwrócić uwagę, żeby proces pozyskania kredytu przebiegł jak najszybciej • Bezproblemowe pośrednictwo z bankiem • Pomoc przy przygotowaniu finalnych dokumentów Współpraca z Panem Radosławem była cenna ze względu na jasne zasady współpracy oraz szybkość reagowania na nasze zapytania i przekazywania wymagań ze strony banków. Polecamy!

Robert wsparcie w pozyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Znalazłam pozytywne opinie na temat Pana Radosława w Internecie, więc postanowiłam sprawdzić - i się oczywiście nie zawiodłam! Pomógł mi przy kredycie na zakup mieszkania z rynku wtórnego. Było dosłownie kilka konkretnych i rzeczowych spotkań. Głównie kontakt mailowy i telefoniczny oraz profesjonalne podejście. Sprawy zostały załatwione szybko i bez komplikacji. Bardzo polecam.

Linda Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
W 100% polecam Pana Radka .Dzięki niemu spełnia się nasze marzenie.Pan Radek pomógł nam uzyskać kredyt na budowę domu co wydawało ,że będzie bardzo trudne.Jeszcze raz wielkie DZIĘKI!!!

Klienci z Sochaczewa Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się doświadczeniem współpracy z Panem Radosławem Wasilewskim, który pomógł nam w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.Współpracę nawiązałam po rekomendacji znajomych. Pan Radosław na pierwszym spotkaniu przedstawił nam kilka ofert banków. Dostarczyliśmy tylko zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, a resztą zajął się Pan Radosław. Na każde spotkanie był przygotowany i pomógł nam przejść przez całą papirologię. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, za co jesteśmy wdzięczni. Cieszymy się, że trafiliśmy na doradcę, który naszym zdaniem okazał się bezstronny i poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Serdecznie dziękujemy! Joanna i Przemysław

Joanna i Przemysław Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Skorzystaliśmy z pomocy Pana Radosława , i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szybko, konkretnie i fachowo pomógł wybrać bank dostosowany do naszych możliwości finansowych. Chętnie i zrozumiale odpowiadał na nasze pytania -nawet podczas swojego urlopu. polecamy Pana Radosława z czystym sumieniem

Paulina i Kamil kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się doświadczeniem współpracy z Panem Radosławem Wasilewskim, który pomógł nam w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Pan Radosław na pierwszym spotkaniu przedstawił nam kilkanaście ofert banków, z których wybraliśmy dwie najlepsze. Dostarczyliśmy tylko zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, a resztą zajął się Pan Radosław. Na każde spotkanie był przygotowany i pomógł nam przejść przez całą papirologię. Z każdym problem czy pytaniem (nawet błahym) mogliśmy dzwonić (nawet jak był na urlopie!) i otrzymywaliśmy rzeczową odpowiedź. Dla nas laików w tym temacie – każde zagadnienie było trudne, Pan Radosław zawsze starał się wszystko wytłumaczyć. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi z banku, Pan Radosław zorganizował nam spotkanie w najbliższej dla nas placówce, gdzie podpisaliśmy umowę (swoją drogą Pani Katarzyna również okazała się miłą i profesjonalną osobą) i już po trzech dniach otrzymaliśmy pierwszą transzę na nasz wymarzony dom! Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, za co jesteśmy wdzięczni. Cieszymy się, że trafiliśmy na doradcę, który naszym zdaniem okazał się bezstronny i poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Serdecznie dziękujemy! Marta i Krzysztof

Marta i Krzysztof kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Dzięki Panu Radosławowi, mam swoje wymarzone miejsce. Pomógł we wszystkich sprawach i kwestiach. Zawsze gotowy do kontaktu, nawet w okresie urlopowym. Wyjaśniał , jeżeli było coś niezrozumiałe. Polecam wszystkim tak kompetentnego specjalistę w swojej dziedzinie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Justyna Malinowska Zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pana Radosława znalazłam przypadkiem w internecie. Zachęcona opiniami innych klientów umówiłam się na spotkanie. Bardzo spodobało mi się konkretne podejście do sprawy- Pan Radosław rzeczowo i zrozumiale wyjaśnił nam wszelkie kwestie związane z kredytem oraz pokierował w dalszych krokach jakie powinniśmy poczynić. Na każdym etapie załatwiania kredytu mogłam liczyć na fachową pomoc.Na każde pytanie dostałam obszerną odpowiedź. Nawet podczas swojego urlopu Pan Radosław pilnował, by wszelkie kwestie kredytu dopięte były na ostatni guzik - nie obyło się bowiem bez drobnych problemów po stronie banku. Jednak i tutaj Pan Radosław wykazywał się szybką reakcją na przeciwności i pomagał w ich przezwyciężaniu. Jeśli jeszcze kiedyś zdecydujemy się na zakup nieruchomości- z całą pewnością zwrócimy się o pomoc do Pana Radosława.

Joanna i Mariusz kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 0 %
Współpraca przebiegla w miłych warunkach. Pan Radosław rzeczowy, znajacy sie na swojej pracy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Wypełninie calej dokumentacji przebiegło sprawnie dzięki jego pomocy. Polecamy z czystym sumieniem.

Gosia i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Wszystkim którzy potrzebują kredytu hipotecznego lub innego serdecznie POLECAM Pana Radosława. Jest w 100% profesjonalista w swoim fachu i potrafi precyzyjnie doradzić wzakresie kredytów. U mnie dotyczyło to kredytu hipotecznego który uzyskałem w szybkim czasie na korzystnych warunkach dzięki Panu Radosławowi.

Rafał Kiraga Polecam profesjonalne doradztwo Pana Radosława Wasilewskiego

Przydatność rekomendacji: 0 %
Gorąco polecam! Pan Radosław jest osobą niezwykle profesjonalną, rzetelną, punktualną i słowną. Otrzymaliśmy porównanie z kilku banków oraz pomoc w doborze kredytu do naszych potrzeb. Nie znam się kompletnie na sprawach finansowych, ale Pan Radosław wykazywał się dużą cierpliwością i wyrozumiałością:). Korzystaliśmy z mężem dwukrotnie - raz kredyt na budowę domu drugi raz na zakup mieszkania z licytacji komorniczej (więc sprawa była dość skomplikowana, ale załatwiona dzięki fachowej pomocy bardzo sprawnie). Dziękujemy! I polecamy!

Małgorzata Węgrowska-Głatki kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z pełną świadomością polecamy Pana Radosława. Rzetelny, sumienny, cierpliwy - taki cechy powinien mieć każdy. Staraliśmy się z żoną o kredyt mieszkaniowy, oczywiście wszystko sfinalizowane dzięki pomocy Pana Radosława, wszystko starannie i dokładnie wytłumaczył - na każdym kroku realizacji kredytu. Serdecznie i z całego serca polecamy usługi Pana Radosława. Pozdrawiamy.

Patrycja i Piotr Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Współpracę z Panem Radosławem nawiązałem po rekomendacji kolegi. I sam mogę Go polecić przeszłym kredytobiorcą. Współpraca przebiega sprawnie i rzetelnie. Pan Radosław zawsze służy dobrą radą oraz wyjaśnia wszelkie zawiłości proceduralne. Elastyczność spotkań oraz dogodna forma kontaktu z doradcą pozwala na szybkie postępy w całym procesie wnioskowania o kredyt.

Hubert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Załatwienie kredytu przebiegło wyjątkowo szybko. Jasne i rzeczowe informacje od Pana Radka poskutkowały tym, ze wybór odpowiedniego banku nastąpił błyskawicznie. Przedstawionych zostało kilka propozycji, które natychmiast zostały objaśnione, a wszelkie "kruczki" bankowe - wyjaśnione. Świetna współpraca w zakresie przekazywania wszelkich dokumentów potrzebnych do uruchomienia... raz nawet w MOP na A2 :) Gorąco polecam współpracę z Panem Radosławem. Patryk

Patryk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Załatwienie kredytu przebiegło wyjątkowo szybko. Jasne i rzeczowe informacje od Pana Radka poskutkowały tym, ze wybór odpowiedniego banku nastąpił błyskawicznie. Przedstawionych zostało kilka propozycji, które natychmiast zostały objaśnione, a wszelkie "kruczki" bankowe - wyjaśnione. Świetna współpraca w zakresie przekazywania wszelkich dokumentów potrzebnych do uruchomienia... raz nawet w MOP na A2 :) Gorąco polecam współpracę z Panem Radosławem. Patryk

Patryk Zdecydowanie polecam!

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław jest nie tylko ekspertem w dziedzinie doradztwa kredytowego, ale również uczciwym i pełnym zrozumienia człowiekiem. Z przyczyn niezależnych od nas podejmowaliśmy kilkukrotnie próbę wzięcia kredytu hipotecznego i wiele razy pytaliśmy Pana Radka o zdanie. Nigdy nie odmówił nam pomocy, cierpliwie doradzał nam przy każdej nieruchomości, którą chcieliśmy kupić, kierując się przy tym naszym dobrem. Razem z Mężem polecamy Pana Radosława z zamkniętymi oczami :)

Martyna B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Ze 100% pewnością polecamy Pana Radka jako doradcę kredytowego . Dzięki jego pomocy załatwienie formalności kredytowych było prawie jak spacer po lesie :). Pan Radek zawsze był pod telefonem, wiele elementów formalności kredytowych załatwianych było drogą mailową. Dzięki Panu Radkowi bardzo szybko udało nam się przebrnąć przez formalności kredytowe. Pierwszy kontakt z Panem Radkiem był trzy miesiące temu, a mamy już 50% stanu surowego :)

Ola i Zbyszek Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pana Radka poleciła nam znajoma, która korzystała z jego usług i była bardzo zadowolona. My również nie zawiedliśmy się. Cały proces załatwiania kredytu praktycznie był dla nas nie odczuwalny. Poza uzyskaniem dokumentów, o które tylko my mogliśmy wnioskować np. w starostwie czy sądzie, nic nas nie interesowało. Nasz przypadek nie był "zero-jedynkowy", więc tym bardziej bez pomocy sami byśmy sobie nie poradzili, a na pewno nie w tak krótkim czasie i nie na takich warunkach. Pan Radek ma ogromną wiedzę i jest bardzo pomocny we wszystkich niezrozumiałych kwestiach. Wyjaśnia cierpliwie, dokładnie, podpowiada najbardziej korzystne rozwiązania. Kontakt jest rewelacyjny - osobiście, telefonicznie, mailowo. Pana Radka polecam każdemu, kto szuka fachowca w całym tym przedsięwzięciu, jakim jest uzyskanie kredytu hipotecznego.

Marta i Jacek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław jest osobą kontaktową. Cechuje go cierpliwość i duża wiedza z zakresu kredytów hipotecznych. W sposób zrozumiały przedstawił nam oferty różnych banków, odpowiadał na pytania. W trakcie załatwiania kredytu był łatwo dostępny, pomocny. Bardzo dobrze przygotował dokumenty, nie musieliśmy uzupełniać w trakcie procesu weryfikacji. Z czystym sumieniem polecam.

Jakub Linkowski Doradca godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Skorzystałam z pomocy Pana Radosława ponieważ poleciła mi go moja znajoma. Od początku do końca profesjonalne podejście do sprawy. Stały kontakt, który rozwiał wszystkie moje wątpliwości dotyczące procesu kredytu hipotecznego. Konkretne i szybkie działanie. Serdecznie polecam.

