1

Tomasz Szydłowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 507434170 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Nazywam się Tomasz Szydłowski,

Jestem niezależnym doradcą finansowym, zajmuję się głównie kredytami hipotecznymi ale posiadam również duże doświadczenie w kredytach firmowych oraz gotówkowych.

W branży finansowej działam od przeszło 8 lat. W tym okresie zdobyłem szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie finansów, dzięki czemu szybko i skutecznie załatwiam wszystkie formalności związane z procesem kredytowym. Ponadto jestem obiektywny i wybieram ofertę dopasowaną do potrzeb oraz możliwości Klienta.

Dla Klientów mam do zaoferowania oferty kredytów z 24 banków.

Po pierwszym spotkaniu ze mną uzyskasz wszelkie niezbędne informacje dotyczące kredytu: wyliczenie zdolności kredytowej z użyciem kalkulatorów bankowych, sprawdzenie historii kredytowej, czy symulację rat i wysokości odsetek.

Pomogę również zebrać dokumenty wymagane do kredytu, pomogę wypełnić formularze i dostarczę je do banku w Twoim imieniu.

Dzięki swojemu zaangażowaniu i doświadczeniu posiadam wielu zadowolonych Klientów.

Współpraca ze mną jest całkowicie darmowa dla moich Klientów.

Kredyt uzyskany  za  moim pośrednictwem nie różni się od kredytu zaciągniętego bezpośrednio w banku, a niejednokrotnie kredyt dla  moich  Klientów przyznawany  jest na lepszych  warunkach niż standardowe.

Doświadczenie

 

Pracę w finansach rozpocząłem w 2005 r.

Moje doświadczenie zdobyłem poprzez pracę w różnych firmach. Co  dało mi bardzo dużą wiedzę na temat kredytów i innych produktów bankowych, dzięki temu  wiem co jest najlepsze dla danego Klienta. Dopasuję kredyt do jego indywidualnych potrzeb oraz możliwości.

Potrafę przekazać wiedzę o produktach kredytowych w sposób zrozumiały i zwięzły.

 

2005-2008-  Emfinanse grupa Bre Bank

2008-2009- Polbank

2009-2011- Open Finance

 

 

Obecnie od 2011 r. pracuję w Tax Care Centrum Kredytowym.

 

Atuty eksperta

 

 • Rzetelność
 • Niezależność
 • Zaangażowanie
 • Poprawna ocena oczekiwania Klienta\
 • Doświadczenie

Przykłady opisanych spraw

 

 • Kredyty na zakup mieszkania: na rynku pierwotnym (od developera) i wtórnym
 • Budowa domu systemem gospodarczym
 • Zakup działek budowlanych
 • Zakup działek rolnych
 • Refinansowanie kredytów
 • Konsolidacja istniejących zobowiązań finansowych w celu obniżenia raty kredytów
 • Pożyczki hipoteczne 
 • Kredyty dla Spółek
 • Programy regularnego oszczędzania
 • lokaty bankowe

Wybrane rekomendacje

Profesjonalizm, punktualność i dotrzymywanie terminów. Tak drobne sprawy mogą świadczyć o zorganizowaniu Pana Tomasza i jego podejściu do klienta.. Kwestią jest nie mniej istotną jest umiejętność znalezienia wspólnego języka i umiejętnego wytłumaczenia etapów procesu kredytowego. Dlatego tez polecam Pana Tomasza.

Ireneusz Domek kredyt na start

Data dodania: 2013-03-13

Mi Pan Tomek pomagał przy refinansowaniu kredytu. Wybrał tańszą ofertę poinformował o wszystkich kosztach związanych z taką transakcją. Jestem bardzo zadowolony z współpracy i każdemu mogę polecić wybór Tego doradcy.

Adam Bińkowicz refinansowanie kredytu

Data dodania: 2013-03-13

Witam! Pan Tomasz pomagał mi ostatnio przy uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Współpraca była owocna dostałam kredyt na bardzo dobrych warunkach, cały proces był przeprowadzony profesjonalnie bez zbędnych formalność, były tylko 2 spotkania z Panem Tomaszem reszta była załatwiana telefonicznie. Pomagał mi przy wypełnieniu wniosku, wszystko mi wyjaśnił na temat decyzji i umowy dzięki czemu miałam świadomość co podpisuje. Wszystkim gorąco polecam wybór na doradcę Pana Tomasza, naprawdę jest super osobą.

Anna Warszawa Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2013-03-11

Doświadczenie Pana Tomka jest godne polecenia. Nasze wcześniejsze wnioski, które składaliśmy były odmowne z rożnych względów. Pan Tomek pomógł nam w uzyskaniu kredytu. kompleksowa pomoc zaoszczędziła nam czasu i wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Teraz cieszymy się naszym nowym mieszkaniem, i jesteśmy pewni, że bez Pana Tomka by się nie udało.

Płowscy mieszkanie- kredyt

Data dodania: 2013-02-28

Wszystkim zainteresowanym polecam wybór Pana Tomasz jest obeznany na rynku finansowym, wybiera odpowiedni bank dla klienta na miarę jego możliwość. Wszystko wyjaśnia nie kręci i nie naciąga na dodatkowe koszty związane z kredytem. Minimum formalność i wiele zaoszczędzonego czasu. Nie trzeba chodzi po bankach i porównywać oferty a jak wiadomo każdy bank reklamuje siebie. Pan Tomasz jest natomiast obiektywny wybiera to co najlepsze,

Adam Owies kredyt na dom

Data dodania: 2013-02-25