1

Tomasz Szydłowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 507434170 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Tomasz w profesjonalny sposób przeprowadził mnie przez cały proces kredytowy, załatwił mi najtańszy na daną chwilę kredyt na rynku, dzięki temu w tych trudnych czasach nie mam problemu ze spłatą. Najmocniej polecam!

Tomasz Jasielski Polecam!

Data dodania: 2014-09-10

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Tomasz, jest profesjonalistą na każdym kroku, przeprowadził mnie przez całą procedurę kredytu, krok po kroku, Pomógł mi, w bardzo ważnej chwili, gdy mój wcześniejszy doradca nie chciał ze mną rozmawiać. Sczerze polecam, Pana Tomasza, poprowadził sprawę bardzo sprawnie i szybko, Otrzymałem bardzo korzystny kredyt.

Marek Bibułek Sczerze Polecam

Data dodania: 2013-10-07

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam, Pan Tomasz pomógł mi w uzyskaniu kredytu na budowę domu.Od samego początku wykazał się profesjonalizmem w wyborze banków oraz tym co mogą one zaoferować. Dostałem kredyt na dobrych warunkach, odpowiedni do moich potrzeb.

Mariusz Adalski budowa domu

Data dodania: 2013-09-19

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, Serdecznie polecam Pana Tomasza. Korzystałam z jego pomocy i jestem zadowolone. Mimo niektórych problemów udało się dostać kredyt i jestem pewna że gdyby nie Pan Tomasz dalej bym szukała banku który zaakceptowałby mój przypadek:)

Anna H. hipoteka

Data dodania: 2013-04-25

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam! Serdecznie polecam Pana Tomasza. Z pomocy doradcy korzystałem dwukrotnie i za każdym razem byłem zadowolony z kredytów które uzyskałem. Pan Tomasz jest bardzo konkretną osobą i profesjonalną.

Adam, Warszawa kredyt firmowy

Data dodania: 2013-03-25

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam. Chciałbym wszystkim polecić Pana Tomka jako niezależnego doradcę. Osobiście uważam, że jest to najlepszy wybór, mi pomagał przy kredycie firmowym.

Andrzej M. kredyt na firmę

Data dodania: 2013-03-14

Przydatność rekomendacji: 0 %
Fachowa pomoc, bez zbędnych formalności. Pomoc w wyborze banku. Doradca pomagał mi przy kredycie na mieszkanie, jestem zadowolona z kredytu uważam, że jest indywidualnie dopasowany do moich potrzeb.

Aleksandra Majak Pomac przy kredycie na mieszkanie

Data dodania: 2013-03-13

Przydatność rekomendacji: 0 %
Profesjonalizm, punktualność i dotrzymywanie terminów. Tak drobne sprawy mogą świadczyć o zorganizowaniu Pana Tomasza i jego podejściu do klienta.. Kwestią jest nie mniej istotną jest umiejętność znalezienia wspólnego języka i umiejętnego wytłumaczenia etapów procesu kredytowego. Dlatego tez polecam Pana Tomasza.

Ireneusz Domek kredyt na start

Data dodania: 2013-03-13

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Tomasz wybrał dla nas najbardziej korzystny kredyt z oferty bankowej dostępnej na rynku. Posiada dużą wiedzą z dziedziny kredytów. Dlatego też umie wybrać kredyt dopasowany do możliwości klienta. Jest bardzo uczciwy o wszystkim informuje. Nie "wciska" dodatkowych produktów bankowych.

Tymek M.A. mieszkanie

Data dodania: 2013-03-13

Przydatność rekomendacji: 0 %
Mi Pan Tomek pomagał przy refinansowaniu kredytu. Wybrał tańszą ofertę poinformował o wszystkich kosztach związanych z taką transakcją. Jestem bardzo zadowolony z współpracy i każdemu mogę polecić wybór Tego doradcy.

Adam Bińkowicz refinansowanie kredytu

Data dodania: 2013-03-13

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z całą odpowiedzialnością polecam jako doradcę Pana Tomasza. Korzystałam z jego wiedzy i doświadczenia dwukrotnie i za każdym razem była to rzetelna pomoc. I przede wszystkim uzyskanie kredytu. Przy tym wszystkim jest bardzo sympatyczną osobą dlatego też miło się współpracowało.