Monika Jabłońska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Radosławem w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego a wcześniej kredytu gotówkowego. Na każdym etapie służył nam pomocą i poradą. Zajął się wszystkimi formalnościami. Proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie. Byliśmy na bieżąco informowani o postępach w sprawie kredytu. Zawsze dyspozycyjny i pomocny w przypadku wątpliwości. Dziękujemy i polecamy.

Robert&Sandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław Wasilewski to wspaniały, cierpliwy człowiek, który doskonale zna się na swojej pracy. Pomógł mi i mojemu mężowi uzyskać kredyt hipoteczny co wcale nie było taka łatwa sprawa. Bez pomocy Pana Radosława kredytu raczej byśmy nie dostali. Polecam!!!

Dauksz Ewelina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo polecam Pana Radosława, bardzo mi pomógł ze wszystkimi dokumentami i formalnościami. Z cierpliwością udzielał rzetelnych odpowiedzi na wszelkie pytania. Myślę że bez pomocy Pana Radka nie udałoby mi się tak sprawnie uzyskać kredytu. Pozdrawiam

Bogumiła Popławska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z czystym sumieniem chcielibyśmy polecić Pana Radosława Wasilewskiego. W bardzo krótkim czasie pomógł nam dobrać ofertę kredytu hipotecznego, wynegocjował korzystne dla nas warunki i dopilnował cały proces do końca. Wyjaśnił wszystkie niejasne kwestie. Doradził rozwiązania, które w naszym przypadku miały idealne zastosowanie. Nawet po podpisaniu umowy kredytowej z bankiem służył pomocą i rozwiał wszelkie nasze wątpliwości. W niedługim czasie niezbędne było zaciągnięcie kredytu gotówkowego, dlatego po pozytywnych doświadczeniach z Panem Radosławem ponownie poprosiliśmy o przygotowanie oferty. I ponownie nasze oczekiwania zostały zaspokojone w 100%, a oferta przedstawiona przez Pana Radosława była bezkonkurencyjna do ofert rynkowych. Po raz kolejny zaproponował indywidualne rozwiązania dopasowane do naszej sytuacji. Pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do klienta.

Adrianna i Piotr Kredyt Hipoteczny i Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Jestesmy z żoną bardzo zadowoleni z Pana Radosława. Nasza sytuacja hipoteczno finansowa była dość skomplikowana a mimo to Pan Radosław poradził sobie z nią perfekcyjnie. Doceniamy chęci i wiedzę, których brakowało naszemu poprzedniemu doradcy a także zaangażowanie i wkład merytoryczny. Kredyt oczywiście uzyskany.

Alan Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Serdecznie polecam Pana Radoslawa.Rzetelnosc,pracowitosc to cechy ktorymi wyroznia sie Doradca.Polecam w 100%.

Lukasz Ktedyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecamy Pana Radosława ponieważ, jego pomoc była przede wszystkim pomocna, jak najbardziej kompetentna, rzeczowa i szybka. Zna się człowiek na tym, czym się zajmuje. Pozdrawiamy.

Paulina i Konrad Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam pana Radosława. Bardzo nam pomógł przy formalnościach związanych z pozyskaniem kredytu hipotecznego. Zajął się całą "papierologią", odpowiedział na wszelkie nurtujące pytania. Dzięki niemu szybko i sprawnie udało się zdobyć kredyt. Pozdrawiamy z naszego nowego domu :)

Ania&Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek to świetny i godny polecenia przewodnik po świecie finansów dzięki któremu wspólnie z żoną sprawnie przebrnęliśmy z sukcesem przez etap pozyskania środków finansowych na nasz wymarzony dom! Wielkie dzięki Panie Radku.!

Michał & Monika z Sochaczewa Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo polecamy Pana Radosława, pełen profesjonalizm w każdym calu. Wszystko bardzo dokładnie i przejrzyście wyjaśni/wytłumaczy. Gorąco polecamy w 100%!!!

Kasia&Daniel kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Współpraca z Panem Radosławem to przede wszystkim pewność, że sprawy powierza się w ręce profesjonalisty. Doświadczenie i kompetencja idzie w parze z zaangażowaniem, nawet w sytuacji kiedy cały proces trwa dłużej niż zakładano na początku.

Tomasz Weiss Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 0 %
Szczerze polecamy współpracę z Panem Radosławem. Zajął się wszystkimi formalnościami. Proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo szybko. Byliśmy na bieżąco informowani o postępach w sprawie kredytu. Zawsze dyspozycyjny i pomocny w przypadku wątpliwości. Dziękujemy i polecamy.

Asia i Paweł kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Szczerze polecamy pana Radosława .Bardzo nam pomógł w zaciągnięciu kredytu,mieliśmy trochę skąplikowaną sytuację ale dzięki wiedzy i zaangażowaniu pana Radka udało się wszystko załatwić pozytywnie.Jeszcze raz dziękujemy za szybką i fachową pomoc.Zdecydowanie polecamy.

Monika i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam Pana Radosława. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegał bez zastrzeżeń. Doradca bardzo pomocny, profesjonalny i posiadający dużą wiedzę o produktach finansowych. Miła i przyjazna atmosfera spotkań. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Marcin Kotras Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Korzystaliśmy razem z mężem z pomocy Pana Radosława przy załatwianiu kredytu. Bardzo nam pomógł, tłumaczył wszystko cierpliwie, dokładnie i na bieżąco jak tylko pojawiały się jakieś wątpliwości. Dzięki niemu skutecznie uzyskaliśmy kredyt bez większych problemów. Polecam

Anna Okruch Polecam

Przydatność rekomendacji: 0 %
Jestem bardzo zadowolony ze wspołpracy z Panem Radosławem Wasilewskim. Jest osobą bardzo sumienną, zawsze służył pomocą oraz trafna radą podczas wielu formalnosci związanych z moim kredytem. W bardzo krótkim czasie udało mi się zakończyć wszelkie formalności w związku z uzyskaniem kredytu. Dziękuję za zyczliwosc oraz pomoc. Serdecznie polecam.

Damian Tucholski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pragnę szczerze polecić Pana Radosława. Rzetelność, Elastyczność, Pracowitość, Wyrozumiałość - w tych słowach mogę określić tego Doradcę! Po wcześniejszych konsultacjach z innymi niezbyt rzetelnymi "doradcami" (w tym z expandera...) polecono nam Pana Radosława. Pan Radosław dostosowuje swój tryb pracy do klienta - bardzo elastyczne godziny pracy, bardzo duża wyrozumiałość i możliwość kontaktu o każdej porze dnia - do późnych godzin wieczornych. Pan Radosław nie obiecuje "gruszek na wierzbie" aby tylko zdobyć klienta. Bardzo rzetelnie, cierpliwie i z dużą dbałością o zrozumienie zagadnień przez laika wyjaśnia oraz przedstawia najlepsze dostępne oferty banków - które można sprawdzić samemu - co też niejednokrotnie zrobiłem. Dodatkowo Pan Radosław przedstawiał tyle planów/harmonogramów Kredytu ile sobie tylko zażyczyliśmy - dodam że takowe plany Pan Radosław przygotowuje ad hoc... Pragnę dodać, że wykazał się bardzo dużą wyrozumiałością - nasze negocjacje trwały kilka miesięcy - musieliśmy je przerwać z powodów prywatnych - Pan Radosław mimo zainwestowania masy czasu wykazał się ogromnym zrozumieniem oraz cały czas doradzał nam ewentualne następne kroki. Po kilku miesiącach gdy znów się do niego zwróciliśmy ponownie zaczął współpracę z nami z niezmiennym profesjonalizmem oraz zrozumieniem i pracowitością. Pan Radosław pomagał nam i opiekował się naszą sprawą na każdym kroku gdy musieliśmy wykonywać jakieś czynności związane ze staraniem się o kredyt. Pragnę również dodać - co bardzo ważne - jeden z banków na który bardzo liczyliśmy odmówił nam udzielenia kredytu (bez podania powodu...). Gdy myśleliśmy, że to koniec Naszych marzeń o własnym kącie - Pan Radosław nie zostawił nas "na lodzie" tylko kontynuował negocjacje z innymi bankami na porównywalnych lub nawet trochę lepszych warunkach. Dzięki ciężkiej pracy Pana Radosława otrzymaliśmy kredyt - czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zawdzięczamy mu własny kąt. Zostajemy z Panem Radosławem w serdecznych kontaktach jako jego klienci - mamy przez niego zapewnioną opiekę nad kredytem - renegocjacje, ewentualne zmiany gdy tylko pojawi się lepsza oferta.

Szymon Czajka Pomoc w uzyskaniu Kredytu Hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 66 %
Współpracę oceniam na bardzo wysokim poziomie. Oferta kredytowa została przedstawiona w sposób przejrzysty i zrozumiały w związku z tym nie miałam żadnych obaw przed wzięciem kredytu. Kontakt z Panem Radosławem był bezproblemowy zarówno telefoniczny jak i mailowy. Dzięki profesjonalnej obsłudze od A do Z jesteśmy z mężem szczęśliwymi posiadaczami kredytu na nasz wymarzony dom. Polecam z pełną odpowiedzialnością Pana Radosława :)

Zadowoleni Klienci :) Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Postanowiliśmy z mężem kupić własne mieszkanie, więc w związku z tym zaczęliśmy szukać doradcy kredytowego. Nie mieliśmy żadnego sprawdzonego, więc postanowiliśmy poszukać w internecie i natrafiliśmy na Pana Radosława. Wiele pozytywnych komentarzy skłoniło nas do kontaktu i to był strzał w 10. Nasza współpraca z Panem Radosławem zaczęła się około 3 miesiące temu i musimy przyznać, że jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Pan Radosław to profesjonalista pod każdym względem. Jasno i rzeczowo przedstawił nam propozycje kredytu hipotecznego, pomógł we wszystkich formalnościach. Bardzo kontaktowy, spokojny i cierpliwy. W trakcie wszystkich formalności był w stałym kontakcie z nami i bankiem. Był również obecny przy podpisywaniu umowy kredytu, co dało nam poczucie, że ktoś z większą wiedzą i doświadczeniem czuwa nad pomyślnością transakcji. Po tym jak już został nam przyznany kredyt, wynikły pewne komplikacje z udziałami na terenie, na którym stoi blok. Reakcja Pana Radka była błyskawiczna. Jako, że umowa kredytowa musiała być aneksowana, Pan Radek pozostawał w stałym kontakcie z nami i bankiem i informował o postępach w przygotowywaniu aneksu. Dzięki rzetelności i sumienności Pana Radka, sprawę udało się zakończyć bardzo szybko i pomyślnie, co sprawiło, że wraz z mężem jesteśmy teraz szczęśliwymi posiadaczami własnego M. Szczerze i gorąco polecamy Pana Radosława!

Kasia i Przemek Warszawa Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Szczerze polecamy!Pan Radosław wykazał się dużą cierpliwością i zaangażowaniem dzięki czemu dostaliśmy kredyt hipoteczny i mimo pewnych problemów był zawsze pomocny. Jesteśmy bardzo zadowoleni.DZIĘKUJEMY!!

Marta i Paweł Sochaczew Polecamy

Przydatność rekomendacji: 75 %
Bardzo polecamy Pana Radka Jako totalnie zieloni w kwestii kredytów Pan Radek pomógł nam przez to wszystko przejść oczywiście z pozytywną decyzją i otrzymaniem kredytu. Bardzo polecamy !

Grzegorz i Magda Kredyt na budowę

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radosława jako doradcę finansowego. Pan Radosław to profesjonalista w każdym calu, kredyt załatwiony bez problemu, kwestie finansowania omówione bardzo przejrzystym językiem. Ponadto Pan Radosław wychodzi poza ramy doradcy, jeśli zachodzi taka potrzeba i również w imieniu klienta kontaktuje się z deweloperem. Potwierdzeniem mojego zadowolenia jest rekomendacja Pana Radosława w mojej rodzinie jako sprawdzonego doradcy.

Mateusz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Radosław to profesjonalista godny polecenia. Bardzo pomógł mi i żonie w zaciągnięciu naszego pierwszego w życiu kredytu hipotecznego. Nie mieliśmy pojęcia jak się do tego zabrać i z pomocą przyszedł Pan Radosław. Wszystkie zagadnienia niejasne dokładnie nam wytłumaczył (w przystępnym języku dla osoby niepracującej w finansach) i pokierował jak załatwić wszystkie formalności. Kredyt finalnie został uruchomiony w banku który nas interesował. Polecam raz jeszcze.

Łukasz Kosiciarz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Korzystaliśmy razem z żoną z pomocy Pana Radosława przy załatwianiu kolejnego już kredytu. Bardzo nam pomógł, tłumaczył wszystko cierpliwie, dokładnie i na bieżąco jak tylko pojawiały się jakieś wątpliwości. Dzięki niemu po raz drugi skutecznie uzyskaliśmy kredyt bez większych problemów.

Sebastian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Bardzo polecamy Pana Radosława, potrzebowaliśmy fachowej opinii dot. aktualnych opcji kredytowych. Dzięki Panu Radosławowi udało nam się wybrać najbardziej dogodną dla nas ofertę. Wszystkie wątpliwości, zapytania były na bieżąco bardzo dokładnie wyjaśniane. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, również pod kątem dostosowania się do godzin spotkań i przygotowywania wszelkich potrzebnych dokumentów do podpisania umowy. Pan Radosław jest bardzo cierpliwą osobą, także nawet bankowym laikom udało się wytłumaczyć wiele spraw :) Dziękujemy jeszcze raz!

Aleksandra Borzęcka, Jan Szkop Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Ekspert kredytowy w 100% mogę polecić Pana Radosława bardzo dobra współpraca

Monika Godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 66 %
Szczerze i gorąco polecam pana Radosława każdemu kto planuje zaciągnięcie kredytu. Na pana Radosława trafiłam na tej stronie a do skorzystania z jego usług zachęciły mnie opinie innych osób zamieszczone na tej stronie. Muszę przyznać ,że to był strzał w dzisiątkę. Razem z mężem planowaliśmy zakup domu i szukaliśmy "dobrego" kredytu. Ponieważ to był nasz trzeci kredyt hipoteczny w życiu sprawa wydawała nam się prosta....aż do wizyt w bankach. Niby każdy bank chętnie udzieli kredytu ale jak dochodziło do konkretów to albo jednak kwota nie taka o jaką pytaliśmy, albo nagle jakieś dodatkowe wymagania. Dodam, że z przyczyn zależnych od dewelopera cała sprawa ciągnęła się grubo ponad pół roku. Nie ukrywam, że podziwiam pana Radosława, że tyle z nami wytrzymał bo my byliśmy już bliscy zrezygnowania z wymarzonego domu. Finał jest taki, że mamy wymarzony dom i kredyt taki jak chcieliśmy i na najbrdziej korzystnych warunkach jakie były możliwe. Podsumowujac pan Radek nie tylko pomaga zdobyć kredyt ale pomaga spełniać marzenia. Jestem pod wielkim wrażeniem zarówno wiedzy, prowesjonalizmu jak i niesamowicie przyjaznego podejścia do klienta ( o cierpliwości to już nawet nie wspomnę). Dlatego polecam pana Radka każdemu kto szuka kredytu a chce zaoszczędzić sobie czasu i nerwów a dostać kredyt "szyty na miarę"

Edyta kredyt

Przydatność rekomendacji: 75 %
Pan Radosław znalazł i przedstawił optymalną dla nas ofertę kredytową. Wsparcie w całym procesie udzielania kredytu. Polecam!

Łukasz Sprawny doradca

Przydatność rekomendacji: 66 %
Chodzenie po bankach, wyszukiwanie odpowiedniego dla nas kredytu sprawiło, że mieliśmy ogromny mętlik w głowie... Na szczęście trafiliśmy na Pana Radosława, który rozwiał nasze wszelkie wątpliwości. Zasugerowaliśmy się opiniami znajdującymi się tutaj na stronie i postanowiliśmy skorzystać z usługi Pana Radosława. Nasza sytuacja była skomplikowana przez kilka czynników - kredyt na jedną osobę (przez co zdolność była mniejsza), umowa na czas określony, rodzaj działki (siedlisko), na której stała nieruchomość. Banki nie chcą przyznawać kredytu na tego typu działki. Wydawało się, że wszystko na naszą niekorzyść, a jednak Pan Radosław daje nadzieję :). Od razu zorientował się, który bank jest w stanie przychylić się do rodzaju działki. Przy tak poważnej decyzji, jaką jest kredyt wiadomo, że ciągle pojawiają się pytania, czasami nawet trzy razy zadawane - Pan Radosław wykazywał się ogromnym profesjonalizmem, spokojem i cierpliwością. Rzetelnie odpowiadał nam, tłumaczył i wyjaśniał w szybkim tempie (mejlowo, telefonicznie, na spotkaniach). Czuliśmy, że nikt nas nie oszuka. Pan Radosław pomógł nam wypełniać wnioski o kredyty, tłumaczył punkt po punkcie niezrozumiałe kwestie, prowadził naszą sprawę do samego końca. Dzięki Panu Radosławowi mamy wymarzony dom. Polecamy serdecznie!!!

Joanna i Artur Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze i gorąco polecam usługi Pana Radosława! Pod jego opiekę trafiłem razem z żoną z polecenia zaufanej osoby, która zasugerowała nam go ze względu na kompetencje, uczciwość i elastyczność w kontaktach z klientem. W związku z dość przyzwoitą wiedzą na temat usług bankowych miałem konkretne wymagania co usług doradcy – oczekiwałem oferty kilku najlepszych banków dopasowanych pod planowany przez nas zakup mieszkania, z prostym porównaniem poszczególnych kosztów i warunków, bez nacisku na konkretne oferty i zbędne produkty dodatkowe. Dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem. Mogłem wybrać optymalne oferty pod względem kosztów, ale też zgodnie z sugestiami Pana Radosława zabezpieczyć się także wnioskiem, w banku który najkorzystniej spojrzy na moje nieregularne dochody (dwie umowy zlecenia z dużymi wahaniami wpływów). Dzięki świetnemu kontaktowi przez maila i telefon szybko udało się zebrać wymagane dokumenty i otrzymać pozytywne decyzje kredytowe. Pomimo iż wybrałem już konkretną ofertę Pan Radosław negocjował jeszcze lepsze warunki z drugim bankiem, który był najlepszą alternatywą. Oprócz szczegółowej opieki związanej z kredytem zasugerował na co powinienem zwrócić uwagę w związku z zakupem mieszkania obciążonego hipoteką. Wszystko zakończyła jedna krótka wizyta w banku i wykaz terminów i dokumentów, których należało dopilnować po uruchomieniu kredytu. Jestem bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i dużą oszczędność czasu i mogę uczciwie polecić usługi Pana Radosława. Dziękuję!

Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław pomagał nam przy znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Wszystko udało się załatwić szybko i bezproblemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy go wszystkim naszym znajomym.

Daniel Winnicki z Żoną Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Radkiem Wasilewskim. Z jego pomocą udało mi się wybrać najkorzystninejszy na rynku kredyt hipoteczny i uzyskać go w szybkim czasie i z niższą marżą.

Radosław Sawicki Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Radosława trafilismy od innego niezbyt kompetentnego pośrednika kredytowego. Współpraca z Panem Radosławem była czystą przyjemnością. Już na pierwszym spotkaniu przedstawił oferty banków , jasno i rzeczowo tłumacząc wszelkie niejasnosci. Złożylismy oferty do dwóch banków. Wszystko zostało załatwione bardzo szybko i profesjonalnie. Polecamy wszystkim korzystać z usług doradztwa Pana Radosława Wasilewskiego. Łukasz i Natalia Szymczak - Radzcy

Łukasz i Natalia Szymczak - Radzcy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pana Radka polecił mi kolega i z czystm sumieniem polecam go ja. Obsługa sprawna i profesjonalna. Dojazd do klienta oraz dogodne godziny i dni spotkań. Wszystko przebiegło sprawnie i co najważniejsze bez żadnych problemów. Polecam

Jarosław P. z żoną Kredyt hipoteczny na budowę domu.

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pozytywne opinie o p. Radku znalazłem właśnie na tym portalu. Nie ukrywamy, że zdecydowaliśmy się na usługi p. Radka z 2 względów: - pozytywnych opinii tutaj - braku czasu na co dzień Ze zdolnością kredytową nie mieliśmy problemów, chodziło głównie o optymalizację czasową. NIE ZAWIEDLIŚMY SIĘ. Pan Radek najpierw nas odwiedził, zbadał potrzeby, zdolność, omówił W SZCZEGÓŁACH każdy aspekt kredytu hipotecznego i potencjalnych niejasności i oczywiście przedstawił kilka (dokładnie 4) oferty różnych banków. Spotkanie trwało 2h. Później spotykaliśmy się jeszcze dwukrotnie - zbierając dokumenty i finalnie, na podpisaniu umowy z bankierem - Pan Radek był też wtedy obecny, to BARDZO WAŻNE, gdyż mogliśmy liczyć na pomocną dłoń również przy samym podpisywaniu umowy o kredyt hipoteczny. Nie ukrywamy, że pytania 'last minute' się wtedy pojawiły i mogliśmy liczyć na szybką pomoc :-) Podsumowując - profesjonalizm - responsywność (Pan Radek odpisywał na maile w przeciągu minut, nie godzin; odbierał zawsze telefony lub po chwili oddzwaniał) - zrozumienie, wyrozumiałość - obyło się bez zbędnych ironii, kręcenia głową przy odpowiedziach na teoretycznie łatwe pytania - CZAS - od 1. spotkania do umowy minęło raptem 5-6 tygodni. Gdyby nie okres świąteczno-noworoczny, ten czas pewnie skróciłby się o kolejny tydzień, może dwa. Polecamy z czystym sumieniem! Dziękujemy.

Kamila i Kamil Kredyt hipoteczny w Warszawie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolona z podjętej współpracy z Panem Radosławem Wasilewskim. To świetny doradca z profesjonalnym podejściem do klienta, doświadczeniem i ogromną wiedzą. Pan Radosław przedstawił najlepszą ofertę na rynku. Pomagał w skompletowaniu niezbędnych dokumentów poprzez wypełnienie wniosku kredytowego, a na zawarciu umowy kredytowej skończywszy. Cierpliwie odbierał każdy telefon i odpowiadał na wszystkie pytania oraz maile. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Będę polecała usługi Pana Radosława.

