Sabina Zaguła

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 669992528 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jak wziąć najbardziej korzystny kredyt czy pożyczkę? Od czego zacząć? Jaki bank wybrać? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto staje przed decyzją pożyczenia pieniędzy z banku lub innej instytucji finansowej. Nie każdy jednak wie, jak sobie z tym wszystkim poradzić. Zewsząd jesteśmy bombardowani ekstra ofertami z niskim oprocentowaniem, a Ty chcesz tylko jednego – wybrać najbardziej opłacalne dla SIEBIE rozwiązanie, które pozwoli Ci realizować zamierzone cele. Bez strat, bez zmartwień, bez stresu.

 

Jeżeli nie wiesz, jak poruszać się w gąszczu ofert i potrzebujesz wsparcia profesjonalnego doradcy finansowego – jestem do Twojej dyspozycji. Pomagam ludziom takim, jak Ty zaoszczędzić pieniądze i przejść krok po kroku cały proces wzięcia pożyczki lub kredytu. Od samego początku do pozytywnego finału.  Działam na Twoją korzyść, ponieważ jestem niezależnym doradcą finansowym i nie reprezentuję żadnej instytucji finansowej. Reprezentuję Ciebie i Twoje potrzeby.

 

W czym mogę Cię wesprzeć?

Moje wsparcie obejmuje doradztwo z zakresu:

 • kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych;
 • pożyczek;
 •  

 

To oznacza, że możesz skorzystać z mojej wiedzy, by dokonać najlepszego dla siebie wyboru  lub znaleźć rozwiązanie w sytuacji, w której nie widzisz wyjścia. Chętnie pomogę Ci również w:  

 • zrozumieniu zawiłości języka prawniczo-bankowego, którym pisane są umowy,
 • wypełnieniu formularzy bankowych;
 • skompletowaniu wszystkich koniecznych zaświadczeń i wniosków;
 • obliczeniu Twojej zdolności kredytowej;
 • złożeniu wniosków kredytowych (cała procedura);
 • wyborze korzystnej opcji wcześniejszego spłacenia kredytu hipotecznego,
 • rozwiązywaniu ewentualnych problemów już po otrzymaniu kredytu.

 

Co zyskujesz, korzystając z moich usług?

 • Pieniądze – wybiorę dla Ciebie najbardziej opłacalne rozwiązanie (ofertę) ze wszystkich możliwych, pomogę wynegocjować Ci możliwie najtańszy kredyt i uniknąć opłat dodatkowych; usługi doradcze świadczę BEZPŁATNIE;
 • Czas –  to ja porównuję oferty, sprawdzam, wypełniam niezbędne dokumenty, negocjuję najkorzystniejsze warunki umowy, jeżdżę na spotkania z konsultantami i reprezentuję Cię w bankach oraz innych instytucjach, jeżeli sobie tego zażyczysz;
 • Komfort psychiczny – mam 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw i wiem, na co zwrócić uwagę; sam mógłbyś nieświadomie popełnić błędy, których pomogę Ci uniknąć.

 

Jak wygląda współpraca?

Po prostu skontaktuj się ze mną, abym mogła poznać Twoje potrzeby. W okolicy  Trójmiasta (Gdyni, Gdańska i Sopotu) ale nie tylko. Możliwe jest również spotkanie osobiste. Możesz zadzwonić do mnie nawet z najprostszym pytaniem. Na pewno otrzymasz rzetelną odpowiedź. Pamiętaj, możesz korzystać z moich konsultacji BEZPŁATNIE.

Doświadczenie

W sektorze finansów i bankowości pracuje od 15 lat.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
1998 2001 Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna
2002 2005 Uniwersytet Mikołaja Kopernika
2006 2007 Uniwersytet Gdański

Atuty eksperta

 • Pozytywne myślenie – pamiętaj, nie ma rzeczy niemożliwych i sytuacji bez wyjścia
 • Wybitne zdolności negocjacyjne – wykorzystuję je na Twoją korzyść 
 • Odpowiedzialność za powierzone zadania – doradzam po to, aby osiągnąć zamierzony cel – Twój cel
 • Uczciwość wobec klientów – postępuję w taki sposób, w jaki sama chciałabym być traktowana
 • Umiejętność analitycznego myślenia – głęboka analiza i porównywanie wyników są niezbędne do tego, aby wybrać najlepsze rozwiązanie z możliwych – dla Ciebie
 • Duża skuteczność – zawsze doprowadzam zlecane mi zadania do pozytywnego finału

Przykłady opisanych spraw

Kredyt inwestycyjny dla fundacji
Często działanie dla dobra innych związane jest z koniecznością dysponowania środkami. Jeszcze kilka lat temu, przed gospodarczym spowolnieniem, sytuacja wyglądała nieco inaczej. Dziś niestety większość banków nie oferuje nawet specjalnych kont dla stowarzyszeń czy fundacji, a uzyskanie decyzji kredytowej dla podmiotów z  sektora NGO stanowi prawdziwe wyzwanie.  Klient zanim klient trafił do mnie miał okazje się o tym przekonać.
Środki pozyskane z kredytu zostały przeznaczone na cele statutowe, w tym na cel związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.    

Wybrane rekomendacje

Pani Sabina Zaguła jest osobą kompetentną, profesjonalną i godną zaufania. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Współpraca z Panią Sabiną to czysta przyjemność. Zawsze stara się rozwiać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Pomimo presji czasu udało się Nam podpisać umowę z bankiem za co Pani Sabinie jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

Paulina i Paweł G. kredyt hipoteczny

Pani Sabina jest osobą, która w profesjonalny sposób doradza w sprawach dotyczących kredytów hipotecznych. Jest osobą kontaktową, cierpliwą i przeprowadza klienta przez cały, zawiły proces związany z gromadzeniem i składaniem dużej ilości dokumentów. No i co najważniejsze jest skuteczna w swoim działaniu. Polecam!

D. Kuldanek Opinia