Dagmara K. Warszawa kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2013-03-13

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Tomasz jest profesjonalnym i kompetentną osobą. Ja przez przypadek trafiłam do Pana, ale jestem bardzo zadowolona. Wybrał obiektywną ofertę dopasowaną do moich potrzeb oraz możliwości. Wszystkim serdecznie polecam

Katarzyna M.E. hipoteka

Data dodania: 2013-03-12

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam ! Jeśli ktoś poszukuje Sprawdzonego Doradcy to z czystym sumieniem polecam Tomasza Szydłowskiego! Naprawdę jest sumienny. Pomaga w wyborze kredytu, przedstawia szczegółową ofertę i co najważniejszy tłumaczy "polskim językiem". Jest osobą kompetentną i dążącą do celu. Zrobi wszystko a nawet i więcej aby decyzja kredytowa była pozytywna. Tak też było w moim przypadku. Polecam współpracę!

Jakub Rosłoński kredyt

Data dodania: 2013-03-11

Przydatność rekomendacji: 0 %
Wysokie kompetencje, kultura osobista, umiejętność słuchania, precyzowanie potrzeb klienta, opracowywanie indywidualnych założeń w stosunku do klienta, długofalowa trafność podjętych decyzji. Przedstawia konkretne oferty i konkretne warunki wykazując się profesjonalizmem. Wszystkie te cechy posiada Pan Tomek.

Sykowska Renata kredyt obrotowy

Data dodania: 2013-03-11

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam Tomasza Szydłowskiego jako niezależnego doradcę. Przedstawia klientowi do wyboru oferty z co najmniej pięciu czy sześciu wyselekcjonowanych banków spełniających wymagania klienta i zabezpieczających jego potrzeby, i co najważniejsze, to klient decyduje, gdzie chce złożyć wniosek. My jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy oraz wyboru Pana Tomasza.

Joanna Sz. mieszkanie

Data dodania: 2013-03-11

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam! Pan Tomasz pomagał mi ostatnio przy uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Współpraca była owocna dostałam kredyt na bardzo dobrych warunkach, cały proces był przeprowadzony profesjonalnie bez zbędnych formalność, były tylko 2 spotkania z Panem Tomaszem reszta była załatwiana telefonicznie. Pomagał mi przy wypełnieniu wniosku, wszystko mi wyjaśnił na temat decyzji i umowy dzięki czemu miałam świadomość co podpisuje. Wszystkim gorąco polecam wybór na doradcę Pana Tomasza, naprawdę jest super osobą.

Anna Warszawa Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2013-03-11

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam! Pan Tomasz bezpłatnie porównał nam oferty bankowe, dopasował ratę kredytu do naszych możliwości, dostaliśmy atrakcyjne oprocentowanie. Oraz pomógł nam w załatwieniu formalności, dlatego też jak najbardziej polecamy!

Filipiak kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-03-01

Przydatność rekomendacji: 0 %
Doświadczenie Pana Tomka jest godne polecenia. Nasze wcześniejsze wnioski, które składaliśmy były odmowne z rożnych względów. Pan Tomek pomógł nam w uzyskaniu kredytu. kompleksowa pomoc zaoszczędziła nam czasu i wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Teraz cieszymy się naszym nowym mieszkaniem, i jesteśmy pewni, że bez Pana Tomka by się nie udało.

Płowscy mieszkanie- kredyt

Data dodania: 2013-02-28

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Tomasz pomagał nam przy kredycie hipotecznym. Od początku okazał się profesjonalnym doradcą. Pierwsze spotkanie było informacyjne dowiedzieliśmy się o wszystkich formalnościach związanych z kredytem oraz ofertami które moglibyśmy dostać. Oczywiście Pan Tomasz wybrał nam najlepszą i zrobił nam kredyt w tym banku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy gdyż cały proces był sprawny a zależało nam na czasie. Polecamy !!