Paulina Pawłowska-Rusnak Kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Szczerze polecamy! Pan Radosław wykazał się dużą wiedzą i zaangażowaniem dzięki czemu proces związany z przyznaniem kredytu był szybki i przebiegł sprawnie. Współpraca z takim profesjonalistami to czysta przyjemność, a świadomość, że jest się w "dobrych rękach" daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu DZIĘKUJEMY

Rafał i Małgorzata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szukaliśmy doradcy, dobrego doradcy i wypadło na Pana Radosława, dobrze bo bardzo fachowo do wszystkiego podszedł. Z zaplanowaniem półrocznym kazał nam się przygotować do kredytu (chodzi o zbieraninę całej dokumentacji). Od razu dostaliśmy wstępną decyzję pozytywną, po dostarczeniu reszty dokumentów dostaliśmy kredyt na budowę domu. Wspomnę, że Pan Radosław był pod telefonem i mailem, odpowiadał na każde nasze zapytanie. Bardzo polecamy Pana Radosława.

AiB Gagaccy Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam Państwa! Niedawno miałem okazję skorzystać z pomocy doradcy kredytowego z firmy Sprawdzony doradca i powiem, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony współpracą, zaangażowaniem i pomocą. Pan Radosław był ze mną w stałym kontakcie i nie wspomnę o tym, że sprawy kredytu były omawiane u mnie w domu. Na dobrą sprawę moje zaangażowanie polegało jedynie na składaniu podpisów na wnioskach. Pełen profesjonalizm i wiedza pierwsza klasa. Oczywiście udało się uzyskać kredyt na korzystnych dla mnie warunkach, co jest ważne. Bardzo polecam Państwu tego doradcę, a dodam jeszcze, że zamierzam w przyszłości współpracowac z p. Radkiem. Pozdrawiam

Rafał Stanisław Wasilewski pomoc w realizacji kredytu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Kontakt do Pana Radosława znaleźliśmy na stronie www.sprawdzonydoradca.pl. Staraliśmy się o kredyt na budowę domu. Nie mieliśmy ułatwionej sytuacji, ponieważ jedno z nas ma umowę na czas określony. Pan Radek przedstawił nam kilka ofert z różnych banków i wspólnie wybraliśmy ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Pomógł również w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów. jest to osoba o wysokich kwalifikacjach oraz o wysokiej kulturze osobistej. Wybór Pana Radosława był strzałem w 10-tkę. Człowiek godny polecenia. Panie Radku jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!

A. P. Milczarscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Do Pana Radosława Wasilewskiego trafiliśmy całkowicie przypadkiem szukając sprawdzonego doradcy finansowego. Był to strzał w 10 ! Nasza współpraca z Panem Radosławem układała się wzorowo. Pan Radosław jest osobą kompetentną, sumienną, posiadającą szeroki wachlarz usług, ale przede wszystkim jest człowiekiem, który rozumie potrzeby drugiego człowieka i do miary tych potrzeb dobiera najlepszą ofertę banków dla swojego klienta. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim znajomym Pana Radosława Wasilewskiego to solidna firma Rozwiązanie dla każdego kto chce uzyskać kredyt hipoteczny.                                               

Jarosław z żoną kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Na Pana Radka trafilismy z mezem dzieki szwagierke. Chcielismy z mezem starac sie o kredyt hipoteczny ale nie za bardzo umielusmy sie za to zabrac. Pomogl nam w tym pan Radek.Juz na pierwszym spotkaniu przedstawil nam zestawienie wszystkich bankow i oferty jakimi dany bank wowczas dysponowal. Nie mydlil oczu tylko racjonalnie i po ludzku tlumaczyl nam wszystkie niuanse krok po kroku. Nie musielismy latac z papierami i wysilac sie z wnioskiem do banku. Wszystko zalatwial za nas Pan Radek. W naszym przypadku bylo kilka komplikacji-ale Pan Radek za kazdym razem pomagal nam wyprostowac niejasnosci. Byl zawsze dostepny telefonicznie meilowo czy smsowo. Zawsze sluzyl rada i dokladal wszelkich staran zebysmy dostali kredyt. I udalo sie. Kredyt zostal uruchomiony. Takze z czystym sumieniem polecam Pana Radka Wasilewskiego. Jest profesjonalny rzetelny i skrupulatny w tym co robi. Doradca finansowy numer 1;-)

Urszula Florczak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pana Radosława polecił mi kolega z pracy powiedział, że jest zorientowany w temacie i na pewno nam pomoże w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Więc zadzwoniłem i dziś mogę powiedzieć,że się nie pomylił. Mimo troszkę skomplikowanej sytuacji znalazł rozwiązanie naszych problemów i pomógł przebrnąć przez tą całą procedurę. Za co dziś bardzo panu dziękuję :-)

Daniel i Beata Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Potrzebowaliśmy z żoną kredytu na spłatę udziałów w domu. W związku z brakiem doświadczenia w tej materii postanowiliśmy zwrócić się do profesjonalisty. Jednakże jak Państwo się orientują a co poniektórzy być może odczuli na własnej skórze ten „profesjonalizm” Podchodziliśmy do sprawy dość ostrożnie zwłaszcza że składa się właściwie w obce ręce bardzo ważną sprawę. Kontakt do Pana Radosława uzyskałem od siostry która jak się okazało uzyskała kredyt hipoteczny dzięki pomocy Pana Radosława . Opinia którą usłyszałem : profesjonalnie, rzetelnie i szybko. Skontaktowałem się z Panem Radosławem i umówiłem na wstępne rozmowy w których od razu dało się poznać wiedzę i rzetelność. Pan Radosław po zapoznaniu się z oczekiwaniami i sytuacją w bardzo krótkim czasie przedstawił możliwości i oferty kilku banków które były zbieżne z naszymi oczekiwaniami. Pan Radosław pomógł w kompletowaniu dokumentów otrzymałem również pomoc w uzyskaniu odpowiednich dokumentów a mianowicie chodzi o kontakt ze strony Pana Radosława ze Starostwem Powiatowym. Wiedza ,doświadczenie, rzetelność i zaangażowanie Pana Radosława w sprawę zmaterializowały się w postaci uzyskanego kredytu. Tak więc bez zbytniego rozpisywania się : Profesjonalnie ,rzetelnie ,sumienie i szybko Gorąco polecam

Tomasz Węgrowski Kredyt

Przydatność rekomendacji: 0 %
Jestem bardzo zadowolona z podjętej współpracy z Panem Radosławem Wasilewski. Do Pana Radka trafiłem przez polecenie z rodziny. To świetny doradca z profesjonalnym podejściem do klienta, doświadczeniem i ogromną wiedzą. Pan Radosław przedstawił interesującą ofertę,mimo dość skomplikowanej sprawy z moimi umowami. Pomagał w skompletowaniu niezbędnych dokumentów poprzez wypełnienie wniosku kredytowego, a na zawarciu umowy kredytowej skończywszy,bardzo sprawnie realizując poszczególne etapy prowadzonej sprawy.Cierpliwie odbierał każdy telefon i odpowiadał na wszystkie pytania. Dzięki Panu Radkowi podpisałam umowę kredytową w swoim mieście,mimo iż nie ma tu siedziby banku. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i serdecznie polecam współpracę! ​

Dorota Ł. Sochaczew kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pana Radosława polecił nam znajomy który był bardo zadowolony z jego usług. Kontakt od samego początku był bardzo dobry, praktycznie o każdej porze dnia. Częścią formalną łącznie ze złożeniem wniosku zajmował się p. Radosław. Podczas pierwszego spotkania od razu można było wyczuć ,że ma dużą wiedzę i doświadczenie w temacie kredytów, jednocześnie jego dużą zaletą jest to, że potrafi wszystko w jasny sposób przedstawić. Cała transakcja zakończyła się pomyślnie. Doradca godny polecenia!

Ewelina i Roman Kredyt na budowe domu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecamy współpracę z Panem Radosławem. Kompetentny, dyspozycyjny, cierpliwy. Jasno i konkretnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości związane z kredytem, pomógł przy skompletowaniu dokumentów. Bardzo dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy.

Anna i Daniel K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szukając w naszej okolicy doradcy kredytowego trafiliśmy na Pana Radosława, kierując się rekomendacjami w sieci. Pierwszym pozytywnym zaskoczeniem było odebranie telefonu w sobotę po Nowym Roku oraz propozycja pierwszego spotkania jeszcze tego samego dnia. Na spotkaniu po wstępnej analizie zostało nam przedstawione kilkanaście ofert z różnych banków plus komentarz ze strony doradcy na temat ofert najlepszych. Oferty były czytelne, zrozumiałe, a zagadnienia, które pojawiły się po raz pierwszy wytłumaczone w klarowny sposób. Byliśmy na samym początku machiny biurokracyjnej. Ruszyliśmy do lokalnych urzędów po mapki, wyrysy i wnioski. Tu napotkaliśmy niespodziankę w pełnym wsparciu ze strony doradcy przy kompletowaniu dokumentów. Po okresie miesiąca, oferty banków zostały zaktualizowane i wybraliśmy dwie najlepsze. Punktualność, sumienność i rzetelność ze strony doradcy pozostały nadal na tym samym wysokim poziomie. Złożone zostały dwa wnioski kredytowe, gdzie w obydwu przypadkach decyzja ze strony banku była pozytywna. W kolejnym spotkaniu rozłożyliśmy obie oferty na czynniki pierwsze, wybierając i dopasowując do naszych potrzeb szczegóły. Doradca odznaczył się również profesjonalizmem i był podczas podpisania umowy kredytowej. Z czystym sercem możemy z żoną polecić Pana Radosława jako doradcę kredytowego, za błyskawiczną komunikację (telefon, sms, mail) bardzo dobrą znajomość branży oraz dopięcie i dopasowanie szczegółów do samego końca.

Daniel z żoną Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na starcie nie mieliśmy ułatwionej sytuacji, ponieważ ja mam działalność gospodarczą, która nie przynosi dużych dochodów a w między czasie zmieniałem pracę i byłem na wypowiedzeniu. Dostaliśmy z żoną kontakt do Pana Radka od mojej kuzynki i nie zawiedliśmy się. Pan Radek przedstawił nam kilka ofert z różnych banków i wspólnie wybraliśmy ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Pomógł również w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące formalności, jak również jasno i klarownie wyjaśnił umowę kredytową.Pan Radek to godny polecenia sumienny i rzetelnie wypełniający swoje obowiązki doradca. Życzę wszystkim takiego profesjonalnego daradcy jakim jest Pan Radosław Wasilewski.

Robert z żoną kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Dotarliśmy do Pana Radka z polecenia przyjaciół, którym pomógł on uzyskać kredyt hipoteczny. Również w naszym przypadku wybór jego osoby na naszego doradcę finansowego w sprawie uzyskania kredytu hipotecznego okazał się doskonałym wyborem. Pan Radek cierpliwie i kompetentnie odpowiadał nasze pytania, wykazywał duże zaangażowanie i pomocność. Teraz remontujemy już nasze własne „M”. Polecilibyśmy jego usługi każdemu!

