2

Rafał Jakubiak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Piszę tę rekomendację aby jeszcze raz podziękować Panu Rafałowi za współpracę przy doborze a potem przy wypełnianiu wszelkich spraw związanych z kredytem hipotecznym. Dziś już z lekkim sercem mogę napisać, że się udało! Choć czasu było mało i w banku system nie chciał współpracować to jednak zdążyliśmy.W tym na pewno duży swój wkład ma Pan Rafał, który sprawę monitorował cały czas i trzymał przysłowiową rękę na pulsie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc. W szczególności za całkowitą dyspozycyjność, odbieranie telefonów o każdej porze dnia, za cierpliwość i spokój z jakim zawsze Pan nas przyjmował. Polecamy tego doradcę innym, którzy mają marzenia o własnym M!

Martyna Kuberska Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 37 %
Moim zdaniem pomoc przy kredycie hipotecznym doradcy finansowego jest niezbędna. Fachowa pomoc zaoszczędza cenny czas a co najważniejsze i nerwy. Pan Rafał wykazał się dużą cierpliwością, był dyspozycyjny 24h na dobę. Wszelkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie. Polecam Pana Rafała.

Katarzyna Drobińska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
I rlelay wish there were more articles like this on the web.

Margery Margery

Przydatność rekomendacji: 47 %
Po wielu rozmowach w rożnych bankach i z rożnymi doradcami w końcu trafiłam do Pana Rafała. Właściwie, idąc na spotkanie byłam przekonana, że usłyszę do co wszędzie - za mała zdolność kredytowa, nie uznajemy alimentów, nie da Pani sobie rady jako samotna matka i tak dalej... mimo wszystko spróbowałam... spotkaliśmy się w czerwcu a dzisiaj od sierpnia mieszkam z córką w Naszym Mieszkaniu. Polecam Pana Rafała ponieważ doskonale rozumie potrzeby Klienta. Potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji i dostosować kredyt do możliwości klienta. Jest sumienny i skuteczny. Jako łącznik między Bankiem a klientem jest niezawodny. Ma ogromną wiedzę oraz umiejętność jej przekazywania.Jest cierpliwy i potrafi wytłumaczyć każdy punkt umowy - Tak, że podpisana umowa nie jest tylko plikiem podpisanych dokumentów. Szczerze polecam. Rzadko można spotkać uczciwych doradców, którzy traktują klienta jak człowieka a nie maszynkę do zarobienia pieniędzy. Dziękuję i polecam

Joanna Zaworska Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 55 %
Godny polecenia doradca. Z dużym zaangażowaniem podchodzący do swojej pracy. Profesjonalne i przejrzyste przedstawienie najkorzystniejszych ofert, pomoc przy wyborze najbardziej korzystnej oferty. Szybkie i sprawne kompletowanie wniosków. Na bieżąco bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty bez konieczności wychodzenia "z domu". Niezwłoczne i konkretne informowanie o postępie sprawy, a co najważniejsze zakończonej sukcesem. W przyszłości w razie konieczności na pewno jeszcze raz skorzystam z usług Pana Rafała. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów.

Monika Szpyrko-Brzeźniak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 45 %
Pana Rafała poleciła nam nasza znajoma, a my z całą pewnością polecimy jego usługi naszym znajomym. Pan Rafał wykazał się 100% profesjonalizmem, udzielał rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie, mieliśmy pełen kontakt o każdej porze. Choć mieliśmy bardzo mało czasu na uzyskanie kredytu, dzięki Panu Rafałowi wszystko się udało, sami nie dali byśmy rady. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów.

Sonia i Artur Mądrzy Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 51 %
Z czystym sumieniem polecamy p. Rafała Jakubiaka na doradcę finansowego. Niedawno braliśmy kredyt na swoje pierwsze mieszkanie. Z pewnością "utonęlibyśmy" w formalnościach, gdyby nie pomoc p. Rafała, gdyż wybrał dla nas najbardziej korzystną ofertę kredytową i załatwił wszystkie sprawy związane z kredytem, w bardzo krótkim czasie. P. Rafał jest osobą odpowiedzialną, sumienną, konkretną i w 100% specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli w przyszłości będziemy potrzebować fachowej porady, dotyczącej naszych finansów, to na pewno zwrócimy się do p. Rafała Jakubiaka.