Wolińscy T. A, kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2013-02-28

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam! Serdecznie polecam osobę Pana Tomasz. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem, bardzo pomocnym. Wykazał się doskonałą znajomością rynku finansowego. Otrzymaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach. Współpraca była konkretna i szybka, często otrzymywaliśmy informację na jakim etapie jesteśmy. Dzięki temu byliśmy spokojniejsi bo wiedzieliśmy że coś się z naszą sprawą dzieje.

W. Karolina hipoteka

Data dodania: 2013-02-27

Przydatność rekomendacji: 0 %
Wszystkim zainteresowanym polecam wybór Pana Tomasz jest obeznany na rynku finansowym, wybiera odpowiedni bank dla klienta na miarę jego możliwość. Wszystko wyjaśnia nie kręci i nie naciąga na dodatkowe koszty związane z kredytem. Minimum formalność i wiele zaoszczędzonego czasu. Nie trzeba chodzi po bankach i porównywać oferty a jak wiadomo każdy bank reklamuje siebie. Pan Tomasz jest natomiast obiektywny wybiera to co najlepsze,

Adam Owies kredyt na dom

Data dodania: 2013-02-25

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam! Wszystkim bardzo serdecznie polecam Pana Tomka jako doskonałego doradcę. Z moim problemem jakim był bardzo drogi kredyt świetnie sobie poradził. Jest osobą sumienną i prawdomówną, a przy tym osobą dążącą do celu, myślę że z każdą sytuacją by sobie poradził.

Ania Warszawa refinansowanie kredytu

Data dodania: 2013-02-25

Przydatność rekomendacji: 0 %
Serdecznie polecamy Pana Tomasza :pomógł nam załatwić wszystkie formalnosci zwiazane z kredytem. Za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Współpraca była bardzo przyjemna, Pan Tomasz jest bardzo dobrym doradcą, znającym się na rzeczy. Do tej pory wiemy, że możemy na niego liczyć, gdyż samo uzyskanie kredytu na zakup i remont mieszkania to nie wszystko.

Kowal rekomendacja

Data dodania: 2013-02-24

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam! Wszystkim zainteresowanym polecam Pana Tomka. Jest bardzo dobrym doradcą. Nam pomagał przy kredycie rok temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i każdemu możemy powiedzieć, że nie żałujemy wyboru.

Kołakowscy wybór doradcy

Data dodania: 2013-02-24

Przydatność rekomendacji: 0 %
Przewiduje sytuacje na rynku. Odradzał mi kredyt we frankach ale się nie posłuchałam :(

Paulina Wilik kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-02-24

Przydatność rekomendacji: 66 %
Osoba profesjonalna, rzetelna i całkowicie zaangażowana. Szybko uzyskałam kredyt na dobrych warunkach, Dlatego też serdecznie polecam.

Danuta Kuć kredyt obrotowy

Data dodania: 2013-02-24

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam Pana Tomka jako doradce kredytowego gdyż jest to osoba sumienna i potrafiąca wybrnąć nawet ze złych sytuacji. Znakomity kontakt podczas całej współpracy oraz całkowite zaangażowanie. Super

kredytobiorca kredyt

Data dodania: 2013-02-24

Przydatność rekomendacji: 0 %
Potrzebowałem szybkiego upłynnienie finansowania dla mojej firmy, Pan Tomek szybko znalazł mi odpowiednią ofertę za co jestem bardzo wdzięczny. Dziękuje!

Jarosław S. kredyt na firme

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Tomek to osoba godna polecenia,operatywny,słowny,dyspozycyjny, słowem wykwalifikowany doradca,sumiennie podchodzi do swoich obowiązków. Polecam dla wszystkich którzy starają się o kredyt.

Karolina Wadecka kompetencja

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Najlepszy z najlepszych. Polecam!

Naczyński Jakub kredyt

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo się cieszę ze trafiłam na Pana Tomka okazał się idealną osobą, pomógł mi w kredycie ( w ogóle się na tym nie znam) dowiedział się wszystkiego czego chciałam. Kredyt mam na bardzo dobrych warunkach. Pan Tomek jest profesjonalistą w swoim fachu!! Wszystkim polecam!