Karolina i Marcin Retkowscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław bardzo profesjonalnie (a zarazem w przystępnej, zrozumiałej formie) przedstawił wszelkie szczegóły dotyczące formalności i procedur uzyskania kredytu mieszkaniowego. Przygotował i omówił kilka(naście) wstępnych ofert różnych banków (nie nalegał przy tym na konkretną ofertę danego banku, omówił wszystkie, wskazał ich dobre i słabe punkty, decyzję o wyborze pozostawiając wyłącznie nam - co oceniam na plus, duży). Przedstawił i omówił szczegółowo projekt umowy. Udzielał odpowiedzi na wszelkie pytania (dziękuję za cierpliwość!). Sprawnie poprowadził przez cały proces uzyskania kredytu, zapewniając fachową pomoc do samego końca. Świetny kontakt ("w nocy o północy"). Dzięki temu "wyrok" w postaci kredytu na najbliższe 30 lat podpisałem z uśmiechem na twarzy;) Zdecydowanie polecam, zarówno czytającym to nieznanym mi Państwu, jak i znajomym. Jeśli miałbym ponownie zaciągnąć kredyt lub uzyskać fachowe doradztwo w "wielkim świecie finansjery", wiem do kogo się zgłosić.

E&M Gr**ek Zdecydowanie polecamy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Do Pana Radka trafiłem przez polecenie z rodziny i szczerze muszę napisać że się nie zawiodłem. Razem z żoną mieliśmy problem z dochodem jedynym wyjściem, jak się okazało, było przystąpienie do kredytu moich rodziców. Chciałem uzyskać dofinansowanie z programu Mieszkanie dola Młodych ale zostaliśmy odrzuceni przez bank z powodu słabego stanu nieruchomości i czym wcześniej informował nam doradca, że może dojść do takiej sytuacji. Na szczęście Pan Radek namówił nas do złożenia dodatkowego wniosku na kredyt hipoteczny poza programem MDM, dzięki temu że był analizowany równolegle to otrzymaliśmy finansowanie za co jestem wdzięczny doradcy. Sam bym w życiu na to nie wpadł, a w bankach w których wcześniej byłem informowano mnie ze nieruchomość powinna być zaakceptowana w ramach MDM. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Radka, który wykazał się dużą wiedzą, kompetencją oraz niespotykanym wyczuciem. Jest jeszcze jedna kwestia która mi się spodobał we współpracy z Panem Radkiem: jest dostępny za każdym razem kiedy do niego dzwoniłem/pisałem. Poza tym należy pochwalić jego wysoką kulturę osobistą i umiejętności tłumaczenia zawiłości ofert kredytowych. A ofertę otrzymałem ze wszystkimi kosztami, bo w bankach zaprezentowano tylko harmonogram i wysokość prowizji. Serdecznie Polecam Pana Radka!!!

Jakub Dz. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Do Pana Radosława trafiłem z polecenia - znajomy z pracy już korzystał z jego usług i był zadowolony. Ja nie posiadałem wiedzy oraz doświadczenia w rozmowach z bankami, po wizycie w banku dostałem informację o wysokości raty i prowizji. Po rozmowie z Panem Radosławem okazało się że jest jeszcze masę aspektów które należy wziąć pod uwagę wybierając najkorzystniejsze oferty: ubezpieczenia na życie, od utraty pracy, pomostowe niskiego wkładu własnego. Poza tym banki pobierają prowizje za wcześniejszą spłatę oraz stawiają wymogi odnośnie korzystania z innych produktów: rachunek ROR, karta debetowa, kredytowa, narzucają przeniesienie wpływów od pracodawcy na swój rachunek. Pan Radosław uświadomił mi z czego tak naprawdę składa się kredyt hipoteczny, na jakie opłaty będę narażony i w jakim okresie spłaty kredytu. Pierwsze spotkanie trwało ok 2 godzin ale dostałem tyle informacji, że wszystko zrozumiałem. Można powiedzieć że byłem już świadomy kredytu mieszkaniowego. Kolejny krok to kompletowanie dokumentacji do kredytu. Pan Radosław oczywiście pomógł mi uzupełnić wnioski i inne formularze i po 2 tygodniach zaczęły spływać decyzje bankowe. Pan Radosław wynegocjował niższą marżę oraz brak prowizji, dzięki czemu zaoszczędziłem ok 23.500zł na całym kredycie. Środki zostały sprawnie uruchomione na rzecz zbywcy, a ja jak na razie jestem zadowolony z kredytu.

Łukasz G. Sochaczew Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radek pomógł mi przy wyborze najlepszego kredytu mieszkaniowego w programie Mieszkanie do Młodych. Zgłosiłem się przez polecenie kolegi z pracy, któremu to Pana Radosław organizował kredyt na budowę domu. Oczywiście był zachwalany, dlatego postanowiłem się z nim spotkać. Okazał się bardzo kompetentny i z duża wiedzą na temat bankowości oraz niuansów związanych ze staraniem się o kredyt hipoteczny. Pochodzę z Sochaczewa a tu mamy praktycznie 4 banki na krzyż. Pan Radosław zaproponował również banki których oddziały nie mieszczą się w moim miasteczku. Zasugerował które rozwiązanie jest najtańsze i dokonałem wyboru. I rzeczywiście ta oferta jest bardzo dobra. Pan Radek był ze mną na podpisaniu umowy, którą to otrzymałem kilka dni wcześniej, Dzięki czemu miałem sporo czasu na jej przeanalizowanie i omówienie z doradcą. Teraz ja polecam Pana Radka - naprawdę mi pomógł!

Maciej Sochaczew Kredyt MdM na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 0 %
Razem z mężem trafiliśmy do Pana Radka przez stronę internetową sprawdzonydoradca.pl Ilość pozytywnych opinii oraz informacja o doświadczeniu sprawiły że postanowiliśmy poprosić Pana Radka o pomoc. Ja posiadałam umowę o pracę od 5 miesięcy. Niestety kończyła się po 2 miesiącach od naszego pierwszego spotkania. Pan Radek oznajmił że jest bank który mógłby udzielić nam kredytu hipotecznego, niestety nie mieliśmy zdolności kredytowej przez posiadany kredyt gotówkowy. Pan Radek zaproponował nam refinansowanie w/w kredytu do banku który miałby nam kredytu hipotecznego. Okazało się że warunki cenowe były bardzo dobre - lepsze od tych które mieliśmy. Udało nam się zapisać na promocję w ostatniej chwili. Obecne warunki cenowe są dużo mniej konkurencyjne. Szybko dostaliśmy decyzję pozytywną, dzięki czemu mogliśmy już cieszyć się naszym domem w ciągu miesiąca od pierwszego spotkania z doradcom. Jestem pod dużym wrażeniem zaangażowania, wiedzy oraz dyspozycyjności pana Radka. Na maile odpisuje w ciągu godziny. Telefony odbiera, jeśli nie może rozmawiać to oddzwania. Na pewno osoba godna polecenia. Dziękujemy za pomoc Panie Radku.

Monika i Paweł (Serock) Kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Serdecznie polecam Pana Radosława Wasilewskiego jako doradcę kredytowego,który w bardzo krótkim czasie pomógł nam wybrać najlepszą i najbardziej optymalną ofertę kredytu na zakup naszego domu. Wraz z mężem staraliśmy się dość długo o kredyt mieszkaniowy,a dzięki Panu doradcy stało się to o wiele łatwiejsze. Utrzymuje kontakt mailowy,odpowiada na kontakt telefoniczny,odciąża od wypełniania bankowych dokumentów. Gorąco polecamy!!! Monika i Dawid Gębka

Monika i Dawid Gębka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
W pierwszej kolejności pragnę podziękować doradcy kredytowemu Panu Radkowi za trud jaki włożył przy załatwianiu mojego kredytu. Trafiłem do Pana Radka przez polecenie kolegi z pracy, wcześniej sceptycznie podchodziłem do doradców ponieważ wiele słyszałem negatywnych informacji na ich temat. Na pierwsze spotkanie poszedłem sceptycznie nastawiony ale wychodząc postanowiłem mu zaufać. Złożyliśmy 3 wnioski, proces przebiegł dosyć sprawnie. Pan Radek pokazał mi jakie są plusy i minusy poszczególnych ofert i na tej podstawie wybrałem docelowy bank. To co mi się podobało to to że nić mi nie narzucał. To ja decydowałem. Polecam usługi Pana Radka.

Sławomir Łysikowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo polecam pana Radosława. Poprzedni doradca stwierdził,że nie mamy szans na kredyt hipoteczny w szybkim czasie. Pan Radosław szybko wyprowadził nas z błędu. Spotkanie jeszcze odbyło się w tym samym tygodniu po moim telefonie. Na spotkaniu pan Radosław przygotował kilka ofert banków, każda oferta została wytłumaczona krok po kroku. Bez problemu dostała kredyt na zakup mieszkania jeszcze jednym plusem było to,iż pan Radosław wynegocjował zerową prowizję za udzielenie kredytu.

Dominika i Sylwester Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam Pana Radosława. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegał bez zastrzeżeń. Doradca bardzo pomocny, profesjonalny i posiadający dużą wiedzę o produktach finansowych. Miła i przyjazna atmosfera spotkań. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Joanna S kredyt

Przydatność rekomendacji: 0 %
Zaangażowanie i profesjonalne podejście to główne atuty Pana Radosława . Zawsze do dyspozycji ,dojeżdża do klienta ,dba o klienta . Polecam z czystym sumieniem pana Radosława .

Joanna i Robert S Kredyt inwestycyjny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Cała procedura uzyskania kredytu odbywała się bardzo płynie i zgodnie z planem jaki przedstawił Pan Radek, współpraca układała się bardzo pozytywnie, rzetelne informacje i pomoc na każdym kroku czyli wszystko sprawnie szybko i na temat tak można opisać współprace z Panem Radkiem Polecam Tomasz

Tomasz opinia o współpracy z Panem Radkiem

Przydatność rekomendacji: 0 %
Od 2 lat bezskutecznie starałem się o kredyt hipoteczny na budowę domu. Pomimo pozytywnych weryfikacji początkowych banku, w kolejnej fazie analityk odrzucał mój wniosek ze względu na ''za duże ryzyko kredytowe'' . Nadmienię, iż od 13 lat jestem na stałe zatrudniony w jednej firmie oraz mam dobrą historię kredytową. Miałem już dosyć wizyt w bankach, ciągłego kompletowania i aktualizowania dokumentów, poddałem się, myślałem , że nigdy mi się nie uda, ten cały system bankowych analiz, statystyk jest pop......... Pana Radosława poleciła mi siostra, której pomógł otrzymać kredyt hipoteczny. W przeciągu miesiąca otrzymałem kredyt na budowę domu. W banku byłem dwa razy , podpisać wniosek kredytowy oraz po przyznaniu kredytu, podpisać umowę kredytową. Wszystko załatwiał za mnie Pan Radosław. Kredyt jest na bardzo dobrych warunkach, praca Pana Radosława nic mnie nie kosztowała. Żałuję, że wcześniej nie pomyślałem o skorzystaniu z jego pomocy. Dlatego jeżeli to czytasz, oszczędź sobie trudu, pomyśl o swoim zdrowiu, nie zastanawiaj się i skorzystaj z usług Pana Radosława Wasilewskiego, serdecznie polecam.