Anna i Jacek Sychowscy Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 53 %
Pan Rafał pomógł mi załatwić wszystkie formalności związane z kredytem, szczegółowo wytłumaczył każdy krok, pomagał podjąć każdą decyzję, tak żeby wszystko wyszło jak najlepiej. Poza kredytem pomógł mi w wielu innych sprawach finansowych, także polecam Pana Rafała każdemu kto oczekuje współpracy na najwyższym poziomie.

Rafał Orzoł Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 47 %
Bardzo dokładny, rzetelny i przede wszystkich fachowy doradca. Szczegółowo tłumaczy i załatwia wszystkie formalności. Polecam serdecznie. Ja jestm zadowolony z jego usług i napewno skorzystam ponownie.

Krzysztof Aszyk inwestycja długoterminowa

Przydatność rekomendacji: 36 %
Chciałbym zarekomendować doradcę Rafała Jakubiaka, gdyż zasłuży on sobie tym swoją wiedzą, rzetelnością oraz sumiennością. Pomógł mi on we wszystkich sprawach będących w jego gestii, jak również poza nią. Życzę każdemu takiego doradcy.

Maciej Grubba Kradyt na dom

Przydatność rekomendacji: 47 %
JESTEM ZADOWOLONY Z DORADZTWA PANA JAKUBIAKA PONIEWAŻ SPRAWNIE POMÓGŁ ZAŁATWIC KREDYT NA BUDOWĘ DOMU . WRAZIE POTRZEBY ZAWSZE SŁUŻYL DOBRĄ RADĄ

SŁAWOMIR PIEREWOJ KREDYT NA DOM

Przydatność rekomendacji: 46 %
Osobę Pana Rafała Jakubiaka na doradcę finansowego poleciła mi znajoma. Ponieważ zależało mi na czasie oraz korzystnych warunkach kredytu, Pan Rafał Jakubiak okazał się godnym polecenia doradcą. Wykazywał się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem wykonywanych zadań. Dyspozycyjność Pana Rafała i chęć pomocy zasługuje na najwyższe uznanie.W sytuacjach wątpliwości i niewiedzy z mojej strony, potrafił zawsze znaleźć rozsądne rozwiązanie, tłumacząc i wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Swoją fachową wiedzą zyskał moje uznanie przez co zawsze mogłam na Niego liczyć. Moim zdaniem, Pan Rafał Jakubiak posiada bardzo ważną cechę jaką jest zaufanie. Przez to jest osobą bardzo wiarygodną, a przede wszystkim, profesjonalną, co dla mnie - klienta jest bardzo ważne. Panu Rafałowi życzę wielu sukcesów zawodowych.

Teresa POŁUMACKANYCZ Kredyt hipoteczny - kupno mieszkania.

Przydatność rekomendacji: 50 %
w 2008 r. chcieliśmy wziąć kredyt na dom. Mieliśmy kilka spotkań z innymi doradcami, jednak Pan Rafał Jakubiak wykazał się profesjonalizmem i dużą wiedzą na temat rynku. Doradził nam, jak również załatwił wszelkie formalności związane z kredytem (w banku byliśmy tylko po złożenie podpisów na wnioskach)Kredyt otrzymaliśmy na bardzo korzystnych warunkach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Rafała. Mamy nadzieję, że będzie on nadal zajmował się naszymi sprawami finansowymi.

Magdalena i Łukasz Kosater Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 34 %
Fachowe doradztwo w sprawie kredytu mieszkaniowego , bardzo dobre porady i pomoc w wszelkiego rodzaju sprawach papierkowych (wypełnianie wniosków itp), bardzo dobry kontakt z doradcą (praktycznie 24H). POLECAM !!!

Michał Grynkiewicz Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 51 %
Bardzo rzetelny i godny zaufania doradca. Pomógł nam wybrać najkorzystniejszą ofertę. Profesjonalne podejście do klienta, pomógł nam załatwić wszelkie nawet te najdrobniejsze formalności. Chociaż kredyt już dawno przyznany, dalej jest zawsze wtedy gdy go potrzebujemy.

Marta Chmielewska Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 53 %