Skanuj_black_white

Tomasz Wiszowaty

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 661952221 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta, całość sprawy załatwia sam, nie absorbujac klienta! Miły, sympatyczny i rzetelny. Polecam!

Alicja Jackiewicz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-08-04

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Tomasz to rzetelna osoba z doskonałymi kwalifikacjami, współpraca z nim przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Polecam Pana Tomasza dla osób szukających dobrego kredytu.

MARTA I SZYMON WILCZEWSCY KREDYT HIPOTECZNY

Data dodania: 2014-09-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm. Gigantyczna wiedza i znajomość bankowości oraz finansów. Dzieki Panu Tomaszowi dokończymy budowę naszego domu szybciej niż planowaliśmy. Bezproblemowy kontakt. Natychmiastowe odpowiedzi na nasze pytania, czesto poza godzinami pracy. Dziekujemy za zaangażowanie i pomoc Panie Tomku.

Sławomir Dolata Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-03-20

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny Doradca,pełen profesjonalizm,ogromna wiedza. Wdzięczni jesteśmy bardzo za pełne zaangażowanie i pomoc przy Naszym kredycie. Dla Pana Tomasza nie ma rzeczy nie możliwych!!!! Polecamy jak najbardziej Wszystkim którzy pragną zrealizować swoje życiowe marzenia przy pomocy kredytu!!!

Magdalena i Piotr Stojak Kredyt hipoteczny-rodzina na swoim

Data dodania: 2012-12-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Tomasza jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Rzetelna i kompetentna usługa polegająca na fachowym doradztwie i pomocy przy wyborze potencjalnie najlepszego kredytu hipotecznego na rynku. Dokładnie tłumaczy wszystkie etapy i procedury kredytowe. Przedstawia kilka wariantów z różnych banków w zależności od wymagań klienta. Nie ma problemu z kontaktem telefonicznym lub mailowym. Pomoc przy załatwianiu formalności spowodowała, że nie był to proces trudny i strasznie skomplikowany. Dziękuję i jeszcze raz rekomenduję.

Katarzyna i Adam Borys Polecam!!!!!

Data dodania: 2012-10-03

Przydatność rekomendacji: 71 %
Pana Tomasz jako doradcę finansowego z przyjemnością polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny i sprawnie przejść przez wszelkie formalności z tym związane. Jest to osoba kompetentna, rzetelna, potrafi dobrze doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości klienta. Ponadto miły, komunikatywny,cechujący się w pełni profesjonalizmem, godny polecenia.

Jolanta Karwel kredyt

Data dodania: 2012-03-23

Przydatność rekomendacji: 56 %
Pan Tomasz to rzetelna osoba z doskonałymi kwalifikacjami, współpraca z nim przebiegła sprawnie i bez komplikacji.Pomógł nam przebrnąć przez skomplikowane formalności związane z dwoma kredytami (konsolidacyjnym i hipotecznym). Polecam Pana Tomasza dla osób szukających dobrego kredytu.

Rafał Chrobustowski Kredyt konsolidacyjny i hipoteczny.

Data dodania: 2012-03-15

Przydatność rekomendacji: 53 %
Godny polecenia. Dostępny w każdym momencie dokonywania wszelkich formalności związanych z kredytem.Fachowa i profesjonalna obsługa.

Marek Kiszło kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-03-16

Przydatność rekomendacji: 48 %
Rzetelny i kompetentny doradca, wszystko sprawnie i szybko.

Mateusz Taudul Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-01-31

Przydatność rekomendacji: 43 %
Ogromny profesjonalizm , wysoka kultura osobista , duża wiedza merytoryczna i zaangażowanie.

Małgorzata Czyżewska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2011-01-13

Przydatność rekomendacji: 46 %
Mój doradca p. Tomasz Wiszowaty swoim zachowaniem budzi sympatię i w pełni na nią zasługuje. Swoją pracą 100% przyczynił się do otrzymania przeze mnie kredytu. Jest skromnym człowiekiem dlatego to ja wychwalam go na forum, a nie on sam siebie. Zgadzam się, że w pracy nad moim kredytem kierował się moim dobrem a nie starał się wywierać presję, że mam wybrać coś do czego nie jestem przekonana. Dzięki jego trafnym radom załatwiłam trudne w moim wypadku formalności przedwstępne, i dziś mogę się cieszyć moim nabytkiem. Pana Tomasza cenię za: -szacunek jakim mnie obdarzył jako człowieka, - szybkość, skuteczność i rzetelność z jaką wykonywał powierzone mu zadania, - prosty i przystępny sposób wyjaśnienia mi zawiłości związanych z całym procesem uzyskania i spłacania kredytu, - czytelne analizy i zestawienia ofert bankowych, - przygotowanie i omówienie wszelkich formularzy, - wszelkie udogodnienia, jeżeli chodzi o kontakt mailowy, telefoniczny, czy też osobisty, - towarzyszenie mi podczas rozmów w banku i bieżące wyjaśnianie zawiłych dla mnie rzeczy, oraz za fakt, że rzetelnie przedstawił mi wszelkie koszty związane z kredytem tak, iż po wszystkim nie czułam się zaskoczona ich wysokością. Pan Tomasz to doradca rzetelny, odpowiedzialny, szybki , z poczuciem humoru ,otwarty i wrażliwy na ludzi. Człowiek, nie cyborg od kredytów. Moja opinia: p. Tomasz Wiszowaty to osoba godna zaufania. Bogusia Bienasz

Bogusława Bienasz Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2011-01-09

Przydatność rekomendacji: 45 %
Pan Tomasz bardzo precyzyjnie tłumaczy wszystkie zawiłości dotyczace kredytu. Cały czas był ze mną szczery, a przy zadawanych przeze mnie pytaniach starał się odpowiedzieć jak najbardziej dosadnie. Przy załatwiniu dokumentów związnych z kredytem, starał się pomóc najbardziej jak tylko mógł. Uważam, że Pan Tomasz spisał się doskonale i chętnie polecam go znajomym.

Elżbieta Ołdziejewska Kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2010-11-15

Przydatność rekomendacji: 39 %