Piotr Zalewski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Od 2 lat bezskutecznie starałem się o kredyt hipoteczny na budowę domu. Pomimo pozytywnych weryfikacji początkowych banku, w kolejnej fazie analityk odrzucał mój wniosek ze względu na ''za duże ryzyko kredytowe'' . Nadmienię, iż od 13 lat jestem na stałe zatrudniony w jednej firmie oraz mam dobrą historię kredytową. Miałem już dosyć wizyt w bankach, ciągłego kompletowania i aktualizowania dokumentów, poddałem się, myślałem , że nigdy mi się nie uda, ten cały system bankowych analiz, statystyk jest popie.......... Pana Radosława poleciła mi siostra, której pomógł otrzymać kredyt hipoteczny. W przeciągu miesiąca otrzymałem kredyt na budowę domu. W banku byłem dwa razy , podpisać wniosek kredytowy oraz po przyznaniu kredytu, podpisać umowę kredytową. Wszystko załatwiał za mnie Pan Radosław. Kredyt jest na bardzo dobrych warunkach, praca Pana Radosława nic mnie nie kosztowała. Żałuję, że wcześniej nie pomyślałem o skorzystaniu z jego pomocy. Dlatego jeżeli to czytasz, oszczędź sobie trudu, pomyśl o swoim zdrowiu, nie zastanawiaj się i skorzystaj z usług Pana Radosława Wasilewskiego, serdecznie polecam.

Piotr Zalewski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pana Radosława znalazłem zupełnie przypadkiem – wpisując w google: dobry doradca, warszawa… Po przeczytaniu jakie ma kwalifikacje, sprawdzeniu czy nie ma o nim negatywnych opinii w sieci, postanowiłem zadzwonić z prośbą o wyszukanie jak najlepszego rozwiązania dla sytuacji z którą do niego przyszedłem. Moja sprawa była dość skomplikowana, dodatkowo złe doświadczenia z bankierem, który udzielał mi wcześniejszego kredytu hipotecznego, sprawiły, że podchodziłem do niego z dużym dystansem. Szybko jednak, kontakt telefoniczny, kompetentne w 100% podejście do sprawy, elastyczność w wielu kwestiach, sprawiły, że uzyskanie refinansowania kredytu przebiegało w spokojnej niczym nie zmąconej atmosferze. Radosław Wasilewski to człowiek, skrupulatny, rzeczowy, drobiazgowy co w na jego stanowisku jest niezwykle ważne. Z czystym sumieniem mogę polecić go jako doradcę finansowego.

Mateusz Polecenie

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław to zdecydowanie profesjonalista w kwestii finansów. W każdym momencie mogliśmy liczyć na Jego pomoc i fachowe doradztwo. Proces uzyskania kredytu hipotecznego przebiegł szybko i bezproblemowo. Bardzo polecamy korzystanie z usług Pana Radosława!

Emilia&Tomasz Kredyt hiopteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław wsparł nas w pozyskaniu pożyczki hipotecznej. Ze względu na kwotę i rodzaj produktu było to arce trudne zadanie. Wszystko udało się pozytywnie załatwić mimo wielu trudności stawianych przez banki. Raz jeszcze dziękuje za pomoc i wsparcie w trudnych momentach.

Marcelina pożyczka

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo solidny doradca. Wszystko sprawnie i szybko załatwione. Uzyskałem odpowiedzi na wszelkie pytania związne z kredytem jak i na okołokredytowe. W moim przypadku chodziło o kredyt hipoteczny. Zdecydowanie polacam.

Marcin Stranowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radek pomagał w uzyskaniu kredytu na rozbudowę domu rodziców. Sprawa została załatwiona w krótkim czasie. Doradca nie miał problemu z dojazdem do domu w godzinach wieczornych. Dosyć szybko zapoznał nas z naszymi możliwościami i wybraliśmy najlepszą dla nas ofertę. Złożyliśmy wniosek i dosyć szybko dostaliśmy decyzję. Podpisanie umowy było tylko formalnością, ponieważ wcześniej omówiliśmy z Panem Radkiem umowę kredytową. Szczerze polecam!

T. Kalinowski Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radek wspierał mnie w poszukiwaniu najbardziej dogodnego dla mnie rozwiązania finansowego. Potrzebowałam finansowania na zakupu lokalu komercyjnego. Pan Radek znalazł mi pożyczkę hipoteczną dla osoby fizycznej na lepszych warunkach niż kredyt firmowy. Jestem pod wrażeniem postawy doradcy, będąc na urlopie dalej koordynował analizę mojej pożyczki. Nie miałam problemu z kontaktem z Panem Radkiem dzięki czemu byłam na bieżąco w kwestii etapów analizy. Warto współpracować z takim doradcą.

M CH Pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 0 %
Dzięki kreatywności Pana Radka nie zapłaciłem prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego przy jego przeniesieniu. Zaproponował mi proste rozwiązanie które działa. Dzięki niemu mam tańszy kredyt, praktycznie bez żadnych opłat oraz otrzymałem środki z banku na odnowienie kuchni. Świetny fachowiec, warto mu zaufać przy szukaniu kredytu. Dodatkowo wszystkie spotkania odbyliśmy w miejscu mojej pracy.

ms przeniesienie kredytu mieszkaniowego

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław to rewelacyjny doradca. Szybko i sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Fachowa znajomość realiów banków. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

Justyna i Michał K. Dobry i kompetetntny doradca

Przydatność rekomendacji: 0 %
Gorąco polecamy usługi pana Radosława Wasilewskiego. Znaleźliśmy się z mężem w trudnej sytuacji finansowej. Mąż od dwóch lat prowadzi działalność gospodarczą. Opóźnienia w płatnościach faktur spowodowały brak płynności finansowej, które były powodem zaciągania kolejnych kredytów. Po podjęciu decyzji o skonsolidowaniu naszych dotychczasowych zobowiązań kredytowych okazało się, że nie mamy wystarczającej zdolności kredytowej, co było przyczyną odmownych decyzji dwóch banków. Ostatnią deską ratunku był pan Radosław Wasilewski, do którego otrzymaliśmy namiary od znajomej. W bardzo kompetentny sposób przeprowadził z nami rozmowę. Dało się zauważyć, że jest to osoba o wysokich kwalifikacjach oraz o wysokiej kulturze osobistej. Udało się skonsolidować nasze zobowiązania kredytowe, co odciążyło nasze zobowiązania miesięczne co najmniej o połowę. Panie Radku, bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

M.R. Ziółkowscy kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław bardzo szybko i sprawnie pozyskał finansowanie dla naszej firmy.

Barbara Liszewska kredyt dla firmy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z czystym sumieniem możemy polecić usługi p. Radosława jako doradcy finansowego. Jego niewątpliwymi zaletami są: szeroka znajomość tematu, elastyczność w podejściu do klienta i cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich szczegółów zawiłego prawa bankowego. Sprawy, których się podejmie, są rzetelnie i wytrwale prowadzone do samego końca. W każdej chwili można liczyć na jego poradę czy interwencję. Gorąco polecamy!

Marek i Basia W. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Szczerze polecamy usługi Pana Radka. Mamy porównanie i naprawdę jesteśmy pod wrażeniem Jego pracy. Pan Radek nie ogranicza się do przedstawienia standardowych ofert, negocjuje indywidualne warunki z wybranymi bankami, doradza w innych kwestiach związanych z kredytem (np. odnośnie ubezpieczenia nabytego lokalu, zapisów w akcie notarialnym) a nawet pośredniczy w ustaleniach z drugą stroną transakcji. Zawsze dostępny i pomocny

Szymon O. SUPER

Przydatność rekomendacji: 0 %
Jeżeli poszukujesz osoby, która pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę kredytową dostępną na rynku- z czystym sumieniem polecam osobę Pana Radosława. Kompetentna , konkretna i bardzo sympatyczna Postać. Pan Radek polecił mi super kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu znacznie obniżyłam miesięczne koszty spłaty kredytów (łącząc cztery kredyty w jeden). Jeszcze raz szczerze polecam.

Maria kredyty konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Ponad pół roku temu kupiłam samochód w leasing, który pomógł mi uzyskać Pan Radosław. Jestem zadowolona, bo zostałam poinformowana o wszystkich ważnych punktach umowy kredytowej (w tym cały koszt leasingu), czego nie zrobił inny doradca przy umowie leasingowej poprzedniego auta.

KsymenaK Polecam!

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radosław pomógł mi niezmiernie przy uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, pomógł mi również w wyborze mieszkania. Dzięki niemu, nie kupiłem mieszkania z wadą prawną. Przestrzegł mnie przed podpisaniem umowy przedwstępnej. Jeszcze raz dziękuję za szybką i fachową pomoc. Z pewnością będę rekomendował Pana usługi moim znajomym.

Paweł N Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Wysokie kompetencje, rzetelność, komunikatywność to cechy, które zapewniają pożądany efekt w postaci dobrze wybranego kredytu. Polecam Pana Radosława.

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Radek to profesjonalista w dziedzinie bankowości hipotecznej. Skrupulatnie zajął się wszelkimi formalnościami związanymi z kredytem (kompletowanie dokumentacji, składanie wniosków, monitorowanie całego procesu). Na uwagę zasługuje też wzorowy kontakt – zawsze dostępny i pomocny. Zdecydowanie polecamy!

Ania i Radek - Warszawa kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Szczerze polecam Pana Radosława jako doradcę. Jest to osoba bardzo odpowiedzialna, rzetelna, kompetentna i bardzo szybko działająca. Świetnie zna wszelkie zakamarki bankowości. Doradza, podpowiada i kalkuluje. I zawsze jest dostępny!

Dorota M. doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 0 %
Zdecydowanie pozytywna opinia. Pan Radosław pomógł nam w uzyskaniu kredytu na mieszkanie w bardzo krótkim czasie na preferencyjnych dla nas warunkach. Jest osobą bardzo kompetentną, profesjonalną i uczciwą. Dlatego też z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Radosława.

Paulina i Kamil Głód Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jakiś czas szukałem mieszkania. Dwa razy już podjąłem decyzję o kupnie, angażując Pana Radka w rozeznanie się w kwestii kredytowej, jednak do finału transakcji nie dochodziło, bo zawsze coś mi w moim wyborze lokalu nie pasowało. Za trzecim razem trafiłem na mieszkanie, którego nie wypuściłem z garści. Pan Radek okazał się być osobą bardzo cierpliwą wobec moich problemów „decyzyjnych”. Wziął na siebie wszystkie formalności pomiędzy bankiem a developerem, jak również pomiędzy mną a bankiem. Polecam współpracę.

Roman Górecki kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pan Radosław jest profesjonalnym doradcą kredytowym, jest sumienny i rzetelny. Kredyt był załatwiany w ekspresowym tempie przed Nowym Rokiem. Współpraca jaką nawiązaliśmy z Panem Radosławem okazała się owocną. Otrzymywaliśmy kompleksową odpowiedź na nurtujące nas pytania. Wszelką dokumentację Panu Radosławowi przesyłaliśmy mailem, dzięki czemu zaoszczędziliśmy swój czas. Gorąco polecamy osobę Pana Radosława wszystkim osobom zainteresowanym kredytem bez zbędnej zwłoki na bardzo dobrych warunkach.

Anna i Michał kredyt hipoeczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradca finansowy godny polecenia. Pan Radosław pomagał nam w organizacji kredytu na zakup mieszkania nabytego w drodze licytacji komorniczej. Przed zgłoszeniem się do Pana Radosława próbowaliśmy sami ubiegać się o kredyt na ten cel, więc wiemy że sprawa nie jest taka prosta. Dzięki pracy p. Radka wszystko zostało załatwione b. sprawnie. W dniu podpisania umowy kredyt został uruchomiony. Doradca kompetentny, słowny, rzetelny, rzeczowy, dostępny i dyspozycyjny.Poza tym b. miły kontakt.Polecam!

