Tadeusz Pietrzak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 667856556 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam Pana Tadeusza, jest to fachowiec który zna się bardzo dbrze na kredytach. Mieliśmy z mężem problem aby dostać kredyt jednak z pomocą Pana Tadeusza wszystko poszło sprawnie. Bardzo dobry jest kontak, poniważ telefon jest możliwy o każdej godzinie.

Paulina Polecenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panem Tadeuszem mam styczność od kilku miesięcy. Pomagał mi w uzyskaniu kredytu, przy trudnej sytuacji w BIK. Ostatnio pomógł mi w leasingu. Wszystko załatwił w kilka dni. Jest rewelacyjny. Człowiek profesjonalny i znający się na rzeczy. Zawsze potrafił znaleźć dla mnie czas. Bardzo angażuje się w sprawę swojego klienta i próbuje zawsze znaleźć jakieś dobre rozwiązanie. W przyszłym roku z Panem Tadeuszem jestem umówiony na kredyt mieszkaniowy, bo tak mu zaufałem. Naprawdę polecam!!

Kamil Muzal doradztwo finansowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panem Tadeuszem udało się podpisać umowę kredytową, pomimo iż sytuacja nie była prosta, masa dokumentów, spychologia i utrudnianie w urzędach, drobiazgowość w banku. Bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz mejlowy,pełna dyspozycyjność, szybkie działanie i jednoczenie skuteczne. Mam porównanie z innymi doradcami, Pana Tadeusza polecam. Zajął się moją sprawa od początku aż do podpisania umowy, co pomogło uniknąć wielu stresów i zakupić wymarzone mieszkanie.

Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %