Sabina Zaguła

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 669992528 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pierwszy kontakt z Panią Sabiną miałam ponad 10 lat temu, gdy pracowała jeszcze w inny miejscu. Bazując na bardzo dobrych doświadczeniach sprzed lat, postanowiliśmy skontaktować się ponownie w celu doradztwa i pomocy w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Było warto. Pani Sabina przeprowadziła nas bezboleśnie i ekspresowo przez cały proces, dzięki czemu udało się nam na czas zamknąć transakcję. Pani Sabina jest profesjonalistą, posiadają dużą wiedzę, a przy tym jest to osoba bardzo kontaktowa, otwarta i co najważniejsze - godna zaufania. Szczerze polecam!

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam dzięki pani Sabinie udało mi się dostać kredyt hipoteczny na bardzo dobrych warunkach bardzo ale to bardzo profesjonalne podejście pani Sabiny do sprawy ja byłem już zrezygnowany ze zostanie przyznany mi kredy ale dzięki pani Sabine udało się bardzo polecam i naprawdę cierpliwość pani Sabiny jest bardzo duża dziękuje za pomoc i kontaktujcie się z panią Sabiną a na pewno wam pomorze Pozdrawiam.

Marcin Bandura kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam! Po rocznej tułaczce po bankach, dzięki Pani Sabinie, udało nam się zdobyć kredyt na wymarzony dom. W momencie, kiedy my chcieliśmy już odpuścić, Pani Sabina pchała nas do przodu, za co jej bardzo dziękujemy. Osoba profesjinalna, kompetentna, cierpliwa, wyjaśnia wszystkie zawiłości, przy tym jest bardzo życzliwa. Pani Sabino jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy :)

Karolina kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Czesciowo mieszkam w Polsce a takze w Kanadzie . Mialem gotowke aby zaplacic za mieszkanie ale nie byl to wariant kozystny dla mnie .Mimo ze mam wysokie zarobki i wplacalem 35 % wartosci mieszkania ,bank finalizacje przedluzal w nieskonczonosc . Wspolczoje ludziom ktorzy w Polsce kupuja cos na kredyt ! Pania Sabinke (tak Ja nazywam ) zostawilem z calym problemem ,bo musialem wyjechac na wczesniej wykupione wakacje . Profesjonalnie spilotowala wszystkie czynnosci zwiazane z kredytem a moj upowazniony pracownik zlozyl podpisy w moim imieniu. Milo jest pisac same superlatywy o kims , kto naprawde na to zasluguje !

Janusz kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Sabina pomogła nam wybrać najlepszy kredyt z możliwych w danym momencie kiedy go potrzebowaliśmy. Wszystkie formalności związane ze zdobyciem dokumentów były załatwione właśnie przez nią, wliczając w to kontakty z sądem i deweloperem, nasze zdanie ograniczyło się tylko do podpisania umowy kredytowej. Bardzo polecam Panią Sabinę jej profesjonalizm, doradztwo, pomoc, wszystko oceniam na 6 +.

Agnieszka S. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wyjątkowo profesjonalny doradca. Pani Sabina nie tylko pośredniczy w umowie ale również świetnie doradza, zna produkty na rynku i dokonuje analizy potrzeb następnie poleca produkt - rewelacja ! W razie najmniejszych wątpliwości występuje po stronie klienta do banku .Polecam na 100% swoim znajomym, którzy również skorzystali z pomocy Pani Sabiny i są bardzo zadowoleni. Powodzenia dla Pani Sabiny !

Łukasz J. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuje Pani Sabinie za szybką i profesjonalną pomoc przy uzyskaniu dwóch kredytów hipotecznych na zakup mieszkania. Dzięki Pani uzyskałem bardzo dobre warunki kredytowania oraz poświęciłem przy tym minimum czasu.