Małgorzata W-G kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam pana Radka: kompetentny i skuteczny, jednym słowem profesjonalista. Potrafi wybrać odpowidni sposób finansowania i sprawnie przeprowadzić przez procedury bankowe. Świetna obsługa przed oraz po uruchomienu kredytu. Gorąco polecam!

Jerzy Pogorzelski Kredyt na start

Przydatność rekomendacji: 50 %
Korzystalam juz z uslug kilku doradzcow i zaden wczesniej nie wykazal sie taka elastycznoscia, zrozumieniem potrzeb klienta, dopasowaniem oferty, inwencja w negocjacjach, skrupulatnoscia i totalnym profesjonalizmem, ktory doprowadzil do szybkieego sfinaliziwania kredytu na swietnych warunkach. Pomimo ze sytuacja nie byla prosta.Goraco polecam i z cala pewnoscia rekomenduje,jako uczciwego rzetelnego opiekuna i profesjonaliste w zakresie kredytu mieszkaniowego, ale przekonana jestem-takze innych.

Karolina Kowalczyk Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław Wasilewski został mi polecony przez znajomą. Przeprowadził mnie przez cały proces prowadzący do konsolidacji moich zobowiązań kredytowych oraz refinansowania kredytu hipotecznego. Był dużym wsparciem jeśli chodzi o kompletowanie dokumentów oraz wypełnianie wniosków. Dzięki dużemu zaangażowaniu Pan Radosław znalazł dla mnie bardzo korzystną ofertę bankową. A dodam, że nie byłam łatwą klientką biorąc pod uwagę moją zdolność kredytową. Z pewnością będę polecać swoim znajomym usługi p. Radosława, jako doradcy kompetentnego, zaangażowanego w sprawę klienta i przede wszystkim skutecznego.

Ewa Borowik kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Moja firma produkcyjna potrzebowała kapitału obrotowego. Zgłosiłem się kolejny raz do Pana Radosława o przygotowanie oferty. Oferta została przygotowana szybko, konkretnie. Pan Radek pomógł z wszystkimi papierkami do kredytu i doprowadził do jego uruchomienia. Bardzo polecam Pana Radka jako fachowca w swojej dziedzinie.

Sebastian Białek EMPIS Kredyt obrotowy

Przydatność rekomendacji: 33 %
Serdecznie polecam kontakt z Doradcą. Szybki i sprawny kontakt, uzyskałem wszystkie informacje na jakich mi zależało. Kredyt uzyskałem szybko - na tym najbardziej mi zależało.

Marcin Kopczyński Rekomendacja Doradcy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z usług Pana Radosława korzystałam już po raz drugi. Ekspresowo załatwił wszystkie formalności. Jest zawsze dyspozycyjny, udziela bardzo szczegółowych informacji na bieżąco. Klient czuje się zaopiekowany. Pan Radosław to dokładny i zaangażowany w swoją pracę profesjonalista. Gorąco polecam usługi tego Pana każdemu, kto chce być obsłużony miło, szybko, sprawnie i fachowo. Małgorzata Rytel

Małgorzata Rytel Kredyt na start.

Przydatność rekomendacji: 33 %
Staraliśmy się z mężem o kredyt na dokończenie naszego wymarzonego domu. Nie mieliśmy ułatwionej sytuacji, ponieważ ja mam umowę na czas określony, która już wygasa. Dostaliśmy kontakt do Pana Radka od mojej kuzynki i nie zawiedliśmy się. Pan Radek przedstawił nam kilka ofert z różnych banków i wspólnie wybraliśmy ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Pan Radek wynegocjował dla nas kredyt na bardzo dobrych warunkach i to w krótkim czasie. Pomógł również w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące formalności, jak również jasno i klarownie wyjaśnił umowę kredytową.Pan Radek to godny polecenia sumienny i rzetelnie wypełniający swoje obowiązki doradca. Jeżeli chcesz uzyskać profesjonalną pomoc w sprawach finansowych to wybór jest prosty - miły i odpowiedzialny Pan Radosław Wasilewski.

Mariola Szypszak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław w ekspresowym tempie pomógł nam uzyskać kredyt na mieszkanie w dodatku na preferencyjnych warunkach. Poprowadził nas za rękę jak dzieci we mgle (bo niestety tak się czuliśmy), każdą niejasność związaną z kredytem na bieżąco wyjaśniał i był zawsze dostępny zarówno pod telefonem jak i mailowo. Zaufaliśmy Panu Radosławowi "w ciemno" na podstawie opinii na tej stronie i nie zawiedliśmy się. Bardzo miło nas zaskoczył kompetencją i zaradnością. W czystym sumieniem możemy polecić go każdemu kto potrzebuje porad związanych z kredytem.

Sebastian i Anna Matyjek Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław jest bardzo pomocnym, cierpliwym, życzliwym, zaangażowanym i profesjonalnym doradcą kredytowym. Polecam.

Karina Stonawska-Doroszkiewicz Doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław poświęca swoim klientom mnóstwo czasu, jest bardzo pomocny i co ważne dyspozycyjny. Czasami miałem wrażenie, że to Pan Radek ma wziąć ten kredyt a nie ja.:) Osoba profesjonalna z ogromną wiedzą i doświadczeniem, jak najbardziej godna polecenia! Mam kredyt na bardzo dobrych warunkach. Polecam

Michał Doroszkiewicz Wzorowy doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Moja firma zajmuje się produkcją sprzętu rehabilitacyjnego i zakupywała kolejną maszynę cnc. Szukając leasingu trafiłem na Pana Radka, mając już bardzo korzystną ofertę. Pan Radek doprowadził do negocjacji i w rezultacie udało się przebić tą świetną ofertę.Przez cały okres oczekiwania na maszynę Pan Radosław kontaktował się ze mną i pilnował wszystkich spraw związanych leasingiem. Dziękuję Panu za tak skuteczne i solidne załatwienie sprawy. Na pewno polecę Pana jako doradcę innym znajomym. Pozdrawiam Sebastian Białek

Sebastian Białek Leasing obrabiarki CNC

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam wszystkich pan Radosław Wasilewski jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie szybko i solidnie bez żadnych kłopotów załatwił nam kredyt gotówkowy, jesteśmy naprawdę zadowoleni z pracy jaką wykonał. Kto wybierze pana Radosława na pewno nie pożałuje, gdyż jest wart polecenia. Serdecznie dziękujemy panu Radosławowi Wasilewskiemu za szybką pomoc.

justyna chromińska kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo gorąco polecam Pana Radosława Wasilewskiego wszystkim, którzy szukają doradcy uczciwego, zorientowanego na klienta i dbającego o niego, dyspozycyjnego, oddanego sprawie, doskonale odnajdującego się w proponowanych produktach. Pan Radosław niezwykle skutecznie doprowadził moją sprawę do końca, bardzo intensywnie zajmując się nią przez cały proces. Kredyt otrzymałam niemalże natychmiast. Poza fachowością, serdecznością i sumiennością niewątpliwą zaletą Pana Radosława jest cierpliwe tłumaczenie i opisywanie każdego punktu (umów, wniosków, zaświadczeń, itp.) prowadzącego zarówno do realizacji podjęcia kredytu jak i jego spłaty oraz spełnienia warunków banku. Uczciwość, którą dostrzegłam przy pierwszym spotkaniu z Panem Radosławem i która wzbudziła moje zaufanie, dała mi poczucie, że zajęła się mną właściwa osoba. Jeżeli szukają Państwo doradcy, który zaopiekuje się Państwem od "A" do "Z" to wybór jest oczywisty - p. Radosław Wasilewski.

Małgorzata Rytel Kredyt na start.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Znalazłam kontakt do Pana Radka na stronie www.sprawdzonydoradca.pl. Był jednym doradcą w moim miasteczku, który posiadał ofertę wielu banków. Miał dobre opinie więc postanowiłam się skontaktować. Przede wszystkim Pan Radosław dojechał do mnie - co już na początku pokazało jego zaangażowanie. Później oczywiście się to nie zmieniło. Po pierwszym spotkaniu dostałam informację że nie powinno być problem z uzyskaniem kredytowania i rzeczywiście bez utrudnień uzyskałam kredyt na przystępnych warunkach. dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Marta O Kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dzięki konsekwencji i wiedzy Pana Radosława udało mi się uzyskać kredyt mieszkaniowy. Pan Radosław jest osobą dobrze zorientowaną w tematyce finansowej. Na pierwszym spotkaniu powiedział mi na co zwrócić uwagę, żeby przygotować się do kredytu, wyliczył moją zdolność kredytową, razem przedyskutowaliśmy temat cen mieszkań. Mogę powiedzieć, że od początku dostałem bardzo dobrą obsługę. Samo złożenie wniosku to już była tylko formalność. Pan Radek zajmował się sprawą od złożenia wniosku do podpisania umowy i wypłaty kredytu. Ja cały czas miałem świadomość, że wybrałem dobry kredyt i że mogę liczyć na pomoc doradcy. Warto korzystać z usług z takich specjalistów. Dziękuję za pomoc Panie Radku.

Grzegorz Rajkowski Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Otrzymałam w spadku 50% domu jednorodzinnego, razem z mężem postanowiliśmy wykupić pozostałe udziału. W tym przypadku potrzebowaliśmy kredytu. Dostaliśmy namiary do Pana Radka, który pomógł już mojej koleżance z pracy. Uzyskał dla nas kredyt w złotówkach bardzo szybko. To co nas interesowało zostało spełnione - niska rata, szybka decyzja. Warto wspomnieć że Pan Radek nie pobrał od nas wynagrodzenia. Wiem że doradcy kredytowi narzucają swoje prowizję, tu akurat tego nie było. Z całą pewnością możemy polecić usługi Pana Radka.

Halina i Karol z Mińska Mazowieckiego Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek pomógł mi w refinansowaniu kredytu mieszkaniowego. Sprawa została załatwiona bez większego angażowania mojej osoby. Pan Radek uzyskał dla mnie dobre warunki - mam ratę niższą od poprzedniej o 11% przy tym samym okresie kredytowania. Polecam Pana Radka. Dba o szczegóły.

Krzysztof Smoliński Refinansowanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek pomógł mi w załatwieniu kredytu, dzięki któremu mogłem spełnić warunki kontraktu, który zawarłem wcześniej. Niestety w polskiej rzeczywistości nagminnie kontrahenci nie dotrzymują terminów płatności, przez co traciłem płynność finansową. Na szybko uruchomiliśmy kredyt. Aktualnie Pan Radek zaproponował mi faktoring, który ma usprawnić przepływy pieniężne w mojej firmie - zobaczymy jak to będzie działać. Jak na razie mogę polecić doradcę każdemu przedsiębiorcy.

Zbigniew Kulczyński Kredyt firmowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Radek pomógł mi przy uzyskaniu kredytu gotówkowego. Potrzebowałem gotówki, ale miałem problem ze zdolnością kredytową, Dostałem dwie decyzje negatywne i trafiłem na Pana Radosława, który poukładał moje sprawy finansowe, co pozwoliło poprawić moją zdolność kredytową. Spisaliśmy wniosek kredytowy. Pan Radosław wniosek z dokumentami sam zawiózł do banku, był ze mną przy podpisaniu umowy. Polecam współpracę z takim doradcą.