Justyna O. pomoc w kredycie

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
polecam współpracę, jestem zadowolony z pomocy gdyż Pan Tomek wybrał dla mnie najlepszą ofertę, był bardzo zaangażowany i pracowity miałem na bieżąco informacje w mojej sprawię.

Czerwonko Andrzej współpraca

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Jestem szczerze zadowalana ze współpracy z Panem Tomaszem Szydłowskim. Jest osobą kompetentną,dbającą o klienta, a przy tym niezwykle miłym czlowiekiem . W profesjonalny sposób pomógł nam w załatwianiu wszystkich formalności związanych z otrzymaniem kredytu. Polecam!!!

Klientka kredyt

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Wszystkim polecam wybór Pana Tomasz jest on bardzoo konkretną i rzetelną osobą. kredyt który uzyskałam spełniał wszystkie moje wymagania. Jestem bardzo zadowolno gdyż zalezało mi profesjonalnym podejściu do sprawy. Gorąco polecam Pana Tomasza, jest godny polecenia.

Katarzyna Kutryba pomoc

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
nie ma rzeczy nie możliwych-- w 100% sie zgadzam. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z panem Tomkiem. Udało sie uzyskać kredyt na bardzo dobrych warunkach. Wszytko trwalo bardzo szybko. Na bieżąco byłem informowany o kolejnych etapach, dzięki czemu o wszystkim wiedziałem. Pan Tomek naprawdę jest profesjonalnym doradcą, a przy czym bardzo sympatyczną osoba pozytywanie nastawioną na ludzi. Serdecznie polecam.

Bińkiewicz T. współpraca

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Dziekuje PAnie Tomku za pomoc. A wszystkim poszukującym dobrego doradcy mogę tylko powiedzieć że Pan Tomek jest najlepszy..

Kamila Filipkowska pożyczka

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo polecam wszystkim wspólpracę z Panem Tomkiem. Dzięki bardzo pofesjonalnej znajomości rynku finansowego otrzymałem kredyt idealnie dopasowany do moich potrzeb. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i szybkość w uzyskaniu kredytu:)

Piotr Doborz kredyt

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
korzystałam z usług Pana Tomasza przy uzykaniu kredytu hipotecznego. Bylo bardzo ciężko gdyż mieliśmy nie za dobrą historię w BIK-u. Trochę czasu to wszystko zajelo jednak się udało. Pan Tomek pomógł nam od początku do końca nawet po wypłacie kredytu caly czas jesteśmy w kontakcie. Pan Tomek jest doradcą rzetelnym i sumiennym, dbającym o swoich klientów. z czstym sumieniem polecamy.

Sylwia Romejko kredyt

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo sympatyczna osoba. Konkretnie potrafi rozwiązać problem nawet najgorszy przypadek. U mnie sytuacja wyglądala bardzo zle ale pan Tomek doskonale sobie poradził, za co jestem bardzo wdzięczny. jeszcze raz dziękuje.. a dla wszystkich którzy potrzebują pomocy gorąco polecam.

Tomek M. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Tomasz jest profesjonalnym doradcą. Przygotowanie dokumentów oraz informacja na temat kredytu przebiegły szybko i sprawnie. . Na każde pytanie otrzymywaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Pan Tomek jest osobą, którą z całą pewnością warto polecić ze względu na kompetencje i bardzo dobre merytoryczne przygotowanie do pracy.

Ewa Dudek kredyt

Data dodania: 2013-02-22

Przydatność rekomendacji: 0 %
Witam. Pan Tomasz pomagał mi przy uzyskaniu kredytu firmowego, cały proces był przeprowadzony szybko i sprawnie. Dużym plusem było to, że nie musiałem się niczym przejmować pan Tomasz wszystko załatwiał za mnie. Jeśli ktoś szanuje swój czas i chce szybko uzyskać najlepszy kredyt dla siebie to serdecznie polecam współpracę z Panem Tomkiem

Bartosz Ostrowicz kredyt firmowy

Data dodania: 2013-02-19

Przydatność rekomendacji: 50 %