Karol T. Kredyty Hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do Pani Sabiny dostałem od znajomej z rekomendacją "będzie Pan zadowolony". Pierwszy kontakt i wiedziałem, że kontaktuję się z profesjonalistką. Spotkanie mnie tylko w tym utwierdziło. Od samego początku do samego końca wiedziałem to co wiedzieć powinienem, bez ściemy i innych często spotykanych trudności. Polecam !!!

Marcin K. POLECAM !!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Sabina jest profesjonalistą w każdym calu i do tego jest bardzo przyjazną i życzliwą osobą, godną zaufania. Pomogła mi bardzo w uzyskaniu kredytu i wspierała po prostu dobrym słowem, polecam ją wszystkim Swoim znajomym ! Oby więcej takich ludzi było na Świecie :-) Dzięki tej Pani mam Swój dach nad głową :-)

Kasia kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Starając się o kredyt na wymarzony dom zgłosiliśmy się do 3 doradców, 2 z nich należało do znanych firm doradczych, Panią Sabinę poleciła mi wspólniczka. Pozostali doradcy pomagali nam, jednak to my musieliśmy ciągle im się przypominać. W przypadku Pani Sabiny, to ona zawsze wychodziła z inicjatywą kolejnego spotkania i sprawdzenia nowej , korzystniejszej dla nas opcji kredytowej. Prowadzę działalność gospodarczą, Mąż pracuje na umowach zlecenie, więc otrzymanie kredytu w naszym przypadku nie było niestety tylko formalnością. Porady Pani Sabiny co do banków do których powinnyśmy aplikować były w 100% trafne, inni doradcy polecali banki najprawdopodobniej tylko te, które oferowały im najwyższa prowizję. Pani Sabina postawiła na 3 banki i jeden zapasowy, i to właśnie w tych dostaliśmy kredyt na rozsądnych warunkach. Polecam w 100%!!!

Joanna Real pełen profesjonalizm, skuteczność 100%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Sabina Zaguła jest osobą, która zajmuję się klientem od momentu spotkania aż do zakończenia wszelakich formalności wiązanych z kredytem. Jeżeli ma się jakieś wątpliwości także po przyznaniu kredytu służy zawsze pomocą. Jest przy tym tak sympatyczną osobą że ma się wrażenie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pozdrawiam Serdecznie. Aneta B.

Aneta B. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Panią Sabinę poznałem podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny. Mając na uwadze stopień skomplikowania spraw formalno-papierkowych związanych z tym procesem - postanowiłem zaufać profesjonalisto -... i tak to poznałem Panią Sabinę, która okazała się jest osobą w pełni profesjonalną w sprawach dotyczących kredytów hipotecznych. Jest osobą kontaktową, cierpliwą i przeprowadza klienta przez cały, zawiły proces związany z gromadzeniem i składaniem dużej ilości dokumentów. No i co najważniejsze jest skuteczna w swoim działaniu. Bardzo Polecam!!!

jacek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki tej Pani w szybki i łatwy sposób udało mi się uzyskać kredyt na moje pierwsze mieszkanie :) Duża wiedza, cierpliwość oraz życzliwość i pomoc. Szczerze polecam.

Jakub kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Sabina Zaguła jest osobą kompetentną, profesjonalną i godną zaufania. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Współpraca z Panią Sabiną to czysta przyjemność. Zawsze stara się rozwiać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Pomimo presji czasu udało się Nam podpisać umowę z bankiem za co Pani Sabinie jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

Paulina i Paweł G. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
It's like you're on a mission to save me time and money!

Charlotte Charlotte

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Sabina jest osobą, która w profesjonalny sposób doradza w sprawach dotyczących kredytów hipotecznych. Jest osobą kontaktową, cierpliwą i przeprowadza klienta przez cały, zawiły proces związany z gromadzeniem i składaniem dużej ilości dokumentów. No i co najważniejsze jest skuteczna w swoim działaniu. Polecam!

D. Kuldanek Opinia

Przydatność rekomendacji: 50 %