Ludwik Majewski Kredyt Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Na Pana Radosława trafiłem przez polecenie od mojego brata. Brat korzystał z pomocy doradcy, więc wiedziałem na czym polega taka współpraca. Najpierw w rozmowie telefonicznej sprawdziłem swoją zdolność kredytową - tak, żeby wiedzieć jakiego mieszkania szukać. Po znalezieniu mieszkania, które mnie interesowało spotkałem się z Panem Radkiem i już wtedy wybraliśmy banki, do których złożyliśmy wnioski. Złożyliśmy wnioski do kilku banków - tak wybrałem, żeby czuć się bezpieczniej Decyzje pozytywne otrzymałem jednak we wszystkich bankach, do których wnioski były złożone. Warunki kredytów były takie, jak obiecał doradca. Dziś cieszę się ze swojego mieszkania z faktu, że współpracowałem z Panem Radkiem. Szczerze polecam Pana Radosława Wasilewskiego

Rafał Gołda Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jestem zadowolony ze współpracy z Panem Radkiem Wasilewskim. Szczery, profesjonalny, skuteczny - tak najkrócej można opisać Pana Radosława. Pilotował kredyt na budowę domu. Młody człowiek, a poradził sobie bez problemu. Przez cały czas informował mnie o postępach w sprawie kredytowej - informacja przychodziła szybko - ja dzięki temu miałem mniej stresu i oszczędzałem czas. Dodatkowo przekazał mi kilka rad dotyczących budowy, jak się okazało sam budował dom. Z takim doradcą mogę współpracować. Przy kredycie na budowę sprawdził się doskonale. Gorąco polecam.

Łukasz S. kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Radka spotkaliśmy na targach mieszkaniowych. Już wtedy opowiedział nam sporo o możliwościach uzyskania kredytu , przeliczył zdolność kredytową, przedstawił zasady współpracy. Po wybraniu mieszkania zgłosiliśmy się do Pana Radosława przeprowadziliśmy sprawę uzyskania kredytu. Pan Radosław to osoba godna zaufania, szczera i miła, pracująca z dużym zaangażowaniem Zostaliśmy obsłużeni w ekspresowo i to w bardzo uprzejmy sposób. Kredyt został uruchomiony w ciągu miesiąca od pierwszej naszej rozmowy. To chyba dobry wynik, nasza koleżanka męczyła się z bankiem 3 miesiące:) polecamy Pana Radka.

Justyna i Robert Sałacińscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Razem z mężem przed poszukiwaniami mieszkania zgłosiliśmy się do Pana Radka. W pierwszej kolejności Pan Radek zbadał naszą zdolność kredytową - dzięki temu dostaliśmy informację na jaką kwotę kredytu możemy sobie pozwolić i co za tym idzie jakiego mieszkania możemy szukać. Mieszkania szukaliśmy ok 7 miesięcy, kredyt załatwiamy z Panem Rakiem w 2 tygodnie. Mąż również gromadził informacje na temat warunków kredytowych w różnych bankach na własną rękę i rzeczywiście otrzymaliśmy bardzo dobrą ofertę. Dodatkowo mogliśmy liczyć na pomoc Pana Radka przez cały czas starania się o kredyt. Pomógł w wielu formalnościach, zaoszczędził nam wiele czasu i kłopotów. Polecamy tego doradcę.

Hanna i Roman kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Potrzebowałem pieniędzy na działalność. Problem był taki, że działalność prowadziłem od niedawna i nie mogłem otrzymać kredytu w swoim banku. Pan Radek znalazł mi szybko kredyt. Oprocentowanie dosyć duże, ale bez prowizji. Ogólny koszt kredytu wyszedł przyzwoicie. Dzięki kontaktowi z Panem Radosławem zrobiłem kolejny krok w rozwoju mojej firmy. Polecam współpracę z tym doradcą.

Mateusz Smoch kredyt na działalność

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem właścicielem firmy budowlanej, w pierwszej kolejności składałem wnioski o kredyt obrotowy bezpośrednio w moim banku. Jak się okazało, z uwagi na branże, w której działam decyzja była negatywna - straciłem tylko czas i pogorszyłem sobie BIK. Szukałem alternatyw i trafiłem ze strony internetowej do Pana Radka. Okazał się kompetentnym doradcą, W krótkim czasie pomógł mi w uzyskaniu finansowaniu mojej działalności. Pomocny był fakt, że doradca ma w swojej ofercie kredyty z wielu banków. Wygląda na to, że większa oferta pozwala znaleźć elastyczne rozwiązania. Tak właśnie było w moim przypadku. Polecam współpracę

Jerzy Wilbur Kredyt Obrotowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Serdecznie polecam usługi Pana Radosława. Pan Radek pomógł mi sfinalizować transakcję zakupu mieszkania. Pewnie jak każdy kupujący swoje pierwsze mieszkanie byłem trochę zestresowany i niepewny co do finału sprawy. Potrzebowałem osoby, która ma wiedzę i doświadczenie, które może mi pomóc. Pan Radek okazał się taką osobą. Wytłumaczył mi zawiłości procedur bankowych, doradził w kwestii wyboru oferty w moim imieniu wnioski do banków. Pomagał mi również w zbieraniu potrzebnych dokumentów. Dzięki niemu kredyt otrzymałem bez problemów. Gorąco polecam.

Piotr Kołecki kredyt namieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radosław to profesjonalny i uczciwy doradca kredytowy. Pomógł uzyskać mi kredyt na mieszkanie. Jestem mu wdzięczna za pomoc. Polecam bardzo - świetny fachowiec!!!

Lidia Koło kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z przyjemnością dodaję rekomendację pozytywną dla Pana Radka w sprawie obsługi kredytu hipotecznego. Doradca fachowy, kompetentny solidny oraz szybki w obsłudze udzielonego kredytu. Dzięki dużej wiedzy posiadanej przez doradcę oraz rzetelnym podejściu do klienta udzielenie kredytu hipotecznego nie jest takie trudne oraz zawsze osiągalne. Polecam i bardzo dziękuję za fachową obsługę

Mariusz K. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 33 %
Szukając mieszkania kolega z pracy polecił mi pomoc Pana Radka w uzyskaniu przystępnego kredytu. Zgłosiłem się do niego, odbyliśmy dwa spotkania w których uzyskałem masę informacji i szereg podpowiedzi jak zabrać się do kredytu jak również do zakupu lokalu. uważam że te spotkania to fundament mojej dobrej decyzji, co do mieszkania jak również kredytu. Jestem winien Panu Radkowi duża przysługę za tą pomoc.

Piotr Owczarek Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Przy zakupie auta sprzedawca polecił mi doradcę, który według niego ma dużą wiedzę w produktach kredytowych i leasingowych. Zadzwoniłem, umówiliśmy się na spotkanie. Pan Radek wysłuchał mojej opowieści, po czym przedstawił argumenty za i przeciw kredytu i leasingu na samochód. Doszliśmy do wniosku że leasing był lepszą formą finansowania auta. Pan Radek przedstawił mi 8 ofert leasingowych z 5 banków. wybrałem najlepszą w mojej ocenie i po 3 dniach miałem auto do dyspozycji. W przyszłości będę korzystał z wiedzy Pana Radka. Polecam tego doradcę.

Ryszard Machnacki Leasing samochodowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Radek pomagał mi w uzyskaniu dobrego i taniego kredytu. Na początku sam starałem się radzić sobie z poszukiwaniami najlepszego dla mnie kredytu, ale po rozmowach ze znajomymi zdecydowałem się na skorzystanie z usług doradcy finansowego. Kontakt do Pana Radka dostałem od znajomego, który kupował mieszkanie przede mną i bardzo chwalił tego doradcę. Współpraca z Panem Radkiem była owocna. Dostałem to czego oczekiwałem, a wszystko w spokojnej i miłej atmosferze. Aktualnie sam szukam Panu Radkowi kolejnego klienta. Dziękuję.

Krzysztof Ratajski zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 66 %
Razem z mężem postanowiliśmy rozbudować dom oraz wykonać remont części domu. Aby zrealizować te plany potrzebowaliśmy kredytu. Oczywiście chcieliśmy otrzymać kredyt na jak najlepszych warunkach. Znajomi polecili nam Pana Radka. Doradca okazał się niezwykle miły. Wysłuchał naszych oczekiwań i zaproponował kilka rozwiązań. Zaufaliśmy mu. Zebraliśmy potrzebne dokumenty i złożyliśmy 3 wnioski u Pana Radka. We wszystkich bankach otrzymaliśmy pozytywne decyzję, z możliwością negocjacji warunków. Dziękujemy za profesjonalną obsługę oraz za uzyskanie świetnych warunków kredytu. Polecamy!

Marzena i Rafał Kredyt na rozbudowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Należy pochwalić Pana Radosława, pomógł nam przy uzyskaniu kredytu, nie pobrał za usługę ani jednej złotówki. Po wysłuchaniu naszych potrzeb, przedstawił nam kilka ofert, pomógł wybrać najlepszą. Złożyliśmy 3 wnioski, decyzje dostaliśmy szybko. Wybraliśmy najlepszą ofertę. Pan Radosław był razem z nami przy podpisaniu umowy, odpowiedział nam na wszystkie nasze pytania. Uruchomienie kredytu było już tylko formalnością. Dziękujemy za pomoc i za wyrozumiałość Panie Radku.

Filip i Adrianna Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dziękuję Panu Radkowi za porady dotyczące kredytu i budowy. Najbardziej sprawdziła się rada dotycząca kosztorysu - najlepiej wydłużyć okres budowy do maksimum i tym samym oddanie budynku do użytkowania. Brałem kredyt w 2009, przez spór z moim głównym wykonawcą roboty się ociągały. Początkowo byłem pewien że budynek oddam do użytkowania w ciągu roku, ale rzeczywistość okazała się inna. Dzięki tej radzie nie muszę się prosić o kolejne przesunięcia terminów - wywiązuje się z umowy terminowo. Sam proces udzielania kredytu nie był najszybszy, ale to już nie zależało od doradcy. Bank który akurat miał najlepszą ofertę był zatkany wnioskami. Bardzo polecam tego doradcę. Oszczędził mi sporo czasu i pieniędzy, a przede wszystkim nerwów.Brawo

Łukasz Walicki Budowa Domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Nasza firma potrzebowała kapitału obrotowego. Zgłosiliśmy się do Pana Radosława z wnioskiem o przygotowanie oferty z kilku banków. Oferta została przygotowana szybko i w sposób przejrzysty, dokładny. Na spotkaniu ustaliśmy szczegóły i wybraliśmy interesujące as oferty. Pan Radosław przeprowadził cały proces uzyskiwania kredytu i doprowadził do jego uruchomienia. Cała sprawa przebiegła sprawnie.

spółka zoo kredyt w rachunku

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Radosław poświęcił mi dużo czasu. Nasze pierwsze spotkanie trwało 2 godziny, dzięki czemu dostałem kilka cennych rad jak mogę zwiększyć płynność finansową. Pomógł mi wybrać kilka produktów z czego jestem zadowolony. Z całą pewnością mogę polecić usługi Pana Radosława.

Bogdan S kredyt firmowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecono mi usługi p. Radka za co jestem wdzięczny. Posiadałem kredyt hipoteczny na niekorzystnych warunkach. Po pierwszym spotkaniu wiedziałem że muszę zmienić bank. Pan Radek pokierował sprawą szybko i skutecznie. Polecam jego usługi jest kompetentny i godny zaufania.

Piotr Kunicki refinansowanie kredytu

Przydatność rekomendacji: 75 %